nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2013
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem hodnoceno 2142 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Lidařík Rudolf
YC LS Brno
36
150 357
2.
Koštýř Michal
YC CERE
27
142 166
3.
Doležal Tomáš
ČYK
38
136 058
4.
Maršálková Blanka
YC LS Brno
60
118 404
5.
Maier Michael
YCR Roudnice
16
110 667
6.
Hála Petr
LS Kroměříž
32
109 788
7.
Keblová Lucie
ČYK
28
104 279
8.
Košvica Jakub
YC LS Brno
54
100 738
9.
Žák Michal
YC LS Brno
46
94 866
10.
Fiala Petr
YC Neratovice
14
93 589
11.
Hájek Milan
Lokomotiva Plzeň
21
92 969
12.
Křížek David
Lokomotiva Plzeň
18
88 166
13.
Teubnerová Anna
ČYK
30
80 509
14.
Kamenský Radim
YC Velké Dářko
14
77 181
15.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
13
73 924
16.
Janča Jean-Baptiste
YC LS Brno
40
73 498
17.
Verner Jaroslav
JK Toušeň
21
72 590
18.
Novotný Štěpán
JK Cheb
18
71 446
19.
Tupý Petr
YC LS Brno
46
70 672
20.
Hakl David
YC LS Brno
38
69 422
21.
Hendrych Václav
YC Doksy
19
67 287
22.
Rybáček Josef
YC Doksy
17
66 516
23.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
17
66 458
24.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
17
65 928
25.
Brož Vojtěch
ČYK
15
64 602
26.
Kučera Petr jun.
TJ Rapid Brno
12
63 376
27.
Pospíšil Martin
Jachtklub Brno
26
61 458
28.
Kořan Petr
YC Neratovice
17
60 893
28.
Kvasnik Milan
YC Neratovice
17
60 893
30.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
19
60 732
31.
Přikryl Benjamín
LS Kroměříž
25
59 121
32.
Burska Zosia
YC CERE
22
59 037
33.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
14
58 994
34.
Ptašnik Vladislav
ALT Formula 20T
22
57 484
35.
Houdek Roman
YC LS Brno
12
56 318
36.
Plhoň Adam
SK Tři sestry
14
54 342
37.
Nápravník Jakub
ČYK
19
53 828
38.
Čáp Milan
YC Neratovice
13
52 230
39.
Bílek Stanislav
ČYK
3
51 510
40.
Louda Martin Simon
SK Štětí
17
51 090
41.
Škráčková Vendula
JK Ostrava
16
50 876
42.
Bína Daniel
JK Staré Splavy
13
50 403
43.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
13
50 277
44.
Bobek Ondřej
Baník Ostrava
12
50 174
45.
Vinkl Petr
YC Kladno
22
49 155
46.
Mareček Šimon
Jachtklub Brno
11
46 851
47.
Jedlička Jan
YC Neratovice
18
46 601
48.
Zita Tomáš
ČYK
22
46 398
49.
Dobrý Jakub
Lokomotiva Plzeň
20
46 258
50.
Seidl Šimon
YC LS Brno
12
45 916
51.
Müller Ondřej
SK Štětí
18
45 474
52.
Směšný Marek
JK Prostějov
14
45 036
53.
Labuda Ondřej
YC LS Brno
36
44 794
54.
Vika Tomáš
YC CERE
9
44 752
55.
Pavlovský Marek
YC LS Brno
24
44 710
56.
Outrata Jiří
JK Toušeň
14
44 570
57.
Bobek Pavel
Baník Ostrava
9
44 455
58.
Mayerbergová Ilona
YC LS Brno
28
44 262
59.
Král Jiří
HTJ Odra Ostrava
11
44 200
60.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
19
43 970
61.
Jeništa Milan
Sokol Dobřichovice
16
43 223
62.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
10
43 097
63.
Trčka Martin
Baník Most
8
43 082
64.
Kilarová Marie
Baník Ostrava
24
42 072
65.
Ott Adam
Jachtklub Brno
16
41 705
66.
Kafka Roman
YC Velké Dářko
16
41 486
67.
Procházka Filip
YC Neratovice
9
41 280
68.
Tkadlecová Sára
JK Toušeň
16
41 242
69.
Parůžek Jiří
JK Toušeň
18
41 151
70.
Kališová Lenka
Jachtklub Brno
16
40 989
71.
Jurečka Matěj
ČYK
12
40 878
72.
Himmelová Klára
YC Kladno
30
40 762
73.
Gemperle Jiří
Sokol Dobřichovice
20
40 739
74.
Staňková Nikol
YC Lipno nad Vltavou
9
40 026
75.
Moucha Pavel
YC Doksy
18
39 409
76.
Adam ml. Zdeněk
VS Duchcov
8
39 279
77.
Doležal Tomáš
SK Tři sestry
7
38 227
78.
Mielec Lubomír
Sokol Palkovice
15
38 129
79.
Kamenský Pavel
YC Velké Dářko
14
37 990
80.
Čajčík Jan
YC LS Brno
15
37 719
81.
Hálová Lucie
JK Toušeň
16
37 660
82.
Winkler Pavel
JK Toušeň
9
37 486
83.
Bezděk David
Jachtklub Brno
14
37 161
84.
Skalický Vladimír
LK Štěchovice
16
36 919
85.
Plecitý Martin
JK Toušeň
13
36 646
86.
Himmel Jiří
YC Kladno
30
36 124
87.
Vaculka Zbyněk
YC LS Brno
46
36 070
88.
Mudra Martin
Lokomotiva Plzeň
17
35 648
89.
Slíva Jakub
YC Nechranice
6
34 912
90.
Kliment Michal
YC Neratovice
10
34 857
91.
Wehrenberg Lukáš
YC Kladno
18
34 548
92.
Roček Roman
YC Neratovice
11
34 490
93.
Piklová Veronika
YC Lipno nad Vltavou
6
34 314
94.
Satoránský Pavel
SK Tři sestry
6
34 195
95.
Vácha Martin
YC LS Brno
36
33 798
96.
Kubík Michal
Olšovec Jedovnice
14
33 755
97.
Drahorád Petr
JK Cheb
14
33 703
98.
Hrubý Jiří
SK Štětí
9
33 581
99.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
12
33 503
100.
Jochovič Josef
YC Neratovice
11
33 160
101.
Audyová Markéta
Jachtklub Brno
11
33 130
102.
Jarošová Natálie
ČYK
19
33 104
103.
Mika Radek
YC SaS
16
32 840
104.
Štěpánek Jan
Delfín Jablonec
11
32 585
105.
Slíva Martin
ČWA
8
32 448
106.
Vomáčko Ladislav
Bohemia Poděbrady
14
32 446
107.
Ščerba Kamil
Sokol Palkovice
15
32 206
108.
Elstner Pavel
ČYK
1
32 000
109.
Páleníčková Aneta
YC Kladno
18
31 982
110.
Pourová Barbora
ČYK
20
31 817
111.
Krsička Michal
YC CERE
12
31 741
112.
Viták František
JK Plzeň
19
31 734
113.
Hirnšal Jan
JK Česká Lípa
8
31 453
114.
Chlupová Kateřina
KJ Těrlicko
10
31 290
115.
Vychová Zuzana
YC Neratovice
17
31 198
116.
Skořepová Eva
JK Toušeň
9
31 026
117.
Tkadlec Tadeáš
JK Toušeň
16
30 996
118.
Čermák Jaroslav
YC Pardubice
14
30 871
119.
Chudoba Stanislav
SK Tři sestry
6
30 839
120.
Košťál Petr
YC Pardubice
13
30 683
121.
Audy Dan
Jachtklub Brno
11
30 542
122.
Altmannová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
24
30 537
123.
Škoda Michal
YC Neratovice
16
30 437
124.
Michalčin Jiří
SK Tři sestry
6
30 372
125.
Hála Jan
LS Kroměříž
32
30 237
126.
Preibischová Michaela
YC Regent
7
30 136
127.
Sopoušek Radek
Jachtklub Brno
18
30 130
128.
Šedivák Kryštof
Lokomotiva Plzeň
14
29 713
129.
Moučka ml. Vítězslav
YC Velké Dářko
12
29 558
130.
Janderová Klára
YC SaS
17
29 376
131.
Vaidiš Tomáš
JK Sokolov
11
29 268
132.
Mrzílková ml. Lenka
YC Neratovice
9
29 216
133.
Šmídová Petra
KJ Těrlicko
7
29 004
134.
Šnajdr Milan
Lokomotiva Plzeň
12
28 996
135.
Hrubý Pavel
ČWA
12
28 964
136.
Mannelová Anežka
TJ Lanškroun
15
28 858
137.
Kučera Petr sen.
TJ Rapid Brno
14
28 762
138.
Pavlíková Barbora
YC CERE
13
28 682
139.
Stránská Lucie
VS Duchcov
13
28 599
140.
Vaszi Mikuláš
SK Štětí
15
28 539
141.
Soukal ml. Miloslav
YC Neratovice
15
28 305
142.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
23
28 118
143.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
12
28 085
144.
Pavliš Zdeněk
YC Kovářov
10
27 900
145.
Klimešová Tereza
Prazdroj Plzeň
23
27 660
146.
Bezděková Martina
Jachtklub Brno
15
27 476
147.
Červenka Matouš
JK Olomouc
16
26 845
148.
Lambl Vojtěch
YC Neratovice
13
26 839
149.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
16
26 573
150.
Pinďák Josef
SK Štětí
11
26 519
151.
Stoklásek Petr
SK Tři sestry
5
26 162
152.
Huček Jakub
Slávia Česká Skalice
9
26 076
153.
Wehrenbergová Anna
YC Kladno
15
25 846
154.
Hálová Kateřina
JK Toušeň
11
25 797
155.
Vachel Ondřej
JK Černá v Pošumaví
13
25 676
156.
Gardavský Petr
TJ Jiskra Třeboň
12
25 579
157.
Mannel Dominik
TJ Lanškroun
20
25 314
158.
Vacula Karel
YC Znojmo
12
25 140
159.
Švíková Kateřina
YC CERE
10
25 011
160.
Wojcik Maksymilian
POL - Poland
1
24 945
161.
Žáček Jiří
Baník Ostrava
9
24 930
162.
Dobrá Tereza
Lokomotiva Plzeň
19
24 746
163.
Konopáč Daniel
T. J. Sokol Vrané II
17
24 666
164.
Dolejš Rudolf
ČWA
10
24 574
165.
Kubíková Dana
Olšovec Jedovnice
7
24 505
166.
Nováková Ludmila
YC LS Brno
39
24 489
167.
Vašík Roman
YC LS Brno
26
24 386
168.
Vychová Eliška
YC Neratovice
10
24 066
169.
Nejezchleba Jakub
YC LS Brno
36
24 060
170.
Vaidišová Kateřina
JK Sokolov
13
24 044
171.
Ondíková Petra
Slavoj Hluboká
16
23 997
172.
Krsička Lukáš
YC CERE
12
23 810
173.
Vacula Jan
YC Znojmo
11
23 643
174.
Slívová Jana
YC Nechranice
6
23 598
175.
Zanker Zbyněk
SK Štětí
9
23 535
176.
Hudec Adam
YC Neratovice
8
23 049
177.
Šebek Martin
YC LS Brno
26
23 008
178.
Šilhavý Jaromír
YC Kladno
17
23 001
179.
Valdhansová Klára
ČYK
10
22 873
180.
Šnajdr Matěj
Lokomotiva Plzeň
11
22 570
181.
Vallová Anna
YC LS Brno
38
22 538
182.
Čudek Radim
Slavoj Český Těšín
16
22 483
183.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
13
22 453
184.
Plodek Adam
YC Pardubice
14
22 412
185.
Žíla Jiří
Slavoj Hluboká
15
22 290
186.
Vrána Petr
TJ Rapid Brno
10
22 243
187.
Čechura Přemysl
Lokomotiva Plzeň
13
21 765
188.
Kováčová Tereza
JK Prostějov
14
21 694
189.
Vyšata Robert
Bohemia Apple YC
7
21 364
190.
Pollak Pantrik
SVK - Slovak Republic
1
21 332
190.
Pollak Pantrik
SVK - Slovak Republic
1
21 332
190.
Pollak Pantrik
SVK - Slovak Republic
1
21 332
190.
Pollak Pantrik
SVK - Slovak Republic
1
21 332
190.
Pollak Pantrik
SVK - Slovak Republic
1
21 332
195.
Zíma Jakub
ČWA
6
21 023
196.
Matoušek Ondřej
Slavoj Hluboká
12
20 965
197.
Kučerová Lucie
JK Prostějov
17
20 958
198.
Kořanová Michaela
YC Neratovice
13
20 930
199.
Zárubová Michaela
JK Cheb
10
20 804
200.
Sobotová Kristýna
JK Prostějov
19
20 752
201.
Kysilka Jindřich ml.
TJ Lanškroun
22
20 627
202.
Sovadina Petr
LS Kroměříž
17
20 534
203.
Čechurová Veronika
Lokomotiva Plzeň
12
20 341
204.
Smetana Radek
Lokomotiva Plzeň
5
20 309
205.
Tříska Aleš
SK Tři sestry
3
20 272
206.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
15
20 063
207.
Štěpánský Jan
Slávia Česká Skalice
12
19 956
208.
Dragoun Dominik
JK Plzeň
16
19 754
209.
Chalupník Miloslav
YC Dyje
6
19 704
210.
Musil Tomáš
YC RODOP
3
19 623
211.
Koubek Zdenek
Slavoj Hluboká
15
19 586
212.
Pavlovská Alexandra
YC Nechranice
11
19 569
213.
Blatecký David
Jachtklub Brno
5
19 564
214.
Žáková Martina
Slávia Česká Skalice
10
19 540
215.
Kaiser Ondřej
YC Písek
14
19 511
216.
Štrunc Jan
YC Neratovice
6
19 492
217.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
8
19 383
218.
Morris Louis
GBR - Great Britain
1
19 219
219.
Sláma Ivo
Jachtklub Brno
6
19 047
220.
Hrubá Dagmar
Lokomotiva Cheb
11
18 994
221.
Kmenta Martin
Jachtklub Brno
13
18 900
222.
Doležalová Eva
SK Tři sestry
6
18 554
223.
Pokorný Jan
Slavoj Hluboká
12
18 465
224.
Brabec Václav
YC Neratovice
5
18 448
225.
Hlaváček Matouš
ČYK
10
18 444
226.
Nevelöš Adam
SK Štětí
16
18 439
227.
Kořanová Johana
YC Neratovice
5
18 407
228.
Bachtík Marek
YC CERE
4
18 296
229.
Podhorec Štefan ml.
YC Kladno
11
18 225
230.
Čechura Jiří
Lokomotiva Plzeň
8
18 209
231.
Jaroměřská Tereza
YC Neratovice
7
18 072
232.
Holý Rudolf
ČYK
4
18 014
233.
Kršňák Jakub
VS Duchcov
19
17 956
234.
Postránecký František
YC Neratovice
9
17 947
235.
Mojdl Ondřej
ČYK
20
17 934
236.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
17
17 896
237.
Šilhavý Jiří
YC Kladno
19
17 818
238.
Hrubý Roman
Lokomotiva Cheb
13
17 754
239.
Manchon Curro
ESP - Spain
1
17 720
240.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
8
17 706
241.
Krsička Martin
YC CERE
12
17 602
242.
Bobuš David
YC Znojmo
6
17 549
243.
Mlčoch Matěj
Sokol Tovačov
11
17 520
244.
Kacálek Zdeněk
YC Nové Sedlo
9
17 436
245.
Burska Iwona
YC CERE
11
17 111
246.
Pavliš Jiří
YC Kovářov
7
17 071
247.
Švancarová Martina
Olšovec Jedovnice
9
17 068
248.
Smrčka Jiří
ČYK
15
16 896
249.
Bureš Martin
TJ Lanškroun
17
16 707
250.
Guryča Nikola
YC CERE
6
16 635
251.
Dehouve Sylvain
FRA - France
1
16 557
252.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
14
16 403
253.
Kardas Darek
POL - Poland
2
16 327
253.
Kardas Darek
POL - Poland
2
16 327
253.
Kardas Darek
POL - Poland
2
16 327
253.
Kardas Darek
POL - Poland
2
16 327
253.
Kardas Darek
POL - Poland
2
16 327
253.
Kardas Darek
POL - Poland
2
16 327
259.
Burski Tadeusz
ČYK
14
16 269
260.
Samec Marek
Jachtklub Brno
13
16 026
261.
Hyrš Ladislav
JK Ostrava Poruba
7
15 868
262.
Sadílek Alexander
JK Staré Splavy
5
15 857
263.
Horký Adam
ČWA
5
15 809
264.
Vachtarčík Rudolf
Baník Ostrava
10
15 773
265.
Lasztowka Vlastimil
KJ Těrlicko
7
15 746
266.
Vašík Martin
YC LS Brno
20
15 736
267.
Malina Tomáš
IWS Club Nechra
6
15 723
268.
Huk Václav
YC LS Brno
7
15 693
269.
Tobolka Michal
TJ Jiskra Třeboň
8
15 682
270.
Žáková Věra
YC LS Brno
14
15 672
271.
Cintl ing. Václav
JK Česká Lípa
8
15 599
272.
Kotek Michal
JK Staré Splavy
6
15 519
273.
Jurečka Šimon
ČYK
16
15 504
274.
Červený Martin
JK Plzeň
13
15 283
275.
Výška Tomáš
Prazdroj Plzeň
11
15 224
275.
Fikáček Albert
Newton YC
6
15 224
277.
Indrák Jiří
Sokol Tovačov
6
15 103
278.
Lejhanec Filip
YC Pardubice
6
15 100
279.
Zima Tomáš
YC Kladno
3
15 098
280.
Richter Zdeněk
YC Doksy
12
15 031
281.
Šamšulová Tereza
Jachtklub Brno
4
14 896
282.
Skřepek Jan
TJ Rapid Brno
5
14 833
283.
Wojcik Maciej
POL - Poland
1
14 804
284.
Cejnar Lukáš
YC CERE
5
14 757
284.
Cejnar Matyáš
YC CERE
5
14 757
286.
Kala Roman
YC Doksy
5
14 632
287.
Soukup Aleš
VS Duchcov
8
14 490
288.
Daněk Michal
LS Kroměříž
9
14 466
289.
Babický Josef
JK Česká Lípa
10
14 398
290.
Kamrak Peter
HUN - Hungary
2
14 220
291.
Štrambach Ladislav
Sokol Mohelnice
7
14 122
292.
Anderson Andres
ARG - Argentina
1
14 108
292.
Anderson Andres
ARG - Argentina
1
14 108
294.
Spurný Kryštof
ČYK
9
14 083
295.
Kršňák Jan
VS Duchcov
19
14 045
296.
Hejnic Tadeáš
YC Neratovice
14
13 774
297.
Hrnčíř Matyáš
YC Neratovice
13
13 772
298.
Kotek Kamil
JK Staré Splavy
6
13 726
299.
Jukl Jan
Lokomotiva Plzeň
9
13 547
299.
Juklová Alice
Lokomotiva Plzeň
9
13 547
301.
Milerová Anna
ČYK
13
13 481
302.
Fetterle Jiří
JK Česká Lípa
5
13 471
303.
Vít Ladislav
JK Plzeň
15
13 405
304.
Plhoň Eduard
SK Tři sestry
5
13 239
305.
Bartoňová Tereza
TJ Lanškroun
11
13 183
306.
Škoda Jan
Lokomotiva Plzeň
8
13 177
307.
Bláha Martin
JK Plzeň
13
13 120
308.
Hrnčířová Vendula
YC Neratovice
13
13 102
309.
Průcha Alexandr
Vodní stavby Pha
8
13 076
309.
Beneš Vlastimil
Vodní stavby Pha
8
13 076
311.
Gebhart Zdeněk
JK Cheb
11
13 064
312.
Lejhanec David
YC Pardubice
11
13 034
313.
Koblasa Stanislav
Lokomotiva Cheb
12
12 954
314.
Procházka Jan
YC Znojmo
5
12 930
315.
Otto Karel
YC LS Brno
12
12 887
316.
Pavlík Jiří
YC LS Brno
8
12 818
317.
Topiarzová Magda
YC CERE
8
12 768
318.
Polášek Tomáš
TJ Lanškroun
18
12 709
319.
Klusáčková Radka
YC LS Brno
9
12 679
320.
Pokoš Radim
VS Duchcov
12
12 511
321.
Kmoníček Jiří
YC Pardubice
9
12 388
322.
Steiner Michal
YC Vysoké Mýto
8
12 290
323.
Dvořák Ota
YC CERE
7
12 233
324.
Myška Filip
IWS Club Nechra
6
12 139
325.
Štruncová Michaela
YC Neratovice
6
12 124
326.
Hrdina Patrik
YC RODOP
7
12 099
327.
Kittler Jan
YC LS Brno
8
12 090
328.
Malec Martin
YC LS Brno
8
12 082
329.
Vránová Markéta
TJ Rapid Brno
8
12 046
330.
Corte Moura Pedro
POR - Portugal
1
11 995
331.
Hudáková Tereza
JK Česká Lípa
13
11 981
332.
Merten Peter
GER - Germany
1
11 979
333.
Šmakalová Pavlína
JK Olomouc
13
11 894
334.
Kubík Martin
Olšovec Jedovnice
14
11 861
335.
Zalabáková Denisa
YC Ústí n L
5
11 846
335.
Zalabák Petr
YC Ústí n L
5
11 846
337.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
11
11 825
337.
Pour st. Václav
Slavoj Hluboká
11
11 825
339.
Zakrzewski Lukasz
POL - Poland
2
11 800
340.
Lavický Karel
YC DIM Bezdrev
5
11 772
341.
Lukaščuk Ivan
TJ Lanškroun
20
11 730
342.
Čech Petr
SVK - Slovak Republic
2
11 648
342.
Čech Petr
SVK - Slovak Republic
2
11 648
342.
Čech Petr
SVK - Slovak Republic
2
11 648
342.
Čech Petr
SVK - Slovak Republic
2
11 648
342.
Čech Petr
SVK - Slovak Republic
2
11 648
342.
Čech Petr
SVK - Slovak Republic
2
11 648
348.
Sosnovec Josef
T. J. Sokol Vrané II
8
11 644
349.
Ruesch Marcos
ARG - Argentina
1
11 577
350.
Moučková Hana
YC Velké Dářko
11
11 575
351.
Hodač Alois
YC Ústí n L
10
11 560
352.
Lawson Andrew
JK Staré Splavy
18
11 548
353.
Bock Andreas
GER - Germany
2
11 475
353.
Bock Andreas
GER - Germany
2
11 475
353.
Bock Andreas
GER - Germany
2
11 475
353.
Bock Andreas
GER - Germany
2
11 475
353.
Bock Andreas
GER - Germany
2
11 475
358.
Kuřava Jaromír
Baník Ostrava
6
11 456
359.
Valouch Libor
JK Olomouc
12
11 422
360.
Mlčoch Bronislav
Sokol Tovačov
7
11 260
361.
Worek Wojciech
POL - Poland
2
11 253
361.
Worek Wojciech
POL - Poland
2
11 253
361.
Worek Wojciech
POL - Poland
2
11 253
364.
Solfronk Antonín
YC Nechranice
8
11 217
365.
Culek Jindřich
JK ČZU
7
11 174
366.
Vít Jaroslav
JK Plzeň
11
11 065
367.
Podolský Marek
YC Znojmo
6
11 028
368.
Neumann Lukáš
YC RODOP
5
10 972
369.
Mareček Josef ml.
JK Staré Splavy
9
10 898
370.
Vích Ondřej
Sokol Dobřichovice
10
10 876
370.
Šupolík Petr
Sokol Dobřichovice
10
10 876
372.
Pollák Patrik
SVK - Slovak Republic
1
10 851
373.
Wallner Thomas
AUT - Austria
1
10 832
373.
Wallner Thomas
AUT - Austria
1
10 832
373.
Wallner Thomas
AUT - Austria
1
10 832
376.
Formánková Kateřina
ALT Vaurien
10
10 821
376.
Vitvar Jan
Bohemia Apple YC
4
10 821
378.
Matoušek Matěj
Slavoj Hluboká
10
10 816
379.
Bartoň David
TJ Lanškroun
14
10 815
380.
Stejskal Max
YC Neratovice
12
10 755
381.
Formánek Jindřich
Jachtklub Brno
9
10 720
382.
Machovská Lucie
ALT Vaurien
6
10 717
382.
Machovský Jan
ALT Vaurien
6
10 717
384.
Záruba Vladimír
JK Cheb
4
10 657
385.
Staniek Michal
KJ Těrlicko
11
10 634
386.
Jebavý Vít
YC Neratovice
6
10 631
386.
Jebavá Markéta
YC Neratovice
6
10 631
388.
Svoboda Jiří
Sokol Dobřichovice
6
10 618
389.
Sedláček Michal
Prazdroj Plzeň
14
10 611
390.
Svorová Barbora
YC LS Brno
18
10 566
391.
Nuc Mario
JK Plzeň
12
10 526
392.
Petrová Kristýna
VS Duchcov
13
10 492
393.
Korych Pavel
YC Kladno
6
10 388
394.
Kopún Jan
Lokomotiva Cheb
7
10 376
395.
Pavlišová Michaela
YC Kovářov
3
10 352
396.
Novohradský Filip
YC Pardubice
10
10 332
397.
Köhler Kai
GER - Germany
1
10 218
398.
Kleinová Jana
JK ČZU
5
10 194
399.
Burdová Michaela
YC SaS
13
9 998
400.
Lončáková Jana
JK Staré Splavy
7
9 922
401.
Cikrt Tomáš
JK Toušeň
7
9 893
402.
Korvas Filip
ČYK
7
9 889
403.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
9 881
404.
Novotný Karel
YC DIM Bezdrev
9
9 788
405.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
8
9 692
406.
Maršík Karel
YC Ústí n L
12
9 690
407.
Přikryl Petr
LS Kroměříž
7
9 661
408.
Schjerven Jakob
NOR - Norway
1
9 600
409.
Kvasničková Markéta
Slavoj Litoměřice
13
9 565
410.
Bödör Gergely
HUN - Hungary
1
9 549
410.
Koleszár Péter
HUN - Hungary
1
9 549
412.
Vít Radek
YC Kladno
7
9 492
413.
Kleiner Otakar
YC DIM Bezdrev
10
9 491
414.
Pelar David
LS Kroměříž
8
9 486
415.
Cvan Martin
YC LS Brno
6
9 472
416.
Fiala Martin
YC Znojmo
4
9 407
417.
Vodáček Tomáš
YC LS Brno
8
9 394
418.
Ottová Hana
Sokol Tovačov
2
9 393
419.
Sladký Martin
ČWA
5
9 343
420.
Bernard Ruben
FRA - France
1
9 332
421.
Hlavsa Tomáš
ALT Laser
6
9 292
422.
Prokopová Lenka
Olšovec Jedovnice
5
9 285
423.
Horáček Jonáš
Delfín Jablonec
8
9 277
424.
Bottger Wolfgang
GER - Germany
2
9 273
425.
Verner Kamil
JK Toušeň
4
9 230
426.
Haubold Petr
Delfín Jablonec
8
9 199
427.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
11
9 181
428.
Holubová Kristýna
ČYK
7
9 111
429.
Vacula Karel
YC Znojmo
12
9 083
430.
Lehti Seppo
FIN - Finland
1
9 078
431.
Rozsypal Jakub
JK Olomouc
8
9 050
432.
Diviš Ivo
YC Dyje
4
9 027
433.
Vaculka Patrik
YC LS Brno
18
8 974
434.
Petřík Martin
YC Neratovice
6
8 965
435.
Štursová Lucie
ČYK
11
8 960
436.
Mertlová Michaela
YC Regent
2
8 952
437.
Kuchař Jan
YC CERE
3
8 858
438.
Kališová Marketa
Jachtklub Brno
13
8 848
439.
Kotisa Jan ml.
JK Černá v Pošumaví
6
8 841
440.
Kolbl Jost
GER - Germany
2
8 822
440.
Kolbl Jost
GER - Germany
2
8 822
440.
Kolbl Jost
GER - Germany
2
8 822
440.
Kolbl Jost
GER - Germany
2
8 822
440.
Kolbl Jost
GER - Germany
2
8 822
445.
Houšková Klára
ČYK
12
8 692
446.
Procházka Libor
YC Neratovice
6
8 687
447.
Smutná Veronika
JK Staré Splavy
6
8 642
448.
Ptáčník Ivan
YC Neratovice
7
8 628
449.
Chudějová Hana
YC Neratovice
6
8 615
450.
Zobač Jakub
JK Staré Splavy
5
8 584
451.
Kratochvíl Jan
Lokomotiva Cheb
5
8 578
452.
Nápravníková Barbora
YC SaS
10
8 577
453.
Gebhart Jan
JK Cheb
10
8 521
454.
Šindýlek Jiří
Bohemia Poděbrady
12
8 513
455.
Mareš Jan
TJ Jiskra Třeboň
5
8 467
456.
Bílek Vladimír
Sokol Palkovice
10
8 445
457.
Řezáč Jindřich
Baník Ostrava
5
8 439
458.
Bauerová Šárka
YC CERE
5
8 420
459.
Rott Jan
JK Plzeň
6
8 387
460.
Manelski Artur
POL - Poland
1
8 382
461.
Nevelöš Tibor
SK Štětí
17
8 341
462.
Sobotka Jakub
ALT Cat Open
4
8 300
463.
Vítovec Matěj
YC CERE
8
8 285
464.
Mrůzek Pavel
YC Regent
6
8 275
465.
Tunka Jiří
YC Znojmo
6
8 270
466.
Koziel Petr
YC Vranovská přehr.
5
8 253
467.
Hegyi Márton
HUN - Hungary
2
8 246
468.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
8
8 243
469.
Podzimek Antonín
ČYK
6
8 237
470.
Žižka Zdeněk
ČYK
2
8 210
471.
Markant Miroslav
ČANY
2
8 209
471.
Webr Otakar
ČANY
2
8 209
473.
Netopilík Zdeněk
JK Sokolov
8
8 186
474.
Consorte Fernando
ARG - Argentina
1
8 169
475.
Staniek Pavel
KJ Těrlicko
5
8 147
476.
Martinka Jiří
YC RODOP
1
8 138
476.
Klement Pavel
YC RODOP
1
8 138
476.
Buček Martin
YC RODOP
1
8 138
476.
Kulík Martin
YC RODOP
1
8 138
476.
Švihlík Martin
YC RODOP
1
8 138
481.
Šára Michal
Sokol Dobřichovice
4
8 076
482.
Rozlivková Johana
YC CERE
12
8 056
483.
Švantner Michal
Lokomotiva Plzeň
11
8 051
484.
Rozsypal Jakub
SK Tři sestry
1
8 033
485.
Čutka Jan
YC DIM Bezdrev
2
8 006
486.
Mareček Josef
JK Staré Splavy
5
7 963
487.
Mlčoch Jan
Sokol Tovačov
5
7 957
488.
Vachtarčík Jakub
Baník Ostrava
8
7 947
489.
Václavík Jakub
JK Česká Lípa
11
7 879
490.
Lambl Vladimír
YC Neratovice
4
7 822
491.
Hesko Marcel
SVK - Slovak Republic
1
7 768
492.
Čihák Vratislav
ČANY
2
7 724
493.
Kulíková Kristýna
TJ Lanškroun
7
7 703
494.
Zajíček Petr
Slavoj Hluboká
4
7 659
494.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
5
7 659
496.
Mendík Jan
JK Staré Splavy
5
7 636
497.
Karas Tomáš.
Jachtklub Brno
2
7 596
498.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
7 586
498.
Fossler Gunter
AUT - Austria
1
7 586
500.
Sláma Eduard
Jachtklub Brno
6
7 577
501.
Zídek Zdeněk
YC Lipno nad Vltavou
3
7 557
502.
Tichánek Michael
Sokol Palkovice
8
7 538
503.
Hájek Daniel
YC CERE
2
7 527
504.
Blahoňovský Jan
YC LS Brno
4
7 478
505.
Korytář Václav
JK Ostrava
3
7 473
506.
Skála David
ČYK
6
7 423
507.
Eder Bogdan
POL - Poland
2
7 414
507.
Eder Bogdan
POL - Poland
2
7 414
507.
Eder Bogdan
POL - Poland
2
7 414
510.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
7 396
511.
Kopřiva Luděk
VS Duchcov
1
7 388
512.
Dvořák Rudolf
YC CERE
8
7 376
513.
Midor Jakub
POL - Poland
1
7 290
513.
Midor Jakub
POL - Poland
1
7 290
513.
Midor Jakub
POL - Poland
1
7 290
513.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
7 290
513.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
7 290
513.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
7 290
513.
Midor Jakub
POL - Poland
1
7 290
513.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
7 290
513.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
7 290
513.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
7 290
513.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
7 290
513.
Midor Jakub
POL - Poland
1
7 290
513.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
7 290
513.
Midor Jakub
POL - Poland
1
7 290
527.
Havel Filip
YC Neratovice
4
7 232
528.
Konopík Matěj
Jachtklub Brno
7
7 217
529.
Salome Pfisler
SUI - Switzerland
1
7 208
529.
Fels Stephan
SUI - Switzerland
1
7 208
531.
Utíkal Petr
JK Olomouc
3
7 207
532.
Komendová Kateřina
Jachtklub Brno
9
7 179
533.
Prax Jakub
YC LS Brno
22
7 092
534.
Hartmann Pavel
ČWA
6
7 087
535.
Kašpar Antonín
YC CERE
5
7 080
536.
Fousek Filip
ALT Tornado
4
7 061
537.
Huguenin Vincent
SUI - Switzerland
1
7 048
538.
Marečková Lucie
Jachtklub Brno
4
7 022
539.
Harvey Martin
GBR - Great Britain
1
7 010
539.
Harvey Martin
GBR - Great Britain
1
7 010
539.
Ward Will
GBR - Great Britain
1
7 010
542.
Svozil Lubomír
Sokol Tovačov
5
7 001
543.
Vinkl Daniel
YC Kladno
2
6 973
544.
Kučera Matěj
TJ Lanškroun
17
6 949
545.
Loužek Karel
JK Plzeň
8
6 914
546.
Bartůněk Jan
YC Velké Dářko
14
6 906
547.
Asia Jean
FRA - France
1
6 883
548.
Haken Vladimír
WS Club VD
6
6 843
549.
Postránecká Klára
YC Neratovice
10
6 832
550.
Indrák Václav
Sokol Tovačov
7
6 825
551.
Němec František
ALT Tornado
7
6 824
552.
Trusíková Hana
YC LS Brno
8
6 792
553.
Holub Miloslav
YC Znojmo
6
6 774
554.
Opletal Petr
YC LS Brno
12
6 772
554.
Liška Jakub
Newton YC
2
6 772
554.
Bacovský Matěj
Newton YC
2
6 772
557.
Nikl Andars
HUN - Hungary
1
6 723
558.
Vitoň Jan
YC Znojmo
6
6 710
559.
Páleníček Milan
YC Kladno
4
6 673
560.
Priegelhof Karel
YC Znojmo
4
6 672
561.
Potucký Martin
SVK - Slovak Republic
1
6 658
562.
Šindýlková Lenka
Bohemia Poděbrady
8
6 655
563.
Sehnal René
YC SaS
2
6 645
564.
Dominguez Antonia
ESP - Spain
1
6 578
564.
Dominguez Antonia
ESP - Spain
1
6 578
564.
Dominguez Antonia
ESP - Spain
1
6 578
567.
Néméth Ferenc
HUN - Hungary
1
6 538
567.
Néméth Adrián
HUN - Hungary
1
6 538
569.
Korecký Adam
JK Plzeň
9
6 476
570.
Kramář Tomáš
JK Česká Lípa
4
6 467
571.
Mendík Ladislav
JK Staré Splavy
6
6 452
572.
Ouřada Jaroslav
Lokomotiva Cheb
5
6 446
573.
Sivá Zuzana
Slavoj Hluboká
2
6 435
574.
Mojdl Martin
ALT SF
12
6 429
575.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
1
6 416
576.
Falta Miroslav
ALT Tornado
6
6 411
577.
Bánszky Botond
HUN - Hungary
1
6 385
577.
Horváth Balász
HUN - Hungary
1
6 385
579.
Liczmanová Jana
Baník Ostrava
5
6 377
580.
Hribar Philipp
AUT - Austria
2
6 376
581.
Ráža Tomáš
VS Duchcov
2
6 366
582.
Taschner Karel
ALT Melges 24
1
6 331
582.
Šikmer Jiří
ALT Melges 24
1
6 331
582.
Janouch Ondřej
ALT Melges 24
1
6 331
582.
Krajčovič Milan
ALT Melges 24
1
6 331
582.
Zgraja Martin
ALT Melges 24
1
6 331
587.
Due-Tonnessen Lars
NOR - Norway
1
6 269
588.
GroĂ?mann Annika Oline
GER - Germany
1
6 239
589.
Marek Václav
TJ Rapid Brno
11
6 213
590.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
1
6 183
590.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
1
6 183
590.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
1
6 183
590.
Beránek Karol
SVK - Slovak Republic
1
6 183
594.
Altman Jiří
Císařská louka
4
6 176
595.
Vaszi Mikuláš jr.
SK Štětí
3
6 128
596.
Ros Pardo Rafael
ESP - Spain
1
6 126
597.
Hohenberger Jiří
JK Litoměřice
4
6 124
598.
Mašek Tomáš
Baník Ostrava
6
6 100
598.
Hejna Jan
Baník Ostrava
6
6 100
600.
Prokopec Petr
YC Pardubice
4
6 075
601.
Podhorec Štefan
YC Kladno
5
6 048
602.
Chmelová Lucie
YC Bystrc Brno
3
6 041
602.
Cíglerová Jana
YC Bystrc Brno
3
6 041
604.
Bauer František
YC CERE
5
6 022
605.
Žíla st. Jiří
Slavoj Hluboká
11
6 007
606.
Frydrychowicz Pawel
POL - Poland
1
5 987
606.
Frydrychowicz Pawel
POL - Poland
1
5 987
606.
Frydrychowicz Pawel
POL - Poland
1
5 987
606.
Frydrychowicz Pawel
POL - Poland
1
5 987
606.
Frydrychowicz Pawel
POL - Poland
1
5 987
606.
Frydrychowicz Pawel
POL - Poland
1
5 987
612.
Stefaniuk Marek
POL - Poland
2
5 942
612.
Stefaniuk Marek
POL - Poland
2
5 942
614.
Hykrda Jan
Jachtklub Brno
3
5 931
615.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
5 901
615.
Debnár Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 901
615.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
5 901
615.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
5 901
615.
Debnár Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 901
615.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
5 901
615.
Debnár Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 901
615.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
5 901
615.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 901
615.
Debnár Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 901
615.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 901
615.
Debnár Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 901
615.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 901
615.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 901
615.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
5 901
615.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
5 901
631.
Sakalová Andrea
Baník Ostrava
8
5 889
632.
Svorová Tereza
YC LS Brno
8
5 869
633.
Velebir Peter
SVK - Slovak Republic
1
5 852
633.
Velebir Peter
SVK - Slovak Republic
1
5 852
635.
Tkadlec Viktor
JK Toušeň
2
5 835
636.
Bačinová Olga
YC Ústí n L
5
5 780
637.
Hruška Martin
T. J. Sokol Vrané II
8
5 775
638.
Pavlovská Alexandra
YC LS Brno
2
5 774
639.
Bednář Jan
ČYK
6
5 762
640.
Dvořák Pavel
T. J. Sokol Vrané II
9
5 756
641.
Otevřel Pavel
YC LS Brno
9
5 745
642.
Sadílek Viktor
JK Staré Splavy
5
5 698
643.
Diviš Michal
Český Kiting, z.s.
3
5 695
644.
Kopecký Josef
VaS Pardubice
10
5 686
644.
Štamberg Zdeněk
VaS Pardubice
10
5 686
646.
Striepe-Langer Susanne
GER - Germany
1
5 628
646.
Striepe-Langer Susanne
GER - Germany
1
5 628
646.
Striepe-Langer Susanne
GER - Germany
1
5 628
646.
Striepe-Langer Susanne
GER - Germany
1
5 628
646.
Striepe-Langer Susanne
GER - Germany
1
5 628
651.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
8
5 610
652.
Hemelík Jan
ASK Lovosice
3
5 602
652.
Luczkow Tomáš
ASK Lovosice
3
5 602
654.
Fanta Miroslav
YC LS Brno
4
5 590
655.
Hykrda Jakub
Jachtklub Brno
2
5 575
656.
Hýža Petr
Jachtklub Brno
3
5 573
657.
Dybal Vojtěch
Baník Ostrava
6
5 548
658.
Chomát Martin
Lokomotiva Plzeň
7
5 546
659.
Virgenti Gianluka
ITA - Italy
1
5 505
659.
Stocchero Leonardo
ITA - Italy
1
5 505
661.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 483
661.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 483
661.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 483
661.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 483
661.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 483
661.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 483
667.
Vacula Jiří
JK Staré Splavy
13
5 478
668.
Jína Radovan
Bohemia Poděbrady
8
5 462
669.
Sehnal Pavel
ČWA
2
5 458
670.
Kir Milan
IWS Club Nechra
4
5 453
671.
Němec Milan
KJ Těrlicko
13
5 447
671.
Székely-Gyökössy Szabolcs
HUN - Hungary
1
5 447
671.
Fluck Benedek
HUN - Hungary
1
5 447
674.
Kostečka Vlastimil
SK Štětí
7
5 407
675.
Smetana Matěj
Lokomotiva Plzeň
4
5 406
676.
Dudák Matěj
YC CERE
5
5 385
677.
Ueli Marti
SUI - Switzerland
2
5 380
677.
Sünderhauf Zdeněk
ČYK
3
5 380
679.
Šmídová Pavla
YC Neratovice
4
5 353
680.
Dvořák Jiří
T. J. Sokol Vrané II
10
5 346
681.
Reynolds Richard
AUS - Australia
1
5 343
682.
Szamódy Tamás
HUN - Hungary
1
5 276
682.
Nováček Jakub
ALT Melges 24
1
5 276
684.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
5 275
684.
Böhler Heinz
AUT - Austria
1
5 275
684.
Pietraak Filip
POL - Poland
1
5 275
684.
Motýl Jindřich
ALT Melges 24
1
5 275
684.
Pinggera Markus
AUT - Austria
1
5 275
684.
Böhler Heinz
AUT - Austria
1
5 275
684.
Pietraak Filip
POL - Poland
1
5 275
684.
Rymer Marcin
POL - Poland
1
5 275
684.
Böhler Heinz
AUT - Austria
1
5 275
684.
Tylinska Katarzyna
POL - Poland
1
5 275
684.
Tylinska Katarzyna
POL - Poland
1
5 275
684.
Rymer Marcin
POL - Poland
1
5 275
684.
Pietraak Filip
POL - Poland
1
5 275
684.
Korneszuk Michal
POL - Poland
1
5 275
684.
Tylinska Katarzyna
POL - Poland
1
5 275
684.
Tylinska Katarzyna
POL - Poland
1
5 275
684.
Rymer Marcin
POL - Poland
1
5 275
684.
Rymer Marcin
POL - Poland
1
5 275
684.
Tylinska Katarzyna
POL - Poland
1
5 275
684.
Korneszuk Michal
POL - Poland
1
5 275
684.
Tylinska Katarzyna
POL - Poland
1
5 275
684.
Rymer Marcin
POL - Poland
1
5 275
684.
Rymer Marcin
POL - Poland
1
5 275
684.
Korneszuk Michal
POL - Poland
1
5 275
684.
Tylinska Katarzyna
POL - Poland
1
5 275
684.
Rzounek Přemysl
SC Jansport
1
5 275
684.
Tylinska Katarzyna
POL - Poland
1
5 275
684.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
5 275
684.
Fajmon Blahoslav
ALT Melges 24
1
5 275
684.
Fossler Gunter
AUT - Austria
1
5 275
714.
Pinďáková Monika
SK Štětí
4
5 248
715.
Wilcox Greg
NZL - New Zealand
1
5 212
716.
Rohovský Martin
YC LS Brno
12
5 162
717.
Chodora Miroslav
Prazdroj Plzeň
10
5 146
718.
Krátký Jan
Slavoj Hluboká
6
5 135
719.
Synková Anna
YC LS Brno
5
5 130
720.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
5 126
720.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
5 126
720.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
5 126
720.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
5 126
720.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
5 126
725.
Pacek Alexandr
KJ Těrlicko
3
5 099
726.
Ručka Tomáš
YC Kladno
10
5 043
727.
Adam Daniel
JK Staré Splavy
4
5 035
728.
Bína Ladislav
JK Staré Splavy
5
4 997
729.
Lopuchovský jr. Pavol
SVK - Slovak Republic
1
4 992
729.
Lopuchovský jr. Pavol
SVK - Slovak Republic
1
4 992
731.
Wildt Karl Hermann
GER - Germany
1
4 989
731.
Helms Björn
GER - Germany
1
4 989
733.
Cachová Šárka
YC Regent
8
4 968
734.
Frohlich Denis
YC Kladno
1
4 965
735.
Šedivák Jiří
Lokomotiva Plzeň
8
4 959
736.
Švíková Bára
YC CERE
6
4 933
737.
Dostálová Žaneta
YC Pardubice
4
4 919
738.
Sivý st. Josef
Slavoj Hluboká
7
4 918
739.
Zielonka Lukáš
KJ Těrlicko
6
4 912
740.
Šilhan Šimon
YC Lipno nad Vltavou
4
4 884
741.
Mielke Krystian
POL - Poland
1
4 880
741.
Moháczi Marcell
HUN - Hungary
1
4 880
741.
Mielke Krystian
POL - Poland
1
4 880
741.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 880
741.
Kálóczy Szeby
HUN - Hungary
1
4 880
741.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 880
741.
Mielke Krystian
POL - Poland
1
4 880
741.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 880
741.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 880
741.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 880
741.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 880
741.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 880
741.
Marek Bernat
POL - Poland
2
4 880
754.
Horák Miroslav
Lokomotiva Plzeň
5
4 874
755.
Zankerová Aneta
SK Štětí
10
4 855
756.
Mendíková Tereza
JK Staré Splavy
4
4 854
757.
Velebír Peter
SVK - Slovak Republic
1
4 851
758.
Šírl Jan
ALT Cat Open
2
4 822
759.
Bauditz Anne
GER - Germany
1
4 778
759.
Rix Sascha
GER - Germany
1
4 778
761.
Ghio Jean-Jacques
FRA - France
1
4 770
762.
Král Karel
JK Sokolov
6
4 764
763.
Kuncová Jitka
JK Sokolov
7
4 757
764.
Svoboda Petr ml.
Bohemia Poděbrady
6
4 755
765.
Zídek Jan
YC Lipno nad Vltavou
4
4 736
766.
Fredi Rudolf
SUI - Switzerland
2
4 727
767.
Výška Jan
Prazdroj Plzeň
9
4 712
768.
Kupská Martina
YC LS Brno
6
4 696
769.
Čechura Ladislav
Lokomotiva Plzeň
4
4 692
770.
Mudra Zbyněk
Lokomotiva Plzeň
6
4 690
771.
Putna Petr
Jachtklub Brno
3
4 682
772.
Václavík Radek
JK Česká Lípa
3
4 672
772.
Babický Roman
JK Česká Lípa
3
4 672
774.
Kalabis Petr
TJ Rapid Brno
3
4 606
775.
Löwit Harry
Císařská louka
4
4 592
776.
Gémesi Gyula
HUN - Hungary
2
4 580
777.
Zweigler Simon
GER - Germany
1
4 575
777.
Peters Jonny
GER - Germany
1
4 575
779.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 570
779.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 570
779.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 570
779.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 570
779.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 570
779.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 570
785.
Košťálová Bára
YC Pardubice
7
4 564
786.
Konopík Pavel
Jachtklub Brno
4
4 538
787.
Brejník Lubomír
Slavoj Litoměřice
9
4 535
788.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
4 525
788.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
4 525
788.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
4 525
788.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
4 525
788.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
4 525
788.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
4 525
788.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
4 525
788.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
4 525
788.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
4 525
788.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
4 525
798.
Kučerová Martina
YC Ústí n L
5
4 502
798.
Kučera Michal
YC Ústí n L
5
4 502
800.
Čermák Petr
YC Kladno
3
4 489
801.
Ouška Miloslav
YC Ústí n L
6
4 476
802.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
9
4 469
803.
Kýhos Karel
Sokol Dobřichovice
4
4 464
804.
Velebir Pavol
SVK - Slovak Republic
1
4 454
805.
Pavka Tomáš
YC Znojmo
8
4 412
805.
Pavka Lukáš
YC Znojmo
8
4 412
807.
Šmídová Božena
YC Neratovice
7
4 387
808.
Záhora Aleš
Slavoj Litoměřice
9
4 351
809.
Suchyňa Martin
YC LS Brno
1
4 315
810.
Krejza Filip
YC Pardubice
6
4 298
810.
Veit Martin
YC Pardubice
6
4 298
812.
Dlouhý Radek
YC Pardubice
5
4 297
813.
Beneš Pavel
T. J. Sokol Vrané II
7
4 279
814.
Holubová Tereza
ČYK
5
4 271
815.
Srzednicky Michal
POL - Poland
1
4 253
816.
Hrnčál Tomáš
YC Pardubice
1
4 246
817.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
4 218
817.
Summerling Roman
SVK - Slovak Republic
1
4 218
817.
Summerling Roman
SVK - Slovak Republic
1
4 218
817.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
4 218
817.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
4 218
817.
Summerling Roman
SVK - Slovak Republic
1
4 218
817.
Summerling Roman
SVK - Slovak Republic
1
4 218
817.
Bihary Gergely
HUN - Hungary
1
4 218
817.
Summerling Roman
SVK - Slovak Republic
1
4 218
817.
Bihary Daniel
HUN - Hungary
1
4 218
817.
Summerling Roman
SVK - Slovak Republic
1
4 218
817.
Winjnbergh Lotte
NED -The Netherlands
1
4 218
817.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
4 218
817.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
4 218
831.
Nevelöš Jan
SK Štětí
5
4 183
832.
Matas Milan
ALT Cat Open
4
4 164
833.
Podlas Jaroslav
Sokol Tovačov
5
4 146
834.
Šedivý Bořek
YC LS Brno
8
4 099
835.
Meliš Patrik
Jednoráz.licence
1
4 085
835.
Meliš Patrik
Jednoráz.licence
1
4 085
835.
Meliš Patrik
Jednoráz.licence
1
4 085
835.
Strejček Radim
Sokol Palkovice
7
4 085
835.
Meliš Patrik
Jednoráz.licence
1
4 085
835.
Meliš Patrik
Jednoráz.licence
1
4 085
835.
Meliš Patrik
Jednoráz.licence
1
4 085
842.
Bauerová Markéta
YC CERE
6
4 074
843.
Barquero Juan
ARG - Argentina
1
4 060
844.
Pavelková Nikola
JK Ostrava
5
4 039
845.
Čihák Tomáš
SK Tři sestry
1
4 032
846.
Kýhosová Kamila
Sokol Dobřichovice
3
4 012
847.
Dallora Andrea F.
ITA - Italy
1
4 000
847.
Porro Margherita
ITA - Italy
1
4 000
847.
Nedvědický Alexandr
ČYK
1
4 000
847.
Fajfrlík Václav
ČANY
1
4 000
847.
Szilassy Boki
HUN - Hungary
1
4 000
847.
Molnár Zsófia Helka
HUN - Hungary
1
4 000
847.
Porro Margherita
ITA - Italy
1
4 000
847.
Škrobák Dalibor
ALT FD
1
4 000
855.
Vrabec Jan
YC CERE
3
3 998
856.
Vitouch Jan
YC LS Brno
10
3 992
857.
Štěpán David
Jachtklub Brno
7
3 989
858.
Zerga Guillermo
ARG - Argentina
1
3 966
859.
Kuchař Jan
YC CERE
1
3 944
860.
Nový Marek
JK Plzeň
9
3 939
861.
Sivá Helena
Slavoj Hluboká
5
3 915
862.
Hochman Petr
Bohemia Poděbrady
7
3 896
863.
Vykydal Jaroslav
TJ Rapid Brno
10
3 892
864.
Marečková Renata
Jachtklub Brno
2
3 878
865.
Roberts Mark
GBR - Great Britain
1
3 874
865.
Roberts Mark
GBR - Great Britain
1
3 874
867.
Šindýlek Michal
Bohemia Poděbrady
5
3 871
868.
Matoušek Tomáš
Slavoj Hluboká
5
3 862
869.
Podzimek Petr
Lokomotiva Cheb
5
3 853
870.
Szentpéteri Ă?dám
HUN - Hungary
1
3 850
870.
Németh Kristóf
HUN - Hungary
1
3 850
870.
Neuwirth Josef
YC Markop FL
1
3 850
873.
Ach-Hübner Otakar
YC LS Brno
8
3 828
874.
Hromádka Josef
Lokomotiva Cheb
7
3 809
875.
Budín Aleš
YC CERE
2
3 801
876.
Geislinger Adrian
AUT - Austria
1
3 784
876.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
3 784
876.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
3 784
876.
Midov Jakub
POL - Poland
1
3 784
876.
Midov Jakub
POL - Poland
1
3 784
876.
Pawela Piotr
POL - Poland
1
3 784
876.
Midov Jakub
POL - Poland
1
3 784
883.
Štrunc Jan
YC Neratovice
1
3 771
884.
Romaner Helmuth
AUT - Austria
2
3 766
885.
Tušek Václav
ALT Cat Open
3
3 762
886.
Zobačová Kateřina
JK Staré Splavy
2
3 719
887.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
3 717
887.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
3 717
887.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
3 717
887.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
3 717
887.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
3 717
887.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
3 717
893.
Spousta Petr
YC LS Brno
3
3 711
894.
Kucinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
3 694
895.
Rod Jiří
ALT Tornado
5
3 690
896.
Lutz Jacobs
GER - Germany
1
3 686
896.
Bernd Anderssohn Bernd
GER - Germany
1
3 686
896.
Lutz Jacobs
GER - Germany
1
3 686
896.
Lutz Jacobs
GER - Germany
1
3 686
896.
Bernd Anderssohn Bernd
GER - Germany
1
3 686
896.
Lutz Jacobs
GER - Germany
1
3 686
896.
Lutz Jacobs
GER - Germany
1
3 686
896.
Bernd Anderssohn Bernd
GER - Germany
1
3 686
896.
Bernd Anderssohn Bernd
GER - Germany
1
3 686
896.
Bernd Anderssohn Bernd
GER - Germany
1
3 686
906.
Preibischová Monika
YC Regent
1
3 677
907.
Hlubuček Pavel
YC Doksy
2
3 672
908.
Zielonková Lucie
KJ Těrlicko
2
3 663
909.
Dvořák Filip
Jachtklub Brno
7
3 638
910.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
2
3 602
911.
Opletalová Ivana
JK Plzeň
6
3 598
912.
Ježowicz Zbygniew
KJ Těrlicko
5
3 565
913.
Dostálová Vlasta
YC Pardubice
5
3 561
914.
Látal Petr
Jachtklub Brno
4
3 550
915.
Hrnčál Milan
YC Pardubice
4
3 534
916.
Spurný Vojtěch
JK Olomouc
4
3 520
917.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
3 517
917.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
3 517
917.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
3 517
920.
Borgel Ingard
GER - Germany
1
3 515
920.
Borgel Ingard
GER - Germany
1
3 515
920.
Borgel Ingard
GER - Germany
1
3 515
920.
Borgel Ingard
GER - Germany
1
3 515
920.
Andersson Elias
SWE - Sweden
1
3 515
920.
Borgel Ingard
GER - Germany
1
3 515
920.
Berglund Linus
SWE - Sweden
1
3 515
927.
Burski Tadek
YC CERE
4
3 504
928.
Ebner Helmut
AUT - Austria
2
3 501
929.
Dudák Marek
YC CERE
2
3 497
930.
Pospíšilová Lucie
Jachtklub Brno
3
3 479
931.
KÝhnlein Heike
GER - Germany
1
3 469
931.
Kraus Petr
Newton YC
1
3 469
931.
Angstburger Antje
GER - Germany
1
3 469
934.
Staněk Jan
YC Doksy
12
3 462
935.
Mouchová Karolína
YC Doksy
4
3 446
936.
Zeman Petr Ing.
YC Vranovská přehr.
4
3 445
937.
Balzer Robert
JK Prostějov
5
3 442
938.
Novotný Michal
YC DIM Bezdrev
4
3 441
939.
Bauer Karel
YC CERE
3
3 439
940.
Nervik Arne
NOR - Norway
1
3 436
941.
Novotný Václav
JK Cheb
3
3 430
942.
Audy Petr
Jachtklub Brno
4
3 422
943.
Hodačová Veronika
YC Pardubice
7
3 416
944.
Vlk Marek
Jachtklub Brno
4
3 408
945.
Lokajíčková Lucie
ČYK
8
3 406
946.
Mader Dan
Jachtklub Brno
2
3 395
947.
Šváb Tomáš
JK Staré Splavy
4
3 389
948.
Lehner Gloria
AUT - Austria
1
3 376
948.
Lehner Alexander
AUT - Austria
1
3 376
948.
Lehner Alexander
AUT - Austria
1
3 376
948.
Lehner Alexander
AUT - Austria
1
3 376
952.
Szucs Ă?bel
HUN - Hungary
1
3 375
952.
Rácz Bence
HUN - Hungary
1
3 375
954.
Havrda Vojtěch
Delfín Jablonec
3
3 368
954.
Havrda Luboš
Delfín Jablonec
3
3 368
956.
Bachtík Lukáš
YC CERE
2
3 363
957.
Myslík Vladimír
Vodní stavby Pha
3
3 330
958.
Dudák Šimon
YC CERE
3
3 324
959.
Harcuba Martin
JK Staré Splavy
2
3 323
960.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
3 312
960.
Fossler GÝnter
AUT - Austria
1
3 312
960.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
3 312
960.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
3 312
964.
Klimešová Taťána
Prazdroj Plzeň
6
3 311
965.
Pokorný Jaromír
Newton YC
1
3 303
966.
Kramář Petr
JK Česká Lípa
3
3 301
967.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
8
3 296
968.
Maroščíková Gabriela
Baník Ostrava
4
3 278
969.
Schmied Martin
YC Nové Sedlo
5
3 254
970.
Albert Rolf
GER - Germany
1
3 242
970.
Albert Lutz
GER - Germany
1
3 242
970.
Albert Rolf
GER - Germany
1
3 242
970.
Albert Lutz
GER - Germany
1
3 242
970.
Albert Lutz
GER - Germany
1
3 242
970.
Albert Rolf
GER - Germany
1
3 242
970.
Albert Lutz
GER - Germany
1
3 242
970.
Albert Rolf
GER - Germany
1
3 242
970.
Albert Lutz
GER - Germany
1
3 242
970.
Albert Rolf
GER - Germany
1
3 242
980.
Maršík Karel
YC Ústí n L
4
3 230
981.
Bauditz Hannelore
GER - Germany
1
3 228
982.
Filip Martin
SK Halza
1
3 225
982.
Třeček Zdeněk
SK Halza
1
3 225
982.
Dadák Jakub
SK Halza
1
3 225
982.
Červinka Vít
SK Halza
1
3 225
982.
Třeček Čeněk
SK Halza
1
3 225
982.
Kácovský Alois
SK Halza
1
3 225
988.
Steiner Jiří
YC Vysoké Mýto
2
3 214
989.
Cach Zdeněk
YC Regent
4
3 210
990.
Kecskésová Michaela
Jednoráz.licence
1
3 208
990.
Kecskésová Michaela
Jednoráz.licence
1
3 208
990.
Kecskésová Michaela
Jednoráz.licence
1
3 208
990.
Kecskésová Michaela
Jednoráz.licence
1
3 208
990.
Kecskésová Michaela
Jednoráz.licence
1
3 208
990.
Kecskésová Michaela
Jednoráz.licence
1
3 208
996.
Křiváková Magdalena
YC LS Brno
6
3 200
996.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
3 200
996.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
3 200
996.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
3 200
996.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
3 200
996.
Hirnšal Pavel
JK Česká Lípa
1
3 200
1002.
Stanislawski Dariusz
POL - Poland
1
3 190
1003.
Dostálová Barbora
Císařská louka
3
3 185
1004.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
1
3 179
1004.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
1
3 179
1004.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
1
3 179
1004.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
1
3 179
1004.
Heško Marcel
SVK - Slovak Republic
1
3 179
1009.
Bleyer Ivan
JK Česká Lípa
1
3 166
1010.
Žalud František
JK Toušeň
3
3 158
1011.
Huber Roland
AUT - Austria
2
3 157
1012.
Obermair Wasti
GER - Germany
2
3 125
1013.
Tan Eline
NED -The Netherlands
1
3 119
1013.
Tan Olivier
NED -The Netherlands
1
3 119
1015.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
3 111
1015.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
3 111
1017.
Nowak Jakub
POL - Poland
1
3 110
1017.
Nowak Jakub
POL - Poland
1
3 110
1017.
Nowak Jakub
POL - Poland
1
3 110
1020.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 103
1020.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 103
1020.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 103
1020.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 103
1020.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
3 103
1025.
Ševčík Filip
YC Dyje
2
3 097
1026.
Skála Petr
ALT SF
4
3 092
1027.
Liška Matěj
Lokomotiva Plzeň
4
3 089
1028.
Nyeste dr. Gábor
HUN - Hungary
1
3 086
1028.
Berki Győző
HUN - Hungary
1
3 086
1030.
Blažek Martin
ALT Melges 24
1
3 067
1031.
Joachimsthaler Ivo
ASK Lovosice
3
3 052
1032.
Pop Tomáš
YC Pardubice
3
3 050
1033.
Rašovský Jaroslav
TJ Rapid Brno
6
3 048
1034.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
3 045
1034.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
3 045
1036.
Kapral Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 033
1036.
Kapral Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 033
1036.
Kapral Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 033
1036.
Kapral Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 033
1036.
Kapral Matej
SVK - Slovak Republic
1
3 033
1041.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
3 032
1041.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
3 032
1041.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
3 032
1041.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
3 032
1041.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
3 032
1041.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
3 032
1041.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
3 032
1048.
Novák Aleš
YC Kovářov
1
3 031
1049.
Mlčoch Tomáš
Sokol Tovačov
2
3 021
1050.
Vrzal Libor
Olšovec Jedovnice
7
2 981
1051.
Ďásek František
JK Cheb
4
2 972
1052.
Pollak Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 955
1053.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
2 951
1053.
Jansen Carsten
GER - Germany
1
2 951
1055.
Pršala Michal
Bohemia Poděbrady
5
2 933
1056.
Brown Kenneth
ČYK
4
2 924
1057.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
2 923
1057.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
2 923
1057.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
2 923
1057.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
2 923
1057.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
2 923
1057.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
2 923
1057.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
2 923
1064.
Mikula Luboš
JK Ostrava
6
2 915
1065.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 891
1065.
Okály Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 891
1065.
Okály Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 891
1065.
Hoffmann Luca
HUN - Hungary
1
2 891
1065.
Brestovský Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 891
1065.
Barts Valér
HUN - Hungary
1
2 891
1071.
Kraus Vladimír
JK Černá v Pošumaví
3
2 888
1072.
Klaunig Birgit
GER - Germany
1
2 887
1072.
Klaunig Birgit
GER - Germany
1
2 887
1072.
Klaunig Birgit
GER - Germany
1
2 887
1072.
Klaunig Birgit
GER - Germany
1
2 887
1072.
Klaunig Birgit
GER - Germany
1
2 887
1077.
Komárek Zdeněk
YC Pardubice
4
2 835
1078.
Schneider István
HUN - Hungary
1
2 815
1078.
Friedl Mihaly
HUN - Hungary
1
2 815
1080.
Lehner Gloria
AUT - Austria
1
2 812
1080.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 812
1080.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 812
1080.
Lehner Alexander
AUT - Austria
1
2 812
1080.
Lehner Alexander
AUT - Austria
1
2 812
1080.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 812
1080.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 812
1080.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 812
1080.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 812
1089.
Šilhan Matyáš
YC Lipno nad Vltavou
3
2 800
1090.
Dapeci Catherine
AUT - Austria
1
2 785
1090.
Dapeci Catherine
AUT - Austria
1
2 785
1090.
Dapeci Catherine
AUT - Austria
1
2 785
1093.
Valenta Jan
ČWA
4
2 768
1094.
Petrovský Jan
Jachtklub Brno
2
2 747
1095.
Vysloužil Zdeněk
JK Staré Splavy
13
2 745
1096.
Sopuch Slavomir
SVK - Slovak Republic
1
2 741
1096.
Sopuch Slavomir
SVK - Slovak Republic
1
2 741
1096.
Sopuch Slavomir
SVK - Slovak Republic
1
2 741
1096.
Sopuch Slavomir
SVK - Slovak Republic
1
2 741
1096.
Sopuch Slavomir
SVK - Slovak Republic
1
2 741
1096.
Sopuch Slavomir
SVK - Slovak Republic
1
2 741
1096.
Sopuch Slavomir
SVK - Slovak Republic
1
2 741
1103.
Chlebna Milan
YC Kovářov
2
2 735
1103.
Smuda Leopold
YC Kovářov
2
2 735
1105.
Peters Paul
AUS - Australia
1
2 730
1106.
Mareš Miloš
YC Kladno
1
2 719
1107.
Kostinová Marie
VS Duchcov
9
2 708
1108.
Bárta Karel
YC CERE
2
2 695
1109.
Hofmann Filip
YC Velké Dářko
3
2 692
1109.
Petřík Roman
YC Velké Dářko
3
2 692
1111.
Hauer Petr
Slavoj Hluboká
3
2 683
1112.
Dillmann Alfred
GER - Germany
1
2 681
1113.
Guminski Detlev
AUT - Austria
1
2 661
1114.
Lipenský martin
SVK - Slovak Republic
1
2 633
1114.
Lipenský martin
SVK - Slovak Republic
1
2 633
1114.
Lipenský martin
SVK - Slovak Republic
1
2 633
1114.
Lipenský martin
SVK - Slovak Republic
1
2 633
1114.
Lipenský martin
SVK - Slovak Republic
1
2 633
1114.
Lipenský martin
SVK - Slovak Republic
1
2 633
1120.
Procházka Jan
JK Plzeň
7
2 625
1121.
Pelikán Aleš
Jachtklub Brno
3
2 615
1122.
Smetana Karel
Lokomotiva Plzeň
4
2 608
1123.
Beneš Marian
JK Slavia Havířov
4
2 607
1123.
Kroupa Rostislav
JK Slavia Havířov
4
2 607
1125.
Petrák Jan
ALT Tornado
3
2 603
1126.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 580
1126.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 580
1126.
Gocki Jan
POL - Poland
1
2 580
1126.
Gocki Michal
POL - Poland
1
2 580
1126.
Gocki Jan
POL - Poland
1
2 580
1126.
Gocki Michal
POL - Poland
1
2 580
1126.
Gocki Jan
POL - Poland
1
2 580
1126.
Gocki Michal
POL - Poland
1
2 580
1126.
Gocki Jan
POL - Poland
1
2 580
1126.
Gocki Michal
POL - Poland
1
2 580
1126.
Gocki Michal
POL - Poland
1
2 580
1126.
Gocki Jan
POL - Poland
1
2 580
1126.
Gocki Michal
POL - Poland
1
2 580
1126.
Gocki Jan
POL - Poland
1
2 580
1126.
Gocki Michal
POL - Poland
1
2 580
1126.
Bohm Thomas
AUT - Austria
1
2 580
1126.
Gocki Michal
POL - Poland
1
2 580
1126.
Bohm Thomas
AUT - Austria
1
2 580
1126.
Bohm Thomas
AUT - Austria
1
2 580
1145.
Chára Štěpán
Bohemia Apple YC
1
2 563
1146.
Solík Jakub
JK Česká Lípa
3
2 550
1147.
Drvota Jaromír
YC Kladno
4
2 529
1148.
Čarný Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 514
1149.
Běhal Miroslav
Baník Ostrava
5
2 513
1150.
Marek František
ALT Tornado
2
2 502
1151.
Bauerová Šárka
YC CERE
1
2 496
1152.
Opěla Richard
ČANY
1
2 495
1153.
Schwendt Gerhard
AUT - Austria
1
2 492
1153.
Schwendt Gerhard
AUT - Austria
1
2 492
1153.
Schwendt Gerhard
AUT - Austria
1
2 492
1156.
Schmiedová Petra
YC Nové Sedlo
4
2 486
1157.
Soltyka Krystyna
POL - Poland
1
2 469
1158.
Ruben Bernard
AUS - Australia
1
2 464
1159.
Křelinová Kateřina
SK Tři sestry
1
2 463
1159.
Rozsypal Jan
SK Tři sestry
1
2 463
1161.
Procházka Radek
YC Pardubice
5
2 455
1162.
Stahlová Petra
Lokomotiva Cheb
1
2 452
1163.
Loquet Didier
FRA - France
1
2 444
1164.
Heger Adam
YC LS Brno
4
2 433
1165.
Bína Vladimír
JK Staré Splavy
2
2 414
1166.
Očenáš Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Drahota David
YC CERE
1
2 412
1166.
Kucko Ä˝udovít
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Záhradný Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Macháček Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Hnilica Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Nemček Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Pallo Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Hnilica Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Holán Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Kucko Ä˝udovít
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Nemček Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Hnilica Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Maťovčík Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Záhradný Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Hnilica Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Maťovčík Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Záhradný Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Macháček Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Záhradný Michal
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Holán Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Hnilica Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Maťovčík Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Hnilica Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Maťovčík Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Maťovčík Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Maťovčík Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Maťovčík Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Očenáš Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Očenáš Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Očenáš Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1166.
Očenáš Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 412
1213.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
2 405
1213.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
2 405
1213.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
2 405
1213.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
2 405
1213.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
2 405
1213.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
4
2 405
1219.
Vlachová Veronika
YC Neratovice
2
2 395
1219.
Vlach Martin
YC Neratovice
2
2 395
1221.
Mádle Jiří
YC DIM Bezdrev
2
2 370
1222.
Koskuba David
Prazdroj Plzeň
2
2 362
1223.
Veselý Šimon
ALT RS
1
2 360
1224.
Pešek Vítězslav
YC LS Brno
3
2 348
1225.
Ryšavý Boris
JK Slavia Havířov
1
2 345
1225.
Pooi Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 345
1225.
Běhunčík Ivan
JK Slavia Havířov
1
2 345
1225.
Buchta Václav
JK Slavia Havířov
1
2 345
1225.
Pooi Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 345
1230.
Juppe Michal
Sokol Dobřichovice
3
2 343
1231.
Líbl Lubomír
JK Plzeň
8
2 341
1232.
Holger Pekke
GER - Germany
1
2 339
1233.
Löwitová Olga
Císařská louka
2
2 338
1234.
Polívková Terezie
Prazdroj Plzeň
2
2 299
1235.
Holyszewská Anna
YC Bystrc Brno
2
2 296
1236.
Šoltis Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
2 291
1236.
Šoltis Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
2 291
1236.
Šoltis Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
2 291
1236.
Šoltis Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
2 291
1236.
Šoltis Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
2 291
1236.
Šoltis Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
2 291
1242.
Krejčiřík Jan
YC LS Brno
3
2 280
1243.
Marek Jan
A.N.V.
1
2 266
1244.
Velebír Pavol
SVK - Slovak Republic
1
2 263
1244.
Velebír Pavol
SVK - Slovak Republic
1
2 263
1246.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
7
2 251
1247.
Kolbl Walter
AUT - Austria
2
2 249
1247.
Kolbl Walter
AUT - Austria
2
2 249
1247.
Kolbl Walter
AUT - Austria
2
2 249
1250.
Bílková Lucie
Sokol Palkovice
7
2 247
1251.
Almenara Gustavo
ARG - Argentina
1
2 240
1252.
Johannes Reder
AUT - Austria
1
2 239
1252.
Baumann Marco
AUT - Austria
1
2 239
1252.
Baumann Marco
AUT - Austria
1
2 239
1255.
Rešl Pavel
VS Duchcov
3
2 236
1256.
Kučera Oliver
TJ Lanškroun
8
2 222
1257.
Morávek Adam
TJ Lanškroun
6
2 220
1258.
Chodura Leopold
ČYK
2
2 216
1259.
Šoltis Rostislav
ITA - Italy
1
2 213
1259.
Šoltis Rostislav
ITA - Italy
1
2 213
1261.
Homolová Nina
YC Lipno nad Vltavou
3
2 209
1262.
Švéda Miroslav
YC Vranovská přehr.
4
2 204
1263.
Škola Jaroslav
Lokomotiva Cheb
3
2 201
1264.
Heneš David
JK Olomouc
2
2 187
1264.
Soukup Filip
YC Regent
3
2 187
1266.
Pospíšilová Klára
Jachtklub Brno
5
2 181
1267.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
2 174
1267.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
2 174
1267.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
2 174
1267.
Beránková Karolína
SVK - Slovak Republic
1
2 174
1271.
Lopuchovský sr. Pavol
SVK - Slovak Republic
1
2 173
1271.
Lopuchovský sr. Pavol
SVK - Slovak Republic
1
2 173
1273.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
2 168
1273.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
2 168
1273.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
2 168
1273.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
2 168
1273.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
2 168
1273.
Kučinský Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
2 168
1279.
Šormová Marcela
YC LS Brno
8
2 166
1280.
Styblo Peter
AUT - Austria
3
2 161
1280.
Styblo Peter
AUT - Austria
3
2 161
1280.
Styblo Peter
AUT - Austria
3
2 161
1283.
Szalai Barna
HUN - Hungary
1
2 160
1283.
Scholtz Huba
HUN - Hungary
1
2 160
1285.
Vahle Dieter
GER - Germany
1
2 138
1285.
Vahle Dieter
GER - Germany
1
2 138
1285.
Vahle Dieter
GER - Germany
1
2 138
1285.
Vahle Dieter
GER - Germany
1
2 138
1285.
Vahle Dieter
GER - Germany
1
2 138
1285.
Uhlár Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 138
1285.
Makuch Alexej
SVK - Slovak Republic
1
2 138
1285.
Kozinka Tibor
SVK - Slovak Republic
1
2 138
1285.
Repáň Peter
SVK - Slovak Republic
1
2 138
1285.
Novák Zdeno
SVK - Slovak Republic
1
2 138
1285.
Ježko Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 138
1296.
Riedel Jan
VS Duchcov
5
2 114
1297.
Pivnička Jakub
YC Znojmo
1
2 109
1298.
Kovářik Tomáš
YC CERE
1
2 108
1298.
Jas Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 108
1298.
Jas Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 108
1298.
Jas Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 108
1298.
Jas Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 108
1298.
Pšenička Štěpán
YC CERE
1
2 108
1304.
Hemelík Antonín
ASK Lovosice
2
2 090
1305.
Stáňová Justyna
Baník Ostrava
3
2 087
1306.
Novák Adam
JK Ostrava
3
2 085
1307.
Briestenský Emanuel Mgr.
YC Vranovská přehr.
3
2 083
1307.
Klein Miroslav
YC Vranovská přehr.
3
2 083
1309.
Stadler Anton
GER - Germany
1
2 077
1310.
Zemánek Jiří
Lokomotiva Cheb
1
2 064
1311.
Dlouhý Lukáš
YC CERE
2
2 061
1312.
Brezík Michal
Prazdroj Plzeň
7
2 050
1313.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
4
2 049
1314.
Vachel Jiří
JK Černá v Pošumaví
2
2 047
1314.
Klimeš Radek
JK Černá v Pošumaví
2
2 047
1316.
Drašnar ing. Tomáš
ASK Lovosice
3
2 043
1316.
Mielke Pawel
POL - Poland
1
2 043
1316.
Mielke Pawel
POL - Poland
1
2 043
1319.
Duspiva Ondřej
JK Plzeň
5
2 035
1320.
McMillan Lissa
AUS - Australia
1
2 015
1321.
Šafář Jan
YC DIM Bezdrev
1
2 010
1321.
Musil Pavel
YC DIM Bezdrev
1
2 010
1321.
Vácha Radek
YC DIM Bezdrev
1
2 010
1321.
Rečková Viktorie
YC Regent
1
2 010
1321.
Šafář Jakub
YC DIM Bezdrev
1
2 010
1321.
Kurčíková Veronika
YC CERE
1
2 010
1321.
Guryča Jan
YC CERE
1
2 010
1321.
Sroka Pavel
Mulda Klub
1
2 010
1321.
Vurm Miroslav
YC DIM Bezdrev
1
2 010
1321.
Barényioná Karolína
SVK - Slovak Republic
1
2 010
1321.
Kubelková Kateřina
YC CERE
1
2 010
1321.
Hlavsa Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 010
1333.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
2
2 009
1333.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
2
2 009
1333.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
2
2 009
1333.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
2
2 009
1337.
Reynaud Alejandro
ARG - Argentina
1
1 979
1337.
Csillag Miklós
HUN - Hungary
1
1 979
1337.
Csillag Györgyi
HUN - Hungary
1
1 979
1340.
Slíva Jakub
LS Kroměříž
2
1 975
1341.
Kolář Antonín
YC Lipno nad Vltavou
3
1 968
1342.
Stránská Lucie
YC SaS
1
1 964
1343.
Vrzalová Zdeňka
Olšovec Jedovnice
3
1 940
1344.
Drahorádová Lucie
JK Cheb
3
1 920
1345.
Camacho Lopez Luis
ESP - Spain
1
1 916
1346.
Turba Marek
YC LS Brno
6
1 912
1347.
Kudláček Pavel
ČWA
1
1 907
1348.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
1 903
1349.
Roháček Lukáš
YC LS Brno
3
1 894
1350.
Čáp Jiří
ČYK
4
1 891
1351.
Pexa Tomáš
SC Testudo
1
1 889
1351.
Holík Jiří
SC Testudo
1
1 889
1351.
Pokorný Miloslav
YC Doksy
1
1 889
1351.
Vojtíšek Tomáš
SC Testudo
1
1 889
1351.
Lux Vlastimil
SC Testudo
1
1 889
1351.
Brožek Tomáš
SC Testudo
1
1 889
1357.
Dušan Makrlík
JK Klatovy
5
1 888
1358.
Roubal Pavel
YC LS Brno
4
1 882
1359.
Bula Karel
YC Vranovská přehr.
4
1 862
1360.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
1 849
1360.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
1 849
1362.
Gropl Tomáš
JK Ostrava
4
1 839
1363.
Fišerová Barbora
Baník Ostrava
3
1 837
1363.
Travnicek Roland
AUT - Austria
2
1 837
1365.
Touval Jan
ČWA
3
1 830
1366.
Huber Rolf
GER - Germany
1
1 821
1367.
Pateschitz Ronald
AUT - Austria
2
1 813
1367.
Pateschitz Ronald
AUT - Austria
2
1 813
1369.
Smagowicz Magdalena
POL - Poland
1
1 809
1369.
Smagowicz Magdalena
POL - Poland
1
1 809
1369.
Smagowicz Magdalena
POL - Poland
1
1 809
1369.
Smagowicz Magdalena
POL - Poland
1
1 809
1369.
Smagowicz Magdalena
POL - Poland
1
1 809
1369.
Smagowicz Magdalena
POL - Poland
1
1 809
1375.
Rusetskaya Anna
RUS - Russia
1
1 803
1375.
Gromova Ksenia
RUS - Russia
1
1 803
1377.
McCall Colin
AUS - Australia
1
1 792
1378.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
2
1 786
1378.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
2
1 786
1378.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
2
1 786
1378.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
2
1 786
1378.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
2
1 786
1378.
Hasman Radim
ASK Lovosice
3
1 786
1384.
Fořt Jiří
ALT Melges 24
2
1 784
1385.
Vacula Libor
JK Staré Splavy
3
1 782
1386.
Cabejšek Ladislav
SK Yachting Styl
1
1 781
1387.
Piňosová Kristýna
JK Prostějov
5
1 779
1388.
Sivý Daniel
Slavoj Hluboká
5
1 775
1389.
Vavřička Zdeněk
YC Kladno
2
1 769
1389.
Vojáčková Kateřina
T. J. Sokol Vrané II
6
1 769
1391.
Veselý David
ALT RS
1
1 758
1392.
Hulínský Martin
ČWA
2
1 753
1393.
Harcuba Petr
JK Staré Splavy
1
1 747
1393.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
1 747
1393.
Bauditz Anne
GER - Germany
1
1 747
1396.
Riedel Michal
VS Duchcov
5
1 741
1397.
Kraml Miroslav
YC Písek
3
1 737
1398.
Kincel Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 728
1398.
Kincel Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 728
1400.
Ticháček Josef
SVK - Slovak Republic
1
1 720
1400.
Ticháček Josef
SVK - Slovak Republic
1
1 720
1400.
Ticháček Josef
SVK - Slovak Republic
1
1 720
1400.
Ticháček Josef
SVK - Slovak Republic
1
1 720
1400.
Ticháček Josef
SVK - Slovak Republic
1
1 720
1400.
Ticháček Josef
SVK - Slovak Republic
1
1 720
1406.
Klopfová Lenka
YC Lipno nad Vltavou
3
1 714
1407.
Kincel Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 702
1407.
Kincel Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 702
1409.
Dybal Vojta
Baník Ostrava
4
1 683
1410.
Hübnerová Karolina
Jachtklub Brno
2
1 678
1411.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
1 675
1411.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
1 675
1411.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
1 675
1411.
Bobulová Anna
SVK - Slovak Republic
1
1 675
1411.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
1 675
1411.
Bobulová Anna
SVK - Slovak Republic
1
1 675
1411.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
1 675
1411.
Bobulová Anna
SVK - Slovak Republic
1
1 675
1411.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
1 675
1411.
Bobulová Anna
SVK - Slovak Republic
1
1 675
1411.
Růžička Pavel
SVK - Slovak Republic
1
1 675
1422.
Honsberg Helmut
GER - Germany
1
1 670
1422.
Honsberg Helmut
GER - Germany
1
1 670
1422.
Honsberg Helmut
GER - Germany
1
1 670
1422.
Honsberg Helmut
GER - Germany
1
1 670
1422.
Honsberg Helmut
GER - Germany
1
1 670
1427.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
1 669
1427.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
1 669
1427.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
1 669
1427.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
1 669
1427.
Kecskésová Nikoleta
SVK - Slovak Republic
1
1 669
1432.
Pávics László
HUN - Hungary
1
1 665
1432.
Tóth István
HUN - Hungary
1
1 665
1434.
Šmol Robert
YC Doksy
2
1 664
1435.
Lunter Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 663
1435.
Kaňuk Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 663
1435.
Psalman Boris
SVK - Slovak Republic
1
1 663
1435.
Kočvara Radovan
SVK - Slovak Republic
1
1 663
1435.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
1 663
1435.
Kramolišová Tereza
YC LS Brno
1
1 663
1441.
Waas František
Lokomotiva Plzeň
4
1 649
1442.
Edmund Berndy
AUT - Austria
2
1 648
1443.
Dymák Petr ml.
YC Vysoké Mýto
3
1 642
1444.
Vachelová Barbora
JK Černá v Pošumaví
2
1 641
1445.
Kysilka Ondřej
TJ Lanškroun
7
1 638
1446.
Karhánek Jan
YC SaS
1
1 628
1446.
Karhánek Jiří
YC SaS
1
1 628
1448.
Dragoun Ivan
JK Plzeň
4
1 621
1449.
Hubáček Tomáš
ČANY
1
1 614
1449.
Bohm Jaromír
ČANY
1
1 614
1451.
Pieczka Robert
POL - Poland
1
1 611
1451.
Pieczka Robert
POL - Poland
1
1 611
1451.
Pieczka Robert
POL - Poland
1
1 611
1451.
Pieczka Robert
POL - Poland
1
1 611
1451.
Pieczka Robert
POL - Poland
1
1 611
1451.
Pieczka Robert
POL - Poland
1
1 611
1451.
Pieczka Robert
POL - Poland
1
1 611
1451.
Pieczka Robert
POL - Poland
1
1 611
1459.
Švábek Jan
YC CERE
1
1 608
1459.
Lejhanec Pavel
YC Pardubice
1
1 608
1461.
Běhal Radek
JK Ostrava
3
1 601
1462.
Marciniak Grazyna
POL - Poland
1
1 598
1463.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 592
1463.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 592
1463.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 592
1463.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 592
1463.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 592
1463.
Benčeková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 592
1469.
Mareš Michal
YC CERE
2
1 591
1470.
Nowakowski Boguslav
POL - Poland
1
1 589
1470.
Nowakowski Boguslav
POL - Poland
1
1 589
1470.
Nowakowski Boguslav
POL - Poland
1
1 589
1470.
Nowakowski Boguslav
POL - Poland
1
1 589
1470.
Nowakowski Boguslav
POL - Poland
1
1 589
1470.
Nowakowski Boguslav
POL - Poland
1
1 589
1470.
Nowakowski Boguslav
POL - Poland
1
1 589
1470.
Nowakowski Boguslav
POL - Poland
1
1 589
1478.
Jakobsen Erik
AUS - Australia
1
1 587
1479.
Plisková Eliška
LS Zlín
3
1 584
1480.
Uzel Tom
AUT - Austria
1
1 565
1480.
Kastanek Markus
AUT - Austria
1
1 565
1480.
Uzel Tom
AUT - Austria
1
1 565
1483.
Bula Pavel
YC Vranovská přehr.
3
1 559
1484.
Svitok Michal
YC Vranovská přehr.
3
1 554
1485.
Wright Paul
GBR - Great Britain
1
1 552
1486.
Hájek Martin
Bohemia Poděbrady
6
1 551
1487.
Havelka Pavel
YC Pardubice
3
1 549
1488.
Kantorík Ivan
JK Ostrava Poruba
3
1 544
1489.
Zemanová Veronika
YC CERE
1
1 535
1489.
Lo Pinto David
YC CERE
1
1 535
1491.
Turbová Tereza
YC LS Brno
4
1 534
1492.
Bazler Petr
ASK Lovosice
3
1 533
1493.
Dojmazov Petr
ALT RS
7
1 530
1494.
Němec Vojtěch
ČYK
1
1 527
1495.
Kadlecová Dagmar
ALT Tornado
1
1 526
1496.
Matyasovski Geza
HUN - Hungary
1
1 514
1497.
Olša Jiří
YC LS Brno
2
1 508
1498.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 496
1498.
Šindelář Jan
JK Plzeň
5
1 496
1498.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 496
1501.
Siljola Sevi
FIN - Finland
1
1 494
1502.
Novák Dušan
ASK Lovosice
2
1 492
1502.
Ouška Miloslav
YC Ústí n L
2
1 492
1504.
Vogl Charul
AUT - Austria
1
1 483
1505.
Rosík Alex
YC CERE
3
1 480
1506.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
1
1 476
1507.
Schnepf Benjamin
GER - Germany
1
1 468
1507.
Schnepf Benjamin
GER - Germany
1
1 468
1507.
Schnepf Benjamin
GER - Germany
1
1 468
1507.
Schnepf Benjamin
GER - Germany
1
1 468
1507.
Schnepf Benjamin
GER - Germany
1
1 468
1512.
Jeřábek Petr
ALT Tornado
3
1 455
1512.
Kölbl Josef
ALT Tornado
3
1 455
1514.
Čunderlík Jan
SVK - Slovak Republic
1
1 454
1514.
Beranek Roswitha
AUT - Austria
1
1 454
1514.
Repko Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 454
1514.
Csuday Zdenek
SVK - Slovak Republic
1
1 454
1514.
Čech Ladislav
SVK - Slovak Republic
1
1 454
1514.
Kanka Pavel
SVK - Slovak Republic
1
1 454
1520.
Satranský Radek
YC Pardubice
4
1 446
1521.
Fejtek Rudolf
Lokomotiva Cheb
2
1 445
1522.
Valenta Marek
TJ Jiskra Třeboň
2
1 442
1522.
Grill Milan
TJ Jiskra Třeboň
2
1 442
1524.
Činčera Marek
JK Sokolov
3
1 440
1524.
Matz Barbara
AUT - Austria
1
1 440
1524.
Fitzinger Max
AUT - Austria
1
1 440
1524.
Fitzinger Max
AUT - Austria
1
1 440
1524.
Fitzinger Max
AUT - Austria
1
1 440
1529.
Karšulín Pavel Ing.
YC Vranovská přehr.
2
1 438
1529.
Karšulín Petr
YC Vranovská přehr.
2
1 438
1531.
Duchnovský Milan
SVK - Slovak Republic
1
1 436
1531.
Hirschmann Iris
GER - Germany
1
1 436
1531.
Hirschmann Iris
GER - Germany
1
1 436
1531.
Hirschmann Iris
GER - Germany
1
1 436
1531.
Hirschmann Iris
GER - Germany
1
1 436
1531.
Hirschmann Iris
GER - Germany
1
1 436
1537.
Neumann Jakub
T. J. Sokol Vrané II
7
1 434
1538.
Hájek Libor
JK Cheb
4
1 430
1539.
Šmíd Jiří
KJ Těrlicko
1
1 425
1539.
Šmídová Jana
KJ Těrlicko
1
1 425
1541.
Baudyš Pavel
Sokol Dobřichovice
2
1 421
1542.
Stránský Martin
Lokomotiva Cheb
3
1 411
1543.
Kučerová Jana
JK Prostějov
3
1 408
1544.
Raspond Marek
POL - Poland
1
1 406
1544.
Motal Marek
ALT RS
1
1 406
1544.
Raspond Marek
POL - Poland
1
1 406
1544.
Raspond Marek
POL - Poland
1
1 406
1544.
Raspond Marek
POL - Poland
1
1 406
1544.
Raspond Marek
POL - Poland
1
1 406
1544.
Raspond Marek
POL - Poland
1
1 406
1551.
Dvořák Ondřej
Jachtklub Brno
6
1 397
1552.
Juříček Miloslav
ALT Vaurien
1
1 385
1552.
Kanyicska Márk
HUN - Hungary
1
1 385
1552.
Maleček Radek
ALT Vaurien
1
1 385
1552.
Najser Martin
ALT Vaurien
1
1 385
1552.
Mastná Jaroslava
ALT Vaurien
1
1 385
1552.
Nagy Nátán
HUN - Hungary
1
1 385
1558.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
2
1 382
1559.
Lašová Zuzana
Lokomotiva Plzeň
2
1 380
1560.
Migliaccio Giovanni Ciro
USA - United States of Am
1
1 379
1561.
Marzena Marek
POL - Poland
1
1 376
1561.
Korasik Piotr
POL - Poland
1
1 376
1561.
Marzena Marek
POL - Poland
1
1 376
1564.
Pollák Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 373
1565.
Pfaffenbichler Peter
AUT - Austria
2
1 356
1565.
Pfaffenbichler Peter
AUT - Austria
2
1 356
1565.
Pfaffenbichler Peter
AUT - Austria
2
1 356
1565.
Hudák Josef
JK Česká Lípa
2
1 356
1565.
Češka Jiří
YC Kovářov
1
1 356
1565.
Chovanec Miloš
YC Kovářov
1
1 356
1571.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
1 353
1571.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
1 353
1571.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
1 353
1574.
Styblo Petr
AUT - Austria
2
1 343
1574.
Styblo Petr
AUT - Austria
2
1 343
1574.
Styblo Petr
AUT - Austria
2
1 343
1577.
Hasmanová Martina
ASK Lovosice
2
1 334
1578.
Kolinski Jacek
AUT - Austria
1
1 329
1578.
Kolinski Jacek
AUT - Austria
1
1 329
1580.
Kuchta Dominik
Sokol Tovačov
2
1 328
1581.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 310
1581.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 310
1581.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 310
1581.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 310
1581.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 310
1581.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 310
1581.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 310
1581.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 310
1581.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 310
1581.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 310
1581.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 310
1581.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 310
1593.
Daňhel Roman
TJ Jiskra Třeboň
2
1 308
1593.
Nosek Petr
TJ Jiskra Třeboň
2
1 308
1595.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
1 305
1595.
Lopuchovský Pavol
SVK - Slovak Republic
1
1 305
1597.
Raška Marek
ČWA
1
1 291
1598.
Kokešová Magdalena
TJ Lanškroun
6
1 282
1599.
Simkó Zsolt
HUN - Hungary
1
1 279
1599.
Vass Ă?dám
HUN - Hungary
1
1 279
1601.
Broul Stanislav
Delfín Jablonec
2
1 269
1602.
Molcanyi Bohdan
SVK - Slovak Republic
1
1 267
1603.
Smotlacha Pavel
YC Neratovice
1
1 261
1603.
Landkammer Jan
YC Neratovice
1
1 261
1603.
Struha Milan
YC Neratovice
1
1 261
1603.
Šenkýř Ivan
YC Neratovice
1
1 261
1603.
Jodas Jiří
YC Neratovice
1
1 261
1603.
Struha Jan
YC Neratovice
1
1 261
1609.
Krejčík Václav
Bohemia Poděbrady
5
1 248
1610.
Hlinka Robert
Lokomotiva Cheb
1
1 247
1610.
Zeman Tomáš
Lokomotiva Cheb
1
1 247
1610.
Pitelka Václav
JK Staré Splavy
1
1 247
1613.
Helbig Pascal
GER - Germany
1
1 241
1613.
Helbig Pascal
GER - Germany
1
1 241
1613.
Helbig Pascal
GER - Germany
1
1 241
1613.
Helbig Pascal
GER - Germany
1
1 241
1613.
Helbig Pascal
GER - Germany
1
1 241
1618.
Novák Miroslav
SK Yachting Styl
1
1 236
1619.
Mikula Josef
JK Ostrava
6
1 234
1620.
Novák Jiří
YC LS Brno
4
1 227
1621.
Lindová Klára
YC Kladno
2
1 226
1622.
Běhal Miroslav
Baník Ostrava
4
1 215
1623.
Blahuta Libor
Baník Ostrava
4
1 212
1623.
Hammond Jon
GBR - Great Britain
1
1 212
1623.
Hammond Jon
GBR - Great Britain
1
1 212
1626.
Polášková Tereza
TJ Lanškroun
6
1 207
1627.
Faltys David
Bohemia Poděbrady
1
1 206
1627.
Havlena Jiří
YC CERE
1
1 206
1627.
Faltysová Natálie
Bohemia Poděbrady
1
1 206
1630.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 202
1630.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 202
1630.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 202
1630.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 202
1630.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 202
1635.
Pouska Svatopluk
Prazdroj Plzeň
2
1 182
1636.
Havelka Pavel
YC Pardubice
2
1 172
1637.
Pavlíková Gabriela
YC LS Brno
2
1 156
1637.
Janoušek Robin
ALT RS
1
1 156
1637.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
1
1 156
1637.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
1
1 156
1641.
Dušek Josef
TJ Jiskra Třeboň
3
1 149
1642.
Zvěřina Václav
VS Duchcov
4
1 147
1643.
Nováková Miroslava
Lokomotiva Cheb
2
1 137
1644.
Princová Lea
YC LS Brno
5
1 136
1644.
Daněk Tomáš
YC LS Brno
2
1 136
1646.
Machovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
1 130
1646.
Benda Jan
ALT Cat Open
1
1 130
1646.
Brezinová Lenka
SVK - Slovak Republic
1
1 130
1646.
Mažeikaite Emile
LTU - Lithuania
1
1 130
1646.
Žižys Dominykas
LTU - Lithuania
1
1 130
1646.
Machovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
1 130
1652.
Pandler Michael
GER - Germany
1
1 129
1652.
Pandler Michael
GER - Germany
1
1 129
1652.
Pandler Michael
GER - Germany
1
1 129
1652.
Pandler Michael
GER - Germany
1
1 129
1652.
Pandler Michael
GER - Germany
1
1 129
1657.
Riedel Oto
VS Duchcov
3
1 119
1658.
Pánek Ondřej
YC CERE
2
1 118
1658.
Fröhlich Lukáš
YC CERE
2
1 118
1660.
Krempl Florian
GER - Germany
1
1 112
1660.
Krempl Florian
GER - Germany
1
1 112
1660.
Krempl Florian
GER - Germany
1
1 112
1660.
Krempl Florian
GER - Germany
1
1 112
1660.
Krempl Florian
GER - Germany
1
1 112
1665.
Dumek Petr
YC Kotva Pha
2
1 111
1666.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1666.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1666.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1666.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1666.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1666.
Lachner Vít
YC Neratovice
1
1 108
1666.
Macháčková Barbora
SVK - Slovak Republic
1
1 108
1673.
Dušek Matěj
YC Lipno nad Vltavou
2
1 104
1674.
Lenner Nicolaus
AUT - Austria
1
1 098
1674.
Beranek Roswitha
AUT - Austria
1
1 098
1676.
Straka Milan
SVK - Slovak Republic
1
1 081
1676.
Psalman Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 081
1676.
Drmla Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 081
1676.
Sojer Tobias
GER - Germany
1
1 081
1676.
Sojer Rudolf
GER - Germany
1
1 081
1676.
Krobot Jaromír
SVK - Slovak Republic
1
1 081
1676.
Šenkýřová Lenka
YC Neratovice
1
1 081
1676.
Janušek Ivan
SVK - Slovak Republic
1
1 081
1676.
Černý Michal
Lokomotiva Plzeň
1
1 081
1676.
Straka Milan
SVK - Slovak Republic
1
1 081
1686.
Vachtarčík Martin
Baník Ostrava
3
1 076
1686.
Fiala Jan
YC LS Brno
2
1 076
1688.
Šabo Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 075
1689.
Škof Jerneja
SLO - Slovenia
1
1 067
1689.
Nemec Mitja
SLO - Slovenia
1
1 067
1691.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
1
1 063
1691.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 063
1691.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 063
1691.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 063
1691.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 063
1691.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 063
1691.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 063
1698.
Vyšín Miroslav
ČYK
3
1 058
1699.
Jaš Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 051
1699.
Mojdl Martin
ČYK
1
1 051
1699.
Jaš Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 051
1699.
Jaš Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 051
1699.
Jaš Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 051
1699.
Jaš Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 051
1699.
Jaš Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 051
1699.
Holwell Sven
GBR - Great Britain
1
1 051
1699.
Jaš Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 051
1708.
Stáňa Ivo
Baník Ostrava
2
1 050
1709.
Bezdíček Vojtěch
TJ Lanškroun
5
1 034
1710.
Čulák Tomáš
YC Neratovice
1
1 032
1710.
Miroslav Špedl
JK Klatovy
3
1 032
1710.
Ochec Jan
ČYK
1
1 032
1713.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 029
1713.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 029
1713.
Půr Ivo
ČANY
1
1 029
1713.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 029
1713.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 029
1713.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 029
1713.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 029
1720.
Vobořil Tomáš
YC CERE
1
1 024
1721.
Pokorný Miroslav
Bohemia Poděbrady
5
1 010
1722.
Vachelová Hana
JK Černá v Pošumaví
3
1 003
1722.
Vachel František
JK Černá v Pošumaví
3
1 003
1724.
Poljaková Andrea
Sokol Tovačov
2
994
1725.
Borgel Ingard
GER - Germany
1
991
1725.
Borgel Ingard
GER - Germany
1
991
1725.
Borgel Ingard
GER - Germany
1
991
1725.
Borgel Ingard
GER - Germany
1
991
1725.
Borgel Ingard
GER - Germany
1
991
1730.
Kadlec Jan
ČANY
1
990
1731.
Hájková Lenka
JK Staré Splavy
1
989
1732.
Bučilová Michaela
YC Písek
3
982
1733.
Baudyšová Tereza
Sokol Dobřichovice
2
969
1734.
Vitáková Anna
JK Plzeň
3
963
1735.
Gémesi Gyula
HUN - Hungary
1
957
1736.
Várady Robert
SVK - Slovak Republic
2
954
1736.
Várady Robert
SVK - Slovak Republic
2
954
1736.
Várady Robert
SVK - Slovak Republic
2
954
1736.
Várady Robert
SVK - Slovak Republic
2
954
1736.
Várady Robert
SVK - Slovak Republic
2
954
1736.
Švec Ladislav
ČWA
3
954
1742.
Blažek Martin
ČYK
2
952
1743.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
943
1743.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
943
1743.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
943
1743.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
943
1743.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
943
1743.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
943
1743.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
943
1750.
Klát Roman
ALT Vaurien
2
942
1750.
Divácký Daniel
YC CERE
2
942
1752.
Janáček Petr
YC LS Brno
2
938
1753.
Šudomová Agáta
YC Lipno nad Vltavou
1
935
1754.
Scheinecher Christias
AUT - Austria
1
932
1754.
Stadler Walburga
GER - Germany
1
932
1754.
Scheinecher Christias
AUT - Austria
1
932
1754.
Scheinecher Christias
AUT - Austria
1
932
1758.
Dlouhý Antonín
Císařská louka
1
931
1758.
Löwit Harry
Císařská louka
1
931
1760.
Šonka Jaroslav
YC CERE
1
913
1760.
Novák Jiří
YC CERE
1
913
1760.
Uzel Tom
AUT - Austria
1
913
1760.
Vítovec Daniel
YC CERE
1
913
1760.
Uzel Tom
AUT - Austria
1
913
1760.
Vik Viktor
YC CERE
1
913
1760.
Uzel Tom
AUT - Austria
1
913
1760.
Hampl Leni
AUT - Austria
1
913
1760.
Šlemín Pavel
YC CERE
1
913
1769.
Ťažandlák Adam
SVK - Slovak Republic
2
909
1769.
Ťažandlák Adam
SVK - Slovak Republic
2
909
1769.
Ťažandlák Adam
SVK - Slovak Republic
2
909
1769.
Ťažandlák Adam
SVK - Slovak Republic
2
909
1769.
Ťažandlák Adam
SVK - Slovak Republic
2
909
1769.
Ťažandlák Adam
SVK - Slovak Republic
2
909
1769.
Ťažandlák Adam
SVK - Slovak Republic
2
909
1776.
Lindová Kateřina
YC Kladno
2
908
1777.
Dziuba Kamil
Baník Ostrava
2
905
1778.
Steiner Jaroslav
YC Vysoké Mýto
1
904
1778.
Peterek Kamil
Český Kiting, z.s.
1
904
1778.
Dymák Petr
YC Vysoké Mýto
1
904
1781.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
901
1782.
Borčická Lucie
YC LS Brno
3
881
1783.
Scharnell Lennart
SWE - Sweden
1
879
1784.
Melčanyi Bohdan
SVK - Slovak Republic
1
875
1785.
Městka Josef
Lokomotiva Cheb
2
874
1785.
Kraft Jiří
VS Duchcov
1
874
1785.
Kraft Jiří
VS Duchcov
1
874
1785.
Týle Jaroslav
JK Staré Splavy
2
874
1789.
Žákovčíková Alžběta
JK Ostrava
2
868
1790.
Bastl Jan
Lokomotiva Cheb
1
860
1791.
Harbeck Daniel
GER - Germany
1
858
1791.
HÝtte Moritz
GER - Germany
1
858
1791.
Harbeck Daniel
GER - Germany
1
858
1791.
Harbeck Daniel
GER - Germany
1
858
1791.
Harbeck Daniel
GER - Germany
1
858
1791.
HÝtte Moritz
GER - Germany
1
858
1791.
HÝtte Moritz
GER - Germany
1
858
1791.
HÝtte Moritz
GER - Germany
1
858
1791.
HÝtte Moritz
GER - Germany
1
858
1791.
Harbeck Daniel
GER - Germany
1
858
1801.
Marian Jan
Lokomotiva Plzeň
3
857
1802.
Štěpánek Jiří
VS Duchcov
2
841
1803.
Benešová Kateřina
YC DIM Bezdrev
1
831
1803.
Smolař Michal
ALT SF
1
831
1805.
Lohse Uwe
GER - Germany
1
819
1805.
Lohse Uwe
GER - Germany
1
819
1805.
Lohse Uwe
GER - Germany
1
819
1805.
Lohse Uwe
GER - Germany
1
819
1805.
Lohse Uwe
GER - Germany
1
819
1810.
Pfaffenbichler Peter
AUT - Austria
1
815
1810.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
815
1810.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
815
1810.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
815
1810.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
815
1810.
Pfaffenbichler Peter
AUT - Austria
1
815
1816.
Jindřich Rostislav
JK Cheb
2
808
1816.
Votřel Vladimír
TJ Jiskra Třeboň
2
808
1816.
Valeš Jáchym
YC CERE
2
808
1819.
Cibulková Veronika
JK Plzeň
1
804
1819.
Hieková Romana
YC Ústí n L
1
804
1821.
Weindl Thomas
GER - Germany
1
800
1821.
KlaÝnig Birgit
GER - Germany
1
800
1821.
KlaÝnig Birgit
GER - Germany
1
800
1821.
KlaÝnig Birgit
GER - Germany
1
800
1821.
KlaÝnig Birgit
GER - Germany
1
800
1821.
Weindl Thomas
GER - Germany
1
800
1821.
Weindl Thomas
GER - Germany
1
800
1821.
Weindl Thomas
GER - Germany
1
800
1821.
KlaÝnig Birgit
GER - Germany
1
800
1821.
Weindl Thomas
GER - Germany
1
800
1831.
Špedlová Veronika
JK Klatovy
2
798
1832.
Vácha Jan
Lokomotiva Plzeň
1
792
1832.
Ircing Jaroslav
Olšovec Jedovnice
1
792
1834.
Knorrová Barbora
VS Duchcov
3
780
1834.
Sanková Lenka
VS Duchcov
3
780
1836.
Holotík Miroslav
LS Kroměříž
2
774
1836.
Fuhrman Rainer
AUT - Austria
2
774
1838.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
4
766
1839.
Essl Josef
AUT - Austria
1
761
1839.
Essl Josef
AUT - Austria
1
761
1839.
Sommerauová Jana
JK Sokolov
1
761
1839.
Jindřichová Markéta
JK Cheb
2
761
1843.
Koblasa Lukáš
Lokomotiva Cheb
2
757
1844.
Petrásek Jaroslav
ALT Melges 24
1
755
1844.
Maunier Quentin
ALT Melges 24
1
755
1846.
Junek Vladimír
JK Olomouc
1
753
1847.
Orlovský Matúš
SVK - Slovak Republic
1
751
1847.
Orlovský Matúš
SVK - Slovak Republic
1
751
1847.
Orlovský Matúš
SVK - Slovak Republic
1
751
1847.
Orlovský Matúš
SVK - Slovak Republic
1
751
1851.
Vítek Miroslav
YC Znojmo
2
735
1851.
Uhlíř Bedřich
YC Znojmo
2
735
1853.
Gerasimavi-čius Antanas
LTU - Lithuania
1
734
1853.
Petraityte Gabriele
LTU - Lithuania
1
734
1855.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
733
1855.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
733
1855.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
733
1855.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
733
1855.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
733
1855.
Melišová Janka
SVK - Slovak Republic
1
733
1861.
Střítězský Jiří
JK Černá v Pošumaví
2
725
1862.
Markovič Filip
SVK - Slovak Republic
1
721
1862.
Macháček Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
721
1864.
Stáňa Ivo
Baník Ostrava
2
707
1864.
Metayer Jack
JK Česká Lípa
2
707
1866.
Frölich Pavel
YC Kladno
1
703
1867.
Podlenová Šárka
ČYK
2
702
1868.
Horešovský Zdeněk
YC Písek
2
700
1869.
Trňák Lukáš
LS Kroměříž
2
698
1870.
Novák Jaroslav
YC Doksy
1
694
1870.
Štengl ing. Michal
YC Doksy
1
694
1872.
Bobková Eva
Baník Ostrava
1
688
1873.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
677
1873.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
677
1873.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
677
1873.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
677
1873.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
677
1878.
Podzimek Pavel
YC LS Brno
4
676
1879.
Fiala Petr
YC LS Brno
1
672
1879.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
672
1879.
Laco Josef
SVK - Slovak Republic
1
672
1879.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
672
1879.
Laco Josef
SVK - Slovak Republic
1
672
1879.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
672
1879.
Laco Josef
SVK - Slovak Republic
1
672
1879.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
672
1879.
Laco Josef
SVK - Slovak Republic
1
672
1879.
Laco Josef
SVK - Slovak Republic
1
672
1879.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
672
1879.
Laco Josef
SVK - Slovak Republic
1
672
1879.
Lenchenmeier Jodok
SUI - Switzerland
1
672
1892.
Janoušek Oliver
ALT RS
1
670
1893.
Okulicz Jan
POL - Poland
1
666
1893.
Okulicz Jan
POL - Poland
1
666
1893.
Okulicz Jan
POL - Poland
1
666
1893.
Okulicz Jan
POL - Poland
1
666
1893.
Okulicz Jan
POL - Poland
1
666
1893.
Okulicz Jan
POL - Poland
1
666
1893.
Plch Jiří
ČANY
1
666
1893.
Krauz Petr
ČANY
1
666
1893.
Jelínek Stanislav
YC DIM Bezdrev
1
666
1902.
Boroš Milan
SVK - Slovak Republic
1
653
1902.
Boroš Milan
SVK - Slovak Republic
1
653
1902.
Boroš Milan
SVK - Slovak Republic
1
653
1902.
Boroš Milan
SVK - Slovak Republic
1
653
1902.
Boroš Milan
SVK - Slovak Republic
1
653
1907.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
636
1907.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
636
1907.
Kovařík Marian
Český Kiting, z.s.
1
636
1907.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
636
1907.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
636
1907.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
636
1907.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
636
1907.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
636
1907.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
636
1907.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
636
1907.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
636
1907.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
636
1907.
Kubec Filip
SVK - Slovak Republic
1
636
1920.
Kusáková Tereza
Sokol Palkovice
1
609
1921.
Varady Ján
SVK - Slovak Republic
1
606
1921.
Varady Ján
SVK - Slovak Republic
1
606
1921.
Oršula Peter
SVK - Slovak Republic
1
606
1921.
Slabý Oldřich
YC Ústí n L
3
606
1921.
Varady Ján
SVK - Slovak Republic
1
606
1921.
Varady Ján
SVK - Slovak Republic
1
606
1921.
Varady Ján
SVK - Slovak Republic
1
606
1921.
Ondík Antonín
Slavoj Hluboká
2
606
1921.
Varady Ján
SVK - Slovak Republic
1
606
1921.
Kurasik Szymon
POL - Poland
1
606
1921.
Kurasik Szymon
POL - Poland
1
606
1921.
Mikita Alexander
SVK - Slovak Republic
1
606
1921.
Machovec Dezider
SVK - Slovak Republic
1
606
1921.
Marzena Marek
POL - Poland
1
606
1921.
Marzena Marek
POL - Poland
1
606
1921.
Marzena Marek
POL - Poland
1
606
1921.
Luštík Jozef
SVK - Slovak Republic
1
606
1921.
Babjak Marián
SVK - Slovak Republic
1
606
1921.
Arnoult Xavier
YC CERE
1
606
1921.
Váňa Luboš
SK Štětí
1
606
1921.
Kurasik Szymon
POL - Poland
1
606
1921.
Filinger Marek
YC CERE
1
606
1921.
Týle Jaroslav
JK Staré Splavy
2
606
1921.
Zídková Kateřina
YC Lipno nad Vltavou
1
606
1945.
Novák Tomáš
JK Ostrava
2
604
1946.
Nuc Jindřich
JK Plzeň
2
598
1947.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
1
597
1947.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
597
1947.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
1
597
1947.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
597
1947.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
1
597
1947.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
597
1947.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
1
597
1947.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
597
1947.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
597
1947.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
1
597
1947.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
597
1947.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
597
1959.
Věříš Matěj
Slávia Česká Skalice
1
594
1960.
Krátký Ondřej
Sokol Dobřichovice
1
587
1960.
Cenek Miroslav
Jachtklub Brno
1
587
1960.
Veselý Ladislav
YC CERE
1
587
1963.
Cicuto Remo
SVK - Slovak Republic
1
584
1963.
Cicuto Remo
SVK - Slovak Republic
1
584
1963.
Jakubec Vlastimír
Slavoj Litoměřice
2
584
1966.
Krejčí Tomáš
JK Cheb
1
578
1966.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
1
578
1966.
Pavlousek Pavel
ČYK
1
578
1966.
Drábek Jan
A.N.V.
1
578
1966.
Holl Jörg
AUT - Austria
1
578
1971.
Knorr Luděk
VS Duchcov
2
570
1971.
Knorr Jindřich
VS Duchcov
2
570
1971.
Vondrouš Radek
JK Olomouc
1
570
1974.
Červený Mojmír
ASK Lovosice
1
554
1974.
Červený Aleš
ASK Lovosice
1
554
1974.
Nováková Jitka
ASK Lovosice
1
554
1974.
Smejkal Patrick
ALT RS
1
554
1974.
Jadrný Jakub
Jachtklub Brno
1
554
1979.
Čech Martin
SVK - Slovak Republic
1
526
1979.
Čech Martin
SVK - Slovak Republic
1
526
1981.
test test
Jednoráz.licence
1
524
1981.
test test
Jednoráz.licence
1
524
1981.
test test
Jednoráz.licence
1
524
1981.
test test
Jednoráz.licence
1
524
1981.
test test
Jednoráz.licence
1
524
1981.
test test
Jednoráz.licence
1
524
1987.
Sekera Petr
VS Duchcov
1
521
1988.
Randáková Věra
YC Vysoké Mýto
2
505
1988.
Šoltis Rasťo
SVK - Slovak Republic
1
505
1988.
Šoltis Rasťo
SVK - Slovak Republic
1
505
1988.
Trčka Miroslav
Baník Most
2
505
1988.
Křiváková Magdaléna
YC LS Brno
2
505
1988.
Šoltis Rasťo
SVK - Slovak Republic
1
505
1988.
Mrázová Andrea
SVK - Slovak Republic
1
505
1988.
Pokorný Matyáš
Bohemia Poděbrady
2
505
1988.
Beránek Tomáš
Slavoj Hluboká
2
505
1988.
Jedlička Milan
ČANY
1
505
1988.
Burian Daniel
ČANY
1
505
1988.
Chamradová Eva
JK Ostrava
2
505
1988.
Švec Václav
ČANY
1
505
1988.
Šoltis Rasťo
SVK - Slovak Republic
1
505
1988.
Šoltis Rasťo
SVK - Slovak Republic
1
505
1988.
Šoltis Rasťo
SVK - Slovak Republic
1
505
2004.
Vermouzek Jan
YC LS Brno
2
503
2005.
Németh Lehel
RUS - Russia
1
498
2006.
Jörg Holl
AUT - Austria
1
475
2007.
Veronika Špedlová
JK Klatovy
1
469
2008.
Veselá Tereza
ALT RS
1
452
2008.
Hodač Pavel
Slavoj Litoměřice
1
452
2008.
Šedlbauer Roman
Slavoj Litoměřice
1
452
2008.
Masopust Jaroslav
YC Doksy
1
452
2012.
Klíma Bohuslav
JK Černá v Pošumaví
3
416
2013.
Mika Radek
ČWA
1
404
2013.
Peřinka Stanislav
JK Česká Lípa
1
404
2013.
Nesvadba Pavel
YC LS Brno
1
404
2013.
Mikolášek Karel
Slavoj Litoměřice
2
404
2013.
Navrátil Petr
Sokol Tovačov
1
404
2013.
Lorenz Alan
JK Česká Lípa
1
404
2013.
Alexová Michaela
ALT Vaurien
1
404
2013.
Skala Pavel
JK Cheb
1
404
2013.
Šulcová Pavla
YC Vysoké Mýto
1
404
2013.
Kovařík Marian ml.
Český Kiting, z.s.
1
404
2013.
Hašová Karin
JK Ostrava
2
404
2013.
Pitelová Ema
JK Sokolov
2
404
2013.
Svítková Jana
YC CERE
1
404
2013.
Navrátil Jan
Sokol Tovačov
1
404
2013.
Stoklasa Petr
YC CERE
1
404
2013.
Sedláčková Veronika
Prazdroj Plzeň
1
404
2013.
Čejka Jindřich
Mulda Klub
1
404
2013.
Topinka Lukáš
YC CERE
1
404
2013.
Šajner Marek
VS Duchcov
1
404
2013.
Alexa Miloš
YC LS Brno
1
404
2013.
Valenta Jan
TJ Jiskra Třeboň
1
404
2013.
Matyasovszki Geza
HUN - Hungary
1
404
2035.
Labský Josef
JK Sokolov
1
402
2036.
Cvikrová Michaela
ČYK
1
396
2037.
Vodáček Lukáš
YC LS Brno
2
390
2038.
Konvalinka Matěj
YC Písek
1
382
2039.
Handl Erich
YC Kladno
1
376
2040.
Jetmarová Ines
Slávia Česká Skalice
1
370
2041.
Nový Odin
SUI - Switzerland
1
360
2042.
Zvěřinová Miloslava
VS Duchcov
1
347
2043.
Knorr Petr
VS Duchcov
1
344
2044.
Samek Jakub
YC Kladno
1
336
2044.
Hanzlík Aleš
Sokol Tovačov
1
336
2046.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
2
325
2046.
Hála Tomáš
LS Kroměříž
2
325
2048.
Houška Filip
Sokol Dobřichovice
1
323
2049.
Králík Radek
Jachtklub Brno
1
318
2049.
Winterstein Tamir
YC Doksy
1
318
2049.
Hofman Patrik
YC Doksy
1
318
2052.
Kučera Michal
TJ Lanškroun
1
305
2053.
Horáček Tomáš
Bohemia Poděbrady
2
303
2053.
Šesták Václav
YC DIM Bezdrev
1
303
2053.
Ševčík Martin
WS Club VD
1
303
2053.
Nevoral Jiří
YC Vranovská přehr.
1
303
2053.
Záluský Kamil
YC Nechranice
1
303
2053.
Kadlecová Veronika
YC Kladno
2
303
2053.
Šoltys Rostislav
SVK - Slovak Republic
1
303
2053.
Heřman Jan
Prazdroj Plzeň
1
303
2053.
Šoltys Rostislav
SVK - Slovak Republic
1
303
2053.
Šoltys Rostislav
SVK - Slovak Republic
1
303
2053.
Šoltys Rostislav
SVK - Slovak Republic
1
303
2053.
Šoltys Rostislav
SVK - Slovak Republic
1
303
2053.
Šoltys Rostislav
SVK - Slovak Republic
1
303
2066.
Karan Dietmar
AUT - Austria
1
297
2066.
DÝring Irmgard
AUT - Austria
1
297
2066.
DÝring Gerhard
AUT - Austria
1
297
2066.
DÝring Gerhard
AUT - Austria
1
297
2066.
DÝring Gerhard
AUT - Austria
1
297
2066.
Karan Dietmar
AUT - Austria
1
297
2072.
Jelínek Tomáš
YC Kladno
1
285
2073.
Homolová Iva
YC Lipno nad Vltavou
1
278
2074.
Hýža Vít
Jachtklub Brno
1
277
2074.
Šup Robert
YC Regent
1
277
2074.
Defer Leon
Jachtklub Brno
1
277
2074.
Starý Martin
Slavoj Hluboká
3
277
2074.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
1
277
2074.
Busta Helena
JK Královská
1
277
2074.
Fišer Roman
JK Královská
1
277
2081.
Jadrný Filip
Jachtklub Brno
2
271
2082.
Svoboda Oldřich
JK Černá v Pošumaví
1
247
2083.
Hanzl Vincent
Slavoj Litoměřice
1
226
2083.
Claus Joachim
YC LS Brno
1
226
2085.
Piak Ivan
Jachtklub Brno
1
209
2085.
Karas Jaroslav
Jachtklub Brno
1
209
2087.
Noháč Radek
Baník Most
1
206
2088.
Petr Jiří
VS Duchcov
1
202
2088.
Cibulka Vojtěch
JK Plzeň
1
202
2088.
Štěpánková Markéta
Delfín Jablonec
1
202
2088.
Červená Martina
JK Plzeň
1
202
2088.
Václav Černý
JK Klatovy
1
202
2088.
Horák Pavel
ČYK
1
202
2088.
Molnár Václav
Slavoj Litoměřice
1
202
2088.
Hořínek Jan
YC Kladno
1
202
2088.
Lipneský Martin
SVK - Slovak Republic
1
202
2088.
Hůla Miloš
ČYK
1
202
2088.
Baudyšová Klára
Sokol Dobřichovice
1
202
2088.
Lipneský Martin
SVK - Slovak Republic
1
202
2088.
Bláhová Sofie
ALT RS
1
202
2088.
Lipneský Martin
SVK - Slovak Republic
1
202
2088.
Lipneský Martin
SVK - Slovak Republic
1
202
2088.
Lipneský Martin
SVK - Slovak Republic
1
202
2088.
Lipneský Martin
SVK - Slovak Republic
1
202
2105.
Harcubová Veronika
JK Staré Splavy
1
198
2106.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
2
174
2107.
Jan Wiendl
JK Klatovy
1
168
2107.
Altmann Tomáš
Lokomotiva Plzeň
1
168
2109.
Hloch Tomáš
JK Olomouc
1
159
2110.
Harmáček Milan
YC Lipno nad Vltavou
1
147
2111.
Šlik Martin
YC LS Brno
1
101
2111.
Hanzl František
Slavoj Litoměřice
1
101
2111.
Šplíchal Filip
JK Plzeň
1
101
2111.
František Wiendl
JK Klatovy
1
101
2111.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
101
2111.
Havel Jan ml.
YC Vysoké Mýto
1
101
2111.
Říčanová Nicol
SK Štětí
1
101
2111.
Krejčíř Vojtěch
YC LS Brno
1
101
2111.
Soldátová Tina
YC Písek
1
101
2111.
Veselka Tomáš
Lokomotiva Cheb
1
101
2121.
Várady Ján
SVK - Slovak Republic
1
0
2121.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
0
2121.
Coubal Václav
YC CERE
1
0
2121.
Hudec Václav
YC Neratovice
1
0
2121.
Várady Ján
SVK - Slovak Republic
1
0
2121.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
0
2121.
Germany Margit
AUT - Austria
1
0
2121.
Motz Daniel
ČWA
1
0
2121.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
0
2121.
Zach Marek
Český Kiting, z.s.
1
0
2121.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
0
2121.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
0
2121.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
0
2121.
Várady Ján
SVK - Slovak Republic
1
0
2121.
Toth Martin
ČWA
3
0
2121.
Várady Ján
SVK - Slovak Republic
1
0
2121.
Vaněk Václav
YC Regent
2
0
2121.
Várady Ján
SVK - Slovak Republic
1
0
2121.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
0
2121.
Várady Ján
SVK - Slovak Republic
1
0
2121.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
0
2121.
Wutschuld Ton
AUT - Austria
1
0
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace