Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201207
Datum 20.06.2020
Dní 2
Místo konání Orlík - Velký Vír
Pořadatel YC Neratovice
Zúčastněné třídy 420-3C 420 4K,Cad-3C,Cad-4K,Evr-4K,Fin-4K,Fb-3C,Fb-4K,Q-4K 

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1202-0019 Sosnovec Josef
1
1
2*
2
1
5
1156
2
1406-0290 Vít Jaroslav
2*
2
1
1
2
6
554
3
1202-0072 Dvořák Jiří
DNF*
DNS
DNS
DNS
DNS
16
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0594 Dvořáková Nela
1
3*
3
1
1
6
4404
1602-0105 Krchňavý Vojtěch
6
4404
2
1203-0591 Dítětová Tereza
2*
2
1
2
2
7
3200
1203-0608 Dítětová Anna Marie
7
3200
3
1101-0128 Holubová Kristýna
4
1
2
5*
4
11
2496
1214-0111 Winklerová Anna
11
2496
4
1203-0595 Pfeiferová Veronika
5
7
4
3
8*
19
1996
1203-0586 Pfeifer Matyáš
19
1996
5
1203-0578 Bryxová Lucie
3
6
5
7
DNF*
21
1608
1101-0539 Dressler Antonín
21
1608
6
1602-0131 Vlach Miroslav
8*
8
7
4
3
22
1291
1602-0329 Vlachová Eliška
22
1291
7
1101-0226 Kramplová Annamaria
7
4
6
6
9*
23
1024
1101-0513 Beretová Adéla
23
1024
8
1602-0104 Krchňavý Vít
9*
5
9
8
7
29
792
1602-0341 Jiránek Radek
29
792
9
1101-0538 Dressler Josef
6
9
10*
10
6
31
587
1101-0522 Šebor Martin Morgan
31
587
10
1214-0110 Winkler Adam
10*
10
8
9
5
32
404
1602-0340 Kulhavý Jiří
32
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1702-0186 Ptáčník Matěj
1
1
1
1
2*
4
2312
1702-0192 Ptáčník Ondřej
4
2312
2
1909-0132 Rek Adam
3*
3
2
2
1
8
1108
1909-0035 Kučera Matěj
8
1108
3
1101-0211 Klíma Vojtěch
2
2
3*
3
3
10
404
1101-0352 Lokajíčková Lucie
10
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1909-0080 Kučerová Michaela
3*
3
2
2
2
9
4989
2
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
1
4
4
1
8*
10
3784
3
1203-0589 Roček Matyáš
4
5*
5
5
1
15
3080
4
1909-0099 Bilerová Rozálie
6*
2
6
3
4
15
2580
5
1606-0282 Ráža Matyáš
2
1
1
DNS*
DNS
19
2193
6
1702-0225 Čížková Zuzana
5
9*
7
4
7
23
1876
7
1909-0119 Kudláčková Karolína
7
6
9*
8
5
26
1608
8
1101-0544 Hrubý David
9
8
3
7
10*
27
1376
9
1702-0226 Čížková Barbora
10
11*
10
6
3
29
1172
10
1606-0301 Vlčková Světlana
11
10
13*
9
6
36
989
11
1130-1129 Paigerová Nina
8
7
8
DNS*
DNS
38
823
12
1202-0086 Beneš Filip
12*
12
12
10
9
43
672
13
1909-0120 Výprachtický Petr
13*
13
11
12
12
48
533
14
1606-0299 Rážová Lea
14
14
DNS*
11
11
50
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0172 Kořan Petr
1
3*
1
1
2
5
4570
1203-0293 Kvasnik Milan
5
4570
2
1214-0097 Parůžek Jiří
3
1
6*
2
4
10
3365
2103-0684 Košvica Jakub
10
3365
3
1214-0037 Verner Jaroslav
5
4
8*
5
1
15
2661
1214-0079 Winkler Pavel
15
2661
4
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana
6*
2
4
3
6
15
2161
1101-0882 Nápravník Jakub
15
2161
5
1203-0520 Štruncová Michaela
2
6
2
7
8*
17
1774
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
17
1774
6
1203-0563 Čáp Milan
8
5
9*
6
3
22
1457
1203-0404 Procházka Filip
22
1457
7
1124-0004 Janderová Klára
7
7
3
8*
5
22
1189
1402-0353 Dragoun Dominik
22
1189
8
1206-0293 Vomáčko Ladislav
4
8
5
9*
7
24
957
1201-0127 Gemperle Jiří
24
957
9
1201-0142 Šupolík Petr
9*
9
7
4
9
29
753
1201-0124 Vích Ondřej
29
753
10
1203-0602 Matoušková Eva
10
10
10
11*
10
40
570
1203-0239 Čulák Tomáš
40
570
11
1203-0499 Havel Filip
11*
11
11
10
11
43
404
1203-0510 Svoboda Lukáš
43
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0364 Soukal Miloslav
1*
1
1
1
1
4
3200
2
1202-0047 Konopáč Daniel
2
2
2
3*
2
8
1996
3
1201-0041 Novák Miroslav
3
3
DNS*
2
3
11
1291
4
1201-0126 Novák Adam
4*
4
3
4
4
15
792
5
1202-0066 Dvořák Pavel
5*
5
4
5
5
19
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ