Velká cena YC Dyje

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202114
Datum 23.05.2020
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy 29r-7P,420-7P,Lar-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1402-0395 Viták František
2
3*
2
1
1
3*
1
1
8
6623
1401-0481 Holá Magdaléna
8
6623
2
1130-0597 Páleníčková Aneta
1
2
1
2
2
1
3*
3*
9
4515
1203-0599 Doležal Tomáš
9
4515
3
1909-0132 Rek Adam
3
1
DNC*
4
3
2
5*
2
15
3283
1909-0035 Kučera Matěj
15
3283
4
1702-0186 Ptáčník Matěj
4
4
3
5
5
6*
2
6*
23
2408
1702-0192 Ptáčník Ondřej
23
2408
5
1703-0244 Kraus Lukáš
5
5
4
6*
4
4
6*
4
26
1730
1214-0121 Cvikrová Michaela
26
1730
6
1101-0211 Klíma Vojtěch
7*
7*
5
3
6
5
4
5
28
1176
1101-0352 Lokajíčková Lucie
28
1176
7
1206-0318 Licková Nikola
6
6
6
DNF*
7*
7
7
7
39
707
1206-0317 Licková Aneta
39
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2116-0003 Halouzka Jiří
2
7*
1
1
3
1
4*
2
10
10104
2
1130-0279 Kašpar Antonín
3
1
3
4*
5*
4
1
3
15
7997
3
2001-0214 Moučka Vítězslav
13*
3
4
5
2
3
6*
1
18
6764
4
1702-0147 Lawson Andrew
6*
5
2
6
6
2
8*
5
26
5890
5
1607-0166 Himmelová Klára
10*
10*
6
9
1
5
2
7
30
5211
6
2101-0375 Pospíšil Martin
7
2
13*
7
17*
6
13
6
41
4657
7
1702-0146 Vysloužil Zdeněk
11
12*
12*
3
7
7
5
9
42
4188
8
2101-0509 Chlup Zdeněk
1
8
8
12*
8
8
10
11*
43
3782
9
1702-0145 Vacula Jiří
5
6
5
8
10*
10
9
14*
43
3424
10
1607-0165 Himmel Jiří
8
9
10
2
16*
11*
7
8
44
3104
11
2111-0001 Bezděková Martina
9
11
11
14*
12*
9
3
4
47
2814
12
2101-0577 Audy Dan
4
4
7
13
4
DNC*
DNC*
DNC
55
2550
13
2101-0653 Kališová Markéta
14
14
17*
10
13
13
16*
10
74
2306
14
1901-0449 Košťálová Bára
16*
15
19*
16
9
12
12
13
77
2081
15
2101-0608 Kmenta Martin
15*
13
14
17*
11
15
14
12
79
1871
16
1703-0245 Kraus Tobiáš
17*
17*
15
15
14
14
11
16
85
1675
17
1609-0212 Müller Ondřej
12
16
9
11
DNC*
DNC*
DNC
DNC
94
1491
18
2116-0005 Halouzka Michal
18
18
20*
18
20*
16
15
15
100
1317
19
1609-0298 Rais Michal
20
22*
21*
20
15
17
17
17
106
1153
20
1402-0468 Klimešová Tereza
22
19
16
19
18
DNC*
DNC*
DNC
117
997
21
2101-0258 Štěpán David
19
20
18
21
19
DNC*
DNC*
DNC
120
848
22
2419-0059 Fanfrlová Eliška
21
21
DNF*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
134
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0256 Nevelöš Tibor
1
1
3*
1
1
1
1
DNS*
6
7707
1609-0255 Nevelöš Adam
6
7707
2
1130-0298 Krsička Michal
3*
2
2
4*
2
3
2
1
12
5600
1130-0299 Krsička Lukáš
12
5600
3
1103-0010 Jurečka Šimon
2
3
1
3
3
6*
3
5*
15
4367
1901-0414 Košťál Petr
15
4367
4
1101-0488 Košatová Lucie
6
7*
7*
2
4
5
4
3
24
3493
1901-0465 Košťálová Anna
24
3493
5
1402-0405 Cibulka Vojtěch
4
4
4
6*
5
2
7*
6
25
2814
2103-0724 Tupý Petr
25
2814
6
2103-0856 Justová Anna
5
5
5
5
10*
4
6
8*
30
2260
2103-0913 Šabatová Barbora
30
2260
7
1130-0003 Bauerová Markéta
7
6
6
8*
6
8*
5
4
34
1791
1130-0230 Paigerová Vanda
34
1791
8
2103-0796 Dadák Lukáš
9*
8
10*
7
8
9
8
2
42
1385
2103-0794 Viščor Dan
42
1385
9
1214-0103 Tkadlec Tadeáš
10*
10*
8
9
7
10
9
7
50
1027
2101-0710 Muzikář David
50
1027
10
1130-1173 Nahodil Alexander
8
9
9
10*
9
7
10*
9
51
707
1130-0593 Sušil Jan
51
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ