Bermuda CUP

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202411
Datum 04.07.2020
Dní 2
Místo konání Slezská Harta
Pořadatel YACHT CLUB RAZOVÁ z. s.
Zúčastněné třídy Fb-4K,Q-4K,Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Lar-3M,Evr-2,Fb-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1504-0010 Gebhart Zdeněk
1
1
3
2
5*
1
8
4570
2
2405-0118 Ščerba Patrik
2
5*
1
4
2
3
12
3365
3
2408-0002 Hyrš Ladislav
3
6
7*
1
1
2
13
2661
4
2405-0099 Ščerba Kamil 1969
4
2
8*
7
3
4
20
2161
5
2203-0158 Valouch Libor
5
3
2
6
4
7*
20
1774
6
1130-1197 Kaloš Martin
6
8*
4
5
6
5
26
1457
7
2201-0024 Sedláček Petr
9
4
5
3
7
DNF*
28
1189
8
1902-0211 Nalezenec Vojtěch
7
7
6
8
DNF*
6
34
957
9
2203-0151 Valouch Vlastimil
8
9
10*
10
8
8
43
753
10
2408-0001 Kantorík Ivan
11*
11
9
9
10
9
48
570
11
2101-0599 Audy Petr
10
10
11*
11
9
10
50
404
12
2404-0427 Dybal Zdeněk
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
65
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
9901-0002 Holešová Livia
9*
1
2
1
1
1
6
5693
2
2419-0063 Bělunková Tatiana
2
11*
9
2
2
2
17
4489
3
2101-0729 Beroun Daniel
1
9*
4
5
6
4
20
3784
4
2116-0011 Štafa Patrick
3
2
7
3
7
9*
22
3285
5
2404-0450 Hejnová Karolína
7
8*
1
6
4
5
23
2897
6
2404-0445 Kuřil Jan
8*
3
6
7
8
3
27
2580
7
2301-0220 Záhornacký Jan
6
6
5
4
9*
8
29
2312
8
2201-0053 Kováč Richard
10*
4
3
9
10
7
33
2081
9
2201-0054 Kováč Vladimír
5
7
8
10
3
13*
33
1876
10
2301-0244 Zajíček Teo
4
DNF*
10
8
5
6
33
1693
11
2419-0079 Fanfrlová Markéta
11
10
13*
11
11
10
53
1527
12
2404-0446 Kuřilová Kateřina
12*
12
12
12
12
11
59
1376
13
9901-0001 Hruška Simon
13
5
15
DNF*
DNC
12
67
1237
14
2101-0750 Nováček Vojtěch
15*
15
14
14
13
14
70
1108
15
2101-0747 Sachs Vojtěch
16*
16
11
13
15
16
71
989
16
2201-0051 Piňos Jindřich
14
13
16*
16
14
15
72
876
17
2116-0013 Halouzková Marie
DNF*
14
17
15
DNC
DNC
90
771
18
2405-0144 Bílek Tomáš
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNC
DNC
110
536
18
2101-0776 Beroun Marek
DNF*
DNF
DNF
DNC
DNC
DNC
110
536
18
2404-0465 Holý Jiří
DNF*
DNF
DNF
DNC
DNC
DNC
110
536
18
2404-0463 Hejnová Anna
DNF*
DNF
DNF
DNC
DNC
DNC
110
536
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2419-0003 Škráčková Vendula
4*
2
1
1
1
2
7
3784
2301-0138 Daněk Michal
7
3784
2
2403-0007 Lasztowka Vlastimil
1
1
2
2
5*
4
10
2580
2405-0093 Bílek Vladimír
10
2580
3
2203-0164 Rozsypal Jakub 1990
3
4*
4
3
2
1
13
1876
2203-0165 Rozsypal Martin
13
1876
4
2402-0007 Čudek Radim
2
3
3
4
3
5*
15
1376
2407-0031 Ščerba Jiří
15
1376
5
2404-0260 Kuřava Jaromír
5
6*
6
5
6
3
25
989
2404-0256 Řezáč Jindřich
25
989
6
2419-0042 Běhal Radek
6*
5
5
6
4
6
26
672
2405-0150 Kroupa Rostislav
26
672
7
2301-0137 Trňák Lukáš
DNF*
DNS
DNS
7
7
7
37
404
2301-0185 Slíva Jakub
37
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2405-0121 Tichánek Michal
2*
1
1
1
1
2
6
2008
2
2201-0020 Kučerová Lucie
1
2*
2
2
2
1
8
1406
3
2404-0404 Kilarová Marie
3
4*
4
3
3
3
16
1054
4
2201-0028 Sobotová Kristýna
5*
3
3
4
4
4
18
804
5
2405-0122 Strejček Radim
4
5
5
6*
5
5
24
610
6
2419-0048 Chamradová Eva
6
6
6
DNC*
6
6
30
452
7
2405-0132 Bílková Lucie
7
7
7
7
DNS*
DNC
37
318
8
2201-0011 Směšný Marek
DNC*
DNC
DNC
5
DNS
DNC
41
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2419-0058 Šušková Julie
1*
1
1
1
1
1
5
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ