Interpohár 2020

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202415
Datum 07.08.2020
Dní 3
Místo konání Olešná
Pořadatel KSJ kraj Moravskoslezský
Zúčastněné třídy Evr-8ip,L47-8ip,Lar-8ip,Q-8ip,Evr-3M,Lar-3M

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9901-0002 Kaňuková Kristína
3*
7*
2
2
1
1
1
3
10
12385
2
9902-0005 Sajdak Wiktoria
2
1
3
1
3
10*
4
5*
14
9977
3
2116-0006 Jaroš Adam
10*
4
1
4
5*
2
2
4
17
8568
4
2201-0053 Kováč Richard
1
6*
6
5
8*
4
3
1
20
7569
5
2101-0729 Beroun Daniel
6*
2
8*
6
2
5
6
2
23
6794
6
2301-0244 Zajíček Teo
4
5
10
3
13*
15*
5
8
35
6160
7
2419-0063 Bělunková Tatiana
5
3
14*
8
18*
8
11
9
44
5624
8
2001-0235 Ptáčková Tereza
13*
9
5
7
4
16*
7
13
45
5161
9
9901-0001 Rolík Michal
17*
13*
4
12
7
7
12
6
48
4751
10
2404-0445 Kuřil Jan
9
11
15*
9
6
6
8
17*
49
4385
11
2301-0231 Mikula Daniel
7
8
7
15*
11
13*
10
7
50
4054
12
2301-0220 Záhornacký Jan
16*
10
9
13*
9
9
9
11
57
3752
13
2404-0450 Hejnová Karolína
12
17*
13
14
12
3
15*
12
66
3474
14
2001-0240 Ptáčková Markéta
11
14
16*
10
14
19*
13
14
76
3216
15
2101-0757 Blatecká Veronika
8
20*
17
11
19*
11
14
16
77
2977
16
9902-0004 Soburek Ignacy
14
12
UFD*
16
16
12
20*
10
80
2752
17
9901-0003 Hruška Simon
25*
15
11
21*
10
17
18
21
92
2542
18
9902-0001 Urbaňska Wiktoria
15
16
12
18
22*
20*
17
18
96
2343
19
2419-0079 Fanfrlová Markéta
21
18
DNC*
22*
15
14
16
15
99
2155
20
9902-0006 Szklarska Julia
19
25*
23*
20
17
18
19
19
112
1977
21
9902-0002 Szpak Martyna
18
21
18
24*
23*
21
21
20
119
1808
22
2101-0750 Nováček Vojtěch
23*
22
20
17
20
22
24*
22
123
1646
23
2201-0051 Piňos Jindřich
20
19
19
25*
21
23
23
24*
125
1491
24
2101-0747 Sachs Vojtěch
22
23
25*
19
25*
24
25
23
136
1344
25
2101-0776 Beroun Marek
26*
27*
21
23
24
25
22
25
140
1202
26
2405-0144 Bílek Tomáš
27*
26
22
27
26
DNS*
26
26
153
1065
27
9901-0004 Vargová Ema
24
24
26
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
161
934
28
2404-0463 Hejnová Anna
28
DNS*
24
26
DNS*
DNC
DNC
DNC
165
808
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9902-0003 Krysta Matalia
3*
2
1
3
OCS*
2
1
1
1
11
1406
2
2419-0059 Fanfrlová Eliška
2
3*
3*
1
1
1
2
2
3
12
804
3
2101-0758 Blatecká Michaela
1
1
2
2
3*
3*
3
3
2
14
452
4
2405-0132 Bílková Lucie
4*
4
4
4
2
4
4
4
DNC*
26
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ