nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2013
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem hodnoceno 1936 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Ochec Jan
ČYK
1
1 032
2.
Elstner Pavel
ČYK
1
32 000
3.
Dlouhý Antonín
Císařská louka
1
931
4.
Horák Pavel
ČYK
1
202
5.
Pavlousek Pavel
ČYK
1
578
6.
Klement Pavel
YC RODOP
1
8 138
6.
Kulík Martin
YC RODOP
1
8 138
8.
Nedvědický Alexandr
ČYK
1
4 000
9.
Löwit Harry
Císařská louka
1
931
10.
Šonka Jaroslav
YC CERE
1
913
11.
Švihlík Martin
YC RODOP
1
8 138
12.
Hůla Miloš
ČYK
1
202
13.
Stránská Lucie
YC SaS
1
1 964
14.
Kurčíková Veronika
YC CERE
1
2 010
15.
Martinka Jiří
YC RODOP
1
8 138
16.
Karhánek Jan
YC SaS
1
1 628
16.
Karhánek Jiří
YC SaS
1
1 628
18.
Novák Miroslav
SK Yachting Styl
1
1 236
19.
Buček Martin
YC RODOP
1
8 138
20.
Zemanová Veronika
YC CERE
1
1 535
21.
Kuchař Jan
YC CERE
1
3 944
22.
Lo Pinto David
YC CERE
1
1 535
23.
Guryča Jan
YC CERE
1
2 010
24.
Šlemín Pavel
YC CERE
1
913
25.
Arnoult Xavier
YC CERE
1
606
25.
Filinger Marek
YC CERE
1
606
27.
Havlena Jiří
YC CERE
1
1 206
28.
Coubal Václav
YC CERE
1
0
29.
Stoklasa Petr
YC CERE
1
404
30.
Krátký Ondřej
Sokol Dobřichovice
1
587
31.
Drahota David
YC CERE
1
2 412
32.
Čihák Tomáš
SK Tři sestry
1
4 032
33.
Veselý Ladislav
YC CERE
1
587
34.
Struha Milan
YC Neratovice
1
1 261
35.
Kovářik Tomáš
YC CERE
1
2 108
36.
Křelinová Kateřina
SK Tři sestry
1
2 463
37.
Svítková Jana
YC CERE
1
404
38.
Jelínek Tomáš
YC Kladno
1
285
39.
Novák Jiří
YC CERE
1
913
40.
Drábek Jan
A.N.V.
1
578
41.
Vítovec Daniel
YC CERE
1
913
42.
Hořínek Jan
YC Kladno
1
202
43.
Rozsypal Jakub
SK Tři sestry
1
8 033
44.
Topinka Lukáš
YC CERE
1
404
45.
Vik Viktor
YC CERE
1
913
46.
Šesták Václav
YC DIM Bezdrev
1
303
47.
Rozsypal Jan
SK Tři sestry
1
2 463
48.
Vobořil Tomáš
YC CERE
1
1 024
49.
Kubelková Kateřina
YC CERE
1
2 010
50.
Valenta Jan
TJ Jiskra Třeboň
1
404
51.
Landkammer Jan
YC Neratovice
1
1 261
52.
Pšenička Štěpán
YC CERE
1
2 108
53.
Cabejšek Ladislav
SK Yachting Styl
1
1 781
54.
Novák Aleš
YC Kovářov
1
3 031
55.
Struha Jan
YC Neratovice
1
1 261
56.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
1
1 476
57.
Švábek Jan
YC CERE
1
1 608
58.
Češka Jiří
YC Kovářov
1
1 356
59.
Kraus Petr
Newton YC
1
3 469
60.
Smotlacha Pavel
YC Neratovice
1
1 261
61.
Houška Filip
Sokol Dobřichovice
1
323
62.
Chovanec Miloš
YC Kovářov
1
1 356
63.
Šenkýřová Lenka
YC Neratovice
1
1 081
64.
Štrunc Jan
YC Neratovice
1
3 771
65.
Šenkýř Ivan
YC Neratovice
1
1 261
66.
Šudomová Agáta
YC Lipno nad Vltavou
1
935
67.
Frohlich Denis
YC Kladno
1
4 965
68.
Jodas Jiří
YC Neratovice
1
1 261
69.
Čulák Tomáš
YC Neratovice
1
1 032
70.
Červená Martina
JK Plzeň
1
202
71.
Zídková Kateřina
YC Lipno nad Vltavou
1
606
72.
Lachner Vít
YC Neratovice
1
1 108
73.
Handl Erich
YC Kladno
1
376
74.
Cibulková Veronika
JK Plzeň
1
804
75.
Harmáček Milan
YC Lipno nad Vltavou
1
147
76.
Frölich Pavel
YC Kladno
1
703
77.
Faltysová Natálie
Bohemia Poděbrady
1
1 206
78.
Jan Wiendl
JK Klatovy
1
168
79.
Vácha Jan
Lokomotiva Plzeň
1
792
80.
Samek Jakub
YC Kladno
1
336
81.
Chára Štěpán
Bohemia Apple YC
1
2 563
82.
Neuwirth Josef
YC Markop FL
1
3 850
83.
Černý Michal
Lokomotiva Plzeň
1
1 081
84.
Mareš Miloš
YC Kladno
1
2 719
85.
Soldátová Tina
YC Písek
1
101
86.
Šup Robert
YC Regent
1
277
86.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
1
277
88.
Benešová Kateřina
YC DIM Bezdrev
1
831
89.
Konvalinka Matěj
YC Písek
1
382
90.
Rečková Viktorie
YC Regent
1
2 010
91.
František Wiendl
JK Klatovy
1
101
92.
Svoboda Oldřich
JK Černá v Pošumaví
1
247
93.
Veronika Špedlová
JK Klatovy
1
469
94.
Červený Mojmír
ASK Lovosice
1
554
95.
Václav Černý
JK Klatovy
1
202
96.
Homolová Iva
YC Lipno nad Vltavou
1
278
97.
Veselka Tomáš
Lokomotiva Cheb
1
101
98.
Nováková Jitka
ASK Lovosice
1
554
99.
Zeman Tomáš
Lokomotiva Cheb
1
1 247
100.
Altmann Tomáš
Lokomotiva Plzeň
1
168
101.
Molnár Václav
Slavoj Litoměřice
1
202
102.
Noháč Radek
Baník Most
1
206
103.
Krejčí Tomáš
JK Cheb
1
578
103.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
1
578
105.
Hanzl František
Slavoj Litoměřice
1
101
106.
Kraft Jiří
VS Duchcov
1
874
107.
Preibischová Monika
YC Regent
1
3 677
108.
Šplíchal Filip
JK Plzeň
1
101
109.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
1
1 156
110.
Kraft Jiří
VS Duchcov
1
874
111.
Hanzl Vincent
Slavoj Litoměřice
1
226
112.
Cibulka Vojtěch
JK Plzeň
1
202
113.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
1
1 156
114.
Šajner Marek
VS Duchcov
1
404
115.
Hodač Pavel
Slavoj Litoměřice
1
452
116.
Heřman Jan
Prazdroj Plzeň
1
303
117.
Hieková Romana
YC Ústí n L
1
804
118.
Váňa Luboš
SK Štětí
1
606
119.
Kopřiva Luděk
VS Duchcov
1
7 388
120.
Sedláčková Veronika
Prazdroj Plzeň
1
404
121.
Knorr Petr
VS Duchcov
1
344
122.
Pokorný Miloslav
YC Doksy
1
1 889
123.
Petr Jiří
VS Duchcov
1
202
124.
Hlinka Robert
Lokomotiva Cheb
1
1 247
125.
Zvěřinová Miloslava
VS Duchcov
1
347
126.
Harcubová Veronika
JK Staré Splavy
1
198
127.
Novák Jaroslav
YC Doksy
1
694
128.
Zemánek Jiří
Lokomotiva Cheb
1
2 064
129.
Záluský Kamil
YC Nechranice
1
303
130.
Lorenz Alan
JK Česká Lípa
1
404
131.
Hájková Lenka
JK Staré Splavy
1
989
132.
Stahlová Petra
Lokomotiva Cheb
1
2 452
133.
Masopust Jaroslav
YC Doksy
1
452
134.
Peřinka Stanislav
JK Česká Lípa
1
404
134.
Šulcová Pavla
YC Vysoké Mýto
1
404
134.
Skala Pavel
JK Cheb
1
404
137.
Štengl ing. Michal
YC Doksy
1
694
138.
Bleyer Ivan
JK Česká Lípa
1
3 166
139.
Červinka Vít
SK Halza
1
3 225
140.
Šedlbauer Roman
Slavoj Litoměřice
1
452
141.
Harcuba Petr
JK Staré Splavy
1
1 747
142.
Dadák Jakub
SK Halza
1
3 225
142.
Třeček Čeněk
SK Halza
1
3 225
144.
Červený Aleš
ASK Lovosice
1
554
145.
Štěpánková Markéta
Delfín Jablonec
1
202
146.
Karas Jaroslav
Jachtklub Brno
1
209
147.
Kácovský Alois
SK Halza
1
3 225
148.
Říčanová Nicol
SK Štětí
1
101
149.
Věříš Matěj
Slávia Česká Skalice
1
594
150.
Jadrný Jakub
Jachtklub Brno
1
554
151.
Ševčík Martin
WS Club VD
1
303
152.
Dymák Petr
YC Vysoké Mýto
1
904
153.
Lejhanec Pavel
YC Pardubice
1
1 608
154.
Vodáček Lukáš
YC LS Brno
1
195
155.
Hýža Vít
Jachtklub Brno
1
277
156.
Steiner Jaroslav
YC Vysoké Mýto
1
904
157.
Hrnčál Tomáš
YC Pardubice
1
4 246
158.
Suchyňa Martin
YC LS Brno
1
4 315
159.
Spousta Petr
YC LS Brno
1
1 237
160.
Filip Martin
SK Halza
1
3 225
161.
Havel Jan ml.
YC Vysoké Mýto
1
101
161.
Šlik Martin
YC LS Brno
1
101
163.
Janáček Petr
YC LS Brno
1
469
164.
Kučera Michal
TJ Lanškroun
1
305
165.
Třeček Zdeněk
SK Halza
1
3 225
166.
Pivnička Jakub
YC Znojmo
1
2 109
167.
Krejčíř Vojtěch
YC LS Brno
1
101
168.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
1
1 063
169.
Cenek Miroslav
Jachtklub Brno
1
587
170.
Pexa Tomáš
SC Testudo
1
1 889
171.
Pavlovská Alexandra
YC LS Brno
1
2 887
172.
Králík Radek
Jachtklub Brno
1
318
173.
Piak Ivan
Jachtklub Brno
1
209
174.
Navrátil Jan
Sokol Tovačov
1
404
175.
Vojtíšek Tomáš
SC Testudo
1
1 889
176.
Daněk Tomáš
YC LS Brno
1
568
177.
Defer Leon
Jachtklub Brno
1
277
178.
Šmíd Jiří
KJ Těrlicko
1
1 425
179.
Navrátil Petr
Sokol Tovačov
1
404
180.
Krejčiřík Jan
YC LS Brno
1
760
181.
Pavlíková Gabriela
YC LS Brno
1
578
182.
Bobková Eva
Baník Ostrava
1
688
183.
Šmídová Jana
KJ Těrlicko
1
1 425
184.
Alexa Miloš
YC LS Brno
1
404
185.
Ircing Jaroslav
Olšovec Jedovnice
1
792
186.
Lipenský martin
SVK - Slovak Republic
1
2 633
187.
Burian Daniel
ČANY
1
505
188.
Claus Joachim
YC LS Brno
1
226
189.
Holík Jiří
SC Testudo
1
1 889
190.
Lipneský Martin
SVK - Slovak Republic
1
202
191.
Mika Radek
ČWA
1
404
192.
Olša Jiří
YC LS Brno
1
754
193.
Lux Vlastimil
SC Testudo
1
1 889
194.
Lipneský Martin
SVK - Slovak Republic
1
202
195.
Taschner Karel
ALT Melges 24
1
6 331
196.
Fiala Petr
YC LS Brno
1
672
197.
Brožek Tomáš
SC Testudo
1
1 889
198.
Lipneský Martin
SVK - Slovak Republic
1
202
199.
Fajmon Blahoslav
ALT Melges 24
1
5 275
200.
Nevoral Jiří
YC Vranovská přehr.
1
303
201.
Hloch Tomáš
JK Olomouc
1
159
202.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 108
203.
Blažek Martin
ALT Melges 24
1
3 067
204.
Junek Vladimír
JK Olomouc
1
753
205.
Škrobák Dalibor
ALT FD
1
4 000
206.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 108
207.
Veselý David
ALT RS
1
1 758
208.
Vondrouš Radek
JK Olomouc
1
570
209.
Alexová Michaela
ALT Vaurien
1
404
210.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 108
211.
Zach Marek
Český Kiting, z.s.
1
0
212.
Maleček Radek
ALT Vaurien
1
1 385
212.
Juříček Miloslav
ALT Vaurien
1
1 385
214.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
3 717
215.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 592
216.
Mastná Jaroslava
ALT Vaurien
1
1 385
217.
Raška Marek
ČWA
1
1 291
218.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
3 717
219.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 812
220.
Jedlička Milan
ČANY
1
505
221.
Motz Daniel
ČWA
1
0
222.
Summerling Roman
SVK - Slovak Republic
1
4 218
223.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 063
224.
Opěla Richard
ČANY
1
2 495
225.
Janouch Ondřej
ALT Melges 24
1
6 331
226.
Summerling Roman
SVK - Slovak Republic
1
4 218
227.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 063
228.
Lipneský Martin
SVK - Slovak Republic
1
202
229.
Motýl Jindřich
ALT Melges 24
1
5 275
230.
Summerling Roman
SVK - Slovak Republic
1
4 218
231.
Hnilica Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 412
232.
Lipneský Martin
SVK - Slovak Republic
1
202
233.
Nováček Jakub
ALT Melges 24
1
5 276
234.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 483
235.
Hnilica Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 412
236.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 108
237.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
5 901
238.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 483
239.
Hnilica Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 412
240.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 108
241.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
5 901
242.
Šoltis Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
2 291
243.
Hnilica Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 412
244.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
733
245.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 812
246.
Šoltis Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
2 291
247.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
0
248.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
733
249.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 812
250.
Šoltis Rasťo
SVK - Slovak Republic
1
505
251.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
0
252.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
733
253.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 812
254.
Šoltis Rasťo
SVK - Slovak Republic
1
505
255.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
2 168
256.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
733
257.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 063
258.
Šoltis Rasťo
SVK - Slovak Republic
1
505
259.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
2 168
260.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
3 717
261.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 063
262.
Šoltys Rostislav
SVK - Slovak Republic
1
303
263.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
2 168
264.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
3 717
265.
Hnilica Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 412
266.
Šoltys Rostislav
SVK - Slovak Republic
1
303
267.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
2 168
268.
Summerling Roman
SVK - Slovak Republic
1
4 218
269.
Hnilica Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 412
270.
Varady Ján
SVK - Slovak Republic
1
606
271.
Laco Josef
SVK - Slovak Republic
1
672
272.
Šoltis Rasťo
SVK - Slovak Republic
1
505
273.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
0
274.
Varady Ján
SVK - Slovak Republic
1
606
275.
Lipenský martin
SVK - Slovak Republic
1
2 633
276.
Šoltis Rasťo
SVK - Slovak Republic
1
505
277.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 570
278.
Várady Ján
SVK - Slovak Republic
1
0
279.
Lipneský Martin
SVK - Slovak Republic
1
202
280.
Šoltys Rostislav
SVK - Slovak Republic
1
303
281.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 570
282.
Várady Ján
SVK - Slovak Republic
1
0
283.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 108
284.
Ticháček Josef
SVK - Slovak Republic
1
1 720
285.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
2 168
286.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
636
287.
Summerling Roman
SVK - Slovak Republic
1
4 218
288.
Ticháček Josef
SVK - Slovak Republic
1
1 720
289.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
2 168
290.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
636
291.
Summerling Roman
SVK - Slovak Republic
1
4 218
292.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 029
293.
Laco Josef
SVK - Slovak Republic
1
672
294.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
636
295.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 483
296.
Boroš Milan
SVK - Slovak Republic
1
653
297.
Lipenský martin
SVK - Slovak Republic
1
2 633
298.
Debnár Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 901
299.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 483
300.
Debnár Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 901
301.
Lipenský martin
SVK - Slovak Republic
1
2 633
302.
Debnár Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 901
303.
Šoltis Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
2 291
304.
Debnár Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 901
305.
Lipenský martin
SVK - Slovak Republic
1
2 633
306.
Debnár Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 901
307.
Šoltis Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
2 291
308.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
1
597
309.
Lipenský martin
SVK - Slovak Republic
1
2 633
310.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
1
3 179
311.
Šoltis Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
2 291
312.
Kapral Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 033
313.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
733
314.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
1
3 179
315.
Šoltis Rasťo
SVK - Slovak Republic
1
505
316.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
1 669
317.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
733
318.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 103
319.
Šoltys Rostislav
SVK - Slovak Republic
1
303
320.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
1 669
321.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
3 717
322.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 103
323.
Ticháček Josef
SVK - Slovak Republic
1
1 720
324.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
1 669
325.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
3 717
326.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 103
327.
Ticháček Josef
SVK - Slovak Republic
1
1 720
328.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 310
329.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 483
330.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 901
331.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 029
332.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 310
333.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 483
334.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 901
335.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 029
336.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 901
337.
Šoltis Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
2 291
338.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 901
339.
Varady Ján
SVK - Slovak Republic
1
606
340.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 901
341.
Šoltys Rostislav
SVK - Slovak Republic
1
303
342.
Očenáš Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
343.
Varady Ján
SVK - Slovak Republic
1
606
344.
Očenáš Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
345.
Šoltys Rostislav
SVK - Slovak Republic
1
303
346.
Očenáš Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
347.
Varady Ján
SVK - Slovak Republic
1
606
348.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
4 218
349.
Ticháček Josef
SVK - Slovak Republic
1
1 720
350.
Očenáš Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
351.
Várady Ján
SVK - Slovak Republic
1
0
352.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
4 218
353.
Ticháček Josef
SVK - Slovak Republic
1
1 720
354.
Očenáš Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
355.
Várady Ján
SVK - Slovak Republic
1
0
356.
Kudláček Pavel
ČWA
1
1 907
357.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 029
358.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
4 218
359.
Várady Ján
SVK - Slovak Republic
1
0
360.
Švec Ladislav
ČWA
1
318
361.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 029
362.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
4 218
363.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
636
364.
Krajčovič Milan
ALT Melges 24
1
6 331
365.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 029
366.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 412
367.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
636
368.
Petrásek Jaroslav
ALT Melges 24
1
755
369.
Varady Ján
SVK - Slovak Republic
1
606
370.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 412
371.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
672
372.
Janoušek Oliver
ALT RS
1
670
373.
Várady Ján
SVK - Slovak Republic
1
0
374.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 412
375.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
672
376.
Veselá Tereza
ALT RS
1
452
377.
Boroš Milan
SVK - Slovak Republic
1
653
378.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 412
379.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
1
3 179
380.
Kovařík Marian
Český Kiting, z.s.
1
636
381.
Boroš Milan
SVK - Slovak Republic
1
653
382.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
597
383.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
1
3 179
384.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
5 901
385.
Boroš Milan
SVK - Slovak Republic
1
653
386.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 310
387.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
1
3 179
388.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
5 901
389.
Boroš Milan
SVK - Slovak Republic
1
653
390.
Jaš Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 051
391.
Kapral Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 033
392.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
5 901
393.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
672
394.
Jaš Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 051
395.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 103
396.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 592
397.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
672
398.
Jaš Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 051
399.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 103
400.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 592
401.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
672
402.
Jaš Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 051
403.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
677
404.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 812
405.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
1
597
406.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
943
407.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
677
408.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 812
409.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
1
597
410.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
943
411.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 202
412.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
597
412.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
1
597
414.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
943
415.
Pollak Pantrik
SVK - Slovak Republic
1
21 332
416.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
597
416.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
1
597
418.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
943
419.
Pollak Pantrik
SVK - Slovak Republic
1
21 332
420.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
597
421.
Kapral Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 033
422.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
3 032
423.
Pollak Pantrik
SVK - Slovak Republic
1
21 332
424.
Jaš Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 051
425.
Kapral Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 033
426.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
3 032
427.
Pollak Pantrik
SVK - Slovak Republic
1
21 332
428.
Jaš Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 051
429.
Kapral Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 033
430.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
3 032
431.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
815
432.
Jaš Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 051
433.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
1 669
434.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
3 032
435.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
815
436.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
2 923
437.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
1 669
438.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
3 032
439.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
2 412
440.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
2 923
441.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 310
442.
Sopuch Slavomir
SVK - Slovak Republic
1
2 741
443.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
3 200
444.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
2 923
445.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 310
446.
Sopuch Slavomir
SVK - Slovak Republic
1
2 741
447.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
3 200
448.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
636
449.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 310
450.
Bobulová Anna
SVK - Slovak Republic
1
1 675
451.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
3 200
452.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
636
453.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
677
454.
Bobulová Anna
SVK - Slovak Republic
1
1 675
455.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
3 200
456.
Maťovčík Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 412
457.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
677
458.
Bobulová Anna
SVK - Slovak Republic
1
1 675
459.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 891
460.
Maťovčík Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 412
461.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
677
462.
Bobulová Anna
SVK - Slovak Republic
1
1 675
463.
Kincel Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 728
464.
Maťovčík Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 412
465.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 202
466.
Jas Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 108
467.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
1 305
468.
Maťovčík Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 412
469.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 202
470.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
2 412
471.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
0
472.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
3 032
473.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 202
474.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
2 412
474.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
2 412
476.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
1 675
477.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 202
478.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
2 412
479.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 496
480.
Záhradný Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 412
481.
Pollak Pantrik
SVK - Slovak Republic
1
21 332
482.
Orlovský Matúš
SVK - Slovak Republic
1
751
483.
Holán Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
483.
Záhradný Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 412
485.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
4 218
486.
Orlovský Matúš
SVK - Slovak Republic
1
751
487.
Kincel Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 702
488.
Záhradný Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 412
489.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
1
6 183
490.
Orlovský Matúš
SVK - Slovak Republic
1
751
491.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
3 045
492.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
2 412
493.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
2 174
494.
Orlovský Matúš
SVK - Slovak Republic
1
751
495.
Lopuchovský jr. Pavol
SVK - Slovak Republic
1
4 992
496.
Cicuto Remo
SVK - Slovak Republic
1
584
497.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
2 174
498.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
2 412
499.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 580
500.
Kincel Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 728
501.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
815
502.
Cicuto Remo
SVK - Slovak Republic
1
584
503.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
1 849
504.
Lopuchovský sr. Pavol
SVK - Slovak Republic
1
2 173
505.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
815
506.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
3 111
507.
Čech Martin
SVK - Slovak Republic
1
526
508.
Nemček Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
508.
Záhradný Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 412
510.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
3 111
511.
Macháček Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
2 412
512.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 496
513.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 891
514.
Nemček Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
515.
Machovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
1 130
516.
Kincel Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 702
517.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
1 305
518.
Holán Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
519.
Šabo Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 075
520.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
3 045
521.
Lopuchovský sr. Pavol
SVK - Slovak Republic
1
2 173
522.
Pooi Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 345
523.
Macháček Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
721
524.
Lopuchovský jr. Pavol
SVK - Slovak Republic
1
4 992
525.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
0
526.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
3 517
527.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
1 903
528.
Okály Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 891
529.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
2 412
530.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
1 849
531.
Mrázová Andrea
SVK - Slovak Republic
1
505
532.
Pooi Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 345
533.
Okály Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 891
534.
Kucko Ä˝udovít
SVK - Slovak Republic
1
2 412
535.
Melčanyi Bohdan
SVK - Slovak Republic
1
875
536.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 580
537.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
3 517
538.
Machovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
1 130
539.
Pollak Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 955
540.
Čech Martin
SVK - Slovak Republic
1
526
541.
Kucko Ä˝udovít
SVK - Slovak Republic
1
2 412
542.
Velebir Peter
SVK - Slovak Republic
1
5 852
543.
Machovec Dezider
SVK - Slovak Republic
1
606
544.
Macháček Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
2 412
545.
Velebir Peter
SVK - Slovak Republic
1
5 852
546.
Velebír Pavol
SVK - Slovak Republic
1
2 263
547.
Luštík Jozef
SVK - Slovak Republic
1
606
548.
Pallo Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 412
549.
Velebír Pavol
SVK - Slovak Republic
1
2 263
550.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
3 517
551.
Straka Milan
SVK - Slovak Republic
1
1 081
552.
Pollák Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 373
553.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
1
6 416
554.
Velebír Peter
SVK - Slovak Republic
1
4 851
555.
Frydrychowicz Pawel
POL - Poland
1
5 987
556.
Markovič Filip
SVK - Slovak Republic
1
721
557.
Brezinová Lenka
SVK - Slovak Republic
1
1 130
558.
Makuch Alexej
SVK - Slovak Republic
1
2 138
559.
Frydrychowicz Pawel
POL - Poland
1
5 987
560.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
6 658
561.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
901
562.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
9 881
563.
Gocki Jan
POL - Poland
1
2 580
564.
Velebir Pavol
SVK - Slovak Republic
1
4 454
565.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 010
565.
Barényioná Karolína
SVK - Slovak Republic
1
2 010
567.
Gocki Jan
POL - Poland
1
2 580
568.
Repko Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 454
569.
Kucinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
3 694
570.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
101
571.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 412
572.
Mikita Alexander
SVK - Slovak Republic
1
606
573.
Uhlár Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 138
574.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
1 436
575.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 412
576.
Psalman Boris
SVK - Slovak Republic
1
1 663
577.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
1
10 851
578.
Repáň Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 138
579.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 310
580.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
1 663
581.
Kozinka Tibor
SVK - Slovak Republic
1
2 138
582.
Hesko Marcel
SVK - Slovak Republic
1
7 768
583.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 310
584.
Psalman Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 081
585.
Molcanyi Bohdan
SVK - Slovak Republic
1
1 267
586.
Čarný Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 514
587.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 310
588.
Krobot Jaromír
SVK - Slovak Republic
1
1 081
589.
Novák Zdeno
SVK - Slovak Republic
1
2 138
590.
Čunderlík Jan
SVK - Slovak Republic
1
1 454
591.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
943
592.
Frydrychowicz Pawel
POL - Poland
1
5 987
593.
Ježko Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 138
594.
Babjak Marián
SVK - Slovak Republic
1
606
595.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
943
596.
Gocki Jan
POL - Poland
1
2 580
597.
Csuday Zdenek
SVK - Slovak Republic
1
1 454
598.
Lunter Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 663
599.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
2 923
600.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
1
6 183
601.
Čech Ladislav
SVK - Slovak Republic
1
1 454
602.
Janušek Ivan
SVK - Slovak Republic
1
1 081
603.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
636
604.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
1
6 183
605.
Kanka Pavel
SVK - Slovak Republic
1
1 454
606.
Straka Milan
SVK - Slovak Republic
1
1 081
607.
Maťovčík Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 412
608.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
1
6 183
609.
Oršula Peter
SVK - Slovak Republic
1
606
610.
Frydrychowicz Pawel
POL - Poland
1
5 987
611.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
3 032
612.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
2 174
613.
Kaňuk Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 663
614.
Frydrychowicz Pawel
POL - Poland
1
5 987
615.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
1 675
616.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
2 174
617.
Kočvara Radovan
SVK - Slovak Republic
1
1 663
618.
Gocki Jan
POL - Poland
1
2 580
619.
Sopuch Slavomir
SVK - Slovak Republic
1
2 741
620.
Jas Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 108
621.
Drmla Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 081
622.
Benda Jan
ALT Cat Open
1
1 130
623.
Sopuch Slavomir
SVK - Slovak Republic
1
2 741
624.
Jas Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 108
625.
Frydrychowicz Pawel
POL - Poland
1
5 987
626.
Maunier Quentin
ALT Melges 24
1
755
627.
Sopuch Slavomir
SVK - Slovak Republic
1
2 741
628.
Jas Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 108
629.
Gocki Jan
POL - Poland
1
2 580
630.
Bláhová Sofie
ALT RS
1
202
631.
Sopuch Slavomir
SVK - Slovak Republic
1
2 741
632.
Midor Jakub
POL - Poland
1
7 290
633.
Gocki Jan
POL - Poland
1
2 580
634.
Janoušek Robin
ALT RS
1
1 156
635.
Midor Jakub
POL - Poland
1
7 290
636.
Okulicz Jan
POL - Poland
1
666
637.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 412
638.
Smejkal Patrick
ALT RS
1
554
639.
Midor Jakub
POL - Poland
1
7 290
640.
Okulicz Jan
POL - Poland
1
666
641.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
597
642.
Veselý Šimon
ALT RS
1
2 360
643.
Okulicz Jan
POL - Poland
1
666
644.
Raspond Marek
POL - Poland
1
1 406
645.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
597
646.
Motal Marek
ALT RS
1
1 406
647.
Okulicz Jan
POL - Poland
1
666
648.
Raspond Marek
POL - Poland
1
1 406
649.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
597
650.
Kovařík Marian ml.
Český Kiting, z.s.
1
404
651.
Raspond Marek
POL - Poland
1
1 406
652.
Rymer Marcin
POL - Poland
1
5 275
653.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 310
654.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
5 901
655.
Raspond Marek
POL - Poland
1
1 406
656.
Smagowicz Magdalena
POL - Poland
1
1 809
657.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 310
658.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 592
659.
Rymer Marcin
POL - Poland
1
5 275
660.
Gocki Michal
POL - Poland
1
2 580
661.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 310
662.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 592
663.
Rymer Marcin
POL - Poland
1
5 275
664.
Gocki Michal
POL - Poland
1
2 580
665.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
943
666.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 592
667.
Smagowicz Magdalena
POL - Poland
1
1 809
668.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
3 784
669.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
2 923
670.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 063
671.
Smagowicz Magdalena
POL - Poland
1
1 809
672.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
3 784
673.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
2 923
674.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 063
675.
Gocki Michal
POL - Poland
1
2 580
676.
Pietraak Filip
POL - Poland
1
5 275
677.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
2 923
678.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
0
679.
Gocki Michal
POL - Poland
1
2 580
680.
Pietraak Filip
POL - Poland
1
5 275
681.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
636
682.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
0
683.
Gocki Michal
POL - Poland
1
2 580
684.
Mielke Pawel
POL - Poland
1
2 043
685.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
636
686.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
0
687.
Nowakowski Boguslav
POL - Poland
1
1 589
688.
Soltyka Krystyna
POL - Poland
1
2 469
689.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
636
690.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 570
691.
Nowakowski Boguslav
POL - Poland
1
1 589
692.
Manelski Artur
POL - Poland
1
8 382
693.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
636
694.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 570
695.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
7 290
696.
Wojcik Maciej
POL - Poland
1
14 804
697.
Maťovčík Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 412
698.
Laco Josef
SVK - Slovak Republic
1
672
699.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
7 290
700.
Albert Rolf
GER - Germany
1
3 242
701.
Maťovčík Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 412
702.
Laco Josef
SVK - Slovak Republic
1
672
703.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
7 290
704.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
4 525
705.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
1 675
706.
Laco Josef
SVK - Slovak Republic
1
672
707.
Pieczka Robert
POL - Poland
1
1 611
708.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
5 126
709.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
1 675
710.
Laco Josef
SVK - Slovak Republic
1
672
711.
Pieczka Robert
POL - Poland
1
1 611
712.
Harbeck Daniel
GER - Germany
1
858
713.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
1 675
714.
Nowakowski Boguslav
POL - Poland
1
1 589
715.
Tylinska Katarzyna
POL - Poland
1
5 275
716.
Helbig Pascal
GER - Germany
1
1 241
717.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
1 675
718.
Nowakowski Boguslav
POL - Poland
1
1 589
719.
Korneszuk Michal
POL - Poland
1
5 275
720.
Lutz Jacobs
GER - Germany
1
3 686
721.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
1 675
722.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
7 290
723.
Mielke Krystian
POL - Poland
1
4 880
724.
Lutz Jacobs
GER - Germany
1
3 686
725.
Sopuch Slavomir
SVK - Slovak Republic
1
2 741
726.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
7 290
727.
Mielke Krystian
POL - Poland
1
4 880
728.
Pandler Michael
GER - Germany
1
1 129
729.
Midor Jakub
POL - Poland
1
7 290
730.
Pieczka Robert
POL - Poland
1
1 611
731.
Kurasik Szymon
POL - Poland
1
606
732.
Weindl Thomas
GER - Germany
1
800
733.
Okulicz Jan
POL - Poland
1
666
734.
Pieczka Robert
POL - Poland
1
1 611
735.
Nowak Jakub
POL - Poland
1
3 110
736.
Bernd Anderssohn Bernd
GER - Germany
1
3 686
737.
Raspond Marek
POL - Poland
1
1 406
738.
Tylinska Katarzyna
POL - Poland
1
5 275
739.
Marzena Marek
POL - Poland
1
1 376
740.
Bernd Anderssohn Bernd
GER - Germany
1
3 686
741.
Rymer Marcin
POL - Poland
1
5 275
741.
Tylinska Katarzyna
POL - Poland
1
5 275
743.
Stanislawski Dariusz
POL - Poland
1
3 190
744.
Honsberg Helmut
GER - Germany
1
1 670
745.
Rymer Marcin
POL - Poland
1
5 275
745.
Tylinska Katarzyna
POL - Poland
1
5 275
747.
Wojcik Maksymilian
POL - Poland
1
24 945
748.
HÝtte Moritz
GER - Germany
1
858
749.
Smagowicz Magdalena
POL - Poland
1
1 809
750.
Marzena Marek
POL - Poland
1
606
751.
Marciniak Grazyna
POL - Poland
1
1 598
752.
HÝtte Moritz
GER - Germany
1
858
753.
Smagowicz Magdalena
POL - Poland
1
1 809
754.
Midov Jakub
POL - Poland
1
3 784
755.
Albert Rolf
GER - Germany
1
3 242
756.
HÝtte Moritz
GER - Germany
1
858
757.
Gocki Michal
POL - Poland
1
2 580
758.
Midov Jakub
POL - Poland
1
3 784
759.
Albert Rolf
GER - Germany
1
3 242
760.
Klaunig Birgit
GER - Germany
1
2 887
761.
Nowakowski Boguslav
POL - Poland
1
1 589
762.
Midor Jakub
POL - Poland
1
7 290
763.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
4 525
764.
KlaÝnig Birgit
GER - Germany
1
800
765.
Nowakowski Boguslav
POL - Poland
1
1 589
766.
Midor Jakub
POL - Poland
1
7 290
767.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
5 126
768.
KlaÝnig Birgit
GER - Germany
1
800
769.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
7 290
770.
Okulicz Jan
POL - Poland
1
666
771.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
5 126
772.
Nowakowski Boguslav
POL - Poland
1
1 589
773.
Pieczka Robert
POL - Poland
1
1 611
774.
Raspond Marek
POL - Poland
1
1 406
775.
Borgel Ingard
GER - Germany
1
991
776.
Nowakowski Boguslav
POL - Poland
1
1 589
777.
Pieczka Robert
POL - Poland
1
1 611
778.
Rymer Marcin
POL - Poland
1
5 275
779.
Borgel Ingard
GER - Germany
1
991
780.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
7 290
781.
Tylinska Katarzyna
POL - Poland
1
5 275
782.
Smagowicz Magdalena
POL - Poland
1
1 809
783.
Harbeck Daniel
GER - Germany
1
858
784.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
7 290
785.
Korneszuk Michal
POL - Poland
1
5 275
786.
Gocki Michal
POL - Poland
1
2 580
787.
Harbeck Daniel
GER - Germany
1
858
788.
Pieczka Robert
POL - Poland
1
1 611
789.
Korneszuk Michal
POL - Poland
1
5 275
790.
Gocki Michal
POL - Poland
1
2 580
791.
Helbig Pascal
GER - Germany
1
1 241
792.
Pieczka Robert
POL - Poland
1
1 611
793.
Marzena Marek
POL - Poland
1
606
794.
Kadlecová Dagmar
ALT Tornado
1
1 526
795.
Helbig Pascal
GER - Germany
1
1 241
796.
Tylinska Katarzyna
POL - Poland
1
5 275
797.
Midov Jakub
POL - Poland
1
3 784
798.
Najser Martin
ALT Vaurien
1
1 385
799.
Lutz Jacobs
GER - Germany
1
3 686
800.
Tylinska Katarzyna
POL - Poland
1
5 275
801.
Mielke Krystian
POL - Poland
1
4 880
802.
Švec Václav
ČANY
1
505
803.
Pandler Michael
GER - Germany
1
1 129
804.
Tylinska Katarzyna
POL - Poland
1
5 275
805.
Albert Rolf
GER - Germany
1
3 242
806.
Kadlec Jan
ČANY
1
990
807.
Striepe-Langer Susanne
GER - Germany
1
5 628
808.
Marzena Marek
POL - Poland
1
606
809.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
4 525
810.
Kurasik Szymon
POL - Poland
1
606
811.
Striepe-Langer Susanne
GER - Germany
1
5 628
812.
Krempl Florian
GER - Germany
1
1 112
813.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
4 525
814.
Nowak Jakub
POL - Poland
1
3 110
815.
Weindl Thomas
GER - Germany
1
800
816.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
4 525
817.
Borgel Ingard
GER - Germany
1
991
818.
Pietraak Filip
POL - Poland
1
5 275
819.
Weindl Thomas
GER - Germany
1
800
820.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
4 525
821.
Harbeck Daniel
GER - Germany
1
858
822.
Marzena Marek
POL - Poland
1
1 376
823.
Albert Lutz
GER - Germany
1
3 242
824.
Borgel Ingard
GER - Germany
1
3 515
825.
Helbig Pascal
GER - Germany
1
1 241
826.
Mielke Pawel
POL - Poland
1
2 043
827.
Bernd Anderssohn Bernd
GER - Germany
1
3 686
828.
Borgel Ingard
GER - Germany
1
3 515
829.
Lutz Jacobs
GER - Germany
1
3 686
830.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
7 396
831.
Honsberg Helmut
GER - Germany
1
1 670
832.
Borgel Ingard
GER - Germany
1
3 515
833.
Lutz Jacobs
GER - Germany
1
3 686
834.
Srzednicky Michal
POL - Poland
1
4 253
835.
HÝtte Moritz
GER - Germany
1
858
836.
Hirschmann Iris
GER - Germany
1
1 436
837.
Pandler Michael
GER - Germany
1
1 129
838.
Albert Rolf
GER - Germany
1
3 242
839.
KlaÝnig Birgit
GER - Germany
1
800
840.
Schnepf Benjamin
GER - Germany
1
1 468
841.
Pandler Michael
GER - Germany
1
1 129
842.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
4 525
843.
Krempl Florian
GER - Germany
1
1 112
844.
Vahle Dieter
GER - Germany
1
2 138
845.
Striepe-Langer Susanne
GER - Germany
1
5 628
846.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
5 126
847.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
4 525
848.
Vahle Dieter
GER - Germany
1
2 138
849.
Weindl Thomas
GER - Germany
1
800
850.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
5 126
851.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
4 525
852.
KÝhnlein Heike
GER - Germany
1
3 469
853.
Albert Lutz
GER - Germany
1
3 242
854.
Borgel Ingard
GER - Germany
1
991
855.
Borgel Ingard
GER - Germany
1
3 515
856.
Stadler Walburga
GER - Germany
1
932
857.
Bernd Anderssohn Bernd
GER - Germany
1
3 686
858.
Borgel Ingard
GER - Germany
1
991
859.
Hirschmann Iris
GER - Germany
1
1 436
860.
Stadler Anton
GER - Germany
1
2 077
861.
Honsberg Helmut
GER - Germany
1
1 670
862.
Harbeck Daniel
GER - Germany
1
858
863.
Schnepf Benjamin
GER - Germany
1
1 468
864.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
2 951
865.
Honsberg Helmut
GER - Germany
1
1 670
866.
Helbig Pascal
GER - Germany
1
1 241
867.
Peters Jonny
GER - Germany
1
4 575
868.
Bohm Thomas
AUT - Austria
1
2 580
869.
Klaunig Birgit
GER - Germany
1
2 887
870.
Pandler Michael
GER - Germany
1
1 129
871.
Sojer Rudolf
GER - Germany
1
1 081
872.
Bohm Thomas
AUT - Austria
1
2 580
873.
KlaÝnig Birgit
GER - Germany
1
800
874.
Striepe-Langer Susanne
GER - Germany
1
5 628
875.
Bauditz Hannelore
GER - Germany
1
3 228
876.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
1 353
877.
Borgel Ingard
GER - Germany
1
3 515
878.
Striepe-Langer Susanne
GER - Germany
1
5 628
879.
Bauditz Anne
GER - Germany
1
4 778
880.
Schwendt Gerhard
AUT - Austria
1
2 492
881.
Hirschmann Iris
GER - Germany
1
1 436
882.
Weindl Thomas
GER - Germany
1
800
883.
Rix Sascha
GER - Germany
1
4 778
884.
Uzel Tom
AUT - Austria
1
913
885.
Hirschmann Iris
GER - Germany
1
1 436
886.
Albert Lutz
GER - Germany
1
3 242
887.
Bauditz Anne
GER - Germany
1
1 747
888.
Uzel Tom
AUT - Austria
1
913
889.
Lohse Uwe
GER - Germany
1
819
890.
Albert Lutz
GER - Germany
1
3 242
891.
Böhler Heinz
AUT - Austria
1
5 275
892.
Uzel Tom
AUT - Austria
1
913
893.
Lohse Uwe
GER - Germany
1
819
894.
Albert Lutz
GER - Germany
1
3 242
895.
Böhler Heinz
AUT - Austria
1
5 275
896.
Wallner Thomas
AUT - Austria
1
10 832
897.
Lohse Uwe
GER - Germany
1
819
898.
Bernd Anderssohn Bernd
GER - Germany
1
3 686
899.
Dapeci Catherine
AUT - Austria
1
2 785
900.
Fossler GÝnter
AUT - Austria
1
3 312
901.
Schnepf Benjamin
GER - Germany
1
1 468
902.
Honsberg Helmut
GER - Germany
1
1 670
903.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
3 312
904.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 570
905.
Schnepf Benjamin
GER - Germany
1
1 468
906.
HÝtte Moritz
GER - Germany
1
858
907.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
3 312
908.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 570
909.
Vahle Dieter
GER - Germany
1
2 138
910.
Klaunig Birgit
GER - Germany
1
2 887
911.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
3 312
912.
Germany Margit
AUT - Austria
1
0
913.
Vahle Dieter
GER - Germany
1
2 138
914.
Klaunig Birgit
GER - Germany
1
2 887
915.
Geislinger Adrian
AUT - Austria
1
3 784
916.
Guminski Detlev
AUT - Austria
1
2 661
917.
Holger Pekke
GER - Germany
1
2 339
918.
Klaunig Birgit
GER - Germany
1
2 887
919.
Essl Josef
AUT - Austria
1
761
920.
Hampl Leni
AUT - Austria
1
913
921.
Wildt Karl Hermann
GER - Germany
1
4 989
922.
KlaÝnig Birgit
GER - Germany
1
800
923.
Kolinski Jacek
AUT - Austria
1
1 329
924.
Baumann Marco
AUT - Austria
1
2 239
925.
Angstburger Antje
GER - Germany
1
3 469
926.
Krempl Florian
GER - Germany
1
1 112
927.
Pfaffenbichler Peter
AUT - Austria
1
815
928.
Essl Josef
AUT - Austria
1
761
929.
Dillmann Alfred
GER - Germany
1
2 681
930.
Krempl Florian
GER - Germany
1
1 112
931.
Uzel Tom
AUT - Austria
1
1 565
932.
Kolinski Jacek
AUT - Austria
1
1 329
933.
Helms Björn
GER - Germany
1
4 989
934.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
4 525
935.
Johannes Reder
AUT - Austria
1
2 239
936.
Lenner Nicolaus
AUT - Austria
1
1 098
937.
Zweigler Simon
GER - Germany
1
4 575
938.
Szilassy Boki
HUN - Hungary
1
4 000
939.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
7 586
940.
Matyasovszki Geza
HUN - Hungary
1
404
941.
GroĂ?mann Annika Oline
GER - Germany
1
6 239
942.
Moháczi Marcell
HUN - Hungary
1
4 880
943.
Vogl Charul
AUT - Austria
1
1 483
944.
Matyasovski Geza
HUN - Hungary
1
1 514
945.
Köhler Kai
GER - Germany
1
10 218
946.
Néméth Adrián
HUN - Hungary
1
6 538
947.
Fossler Gunter
AUT - Austria
1
7 586
948.
Tóth István
HUN - Hungary
1
1 665
949.
Jansen Carsten
GER - Germany
1
2 951
950.
Szalai Barna
HUN - Hungary
1
2 160
951.
Molnár Zsófia Helka
HUN - Hungary
1
4 000
952.
Csillag Miklós
HUN - Hungary
1
1 979
953.
Dapeci Catherine
AUT - Austria
1
2 785
954.
Szentpéteri Ă?dám
HUN - Hungary
1
3 850
955.
Bihary Daniel
HUN - Hungary
1
4 218
956.
Hoffmann Luca
HUN - Hungary
1
2 891
957.
Dapeci Catherine
AUT - Austria
1
2 785
958.
Németh Kristóf
HUN - Hungary
1
3 850
959.
Szamódy Tamás
HUN - Hungary
1
5 276
960.
Nyeste dr. Gábor
HUN - Hungary
1
3 086
961.
Fitzinger Max
AUT - Austria
1
1 440
962.
Csillag Györgyi
HUN - Hungary
1
1 979
963.
Néméth Ferenc
HUN - Hungary
1
6 538
964.
Nagy Nátán
HUN - Hungary
1
1 385
965.
Fitzinger Max
AUT - Austria
1
1 440
966.
Berki Győző
HUN - Hungary
1
3 086
967.
Szucs Ă?bel
HUN - Hungary
1
3 375
968.
Schneider István
HUN - Hungary
1
2 815
969.
Fitzinger Max
AUT - Austria
1
1 440
970.
Kanyicska Márk
HUN - Hungary
1
1 385
971.
Hammond Jon
GBR - Great Britain
1
1 212
972.
Bánszky Botond
HUN - Hungary
1
6 385
973.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
1 353
974.
Horváth Balász
HUN - Hungary
1
6 385
975.
Morris Louis
GBR - Great Britain
1
19 219
976.
Simkó Zsolt
HUN - Hungary
1
1 279
977.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
1 353
978.
Vass Ă?dám
HUN - Hungary
1
1 279
979.
Ward Will
GBR - Great Britain
1
7 010
980.
Fluck Benedek
HUN - Hungary
1
5 447
981.
Lehner Alexander
AUT - Austria
1
3 376
982.
Bödör Gergely
HUN - Hungary
1
9 549
983.
Nemec Mitja
SLO - Slovenia
1
1 067
984.
Hammond Jon
GBR - Great Britain
1
1 212
985.
Lehner Alexander
AUT - Austria
1
3 376
986.
Koleszár Péter
HUN - Hungary
1
9 549
987.
Porro Margherita
ITA - Italy
1
4 000
988.
Holwell Sven
GBR - Great Britain
1
1 051
989.
Lehner Alexander
AUT - Austria
1
3 376
990.
Székely-Gyökössy Szabolcs
HUN - Hungary
1
5 447
991.
Šoltis Rostislav
ITA - Italy
1
2 213
992.
Porro Margherita
ITA - Italy
1
4 000
993.
Scheinecher Christias
AUT - Austria
1
932
994.
Harvey Martin
GBR - Great Britain
1
7 010
995.
Stocchero Leonardo
ITA - Italy
1
5 505
996.
Šoltis Rostislav
ITA - Italy
1
2 213
997.
Scheinecher Christias
AUT - Austria
1
932
998.
Roberts Mark
GBR - Great Britain
1
3 874
999.
Fels Stephan
SUI - Switzerland
1
7 208
1000.
Virgenti Gianluka
ITA - Italy
1
5 505
1001.
Scheinecher Christias
AUT - Austria
1
932
1002.
Wright Paul
GBR - Great Britain
1
1 552
1003.
Nový Odin
SUI - Switzerland
1
360
1004.
Zerga Guillermo
ARG - Argentina
1
3 966
1005.
Schwendt Gerhard
AUT - Austria
1
2 492
1006.
Dallora Andrea F.
ITA - Italy
1
4 000
1007.
Winjnbergh Lotte
NED -The Netherlands
1
4 218
1008.
Consorte Fernando
ARG - Argentina
1
8 169
1009.
Schwendt Gerhard
AUT - Austria
1
2 492
1010.
Huguenin Vincent
SUI - Switzerland
1
7 048
1011.
Anderson Andres
ARG - Argentina
1
14 108
1012.
Mažeikaite Emile
LTU - Lithuania
1
1 130
1013.
Kurasik Szymon
POL - Poland
1
606
1014.
Tan Olivier
NED -The Netherlands
1
3 119
1015.
Reynaud Alejandro
ARG - Argentina
1
1 979
1016.
Reynolds Richard
AUS - Australia
1
5 343
1017.
Nowak Jakub
POL - Poland
1
3 110
1018.
Anderson Andres
ARG - Argentina
1
14 108
1019.
Andersson Elias
SWE - Sweden
1
3 515
1020.
McMillan Lissa
AUS - Australia
1
2 015
1021.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
3 784
1022.
Almenara Gustavo
ARG - Argentina
1
2 240
1023.
Žižys Dominykas
LTU - Lithuania
1
1 130
1024.
Dominguez Antonia
ESP - Spain
1
6 578
1025.
Korasik Piotr
POL - Poland
1
1 376
1026.
Siroky Vladimír
BRA - Brasil
1
404
1027.
Peters Paul
AUS - Australia
1
2 730
1028.
Siljola Sevi
FIN - Finland
1
1 494
1029.
Krempl Florian
GER - Germany
1
1 112
1030.
Németh Lehel
RUS - Russia
1
498
1031.
Ruben Bernard
AUS - Australia
1
2 464
1032.
Due-Tonnessen Lars
NOR - Norway
1
6 269
1033.
Wallner Thomas
AUT - Austria
1
10 832
1034.
Rusetskaya Anna
RUS - Russia
1
1 803
1035.
McCall Colin
AUS - Australia
1
1 792
1036.
Corte Moura Pedro
POR - Portugal
1
11 995
1037.
Wallner Thomas
AUT - Austria
1
10 832
1038.
Gromova Ksenia
RUS - Russia
1
1 803
1039.
Ros Pardo Rafael
ESP - Spain
1
6 126
1040.
test test
Jednoráz.licence
1
524
1041.
Holl Jörg
AUT - Austria
1
578
1042.
Gerasimavi-čius Antanas
LTU - Lithuania
1
734
1043.
Gurvits Feodor
FIN - Finland
1
3 784
1044.
test test
Jednoráz.licence
1
524
1045.
Jörg Holl
AUT - Austria
1
475
1046.
Petraityte Gabriele
LTU - Lithuania
1
734
1047.
Mannisto Kai
FIN - Finland
1
11 191
1048.
Kecskésová Michaela
Jednoráz.licence
1
3 208
1049.
Matz Barbara
AUT - Austria
1
1 440
1050.
Jakobsen Erik
AUS - Australia
1
1 587
1051.
Asia Jean
FRA - France
1
6 883
1052.
Meliš Patrik
Jednoráz.licence
1
4 085
1053.
Karan Dietmar
AUT - Austria
1
297
1054.
Dominguez Antonia
ESP - Spain
1
6 578
1055.
Bernard Ruben
FRA - France
1
9 332
1056.
Pfaffenbichler Peter
AUT - Austria
1
815
1057.
Lehner Alexander
AUT - Austria
1
2 812
1058.
Lehti Seppo
FIN - Finland
1
9 078
1059.
Ghio Jean-Jacques
FRA - France
1
4 770
1060.
Uzel Tom
AUT - Austria
1
1 565
1061.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
5 275
1062.
Loquet Didier
FRA - France
1
2 444
1063.
Migliaccio Giovanni Ciro
USA - United States of Am
1
1 379
1064.
Kastanek Markus
AUT - Austria
1
1 565
1065.
Fossler Gunter
AUT - Austria
1
5 275
1066.
Dehouve Sylvain
FRA - France
1
16 557
1067.
test test
Jednoráz.licence
1
524
1068.
Nervik Arne
NOR - Norway
1
3 436
1069.
Beranek Roswitha
AUT - Austria
1
1 454
1070.
Kecskésová Michaela
Jednoráz.licence
1
3 208
1070.
Kecskésová Michaela
Jednoráz.licence
1
3 208
1070.
Kecskésová Michaela
Jednoráz.licence
1
3 208
1073.
Lenchenmeier Jodok
SUI - Switzerland
1
672
1074.
Meliš Patrik
Jednoráz.licence
1
4 085
1074.
Meliš Patrik
Jednoráz.licence
1
4 085
1076.
Hirschmann Iris
GER - Germany
1
1 436
1077.
Salome Pfisler
SUI - Switzerland
1
7 208
1078.
Lohse Uwe
GER - Germany
1
819
1079.
Meliš Patrik
Jednoráz.licence
1
4 085
1080.
Lohse Uwe
GER - Germany
1
819
1081.
Tan Eline
NED -The Netherlands
1
3 119
1082.
Schnepf Benjamin
GER - Germany
1
1 468
1083.
Wutschuld Ton
AUT - Austria
1
0
1084.
Vahle Dieter
GER - Germany
1
2 138
1085.
Ruesch Marcos
ARG - Argentina
1
11 577
1086.
Huber Rolf
GER - Germany
1
1 821
1087.
Bihary Gergely
HUN - Hungary
1
4 218
1088.
Sojer Tobias
GER - Germany
1
1 081
1089.
Barquero Juan
ARG - Argentina
1
4 060
1090.
Merten Peter
GER - Germany
1
11 979
1091.
Pellicciotta Ricardo
BRA - Brasil
1
1 356
1092.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
1 747
1093.
Wilcox Greg
NZL - New Zealand
1
5 212
1094.
Böhler Heinz
AUT - Austria
1
5 275
1095.
Berglund Linus
SWE - Sweden
1
3 515
1096.
Bohm Thomas
AUT - Austria
1
2 580
1097.
Scharnell Lennart
SWE - Sweden
1
879
1098.
DÝring Gerhard
AUT - Austria
1
297
1099.
Camacho Lopez Luis
ESP - Spain
1
1 916
1100.
DÝring Gerhard
AUT - Austria
1
297
1101.
Dominguez Antonia
ESP - Spain
1
6 578
1102.
DÝring Gerhard
AUT - Austria
1
297
1103.
Manchon Curro
ESP - Spain
1
17 720
1104.
DÝring Irmgard
AUT - Austria
1
297
1105.
Schjerven Jakob
NOR - Norway
1
9 600
1106.
Lehner Gloria
AUT - Austria
1
3 376
1107.
test test
Jednoráz.licence
1
524
1108.
Pinggera Markus
AUT - Austria
1
5 275
1109.
Kecskésová Michaela
Jednoráz.licence
1
3 208
1110.
Baumann Marco
AUT - Austria
1
2 239
1111.
Kecskésová Michaela
Jednoráz.licence
1
3 208
1112.
Karan Dietmar
AUT - Austria
1
297
1113.
Meliš Patrik
Jednoráz.licence
1
4 085
1114.
Lehner Alexander
AUT - Austria
1
2 812
1115.
Nikl Andars
HUN - Hungary
1
6 723
1116.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
5 275
1117.
Pávics László
HUN - Hungary
1
1 665
1118.
Lehner Gloria
AUT - Austria
1
2 812
1119.
Gémesi Gyula
HUN - Hungary
1
957
1120.
Beranek Roswitha
AUT - Austria
1
1 098
1121.
Kálóczy Szeby
HUN - Hungary
1
4 880
1122.
Scholtz Huba
HUN - Hungary
1
2 160
1123.
Rácz Bence
HUN - Hungary
1
3 375
1124.
Barts Valér
HUN - Hungary
1
2 891
1125.
Friedl Mihaly
HUN - Hungary
1
2 815
1126.
Harvey Martin
GBR - Great Britain
1
7 010
1127.
Roberts Mark
GBR - Great Britain
1
3 874
1128.
Škof Jerneja
SLO - Slovenia
1
1 067
1129.
Hribar Philipp
AUT - Austria
2
6 376
1130.
Gémesi Gyula
HUN - Hungary
2
4 580
1131.
Hegyi Márton
HUN - Hungary
2
8 246
1132.
Fredi Rudolf
SUI - Switzerland
2
4 727
1133.
Ebner Helmut
AUT - Austria
2
3 501
1134.
Edmund Berndy
AUT - Austria
2
1 648
1135.
Travnicek Roland
AUT - Austria
2
1 837
1136.
Kamrak Peter
HUN - Hungary
2
14 220
1137.
Šírl Jan
ALT Cat Open
2
4 822
1138.
Ueli Marti
SUI - Switzerland
2
5 380
1139.
Pfaffenbichler Peter
AUT - Austria
2
1 356
1140.
Bock Andreas
GER - Germany
2
11 475
1141.
Pateschitz Ronald
AUT - Austria
2
1 813
1142.
Huber Roland
AUT - Austria
2
3 157
1143.
Pfaffenbichler Peter
AUT - Austria
2
1 356
1144.
Bock Andreas
GER - Germany
2
11 475
1145.
Fuhrman Rainer
AUT - Austria
2
774
1146.
Romaner Helmuth
AUT - Austria
2
3 766
1147.
Pfaffenbichler Peter
AUT - Austria
2
1 356
1148.
Styblo Petr
AUT - Austria
2
1 343
1149.
Obermair Wasti
GER - Germany
2
3 125
1150.
Pateschitz Ronald
AUT - Austria
2
1 813
1151.
Bock Andreas
GER - Germany
2
11 475
1152.
Styblo Petr
AUT - Austria
2
1 343
1153.
Eder Bogdan
POL - Poland
2
7 414
1154.
Kolbl Jost
GER - Germany
2
8 822
1155.
Bock Andreas
GER - Germany
2
11 475
1156.
Styblo Petr
AUT - Austria
2
1 343
1157.
Kolbl Jost
GER - Germany
2
8 822
1157.
Kolbl Jost
GER - Germany
2
8 822
1159.
Bock Andreas
GER - Germany
2
11 475
1160.
Zakrzewski Lukasz
POL - Poland
2
11 800
1161.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 880
1162.
Kolbl Jost
GER - Germany
2
8 822
1163.
Stefaniuk Marek
POL - Poland
2
5 942
1164.
Kolbl Walter
AUT - Austria
2
2 249
1165.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 880
1166.
Stefaniuk Marek
POL - Poland
2
5 942
1167.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 880
1168.
Kolbl Walter
AUT - Austria
2
2 249
1169.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
2
2 009
1170.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 880
1170.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 880
1172.
Kolbl Walter
AUT - Austria
2
2 249
1173.
Kardas Darek
POL - Poland
2
16 327
1174.
Ťažandlák Adam
SVK - Slovak Republic
2
909
1175.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 880
1176.
Bottger Wolfgang
GER - Germany
2
9 273
1177.
Kardas Darek
POL - Poland
2
16 327
1178.
Ťažandlák Adam
SVK - Slovak Republic
2
909
1179.
Worek Wojciech
POL - Poland
2
11 253
1180.
Kolbl Jost
GER - Germany
2
8 822
1181.
Ťažandlák Adam
SVK - Slovak Republic
2
909
1181.
Ťažandlák Adam
SVK - Slovak Republic
2
909
1183.
Worek Wojciech
POL - Poland
2
11 253
1183.
Worek Wojciech
POL - Poland
2
11 253
1185.
Čech Petr
SVK - Slovak Republic
2
11 648
1186.
Ťažandlák Adam
SVK - Slovak Republic
2
909
1187.
Eder Bogdan
POL - Poland
2
7 414
1188.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 880
1189.
Čech Petr
SVK - Slovak Republic
2
11 648
1190.
Kardas Darek
POL - Poland
2
16 327
1191.
Eder Bogdan
POL - Poland
2
7 414
1192.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 880
1193.
Žákovčíková Alžběta
JK Ostrava
2
868
1194.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
2
1 786
1195.
Kardas Darek
POL - Poland
2
16 327
1196.
Ťažandlák Adam
SVK - Slovak Republic
2
909
1197.
Hulínský Martin
ČWA
2
1 753
1198.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
2
1 786
1199.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
2
2 009
1200.
Ťažandlák Adam
SVK - Slovak Republic
2
909
1201.
Várady Robert
SVK - Slovak Republic
2
954
1202.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
2
1 786
1203.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
2
2 009
1204.
Kardas Darek
POL - Poland
2
16 327
1205.
Várady Robert
SVK - Slovak Republic
2
954
1206.
Čech Petr
SVK - Slovak Republic
2
11 648
1207.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
2
2 009
1208.
Kardas Darek
POL - Poland
2
16 327
1209.
Čihák Vratislav
ČANY
2
7 724
1210.
Čech Petr
SVK - Slovak Republic
2
11 648
1211.
Várady Robert
SVK - Slovak Republic
2
954
1211.
Várady Robert
SVK - Slovak Republic
2
954
1213.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
2
174
1214.
Dziuba Kamil
Baník Ostrava
2
905
1215.
Stáňa Ivo
Baník Ostrava
2
707
1216.
Várady Robert
SVK - Slovak Republic
2
954
1217.
Ottová Hana
Sokol Tovačov
2
9 393
1218.
Karšulín Petr
YC Vranovská přehr.
2
1 438
1219.
Novák Tomáš
JK Ostrava
2
604
1220.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
2
1 786
1221.
Kuchta Dominik
Sokol Tovačov
2
1 328
1222.
Poljaková Andrea
Sokol Tovačov
2
994
1223.
Chamradová Eva
JK Ostrava
2
505
1224.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
2
1 786
1225.
Holotík Miroslav
LS Kroměříž
2
774
1226.
Jadrný Filip
Jachtklub Brno
2
271
1227.
Heneš David
JK Olomouc
2
2 187
1228.
Čech Petr
SVK - Slovak Republic
2
11 648
1229.
Slíva Jakub
LS Kroměříž
2
1 975
1230.
Petrovský Jan
Jachtklub Brno
2
2 747
1231.
Vermouzek Jan
YC LS Brno
2
503
1232.
Čech Petr
SVK - Slovak Republic
2
11 648
1233.
Karšulín Pavel Ing.
YC Vranovská přehr.
2
1 438
1234.
Broul Stanislav
Delfín Jablonec
2
1 269
1235.
Fiala Jan
YC LS Brno
2
1 076
1236.
Sehnal Pavel
ČWA
2
5 458
1237.
Roubal Pavel
YC LS Brno
2
941
1238.
Týle Jaroslav
JK Staré Splavy
2
606
1239.
Hübnerová Karolina
Jachtklub Brno
2
1 678
1240.
Klát Roman
ALT Vaurien
2
942
1241.
Ševčík Filip
YC Dyje
2
3 097
1242.
Steiner Jiří
YC Vysoké Mýto
2
3 214
1243.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
2
325
1244.
Marek František
ALT Tornado
2
2 502
1245.
Blahoňovský Jan
YC LS Brno
2
3 739
1246.
Šmol Robert
YC Doksy
2
1 664
1247.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
2
3 602
1248.
Hašová Karin
JK Ostrava
2
404
1249.
Fanta Miroslav
YC LS Brno
2
2 795
1250.
Ouška Miloslav
YC Ústí n L
2
1 492
1251.
Harcuba Martin
JK Staré Splavy
2
3 323
1252.
Trňák Lukáš
LS Kroměříž
2
698
1253.
Karas Tomáš.
Jachtklub Brno
2
7 596
1254.
Pouska Svatopluk
Prazdroj Plzeň
2
1 182
1255.
Týle Jaroslav
JK Staré Splavy
2
874
1256.
Stáňa Ivo
Baník Ostrava
2
1 050
1257.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
2
1 382
1258.
Střítězský Jiří
JK Černá v Pošumaví
2
725
1259.
Trčka Miroslav
Baník Most
2
505
1260.
Zielonková Lucie
KJ Těrlicko
2
3 663
1261.
Havelka Pavel
YC Pardubice
2
1 172
1262.
Vachelová Barbora
JK Černá v Pošumaví
2
1 641
1263.
Vaněk Václav
YC Regent
2
0
1264.
Uhlíř Bedřich
YC Znojmo
2
735
1265.
Mertlová Michaela
YC Regent
2
8 952
1266.
Smuda Leopold
YC Kovářov
2
2 735
1267.
Polívková Terezie
Prazdroj Plzeň
2
2 299
1268.
Křiváková Magdaléna
YC LS Brno
2
505
1269.
Zobačová Kateřina
JK Staré Splavy
2
3 719
1270.
Vinkl Daniel
YC Kladno
2
6 973
1271.
Koblasa Lukáš
Lokomotiva Cheb
2
757
1272.
Holyszewská Anna
YC Bystrc Brno
2
2 296
1273.
Metayer Jack
JK Česká Lípa
2
707
1274.
Liška Jakub
Newton YC
2
6 772
1275.
Nováková Miroslava
Lokomotiva Cheb
2
1 137
1276.
Vítek Miroslav
YC Znojmo
2
735
1277.
Hlubuček Pavel
YC Doksy
2
3 672
1278.
Mareš Michal
YC CERE
2
1 591
1279.
Městka Josef
Lokomotiva Cheb
2
874
1280.
Marečková Renata
Jachtklub Brno
2
3 878
1281.
Knorr Luděk
VS Duchcov
2
570
1282.
Valeš Jáchym
YC CERE
2
808
1283.
Kadlecová Veronika
YC Kladno
2
303
1284.
Randáková Věra
YC Vysoké Mýto
2
505
1285.
Ráža Tomáš
VS Duchcov
2
6 366
1286.
Pánek Ondřej
YC CERE
2
1 118
1287.
Nuc Jindřich
JK Plzeň
2
598
1288.
Bína Vladimír
JK Staré Splavy
2
2 414
1289.
Hemelík Antonín
ASK Lovosice
2
2 090
1290.
Dumek Petr
YC Kotva Pha
2
1 111
1291.
Mádle Jiří
YC DIM Bezdrev
2
2 370
1292.
Knorr Jindřich
VS Duchcov
2
570
1293.
Pitelová Ema
JK Sokolov
2
404
1294.
Ouška Miloslav
YC Ústí n L
2
1 492
1295.
Sivá Zuzana
Slavoj Hluboká
2
6 435
1296.
Novák Dušan
ASK Lovosice
2
1 492
1297.
Mikolášek Karel
Slavoj Litoměřice
2
404
1298.
Špedlová Veronika
JK Klatovy
2
798
1299.
Budín Aleš
YC CERE
2
3 801
1300.
Horešovský Zdeněk
YC Písek
2
700
1301.
Hasmanová Martina
ASK Lovosice
2
1 334
1302.
Chlebna Milan
YC Kovářov
2
2 735
1303.
Dudák Marek
YC CERE
2
3 497
1304.
Dušek Matěj
YC Lipno nad Vltavou
2
1 104
1305.
Jindřich Rostislav
JK Cheb
2
808
1305.
Votřel Vladimír
TJ Jiskra Třeboň
2
808
1307.
Divácký Daniel
YC CERE
2
942
1308.
Koskuba David
Prazdroj Plzeň
2
2 362
1309.
Jindřichová Markéta
JK Cheb
2
761
1310.
Horáček Tomáš
Bohemia Poděbrady
2
303
1311.
Dlouhý Lukáš
YC CERE
2
2 061
1312.
Tkadlec Viktor
JK Toušeň
2
5 835
1313.
Fejtek Rudolf
Lokomotiva Cheb
2
1 445
1314.
Beránek Tomáš
Slavoj Hluboká
2
505
1315.
Lašová Zuzana
Lokomotiva Plzeň
2
1 380
1316.
Čutka Jan
YC DIM Bezdrev
2
8 006
1317.
Vachel Jiří
JK Černá v Pošumaví
2
2 047
1318.
Valenta Marek
TJ Jiskra Třeboň
2
1 442
1319.
Nosek Petr
TJ Jiskra Třeboň
2
1 308
1320.
Vavřička Zdeněk
YC Kladno
2
1 769
1321.
Daňhel Roman
TJ Jiskra Třeboň
2
1 308
1322.
Vlach Martin
YC Neratovice
2
2 395
1323.
Bárta Karel
YC CERE
2
2 695
1324.
Bachtík Lukáš
YC CERE
2
3 363
1325.
Baudyš Pavel
Sokol Dobřichovice
2
1 421
1326.
Brown Kenneth
ČYK
2
1 462
1327.
Baudyšová Tereza
Sokol Dobřichovice
2
969
1328.
Podlenová Šárka
ČYK
2
702
1329.
Bacovský Matěj
Newton YC
2
6 772
1330.
Žižka Zdeněk
ČYK
2
8 210
1331.
Sehnal René
YC SaS
2
6 645
1332.
Löwitová Olga
Císařská louka
2
2 338
1333.
Dostálová Barbora
Císařská louka
3
3 185
1334.
Vrabec Jan
YC CERE
3
3 998
1335.
Musil Tomáš
YC RODOP
3
19 623
1336.
Myslík Vladimír
Vodní stavby Pha
3
3 330
1337.
Vyšín Miroslav
ČYK
3
1 058
1338.
Kuchař Jan
YC CERE
3
8 858
1339.
Bauer Karel
YC CERE
3
3 439
1340.
Dudák Šimon
YC CERE
3
3 324
1341.
Čermák Petr
YC Kladno
3
4 489
1342.
Rosík Alex
YC CERE
3
1 480
1343.
Sünderhauf Zdeněk
ČYK
3
5 380
1344.
Juppe Michal
Sokol Dobřichovice
3
2 343
1345.
Kolář Antonín
YC Lipno nad Vltavou
3
1 968
1346.
Doležalová Eva
SK Tři sestry
3
9 277
1347.
Kýhosová Kamila
Sokol Dobřichovice
3
4 012
1348.
Klíma Bohuslav
JK Černá v Pošumaví
3
416
1349.
Homolová Nina
YC Lipno nad Vltavou
3
2 209
1350.
Tříska Aleš
SK Tři sestry
3
20 272
1351.
Zima Tomáš
YC Kladno
3
15 098
1352.
Starý Martin
Slavoj Hluboká
3
277
1353.
Zídek Zdeněk
YC Lipno nad Vltavou
3
7 557
1354.
Fikáček Albert
Newton YC
3
7 612
1355.
Vachelová Hana
JK Černá v Pošumaví
3
1 003
1356.
Kraml Miroslav
YC Písek
3
1 737
1357.
Dušek Josef
TJ Jiskra Třeboň
3
1 149
1358.
Vachel František
JK Černá v Pošumaví
3
1 003
1359.
Klopfová Lenka
YC Lipno nad Vltavou
3
1 714
1360.
Bučilová Michaela
YC Písek
3
982
1361.
Hasman Radim
ASK Lovosice
3
1 786
1362.
Kraus Vladimír
JK Černá v Pošumaví
3
2 888
1363.
Marian Jan
Lokomotiva Plzeň
3
857
1364.
Luczkow Tomáš
ASK Lovosice
3
5 602
1365.
Drašnar ing. Tomáš
ASK Lovosice
3
2 043
1366.
Šilhan Matyáš
YC Lipno nad Vltavou
3
2 800
1367.
Pavlišová Michaela
YC Kovářov
3
10 352
1368.
Bazler Petr
ASK Lovosice
3
1 533
1369.
Soukup Filip
YC Regent
3
2 187
1370.
Miroslav Špedl
JK Klatovy
3
1 032
1371.
Škola Jaroslav
Lokomotiva Cheb
3
2 201
1372.
Drahorádová Lucie
JK Cheb
3
1 920
1373.
Novotný Václav
JK Cheb
3
3 430
1374.
Knorrová Barbora
VS Duchcov
3
780
1375.
Stránský Martin
Lokomotiva Cheb
3
1 411
1376.
Hemelík Jan
ASK Lovosice
3
5 602
1377.
Vacula Libor
JK Staré Splavy
3
1 782
1378.
Dymák Petr ml.
YC Vysoké Mýto
3
1 642
1379.
Joachimsthaler Ivo
ASK Lovosice
3
3 052
1380.
Slabý Oldřich
YC Ústí n L
3
606
1381.
Rešl Pavel
VS Duchcov
3
2 236
1382.
Havrda Luboš
Delfín Jablonec
3
3 368
1383.
Riedel Oto
VS Duchcov
3
1 119
1384.
Sanková Lenka
VS Duchcov
3
780
1385.
Vaszi Mikuláš jr.
SK Štětí
3
6 128
1386.
Solík Jakub
JK Česká Lípa
3
2 550
1387.
Hofmann Filip
YC Velké Dářko
3
2 692
1388.
Havelka Pavel
YC Pardubice
3
1 549
1389.
Kramář Petr
JK Česká Lípa
3
3 301
1390.
Babický Roman
JK Česká Lípa
3
4 672
1391.
Turba Marek
YC LS Brno
3
956
1392.
Havrda Vojtěch
Delfín Jablonec
3
3 368
1393.
Václavík Radek
JK Česká Lípa
3
4 672
1394.
Petřík Roman
YC Velké Dářko
3
2 692
1395.
Pospíšilová Lucie
Jachtklub Brno
3
3 479
1396.
Hykrda Jan
Jachtklub Brno
3
5 931
1397.
Briestenský Emanuel Mgr.
YC Vranovská přehr.
3
2 083
1398.
Hýža Petr
Jachtklub Brno
3
5 573
1399.
Utíkal Petr
JK Olomouc
3
7 207
1400.
Putna Petr
Jachtklub Brno
3
4 682
1401.
Korytář Václav
JK Ostrava
3
7 473
1402.
Opletal Petr
YC LS Brno
3
1 693
1403.
Bula Pavel
YC Vranovská přehr.
3
1 559
1404.
Chmelová Lucie
YC Bystrc Brno
3
6 041
1405.
Stáňová Justyna
Baník Ostrava
3
2 087
1406.
Kupská Martina
YC LS Brno
3
2 348
1407.
Diviš Michal
Český Kiting, z.s.
3
5 695
1408.
Roháček Lukáš
YC LS Brno
3
1 894
1409.
Styblo Peter
AUT - Austria
3
2 161
1410.
Kalabis Petr
TJ Rapid Brno
3
4 606
1411.
Styblo Peter
AUT - Austria
3
2 161
1412.
Otevřel Pavel
YC LS Brno
3
1 915
1413.
Styblo Peter
AUT - Austria
3
2 161
1414.
Svitok Michal
YC Vranovská přehr.
3
1 554
1415.
Touval Jan
ČWA
3
1 830
1416.
Kučerová Jana
JK Prostějov
3
1 408
1417.
Klein Miroslav
YC Vranovská přehr.
3
2 083
1418.
Fišerová Barbora
Baník Ostrava
3
1 837
1419.
Petrák Jan
ALT Tornado
3
2 603
1420.
Jeřábek Petr
ALT Tornado
3
1 455
1421.
Kantorík Ivan
JK Ostrava Poruba
3
1 544
1422.
Novák Adam
JK Ostrava
3
2 085
1423.
Pacek Alexandr
KJ Těrlicko
3
5 099
1424.
Vachtarčík Martin
Baník Ostrava
3
1 076
1425.
Toth Martin
ČWA
3
0
1426.
Tušek Václav
ALT Cat Open
3
3 762
1427.
Blahuta Libor
Baník Ostrava
4
1 212
1428.
Dybal Vojta
Baník Ostrava
4
1 683
1429.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
2 405
1429.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
2 405
1431.
Spurný Vojtěch
JK Olomouc
4
3 520
1432.
Bula Karel
YC Vranovská přehr.
4
1 862
1433.
Gropl Tomáš
JK Ostrava
4
1 839
1434.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
2 405
1435.
Novák Jiří
YC LS Brno
4
1 227
1436.
Pavka Lukáš
YC Znojmo
4
2 206
1437.
Valenta Jan
ČWA
4
2 768
1438.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
2 405
1439.
Konopík Pavel
Jachtklub Brno
4
4 538
1440.
Priegelhof Karel
YC Znojmo
4
6 672
1441.
Matas Milan
ALT Cat Open
4
4 164
1442.
Běhal Miroslav
Baník Ostrava
4
1 215
1443.
Pavlík Jiří
YC LS Brno
4
6 409
1444.
Fiala Martin
YC Znojmo
4
9 407
1445.
Diviš Ivo
YC Dyje
4
9 027
1446.
Zeman Petr Ing.
YC Vranovská přehr.
4
3 445
1447.
Ďásek František
JK Cheb
4
2 972
1448.
Malec Martin
YC LS Brno
4
6 041
1449.
Heger Adam
YC LS Brno
4
2 433
1450.
Švéda Miroslav
YC Vranovská přehr.
4
2 204
1451.
Dragoun Ivan
JK Plzeň
4
1 621
1452.
Ach-Hübner Otakar
YC LS Brno
4
1 914
1453.
Satranský Radek
YC Pardubice
4
1 446
1454.
Vodáček Tomáš
YC LS Brno
4
4 697
1455.
Smetana Matěj
Lokomotiva Plzeň
4
5 406
1456.
Audy Petr
Jachtklub Brno
4
3 422
1457.
Adam Daniel
JK Staré Splavy
4
5 035
1458.
Pavka Tomáš
YC Znojmo
4
2 206
1459.
Novotný Michal
YC DIM Bezdrev
4
3 441
1460.
Marečková Lucie
Jachtklub Brno
4
7 022
1461.
Komárek Zdeněk
YC Pardubice
4
2 835
1462.
Hrnčál Milan
YC Pardubice
4
3 534
1463.
Waas František
Lokomotiva Plzeň
4
1 649
1464.
Štěpánský Jan
Slávia Česká Skalice
4
6 652
1465.
Maršík Karel
YC Ústí n L
4
3 230
1466.
Kir Milan
IWS Club Nechra
4
5 453
1467.
Čáp Jiří
ČYK
4
1 891
1468.
Prokopec Petr
YC Pardubice
4
6 075
1469.
Maršík Karel
YC Ústí n L
4
3 230
1470.
Pinďáková Monika
SK Štětí
4
5 248
1471.
Šváb Tomáš
JK Staré Splavy
4
3 389
1472.
Kramář Tomáš
JK Česká Lípa
4
6 467
1473.
Zvěřina Václav
VS Duchcov
4
1 147
1474.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
4
766
1475.
Hohenberger Jiří
JK Litoměřice
4
6 124
1476.
Mendíková Tereza
JK Staré Splavy
4
4 854
1477.
Hájek Libor
JK Cheb
4
1 430
1478.
Záruba Vladimír
JK Cheb
4
10 657
1479.
Čechura Ladislav
Lokomotiva Plzeň
4
4 692
1480.
Cach Zdeněk
YC Regent
4
3 210
1481.
Šmídová Pavla
YC Neratovice
4
5 353
1482.
Verner Kamil
JK Toušeň
4
9 230
1483.
Vitvar Jan
Bohemia Apple YC
4
10 821
1484.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
4
2 049
1485.
Šára Michal
Sokol Dobřichovice
4
8 076
1486.
Zajíček Petr
Slavoj Hluboká
4
7 659
1487.
Šilhan Šimon
YC Lipno nad Vltavou
4
4 884
1488.
Havel Filip
YC Neratovice
4
7 232
1489.
Zídek Jan
YC Lipno nad Vltavou
4
4 736
1490.
Smetana Karel
Lokomotiva Plzeň
4
2 608
1491.
Burski Tadek
YC CERE
4
3 504
1492.
Kýhos Karel
Sokol Dobřichovice
4
4 464
1493.
Bachtík Marek
YC CERE
4
18 296
1494.
Löwit Harry
Císařská louka
4
4 592
1495.
Páleníček Milan
YC Kladno
4
6 673
1496.
Lambl Vladimír
YC Neratovice
4
7 822
1497.
Drvota Jaromír
YC Kladno
4
2 529
1498.
Fousek Filip
ALT Tornado
4
7 061
1499.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
2 405
1499.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
2 405
1501.
Maroščíková Gabriela
Baník Ostrava
4
3 278
1502.
Cejnar Lukáš
YC CERE
5
14 757
1503.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
5
7 659
1504.
Plhoň Eduard
SK Tři sestry
5
13 239
1505.
Horký Adam
ČWA
5
15 809
1506.
Neumann Lukáš
YC RODOP
5
10 972
1507.
Podhorec Štefan
YC Kladno
5
6 048
1508.
Dudák Matěj
YC CERE
5
5 385
1509.
Šindýlek Michal
Bohemia Poděbrady
5
3 871
1510.
Kleinová Jana
JK ČZU
5
10 194
1511.
Lavický Karel
YC DIM Bezdrev
5
11 772
1512.
Bauer František
YC CERE
5
6 022
1513.
Kořanová Johana
YC Neratovice
5
18 407
1514.
Smetana Radek
Lokomotiva Plzeň
5
20 309
1515.
Duspiva Ondřej
JK Plzeň
5
2 035
1516.
Cejnar Matyáš
YC CERE
5
14 757
1517.
Kašpar Antonín
YC CERE
5
7 080
1518.
Ouřada Jaroslav
Lokomotiva Cheb
5
6 446
1519.
Riedel Michal
VS Duchcov
5
1 741
1520.
Pršala Michal
Bohemia Poděbrady
5
2 933
1521.
Bauerová Šárka
YC CERE
5
8 420
1522.
Kučera Michal
YC Ústí n L
5
4 502
1523.
Bačinová Olga
YC Ústí n L
5
5 780
1524.
Matoušek Tomáš
Slavoj Hluboká
5
3 862
1525.
Horák Miroslav
Lokomotiva Plzeň
5
4 874
1526.
Zalabák Petr
YC Ústí n L
5
11 846
1527.
Kala Roman
YC Doksy
5
14 632
1528.
Mareš Jan
TJ Jiskra Třeboň
5
8 467
1529.
Sivý Daniel
Slavoj Hluboká
5
1 775
1530.
Sadílek Viktor
JK Staré Splavy
5
5 698
1531.
Mendík Jan
JK Staré Splavy
5
7 636
1532.
Podzimek Petr
Lokomotiva Cheb
5
3 853
1533.
Nevelöš Jan
SK Štětí
5
4 183
1534.
Blatecký David
Jachtklub Brno
5
19 564
1535.
Mareček Josef
JK Staré Splavy
5
7 963
1536.
Kratochvíl Jan
Lokomotiva Cheb
5
8 578
1537.
Fetterle Jiří
JK Česká Lípa
5
13 471
1538.
Balzer Robert
JK Prostějov
5
3 442
1539.
Zobač Jakub
JK Staré Splavy
5
8 584
1540.
Dušan Makrlík
JK Klatovy
5
1 888
1541.
Sadílek Alexander
JK Staré Splavy
5
15 857
1542.
Vitouch Jan
YC LS Brno
5
1 996
1543.
Dlouhý Radek
YC Pardubice
5
4 297
1544.
Kučerová Martina
YC Ústí n L
5
4 502
1545.
Pospíšilová Klára
Jachtklub Brno
5
2 181
1546.
Běhal Miroslav
Baník Ostrava
5
2 513
1547.
Kopecký Josef
VaS Pardubice
5
2 843
1548.
Zalabáková Denisa
YC Ústí n L
5
11 846
1549.
Čajčík Jan
YC LS Brno
5
12 573
1550.
Ježowicz Zbygniew
KJ Těrlicko
5
3 565
1551.
Bezdíček Vojtěch
TJ Lanškroun
5
1 034
1552.
Riedel Jan
VS Duchcov
5
2 114
1553.
Koziel Petr
YC Vranovská přehr.
5
8 253
1554.
Pavelková Nikola
JK Ostrava
5
4 039
1555.
Podlas Jaroslav
Sokol Tovačov
5
4 146
1556.
Dostálová Vlasta
YC Pardubice
5
3 561
1557.
Liczmanová Jana
Baník Ostrava
5
6 377
1558.
Štamberg Zdeněk
VaS Pardubice
5
2 843
1559.
Staniek Pavel
KJ Těrlicko
5
8 147
1560.
Bína Ladislav
JK Staré Splavy
5
4 997
1561.
Rod Jiří
ALT Tornado
5
3 690
1562.
Prokopová Lenka
Olšovec Jedovnice
5
9 285
1563.
Svozil Lubomír
Sokol Tovačov
5
7 001
1564.
Procházka Jan
YC Znojmo
5
12 930
1565.
Skřepek Jan
TJ Rapid Brno
5
14 833
1566.
Mlčoch Jan
Sokol Tovačov
5
7 957
1567.
Řezáč Jindřich
Baník Ostrava
5
8 439
1568.
Sladký Martin
ČWA
5
9 343
1569.
Machovská Lucie
ALT Vaurien
6
10 717
1570.
Hartmann Pavel
ČWA
6
7 087
1571.
Falta Miroslav
ALT Tornado
6
6 411
1572.
Zíma Jakub
ČWA
6
21 023
1573.
Machovský Jan
ALT Vaurien
6
10 717
1574.
Zielonka Lukáš
KJ Těrlicko
6
4 912
1575.
Dybal Vojtěch
Baník Ostrava
6
5 548
1576.
Kuřava Jaromír
Baník Ostrava
6
11 456
1577.
Mašek Tomáš
Baník Ostrava
6
6 100
1578.
Indrák Jiří
Sokol Tovačov
6
15 103
1579.
Kokešová Magdalena
TJ Lanškroun
6
1 282
1580.
Křiváková Magdalena
YC LS Brno
6
3 200
1581.
Hejna Jan
Baník Ostrava
6
6 100
1582.
Seidl Šimon
YC LS Brno
6
22 958
1583.
Haken Vladimír
WS Club VD
6
6 843
1584.
Bobuš David
YC Znojmo
6
17 549
1585.
Tunka Jiří
YC Znojmo
6
8 270
1586.
Rohovský Martin
YC LS Brno
6
2 581
1587.
Chalupník Miloslav
YC Dyje
6
19 704
1588.
Holub Miloslav
YC Znojmo
6
6 774
1589.
Rašovský Jaroslav
TJ Rapid Brno
6
3 048
1590.
Sláma Eduard
Jachtklub Brno
6
7 577
1591.
Malina Tomáš
IWS Club Nechra
6
15 723
1592.
Vitoň Jan
YC Znojmo
6
6 710
1593.
Sláma Ivo
Jachtklub Brno
6
19 047
1594.
Mendík Ladislav
JK Staré Splavy
6
6 452
1595.
Mrůzek Pavel
YC Regent
6
8 275
1596.
Houdek Roman
YC LS Brno
6
28 159
1597.
Myška Filip
IWS Club Nechra
6
12 139
1598.
Slívová Jana
YC Nechranice
6
23 598
1599.
Mudra Zbyněk
Lokomotiva Plzeň
6
4 690
1600.
Slíva Jakub
YC Nechranice
6
34 912
1601.
Kotek Michal
JK Staré Splavy
6
15 519
1602.
Lejhanec Filip
YC Pardubice
6
15 100
1603.
Korych Pavel
YC Kladno
6
10 388
1604.
Kotek Kamil
JK Staré Splavy
6
13 726
1605.
Smutná Veronika
JK Staré Splavy
6
8 642
1606.
Polášková Tereza
TJ Lanškroun
6
1 207
1607.
Jebavý Vít
YC Neratovice
6
10 631
1608.
Krátký Jan
Slavoj Hluboká
6
5 135
1609.
Kotisa Jan ml.
JK Černá v Pošumaví
6
8 841
1610.
Morávek Adam
TJ Lanškroun
6
2 220
1611.
Procházka Libor
YC Neratovice
6
8 687
1612.
Štrunc Jan
YC Neratovice
6
19 492
1613.
Opletalová Ivana
JK Plzeň
6
3 598
1614.
Král Karel
JK Sokolov
6
4 764
1615.
Svoboda Jiří
Sokol Dobřichovice
6
10 618
1616.
Jebavá Markéta
YC Neratovice
6
10 631
1617.
Švíková Bára
YC CERE
6
4 933
1618.
Klimešová Taťána
Prazdroj Plzeň
6
3 311
1619.
Satoránský Pavel
SK Tři sestry
6
34 195
1620.
Piklová Veronika
YC Lipno nad Vltavou
6
34 314
1621.
Bauerová Markéta
YC CERE
6
4 074
1622.
Chudějová Hana
YC Neratovice
6
8 615
1623.
Guryča Nikola
YC CERE
6
16 635
1624.
Štruncová Michaela
YC Neratovice
6
12 124
1625.
Vojáčková Kateřina
T. J. Sokol Vrané II
6
1 769
1626.
Svoboda Petr ml.
Bohemia Poděbrady
6
4 755
1627.
Podzimek Antonín
ČYK
6
8 237
1628.
Doležal Tomáš
SK Tři sestry
7
38 227
1629.
Šmídová Božena
YC Neratovice
7
4 387
1630.
Beneš Pavel
T. J. Sokol Vrané II
7
4 279
1631.
Neumann Jakub
T. J. Sokol Vrané II
7
1 434
1632.
Cikrt Tomáš
JK Toušeň
7
9 893
1633.
Dvořák Ota
YC CERE
7
12 233
1634.
Hochman Petr
Bohemia Poděbrady
7
3 896
1635.
Jaroměřská Tereza
YC Neratovice
7
18 072
1636.
Pavliš Jiří
YC Kovářov
7
17 071
1637.
Preibischová Michaela
YC Regent
7
30 136
1638.
Ptáčník Ivan
YC Neratovice
7
8 628
1639.
Vyšata Robert
Bohemia Apple YC
7
21 364
1640.
Hromádka Josef
Lokomotiva Cheb
7
3 809
1641.
Kuncová Jitka
JK Sokolov
7
4 757
1642.
Korvas Filip
ČYK
7
9 889
1643.
Chomát Martin
Lokomotiva Plzeň
7
5 546
1644.
Huk Václav
YC LS Brno
7
15 693
1645.
Kysilka Ondřej
TJ Lanškroun
7
1 638
1646.
Brezík Michal
Prazdroj Plzeň
7
2 050
1647.
Kopún Jan
Lokomotiva Cheb
7
10 376
1648.
Kulíková Kristýna
TJ Lanškroun
7
7 703
1649.
Štěpán David
Jachtklub Brno
7
3 989
1650.
Lasztowka Vlastimil
KJ Těrlicko
7
15 746
1651.
Košťálová Bára
YC Pardubice
7
4 564
1652.
Mlčoch Bronislav
Sokol Tovačov
7
11 260
1653.
Vrzal Libor
Olšovec Jedovnice
7
2 981
1654.
Němec František
ALT Tornado
7
6 824
1655.
Hodačová Veronika
YC Pardubice
7
3 416
1656.
Strejček Radim
Sokol Palkovice
7
4 085
1657.
Konopík Matěj
Jachtklub Brno
7
7 217
1658.
Bílková Lucie
Sokol Palkovice
7
2 247
1659.
Žáková Věra
YC LS Brno
7
7 836
1660.
Hyrš Ladislav
JK Ostrava Poruba
7
15 868
1661.
Kubíková Dana
Olšovec Jedovnice
7
24 505
1662.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
7
2 251
1663.
Štrambach Ladislav
Sokol Mohelnice
7
14 122
1664.
Přikryl Petr
LS Kroměříž
7
9 661
1665.
Indrák Václav
Sokol Tovačov
7
6 825
1666.
Kučera Oliver
TJ Lanškroun
8
2 222
1667.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
8
5 610
1668.
Slíva Martin
ČWA
8
32 448
1669.
Cintl ing. Václav
JK Česká Lípa
8
15 599
1670.
Sakalová Andrea
Baník Ostrava
8
5 889
1671.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
8
17 706
1672.
Rozsypal Jakub
JK Olomouc
8
9 050
1673.
Trčka Martin
Baník Most
8
43 082
1674.
Tichánek Michael
Sokol Palkovice
8
7 538
1675.
Steiner Michal
YC Vysoké Mýto
8
12 290
1676.
Vránová Markéta
TJ Rapid Brno
8
12 046
1677.
Hudec Adam
YC Neratovice
8
23 049
1678.
Vachtarčík Jakub
Baník Ostrava
8
7 947
1679.
Pelar David
LS Kroměříž
8
9 486
1680.
Loužek Karel
JK Plzeň
8
6 914
1681.
Šindýlková Lenka
Bohemia Poděbrady
8
6 655
1682.
Adam ml. Zdeněk
VS Duchcov
8
39 279
1683.
Cachová Šárka
YC Regent
8
4 968
1684.
Tobolka Michal
TJ Jiskra Třeboň
8
15 682
1685.
Netopilík Zdeněk
JK Sokolov
8
8 186
1686.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
8
19 383
1687.
Škoda Jan
Lokomotiva Plzeň
8
13 177
1688.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
8
9 692
1689.
Soukup Aleš
VS Duchcov
8
14 490
1690.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
8
8 243
1691.
Solfronk Antonín
YC Nechranice
8
11 217
1692.
Průcha Alexandr
Vodní stavby Pha
8
13 076
1693.
Vítovec Matěj
YC CERE
8
8 285
1694.
Čechura Jiří
Lokomotiva Plzeň
8
18 209
1695.
Beneš Vlastimil
Vodní stavby Pha
8
13 076
1696.
Šedivák Jiří
Lokomotiva Plzeň
8
4 959
1697.
Topiarzová Magda
YC CERE
8
12 768
1698.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
8
3 296
1699.
Sosnovec Josef
T. J. Sokol Vrané II
8
11 644
1700.
Lokajíčková Lucie
ČYK
8
3 406
1701.
Hruška Martin
T. J. Sokol Vrané II
8
5 775
1702.
Dvořák Rudolf
YC CERE
8
7 376
1703.
Jukl Jan
Lokomotiva Plzeň
9
13 547
1704.
Dvořák Pavel
T. J. Sokol Vrané II
9
5 756
1705.
Mrzílková ml. Lenka
YC Neratovice
9
29 216
1706.
Daněk Michal
LS Kroměříž
9
14 466
1707.
Novotný Karel
YC DIM Bezdrev
9
9 788
1708.
Skořepová Eva
JK Toušeň
9
31 026
1709.
Winkler Pavel
JK Toušeň
9
37 486
1710.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
9
4 469
1711.
Procházka Filip
YC Neratovice
9
41 280
1712.
Brejník Lubomír
Slavoj Litoměřice
9
4 535
1713.
Mareček Josef ml.
JK Staré Splavy
9
10 898
1714.
Bobek Pavel
Baník Ostrava
9
44 455
1715.
Záhora Aleš
Slavoj Litoměřice
9
4 351
1716.
Formánek Jindřich
Jachtklub Brno
9
10 720
1717.
Juklová Alice
Lokomotiva Plzeň
9
13 547
1718.
Vaculka Patrik
YC LS Brno
9
4 487
1719.
Kostinová Marie
VS Duchcov
9
2 708
1720.
Výška Jan
Prazdroj Plzeň
9
4 712
1721.
Žáček Jiří
Baník Ostrava
9
24 930
1722.
Huček Jakub
Slávia Česká Skalice
9
26 076
1723.
Švancarová Martina
Olšovec Jedovnice
9
17 068
1724.
Kmoníček Jiří
YC Pardubice
9
12 388
1725.
Komendová Kateřina
Jachtklub Brno
9
7 179
1726.
Hlaváček Matouš
ČYK
10
18 444
1727.
Bílek Vladimír
Sokol Palkovice
10
8 445
1728.
Vašík Martin
YC LS Brno
10
7 868
1729.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
10
43 097
1730.
Vích Ondřej
Sokol Dobřichovice
10
10 876
1731.
Formánková Kateřina
ALT Vaurien
10
10 821
1732.
Vykydal Jaroslav
TJ Rapid Brno
10
3 892
1733.
Vachtarčík Rudolf
Baník Ostrava
10
15 773
1734.
Kliment Michal
YC Neratovice
10
34 857
1735.
Chodora Miroslav
Prazdroj Plzeň
10
5 146
1736.
Vrána Petr
TJ Rapid Brno
10
22 243
1737.
Zárubová Michaela
JK Cheb
10
20 804
1738.
Ručka Tomáš
YC Kladno
10
5 043
1739.
Zankerová Aneta
SK Štětí
10
4 855
1740.
Kleiner Otakar
YC DIM Bezdrev
10
9 491
1741.
Gebhart Jan
JK Cheb
10
8 521
1742.
Pavliš Zdeněk
YC Kovářov
10
27 900
1743.
Vychová Eliška
YC Neratovice
10
24 066
1744.
Dvořák Jiří
T. J. Sokol Vrané II
10
5 346
1745.
Šupolík Petr
Sokol Dobřichovice
10
10 876
1746.
Babický Josef
JK Česká Lípa
10
14 398
1747.
Švíková Kateřina
YC CERE
10
25 011
1748.
Valdhansová Klára
ČYK
10
22 873
1749.
Matoušek Matěj
Slavoj Hluboká
10
10 816
1750.
Žáková Martina
Slávia Česká Skalice
10
19 540
1751.
Dolejš Rudolf
ČWA
10
24 574
1752.
Roček Roman
YC Neratovice
11
34 490
1753.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
11
11 825
1754.
Podhorec Štefan ml.
YC Kladno
11
18 225
1755.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
11
9 181
1756.
Pour st. Václav
Slavoj Hluboká
11
11 825
1757.
Bartoňová Tereza
TJ Lanškroun
11
13 183
1758.
Jochovič Josef
YC Neratovice
11
33 160
1759.
Hálová Kateřina
JK Toušeň
11
25 797
1760.
Švantner Michal
Lokomotiva Plzeň
11
8 051
1761.
Prax Jakub
YC LS Brno
11
3 546
1762.
Burska Iwona
YC CERE
11
17 111
1763.
Audyová Markéta
Jachtklub Brno
11
33 130
1764.
Vaidiš Tomáš
JK Sokolov
11
29 268
1765.
Moučková Hana
YC Velké Dářko
11
11 575
1766.
Hrubá Dagmar
Lokomotiva Cheb
11
18 994
1767.
Lejhanec David
YC Pardubice
11
13 034
1768.
Gebhart Zdeněk
JK Cheb
11
13 064
1769.
Štěpánek Jan
Delfín Jablonec
11
32 585
1770.
Šnajdr Matěj
Lokomotiva Plzeň
11
22 570
1771.
Marek Václav
TJ Rapid Brno
11
6 213
1772.
Výška Tomáš
Prazdroj Plzeň
11
15 224
1773.
Audy Dan
Jachtklub Brno
11
30 542
1774.
Pinďák Josef
SK Štětí
11
26 519
1775.
Václavík Jakub
JK Česká Lípa
11
7 879
1776.
Staniek Michal
KJ Těrlicko
11
10 634
1777.
Mlčoch Matěj
Sokol Tovačov
11
17 520
1778.
Mareček Šimon
Jachtklub Brno
11
46 851
1779.
Vacula Jan
YC Znojmo
11
23 643
1780.
Pokoš Radim
VS Duchcov
12
12 511
1781.
Hrubý Pavel
ČWA
12
28 964
1782.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
12
33 503
1783.
Kučera Petr jun.
TJ Rapid Brno
12
63 376
1784.
Čechurová Veronika
Lokomotiva Plzeň
12
20 341
1785.
Koblasa Stanislav
Lokomotiva Cheb
12
12 954
1786.
Vacula Karel
YC Znojmo
12
9 083
1787.
Vacula Karel
YC Znojmo
12
25 140
1788.
Bobek Ondřej
Baník Ostrava
12
50 174
1789.
Richter Zdeněk
YC Doksy
12
15 031
1790.
Šnajdr Milan
Lokomotiva Plzeň
12
28 996
1791.
Valouch Libor
JK Olomouc
12
11 422
1792.
Nuc Mario
JK Plzeň
12
10 526
1793.
Staněk Jan
YC Doksy
12
3 462
1794.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
12
28 085
1795.
Gardavský Petr
TJ Jiskra Třeboň
12
25 579
1796.
Moučka ml. Vítězslav
YC Velké Dářko
12
29 558
1797.
Krsička Martin
YC CERE
12
17 602
1798.
Pavlovský Marek
YC LS Brno
12
22 355
1799.
Lidařík Rudolf
YC LS Brno
12
50 119
1800.
Rozlivková Johana
YC CERE
12
8 056
1801.
Krsička Michal
YC CERE
12
31 741
1802.
Krsička Lukáš
YC CERE
12
23 810
1803.
Matoušek Ondřej
Slavoj Hluboká
12
20 965
1804.
Červený Martin
JK Plzeň
13
15 283
1805.
Burdová Michaela
YC SaS
13
9 998
1806.
Čechura Přemysl
Lokomotiva Plzeň
13
21 765
1807.
Petrová Kristýna
VS Duchcov
13
10 492
1808.
Vaidišová Kateřina
JK Sokolov
13
24 044
1809.
Kořanová Michaela
YC Neratovice
13
20 930
1810.
Vachel Ondřej
JK Černá v Pošumaví
13
25 676
1811.
Bláha Martin
JK Plzeň
13
13 120
1812.
Kvasničková Markéta
Slavoj Litoměřice
13
9 565
1813.
Hrnčíř Matyáš
YC Neratovice
13
13 772
1814.
Stránská Lucie
VS Duchcov
13
28 599
1815.
Hrubý Roman
Lokomotiva Cheb
13
17 754
1816.
Hudáková Tereza
JK Česká Lípa
13
11 981
1817.
Kmenta Martin
Jachtklub Brno
13
18 900
1818.
Plecitý Martin
JK Toušeň
13
36 646
1819.
Kališová Marketa
Jachtklub Brno
13
8 848
1820.
Bína Daniel
JK Staré Splavy
13
50 403
1821.
Košťál Petr
YC Pardubice
13
30 683
1822.
Pavlíková Barbora
YC CERE
13
28 682
1823.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
13
22 453
1824.
Lambl Vojtěch
YC Neratovice
13
26 839
1825.
Němec Milan
KJ Těrlicko
13
5 447
1826.
Čáp Milan
YC Neratovice
13
52 230
1827.
Vacula Jiří
JK Staré Splavy
13
5 478
1828.
Vašík Roman
YC LS Brno
13
12 193
1829.
Vysloužil Zdeněk
JK Staré Splavy
13
2 745
1830.
Nováková Ludmila
YC LS Brno
13
8 163
1831.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
13
73 924
1832.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
13
50 277
1833.
Kamenský Radim
YC Velké Dářko
14
77 181
1834.
Bartoň David
TJ Lanškroun
14
10 815
1835.
Kubík Michal
Olšovec Jedovnice
14
33 755
1836.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
14
16 403
1837.
Plhoň Adam
SK Tři sestry
14
54 342
1838.
Kubík Martin
Olšovec Jedovnice
14
11 861
1839.
Drahorád Petr
JK Cheb
14
33 703
1840.
Směšný Marek
JK Prostějov
14
45 036
1841.
Kamenský Pavel
YC Velké Dářko
14
37 990
1842.
Outrata Jiří
JK Toušeň
14
44 570
1843.
Hejnic Tadeáš
YC Neratovice
14
13 774
1844.
Kováčová Tereza
JK Prostějov
14
21 694
1845.
Fiala Petr
YC Neratovice
14
93 589
1846.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
14
58 994
1847.
Šedivák Kryštof
Lokomotiva Plzeň
14
29 713
1848.
Kučera Petr sen.
TJ Rapid Brno
14
28 762
1849.
Vomáčko Ladislav
Bohemia Poděbrady
14
32 446
1850.
Plodek Adam
YC Pardubice
14
22 412
1851.
Čermák Jaroslav
YC Pardubice
14
30 871
1852.
Sedláček Michal
Prazdroj Plzeň
14
10 611
1853.
Mannelová Anežka
TJ Lanškroun
15
28 858
1854.
Soukal ml. Miloslav
YC Neratovice
15
28 305
1855.
Vaszi Mikuláš
SK Štětí
15
28 539
1856.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
15
20 063
1857.
Ščerba Kamil
Sokol Palkovice
15
32 206
1858.
Smrčka Jiří
ČYK
15
16 896
1859.
Mielec Lubomír
Sokol Palkovice
15
38 129
1860.
Žíla Jiří
Slavoj Hluboká
15
22 290
1861.
Vít Ladislav
JK Plzeň
15
13 405
1862.
Koubek Zdenek
Slavoj Hluboká
15
19 586
1863.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
16
26 573
1864.
Nevelöš Adam
SK Štětí
16
18 439
1865.
Ott Adam
Jachtklub Brno
16
41 705
1866.
Ondíková Petra
Slavoj Hluboká
16
23 997
1867.
Škoda Michal
YC Neratovice
16
30 437
1868.
Jeništa Milan
Sokol Dobřichovice
16
43 223
1869.
Dragoun Dominik
JK Plzeň
16
19 754
1870.
Tkadlec Tadeáš
JK Toušeň
16
30 996
1871.
Hálová Lucie
JK Toušeň
16
37 660
1872.
Škráčková Vendula
JK Ostrava
16
50 876
1873.
Tkadlecová Sára
JK Toušeň
16
41 242
1874.
Kafka Roman
YC Velké Dářko
16
41 486
1875.
Skalický Vladimír
LK Štěchovice
16
36 919
1876.
Kališová Lenka
Jachtklub Brno
16
40 989
1877.
Mika Radek
YC SaS
16
32 840
1878.
Červenka Matouš
JK Olomouc
16
26 845
1879.
Čudek Radim
Slavoj Český Těšín
16
22 483
1880.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
17
66 458
1881.
Kučerová Lucie
JK Prostějov
17
20 958
1882.
Janderová Klára
YC SaS
17
29 376
1883.
Kučera Matěj
TJ Lanškroun
17
6 949
1884.
Sovadina Petr
LS Kroměříž
17
20 534
1885.
Bureš Martin
TJ Lanškroun
17
16 707
1886.
Kvasnik Milan
YC Neratovice
17
60 893
1887.
Mudra Martin
Lokomotiva Plzeň
17
35 648
1888.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
17
65 928
1889.
Konopáč Daniel
T. J. Sokol Vrané II
17
24 666
1890.
Rybáček Josef
YC Doksy
17
66 516
1891.
Vychová Zuzana
YC Neratovice
17
31 198
1892.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
17
17 896
1893.
Kořan Petr
YC Neratovice
17
60 893
1894.
Nevelöš Tibor
SK Štětí
17
8 341
1895.
Nejezchleba Jakub
YC LS Brno
18
12 030
1896.
Jedlička Jan
YC Neratovice
18
46 601
1897.
Moucha Pavel
YC Doksy
18
39 409
1898.
Müller Ondřej
SK Štětí
18
45 474
1899.
Polášek Tomáš
TJ Lanškroun
18
12 709
1900.
Wehrenberg Lukáš
YC Kladno
18
34 548
1901.
Lawson Andrew
JK Staré Splavy
18
11 548
1902.
Parůžek Jiří
JK Toušeň
18
41 151
1903.
Novotný Štěpán
JK Cheb
18
71 446
1904.
Labuda Ondřej
YC LS Brno
18
22 397
1905.
Křížek David
Lokomotiva Plzeň
18
88 166
1906.
Páleníčková Aneta
YC Kladno
18
31 982
1907.
Šilhavý Jiří
YC Kladno
19
17 818
1908.
Sobotová Kristýna
JK Prostějov
19
20 752
1909.
Hendrych Václav
YC Doksy
19
67 287
1910.
Doležal Tomáš
ČYK
19
68 029
1911.
Kršňák Jakub
VS Duchcov
19
17 956
1912.
Nápravník Jakub
ČYK
19
53 828
1913.
Kršňák Jan
VS Duchcov
19
14 045
1914.
Viták František
JK Plzeň
19
31 734
1915.
Dobrá Tereza
Lokomotiva Plzeň
19
24 746
1916.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
19
43 970
1917.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
19
60 732
1918.
Mannel Dominik
TJ Lanškroun
20
25 314
1919.
Dobrý Jakub
Lokomotiva Plzeň
20
46 258
1920.
Gemperle Jiří
Sokol Dobřichovice
20
40 739
1921.
Janča Jean-Baptiste
YC LS Brno
20
36 749
1922.
Lukaščuk Ivan
TJ Lanškroun
20
11 730
1923.
Verner Jaroslav
JK Toušeň
21
72 590
1924.
Hájek Milan
Lokomotiva Plzeň
21
92 969
1925.
Vinkl Petr
YC Kladno
22
49 155
1926.
Kysilka Jindřich ml.
TJ Lanškroun
22
20 627
1927.
Burska Zosia
YC CERE
22
59 037
1928.
Vaculka Zbyněk
YC LS Brno
23
18 035
1929.
Žák Michal
YC LS Brno
23
47 433
1930.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
23
28 118
1931.
Altmannová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
24
30 537
1932.
Kilarová Marie
Baník Ostrava
24
42 072
1933.
Přikryl Benjamín
LS Kroměříž
25
59 121
1934.
Pospíšil Martin
Jachtklub Brno
26
61 458
1935.
Košvica Jakub
YC LS Brno
27
50 369
1936.
Keblová Lucie
ČYK
28
104 279
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace