MMČR Bic, Rac - Vítr z vinohradů

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202150
Datum 27.08.2020
Dní 4
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Bic-12mr,Rac-12mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9901-0002 Pollak Patrik
1
3*
2
3
2
4*
1
1
1
1
1
13
18937
2
2110-0050 Kučera Petr
2*
2
1
2
1
1
2
5*
2
2
2
15
15325
3
2001-0096 Kamenský Radim
3
1
5
1
4
6*
3
6*
6
3
3
29
13212
4
1607-0158 Slíva Jakub
4
7*
6
4
3
3
7
4
4
4
DNF*
39
11713
5
2110-0111 Skřepek Jan
5
4
8
11*
5
9*
5
7
7
9
5
55
10550
6
9901-0001 Kubín Robert
7
DNC*
4
6
7
12*
4
10
3
10
7
58
9600
7
2101-0375 Pospíšil Martin
6
8
10*
10*
8
8
8
3
9
5
9
64
8796
8
9901-0006 Beránek Karol
8
6
9
5
10*
5
12*
8
10
7
10
68
8100
9
9901-0009 Heško Marcel
12
9
7
14*
6
14*
6
9
8
14
4
75
7487
10
1607-0161 Slívová Jana
9
5
3
9
9
16*
16*
11
12
8
11
77
6937
11
2413-0001 Král Jiří
DNF*
11
13
8
12
11
11
2
5
6
DNF*
79
6441
12
1705-0003 Štěpánek Jan 1973
11
14
DNC*
17
11
2
13
15
18*
13
6
102
5987
13
1607-0121 Hnitka Martin
15*
15
11
15
14
7
9
12
15
21*
13
111
5570
14
2001-0086 Kamenský Pavel
13
12
14
12
13
21*
10
17*
14
15
14
117
5184
15
9901-0010 Beranek Peter
14
10
DNC*
16
DNC*
15
15
13
11
11
19
124
4824
16
1402-0398 Loužek Karel
10
18
16
13
17
17
14
24*
23*
19
12
136
4488
17
9902-0002 Franczak Tomasz
21*
21
DNC*
7
18
13
17
14
13
20
15
138
4172
18
7019-0339 Slíva Martin
18
13
12
25*
15
22*
18
20
17
17
8
138
3874
19
9901-0005 Duchnovský Milan
16
19
15
18
21*
10
20*
18
16
12
17
141
3592
20
7019-0144 Hrubý Pavel
17
16
20
19
20
25*
19
22*
19
18
16
164
3325
21
2110-0124 Vrána Petr
19
17
17
23*
19
24*
21
16
20
16
22
167
3071
22
2110-0006 Kučera Petr
22*
20
22
21
16
19
22
21
22
24*
20
183
2828
23
1503-0181 Hrubá Dagmar
23
22
18
22
22
18
25*
23
21
22
DNS*
191
2597
24
1503-0180 Hrubý Roman
24
23
21
26*
23
20
24
25*
24
23
18
200
2375
25
2405-0133 Mielec Lubomír
20
24
19
20
24
23
23
19
DNS*
DNS*
DNS
203
2162
26
9902-0001 Kopczacki Mikołaj
26
25
DNC*
29*
25
26
27
26
25
25
21
226
1958
27
9902-0004 Sokołowski Kacper
28*
27
DNC*
24
26
27
28
28
27
27
24
238
1761
28
2110-0206 Jadrná Sylva
25
26
23
28
27
DNS*
26
27
26
DNC*
DNC
239
1572
29
9902-0003 Kucher Diana
27
28
DNC*
27
28
28
30*
29
28
26
23
244
1389
30
1503-0186 Hromádka Josef
DNC*
DNC*
DNF
DNF
29
DNC
29
DNC
DNC
DNC
DNC
275
1212
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2110-0182 Chalupníková Kristýna
1
2
2
1
3*
5*
1
2
1
2
2
14
17987
2
1705-0090 Drda David
2
1
1
2
2
2
3
8*
5
11*
1
19
14375
3
9901-0008 Szitás Ondrej
9*
3
3
13*
1
7
4
4
4
4
5
35
12262
4
1401-0459 Altmannová Kateřina
3
5
6*
4
4
4
2
5
8*
6
3
36
10763
5
1705-0086 Sadílková Nela
6
RET*
8*
7
7
1
8
1
3
5
4
42
9600
6
2110-0194 Piňosová Kristýna
7
6
4
9*
5
12*
5
3
7
1
6
44
8649
7
9901-0003 Štefaničiak Matej
4
11*
9
5
6
15*
7
11
2
3
11
58
7846
8
1609-0278 Říčanová Nicol
5
4
13*
3
11
3
6
9
6
13*
13
60
7150
9
1130-0573 Kuchař Jan
8
8
5
6
12*
6
9
6
OCS*
7
7
62
6536
10
1130-0352 Švíková Barbora
12
15*
10
11
14*
8
10
7
13
12
8
91
5987
11
2110-0185 Diviš Lukáš
11
7
7
12
13
13
15*
13
15*
10
9
95
5491
12
9901-0004 Pribylka Jakub
10
9
11
16*
9
16
11
20*
9
8
16
99
5037
13
1705-0182 Hasman Radim
13
14
12
14
10
9
14
16*
12
15*
12
110
4620
14
7019-0404 Matoušová Štěpánka
14
13
18*
10
15
14
12
12
14
9
18*
113
4234
15
1705-0074 Štěpánková Markéta
15
10
14
8
19*
17
13
18*
11
16
17
121
3874
16
1705-0169 Lojínová Alexandra
16
16
15
15
16
10
16
19*
10
18*
10
124
3538
17
9901-0007 Slosiar Leo
18
19
16
DNC*
8
21*
19
14
18
14
15
141
3222
18
1302-0052 Plch Jiří
17
12
20*
19
17
18
18
10
16
19
20*
146
2924
19
2110-0178 Skřepek Šimon
20*
17
17
18
18
11
20
17
DNC*
20
14
152
2642
20
1705-0202 Štěpánek Jiří
19
18
19
17
20*
20*
17
15
17
17
19
158
2375
21
1402-0460 Loužek Štěpán
21
20
22*
20
21
19
22*
21
19
21
21
183
2121
22
2101-0717 Chalupníková Klára
22
21
21
21
22
22
21
22
DNC*
DNC*
DNC
198
1878
23
1705-0073 Štěpánková Kristýna
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNF
DNC
23
DNC
DNC
DNC
DNC
231
1647
24
1705-0183 Hasman Janek
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNF
DNC
DNC
234
1319
24
1705-0203 Štěpánková Jana
DNC*
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNF
DNC
234
1319
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ