Švestková regata

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201518
Datum 19.09.2020
Dní 2
Místo konání Jesenice
Pořadatel Jachtklub Cheb, z.s.
Zúčastněné třídy Las-7P,Pir-7P,Evr-3C,Fin-2,Q-2,L47-1

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1406-0249 Výška Tomáš
1*
1
1
1
3
1758
2
1526-0111 Šturma Petr
2*
2
2
2
6
1156
3
1504-0061 Ďásek František
3
3
4*
3
9
804
4
1402-0352 Dragoun Ivan
4
5
3
6*
12
554
5
1401-0143 Mudra Zbyněk
5*
4
5
5
14
360
6
1701-0347 Vízner Karel
6*
6
6
4
16
202
7
1504-0064 Hájek Libor
DNC*
DNC
DNC
DNC
24
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0074 Sivý Josef
1*
1
1
1
3
7387
1301-0230 Matoušek Ondřej
3
7387
2
1701-0196 Richter Zdeněk
4*
3
2
2
7
5279
1701-0336 Novák Adam
7
5279
3
1702-0049 Moudrý Miroslav
2
2
7*
4
8
4047
1701-0135 Moucha Pavel
8
4047
4
1301-0212 Němec Jiří
3
7*
5
3
11
3172
1301-0303 Koubek Zdeněk
11
3172
5
1203-0450 Čermák Josef
7*
5
3
5
13
2494
1206-0370 Vinterlíková Karolína
13
2494
6
1401-0071 Šedivák Jiří
5
4
8*
6
15
1940
1508-0203 Kuncová Jitka
15
1940
7
1206-0094 Svoboda Petr 1969
6
6
4
7*
16
1471
1206-0346 Bulušek Jiří
16
1471
8
1701-0359 Nevole Antonín
9*
9
6
9
24
1065
1701-0358 Horáčková Tereza
24
1065
9
1203-0169 Čermák Josef
8
8
9*
8
24
707
1203-0224 Seibt Miloš
24
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1504-0086 Novotný Štěpán
1
1
2*
2
4
7707
2
1902-0189 Steiner Michal
3*
2
3
1
6
5600
3
2101-0577 Audy Dan
2
3
1
6*
6
4367
4
1508-0171 Vainert Kateřina
4
7*
4
4
12
3493
5
1504-0055 Drahorád Petr
5
6*
6
3
14
2814
6
2001-0214 Moučka Vítězslav
6
9*
5
5
16
2260
7
1508-0151 Netopilík Zdeněk
7
4
7
8*
18
1791
8
1508-0231 Liška Matěj
8
5
10*
9
22
1385
9
1508-0172 Král Karel
10*
8
8
7
23
1027
10
1508-0106 Pitel Pavel
9
10*
9
10
28
707
11
1508-0150 Vaidiš Tomáš
DNC*
DNC
DNC
DNC
36
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1504-0132 Cintlová Zuzana
1
1
1
2*
2
5
2202
2
1504-0094 Motlíková Pavlína
6*
2
2
1
1
6
1600
3
1508-0212 Pitel Šimon
2
5*
3
5
4
14
1248
4
1508-0214 Pitel David
3
4
5
8*
6
18
998
5
1508-0209 Pitel Štěpán
5
3
6
7*
5
19
804
6
1504-0109 Drahorádová Ema
4
6
7
9*
3
20
646
7
1504-0110 Brejšová Nevena
7*
7
4
3
7
21
512
8
1504-0111 Brejšová Violeta
8
8
8
6
9*
30
396
9
1504-0122 Skala Filip
10*
9
10
4
8
31
294
10
1504-0141 Rezková Ludmila
9
10*
9
10
10
38
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2404-0379 Bobek Pavel
2*
1
2
1
4
1406
2
1504-0085 Bobková Michaela
1
2
1
DNF*
4
804
3
1203-0364 Soukal Miloslav
4*
3
3
2
8
452
4
1609-0287 Mlejnek Tomáš
3
4*
4
3
10
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1508-0205 Bělík Jan
2*
1
1
1
1
4
578
2
1504-0001 Rezek Richard
1
2
2
3*
2
7
277
3
1508-0202 Pitelová Ema
3*
3
3
2
3
11
101
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ