MMČR Pirát 2020

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201317
Datum 04.07.2020
Dní 4
Místo konání Máchovo jezero
Pořadatel Yacht Club Doksy, spolek
Zúčastněné třídy Pir-12mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0074 Sivý Josef
1
2
1
4*
1
1
1
4*
1
1
9
17987
1301-0230 Matoušek Ondřej
9
17987
2
9901-0003 Ebel Andreas
3
3
2
2
7*
4*
4
3
2
2
21
14375
9901-0004 Ebel Martin
21
14375
3
1702-0039 Vacula Martin
2
4
RET*
3
3
3
5*
2
3
4
24
12262
1701-0163 Hendrych Václav
24
12262
4
9901-0005 Bauditz Jens
4
1
9*
7*
6
2
2
1
7
7
30
10763
9901-0006 Thiel Suzanne
30
10763
5
1902-0186 Dymák Jiří
5
8*
3
1
2
7
3
5
8*
6
32
9600
1902-0187 Dymáková Tereza
32
9600
6
1702-0049 Moudrý Miroslav
7*
6
6
6
4
RDG
7*
6
4
3
40.4
8649
1701-0135 Moucha Pavel
40.4
8649
7
9901-0001 Vahlle Dieter
OCS*
5
5
5
5
8*
6
8
5
5
44
7846
9901-0002 Radimersky Martin
44
7846
8
1701-0196 Richter Zdeněk
OCS*
10
7
9
8
5
13*
7
6
8
60
7150
1701-0336 Novák Adam
60
7150
9
1301-0212 Němec Jiří
6
7
10
8
10
RET*
10
9
11*
9
69
6536
1301-0303 Koubek Zdeněk
69
6536
10
1206-0094 Svoboda Petr 1969
8
9
11
12*
9
9
11
11
DNF*
11
79
5987
1206-0346 Bulušek Jiří
79
5987
11
1702-0087 Mareček Josef
DNC*
16*
4
11
12
10
8
12
13
14
84
5491
1702-0181 Prchal Vít
84
5491
12
1701-0122 Kala Roman
10
11
12
10
14*
12
12
RET*
12
12
91
5037
1701-0319 Drahokoupil Tomáš
91
5037
13
1301-0067 Kuš Emil
9
12
13
13
15*
14
14
10
9
15*
94
4620
1301-0112 Pour Václav
94
4620
14
1304-0290 Kalivoda Tomáš
13
13
18*
15
20*
11
9
17
10
10
98
4234
1304-0207 Dušek Josef
98
4234
15
1304-0208 Valenta Jan
12
14
8
14
16*
13
15
13
16*
13
102
3874
1304-0250 Mareš Jan
102
3874
16
1401-0071 Šedivák Jiří
11
17
14
17
11
18
DNF*
DNC*
17
19
124
3538
1508-0203 Kuncová Jitka
124
3538
17
1203-0450 Čermák Josef
14
15
15
16
18*
16
17
16
15
18*
124
3222
1206-0370 Vinterlíková Karolína
124
3222
18
1206-0374 Jaroš Marek
15
18
19*
22*
17
17
16
15
19
17
134
2924
1206-0359 Čeněk Jiří
134
2924
19
1702-0180 Vysloužil Zdeněk
DNS*
DNC*
DNC
DNC
13
15
RET
14
14
16
150
2642
1702-0191 Povolný Adam
150
2642
20
1206-0322 Horynová Jitka
19
19
20
18
19
21
20
18
DNC*
DNC*
154
2375
1206-0337 Horyna Otakar
154
2375
21
1206-0340 Skořepa Martin
18
20
17
21
23*
19
18
20
22*
22
155
2121
1206-0358 Pačanda Jiří
155
2121
22
1701-0359 Nevole Antonín
DNC*
21
21
20
22*
20
19
19
20
21
161
1878
1701-0358 Horáčková Tereza
161
1878
23
1301-0210 Svoboda Stanislav
16
22
22
RET*
21
23*
22
22
18
20
163
1647
1301-0207 Snopek Martin
163
1647
24
1201-0145 Baudyš Pavel
17
23
16
19
24*
22
23
23
21
24*
164
1425
1206-0356 Baudyšová Klára
164
1425
25
1203-0169 Čermák Josef
20
24*
23
23
25*
24
21
21
23
23
178
1212
1203-0224 Seibt Miloš
178
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ