Kateřina Hálová

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachtklub Toušeň, z.s.
ověřená licence domácího klubu
1214-0101 11.08.2015 - 31.03.2020
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131105 20.04.2013 Mem.R.Ořovského - závod k 120 let ČYK Vltava - Praha Cad 3 1 2 637
131307 27.04.2013 Velká cena YC Lipna Lipno nad Vltavou Cad 3 3 1 581
132002 18.05.2013 Májový pohár Velké Dářko Cad 4 1 3 200
131717 01.06.2013 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 4 6 1 108
134203 08.06.2013 CECC GER Geierswalde Cad 5 27 805
131213 22.06.2013 12. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 3 1 2 400
131319 29.06.2013 O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 6 1 608
131321 04.07.2013 Mistrovství ČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 2 5 275
133118 25.07.2013 MS CAD Niewport Cad 10 41 3 143
131333 07.09.2013 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Cad 4 5 1 608
134204 11.10.2013 CECC HUN Balaton Cad 5 7 2 432
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121204 21.04.2012 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 1 3 012
124227 28.04.2012 Ostseecup 2012 Warnemunde Cad 3 25 849
127021 11.05.2012 CECC POL Kiekrz - Polsko Cad 5 44 826
122002 19.05.2012 Májový pohár Velké Dářko Cad 4 5 2 193
122113 26.05.2012 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 6 1 996
127022 02.06.2012 CECC GER Geierswalde - GER Cad 5 22 2 059
127023 17.06.2012 CECC HUN Csopak - HUN Cad 5 14 1 583
121211 23.06.2012 Memoriál J.Šenkýře Orlík - Velký Vír Cad 3 1 2 637
121324 30.06.2012 Král Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 5 2 312
121326 05.07.2012 MČR - Vítr a slunce Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 3 4 800
123131 21.07.2012 MEJ CAD Carnac Cad 8 39 4 595
121344 08.09.2012 Borůvková regata Lipno nad Vltavou Cad 5 5 3 621
122135 15.09.2012 Modrý hrozen A Nové Mlýny Cad 4 1 4 721
124030 28.09.2012 Mezinárodní Mistrovství Německa Unteruckersee, Prenzlau Cad 3 10 2 109
121227 06.10.2012 Pohár města Neratovice Pískovna Tišice Cad 3 3 969
121118 13.10.2012 Primátorský štít Vltava- Praha Cad 2 1 1 406
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111201 16.04.2011 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 1 5 443
112117 28.05.2011 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 7 1 608
111607 04.06.2011 Hop Regata Nechranice Cad 4 6 1 457
111719 11.06.2011 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 3 4 1 032
111316 01.07.2011 MČR - O krále Šumavy Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 8 2 064
111317 08.07.2011 Lipenský pohár + CECC CZE Lipno - Černá v Pošumaví Cad 5 10 1 899
113195 27.07.2011 MS Cadet 2011 Kühlungsbom - GER Cad 10 67 1 500
117011 18.08.2011 CECC HUN Balaton - HUN Cad 2 9 851
112146 17.09.2011 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 8 957
114023 01.10.2011 Internationale Deutsche Jugendmeistersch Blossin - Wolziger See Cad 6 12 3 870
111221 08.10.2011 Pohár města Neratovice Jezero Poděbrady Cad 3 3 1 581
111120 15.10.2011 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 4 1 376
111121 22.10.2011 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 1 1 600
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101201 17.04.2010 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 4 831
101303 01.05.2010 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt. Cad 3 3 1 581
101802 22.05.2010 Jarní premiéra II. Rozkoš Cad 4 7 1 340
102109 29.05.2010 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny Cad 4 5 1 425
101605 05.06.2010 Hop regata Nechranice Cad 2 4 1 081
101723 12.06.2010 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 3 9 440
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Cad 3 4 1 032
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík Cad 1 5 247
101313 03.07.2010 Czech CECC 2010 Lipno - Černá v Pošumaví Cad 2 12 688
101315 05.07.2010 Pohár ALT Cadet Lipno - Černá v Pošumaví Cad 4 14 1 024
101316 09.07.2010 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Pošumaví Cad 6 5 3 289
101728 04.09.2010 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 4 1 032
101335 11.09.2010 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt. Cad 4 5 1 925
102128 18.09.2010 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 3 2 812
107024 25.09.2010 CECC HUN Balaton - Tihany Cad 5 18 1 130
101223 09.10.2010 Pohár města Neratovic Jezero Poděbrady Cad 2 4 906
101118 16.10.2010 Primátorský štít Vltava pod Vyšehradem Cad 4 5 1 774
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
094211 03.04.2009 United 4 Sailing Medemblik Cad 5 9 3 260
091201 18.04.2009 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 1 3 303
091303 01.05.2009 Velká cena YC Lipna Lipno - Lipno n/Vlt Cad 4 10 1 519
094236 09.05.2009 United4 Workum , Holandsko Cad 4 20 1 425
094226 15.05.2009 CECC POL Poznaň - POL Cad 5 20 2 962
092117 30.05.2009 Velká cena YC Dyje - o pohár starosty Hu Nové Mlýny Cad 4 4 3 200
094004 05.06.2009 Puchar Trampa - Mistrovství Polska Mielno Cad 3 7 2 891
094228 13.06.2009 CECC GER Geierswalde - Německo Cad 5 9 3 850
094227 19.06.2009 CECC HUN Balaton - Maďarsko Cad 5 15 2 081
091313 27.06.2009 Král Šumavy Lipno - Černá v Poš. Cad 4 3 3 517
091316 03.07.2009 Mistrovství ČR Lipno - Černá v Poš. Cad 6 2 6 606
093113 18.07.2009 MEJ CADET Almería, Španělsko Cad 8 66 2 551
094284 05.09.2009 United 4 sailing Workum Cad 4 13 1 385
091337 12.09.2009 Borůvková regata Lipno - Lipno n/Vlt Cad 4 3 3 700
092143 19.09.2009 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 1 5 220
091342 26.09.2009 Central European Cup Lipno - Lipno nad Vltavou Cad 5 8 2 891
094014 02.10.2009 German Open Inselsee Güstrov Cad 4 3 5 147
091119 24.10.2009 Modrá stuha Vltavy Vltava pod Vyšehradem Cad 2 1 1 892
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
084231 01.04.2008 Dutch Youth Regatta Workum, NED Cad 5 12 3 225
087023 04.04.2008 Ger CCEC Warnemünde - GER Cad 5 1 8 287
081203 19.04.2008 Toušenský pohár Poděbrady Cad 3 1 3 427
087029 09.05.2008 Pol CECC Poznaň, POL Cad 5 61 709
081605 07.06.2008 Hop regata Nechranice Cad 4 2 3 904
081722 14.06.2008 Bohemia Cup Máchovo jezero Cad 3 1 3 166
087008 20.06.2008 Hun CECC Balaton Cad 5 12 2 566
081315 28.06.2008 O krále Šumavy - MČR Lipno Cad 5 7 3 937
081318 03.07.2008 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 1 8 412
081111 30.08.2008 Memoriál Rösslera-Ořovského Vltava Praha Cad 2 1 804
083136 31.08.2008 MSJ_CADET NED Cad 10 43 3 760
081726 06.09.2008 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 1 2 838
081335 13.09.2008 Borůvková regata Lipno Cad 4 2 4 122
081226 11.10.2008 Cena Tišic Tišice Cad 3 1 3 166
081117 18.10.2008 Primátorský štít Vltava Praha Cad 4 1 4 570
081118 25.10.2008 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 1 1 892
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071201 21.04.2007 Toušeňský pohár Jezero Poděbrady Cad 3 4 1 360
071203 28.04.2007 Pohár Bohemia Jezero Poděbrady Cad 2 4 804
074207 05.05.2007 United 4 regatta IJsselmeer off Medemblik Cad 4 9 2 034
074215 11.05.2007 Poznanski puchar klasy Cadet Kiekrz (PL) Cad 5 29 2 762
071106 19.05.2007 Regata mládeže Vltava Praha Cad 3 3 1 872
072114 02.06.2007 O kapitánskou čepici Nové Mlýny Cad 4 3 3 517
071605 09.06.2007 Hop regata Nechranice Cad 0 0 0
074228 23.06.2007 Central European Cadet Cup Hungary Fertő tó, Hungary Cad 5 8 3 888
071314 30.06.2007 O krále Šumavy - MČR Lipno Cad 4 2 4 570
071316 05.07.2007 Mistrovství ČR Lipno Cad 6 2 6 606
074005 28.07.2007 UKNCCA Open National Championships 2007 Pwllheli, GBR Cad 6 62 2 908
073131 03.08.2007 Mistrovství světa Cadet 2007 Pwlhelli Cad 10 58 2 068
071218 01.09.2007 Hurá do školy Jezero Poděbrady Cad 2 1 1 406
071728 08.09.2007 Grand Prix Bohemia Máchovo jezero Cad 3 3 1 734
072131 15.09.2007 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 2 4 404
074271 28.09.2007 CECC Germany Scharmützelsee, Germany Cad 5 10 4 085
071224 06.10.2007 Pohár města Neratovic Pískovna Tišice Cad 1 2 499
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha Cad 4 3 2 661
071119 20.10.2007 Modrá stuha Vltavy Vltava Praha Cad 2 1 1 600
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
063001 07.04.2006 Evropský pohár Rybnik - Polsko Cad 5 37 1 159
061202 22.04.2006 Toušeňský pohár Poděbrady - Jezero Cad 2 3 1 406
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Cad 4 1 5 693
062106 06.05.2006 To je celá, to je půl Brněnská přehrada Cad 3 2 3 303
061108 20.05.2006 Regata mládeže Vltava - Praha Cad 3 7 1 110
061608 10.06.2006 Hop regata Nechranice Cad 4 3 3 700
063114 24.06.2006 Central European Cadet Cup Hungary 2006 Balatonfüred, Maďarsku Cad 5 24 1 559
061318 06.07.2006 MČR - Grand Nationals Lipno Cad 6 6 4 711
063004 24.07.2006 MS Cadet Balaton - HUN Cad 10 72 1 522
063145 09.09.2006 Central European Cadet Cup Germany 2006 Německo, Bautzen Cad 5 16 3 022
062133 16.09.2006 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 5 2 812
062134 23.09.2006 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 2 4 404
061123 21.10.2006 Modrá stuha Vltavy Vltava - Praha Cad 2 1 2 008
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052137 Poslední vítr Brněnská přehrada Cad 4 4 3 365
053322 Interpohár+ M Slov. Orava Cad 5 21 1 958
051807 Fair Play Rozkoš Cad 4 11 1 608
051605 Cena RIVETEC Nechranice Cad 4 5 3 129
051114 Mem. Rösslera - Ořovského Vltava - Praha Cad 2 11 347
051119 Primátorský štít Vltava - Praha Cad 4 13 870
051229 Pohár města Neratovic Tišice Cad 4 10 989
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny Cad 4 17 686
053358 Puchar Ribnika - Cadet Central European Rybnik Cad 5 28 1 583

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ