Memeriál Karla Smetany

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201316
Datum 27.06.2020
Dní 1
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Kaj-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1305-0406 Štolba Pavel
1
1
1481
8888-0026 Koláček Milan
1
1481
1305-0306 Vachel Ondřej
1
1481
2
1604-0020 Trčka Miroslav
2
2
1180
1604-0271 Trčková Stella
2
1180
1604-0200 Trčka Martin
2
1180
1604-0272 Trčková Sofie
2
1180
3
2106-0310 Fiala Martin
3
3
1004
8888-0006 Doležalová Jitka
3
1004
8888-0005 Doležal Pavel
3
1004
8888-0004 Fialová Martina
3
1004
4
1305-0210 Vachel Jiří
4
4
879
1305-0043 Vachel František
4
879
1305-0242 Nešpor Pavel
4
879
8888-0003 Kukačka Pavel
4
879
5
1604-0241 Pinc Tomáš
5
5
782
1604-0275 Pinc Martin
5
782
1604-0243 Bucha Bohumil
5
782
1604-0274 Pincová Barbora
5
782
1604-0225 Záchvěj Martin
5
782
1604-0279 Bucha Marek
5
782
1604-0256 Hajný Jiří
5
782
6
1305-0009 Vachel Petr
6
6
703
8888-0029 John Stanislav
6
703
8888-0030 Solfronk Antonín
6
703
8888-0031 Jiřík Tomáš
6
703
7
8888-0007 Tuza Jan
7
7
636
8888-0008 Tuzová Markéta
7
636
8
8888-0032 Pappenscheler Volfgang
8
8
578
8888-0033 Pappenscheler Elisabet
8
578
9
1305-0236 Klíma Pavel
9
9
527
1305-0324 Klíma Matěj
9
527
8888-0010 Kosinová Jana
9
527
8888-0009 Kosina Luděk
9
527
10
8888-0015 Novák Viktor
10
10
481
8888-0016 Štěpán Josef
10
481
11
8888-0011 Meškánová Vitoňová Zuzana
11
11
440
8888-0013 Meškán Nicolas
11
440
8888-0012 Meškán Jan
11
440
8888-0014 Mašek Lukáš
11
440
12
1305-0128 Svoboda Oldřich
12
12
402
1305-0273 Řebík Libor
12
402
13
8888-0021 Babka Martin
13
13
367
8888-0025 Hoděj Martin
13
367
8888-0022 Babka Marcel
13
367
8888-0023 Held Ondřich
13
367
8888-0024 Babka Dan
13
367
14
1305-0178 Střítězský Jiří
14
14
335
1305-0156 Zemková Jiřina
14
335
15
1305-0340 Luhan Radek
15
15
305
1305-0198 Svoboda Jiří
15
305
1305-0252 Luhanová Lenka
15
305
16
8888-0027 Homolka Miloš
16
16
277
8888-0028 Faktor Marian
16
277
17
8888-0045 Kuna Jan
17
17
251
8888-0047 Tříska Zděněk
17
251
8888-0046 Kašpárková Ilona
17
251
18
8888-0043 Podzemský Josef
18
18
226
8888-0044 Podzemský Josef ml.
18
226
19
8888-0034 Kolouch Kamil
19
19
202
8888-0035 Welser Michal
19
202
20
7003-0012 Němec František
20
20
180
8888-0001 Němcová Jana
20
180
8888-0002 Bozadzicová Blanka
20
180
7003-0018 Rod Jiří
20
180
21
8888-0036 Doležel Martin
21
21
159
8888-0038 Boček Jiří
21
159
8888-0037 Bublík Jan
21
159
8888-0039 Chadimová Iva
21
159
22
8888-0040 Jelínek Stanislav
22
22
139
8888-0042 Krauz Petr
22
139
8888-0041 Kocou Ladislav
22
139
23
1305-0027 Klíma Bohuslav
23
23
119
1305-0332 Klíma Jan
23
119
1305-0402 Klíma Petr
23
119
24
8888-0017 Kolbl Josef
DNF
25
101
8888-0018 Fošum František
25
101
8888-0019 Varoš Petr
25
101
8888-0020 Falta Mirek
25
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ