Žermanická regata

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202423
Datum 03.10.2020
Dní 2
Místo konání Žermanice
Pořadatel Yachtclub Baník Ostrava
Zúčastněné třídy Evr-4K,Lar-4K,Evr-3M,Fin-3M,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Fb-3M,Q-2,Fb-1,Las-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2405-0099 Ščerba Kamil 1969
1*
1
1
1
3
2400
2
2201-0024 Sedláček Petr
3*
2
2
2
6
1497
3
2404-0426 Dybal Zdeněk
2
3*
3
3
8
969
4
2115-0023 Keršner Ferdinand
4
4
DNF*
DNC
14
594
5
2403-0033 Němec Milan
DNS*
DNC
DNC
DNC
18
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0726 Dokoupilová Linda
2*
2
3*
2
1
1
1
1
8
4139
2
2101-0725 Dokoupilová Beáta
3*
1
1
1
3*
3
3
2
11
3236
3
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
1
5*
2
3*
2
2
2
3
12
2708
4
2203-0243 Valenová Barbora
6
3
7
4
6
11*
9*
4
30
2333
5
2419-0063 Bělunková Tatiana
8*
4
8*
7
4
8
5
5
33
2042
6
2201-0053 Kováč Richard
5
8
9*
9
12*
4
6
7
39
1805
7
2116-0011 Štafa Patrick
7
12*
4
8
7
5
8
9*
39
1604
8
2201-0039 Krč Lukáš
4
10
11*
5
11*
10
7
6
42
1430
9
2201-0054 Kováč Vladimír
11
11
13*
13*
5
6
4
8
45
1277
10
2301-0220 Záhornacký Jan
10
6
5
6
13*
DNF*
11
10
48
1139
11
2301-0244 Zajíček Teo
9
13*
6
10
8
9
10
11*
52
1015
12
2101-0705 Konopík Tomáš
12*
7
10
11
10
7
DNF*
12
57
902
13
2404-0450 Hejnová Karolína
13
9
12
12
14*
12
DNF*
13
71
797
14
2419-0079 Fanfrlová Markéta
14
14
14
16
9
13
DNC*
DNC*
80
701
15
2301-0231 Mikula Daniel
RET*
15
15
14
DNF*
DNF
DNS
DNC
119
611
16
2404-0445 Kuřil Jan
DNF*
DNC*
DNC
15
DNF
DNC
DNC
DNC
140
527
17
2101-0750 Nováček Vojtěch
15
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
140
448
18
2408-0013 Chwálek Štěpán
DNC*
DNC*
DNC
17
DNF
DNF
DNC
DNC
142
373
19
2405-0160 Fikáček Jan
DNC*
DNC*
DNC
DNF
DNF
DNC
DNC
DNC
150
303
19
2301-0238 Sklářová Julie
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
150
0
19
2101-0765 Konopík Šimon
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
150
0
19
2404-0465 Holý Jiří
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
150
0
19
2101-0749 Dokoupil Hynek
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
150
0
19
2404-0463 Hejnová Anna
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
150
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2419-0003 Škráčková Vendula
1
1
2*
2
1
5
2838
2301-0138 Daněk Michal
5
2838
2
2404-0389 Holý Ivo
2
3
1
DNF*
2
8
1935
2403-0004 Staniek Pavel
8
1935
3
2402-0007 Čudek Radim
3
5
3
1
DNF*
12
1407
2404-0440 Běhal Miroslav
12
1407
4
2301-0185 Slíva Jakub
4
2
5*
3
3
12
1032
2301-0137 Trňák Lukáš
12
1032
5
2404-0258 Hejna Jan
DNF*
4
4
DNF
DNS
24
741
2404-0219 Mašek Tomáš
24
741
6
2404-0260 Kuřava Jaromír
DNF*
DNC
6
4
DNC
26
504
2404-0256 Řezáč Jindřich
26
504
7
2404-0218 Blahuta Libor
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNS
32
303
2405-0150 Kroupa Rostislav
32
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2404-0454 Žáček Jiří
2*
2
1
2
1
1
1
8
3200
2
2001-0154 Kafka Richard
1
1
2
3*
3
2
2
11
1996
3
2001-0155 Kafka Roman
4
DNC*
5
1
2
3
DNC
21
1291
4
2201-0019 Kováčová Tereza
3
3
3
4
4
OCS*
DNC
23
792
5
2404-0404 Kilarová Marie
5
4
4
5
5
DNF*
DNC
29
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ