Bambusová regata

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202009
Datum 18.07.2020
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy Q-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0725 Dokoupilová Beáta
1
1
14767
2
2101-0726 Dokoupilová Linda
2
2
12660
3
1703-0244 Kraus Lukáš
3
3
11427
4
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
4
4
10553
5
1101-0470 Peterka Tomáš
5
5
9874
6
1703-0236 Burda František
6
6
9320
7
1703-0249 Tomeš Jiří
7
7
8852
8
9901-0001 Holešová Lívia
8
8
8446
9
1609-0308 Tlapáková Zuzana
9
9
8088
10
1701-0331 Klíma Ondřej
10
10
7767
11
1101-0526 Zákoucký Václav
11
11
7477
12
1101-0478 Štolbová Ela
12
12
7213
13
2203-0243 Valenová Barbora
13
13
6970
14
1606-0279 Kaláb Jindřich
14
14
6744
15
2116-0006 Jaroš Adam
15
15
6535
16
2116-0011 Štafa Patrick
16
16
6338
17
2101-0729 Beroun Daniel
17
17
6154
18
1101-0433 Klíma Jáchym
18
18
5980
19
2419-0061 Rabasová Adéla
19
19
5816
20
1909-0080 Kučerová Michaela
20
20
5660
21
1902-0197 Dymáková Liliana
21
21
5512
22
1305-0321 Lojková Karolína
22
22
5370
23
2419-0063 Bělunková Tatiana
23
23
5235
24
1609-0303 Kříž Jan
24
24
5106
25
1901-0482 Plachý Jonáš
25
25
4982
26
2201-0039 Krč Lukáš
26
26
4862
27
1609-0312 Podrábská Adéla
27
27
4748
28
1101-0352 Lokajíčková Lucie
28
28
4637
29
2101-0756 Čaganová Julie
29
29
4530
30
2301-0244 Zajíček Teo
30
30
4427
31
1504-0132 Cintlová Zuzana
31
31
4328
32
2001-0235 Ptáčková Tereza
32
32
4231
33
1101-0363 Janota Jonáš
33
33
4138
34
2301-0220 Záhornacký Jan
34
34
4047
35
2001-0240 Ptáčková Markéta
35
35
3959
36
1101-0474 Škoda Jan
36
36
3873
37
1504-0094 Motlíková Pavlína
37
37
3790
38
1705-0164 Verl Jan
38
38
3709
39
1606-0282 Ráža Matyáš
39
39
3630
40
1902-0198 Dymák Matyáš
40
40
3553
41
1101-0544 Hrubý David
41
41
3478
42
1101-0514 Klímová Johana
42
42
3404
43
1702-0193 Chlumský Tomáš
43
43
3333
44
1902-0199 Dymák Vojtěch
44
44
3263
45
1909-0061 Flídr Jaromír
45
45
3195
46
2404-0450 Hejnová Karolína
46
46
3128
47
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
47
47
3063
48
2301-0231 Mikula Daniel
48
48
2999
49
2201-0053 Kováč Richard
49
49
2936
50
1304-0262 Flosmanová Kristýna
50
50
2874
51
1203-0589 Roček Matyáš
51
51
2814
52
2201-0054 Kováč Vladimír
52
52
2755
53
1101-0572 Štolba Marek
53
53
2697
54
1101-0500 Busta Anna
54
54
2640
55
1705-0188 Zima Daniel
55
55
2585
56
1702-0206 Povolný Jakub
56
56
2530
57
9901-0003 Zimani Zuzana
57
57
2476
58
1305-0328 Lojka Jakub
58
58
2423
59
1702-0205 Chlumská Tereza
59
59
2371
60
2101-0754 Ira David
60
60
2320
61
1130-1129 Paigerová Nina
61
61
2270
62
1702-0226 Čížková Barbora
62
62
2220
63
2101-0757 Blatecká Veronika
63
63
2172
64
1701-0336 Novák Adam
64
64
2124
65
2101-0778 Balzerová Mariana
65
65
2077
66
1702-0220 Bernt Bartoloměj
66
66
2030
67
2101-0758 Blatecká Michaela
67
67
1985
68
1504-0109 Drahorádová Ema
68
68
1940
69
1701-0337 Novák Vojtěch
69
69
1895
70
1101-0476 Brázdová Roxana Adelaida
70
70
1852
71
2201-0051 Piňos Jindřich
71
71
1808
72
1609-0272 Beerová Anežka
72
72
1766
73
1206-0339 Procházková Tereza
73
73
1724
74
9901-0002 Hruska Simon
74
74
1683
75
1909-0115 Vondra Vojtěch
75
75
1642
76
1101-0507 Skořepová Anna
76
76
1602
77
1302-0059 Plch Jan
77
77
1562
78
1206-0360 Karbusický Jaroslav
78
78
1523
79
1702-0225 Čížková Zuzana
79
79
1484
80
2101-0750 Nováček Vojtěch
80
80
1446
81
1902-0200 Dymák Jonáš
81
81
1408
82
2205-0081 Cviček Jan
82
82
1371
83
2205-0080 Hanák Vít
83
83
1334
84
1402-0462 Binko Šimon
84
84
1297
85
1609-0313 Podrábská Denisa
85
85
1261
86
1909-0120 Výprachtický Petr
86
86
1226
87
2101-0747 Sachs Vojtěch
87
87
1191
88
1402-0461 Binko Štěpán
88
88
1156
89
2101-0780 Čaganová Sofie
89
89
1121
90
2116-0013 Halouzková Marie
90
90
1088
91
1101-0505 Tomolová Kateřina
91
91
1054
92
2101-0749 Dokoupil Hynek
92
92
1021
93
2101-0724 Navrátil Václav
93
93
988
94
2205-0290 Cviček Josef
94
94
955
95
1702-0231 Štěpánek Jakub
95
95
923
96
1705-0165 Verl Vojtěch
96
96
891
97
1302-0057 Plch Zdeněk
97
97
860
98
2101-0776 Beroun Marek
98
98
829
99
1702-0246 Berntová Ela
99
99
798
100
1101-0545 Pozděnová Tereza
100
100
767
101
2101-0779 Maar Matěj
101
101
737
102
2404-0465 Holý Jiří
102
102
707
103
1206-0327 Svoboda Petr
DNC
108
0
103
2101-0771 Plotěná Viktorie
DNC
108
0
103
1206-0406 Svoboda Pavel
DNC
108
0
103
2404-0463 Hejnová Anna
DNC
108
0
103
1909-0119 Kudláčková Karolína
DNC
108
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ