Modrý hrozen

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202145
Datum 22.08.2020
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy L47-7P,Q-7P

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1703-0244 Kraus Lukáš
1
1
14029
2
2101-0725 Dokoupilová Beáta
2
2
11921
3
2101-0717 Chalupníková Klára
3
3
10689
4
1703-0249 Tomeš Jiří
4
4
9814
5
2419-0061 Rabasová Adéla
5
5
9136
6
1101-0478 Štolbová Ela
6
6
8582
7
1909-0099 Bilerová Rozálie
7
7
8113
8
1701-0331 Klíma Ondřej
8
8
7707
9
2201-0039 Krč Lukáš
9
9
7349
10
1609-0308 Tlapáková Zuzana
10
10
7029
11
2101-0756 Čaganová Julie
11
11
6739
12
1130-0853 Valenta Jan
12
12
6474
13
2116-0011 Štafa Patrick
13
13
6231
14
1609-0303 Kříž Jan
14
14
6006
15
1606-0279 Kaláb Jindřich
15
15
5796
16
1909-0080 Kučerová Michaela
16
16
5600
17
2419-0063 Bělunková Tatiana
17
17
5415
18
2101-0729 Beroun Daniel
18
18
5242
19
1130-1427 Falc Andino Federico Milan
19
19
5077
20
2301-0244 Zajíček Teo
20
20
4921
21
2201-0053 Kováč Richard
21
21
4773
22
1705-0188 Zima Daniel
22
22
4632
23
2301-0220 Záhornacký Jan
23
23
4497
24
2101-0705 Konopík Tomáš
24
24
4367
25
2404-0450 Hejnová Karolína
25
25
4243
26
1705-0164 Verl Jan
26
26
4124
27
1101-0474 Škoda Jan
27
27
4009
28
2301-0231 Mikula Daniel
28
28
3899
29
1130-1129 Paigerová Nina
29
29
3792
30
1203-0589 Roček Matyáš
30
30
3689
31
1609-0312 Podrábská Adéla
31
31
3589
32
1606-0956 Knorr Petr
32
32
3493
33
1604-0276 Záchvěj Filip
33
33
3399
34
1909-0115 Vondra Vojtěch
34
34
3308
35
1901-0482 Plachý Jonáš
35
35
3220
36
2201-0054 Kováč Vladimír
36
36
3135
37
1101-0572 Štolba Marek
37
37
3051
38
1504-0132 Cintlová Zuzana
38
38
2970
39
1702-0225 Čížková Zuzana
39
39
2891
40
1909-0119 Kudláčková Karolína
40
40
2814
41
2001-0240 Ptáčková Markéta
41
41
2739
42
1606-0304 Snížek Jan
42
42
2666
43
1701-0337 Novák Vojtěch
43
43
2594
44
1909-0061 Flídr Jaromír
44
44
2524
45
1504-0094 Motlíková Pavlína
45
45
2456
46
1101-0544 Hrubý David
46
46
2389
47
1702-0205 Chlumská Tereza
47
47
2324
48
2001-0235 Ptáčková Tereza
48
48
2260
49
2101-0722 Blatecký Martin
49
49
2197
50
1702-0193 Chlumský Tomáš
50
50
2136
51
1508-0209 Pitel Štěpán
51
51
2076
52
2101-0757 Blatecká Veronika
52
52
2017
53
1609-0272 Beerová Anežka
53
53
1959
54
1702-0220 Bernt Bartoloměj
54
54
1902
55
1701-0336 Novák Adam
55
55
1846
56
1508-0212 Pitel Šimon
56
56
1791
57
2419-0079 Fanfrlová Markéta
57
57
1738
58
1702-0226 Čížková Barbora
58
58
1685
59
2101-0778 Balzerová Mariana
59
59
1633
60
2101-0765 Konopík Šimon
60
60
1582
61
2201-0051 Piňos Jindřich
61
61
1531
62
9901-0001 Hruska Simon
62
62
1482
63
1606-0301 Vlčková Světlana
63
63
1433
64
1130-0981 Valenta Max
64
64
1385
65
1130-1240 Horký Antonín
65
65
1338
66
2116-0013 Halouzková Marie
66
66
1292
67
2101-0750 Nováček Vojtěch
67
67
1246
68
1705-0165 Verl Vojtěch
68
68
1201
69
2101-0747 Sachs Vojtěch
69
69
1157
70
1705-0189 Šercl Ondřej
70
70
1113
71
1609-0313 Podrábská Denisa
71
71
1070
72
2101-0779 Maar Matěj
72
72
1027
73
1702-0246 Berntová Ela
73
73
985
74
1909-0120 Výprachtický Petr
74
74
944
75
2101-0749 Dokoupil Hynek
75
75
903
76
1508-0214 Pitel David
76
76
863
77
1909-0125 Rollerová Nella
77
77
823
78
2101-0780 Čaganová Sofie
78
78
784
79
1609-0274 Vaszi Victoria
79
79
745
80
2101-0776 Beroun Marek
80
80
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0653 Kališová Markéta
4*
1
1
2
2
2
8
8505
2
1609-0298 Rais Michal
1
2
3
7*
4
3
13
6397
3
1607-0166 Himmelová Klára
5*
5
5
3
1
1
15
5165
4
1607-0165 Himmel Jiří
8
3
4
1
3
10*
19
4290
5
1702-0191 Povolný Adam
3
6
2
6
10*
4
21
3612
6
1703-0245 Kraus Tobiáš
7
4
6
4
5
DNF*
26
3058
7
2116-0005 Halouzka Michal
6
7
11*
5
6
5
29
2589
8
1609-0301 Tlapák Vojtěch
2
8
7
9*
9
6
32
2183
9
2101-0741 Hýžová Helena
10*
10
10
8
7
7
42
1825
10
1701-0305 Hartig Bartoloměj
9
9
8
10
8
11*
44
1505
11
2101-0758 Blatecká Michaela
12*
11
9
12
12
9
53
1215
12
1508-0202 Pitelová Ema
13*
13
12
11
11
8
55
950
13
2419-0059 Fanfrlová Eliška
11
12
13
DNC*
DNC
DNC
64
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ