Květákova regata

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202003
Datum 29.08.2020
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0476 Baštář Ondřej
UFD*
4
1
1
6
10239
1401-0485 Pelnář Petr
6
10239
2
1145-0109 Stibůrková Eliška
3
8*
2
2
7
8132
1145-0111 Najvárková Magdaléna
7
8132
3
1901-0469 Richterová Eliška
1
11*
4
3
8
6899
1901-0468 Richter Jan
8
6899
4
1101-0445 Kaltounková Klára
2
2
9
12*
13
6025
1302-0053 Szmaragowski Dominik
13
6025
5
2103-0857 Janáček Vojtěch
11*
7
3
5
15
5346
2103-0858 Schwanzer Albert
15
5346
6
1101-0466 Borkovec Bořek
9
5
10*
4
18
4792
1401-0479 Hanton Josef
18
4792
7
2103-0824 Pešková Adéla
10
6
11*
7
23
4323
2103-0852 Křenková Kristýna
23
4323
8
2103-0854 Křenková Monika
8
3
UFD*
13
24
3917
2103-0967 Nejezchlebová Dominika
24
3917
9
1902-0202 Veselá Ema
6
15*
8
10
24
3559
1902-0196 Drábek Oldřich
24
3559
10
1130-0948 Šiknerová Adriana
7
9
12*
8
24
3239
1130-0953 Benovičová Viktorie
24
3239
11
1302-0054 Szmaragowski David
5
16
5
18*
26
2949
1145-0110 Stibůrková Tereza
26
2949
12
2103-0795 Viščorová Nela
12*
12
6
9
27
2685
2103-0922 Šlechtická Kateřina
27
2685
13
1101-0498 Sazama Michal
14
1
16*
15
30
2441
1101-0566 Pavelková Sofie
30
2441
14
1401-0482 Juha Jan
13
22*
7
11
31
2216
1401-0478 Čechura Ladislav
31
2216
15
2103-0948 Navrátilová Helena
4
17
18*
17
38
2006
2103-0927 Navrátilová Vanda
38
2006
16
1703-0228 Václavík Jakub
15
20*
17
6
38
1810
1703-0248 Muchová Kateřina
38
1810
17
2103-0870 Krejčiřík Daniel
17
13
13
20*
43
1626
2103-0888 Šmidtmajer Lukáš
43
1626
18
1145-0096 Iljuchin Matěj
16
10
19
23*
45
1452
1101-0569 Vít Vojtěch
45
1452
19
1401-0496 Martan Matěj
20*
19
14
16
49
1288
1401-0508 Harmáček Milan
49
1288
20
1130-1562 Nantl Ondřej
21*
18
20
14
52
1132
1130-0984 Bezušek Kristián
52
1132
21
1901-0487 Munzar Jakub
18
21*
15
19
52
984
1901-0490 Munzarová Monika
52
984
22
2103-0887 Buchtová Sarah
19
14
21
22*
54
842
2103-0977 Fenkart Filip
54
842
23
2103-0886 Buchtová Agnes
22
23*
22
21
65
707
2103-0976 Fenkart Anna Sofia
65
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1206-0379 Bryx Petr
1*
1
1
1
3
1406
2
1149-0002 Kuthan Jiří
3*
2
3
2
7
804
3
7040-0220 Hrubý Jan
2
3*
2
3
7
452
4
1901-0475 Bříza Petr 1972
4*
4
4
4
12
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0736 Nejezchleba Jakub
1
1
2
3*
4
7997
2103-0687 Maršálková Blanka
4
7997
2
2103-0817 Škvařil Patrik
4*
3
4
1
8
5890
2103-0944 Buchta Jan
8
5890
3
1702-0258 Dvořák Jan
3
7*
3
4
10
4657
1130-1255 Dvořák Tobiáš
10
4657
4
1145-0079 Staniek Štěpán
6*
6
1
5
12
3782
1145-0106 Uhlár Milan
12
3782
5
1302-0018 Szmaragowski Michaela
5
2
10*
7
14
3104
1302-0058 Szmaragowski Daniel
14
3104
6
1149-0005 Bartoš Richard
10*
5
9
2
16
2550
1149-0006 Svobodová Lucie
16
2550
7
2205-0077 Mlčoch Jan
2
9*
8
8
18
2081
2205-0068 Mlčoch Matěj
18
2081
8
1206-0318 Licková Nikola
8
4
6
10*
18
1675
1206-0317 Licková Aneta
18
1675
9
1101-0467 Najvárek Ondřej
7
8*
7
6
20
1317
1149-0010 Najvárek Matěj
20
1317
10
1604-0131 Motl Luboš
9
10*
5
9
23
997
1604-0270 Martinkovičová Monika
23
997
11
7040-0009 Lis Jáchym
11*
11
11
11
33
707
9999-0039 Kuthanová Eliška
33
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ