Memeoriál Jana Sedláka

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202166
Datum 03.10.2020
Dní 2
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Jachtklub Brno z.s.
Zúčastněné třídy RsV-7P,Vau-7P,29r-3C,Las-3M,L47-2,Q-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0473 Blatecký David
1
1
1
3
1406
2
2101-0608 Kmenta Martin
2
2
2
6
804
3
2101-0258 Štěpán David
DNC
DNC
3
13
452
4
2101-0699 Dvořák Filip
3
DNC
DNC
13
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0729 Beroun Daniel
2
1
1
4
2285
2
2101-0757 Blatecká Veronika
3
2
3
8
1683
3
2101-0722 Blatecký Martin
5
5
4
14
1331
4
2101-0752 Mátl Albert
8
3
5
16
1081
5
2101-0776 Beroun Marek
DNC
6
2
20
887
6
2101-0779 Maar Matěj
7
7
7
21
728
7
2101-0778 Balzerová Mariana
DNC
4
6
22
595
8
2101-0742 Karas Filip
4
9
9
22
479
9
2101-0724 Navrátil Václav
6
8
8
22
376
10
2101-0756 Čaganová Julie
1
DNC
DNC
25
285
11
2101-0772 Karas Hynek
DNC
DNF
DNF
36
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0405 Karas Tomáš
3
1
1
1
1
4*
7
6623
2104-0151 Elfenbeinová Lenka
7
6623
2
2205-0027 Ottová Hana
2
2
3*
2
2
1
9
4515
2205-0067 Indrák Jiří
9
4515
3
2104-0073 Kubík Michal
1
3*
2
3
3
2
11
3283
2104-0145 Kubíková Dana
11
3283
4
2106-0240 Vacula Karel
4
DNS*
DNS
4
4
5
25
2408
7014-0057 Machovská Lucie
25
2408
5
2101-0462 Formánek Jindřich
DNF*
DNS
DNS
5
5
3
29
1730
7014-0091 Formánková Kateřina
29
1730
6
2110-0156 Marek Václav
DNF*
DNF
DNS
6
6
6
34
1176
2110-0174 Plotěný Jan
34
1176
7
2103-0903 Vorel Petr
DNC*
DNF
DNC
7
7
7
37
707
7014-0112 Reichert Richard
37
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0653 Kališová Markéta
1
1
1
3
2285
2
2103-0825 Kuklík Radek
2
5
5
12
1683
3
2101-0741 Hýžová Helena
DNC
2
2
16
1331
4
2101-0758 Blatecká Michaela
DNC
4
4
20
1081
5
2103-0853 Bína Rudolf
DNC
3
6
21
887
6
2101-0751 Kouřil Vít
DNC
8
3
23
728
7
2301-0214 Hubáček Michal
DNC
6
8
26
595
8
2301-0247 Pasteková Eva Klára
DNC
7
7
26
479
9
2103-0951 Knetig Jindřich
DNC
9
9
30
376
10
2101-0447 Hýža Vít
DNC
10
10
32
285
11
2103-0965 Novotný Radim
DNC
DNC
11
35
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0375 Pospíšil Martin
1
3
1
9*
2
3
10
8505
2
2103-0383 Janáček Petr
3
1
2
2
5*
5
13
6397
3
2103-0253 Pavlovský Josef
2
DNF*
DNC
3
1
1
21
5165
4
2103-0755 Prax Jakub
5
2
3
4
11*
10
24
4290
5
2103-1012 Březina Jan 1984
4
4
4
11
10
12*
33
3612
6
2103-0221 Fanta Miroslav
DNC*
DNC
DNC
1
4
2
35
3058
7
2103-0207 Pavlík Jiří
DNC*
DNC
DNC
6
3
4
41
2589
8
2103-0784 Otevřel Pavel
DNF*
DNC
DNC
7
6
6
47
2183
9
2103-0908 Filip Miroslav
6
DNF*
DNC
12
9
11
52
1825
10
2103-0857 Janáček Vojtěch
DNF*
DNC
DNC
5
12
8
53
1505
11
2101-0281 Marečková Renata
DNC*
DNC
DNC
DNS
7
7
56
1215
12
2103-0941 Lička Radim
DNC*
DNC
DNC
8
13
9
58
950
13
2103-0873 Knetig Jindřich
DNF*
DNC
DNC
10
8
13
59
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1130-0298 Krsička Michal
DNC*
2
1
3
1
3
10
3166
1130-0299 Krsička Lukáš
10
3166
2
1901-0415 Čermák Jaroslav
1
1
5*
2
2
5
11
2263
1901-0414 Košťál Petr
11
2263
3
1402-0405 Cibulka Vojtěch
3
3
4
4
3
7*
17
1734
2103-0724 Tupý Petr
17
1734
4
1130-0003 Bauerová Markéta
5
5
DNC*
1
5
2
18
1360
1130-0230 Paigerová Vanda
18
1360
5
2103-0796 Dadák Lukáš
4
4
2
5*
4
4
18
1069
2103-0794 Viščor Dan
18
1069
6
1103-0010 Jurečka Šimon
2
7*
6
6
7
1
22
831
1103-0008 Jurečka Matěj
22
831
7
1130-0496 Vítovec Matěj
6
DNC*
3
8
6
6
29
630
2101-0617 Mareček Šimon
29
630
8
1130-1173 Nahodil Alexander
7
6
7
7
8*
8
35
456
1130-0593 Sušil Jan
35
456
9
1214-0103 Tkadlec Tadeáš
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
50
303
2101-0710 Muzikář David
50
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ