Barbora Knorrová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní oddíl VS Duchcov
ověřená licence domácího klubu
1606-0195 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2014 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
141617 18.08.2014 Kontrolní závod I Oldřichov - Barbora Evr 2 6 554
141618 20.08.2014 Dálková plavba Oldřichov - Barbora 470 3 2 1 206
141619 21.08.2014 Kontrolní závod II Oldřichov - Barbora Evr 1 7 256
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131614 19.08.2013 Kontrolní závod I Barbora 470 1 1 402
131616 22.08.2013 Kontrolní závod II Barbora 470 1 2 277
131617 24.08.2013 Regata Petra Zouhara Barbora 470 1 2 101
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121614 20.08.2012 Kontrolní závod I Oldřichov 470 1 1 402
121615 22.08.2012 Dálková plavba Oldřichov 470 1 1 402
121617 25.08.2012 Regata Petra Zouhara Oldřichov 470 1 2 101
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov Evr 3 13 574
111605 28.05.2011 Cena Oldřichova+KP Barbora - Oldřichov Evr 4 1 4 016
111613 08.08.2011 Cena Duchcova+KP Barbora - Oldřichov Evr 2 2 1 508
111614 15.08.2011 Kontrolní závod I. Barbora - Oldřichov 470 1 1 578
111615 17.08.2011 Dálková plavba Barbora - Oldřichov 470 1 2 277
111616 18.08.2011 Kontrolní závod II. Barbora - Oldřichov Evr 1 8 101
111617 20.08.2011 Regata Petra Zouhara Barbora - Oldřichov Evr 2 8 304
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101602 24.04.2010 Zlatá plachta Barbory+SKP Oldřichov - Barbora Evr 1 16 0
101604 29.05.2010 Cena Oldřichova+SKP Oldřichov - Barbora Evr 4 1 3 517
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Evr 3 7 630
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík Evr 1 3 469
101611 14.08.2010 Cena Duchcova Oldřichov - Barbora Evr 2 2 1 156
101612 16.08.2010 Kontrolní závod I Oldřichov - Barbora Evr 2 3 804
101613 18.08.2010 Dálkoví plavba Oldřichov - Barbora Evr 3 3 1 872
101614 19.08.2010 Kontrolní závod II Oldřichov - Barbora Evr 2 3 1 156
101615 21.08.2010 Men.Petra Zouhara Oldřichov - Barbora Evr 0 0 0
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice Evr 3 17 448
101624 02.10.2010 Podzim.regata V.Vacka Oldřichov - Barbora Evr 2 3 452
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091602 25.04.2009 Zlatá plachta Barbory + KP Oldřichov Evr 3 10 1 069
091604 30.05.2009 Cena Oldřichova + Sdružený KP Oldřichov Evr 4 1 3 517
091611 15.08.2009 Cena Duchcova Oldřichov Evr 1 6 437
091612 17.08.2009 Kontrolní závod I. Oldřichov Evr 2 1 2 008
091615 22.08.2009 Cena Teplic Oldřichov Evr 2 3 1 054
091624 03.09.2009 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Evr 2 4 804
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081602 26.04.2008 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 2 7 1 022
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 27 753
081604 31.05.2008 Cena Oldřichova + Sdruž. KP Oldřichov Evr 4 9 904
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 3 7 1 206
081211 23.06.2008 Krajský přebor střč. Kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 9 904
081212 25.06.2008 Přebor ČOS - Dálková plavba Orlík - Radava Evr 3 6 969
081609 16.08.2008 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 4 1 290
081610 18.08.2008 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 2 3 1 476
081611 20.08.2008 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 5 1 444
081612 21.08.2008 Kontrolní závod II Oldřichov Evr 2 7 670
081511 23.08.2008 Modrá stuha Regentu Regent Evr 3 10 427
081514 20.09.2008 Švestková regata Jesenice Evr 3 13 727
081623 04.10.2008 Podzimní reg. V.Vacka Oldřichov Evr 2 3 938
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
077005 05.04.2007 Jarní Šplouch Rybnik - Polsko Evr 1 17 101
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 17 578
071305 19.05.2007 Jihočeský pohár Dvořiště Evr 3 14 477
071604 02.06.2007 Sdružený krajský přebor Oldřichov Evr 4 6 404
071309 16.06.2007 Bohemia Cup Dvořiště Evr 3 13 727
071506 04.08.2007 Femina regata Regent Evr 3 8 456
071609 11.08.2007 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 6 728
071610 13.08.2007 Kontrolní závod I. Oldřichov Evr 1 4 453
071611 15.08.2007 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 7 1 110
071612 16.08.2007 Kontrolní závod II. Oldřichov Evr 2 7 864
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 36 587
071511 08.09.2007 Modrá stuha Regentu Regent Evr 3 19 607
071513 22.09.2007 Švestková regata Jesenice Evr 1 15 267
071621 29.09.2007 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Evr 2 4 804
071417 06.10.2007 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 11 1 015
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061401 15.04.2006 Bohemia regata Bolevák Q 3 6 1 093
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 3 3 166
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 16 2 812
061604 06.05.2006 Cena Oldřichova Oldřichov Q 3 4 2 400
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 8 3 656
061306 20.05.2006 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 7 2 013
061606 27.05.2006 Sdružený krajský přebor Oldřichov Q 4 1 4 221
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Q 4 18 2 247
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje Orlík Q 4 2 3 517
061211 28.06.2006 Sletová regata - dálková plavba Orlík Q 3 3 1 996
061507 29.07.2006 Femina regata Regent Q 3 2 1 734
061612 12.08.2006 Cena Duchcova Oldřichov Q 2 3 1 054
061613 14.08.2006 Kontrolní závod I Oldřichov Q 2 2 1 683
061614 16.08.2006 Dálková plavba Oldřichov Q 3 3 1 872
061615 17.08.2006 Kontrolní závod II Oldřichov Q 2 3 1 054
061616 19.08.2006 Cena Teplic Oldřichov Q 2 2 1 406
061806 26.08.2006 Mistrovství ČR Rozkoš Q 6 20 3 833
061807 30.08.2006 Mistrovství ČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 4 3 469
061808 02.09.2006 Fair Play Rozkoš Q 4 28 1 512
061331 09.09.2006 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 8 1 206
061332 16.09.2006 BALI Cup Bezdrev Q 4 7 4 136
061513 23.09.2006 Švestková regata Jesenice Q 3 5 2 680
061622 30.09.2006 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Q 1 1 1 055
061121 14.10.2006 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 7 2 615
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
053156 Nivea MEJ Optimist Gdynia, Pol Q 10 92 1 057
051514 Švestková regata Jesenice Q 0 0 0
051609 Cena Duchcova Barbora - Oldřichov Q 2 3 938
052401 Jarní šplouch Rybnik, PL Q 3 12 831
051611 Dálková plavba Barbora - Oldřichov Q 3 1 2 838
051806 MČR Rozkoš TR 6 7 2 010
051330 Bohemia Cup Dvořiště Q 4 22 1 931
051603 Cena Oldřichova Barbora - Oldřichov Q 4 6 3 017
051620 Podzimní regata V.Vacka Barbora - Oldřichov Q 1 1 1 247
051612 Kontrolní závod II. Barbora - Oldřichov Q 1 1 1 004
051331 BALI Cup Bezdrev Q 3 9 1 581
053305 YKP Gdynia Cup Gdynia Q 5 129 847
051807 Fair Play Rozkoš Q 4 31 1 580
053304 ?laski puchar Optimista Rybnik-PL Q 5 78 816
052119 Letní Olympiáda dětí a mládeže Brněnská přehrada Q 5 9 4 229
051605 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 21 1 649
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 24 3 432
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 33 1 160
051613 Cena Teplic Barbora - Oldřichov Q 2 4 1 081
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 7 4 193
051119 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 4 3 443
051610 Kontrolní závod I. Barbora - Oldřichov Q 2 2 1 290
052420 43.Beskydská regata Žermanice Q 5 5 3 819
052114 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Q 4 29 1 452
051231 Přebor ČOS Vranská přehrada Q 2 5 887
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042402 Jarní šplouch Ribnik - POL Q 3 15 1 763
042401 Optimist párty Těrlicko Q 1 8 851
041402 Bohemia regata Bolevák Q 2 5 1 729
041213 Cena povodí Orlík Q 1 7 486
041609 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 3 4 461
041314 Youth CERE regata Lipno - Hruštice Q 4 20 1 693
041606 Krajský přebor sdružený KSJ 16+17 II. Oldřichov Q 4 2 3 365
041415 Cena Primátora Bolevák Q 2 5 610
041602 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 15 1 020
043425 Májová regata Slňava, Piešťany Q 5 17 1 738
041330 Bohemia Cup Dvořiště Q 2 32 0
041717 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 11 1 145
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 20 2 341
043440 Mistrovství Slovenska Orava Q 5 27 1 709
041810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 35 1 369
043431 Kľuč Kráľovej Kráľová Q 6 14 3 406
043429 Arnoldi Preis Německo Q 4 3 4 221
041328 Bali Cup Bezdrev Q 4 22 1 759
041512 Švestková regata Jesenice Q 3 17 1 043
041808 MČR Rozkoš Q 6 22 3 870
041809 MČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 6 2 994
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 13 2 878
041626 Cena Teplic Oldřichov Q 2 1 2 008
041211 Přebor Stč.kraje Orlík Q 4 6 2 883
041212 Cená Kožlí - dálkový závod Orlík Q 2 2 2 244
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032401 Optimist párty Těrlicko Q 1 18 244
032420 41. Beskydská regata Žermanice Q 4 18 1 559
033430 2003 Open Dutch Championship Workum, NED Q 5 193 1 477
033442 Hungarian Youth Championship Balatonfusto, HUN Q 5 34 2 570
033478 Puchar Rybnika Rybnik, POL Q 5 41 1 929
033476 Šlaski Puchar Optimista Rybnik, POL Q 5 68 885
031116 Primátorský štít Praha Vltava Q 4 4 2 161
031319 MR LaR Lipno - Hruštice Q 4 9 2 812
031336 Bohemia RAWDY Cup Bezdrev Q 4 24 1 644
031509 FEMINA regata - ženy K3 Regent Q 1 2 914
031507 Závod nadějí Regent Q 1 10 305
031514 Švestková regata Jesenice Q 3 3 3 259
031603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 5 2 637
031606 Krajský přebor Svč Oldřichov Q 4 3 3 417
031610 Cena RIVETEC Nechranice Q 2 15 860
031625 Podzimní regata V. Vacka Oldřichov Q 2 4 1 459
031704 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 2 11 1 386
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš Q 6 30 2 661
031809 TR Q Rozkoš TR 4 5 1 925
031810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 28 1 545
032108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 5 15 3 587
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021617 Letní závod Oldřichov Q 2 11 202
021613 Cena RIVETEC Nechranice Q 1 16 540
021619 Kontrolní závod I Oldřichov Q 2 3 1 540
021620 Kontrolní závod II Oldřichov Q 2 4 1 226
021705 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 9 1 206
021811 Závod družstev Optimist Rozkoš TR 5 7 1 280
021809 Pohár Velly Rozkoš Q 4 31 1 431
021808 Mistrovství ČR 2002 Rozkoš Q 6 34 2 213
022105 Pálavská regata Nové Mlýny Q 4 48 957
022419 40. Beskydská regata Žermanice Q 5 27 2 379
023428 Arnoldi Preis 2002 Optimist GER Q 4 14 2 961
023431 50 rokov jachtingu Králová Q 6 27 2 158
023440 PUCHAR RYBNIKA 2002 Rybnik, Polsko Q 5 44 1 544
023458 YOUNG BARCOLANA 2002 Trieste, ITA Q 5 70 3 031
021608 Krajský přebor Oldřichov Q 4 5 2 193
021603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 11 1 145
021516 Švestková regata Jesenice Q 1 9 489
021509 Femina regata - ženy K3 Regent Q 2 12 202
021421 Poslední vítr Bolevák Q 2 4 1 081
021403 Bohemia regata Bolevák Q 3 7 1 534
021334 Bohemia ROWDY CUP Bezdrev Q 3 12 1 734
021332 Cena Dvořiště Dvořiště Q 2 29 675
021319 Mistrovství ČR 2002 (LaR) Lipno - Hruštice Q 4 7 1 840
021304 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 19 982
021214 Cena Kožlí - dálkový závod Orlík - Velký Vír Q 3 2 2 928
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír Q 2 4 1 642
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír Q 1 4 841
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír Q 4 5 3 334
021101 Memoriál Dr. Štěpána Vltava - Praha Q 2 2 804

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ