Pavlovská regata

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202113
Datum 06.06.2020
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Q-7P,L47-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1703-0244 Kraus Lukáš
1
1
14387
2
2116-0006 Jaroš Adam
2
2
12279
3
1304-0262 Flosmanová Kristýna
3
3
11047
4
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
4
4
10172
5
2101-0725 Dokoupilová Beáta
5
5
9494
6
2101-0726 Dokoupilová Linda
6
6
8940
7
1609-0308 Tlapáková Zuzana
7
7
8471
8
1606-0282 Ráža Matyáš
8
8
8065
9
1606-0279 Kaláb Jindřich
9
9
7707
10
1504-0094 Motlíková Pavlína
10
10
7387
11
2419-0061 Rabasová Adéla
11
11
7097
12
1130-0853 Valenta Jan
12
12
6832
13
2101-0717 Chalupníková Klára
13
13
6589
14
1703-0249 Tomeš Jiří
14
14
6364
15
1701-0331 Klíma Ondřej
15
15
6154
16
1902-0198 Dymák Matyáš
16
16
5958
17
1101-0470 Peterka Tomáš
17
17
5774
18
1703-0236 Burda František
18
18
5600
19
1305-0321 Lojková Karolína
19
19
5435
20
2203-0243 Valenová Barbora
20
20
5279
21
1909-0099 Bilerová Rozálie
21
21
5131
22
2404-0450 Hejnová Karolína
22
22
4990
23
9901-0001 Holešová Livia
23
23
4855
24
2201-0039 Krč Lukáš
24
24
4725
25
1705-0164 Verl Jan
25
25
4601
26
1609-0303 Kříž Jan
26
26
4482
27
2419-0063 Bělunková Tatiana
27
27
4367
28
2116-0011 Štafa Patrick
28
28
4257
29
1702-0193 Chlumský Tomáš
29
29
4150
30
2201-0053 Kováč Richard
30
30
4047
31
1609-0312 Podrábská Adéla
31
31
3947
32
1902-0197 Dymáková Liliana
32
32
3851
33
2301-0220 Záhornacký Jan
33
33
3757
34
1909-0061 Flídr Jaromír
34
34
3666
35
1101-0363 Janota Jonáš
35
35
3578
36
2201-0054 Kováč Vladimír
36
36
3493
37
1606-0304 Snížek Jan
37
37
3409
38
1130-1129 Paigerová Nina
38
38
3328
39
1902-0199 Dymák Vojtěch
39
39
3249
40
1702-0190 Zbořil Matyáš
40
40
3172
41
1705-0189 Šercl Ondřej
41
41
3097
42
1705-0188 Zima Daniel
42
42
3024
43
1504-0132 Cintlová Zuzana
43
43
2952
44
1101-0478 Štolbová Ela
44
44
2883
45
2101-0729 Beroun Daniel
45
45
2814
46
1901-0482 Plachý Jonáš
46
46
2747
47
2301-0244 Zajíček Teo
47
47
2682
48
1909-0080 Kučerová Michaela
48
48
2618
49
1101-0526 Zákoucký Václav
49
49
2555
50
1206-0343 Mašková Eliška
50
50
2494
51
1701-0337 Novák Vojtěch
51
51
2434
52
1702-0205 Chlumská Tereza
52
52
2375
53
1702-0226 Čížková Barbora
53
53
2317
54
1508-0209 Pitel Štěpán
54
54
2260
55
1702-0225 Čížková Zuzana
55
55
2204
56
2101-0756 Čaganová Julie
56
56
2149
57
1504-0109 Drahorádová Ema
57
57
2096
58
1130-1194 Mastník Štěpán
58
58
2043
59
1101-0514 Klímová Johana
59
59
1991
60
1701-0336 Novák Adam
60
60
1940
61
2101-0722 Blatecký Martin
61
61
1889
62
2101-0757 Blatecká Veronika
62
62
1840
63
1101-0507 Skořepová Anna
63
63
1791
64
1901-0481 Mareš Michael
64
64
1743
65
1101-0433 Klíma Jáchym
65
65
1696
66
1508-0212 Pitel Šimon
66
66
1650
67
1101-0572 Štolba Marek
67
67
1604
68
1909-0115 Vondra Vojtěch
68
68
1559
69
2301-0231 Mikula Daniel
69
69
1515
70
1909-0119 Kudláčková Karolína
70
70
1471
71
1302-0059 Plch Jan
71
71
1428
72
1206-0339 Procházková Tereza
72
72
1385
73
1101-0544 Hrubý David
73
73
1343
74
1702-0220 Bernt Bartoloměj
74
74
1302
75
2101-0754 Ira David
75
75
1261
76
1909-0090 Semler Jan
76
76
1221
77
1130-0981 Valenta Max
77
77
1181
78
1705-0165 Verl Vojtěch
78
78
1142
79
1302-0057 Plch Zdeněk
79
79
1103
80
1305-0328 Lojka Jakub
80
80
1065
81
2301-0238 Sklářová Julie
81
81
1027
82
1508-0214 Pitel David
DNF
91
847
82
1101-0505 Tomolová Kateřina
DNF
91
847
82
1101-0545 Pozděnová Tereza
DNS
91
847
82
1130-1240 Horký Antonín
DNF
91
847
82
1909-0120 Výprachtický Petr
DNS
91
847
82
1909-0125 Rollerová Nella
DNS
91
847
82
1609-0313 Podrábská Denisa
DNF
91
847
82
2101-0749 Dokoupil Hynek
DNF
91
847
82
1206-0360 Karbusický Jaroslav
DNF
91
847
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1607-0166 Himmelová Klára
1
2*
1
1
1
1
1
1
7
8730
2
1607-0165 Himmel Jiří
4*
1
2
2
2
3
2
2
14
6623
3
2101-0653 Kališová Markéta
3
5*
3
3
4
4
3
4
24
5390
4
2116-0005 Halouzka Michal
5*
3
4
4
3
2
5
5
26
4515
5
1609-0298 Rais Michal
2
6
5
5
7*
5
4
3
30
3837
6
1701-0305 Hartig Bartoloměj
6
4
7
6
5
6
8*
6
40
3283
7
1609-0301 Tlapák Vojtěch
7
7
10*
8
9
8
6
7
52
2814
8
1703-0255 Vítová Anna
9
8
6
DNC*
6
7
7
DNC
58
2408
9
1504-0001 Rezek Richard
11
9
8
9
8
9
DNC*
DNC
69
2050
10
1508-0202 Pitelová Ema
10
DNC*
DNC
10
10
10
9
8
72
1730
11
2419-0059 Fanfrlová Eliška
8
10
9
7
DNC*
DNC
DNF
DNC
79
1440
12
2101-0751 Kouřil Vít
12
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
10
9
91
1176
13
2101-0758 Blatecká Michaela
DNF*
11
DNF
DNC
DNC
DNC
11
10
92
932
14
2101-0741 Hýžová Helena
DNF*
DNS
DNC
DNC
DNC
DNC
DNF
DNC
105
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ