CERE regata

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201135
Datum 05.09.2020
Dní 2
Místo konání Nechranice
Pořadatel YACHT CLUB CERE, z.s.
Zúčastněné třídy Q-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0725 Dokoupilová Beáta
1
1
13792
2
2101-0726 Dokoupilová Linda
2
2
11684
3
1703-0236 Burda František
3
3
10452
4
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
4
4
9577
5
2201-0039 Krč Lukáš
5
5
8899
6
1101-0470 Peterka Tomáš
6
6
8345
7
2101-0756 Čaganová Julie
7
7
7876
8
1305-0321 Lojková Karolína
8
8
7470
9
1703-0249 Tomeš Jiří
9
9
7112
10
1701-0331 Klíma Ondřej
10
10
6792
11
1606-0282 Ráža Matyáš
11
11
6502
12
2101-0729 Beroun Daniel
12
12
6237
13
1130-0853 Valenta Jan
13
13
5994
14
1101-0478 Štolbová Ela
14
14
5769
15
1606-0279 Kaláb Jindřich
15
15
5559
16
1130-0816 Buchar Petr
16
16
5363
17
1909-0080 Kučerová Michaela
17
17
5178
18
1304-0262 Flosmanová Kristýna
18
18
5005
19
2101-0717 Chalupníková Klára
19
19
4840
20
1702-0205 Chlumská Tereza
20
20
4684
21
1909-0061 Flídr Jaromír
21
21
4536
22
1902-0197 Dymáková Liliana
22
22
4395
23
1130-1427 Falc Andino Federico Milan
23
23
4260
24
1101-0572 Štolba Marek
24
24
4130
25
1609-0303 Kříž Jan
25
25
4006
26
1101-0433 Klíma Jáchym
26
26
3887
27
1909-0099 Bilerová Rozálie
27
27
3772
28
1609-0308 Tlapáková Zuzana
28
28
3662
29
1130-1129 Paigerová Nina
29
29
3555
30
1902-0198 Dymák Matyáš
30
30
3452
31
1702-0225 Čížková Zuzana
31
31
3352
32
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
32
32
3256
33
1101-0526 Zákoucký Václav
33
33
3162
34
2101-0705 Konopík Tomáš
34
34
3071
35
1609-0312 Podrábská Adéla
35
35
2983
36
1130-0981 Valenta Max
36
36
2898
37
1101-0500 Busta Anna
37
37
2814
38
1902-0199 Dymák Vojtěch
38
38
2733
39
1203-0589 Roček Matyáš
39
39
2654
40
1606-0956 Knorr Petr
40
40
2577
41
1101-0544 Hrubý David
41
41
2502
42
1101-0514 Klímová Johana
42
42
2429
43
1604-0276 Záchvěj Filip
43
43
2357
44
1901-0482 Plachý Jonáš
44
44
2287
45
1504-0094 Motlíková Pavlína
45
45
2219
46
2201-0053 Kováč Richard
46
46
2152
47
1909-0119 Kudláčková Karolína
47
47
2087
48
1606-0304 Snížek Jan
48
48
2023
49
1130-1240 Horký Antonín
49
49
1960
50
1702-0226 Čížková Barbora
50
50
1899
51
1701-0337 Novák Vojtěch
51
51
1839
52
2201-0054 Kováč Vladimír
52
52
1780
53
1609-0272 Beerová Anežka
53
53
1722
54
1101-0525 Vrána Adam
54
54
1665
55
2101-0765 Konopík Šimon
55
55
1609
56
1702-0220 Bernt Bartoloměj
56
56
1554
57
1206-0339 Procházková Tereza
57
57
1500
58
1902-0200 Dymák Jonáš
58
58
1448
59
1101-0505 Tomolová Kateřina
59
59
1396
60
1101-0474 Škoda Jan
60
60
1345
61
1101-0507 Skořepová Anna
61
61
1294
62
1606-0301 Vlčková Světlana
62
62
1245
63
2101-0776 Beroun Marek
63
63
1196
64
1701-0336 Novák Adam
64
64
1148
65
1305-0328 Lojka Jakub
65
65
1101
66
1130-1194 Mastník Štěpán
66
66
1055
67
1504-0109 Drahorádová Ema
67
67
1009
68
2101-0750 Nováček Vojtěch
68
68
964
69
1702-0231 Štěpánek Jakub
69
69
920
70
1909-0090 Semler Jan
70
70
876
71
1606-0299 Rážová Lea
71
71
833
72
1609-0274 Vaszi Victoria
72
72
790
73
1604-0272 Trčková Sofie
73
73
748
74
1609-0313 Podrábská Denisa
74
74
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ