McDonald`s MČR Optimist 2020

 Stáhnout výsledky jako XLS

CTL 201338
Datum 25.09.2020
Dní 4
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Q-12mr

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1703-0244 Kraus Lukáš
1
1
25709
2
2101-0725 Dokoupilová Beáta
2
2
22096
3
1609-0256 Nevelöš Tibor
3
3
19983
4
1703-0236 Burda František
4
4
18484
5
2101-0726 Dokoupilová Linda
5
5
17321
6
1101-0470 Peterka Tomáš
6
6
16371
7
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
7
7
15568
8
2101-0717 Chalupníková Klára
8
8
14872
9
2201-0039 Krč Lukáš
9
9
14258
10
1701-0331 Klíma Ondřej
10
10
13709
11
1304-0262 Flosmanová Kristýna
11
11
13212
12
2203-0243 Valenová Barbora
12
12
12759
13
1130-0853 Valenta Jan
13
13
12341
14
1609-0303 Kříž Jan
14
14
11955
15
1606-0279 Kaláb Jindřich
15
15
11596
16
2419-0061 Rabasová Adéla
16
16
11259
17
1606-0282 Ráža Matyáš
17
17
10943
18
1703-0249 Tomeš Jiří
18
18
10645
19
2419-0063 Bělunková Tatiana
19
19
10364
20
2116-0006 Jaroš Adam
20
20
10096
21
1504-0094 Motlíková Pavlína
21
21
9842
22
1902-0198 Dymák Matyáš
22
22
9600
23
1909-0080 Kučerová Michaela
23
23
9368
24
2101-0756 Čaganová Julie
24
24
9146
25
1101-0478 Štolbová Ela
25
25
8933
26
1902-0197 Dymáková Liliana
26
26
8729
27
1305-0321 Lojková Karolína
27
27
8532
28
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
28
28
8343
29
2301-0244 Zajíček Teo
29
29
8160
30
1609-0308 Tlapáková Zuzana
30
30
7983
31
2201-0053 Kováč Richard
31
31
7812
32
2101-0705 Konopík Tomáš
32
32
7647
33
1203-0589 Roček Matyáš
33
33
7487
34
1101-0433 Klíma Jáchym
34
34
7331
35
2404-0450 Hejnová Karolína
35
35
7180
36
2301-0220 Záhornacký Jan
36
36
7033
37
2101-0729 Beroun Daniel
37
37
6890
38
1101-0363 Janota Jonáš
38
38
6751
39
1101-0474 Škoda Jan
39
39
6616
40
2001-0235 Ptáčková Tereza
40
40
6484
41
1130-1427 Falc Andino Federico Milan
41
41
6355
42
1609-0312 Podrábská Adéla
42
42
6230
43
1606-0956 Knorr Petr
43
43
6107
44
2201-0054 Kováč Vladimír
44
44
5987
45
1705-0189 Šercl Ondřej
45
45
5870
46
2001-0240 Ptáčková Markéta
46
46
5756
47
1702-0205 Chlumská Tereza
47
47
5644
48
1130-1129 Paigerová Nina
48
48
5534
49
1901-0482 Plachý Jonáš
49
49
5426
50
1101-0544 Hrubý David
50
50
5321
51
1705-0188 Zima Daniel
51
51
5218
52
1101-0514 Klímová Johana
52
52
5117
53
1902-0199 Dymák Vojtěch
53
53
5017
54
1702-0193 Chlumský Tomáš
54
54
4920
55
1606-0304 Snížek Jan
55
55
4824
56
1101-0558 Bartušková Roxie Berta
56
56
4730
57
1909-0119 Kudláčková Karolína
57
57
4638
58
2101-0757 Blatecká Veronika
58
58
4548
59
1604-0276 Záchvěj Filip
59
59
4458
60
1101-0507 Skořepová Anna
60
60
4371
61
1101-0500 Busta Anna
61
61
4285
62
2301-0231 Mikula Daniel
62
62
4200
63
1702-0220 Bernt Bartoloměj
63
63
4117
64
1101-0572 Štolba Marek
64
64
4035
65
1504-0109 Drahorádová Ema
65
65
3954
66
1701-0337 Novák Vojtěch
66
66
3874
67
2101-0722 Blatecký Martin
67
67
3796
68
1401-0494 Šimánek Jiří
68
68
3719
69
1508-0209 Pitel Štěpán
69
69
3643
70
2101-0765 Konopík Šimon
70
70
3568
71
1609-0272 Beerová Anežka
71
71
3494
72
1305-0328 Lojka Jakub
72
72
3421
73
2201-0051 Piňos Jindřich
73
73
3349
74
2101-0778 Balzerová Mariana
74
74
3278
75
1909-0115 Vondra Vojtěch
75
75
3208
76
1701-0336 Novák Adam
76
76
3139
77
1702-0226 Čížková Barbora
77
77
3071
78
1902-0200 Dymák Jonáš
78
78
3004
79
1130-0981 Valenta Max
79
79
2937
80
1606-0301 Vlčková Světlana
80
80
2872
81
1130-1194 Mastník Štěpán
81
81
2807
82
2101-0750 Nováček Vojtěch
82
82
2743
83
1702-0225 Čížková Zuzana
83
83
2680
84
1909-0090 Semler Jan
84
84
2617
85
1705-0164 Verl Jan
85
85
2556
86
2101-0752 Mátl Albert
86
86
2495
87
1130-1240 Horký Antonín
87
87
2434
88
1909-0125 Rollerová Nella
88
88
2375
89
2101-0749 Dokoupil Hynek
89
89
2316
90
2101-0747 Sachs Vojtěch
90
90
2258
91
1206-0339 Procházková Tereza
91
91
2200
92
1702-0261 Veselý Vilém
92
92
2143
93
2101-0779 Maar Matěj
93
93
2087
94
1909-0120 Výprachtický Petr
94
94
2031
95
2101-0780 Čaganová Sofie
95
95
1976
96
1702-0246 Berntová Ela
96
96
1921
97
1206-0343 Mašková Eliška
97
97
1867
98
1609-0313 Podrábská Denisa
98
98
1814
99
2101-0776 Beroun Marek
99
99
1761
100
1705-0165 Verl Vojtěch
100
100
1709
101
1206-0360 Karbusický Jaroslav
101
101
1657
102
1609-0274 Vaszi Victoria
102
102
1606
103
1101-0545 Pozděnová Tereza
103
103
1555
104
9901-0004 Hruska Simon
104
104
1504
105
9902-0001 Sobczak August
105
105
1454
106
9902-0002 Sobczak Ignacy
106
106
1405
107
1909-0124 Vranková Daniela
107
107
1356
108
2116-0011 Štafa Patrick
108
108
1308
109
9904-0001 Jahoda Julian
109
109
1260
110
9999-0112 Meškán Nicolas
110
110
1212
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ