Sdružený krajský přebor

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201505
Datum 23.05.2020
Dní 2
Místo konání Jesenice
Pořadatel Jachtklub Sokolov, z.s.
Zúčastněné třídy Fb-4K,Fin-4K,RsF-4K,RsF-3C,Q-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1402-0475 Šilhavý Jaromír
1
6
1
1
OCS*
1
10
4221
2
1402-0206 Bláha Martin
2
5*
4
2
1
2
11
3017
3
1504-0061 Ďásek František
3*
3
2
3
2
3
13
2312
4
1406-0290 Vít Jaroslav
5
1
7
7
DNC*
4
24
1813
5
1410-0047 Makrlík Dušan
4
4
3
4
DNC*
DNC
25
1425
6
1701-0347 Vízner Karel
8
DNC*
5
6
4
5
28
1108
7
1402-0362 Nuc Jindřich
DNC*
8
6
5
3
DNC
32
841
8
1402-0352 Dragoun Ivan
6
2
DNC*
DNC
DNC
DNC
38
609
9
1504-0064 Hájek Libor
7
7
DNC*
DNC
DNC
DNC
44
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1504-0094 Motlíková Pavlína
1
2*
1
1
1
4
2360
2
1504-0132 Cintlová Zuzana
2*
1
2
2
2
7
1758
3
1504-0109 Drahorádová Ema
6*
3
4
5
4
16
1406
4
1508-0209 Pitel Štěpán
7*
4
5
3
5
17
1156
5
1503-0260 Hošek Tomáš
3
5
3
7
DNC*
18
962
6
1401-0494 Šimánek Jiří
4
7*
6
6
3
19
804
7
1508-0212 Pitel Šimon
5
6
7
DNC*
DNC
31
670
8
1504-0110 Brejšová Nevena
DNC*
DNC
DNC
4
6
36
554
9
1504-0118 Kriegelstein Jan
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
52
323
9
1504-0111 Brejšová Violeta
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
52
323
9
1508-0214 Pitel David
DNF*
DNC
DNF
DNC
DNC
52
323
9
1503-0302 Hošek David
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
52
323
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0250 Čechura Jiří
2*
1
2
2
1
1
7
4404
1401-0215 Will Jan
7
4404
2
1524-0010 Kacálek Zdeněk
3
2
1
1
3
4*
10
3200
1504-0051 Záruba Vladimír
10
3200
3
1401-0292 Šedivák Kryštof
1
5*
3
3
4
2
13
2496
1401-0224 Mudra Martin
13
2496
4
1401-0419 Šnajdr Milan
4*
3
4
4
2
3
16
1996
1401-0420 Šnajdr Matěj
16
1996
5
1130-0985 Šamšulová Tereza
5
4
6
7*
5
5
25
1608
1401-0446 Čechura Přemysl
25
1608
6
1504-0015 Jindřichová Markéta
DNC*
9
5
6
6
6
32
1291
1503-0276 Veselá Jana
32
1291
7
1402-0434 Chodora Miroslav
DNC*
8
7
5
7
8
35
1024
1402-0323 Vít Ladislav
35
1024
8
1401-0229 Juha Roman
7
7
9*
8
8
7
37
792
1401-0194 Sedláček Miloslav
37
792
9
1401-0474 Levová Ilona
6
6
8
9
DNC*
DNC
40
587
1401-0154 Smetana Karel
40
587
10
1402-0441 Splítek Roman
8
10
DNC*
10
DNC
DNC
50
404
1402-0364 Dragoun Vítek
50
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0439 Dobrý Jakub
1
2*
1
1
1
1
5
3200
1401-0473 Dobrá Tereza
5
3200
2
1401-0479 Hanton Josef
2*
1
2
2
2
2
9
1996
1401-0485 Pelnář Petr
9
1996
3
1401-0482 Juha Jan
3*
3
3
3
3
3
15
1291
1401-0478 Čechura Ladislav
15
1291
4
1401-0496 Martan Matěj
4
4
DNC*
4
DNC
DNC
24
792
1401-0508 Harmáček Milan
24
792
5
1508-0202 Pitelová Ema
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
30
404
1508-0211 Doležal Jan
30
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ