SHOWMAN TROPHY (Cabin Trophy 2020)

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 202126
Datum 27.06.2020
Dní 1
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek
Zúčastněné třídy Kaj-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0874 Kubeš Fedor
1
1
1
2*
3
1423
2103-0221 Fanta Miroslav
3
1423
2103-0873 Knetig Jindřich
3
1423
2
2101-0281 Marečková Renata
2*
2
2
1
5
1122
2101-0562 Hykrdová Monika
5
1122
8888-0028 Mahler Dominik
5
1122
1130-0538 Kokeš Petr
5
1122
3
2103-0943 Bednář Martin
3
3
4*
4
10
946
2103-0784 Otevřel Pavel
10
946
2103-0253 Pavlovský Josef
10
946
4
8888-0026 Dojmazov Petr
4
6*
3
5
12
821
2103-0522 Vaculka Patrik
12
821
2103-0721 Rohovský Martin
12
821
8888-0027 Buchta Ladislav
12
821
5
8888-0015 Všetečka Jan
8*
5
5
3
13
724
8888-0017 Mikuláš František
13
724
8888-0018 Londýnová Denisa
13
724
8888-0016 Všetečková Eva
13
724
6
2103-0108 Daněk Tomáš
7*
4
6
6
16
645
8888-0004 Munczka Pavel
16
645
8888-0005 Sedliačko Josef
16
645
7
2103-0662 Vodáček Lukáš
5
9
10*
8
22
578
8888-0025 Chadimová Vladimíra
22
578
8
2103-0881 Všetečka Ladislav
6
11
12*
7
24
520
2103-0308 Fantová Kateřina 1968
24
520
8888-0022 Všetečková JeA
24
520
9
2101-0350 Hykrda Jan
11*
7
7
11
25
469
2101-0375 Pospíšil Martin
25
469
8888-0009 Haklová Lucie
25
469
8888-0006 Bezděková Veronika
25
469
8888-0007 Hykrda Kryštof
25
469
8888-0008 Hakl Marek
25
469
10
8888-0023 Pavelka Mojmír
9
10*
8
9
26
423
2103-0825 Kuklík Radek
26
423
11
2103-0235 Vaculka Zbyněk
10*
8
9
10
27
382
2103-0820 Červená Monika
27
382
2103-0415 Šormová Marcela
27
382
12
2101-0709 Jára Jaroslav
12
13*
11
13
36
344
13
8888-0003 Vaculka Tomáš
13*
12
13
12
37
309
14
2103-0570 Bielik Ivan
14
14
17*
14
42
277
15
2103-0715 Pavlíček Jaroslav
17
15
14
18*
46
247
2103-0505 Němeček Milan
46
247
8888-0010 Pavlíčková Jana
46
247
8888-0011 Ditrichová Lenka
46
247
16
2103-0666 Tlach Michal
15
18*
15
17
47
219
8888-0001 Tlachová Adéla
47
219
17
8888-0019 Remešová Petra
16
17*
16
15
47
193
8888-0020 Bartošová Ilona
47
193
8888-0021 Remeš Bohumír
47
193
2103-0404 Bartoš Vítězslav
47
193
18
2103-0822 Ondráček Radovan
18
16
21*
16
50
168
8888-0024 Marečková Helena
50
168
19
2103-0785 Šír Michal
20
21*
18
20
58
144
8888-0013 Šálek Karel
58
144
8888-0012 Šírová Hanka
58
144
8888-0014 Šálková Hana
58
144
20
2101-0346 Piak Ivan
19
20*
20
19
58
122
8888-0002 Burget Jaromír
58
122
21
2103-0390 Nedbal Lubomír
21*
19
19
21
59
101
2103-0656 Polák Jiří
59
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ