Mistrovství české flotily - Bacardi Cup

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201710
Datum 18.07.2020
Dní 2
Místo konání Máchovo jezero
Pořadatel Jachtklub Česká Lípa, z.s.
Zúčastněné třídy Sta-7P,Lar-3C,Lar-2,Q-2,Sta-2

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1703-0132 Kramář Tomáš
1
1
1
3*
3
7707
1702-0232 Zanker Zbyněk
3
7707
2
1703-0160 Cintl Václav
2
2
3*
1
5
5600
1703-0161 Babický Josef
5
5600
3
1703-0008 Cintl Václav
3
5*
4
4
11
4367
1702-0112 Maier Michael
11
4367
4
1702-0039 Vacula Martin
7*
4
2
6
12
3493
1702-0184 Zbořil Vladimír
12
3493
5
1702-0204 Deutscher Patrik
4
3
5
8*
12
2814
1702-0181 Prchal Vít
12
2814
6
1703-0072 Kramář Petr
8
6
9*
2
16
2260
1607-0163 Záluský Kamil
16
2260
7
1703-0242 Čeřovský Jakub
6
7*
6
7
19
1791
1703-0235 Čeřovský Jonáš
19
1791
8
1703-0230 Fetterle Jiří
9*
8
7
5
20
1385
1703-0250 Fetterle David
20
1385
9
1703-0162 Lorenz Alan
5
9*
8
9
22
1027
1703-0263 Lorenz Matyáš
22
1027
10
1702-0003 Joza Vladimír
10
10
10
DNC*
30
707
1702-0044 Nejedlý Libor
30
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1702-0147 Lawson Andrew
1
3*
3
1
5
3303
2
1609-0212 Müller Ondřej
2
2
4*
2
6
2400
3
1702-0145 Vacula Jiří
5*
1
1
5
7
1872
4
1702-0146 Vysloužil Zdeněk
3
6*
2
3
8
1497
5
1609-0298 Rais Michal
4
5
6*
6
15
1206
6
1703-0255 Vítová Anna
10*
4
5
7
16
969
7
1504-0001 Rezek Richard
6
7*
7
4
17
768
8
1702-0190 Zbořil Matyáš
7
10*
8
9
24
594
9
1508-0205 Bělík Jan
8
8
10*
8
24
440
10
1508-0202 Pitelová Ema
9
9
9
10*
27
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ