MMČR - Vítr a slunce

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201318
Datum 04.07.2020
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Cad-12mr,Fb-12mr,29r-7P,Fd-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0258 Hrubý Jiří
2*
2*
1
1
1
1
1
1
1
7
8505
2103-0693 Houdek Roman
7
8505
2
1609-0262 Palkovský Tomáš
3
1
4
3
2
3
2
DNC*
DNC*
18
6397
1605-0093 Storch Petr
18
6397
3
9904-0003 Ulrich Gerhart
4
3
3
2
4
2
5
DNC*
DNC*
23
5165
9904-0004 Osvald Thomas
23
5165
4
1302-0020 Čutka Jan
1
5
5
4
6*
DNC*
3
3
3
24
4290
1526-0089 Pavlíček Zdeněk
24
4290
5
1301-0169 Šimek Karel
6*
4
6*
5
3
4
6
2
2
26
3612
1302-0110 Beneš Pavel
26
3612
6
9903-0001 Strittmaier Marc
5
6
2
6
DNF*
5
4
DNC*
DNC
42
3058
9903-0002 Hamminger Johannes
42
3058
7
1112-0108 Suchomel Ondřej
9*
7
8*
7
8
6
8
4
4
44
2589
1112-0137 Pešek Lukáš
44
2589
8
1302-0037 Novotný Michal
7
8
7
9
DNC*
7
9
5
DNC*
52
2183
1304-0174 Grill Milan
52
2183
9
9904-0005 Pichler Matthias
11
11
10
11
5
9
7
DNC*
DNC*
64
1825
9904-0006 Pichler Michael
64
1825
10
9904-0001 Stampfl Philip
10
12
12
8
7
8
10
DNC*
DNC*
67
1505
9904-0002 Hullenaar Paul
67
1505
11
1302-0005 Kleiner Otakar
8
9
9
12
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
80
1215
1302-0111 Novotný Karel
80
1215
12
1609-0306 Rada Filip
12
10
11
10
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
85
950
1609-0305 Neužil Pavel
85
950
13
2103-0658 Ach-Hübner Otakar
13
13
13
DNF*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
95
707
1602-0130 Vlach Miroslav
95
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0562 Vychová Eliška
1
3*
1
1
1
1
1
1
2*
2
9
14579
1203-0589 Roček Matyáš
9
14579
2
1214-0104 Hálová Lucie
2
1
4*
2
2
3*
2
2
1
1
13
10967
1203-0586 Pfeifer Matyáš
13
10967
3
1203-0594 Dvořáková Nela
3
2
2
DNF*
UFD*
2
3
4
UFD
3
33
8854
1602-0105 Krchňavý Vojtěch
33
8854
4
1203-0595 Pfeiferová Veronika
9*
6
UFD*
4
3
4
7
3
5
4
36
7355
1101-0513 Beretová Adéla
36
7355
5
1203-0591 Dítětová Tereza
4
4
5
3
4
6
8*
5
UFD*
5
36
6192
1203-0608 Dítětová Anna Marie
36
6192
6
1101-0128 Holubová Kristýna
7*
UFD*
3
7
5
5
5
6
3
6
40
5242
1214-0111 Winklerová Anna
40
5242
7
1602-0131 Vlach Miroslav
6
7
7
6
7
9
10*
DNC*
4
7
53
4438
1602-0329 Vlachová Eliška
53
4438
8
1101-0226 Kramplová Annamaria
5
5
6
DNF*
8
8
4
DNF*
6
DNC
56
3742
1214-0120 Cvikrová Berenika
56
3742
9
1101-0481 Ronovský Jonáš
11
9
UFD*
10
6
7
11
8
DNC*
DNC
76
3128
1602-0340 Kulhavý Jiří
76
3128
10
1214-0110 Winkler Adam
12
DNF*
10
9
DNC*
11
6
DNF
7
DNC
83
2579
1214-0122 Růžička Luděk
83
2579
11
1203-0578 Bryxová Lucie
8
UFD*
8
5
DNF*
DNS
DNC
7
UFD
DNC
84
2083
1101-0539 Dressler Antonín
84
2083
12
1602-0104 Krchňavý Vít
10
DNF*
11
8
DNC*
10
9
DNC
DNC
DNC
90
1629
1214-0114 Skořepová Anna
90
1629
13
1101-0538 Dressler Josef
DNF*
8
9
DNF*
UFD
DNS
DNC
DNC
DNC
DNC
101
1212
1101-0522 Šebor Martin Morgan
101
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0563 Čáp Milan
UFD*
2
1
2
2
4
1
2
19*
4
18
18388
1203-0404 Procházka Filip
18
18388
2
1214-0095 Kubový Martin
2
11*
4
1
4
2
DNF*
9
1
2
25
14776
1203-0268 Roček Roman
25
14776
3
1214-0097 Parůžek Jiří
8
1
17*
13*
10
3
10
1
4
3
40
12663
2103-0684 Košvica Jakub
40
12663
4
1401-0224 Mudra Martin
7
6
3
7
SCP*
12*
4
3
3
10
43
11164
1401-0292 Šedivák Kryštof
43
11164
5
1203-0172 Kořan Petr
4
5
7
3
3
5
8
UFD*
UFD*
11
46
10001
1203-0293 Kvasnik Milan
46
10001
6
1214-0037 Verner Jaroslav
UFD*
4
15
9
11
1
2
5
17*
1
48
9051
1214-0079 Winkler Pavel
48
9051
7
1401-0419 Šnajdr Milan
10
UFD*
23*
10
1
11
5
6
2
13
58
8247
1401-0420 Šnajdr Matěj
58
8247
8
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana
9
13
16*
4
5
8
16*
10
6
8
63
7551
1101-0882 Nápravník Jakub
63
7551
9
1401-0250 Čechura Jiří
UFD*
3
9
UFD*
14
7
3
4
5
20
65
6937
1401-0215 Will Jan
65
6937
10
1203-0083 Procházka Libor
16*
8
11
11
8
10
6
8
9
14*
71
6388
1214-0090 Cikrt Tomáš
71
6388
11
1203-0483 Jedličková Michaela
5
10
14*
5
13
13
11
14*
8
7
72
5892
1203-0477 Mrzílková Lenka
72
5892
12
1203-0550 Jedlička Jan
3
14
5
DNC*
18*
6
15
18
14
12
87
5438
1203-0503 Štrunc Jan
87
5438
13
1124-0004 Janderová Klára
1
19*
21*
14
12
14
14
7
13
16
91
5021
1402-0353 Dragoun Dominik
91
5021
14
1206-0293 Vomáčko Ladislav
UFD*
9
10
12
15
15
17*
11
12
9
93
4635
1201-0127 Gemperle Jiří
93
4635
15
1130-0985 Šamšulová Tereza
15
7
12
6
22
DNC*
13
17
7
23*
99
4275
1401-0446 Čechura Přemysl
99
4275
16
7012-0034 Veit Martin
UFD*
15
20*
16
9
9
7
12
16
15
99
3939
7012-0035 Krejza Filip
99
3939
17
1203-0520 Štruncová Michaela
11
12
22*
17
16
DNF*
18
13
10
6
103
3623
1203-0490 Škoda Michal
103
3623
18
1108-0127 Průcha Alexandr
12
18
8
DNC*
20*
18
9
16
15
19
115
3325
1108-0131 Beneš Vlastimil
115
3325
19
1214-0107 Skořepová Eva 1971
6
UFD*
2
8
17
16
12
DNF*
DNC
DNC
117
3043
1203-0610 Spurný Kryštof
117
3043
20
7012-0039 Skála David
20
21
25*
22*
21
17
19
15
11
18
142
2776
7012-0038 Skála Petr
142
2776
21
1130-0750 Beneš Jiří
17
16
24
15
24
20
23
DNC*
DNC*
5
144
2522
1130-0749 Špaček Matěj
144
2522
22
1406-0272 Chodora Miroslav
14
20
13
18
23*
22*
20
21
20
21
147
2279
1402-0323 Vít Ladislav
147
2279
23
1203-0499 Havel Filip
18
22*
19
20
19
19
21*
19
18
17
149
2048
1203-0510 Svoboda Lukáš
149
2048
24
1206-0033 Šindýlek Jiří
13
23
6
19
DNF*
21
22
DNF*
21
DNC
153
1826
1124-0035 Mika Radek
153
1826
25
1504-0015 Jindřichová Markéta
19
17
18
21
DNC*
DNC*
DNC
20
DNF
DNC
179
1613
1503-0276 Veselá Jana
179
1613
26
1130-0631 Novák David
22
24
DNC*
23
DNF*
DNF
DNC
DNF
DNC
22
203
1409
1130-0185 Plesníková Barbora
203
1409
27
1402-0379 Červený Martin
21
25
DNC*
24
25
DNC*
DNC
DNF
DNF
DNC
207
1212
1402-0364 Dragoun Vítek
207
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1901-0415 Čermák Jaroslav
3*
3
2
5*
2
1
1
2
1
1
1
1
15
9136
1901-0414 Košťál Petr
15
9136
2
1609-0256 Nevelöš Tibor
1
1
1
2
1
2
5
1
6*
7*
2
3
19
7029
1609-0255 Nevelöš Adam
19
7029
3
1130-0298 Krsička Michal
4
6*
3
6
5
7*
2
3
2
2
4
2
33
5796
1130-0299 Krsička Lukáš
33
5796
4
1130-0003 Bauerová Markéta
2
5
13*
1
4
4
4
10
DNC*
3
7
7
47
4921
1130-0230 Paigerová Vanda
47
4921
5
1402-0405 Cibulka Vojtěch
6
9*
8*
7
8
5
3
4
3
5
3
6
50
4243
2103-0724 Tupý Petr
50
4243
6
1201-0166 Milerová Anna
5
4
9
3
7
3
8
6
5
11*
9
10*
59
3689
7055-0002 Pokorný Jan
59
3689
7
2103-0796 Dadák Lukáš
9
7
5
4
3
11*
DNC*
7
9
4
8
5
61
3220
2103-0794 Viščor Dan
61
3220
8
2103-0856 Justová Anna
8
2
6
8
13*
8
10
5
12*
6
5
8
66
2814
2103-0913 Šabatová Barbora
66
2814
9
1101-0488 Košatová Lucie
13
8
DNC*
DNC*
6
6
7
UFD
8
9
6
4
84
2456
1901-0465 Košťálová Anna
84
2456
10
1130-1173 Nahodil Alexander
15*
15*
12
11
10
12
6
8
4
8
10
11
92
2136
1130-0593 Sušil Jan
92
2136
11
1401-0439 Dobrý Jakub
12*
10
10
9
9
9
DNC*
9
7
12
11
9
95
1846
1901-0449 Košťálová Bára
95
1846
12
1214-0103 Tkadlec Tadeáš
10
14*
7
14*
12
10
9
12
11
10
12
12
105
1582
2101-0710 Muzikář David
105
1582
13
9901-0003 Mika Viktor
7
11
4
12
11
15
DNC*
13
DNF*
UFD
13
13
116
1338
9901-0004 Lichvár Oliver
116
1338
14
9901-0001 Kocanová Barbora
11
12
11
10
14
13
DNC*
11
DNF*
DNC
DNF
DNF
133
1113
9901-0002 Bartanusová Barbora
133
1113
15
1203-0546 Vychová Zuzana
14
13
14
13
DNC*
14
11
14
10
13
DNF*
DNF
133
903
1103-0056 Teubnerová Anna
133
903
16
9901-0005 Krivosucký Oliver
16
16
15
DNF*
15
16
12
15
DNF*
DNC
DNF
DNF
156
707
9901-0006 Stolárik Ladislav
156
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ