nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
Home
Výsledková listina
24. Česká námořní rallye
Informace o závodě
VÝSLEDKY ZÁVODU
AKTIVITA ROZHODČÍCH
AKTIVITA HZS
NOTICEBOARD
PŘIHLÁŠKY
Stáhnout výsledky jako XLS
CTL
207043
Datum závodu
10.10.2020
Dní
7
Místo konání
Chorvatsko
Pořadatel
Česká asociace námořního yachtingu, z.s.
Zúčastněné třídy
-12mr
-7P
Poznámka
Výsledky
Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Námořní jachty
12
Results link
poř.
loď
reg.č.
jméno
rok.nar.
výsledky rozjížděk
body
l.body
1
CZE 8
7032-0222
Taschner Karel
7*
2
2
1
1
5
2
13.00
16557
7032-0221
Zeman Jan
13.00
16557
1145-0068
Vika Tomáš
13.00
16557
7032-0223
Janouch Ondřej
13.00
16557
1214-0079
Winkler Pavel
13.00
16557
1203-0487
Fiala Petr
13.00
16557
7032-0250
Šikmer Jiří
13.00
16557
7032-0220
Krajčovič Milan
13.00
16557
2
CZE 5
1126-0001
Kulík Martin
3
4
1
2
2
6*
1
13.00
12945
1126-0004
Švihlík Martin
13.00
12945
1401-0230
Křížek David
13.00
12945
1126-0005
Neumann Lukáš
13.00
12945
1126-0077
Kolář Petr
13.00
12945
1126-0007
Musil Tomáš
1976
13.00
12945
1126-0081
Miler Martin
13.00
12945
3
CZE 2
2101-0405
Karas Tomáš
1
3
3
4
10*
1
4
16.00
10832
2201-0019
Kováčová Tereza
16.00
10832
1101-0262
Podzimek Antonín
16.00
10832
2101-0375
Pospíšil Martin
16.00
10832
2101-0761
Hlavsa Tomáš
16.00
10832
2109-0525
Diviš Ivo
16.00
10832
2101-0350
Hykrda Jan
16.00
10832
4
CZE 6
1703-0135
Hirnšal Jan
2
5
4
5
9*
2
3
21.00
9332
1101-0068
Kupka Petr
21.00
9332
1124-0053
Hrabalová Veronika
21.00
9332
9999-0122
Bouma Jan
21.00
9332
1213-0122
Zima Tomáš
21.00
9332
1702-0258
Dvořák Jan
1978
21.00
9332
1130-0117
Jirounek Kamil
21.00
9332
1703-0059
Hirnšal Pavel
21.00
9332
5
CZE 3
9999-0123
Kraus Petr
9*
9
5
7
3
7
7
38.00
8169
9999-0124
Svoboda Štěpán
38.00
8169
9999-0125
Pavlů Jana
38.00
8169
9999-0126
Fikáček Albert
38.00
8169
9910-0001
Ivankovič Goran
38.00
8169
9999-0127
Nytra Jakub
38.00
8169
6
CZE 19
1902-0192
Drábek Martin
4
1
11
12*
4
11
12
43.00
7219
2404-0454
Žáček Jiří
43.00
7219
1401-0384
Škoda Jan
43.00
7219
1902-0189
Steiner Michal
43.00
7219
1504-0055
Drahorád Petr
43.00
7219
1305-0009
Vachel Petr
43.00
7219
7
CZE 1
7019-0361
Sehnal Pavel
5
6
10
8
14*
8
9
46.00
6416
1702-0266
Kuthan Karel
46.00
6416
7003-0021
Homolka Miloš
46.00
6416
7003-0011
Falta Miroslav
46.00
6416
7019-0384
Mertinová Nicole
46.00
6416
1702-0112
Maier Michael
46.00
6416
7019-0421
Luňáčková Edita
46.00
6416
9999-0128
Staněk Jiří
46.00
6416
2103-0632
Vodáček Tomáš
46.00
6416
8
CZE 12
1508-0150
Vaidiš Tomáš
6
12
7
3
11
9
13*
48.00
5720
1504-0041
Skala Pavel
48.00
5720
1508-0231
Liška Matěj
48.00
5720
1526-0111
Šturma Petr
48.00
5720
1504-0031
Novotný Václav
48.00
5720
1504-0024
Motlík Ondřej
48.00
5720
1504-0028
Mareček Rostislav
48.00
5720
9
CZE 17
1130-0611
Vítovec Dan
8
14*
9
9
8
3
14
51.00
5106
1130-0496
Vítovec Matěj
51.00
5106
2101-0617
Mareček Šimon
51.00
5106
1130-0695
Brabec Václav
51.00
5106
1130-0946
Záruba Adam
51.00
5106
1130-0672
Vík Viktor
51.00
5106
1130-0669
Šlemín Pavel
51.00
5106
10
CZE 4
9999-0129
Chlup Jan
11
11
13*
13
5
10
5
55.00
4557
2101-0509
Chlup Zdeněk
55.00
4557
2001-0075
Kafka Tomáš
55.00
4557
2101-0342
Sláma Ivo
55.00
4557
2101-0581
Sláma Eduard
55.00
4557
9999-0130
Kurowski Filip
55.00
4557
9999-0131
Vízner Tomáš
55.00
4557
11
CZE 13
1203-0253
Štrunc Jan
10
10
12
11
7
18*
8
58.00
4060
1214-0090
Cikrt Tomáš
58.00
4060
1203-0083
Procházka Libor
58.00
4060
9999-0132
Pilát Tomáš
58.00
4060
1203-0574
Cígler Jaromír
58.00
4060
2103-0154
Spousta Petr
58.00
4060
12
CZE 18
1703-0160
Cintl Václav
15
17*
6
6
15
12
6
60.00
3607
1703-0132
Kramář Tomáš
60.00
3607
1703-0229
Rameš Ivan
60.00
3607
1703-0162
Lorenz Alan
60.00
3607
1703-0354
Bleyer Ivan
60.00
3607
1703-0230
Fetterle Jiří
60.00
3607
13
CZE 7
9999-0133
Holý Petr
12
8
8
DNS*
12
14
10
64.00
3190
9999-0134
Noščák Petr
64.00
3190
9999-0135
Nováček Miloš
64.00
3190
9999-0136
Schulz Jiří
64.00
3190
9999-0137
Holý Jan
64.00
3190
9999-0138
Porkert Jan
64.00
3190
14
CZE 9
9999-0139
Hurych Zdeněk
16
7
14
10
16
13
18*
76.00
2804
1703-0234
Hošek Libor
76.00
2804
1130-0175
Špidlen Jan
76.00
2804
9999-0140
Čapek Rostislav
76.00
2804
9999-0141
Renelt Robin
76.00
2804
9999-0142
Čapková Ivana
76.00
2804
9999-0143
Novák Richard
76.00
2804
15
CZE 16
2101-0577
Audy Dan
14
15
17
15
19*
4
15
80.00
2444
9999-0144
Randa Lukáš
80.00
2444
9999-0145
Vach Tomáš
80.00
2444
9999-0146
Haba Viktor
80.00
2444
9901-0001
Reken Jaroslav
80.00
2444
9999-0147
Jelínek Josef
80.00
2444
9999-0148
Valta Oldřich
80.00
2444
16
CZE 14
2103-0803
Bělehrad Pavel
13
16
15
16
6
15
17*
81.00
2108
2103-1022
Mezera Michal
81.00
2108
2103-0797
Nevřiva Václav
81.00
2108
2103-0985
Bačík Martin
81.00
2108
2103-0910
Křížek Pavel
81.00
2108
2103-0986
Hána Karel
81.00
2108
2103-0832
Hepner Jaromír
81.00
2108
17
CZE 10
2103-0194
Kupská Martina
17
13
16
14
18*
16
11
87.00
1792
2101-0450
Mátlová Kateřina
87.00
1792
2101-0481
Balzerová Lenka
87.00
1792
2103-0428
Bidlová Jitka
87.00
1792
2103-0729
Línková Anna
87.00
1792
2103-0991
Krejčiříková Barbara
87.00
1792
2101-0766
Chlupová Kateřina
87.00
1792
18
CZE 20
9999-0149
Svoboda Ivo
19*
18
18
17
13
19
16
101.00
1494
9999-0150
Lánský Jaroslav
101.00
1494
9999-0151
John Jan
101.00
1494
9999-0152
Feichtinger Jiří
101.00
1494
9999-0153
Klučka Štefan
101.00
1494
9999-0154
Krejčík Petr
101.00
1494
9999-0155
Hašek Jeroným
101.00
1494
19
CZE 15
9999-0156
Doleček Martin
18
19*
19
18
17
17
19
108.00
1212
9999-0157
Bureš Petr
108.00
1212
9999-0158
Peřka Jan
108.00
1212
9999-0159
Hora Michal
108.00
1212
9999-0160
Hora Lukáš
108.00
1212
9999-0161
Janoušek Petr
108.00
1212
9999-0162
Kosek Petr
108.00
1212
ostatní třídy
7
Results link
poř.
loď
reg.č.
jméno
rok.nar.
výsledky rozjížděk
body
l.body
1
CZE 25
2103-0253
Pavlovský Josef
2*
2
1
1
1
1
1
7.00
7997
2103-0221
Fanta Miroslav
7.00
7997
2103-0804
Daněk Jan
7.00
7997
2103-0873
Knetig Jindřich
7.00
7997
2103-0881
Všetečka Ladislav
7.00
7997
2103-0784
Otevřel Pavel
7.00
7997
2103-0207
Pavlík Jiří
7.00
7997
2
CZE 22
1907-0001
Červinka Vít
5
1
6
3
3
2
DNF*
20.00
5890
2103-0488
Kittler Jan
20.00
5890
2103-0724
Tupý Petr
20.00
5890
2103-0796
Dadák Lukáš
20.00
5890
1907-0012
Dadák Jakub
20.00
5890
1907-0016
Konupčík Michal
20.00
5890
3
CZE 30
9999-0163
Jelínek Stanislav
4
3
4
2
7*
4
3
20.00
4657
1130-1433
Závodný Martin
20.00
4657
1305-0306
Vachel Ondřej
20.00
4657
1130-1430
Záluský Tomáš
20.00
4657
9999-0164
Kopecký Martin
20.00
4657
9999-0165
Krauz Petr
20.00
4657
9999-0166
Kocour Ladislav
20.00
4657
4
CZE 29
2403-0007
Lasztowka Vlastimil
1
DNF*
3
10
2
3
2
21.00
3782
9999-0167
Krystek Marek
21.00
3782
9999-0168
Šejba Filip
21.00
3782
9999-0169
Běhunčík Ivan
21.00
3782
9999-0170
Buchta Vašek
21.00
3782
9999-0171
Ryšavý Boris
21.00
3782
2403-0004
Staniek Pavel
21.00
3782
5
CZE 21
2101-0281
Marečková Renata
3
DNF*
5
4
5
5
5
27.00
3104
9999-0172
Diakovová Eva
27.00
3104
1130-0004
Bauerová Šárka
27.00
3104
1203-0423
Bezušková Jana
27.00
3104
2103-0788
Pavlovská Alexandra
27.00
3104
1203-0342
Šmídová Pavla
27.00
3104
2103-0308
Fantová Kateřina
1968
27.00
3104
6
CZE 31
9999-0173
Střítecký Rudolf
7
DNF*
2
7
6
6
4
32.00
2550
9999-0174
Šrot Jan
32.00
2550
9999-0175
Krysta Michal
32.00
2550
9999-0176
Borovka Vojtěch
32.00
2550
9999-0177
Střítecký Rudolf jr
32.00
2550
1211-0021
Faktor Vlastimil
32.00
2550
7
CZE 24
1130-1588
Řihošek Aleš
6
DNF*
8
5
4
8
6
37.00
2081
1130-1684
Syrový Tomáš
1983
37.00
2081
1130-1590
Tomášek Radim
37.00
2081
2404-0389
Holý Ivo
37.00
2081
1130-0267
Schwarzová Markéta
37.00
2081
1101-0126
Zákoucký Petr
37.00
2081
1130-1184
Horánska Magdalena
37.00
2081
2116-0001
Jaroš Roman
37.00
2081
8
CZE 28
9999-0178
Novák Matěj
9
DNF*
7
11
8
7
9
51.00
1675
9999-0179
Šmídl Marek
51.00
1675
9999-0180
Vavrda Igor
51.00
1675
9999-0181
Olmr Matyáš
51.00
1675
9999-0182
Feist Patrik
51.00
1675
9999-0183
Štěpánek Martin
51.00
1675
9
CZE 26
1130-0538
Kokeš Petr
10
DNF*
9
6
DNS
9
8
54.00
1317
9999-0184
Prečan Tomáš
54.00
1317
9999-0185
Šinfelt Vojtěch
54.00
1317
9999-0186
Burian Tomáš
54.00
1317
9999-0187
Mahler Dominik
54.00
1317
9999-0188
Ruský Rudolf
54.00
1317
10
CZE 27
1130-0306
Horáček Jiří
8
DNF*
DNF
8
9
11
7
55.00
997
1130-1715
Zitová Klára
55.00
997
1130-1599
Kunicová Alena
55.00
997
1130-0605
Cákoci Marek
55.00
997
1101-0997
Havelka Jakub
55.00
997
1130-1716
Peroutková Kateřina
55.00
997
1130-0167
Mužík Martin
55.00
997
11
CZE 23
9999-0189
Siuda Jaroslav
11
DNF*
10
9
10
10
10
60.00
707
9999-0190
Bren Josef
60.00
707
9999-0191
Zachveja Marcel
60.00
707
9999-0192
Vepřek Jakub
60.00
707
9999-0193
Janota Martin
60.00
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace