Lenka Sanková

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
 Stáhnout výsledky 2013 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
131614 19.08.2013 Kontrolní závod I Barbora 470 1 1 402
131616 22.08.2013 Kontrolní závod II Barbora 470 1 2 277
131617 24.08.2013 Regata Petra Zouhara Barbora 470 1 2 101
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121601 16.04.2012 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 12 504
121614 20.08.2012 Kontrolní závod I Oldřichov 470 1 2 101
121617 25.08.2012 Regata Petra Zouhara Oldřichov 470 1 1 402
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov Evr 3 12 678
111605 28.05.2011 Cena Oldřichova+KP Barbora - Oldřichov Evr 4 4 1 608
111613 08.08.2011 Cena Duchcova+KP Barbora - Oldřichov Evr 2 3 1 156
111614 15.08.2011 Kontrolní závod I. Barbora - Oldřichov 470 1 1 578
111615 17.08.2011 Dálková plavba Barbora - Oldřichov 470 1 2 277
111616 18.08.2011 Kontrolní závod II. Barbora - Oldřichov Evr 1 8 0
111617 20.08.2011 Regata Petra Zouhara Barbora - Oldřichov 470 1 1 101
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101602 24.04.2010 Zlatá plachta Barbory+SKP Oldřichov - Barbora Evr 1 3 800
101604 29.05.2010 Cena Oldřichova+SKP Oldřichov - Barbora Evr 4 2 2 312
101208 26.06.2010 9.Memoriál Josefa Šenkýře Orlík Evr 3 5 1 069
101209 28.06.2010 Přebor středočes. Kraje Orlík Evr 1 5 247
101614 19.08.2010 Kontrolní závod II Oldřichov - Barbora Evr 2 8 304
101615 21.08.2010 Men.Petra Zouhara Oldřichov - Barbora Evr 0 0 0
101512 17.09.2010 Švestková regata Jesenice Evr 3 14 701
101624 02.10.2010 Podzim.regata V.Vacka Oldřichov - Barbora Evr 2 1 1 406
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091620 12.09.2009 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 22 626
091513 19.09.2009 Švestková regata Jesenice Evr 3 9 1 277
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081602 26.04.2008 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 2 6 1 156
081801 10.05.2008 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 24 957
081604 31.05.2008 Cena Oldřichova + Sdruž. KP Oldřichov Evr 4 6 1 608
081210 21.06.2008 7. Memoriál Josefa Šenkýře Orlík - Velký Vír Evr 3 8 1 032
081211 23.06.2008 Krajský přebor střč. Kraje Orlík - Velký Vír Evr 4 5 1 925
081212 25.06.2008 Přebor ČOS - Dálková plavba Orlík - Radava Evr 3 7 768
081507 02.08.2008 Femina regata a Senio Cup Regent Evr 3 7 303
081609 16.08.2008 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 3 1 540
081610 18.08.2008 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 2 4 1 226
081511 23.08.2008 Modrá stuha Regentu Regent Evr 3 7 892
081514 20.09.2008 Švestková regata Jesenice Evr 3 11 945
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 14 831
071603 05.05.2007 Cena Oldřichova Oldřichov Evr 1 1 946
071305 19.05.2007 Jihočeský pohár Dvořiště Evr 3 11 791
071309 16.06.2007 Bohemia Cup Dvořiště Evr 3 11 945
071506 04.08.2007 Femina regata Regent Evr 3 6 831
071609 11.08.2007 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 3 1 331
071610 13.08.2007 Kontrolní závod I. Oldřichov Evr 1 1 1 055
071611 15.08.2007 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 4 1 839
071612 16.08.2007 Kontrolní závod II. Oldřichov Evr 2 4 1 350
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 32 792
071511 08.09.2007 Modrá stuha Regentu Regent Evr 3 16 831
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 19 578
071513 22.09.2007 Švestková regata Jesenice Evr 1 11 402
071621 29.09.2007 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Evr 2 3 1 054
071417 06.10.2007 Konec v Plzni Bolevák Evr 3 12 902
071117 13.10.2007 Primátorský štít + KP Vltava Praha Evr 4 4 2 161
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 5 2 109
062104 29.04.2006 Velká cena Optimist Nové Mlýny Evr 3 18 731
062105 05.05.2006 Pálavská regata Home Credit Nové Mlýny Evr 4 45 552
061801 13.05.2006 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 32 703
061606 27.05.2006 Sdružený krajský přebor Oldřichov Evr 4 2 3 200
061310 10.06.2006 Cena Šumavy Lipno Evr 4 36 630
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře Orlík Evr 3 4 2 025
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje Orlík Evr 4 5 2 530
061211 28.06.2006 Sletová regata - dálková plavba Orlík Evr 3 3 2 400
062004 30.06.2006 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 45 480
061507 29.07.2006 Femina regata Regent Evr 3 8 594
061612 12.08.2006 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 3 1 476
061613 14.08.2006 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 2 4 1 156
061614 16.08.2006 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 5 1 548
061615 17.08.2006 Kontrolní závod II Oldřichov Evr 2 3 1 248
061616 19.08.2006 Cena Teplic Oldřichov Evr 2 2 1 683
061512 09.09.2006 Modrá stuha Regent Evr 3 21 724
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 29 680
061513 23.09.2006 Švestková regata Jesenice Evr 3 19 761
061622 30.09.2006 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Evr 1 2 402
061121 14.10.2006 Primátorský štít Vltava - Praha Evr 4 4 2 161
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
051514 Švestková regata Jesenice Evr 0 0 0
051609 Cena Duchcova Barbora - Oldřichov Evr 2 6 998
051515 Modrá stuha Jesenice Jesenice Evr 3 11 303
051603 Cena Oldřichova Barbora - Oldřichov Evr 2 2 1 290
051507 Závod nadějí I. Jesenice Evr 1 2 578
051605 Cena RIVETEC Nechranice Evr 4 30 621
051411 Letní Vánoční regata Bolevák Evr 2 2 554
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Evr 4 20 721
051717 Mem. Bruno Hámy Máchovo jezero Evr 2 15 360
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Evr 3 17 448
051119 Primátorský štít Vltava - Praha Evr 4 2 2 312
052003 Šilhánkův memoriál Velké Dářko Evr 4 37 665
051509 Femina regata Regent Evr 1 2 499
051602 Zlatá plachta Barbory Barbora - Oldřichov Evr 3 9 1 132
052136 Modrý hrozen Nové Mlýny Evr 4 39 691
051307 Cena Šumavy Lipno Evr 4 26 470
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
042402 Jarní šplouch Ribnik - POL Q 3 12 2 054
042401 Optimist párty Těrlicko Q 1 11 713
041402 Bohemia regata Bolevák Q 2 1 3 127
041213 Cena povodí Orlík Q 1 6 553
041624 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Q 0 0 0
041609 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 2 5 165
041314 Youth CERE regata Lipno - Hruštice Q 4 10 2 897
041415 Cena Primátora Bolevák Q 2 1 2 008
041602 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 1 4 548
041330 Bohemia Cup Dvořiště Q 2 10 1 185
041717 Mem. Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 2 3 367
043438 Závod olympijských nadějí Rybnik-Polsko Q 5 14 3 665
042107 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 12 3 229
043440 Mistrovství Slovenska Orava Q 5 7 4 640
041420 Poslední vítr Bolevák Q 2 2 1 683
041114 Primátorský štít Vltava - Praha Q 4 3 3 417
041810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 24 2 024
043431 Kľuč Kráľovej Kráľová Q 6 17 2 900
043429 Arnoldi Preis Německo Q 4 1 6 129
041328 Bali Cup Bezdrev Q 4 12 2 812
041512 Švestková regata Jesenice Q 3 11 1 610
041808 MČR Rozkoš Q 6 23 3 755
041809 MČR - TR mládeže Rozkoš TR 6 6 2 994
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 9 3 517
041211 Přebor Stč.kraje Orlík Q 4 2 4 792
041212 Cená Kožlí - dálkový závod Orlík Q 2 4 1 642
041305 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 3 3 012
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
032401 Optimist párty Těrlicko Q 1 25 101
032420 41. Beskydská regata Žermanice Q 4 14 1 996
033449 Mistrovství Slovenska Králová Q 6 13 4 010
033476 Šlaski Puchar Optimista Rybnik, POL Q 5 66 950
031116 Primátorský štít Praha Vltava Q 4 3 2 661
031208 43. Cena Spolany Neratovice-MemoriálJose Orlík - Velký vír Q 2 1 2 663
031210 Cena Kožlí, dálkový závod Orlík - Velký vír Q 3 1 3 994
031209 Přebor stč kraje Orlík - Velký vír Q 4 1 5 425
031309 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 6 2 708
031319 MR LaR Lipno - Hruštice Q 4 6 3 517
031335 Bohemia Cup Dvořiště Q 3 16 1 323
031336 Bohemia RAWDY Cup Bezdrev Q 4 17 2 243
031421 Poslední vítr III Bolevák Q 2 1 2 008
031509 FEMINA regata - ženy K3 Regent Q 1 4 613
031508 Veřejný závod Regent Q 2 2 2 061
031514 Švestková regata Jesenice Q 3 4 2 884
031603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 7 2 199
031606 Krajský přebor Svč Oldřichov Q 4 4 2 918
031610 Cena RIVETEC Nechranice Q 2 12 1 054
031615 Letní závod I Oldřichov Q 2 1 2 430
031617 Kontrolní závod III Oldřichov Q 2 2 1 952
031616 Kontrolní závod I Oldřichov Q 2 2 2 008
031625 Podzimní regata V. Vacka Oldřichov Q 2 3 1 709
031704 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 2 16 1 061
031714 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero Q 2 3 938
031801 Jarní premiera Rozkoš Q 2 3 1 156
031808 MR Q + 420 + 470 Rozkoš Q 6 14 4 646
031809 TR Q Rozkoš TR 4 5 1 925
031810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 14 2 749
032108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 5 31 2 010
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021617 Letní závod Oldřichov Q 2 1 2 285
021613 Cena RIVETEC Nechranice Q 1 12 665
021619 Kontrolní závod I Oldřichov Q 2 2 1 892
021620 Kontrolní závod II Oldřichov Q 2 2 1 828
021629 Podzimní regata V. Vacka Oldřichov 420 3 5 303
021705 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 1 4 069
021811 Závod družstev Optimist Rozkoš TR 5 3 3 119
021809 Pohár Velly Rozkoš Q 4 11 3 231
021808 Mistrovství ČR 2002 Rozkoš Q 6 23 3 232
022105 Pálavská regata Nové Mlýny Q 4 36 1 457
022419 40. Beskydská regata Žermanice Q 5 10 4 536
023428 Arnoldi Preis 2002 Optimist GER Q 4 6 4 433
023431 50 rokov jachtingu Králová Q 6 12 4 272
023440 PUCHAR RYBNIKA 2002 Rybnik, Polsko Q 5 26 2 686
021608 Krajský přebor Oldřichov Q 4 3 3 080
021603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 7 1 734
021516 Švestková regata Jesenice Q 1 6 665
021509 Femina regata - ženy K3 Regent Q 2 3 1 406
021421 Poslední vítr Bolevák Q 2 1 2 285
021416 Cena primátora Bolevák Q 2 1 2 008
021403 Bohemia regata Bolevák Q 3 3 2 637
021334 Bohemia ROWDY CUP Bezdrev Q 3 4 3 166
021332 Cena Dvořiště Dvořiště Q 2 24 840
021319 Mistrovství ČR 2002 (LaR) Lipno - Hruštice Q 4 1 5 220
021311 Velká cena ALT Q Lipno - Hruštice Q 4 9 3 200
021304 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 7 2 283
021214 Cena Kožlí - dálkový závod Orlík - Velký Vír Q 3 1 3 831
021213 Cena Velkého Víru Orlík - Velký Vír Q 2 2 2 244
021212 Krajský přebor (přebor StČ kraje) Orlík - Velký Vír Q 1 1 1 443
021211 42. Cena Spolany Neratovice Orlík - Velký Vír Q 4 3 4 221
021101 Memoriál Dr. Štěpána Vltava - Praha Q 2 1 1 406

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ