Memoriál Bruno Hámy

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201705
Datum 16.05.2020
Dní 2
Místo konání Máchovo jezero
Pořadatel Yacht Club Doksy, spolek
Zúčastněné třídy L47-3C,Sta-3C,Fin-2,L47-2,Pir-2,Q-2,Lar-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1701-0347 Vízner Karel
1
2
1
4
402
2
1701-0272 Novák Jaroslav
2
1
2
5
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1701-0196 Richter Zdeněk
2
1
1
4
1406
1701-0346 Popper Šimon
4
1406
2
1702-0049 Moudrý Miroslav
1
2
2
5
804
1701-0135 Moucha Pavel
5
804
3
1203-0450 Čermák Josef
3
3
3
9
452
1206-0370 Vinterlíková Karolína
9
452
4
1701-0359 Nevole Antonín
4
DNC
DNC
14
202
1701-0358 Horáčková Tereza
14
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1702-0112 Maier Michael
1
3
1
5
3012
1703-0243 Kraus Jan
5
3012
2
1703-0132 Kramář Tomáš
4
1
2
7
2109
1702-0232 Zanker Zbyněk
7
2109
3
1703-0160 Cintl Václav
2
2
5
9
1581
1703-0161 Babický Josef
9
1581
4
1703-0008 Cintl Václav
3
5
3
11
1206
1703-0229 Rameš Ivan
11
1206
5
1702-0039 Vacula Martin
5
6
4
15
915
1702-0184 Zbořil Vladimír
15
915
6
1703-0242 Čeřovský Jakub
8
4
6
18
678
1703-0174 Jenšík David
18
678
7
1703-0230 Fetterle Jiří
7
7
7
21
477
1703-0250 Fetterle David
21
477
8
1703-0072 Kramář Petr
6
8
8
22
303
1607-0163 Záluský Kamil
22
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1703-0236 Burda František
1
2
3
6
2430
2
1703-0249 Tomeš Jiří
6
1
2
9
1828
3
1609-0303 Kříž Jan
3
5
1
9
1476
4
1701-0331 Klíma Ondřej
4
3
4
11
1226
5
1609-0308 Tlapáková Zuzana
2
4
6
12
1032
6
1609-0312 Podrábská Adéla
7
6
7
20
874
7
1609-0272 Beerová Anežka
5
8
9
22
740
8
1701-0336 Novák Adam
9
9
5
23
624
9
1701-0337 Novák Vojtěch
8
7
8
23
521
10
1609-0274 Vaszi Victoria
10
11
10
31
430
11
1609-0313 Podrábská Denisa
11
10
11
32
347
12
1702-0190 Zbořil Matyáš
DNC
DNC
12
40
272
13
1703-0244 Kraus Lukáš
DNC
DNC
13
41
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1702-0145 Vacula Jiří
1
4
4
9
1055
2
1702-0146 Vysloužil Zdeněk
5
5
1
11
754
3
1607-0165 Himmel Jiří
2
8
2
12
578
4
1609-0212 Müller Ondřej
7
2
3
12
453
5
1702-0147 Lawson Andrew
8
1
5
14
356
6
1607-0166 Himmelová Klára
4
6
6
16
277
7
1703-0255 Vítová Anna
3
9
8
20
210
8
1402-0468 Klimešová Tereza
6
7
7
20
152
9
1703-0245 Kraus Tobiáš
9
3
9
21
101
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0298 Rais Michal
1
1
1
3
1406
2
1702-0191 Povolný Adam
3
3
2
8
804
3
1701-0305 Hartig Bartoloměj
4
2
3
9
452
4
1609-0301 Tlapák Vojtěch
2
4
4
10
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ