nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2011
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem hodnoceno 1598 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Huček Petr
Slávia Česká Skalice
1
0
1.
Dvořák Marek
Lokomotiva Cheb
1
0
1.
Viták František
JK Plzeň
1
0
1.
Urban Josef
AUT - Austria
1
0
1.
Andrejsek Karel
Delfín Jablonec
1
0
1.
Steinkogler Andreas
AUT - Austria
1
0
7.
Hanslová Markéta
YC Velké Dářko
1
101
7.
Mesány Rudolf
VS Duchcov
1
101
7.
Vejstrk Jindřich
Jk Hrádek n. Nisou
1
101
7.
Novák Tomáš
JK Ostrava
1
101
11.
Jelínek Jiří
Císařská louka
1
111
12.
Hůlka Ctibor
ALT Tornado
1
137
13.
Defer Leon
Jachtklub Brno
1
139
14.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
147
15.
David Josef
YC Znojmo
1
180
16.
Nováková Kateřina
JK Černá v Pošumaví
1
191
16.
Kraus Tomáš
JK Černá v Pošumaví
1
191
18.
Heřmanová Marta
Prazdroj Plzeň
1
202
18.
Flosmanová Kristýna
TJ Jiskra Třeboň
1
202
18.
Blahník Radovan
YC Ústí n L
1
202
18.
Žákovčík Vladimír
JK Ostrava Poruba
1
202
18.
Sládek Jan
YC Lipno nad Vltavou
1
202
18.
Kubálková Lucie
Bohemia Poděbrady
2
202
18.
Novotný Miroslav
Slavoj Hluboká
1
202
18.
Hrušovský Jiří
Slavoj Český Těšín
1
202
18.
Žáček Jiří
Baník Ostrava
1
202
18.
Richter Zdeněk
YC Doksy
1
202
18.
Široký Vladimír
RUS - Russia
1
202
29.
Spousta Petr
YC LS Brno
1
210
30.
Klabík Josef
Císařská louka
1
213
31.
Weindl Thomas
GER - Germany
1
215
31.
Klaunig Birgit
GER - Germany
1
215
33.
Zradička Drahomír
Bohemia Poděbrady
1
226
34.
Horal Jan
Císařská louka
1
239
35.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
256
36.
Nejezchleba Jakub
YC LS Brno
2
260
37.
Bulant Jiří
Císařská louka
1
267
38.
Tichý Jonáš
YC Neratovice
1
285
39.
Špedl Miroslav
JK Klatovy
2
294
39.
Svoboda Pavel
YC Kladno
1
294
41.
Plzenská Jana
T. J. Sokol Vrané II
1
297
42.
Šmíd Zdeněk
Sokol Mohelnice
1
303
42.
Kovaříková Gabriela
YC Dvořiště-Lišov
1
303
42.
Trňák Lukáš
LS Kroměříž
1
303
42.
Chodora Pavel
Prazdroj Plzeň
3
303
42.
Ehl Vladimír
WS Club VD
2
303
42.
Marečková Lenka
JK Staré Splavy
1
303
42.
Vaculka Patrik
YC LS Brno
1
303
49.
Horocebágyi Gábor
HUN - Hungary
1
312
49.
Varga Karolina
HUN - Hungary
1
312
51.
Plodek Adam
YC Pardubice
1
323
51.
Šula Martin
A.N.V.
1
323
53.
Stachová Věra
Lokomotiva Plzeň
2
327
54.
Teubner Jan
Císařská louka
1
329
55.
Fousek Jaromír
TJ STAR Praha
1
344
55.
Kadlecová Veronika
YC Kladno
2
344
57.
Dušek Josef
TJ Jiskra Třeboň
1
360
58.
Kupská Martina
YC LS Brno
1
367
59.
Pinc Tomáš
Baník Most
1
370
60.
Maroušešk Petr
YC Kladno
4
387
60.
Kovaříková Martina
YC Dvořiště-Lišov
1
387
62.
Randáková Věra
YC Vysoké Mýto
2
404
62.
Novotný David
YC CERE
1
404
62.
Bradáčová Zuzana
YC CERE
1
404
62.
Trčka Miroslav
Baník Most
2
404
62.
Turba Marek
YC LS Brno
1
404
62.
Dohnal Petr
Sokol Tovačov
1
404
62.
Šulcová Pavla
YC Vysoké Mýto
2
404
62.
Nejedlý Libor
JK Staré Splavy
1
404
62.
Praženka Petr
JK Staré Splavy
1
404
62.
Packová Alexandra
KJ Těrlicko
2
404
62.
Dohnalová Monika
Sokol Tovačov
1
404
62.
Stárek Jan
ALT RS
1
404
62.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
404
62.
Florian Jan
Jednoráz.licence
1
404
62.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
404
62.
Sedlařík David
LS Kroměříž
1
404
62.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
404
62.
Orlovský Matúš
SVK - Slovak Republic
1
404
62.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
404
62.
Florian Jan
Jednoráz.licence
1
404
62.
Florian Jan
Jednoráz.licence
1
404
62.
Florian Jan
Jednoráz.licence
1
404
84.
Koskuba David
Prazdroj Plzeň
2
430
85.
Šmídová Pavla
YC Neratovice
1
440
85.
Hašová Karin
JK Ostrava
1
440
87.
Pršala Michal
Bohemia Poděbrady
1
452
88.
Svoboda Oldřich
JK Černá v Pošumaví
1
462
89.
Červená Martina
JK Plzeň
2
463
90.
Srb Dušan
Delfín Jablonec
1
470
91.
Riener Moritz
AUT - Austria
1
472
91.
Riener Moritz
AUT - Austria
1
472
93.
Maschke Gabriel
AUT - Austria
1
485
93.
Maschke Gabriel
AUT - Austria
1
485
93.
Maschke Gabriel
AUT - Austria
1
485
96.
Sedláček Michal
Prazdroj Plzeň
2
487
97.
Jurečka Šimon
Císařská louka
1
489
97.
Jurečka Pavel
Císařská louka
1
489
99.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
499
100.
Dunski Olaf
POL - Poland
1
505
100.
Kuchár Branislv
SVK - Slovak Republic
1
505
100.
Wehrenberg Petr
YC Kladno
2
505
100.
Peterek Jiří
POL - Poland
1
505
100.
Kapička Tomáš
Bohemia Poděbrady
2
505
100.
HrkeÄž Kristian
SVK - Slovak Republic
1
505
100.
HrkeÄž Kristian
SVK - Slovak Republic
1
505
100.
Hofman Fred
AUT - Austria
1
505
100.
HrkeÄž Kristian
SVK - Slovak Republic
1
505
100.
HrkeÄž Kristian
SVK - Slovak Republic
1
505
100.
HrkeÄž Kristian
SVK - Slovak Republic
1
505
100.
HrkeÄž Kristian
SVK - Slovak Republic
1
505
112.
Grassl Thomas
SVK - Slovak Republic
1
516
112.
Grassl Thomas
SVK - Slovak Republic
1
516
112.
Lippert Stefan
GER - Germany
1
516
112.
Grassl Thomas
SVK - Slovak Republic
1
516
112.
Lippert Stefan
GER - Germany
1
516
112.
Lippert Stefan
GER - Germany
1
516
112.
Lippert Stefan
GER - Germany
1
516
112.
Grassl Thomas
SVK - Slovak Republic
1
516
112.
Grassl Thomas
SVK - Slovak Republic
1
516
112.
Lippert Stefan
GER - Germany
1
516
122.
Nováková Kateřina
YC LS Brno
2
523
123.
Hulínský Martin
ČWA
1
543
124.
Joza Lukáš
JK Staré Splavy
1
554
124.
Kubisz Jakub
Slavoj Český Těšín
1
554
126.
Heřman Jan
Prazdroj Plzeň
3
566
127.
Steiner Franz
AUT - Austria
1
570
127.
Grothues-Spork Matthias
GER - Germany
1
570
129.
Paul Tomáš
YC Kovářov
3
573
130.
Bakošová Fany
YC CERE
1
575
131.
Morávek Roman
ČWA
1
578
132.
Živná Veronika
YC PanCzech
1
587
133.
Veříš Matěj
Slávia Česká Skalice
1
594
134.
Kadziolka Tadeusz
POL - Poland
1
597
134.
Kadziolka Tadeusz
POL - Poland
1
597
134.
Kadziolka Tadeusz
POL - Poland
1
597
137.
Novák Jiří
ALT Melges 24
1
606
137.
Morchen Marcus
GER - Germany
1
606
137.
Morchen Marcus
GER - Germany
1
606
137.
Bader Robert
GER - Germany
1
606
137.
Morchen Marcus
GER - Germany
1
606
137.
Fanner Felipe
GER - Germany
1
606
137.
Himmler Marion
GER - Germany
1
606
137.
Bader Robert
GER - Germany
1
606
137.
Fanner Felipe
GER - Germany
1
606
137.
Himmler Marion
GER - Germany
1
606
137.
Bader Robert
GER - Germany
1
606
137.
Morchen Marcus
GER - Germany
1
606
137.
Fanner Felipe
GER - Germany
1
606
137.
Horáček Jakub
Bohemia Poděbrady
3
606
137.
Fanner Felipe
GER - Germany
1
606
137.
Morchen Marcus
GER - Germany
1
606
137.
Himmler Marion
GER - Germany
1
606
137.
Kuchta Dominik
Sokol Tovačov
2
606
137.
Lahodny JÝrgen
AUT - Austria
1
606
137.
Fanner Felipe
GER - Germany
1
606
137.
Bader Robert
GER - Germany
1
606
137.
Himmler Marion
GER - Germany
1
606
137.
Bader Robert
GER - Germany
1
606
137.
Himmler Marion
GER - Germany
1
606
137.
Holanec Jan
ALT Melges 24
1
606
162.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
1
611
163.
Nedvědický Saša
ČYK
1
616
164.
Germany Margit
AUT - Austria
1
617
165.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
2
630
166.
Klíma Bohuslav
JK Černá v Pošumaví
4
633
167.
Jindřich Marek
Lokomotiva Plzeň
1
636
168.
Žákovčíková Michaela
JK Ostrava
1
646
169.
Kaiser Lilli
GER - Germany
1
649
169.
Kaiser Lilli
GER - Germany
1
649
169.
Kaiser Lilli
GER - Germany
1
649
169.
Kaiser Lilli
GER - Germany
1
649
169.
Kaiser Lilli
GER - Germany
1
649
174.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
653
174.
Borošová Simona
SVK - Slovak Republic
1
653
174.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
653
174.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
653
174.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
653
174.
Borošová Simona
SVK - Slovak Republic
1
653
174.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
653
174.
Borošová Simona
SVK - Slovak Republic
1
653
174.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
653
174.
Borošová Simona
SVK - Slovak Republic
1
653
174.
Vaďurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
653
185.
Kochanski MichaÄž
POL - Poland
1
655
186.
Staník Antonín
YC Velké Dářko
1
672
186.
Jindra Svatopluk
ČYK
1
672
188.
Šindýlek Jan
Bohemia Poděbrady
1
678
189.
Svoboda Jiří
JK Černá v Pošumaví
2
689
190.
Marek Marzena
POL - Poland
1
694
190.
Marek Marzena
POL - Poland
1
694
190.
Marek Marzena
POL - Poland
1
694
190.
Marek Marzena
POL - Poland
1
694
190.
Marek Marzena
POL - Poland
1
694
190.
Walter Dieter
AUT - Austria
1
694
190.
Marek Marzena
POL - Poland
1
694
190.
Gasper Vincenc
SLO - Slovenia
1
694
198.
Styblo Peter
AUT - Austria
1
701
199.
Kučera Miroslav
Delfín Jablonec
1
703
199.
Zikmund Martin
Delfín Jablonec
1
703
199.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
703
199.
Karas Jaroslav
Jachtklub Brno
1
703
203.
Macháčková Barbara
SVK - Slovak Republic
1
708
203.
Macháčková Barbara
SVK - Slovak Republic
1
708
203.
Macháčková Barbara
SVK - Slovak Republic
1
708
203.
Macháčková Barbara
SVK - Slovak Republic
1
708
207.
Radunsky Frederik
AUT - Austria
1
712
208.
Blaurock Karl
GER - Germany
1
718
208.
Dr. Seidel Immo
GER - Germany
1
718
210.
Wolk Roland
YC LS Brno
1
721
211.
Šabo Peter
SVK - Slovak Republic
1
722
211.
Šabo Peter
SVK - Slovak Republic
1
722
211.
Šabo Peter
SVK - Slovak Republic
1
722
211.
Šabo Peter
SVK - Slovak Republic
1
722
211.
Šabo Peter
SVK - Slovak Republic
1
722
211.
Šabo Peter
SVK - Slovak Republic
1
722
217.
Rakuschan Philipp
AUT - Austria
1
738
217.
Schonleitner Michael
AUT - Austria
1
738
217.
Schonleitner Michael
AUT - Austria
1
738
217.
Schonleitner Michael
AUT - Austria
1
738
221.
Scheinecher Cristian
AUT - Austria
1
740
222.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
747
222.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
747
224.
Hofmann Lubomír
YC Velké Dářko
1
753
225.
Holl Jörg
AUT - Austria
1
765
225.
Holl Jörg
AUT - Austria
1
765
227.
Peuker Lara
GER - Germany
1
768
228.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
775
228.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
775
230.
Ševčík Martin
WS Club VD
2
780
231.
Malich Martina
POL - Poland
1
795
232.
Knorr Petr
VS Duchcov
1
800
232.
Jindřich Rostislav
JK Cheb
2
800
234.
Wolfgang Daum
GER - Germany
1
808
234.
Kollár Kamil
SVK - Slovak Republic
1
808
234.
Podlenová Šárka
ČYK
2
808
237.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
819
237.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
819
239.
Pavlík Jiří
YC LS Brno
1
831
240.
Kuchár Alex
SVK - Slovak Republic
1
858
241.
Polák Jiří
VS Duchcov
3
863
242.
Minarovjech Natália
SVK - Slovak Republic
1
869
242.
Minarovjech Natália
SVK - Slovak Republic
1
869
242.
Minarovjech Natália
SVK - Slovak Republic
1
869
242.
Minarovjech Natália
SVK - Slovak Republic
1
869
242.
Minarovjech Natália
SVK - Slovak Republic
1
869
242.
Minarovjech Natália
SVK - Slovak Republic
1
869
248.
Staňová Justýna
Baník Ostrava
2
874
248.
Stáňa Ivo
Baník Ostrava
2
874
250.
Florián Jaroslav
YC Kladno
3
878
251.
Páleníček Milan
YC Kladno
1
879
252.
Srzednicki Michak
POL - Poland
1
881
252.
Srzednicki Michak
POL - Poland
1
881
252.
Srzednicki Michak
POL - Poland
1
881
252.
Culek st. Jindřich
YC Kotva Pha
3
881
252.
Srzednicki Michak
POL - Poland
1
881
252.
Srzednicki Michak
POL - Poland
1
881
252.
Srzednicki Michak
POL - Poland
1
881
252.
Srzednicki Michak
POL - Poland
1
881
252.
Srzednicki Michak
POL - Poland
1
881
252.
Horst Jan van der
NED -The Netherlands
1
881
252.
Jacobs Bridget
NED -The Netherlands
1
881
263.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
896
263.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
896
263.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
896
263.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
896
267.
Mikolášek Karel
Slavoj Litoměřice
4
897
268.
Dunski Eryk
POL - Poland
1
901
268.
Halátek Adam
JK Ostrava
3
901
270.
Macháček Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
904
270.
Markovič Filip
SVK - Slovak Republic
1
904
272.
Vondrouš Radek
JK Olomouc
4
909
272.
Osina Michal
JK Ostrava
5
909
274.
Schonleitner Manfred
AUT - Austria
1
914
274.
Schonleitner Manfred
AUT - Austria
1
914
274.
Schkorwaga Christian
AUT - Austria
1
914
277.
Audy Petr
Jachtklub Brno
2
928
278.
Brezíková Barbora
Prazdroj Plzeň
3
930
279.
Junek Vladimír
JK Olomouc
3
931
280.
Styblo Peter
AUT - Austria
1
941
280.
Styblo Peter
AUT - Austria
1
941
280.
Šafář Jan
ALT Tornado
2
941
283.
Dědič Roman
JK Staré Splavy
2
945
283.
Dědič Daniel
JK Staré Splavy
2
945
285.
Štolba Pavel
JK Černá v Pošumaví
1
946
286.
Kmeť Luboš
ALT Melges 24
1
954
287.
Otta Jiří
Sokol Tovačov
1
957
287.
Behrens Ralf
GER - Germany
1
957
289.
Novák Jaroslav
YC Doksy
2
958
290.
Škola Jaroslav
Lokomotiva Cheb
2
964
291.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
3
967
292.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
989
293.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
990
293.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
990
293.
Malík Matúš
SVK - Slovak Republic
1
990
293.
Malík Matúš
SVK - Slovak Republic
1
990
293.
Heinz Rudolf
AUT - Austria
1
990
293.
Heinz Rudolf
AUT - Austria
1
990
293.
Heinz Rudolf
AUT - Austria
1
990
300.
Dlabač Libor
JK Klatovy
1
998
301.
Petřík Roman
YC Velké Dářko
2
1 010
301.
Jansen Thomas
GER - Germany
1
1 010
303.
Šachl Zdeněk
VS Duchcov
2
1 014
303.
Šachl Zdeněk
VS Duchcov
2
1 014
305.
Valenta Marek
TJ Jiskra Třeboň
3
1 021
306.
Samson Richard
YC LS Brno
3
1 023
307.
Motz Daniel
ČWA
2
1 028
308.
Gemesi Gyula
HUN - Hungary
1
1 029
309.
Hostinský Petr
Sokol Dobřichovice
2
1 030
310.
Nápravníková Barbora
ČYK
1
1 032
311.
Zídková Kateřina
YC Lipno nad Vltavou
3
1 033
312.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
1 037
313.
Novák Martin
YC Kovářov
2
1 041
313.
Novák Aleš
YC Kovářov
2
1 041
315.
Kaiser Juliane
GER - Germany
1
1 043
315.
Kaiser Juliane
GER - Germany
1
1 043
315.
Kaiser Juliane
GER - Germany
1
1 043
315.
Kaiser Juliane
GER - Germany
1
1 043
315.
Kaiser Juliane
GER - Germany
1
1 043
320.
Pavelková Nikola
JK Ostrava
5
1 052
321.
Čechura Martin
Lokomotiva Plzeň
4
1 053
322.
Bauerová Markéta
YC CERE
1
1 055
323.
Žákovčíková Alžběta
JK Ostrava
2
1 067
324.
Mertz Jonathan
GER - Germany
1
1 075
324.
Mertz Jonathan
GER - Germany
1
1 075
324.
Mertz Jonathan
GER - Germany
1
1 075
324.
Mertz Jonathan
GER - Germany
1
1 075
324.
Mertz Jonathan
GER - Germany
1
1 075
329.
Podzimek Petr
Lokomotiva Cheb
3
1 080
330.
Bulířová Alexandra
JK Staré Splavy
1
1 093
331.
Chmelová Jana
Císařská louka
2
1 095
331.
Chmelová Anna
Císařská louka
2
1 095
333.
Krejčí Tomáš
JK Cheb
2
1 106
334.
Šmiček Václav
JK Ostrava
3
1 107
335.
Švík František
YC RODOP
1
1 108
335.
Burkhart Kursten
AUT - Austria
1
1 108
335.
Dymeš Tomáš
YC RODOP
1
1 108
338.
Dudák Matěj
YC CERE
3
1 111
339.
Enders Elisabeth
GER - Germany
1
1 122
340.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
3
1 125
341.
Dio Jan
JK Klatovy
2
1 126
342.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
1 128
342.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
1 128
342.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
1 128
342.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
1 128
342.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
1 128
342.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
1 128
342.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
1 128
349.
Antonik Sebastian
POL - Poland
1
1 130
349.
Antonik Sebastian
POL - Poland
1
1 130
349.
Antonik Sebastian
POL - Poland
1
1 130
349.
Antonik Sebastian
POL - Poland
1
1 130
349.
Antonik Sebastian
POL - Poland
1
1 130
349.
Antonik Sebastian
POL - Poland
1
1 130
349.
Ticháček Josef
SUI - Switzerland
1
1 130
349.
Antonik Sebastian
POL - Poland
1
1 130
349.
Ticháček Roman
SUI - Switzerland
1
1 130
349.
Antonik Sebastian
POL - Poland
1
1 130
349.
Meliš Patrik
SVK - Slovak Republic
1
1 130
360.
Štajnrt Michal
ALT Tornado
2
1 145
360.
Fanta Miroslav
YC LS Brno
1
1 145
362.
Kolář Michal
ASK Lovosice
1
1 155
362.
Herink Miroslav
ASK Lovosice
1
1 155
364.
Opletalová Ivana
JK Plzeň
6
1 161
365.
Rathmann Heike
GER - Germany
1
1 162
366.
Škoda Vít
YC Neratovice
3
1 163
367.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
3
1 171
367.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
3
1 171
367.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
3
1 171
367.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
3
1 171
367.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
3
1 171
367.
Lehotová Michaela
SVK - Slovak Republic
3
1 171
373.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
1 172
373.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
1 172
373.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
1 172
373.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 172
373.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 172
373.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
1 172
373.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 172
373.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 172
373.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
1 172
373.
Summerlingová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 172
373.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
1 172
384.
Chrz Jaroslav
ČYK
1
1 187
384.
Guryča Daniel
YC CERE
1
1 187
384.
Nowak Jakub
POL - Poland
1
1 187
384.
Nowak Jakub
POL - Poland
1
1 187
384.
Ježková Jana
YC CERE
1
1 187
384.
Mesterhazy-Nagy Akos
HUN - Hungary
1
1 187
384.
Nowak Jakub
POL - Poland
1
1 187
391.
Svozil Lubomír
Sokol Tovačov
1
1 189
392.
Fišerová Barbora
Baník Ostrava
2
1 191
392.
Staňa Ivo
Baník Ostrava
2
1 191
394.
Šenkýř Ivan
YC Neratovice
1
1 206
394.
Jodas Jiří
YC Neratovice
1
1 206
394.
Landkammer Jan
YC Neratovice
1
1 206
394.
Urbánek Zdeněk
Sokol Mohelnice
1
1 206
394.
Struha Milan
YC Neratovice
1
1 206
399.
Horáček Tomáš
Bohemia Poděbrady
2
1 209
399.
Zierler Barbara
AUT - Austria
1
1 209
399.
Zierler Barbara
AUT - Austria
1
1 209
399.
Zierler Barbara
AUT - Austria
1
1 209
403.
Gaebler Roland
GER - Germany
1
1 215
403.
Gaebler Roland
GER - Germany
1
1 215
403.
Gaebler Roland
GER - Germany
1
1 215
403.
Gaebler Roland
GER - Germany
1
1 215
403.
Gaebler Roland
GER - Germany
1
1 215
408.
Touval Jan
ČWA
3
1 221
409.
Handl Erich
YC Kladno
2
1 231
410.
Boog Chrispoph
AUT - Austria
1
1 241
411.
Mixán Martin
Lokomotiva Plzeň
5
1 242
412.
Mika Radek
ČWA
2
1 247
413.
Dymák Petr
YC Vysoké Mýto
2
1 256
413.
Procházková Bára
YC Znojmo
2
1 256
413.
Haslmannová Mirka
YC Vysoké Mýto
2
1 256
416.
David Josef
YC Znojmo
3
1 257
417.
Hieková Romana
YC Ústí n L
1
1 259
418.
Kraus Matěj
Lokomotiva Plzeň
4
1 269
418.
Kasl Libor
Lokomotiva Plzeň
4
1 269
420.
Kipp Daniel
GER - Germany
1
1 277
420.
Kipp Daniel
GER - Germany
1
1 277
420.
Kipp Daniel
GER - Germany
1
1 277
420.
Kipp Daniel
GER - Germany
1
1 277
420.
Kipp Daniel
GER - Germany
1
1 277
425.
Šabo Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 280
426.
Lojka Michal
JK Černá v Pošumaví
1
1 287
426.
Klíma Pavel
JK Černá v Pošumaví
3
1 287
428.
Havrdová Adéla
Delfín Jablonec
2
1 290
429.
MaĹ?ková Linda
SVK - Slovak Republic
1
1 291
429.
Summerling Roman
SVK - Slovak Republic
1
1 291
429.
Summerling Roman
SVK - Slovak Republic
1
1 291
429.
Resch Radko
ČYK
1
1 291
429.
MaĹ?ková Linda
SVK - Slovak Republic
1
1 291
429.
Nemec Barbora
AUT - Austria
1
1 291
435.
Kubík Jaroslav
Slavoj Litoměřice
4
1 292
436.
Vanický Dušan
SVK - Slovak Republic
1
1 293
437.
Beneš Jiri
YC Ústí n L
3
1 298
437.
Švestka Blahoslav
YC Velké Dářko
1
1 298
437.
Benešová Jitka
YC Ústí n L
3
1 298
440.
Holl Jörg
AUT - Austria
1
1 337
441.
Hloch Tomáš
JK Olomouc
3
1 339
442.
Rebel Thijs
NED -The Netherlands
1
1 347
443.
Tesárek Stanislav
YC Ústí n L
2
1 351
444.
Vojtíšek Tomáš
SC Testudo
1
1 356
444.
Pokorný Miloslav
YC Doksy
1
1 356
444.
Brožek Pavel
SC Testudo
1
1 356
444.
Pexa Tomáš
SC Testudo
1
1 356
444.
Holík Jiří
SC Testudo
1
1 356
444.
Lux Vlastimil
SC Testudo
1
1 356
450.
Kantor František
YC LS Brno
1
1 360
450.
Blahuta Libor
Baník Ostrava
1
1 360
452.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
2
1 370
452.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
2
1 370
452.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
2
1 370
452.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
2
1 370
452.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
2
1 370
452.
Divinec Branislav
SVK - Slovak Republic
2
1 370
458.
Schrollová Eva
YC Písek
3
1 376
458.
Dlouhý Radek
YC Pardubice
2
1 376
460.
Krausová Miroslava
JK Černá v Pošumaví
3
1 382
461.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
1 385
462.
Drahorádová Lucie
JK Cheb
3
1 388
463.
Petr Jiří
VS Duchcov
5
1 391
464.
Kruger Helmut
GER - Germany
1
1 402
465.
Malec Martin
YC LS Brno
2
1 409
466.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 433
466.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 433
468.
Mihalík Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
1 440
468.
Havelka Pavel
YC Pardubice
5
1 440
470.
Rebel Thys
NED -The Netherlands
1
1 444
471.
Moučková Hana
YC Velké Dářko
3
1 451
472.
Pfaffenbichler Peter
AUT - Austria
2
1 484
472.
Simons Ton
NED -The Netherlands
1
1 484
472.
Pfaffenbichler Peter
AUT - Austria
2
1 484
472.
Pfaffenbichler Peter
AUT - Austria
2
1 484
476.
Nuc Jindřich
JK Plzeň
5
1 494
477.
Bílka Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 496
477.
Bílková Nina
SVK - Slovak Republic
1
1 496
477.
Vogl Karl
AUT - Austria
1
1 496
480.
Levente Rácz
HUN - Hungary
1
1 503
480.
Szabolcs Kardos
HUN - Hungary
1
1 503
482.
Kolář Antonín
YC Lipno nad Vltavou
2
1 507
483.
Lehner Alexander
AUT - Austria
1
1 509
483.
Lehner Alexander
AUT - Austria
1
1 509
483.
Lehner Miriam
AUT - Austria
1
1 509
486.
Heneš David
JK Olomouc
3
1 515
487.
Dymák Petr ml.
YC Vysoké Mýto
1
1 519
488.
Bartoněk Daniel
JK Ostrava
5
1 524
489.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 527
490.
van der Wal Thys
NED -The Netherlands
1
1 535
491.
Havelka Pavel
YC Pardubice
6
1 541
492.
Hahn Michal
JK Ostrava
3
1 545
493.
Riedel Michal
VS Duchcov
3
1 549
494.
Halátek Dalibor
JK Ostrava
3
1 551
495.
Hotra Stanislav
YC Vysoké Mýto
4
1 555
496.
Vodáček Tomáš
YC LS Brno
3
1 563
497.
Nanninga Meino
GER - Germany
1
1 564
497.
Nanninga Meino
GER - Germany
1
1 564
497.
Nanninga Meino
GER - Germany
1
1 564
497.
Nanninga Meino
GER - Germany
1
1 564
497.
Nanninga Meino
GER - Germany
1
1 564
502.
Muller Ute
GER - Germany
1
1 569
502.
Muller Ute
GER - Germany
1
1 569
502.
Muller Ute
GER - Germany
1
1 569
502.
Muller Ute
GER - Germany
1
1 569
502.
Chlup Jan
YC Dyje
2
1 569
502.
Muller Ute
GER - Germany
1
1 569
508.
Horáček Marek
LS Kroměříž
1
1 579
509.
Kubec David
SVK - Slovak Republic
2
1 581
509.
Kubec David
SVK - Slovak Republic
2
1 581
511.
Drašnar Tomáš
ASK Lovosice
2
1 597
511.
Bazler Petr
ASK Lovosice
2
1 597
513.
Bilka Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 608
513.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 608
513.
Burska Zofia
YC CERE
1
1 608
513.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 608
513.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 608
513.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 608
513.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
1 608
513.
Bilka Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 608
521.
Morawiek Damian
GER - Germany
1
1 610
522.
Andel Pavol
SVK - Slovak Republic
1
1 614
522.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
1 614
522.
Obermajer Marek
SK Nový Knín
1
1 614
525.
Dragoun Ivan
JK Plzeň
4
1 618
526.
Marek František
JK Černá v Pošumaví
2
1 620
527.
Satranský Radek
YC Pardubice
4
1 625
528.
Boezma Selwyn
NED -The Netherlands
1
1 630
529.
Waas František
Lokomotiva Plzeň
3
1 635
530.
Parthe Manfred
AUT - Austria
1
1 663
530.
Polanka Andreas
AUT - Austria
1
1 663
530.
Polanka Andreas
AUT - Austria
1
1 663
530.
Polanka Andreas
AUT - Austria
1
1 663
534.
Kotek Ota
JK Staré Splavy
3
1 671
535.
Střelba Jan
Prazdroj Plzeň
3
1 678
536.
Janning Patrick
GER - Germany
1
1 681
537.
Hofmann Filip
YC Velké Dářko
3
1 682
538.
Bednář Jan
ALT Optimist
3
1 695
539.
Zvěřina Václav
VS Duchcov
5
1 701
539.
Zvěřinová Miloslava
VS Duchcov
5
1 701
541.
Hůla Miloš
ČYK
4
1 705
542.
van der Wal Thijs
NED -The Netherlands
1
1 712
543.
Makrlík Dušan
JK Klatovy
5
1 718
544.
Cikuto Remo
SVK - Slovak Republic
1
1 720
544.
Cikuto Remo
SVK - Slovak Republic
1
1 720
544.
Cikuto Remo
SVK - Slovak Republic
1
1 720
544.
Cikuto Remo
SVK - Slovak Republic
1
1 720
544.
Cikuto Remo
SVK - Slovak Republic
1
1 720
549.
Přidal Radim
JK Prostějov
2
1 723
550.
Huber Roland
AUT - Austria
1
1 728
550.
Huber Roland
AUT - Austria
1
1 728
552.
Kocjančič Marko
SLO - Slovenia
1
1 729
552.
Franič Gregor
SLO - Slovenia
1
1 729
554.
Krejčiřík Jan
YC LS Brno
1
1 734
555.
Carsten Albrecht
GER - Germany
1
1 742
556.
Diviš Ivo
YC Dyje
4
1 753
557.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
3
1 762
557.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
3
1 762
557.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
3
1 762
557.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
3
1 762
557.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
3
1 762
557.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
3
1 762
557.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
3
1 762
557.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
3
1 762
557.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
3
1 762
557.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
3
1 762
557.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
3
1 762
568.
Šedlbauer Roman
Slavoj Litoměřice
4
1 764
569.
Popper Kamil
YC Doksy
2
1 765
570.
Švec Ladislav
ČWA
3
1 775
571.
Vyšín Miroslav
ČYK
2
1 780
572.
Daněk Tomáš
YC LS Brno
2
1 784
573.
Červený Mojmír
ASK Lovosice
1
1 788
573.
Červený Aleš
ASK Lovosice
1
1 788
575.
Houška Filip
Sokol Dobřichovice
2
1 798
576.
Štrunc Jan
YC Neratovice
1
1 803
576.
Macura Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
1 803
578.
Styblo Petr
AUT - Austria
1
1 813
578.
Styblo Petr
AUT - Austria
1
1 813
578.
Styblo Petr
AUT - Austria
1
1 813
581.
Sikkema Iris
NED -The Netherlands
2
1 819
582.
Krhounek Petr
Prazdroj Plzeň
2
1 828
583.
Šídlo Petr
SK Halza
1
1 831
583.
Němec Vladislav
SK Halza
1
1 831
585.
Heisinger Klaus
GER - Germany
1
1 832
585.
Heisinger Klaus
GER - Germany
1
1 832
585.
Heisinger Klaus
GER - Germany
1
1 832
585.
Heisinger Klaus
GER - Germany
1
1 832
585.
Heisinger Klaus
GER - Germany
1
1 832
590.
Parůžek Zdeněk
JK Toušeň
2
1 851
591.
Utíkal Petr
JK Olomouc
1
1 871
592.
Kršňák Jan
VS Duchcov
7
1 895
593.
Nosek Petr
TJ Jiskra Třeboň
3
1 914
594.
Crhák Jindřich
Jachtklub Brno
1
1 923
595.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
1 945
595.
Lorenz Ulf
GER - Germany
1
1 945
597.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 957
597.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 957
597.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 957
597.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 957
601.
Lambl Vladimír
YC Neratovice
2
1 968
601.
Titěra Richard
YC CERE
3
1 968
603.
Navrátil Jan
Sokol Tovačov
2
1 973
604.
Kaiser Olaf
GER - Germany
1
1 996
604.
Kaiser Olaf
GER - Germany
1
1 996
604.
Kaiser Olaf
GER - Germany
1
1 996
604.
Kaiser Olaf
GER - Germany
1
1 996
604.
Kaiser Olaf
GER - Germany
1
1 996
604.
Muller-Hartburg Niklas
AUT - Austria
1
1 996
610.
Vavřička Zdeněk
YC Kladno
4
2 004
610.
Mendík Ladislav
JK Staré Splavy
4
2 004
612.
Rešl Pavel
VS Duchcov
4
2 006
613.
Konopáč Aleš
T. J. Sokol Vrané II
6
2 009
614.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
2 010
614.
Norulák Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 010
614.
Jindřichová Markéta
JK Cheb
1
2 010
614.
Kecskesová Michaela
SVK - Slovak Republic
1
2 010
614.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
2 010
614.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
2 010
614.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
2 010
614.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
2 010
614.
Norulák Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 010
623.
Alexa Miloš
YC LS Brno
4
2 015
624.
Mestdag Renaud
BEL - Belgium
1
2 017
625.
Louwers Penis
NED -The Netherlands
1
2 048
626.
Hrubý Jiří
JK Plzeň
8
2 055
627.
Krsička Lukáš
YC CERE
5
2 058
628.
Marian Jan
Lokomotiva Plzeň
4
2 096
629.
Fišer Josef
VS Duchcov
4
2 101
630.
Šindýlek Michal
Bohemia Poděbrady
5
2 106
631.
Slíva Jakub
YC Nechranice
1
2 109
632.
Höferer Harry
AUT - Austria
1
2 138
632.
Ensbrunner Gerhard
AUT - Austria
1
2 138
634.
Flösslerová Michaela
YC LS Brno
4
2 150
635.
Varga Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 160
635.
Varga Jan
SVK - Slovak Republic
1
2 160
637.
Štěpán David MUDr.
Jachtklub Brno
4
2 163
638.
Broul Stanislav
Delfín Jablonec
3
2 165
639.
Lentz Felix Johannes
GER - Germany
1
2 168
639.
Lentz Felix Johannes
GER - Germany
1
2 168
639.
Lentz Felix Johannes
GER - Germany
1
2 168
639.
Lentz Felix Johannes
GER - Germany
1
2 168
639.
Lentz Felix Johannes
GER - Germany
1
2 168
644.
Boerma Selwyn
NED -The Netherlands
1
2 195
645.
Skladaniec Marek
POL - Poland
1
2 199
646.
Gennart Genevieve
BEL - Belgium
1
2 210
647.
van Dorst Petr
NED -The Netherlands
2
2 216
648.
Bodler Christian
GER - Germany
1
2 219
648.
Bodler Christian
GER - Germany
1
2 219
648.
Bodler Christian
GER - Germany
1
2 219
648.
Bodler Christian
GER - Germany
1
2 219
648.
Bodler Christian
GER - Germany
1
2 219
653.
Hodač Pavel
Slavoj Litoměřice
4
2 227
654.
KapraÄž Matej
SVK - Slovak Republic
1
2 239
655.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
2 263
655.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
2 263
657.
Nováková Ludmila
YC LS Brno
4
2 272
658.
Beranek Roswita
AUT - Austria
1
2 279
659.
Haynes Benjamin
GBR - Great Britain
1
2 281
659.
Haynes Benjamin
GBR - Great Britain
1
2 281
661.
Boboš David
YC Znojmo
5
2 285
662.
Vachel František
JK Černá v Pošumaví
5
2 291
662.
Vachelová Hana
JK Černá v Pošumaví
5
2 291
664.
Vácha Jan
Lokomotiva Plzeň
4
2 307
665.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
2 311
666.
Travnicek Roland
AUT - Austria
1
2 312
666.
Travnicek Roland
AUT - Austria
1
2 312
666.
Travnicek Roland
AUT - Austria
1
2 312
669.
Hájek Libor
JK Cheb
4
2 324
670.
Slívová Jana
YC Nechranice
2
2 341
671.
Podlas Jaroslav
Sokol Tovačov
7
2 343
672.
Valenta Jan
TJ Jiskra Třeboň
5
2 348
673.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
2 362
674.
Stehlíková Petra
Slavoj Litoměřice
4
2 366
675.
Stránská Lucie
YC SaS
1
2 369
676.
Svoboda Petr
Bohemia Poděbrady
6
2 382
677.
Bence Rácz
HUN - Hungary
1
2 383
677.
Márton Simó
HUN - Hungary
1
2 383
679.
Ouška Miloslav
YC Ústí n L
2
2 386
679.
Švantner Michal
Lokomotiva Plzeň
8
2 386
681.
Brestovský Matej
SVK - Slovak Republic
1
2 412
681.
Rudolf Anderka
HUN - Hungary
1
2 412
681.
Czoczys Pawel
POL - Poland
1
2 412
681.
Motýl Jindřich
ALT Melges 24
1
2 412
681.
Mrázová Andrea
SVK - Slovak Republic
1
2 412
681.
Bartnicki Bartosz
POL - Poland
1
2 412
681.
Mrázová Andrea
SVK - Slovak Republic
1
2 412
681.
Czoczys Pawel
POL - Poland
1
2 412
681.
Gorski Pawel
POL - Poland
1
2 412
681.
Siodmiak Lech
POL - Poland
1
2 412
681.
Gorski Pawel
POL - Poland
1
2 412
681.
Czoczys Pawel
POL - Poland
1
2 412
681.
Czoczys Pawel
POL - Poland
1
2 412
681.
Siodmiak Lech
POL - Poland
1
2 412
681.
Fuchs Jens
GER - Germany
1
2 412
681.
Bartnicki Bartosz
POL - Poland
1
2 412
681.
Devillers Eric
BEL - Belgium
1
2 412
681.
Brestovský Matej
SVK - Slovak Republic
1
2 412
681.
Bartnicki Bartosz
POL - Poland
1
2 412
681.
Czoczys Pawel
POL - Poland
1
2 412
681.
Siodmiak Lech
POL - Poland
1
2 412
681.
Czoczys Pawel
POL - Poland
1
2 412
681.
Gorski Pawel
POL - Poland
1
2 412
681.
Gorski Pawel
POL - Poland
1
2 412
681.
Gorski Pawel
POL - Poland
1
2 412
681.
Gorski Pawel
POL - Poland
1
2 412
681.
Gorski Pawel
POL - Poland
1
2 412
681.
Gorski Pawel
POL - Poland
1
2 412
681.
Gábor Hortobágyi
HUN - Hungary
1
2 412
681.
Fajmon Blahoslav
ALT Melges 24
1
2 412
681.
Dietrich Wolfgang
GER - Germany
1
2 412
681.
Struha Jan
YC Neratovice
2
2 412
713.
Havrda Vojta
Delfín Jablonec
3
2 414
714.
Vaculka Zbyněk
YC LS Brno
5
2 422
715.
Novotný Martin
Slavoj Hluboká
5
2 425
716.
Kalabis Petr
TJ Rapid Brno
2
2 441
717.
Jegorov Alexandr
JK Černá v Pošumaví
3
2 456
718.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
4
2 469
719.
Jegorov Boris
JK Černá v Pošumaví
3
2 482
720.
Jacobs Refa - Maria
GER - Germany
1
2 530
720.
Strnad JÝrgen
AUT - Austria
1
2 530
720.
Salewski David
GER - Germany
1
2 530
723.
Stachová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
4
2 547
724.
Merz Sebastian
GER - Germany
1
2 550
724.
Merz Sebastian
GER - Germany
1
2 550
724.
Merz Sebastian
GER - Germany
1
2 550
724.
Merz Sebastian
GER - Germany
1
2 550
724.
Merz Sebastian
GER - Germany
1
2 550
729.
Volf Vojtěch
JK Ostrava
2
2 575
729.
Moučka Vítězslav
YC Velké Dářko
2
2 575
731.
Kornesczuk Michal
YC Kladno
1
2 580
731.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 580
731.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 580
734.
Naništová Natália
SVK - Slovak Republic
1
2 592
734.
Naništová Natália
SVK - Slovak Republic
1
2 592
736.
Neumann Jakub
T. J. Sokol Vrané II
6
2 593
737.
Teubnerová Kateřina
Císařská louka
1
2 615
738.
Himmel Jiří
YC Nechranice
4
2 619
739.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 635
739.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 635
741.
Dostálová Vlasta
YC Pardubice
5
2 638
742.
Bauer Karel
YC CERE
3
2 655
743.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
2 661
744.
Hudáková Tereza
JK Česká Lípa
3
2 672
745.
Jarró Gábor
HUN - Hungary
1
2 673
745.
Váradi Miklós
HUN - Hungary
1
2 673
747.
Botiger Wolfgang
GER - Germany
1
2 700
747.
Botiger Wolfgang
GER - Germany
1
2 700
747.
Botiger Wolfgang
GER - Germany
1
2 700
747.
Botiger Wolfgang
GER - Germany
1
2 700
747.
Botiger Wolfgang
GER - Germany
1
2 700
752.
Plecitý Marek
JK Toušeň
2
2 711
753.
Prey Theodor
AUT - Austria
1
2 719
753.
Prey Theodor
AUT - Austria
1
2 719
753.
Poell Matthias
AUT - Austria
1
2 719
756.
Battermann Rudhard
GER - Germany
1
2 734
757.
Sluijter Janneke
NED -The Netherlands
2
2 743
758.
Grim Patrik
Lokomotiva Plzeň
8
2 747
759.
Brezinová Lenka
SVK - Slovak Republic
1
2 760
759.
Machovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
2 760
759.
Brezinová Lenka
SVK - Slovak Republic
1
2 760
759.
Machovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
2 760
759.
Brezinová Lenka
SVK - Slovak Republic
1
2 760
759.
Machovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
2 760
759.
Brezinová Lenka
SVK - Slovak Republic
1
2 760
759.
Machovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
2 760
759.
Machovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
2 760
759.
Machovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
2 760
759.
Machovcová Tatiana
SVK - Slovak Republic
1
2 760
770.
Čáp Jiří
ČYK
6
2 763
771.
Altmann Tomáš
SST klub Plzeň
6
2 781
772.
Liczmanová Jana
Baník Ostrava
2
2 782
772.
Pivnička Jakub
YC Znojmo
3
2 782
774.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
2 798
774.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
2 798
776.
Bilka Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
2 812
776.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
2 812
776.
Steiner Jiri
YC Vysoké Mýto
2
2 812
779.
Brezík Michal
Prazdroj Plzeň
8
2 820
780.
Wehrenberg Lukáš
YC Kladno
5
2 828
781.
Muller Matthias
GER - Germany
1
2 846
781.
Muller Matthias
GER - Germany
1
2 846
781.
Muller Matthias
GER - Germany
1
2 846
781.
Muller Matthias
GER - Germany
1
2 846
781.
Muller Matthias
GER - Germany
1
2 846
786.
Kraus Vladimír
JK Černá v Pošumaví
5
2 904
787.
Fleischmann Tess
GER - Germany
1
2 928
788.
Koutná Martina
YC Bystrc Brno
1
2 930
789.
Gebhart Jan
JK Cheb
4
2 936
790.
Koblasa Lukáš
Lokomotiva Cheb
6
2 941
791.
Čihák Tomáš
SK Tři sestry
1
2 953
792.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
2
2 956
792.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
2
2 956
792.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
2
2 956
792.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
2
2 956
792.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
2
2 956
792.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
2
2 956
792.
Kecskésová Michaela
SVK - Slovak Republic
2
2 956
799.
Staněk Jan
YC Doksy
6
2 961
800.
Beránek Tomáš
Slavoj Hluboká
7
2 966
801.
Vachel Jiří
JK Černá v Pošumaví
4
2 970
802.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
6
2 995
803.
Riedel Ota
VS Duchcov
6
2 999
804.
Defer Tristan
Jachtklub Brno
8
3 044
805.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 045
806.
Zielonková Ivona
KJ Těrlicko
5
3 049
807.
Moser Bernd
AUT - Austria
1
3 051
807.
Moser Bernd
AUT - Austria
1
3 051
807.
Moser Bernd
AUT - Austria
1
3 051
810.
Ouška Miloslav
YC Ústí n L
3
3 074
810.
Škola Jaroslav
Lokomotiva Cheb
5
3 074
812.
Viták František
JK Plzeň
6
3 079
813.
Vaďuroivá Dominika
SVK - Slovak Republic
1
3 080
813.
Summerling Roman
SVK - Slovak Republic
1
3 080
813.
Vaďuroivá Dominika
SVK - Slovak Republic
1
3 080
813.
Summerling Roman
SVK - Slovak Republic
1
3 080
813.
Vaďuroivá Dominika
SVK - Slovak Republic
1
3 080
813.
Summerling Roman
SVK - Slovak Republic
1
3 080
813.
Vaďuroivá Dominika
SVK - Slovak Republic
1
3 080
813.
Summerling Roman
SVK - Slovak Republic
1
3 080
813.
Vaďuroivá Dominika
SVK - Slovak Republic
1
3 080
813.
Vaďuroivá Dominika
SVK - Slovak Republic
1
3 080
813.
Vaďuroivá Dominika
SVK - Slovak Republic
1
3 080
824.
Malnocký Roman
ČYK
6
3 087
825.
Jegorov Alexandr
JK Černá v Pošumaví
4
3 106
826.
Petráň Petr
Bohemia Poděbrady
8
3 108
827.
Tošovský Miroslav ing.
YC Vysoké Mýto
1
3 119
827.
Renelt Robin
Jednoráz.licence
1
3 119
827.
Renelt Robin
Jednoráz.licence
1
3 119
827.
Renelt Robin
Jednoráz.licence
1
3 119
827.
Renelt Robin
Jednoráz.licence
1
3 119
832.
van Leijen Pieter
NED -The Netherlands
1
3 143
833.
Horvath Vojtěch
ČYK
1
3 162
833.
Sünderhauf Jan
ČYK
1
3 162
833.
Sünderhauf Radek
ČYK
1
3 162
833.
Leontovič Roman
ČYK
1
3 162
833.
Sünderhauf Zdeněk
ČYK
1
3 162
838.
Sivá Zuzana
Slavoj Hluboká
6
3 165
839.
Suderová Tereza
Baník Ostrava
1
3 200
839.
Kudláček Pavel
ČWA
1
3 200
841.
Staňková Tereza
YC CERE
6
3 214
842.
van Viet Dennis
NED -The Netherlands
2
3 224
843.
Louwers Dennis
NED -The Netherlands
1
3 250
844.
Dominik Jiří
Jachtklub Brno
2
3 257
844.
Dominik Jiří
Jachtklub Brno
2
3 257
846.
Ach-Hübner Otakar
YC LS Brno
5
3 275
847.
Mlčoch Matěj
Sokol Tovačov
3
3 291
848.
Havrda Luboš
Delfín Jablonec
4
3 302
849.
Rameš Ivan
JK Česká Lípa
1
3 303
850.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
2
3 331
851.
Kopecký Josef
VaS Pardubice
6
3 377
851.
Štamberg Zdeněk
VaS Pardubice
6
3 377
853.
Polgár Lukács
HUN - Hungary
1
3 404
853.
Kanycska Márk
HUN - Hungary
1
3 404
855.
Červinka Lukáš
YC Ústí n L
3
3 412
855.
Podolský Miloš
YC Ústí n L
3
3 412
857.
Jacobs Lutz
GER - Germany
1
3 417
857.
Andersson Bernd
GER - Germany
1
3 417
859.
Huszár Géza
HUN - Hungary
1
3 423
860.
Mlčoch Bronislav
Sokol Tovačov
3
3 467
861.
Bleyer Ivan
JK Česká Lípa
2
3 505
862.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
3 515
862.
Kriš Daniel
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
3 515
862.
Potucký Juraj
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Sopuch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Kriš Daniel
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
3 515
862.
Čižik Peter
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Macura Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Kollár Kamil
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
3 515
862.
Macura Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Kollár Kamil
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Kollár Kamil
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Kriš Daniel
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Kriš Daniel
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Kollár Kamil
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Macura Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Kriš Daniel
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Kriš Daniel
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Kollár Kamil
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Macura Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Potucký Juraj
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Macura Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Potucký Juraj
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Macura Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Potucký Juraj
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Macura Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Bieberitz Eberhard
GER - Germany
1
3 515
862.
Čižik Peter
SVK - Slovak Republic
1
3 515
862.
Bartoniek Vojciech
POL - Poland
1
3 515
894.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
3 517
894.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
3 517
894.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
3 517
894.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
3 517
894.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
3 517
894.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
3 517
900.
Rašovský Jaroslav
TJ Rapid Brno
6
3 520
901.
Střítězský Jiří
JK Černá v Pošumaví
5
3 531
902.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
8
3 610
903.
Fialová Adéla
ČYK
7
3 635
904.
Dietzel Mario
GER - Germany
1
3 637
904.
Dietzel Mario
GER - Germany
1
3 637
904.
Dietzel Mario
GER - Germany
1
3 637
904.
Dietzel Mario
GER - Germany
1
3 637
904.
Dietzel Mario
GER - Germany
1
3 637
909.
Ochec Jan
ČYK
2
3 650
910.
Baudyš Pavel
Sokol Dobřichovice
4
3 694
910.
Baudyšová Tereza
Sokol Dobřichovice
4
3 694
912.
Zielonka Tomáš
KJ Těrlicko
6
3 727
913.
Soukupová Magdaléna
Lokomotiva Plzeň
2
3 730
914.
Biberin
GER - Germany
1
3 743
914.
Biberin
GER - Germany
1
3 743
914.
Biberin
GER - Germany
1
3 743
914.
Biberin
GER - Germany
1
3 743
914.
Biberin
GER - Germany
1
3 743
919.
Novák Adam
JK Ostrava
8
3 765
920.
Bilek Vladimir
Sokol Palkovice
7
3 776
921.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 795
921.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 795
921.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 795
921.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 795
921.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 795
926.
Löwitová Olga
Císařská louka
3
3 801
927.
Bitomský Martin
JK Ostrava
4
3 812
928.
Mašek Tomáš
Baník Ostrava
4
3 821
928.
Hejna Jan
Baník Ostrava
4
3 821
930.
Juppe Michal
Sokol Dobřichovice
6
3 823
931.
Švíková Kateřina
YC CERE
3
3 828
932.
Hýža Jiří
Jachtklub Brno
1
3 831
933.
Rössler ml. Josef
ČYK
1
3 833
934.
Soukup Aleš
VS Duchcov
10
3 837
935.
Marval Jakub
T. J. Sokol Vrané II
8
3 853
936.
Rimmele Axel
GER - Germany
1
3 873
937.
Červený Martin
JK Plzeň
9
3 888
938.
Obrtelová Barbora
Sokol Tovačov
5
3 893
939.
Ďásek František
JK Cheb
4
3 899
940.
Munich Peter
AUT - Austria
1
3 904
940.
Munich Peter
AUT - Austria
1
3 904
940.
Munich Peter
AUT - Austria
1
3 904
943.
Scudeboom Jasper
NED -The Netherlands
2
3 913
944.
Lachner Vít
YC Neratovice
2
3 925
945.
Čutka Jan
YC DIM Bezdrev
4
3 934
946.
Holák Andrej
SVK - Slovak Republic
1
4 000
946.
Styblo Peter
AUT - Austria
3
4 000
946.
Styblo Peter
AUT - Austria
3
4 000
946.
Styblo Peter
AUT - Austria
3
4 000
950.
Kraft Jiří
VS Duchcov
3
4 032
950.
Kraft, ml. Jiří
VS Duchcov
3
4 032
952.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
3
4 059
953.
Přikryl Petr
LS Kroměříž
4
4 085
954.
Lorenz Alan
JK Česká Lípa
3
4 111
955.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
8
4 136
956.
Mudra Zbyněk
Lokomotiva Plzeň
4
4 148
957.
Toth Martin
ČWA
4
4 156
958.
Sztyk Lech
POL - Poland
1
4 173
958.
Sztyk Lech
POL - Poland
1
4 173
958.
Sztyk Lech
POL - Poland
1
4 173
958.
Sztyk Lech
POL - Poland
1
4 173
958.
Sztyk Lech
POL - Poland
1
4 173
958.
Sztyk Lech
POL - Poland
1
4 173
958.
Sztyk Lech
POL - Poland
1
4 173
958.
Sztyk Lech
POL - Poland
1
4 173
966.
Strejček Radim
Sokol Palkovice
7
4 181
967.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
2
4 200
967.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
2
4 200
969.
Fiala Martin
YC Znojmo
5
4 216
970.
Janouch Ondřej
ALT Melges 24
1
4 218
970.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
4 218
970.
Taschner Karel
ALT Melges 24
1
4 218
970.
Holanec Petr
ALT Melges 24
1
4 218
970.
Anděl Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 218
970.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
4 218
970.
van Leijen Jan-Willem
NED -The Netherlands
1
4 218
970.
Zeman Jan
ALT Melges 24
1
4 218
970.
Anděl Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 218
970.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
4 218
970.
Anděl Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 218
970.
Anděl Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 218
970.
Anděl Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 218
970.
Čagan Martin
Jachtklub Brno
1
4 218
970.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
1
4 218
970.
Crter Humphrey
GBR - Great Britain
1
4 218
970.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
4 218
970.
Matuška Dušan
SVK - Slovak Republic
1
4 218
970.
Crter Humphrey
GBR - Great Britain
1
4 218
989.
Fetterle Jiří
JK Česká Lípa
3
4 222
990.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
2
4 223
990.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
2
4 223
990.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
2
4 223
990.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
2
4 223
990.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
2
4 223
990.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
2
4 223
990.
Poór Robert
SVK - Slovak Republic
2
4 223
990.
Pavlíková Barbara
YC CERE
3
4 223
998.
Marečková Renata MUDr.
Jachtklub Brno
5
4 231
999.
Labuda Ondřej
YC LS Brno
8
4 258
1000.
Dragoun Vítek
JK Plzeň
7
4 294
1001.
Jelínek Tomáš
YC Kladno
9
4 319
1002.
Hotovec Jan
JK Ostrava
4
4 329
1003.
Směšný Petr
ALT Evropa
1
4 331
1004.
Knorr Luděk
VS Duchcov
4
4 335
1005.
Vachel Petr
JK Černá v Pošumaví
5
4 360
1005.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
5
4 360
1007.
Fiala Lukáš
Lokomotiva Plzeň
7
4 364
1008.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
4 396
1008.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
4 396
1008.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
4 396
1008.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
4 396
1012.
Sanková Lenka
VS Duchcov
7
4 398
1013.
Němec Milan
KJ Těrlicko
10
4 422
1014.
Kortke Mathias
GER - Germany
1
4 427
1015.
Šimáček Roman
YC Kladno
5
4 492
1016.
Gergö Borsos
HUN - Hungary
1
4 513
1016.
Balázs Horváth
HUN - Hungary
1
4 513
1018.
Matoušek Tomáš
Slavoj Hluboká
5
4 568
1019.
Zídek Jan
YC Lipno nad Vltavou
3
4 597
1020.
Pospíšilová Klára
Jachtklub Brno
7
4 603
1021.
Sokol Petr
ALT Vaurien
1
4 625
1021.
de Graat Peter
GER - Germany
1
4 625
1023.
Matějková Adéla
VS Duchcov
11
4 628
1024.
Cenek Miroslav Ing.m.
Jachtklub Brno
2
4 635
1025.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
4 666
1025.
Schaschl Walter
AUT - Austria
1
4 666
1025.
Fossler Gunter
AUT - Austria
1
4 666
1028.
Sedlaříková Kamila
LS Kroměříž
6
4 680
1029.
der Ouden Olivier
NED -The Netherlands
2
4 783
1030.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
4 800
1030.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
4 800
1030.
Szamody Tamás
HUN - Hungary
1
4 800
1030.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
4 800
1030.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
4 800
1035.
Renner Herbert
AUT - Austria
2
4 809
1035.
Renner Herbert
AUT - Austria
2
4 809
1035.
Renner Herbert
AUT - Austria
2
4 809
1038.
Myška Filip
IWS Club Nechra
5
4 816
1039.
Komárek Zdeněk
YC Pardubice
6
4 852
1040.
Hoerler Peter
AUT - Austria
1
4 860
1041.
Klimešová Taťána
Prazdroj Plzeň
9
4 897
1042.
Beliczay Márton
HUN - Hungary
1
4 928
1043.
Indrák Václav
Sokol Tovačov
5
4 933
1044.
Voskovec Filip
YC Kladno
1
4 952
1044.
Stupka Jiří
YC Kladno
1
4 952
1046.
Albert Rolf
GER - Germany
1
4 968
1046.
Albert Rolf
GER - Germany
1
4 968
1046.
Albert Rolf
GER - Germany
1
4 968
1046.
Albert Lutz
GER - Germany
1
4 968
1046.
Albert Lutz
GER - Germany
1
4 968
1046.
Albert Lutz
GER - Germany
1
4 968
1046.
Albert Rolf
GER - Germany
1
4 968
1046.
Albert Lutz
GER - Germany
1
4 968
1046.
Albert Lutz
GER - Germany
1
4 968
1046.
Albert Rolf
GER - Germany
1
4 968
1056.
Kršňák Jakub
VS Duchcov
7
5 014
1057.
Bidlová Jitka
YC LS Brno
2
5 015
1058.
Knorr Jindřich
VS Duchcov
5
5 020
1058.
Fojcik Igor
POL - Poland
1
5 020
1060.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
5 027
1060.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
5 027
1060.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
5 027
1060.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
5 027
1060.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
5 027
1060.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
5 027
1066.
Martinka Jiří
YC RODOP
2
5 031
1067.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
2
5 055
1068.
Stránský Martin
Lokomotiva Cheb
5
5 057
1069.
Dragoun Dominik
JK Plzeň
9
5 058
1070.
Vlach Martin
YC Neratovice
6
5 064
1071.
Kvasničková Markéta
Slavoj Litoměřice
8
5 065
1072.
Pospíšilová Lucie
Jachtklub Brno
6
5 071
1073.
Podzimek Antonín
ČYK
4
5 148
1074.
Beneš Pavel
T. J. Sokol Vrané II
7
5 154
1075.
Ježek Bohumil
Slavoj Litoměřice
11
5 167
1076.
Dlouhý Antonín
Císařská louka
4
5 264
1077.
Göckel Peter
GER - Germany
2
5 303
1077.
Göckel Peter
GER - Germany
2
5 303
1077.
Göckel Peter
GER - Germany
2
5 303
1077.
Göckel Peter
GER - Germany
2
5 303
1077.
Göckel Peter
GER - Germany
2
5 303
1082.
Hromádka Josef
Lokomotiva Cheb
10
5 307
1083.
Ouřada Jaroslav
Lokomotiva Cheb
5
5 351
1084.
Štěpánský Jan
Slávia Česká Skalice
6
5 383
1085.
Máté Jeney
HUN - Hungary
1
5 394
1085.
Julianna Kristóf
HUN - Hungary
1
5 394
1087.
Korvas Filip
ČYK
4
5 398
1088.
Maršík Karel
YC Ústí n L
6
5 416
1089.
Hudec Adam
YC Neratovice
3
5 446
1090.
Hruška Martin
T. J. Sokol Vrané II
9
5 459
1091.
Hochman Petr
Bohemia Poděbrady
9
5 468
1092.
Krsička Martin
YC CERE
7
5 491
1093.
Filip Martin
SK Halza
1
5 505
1093.
Třeček Čeněk
SK Halza
1
5 505
1095.
Skála Pavel
JK Cheb
3
5 564
1096.
Petrovský Jan
Jachtklub Brno
9
5 573
1097.
Maarschalkerweerd Timo van
NED -The Netherlands
2
5 620
1098.
Kafka Tomáš
YC Velké Dářko
1
5 634
1099.
Vachtarčík Rudolf
Baník Ostrava
5
5 635
1100.
Koutná Kamila
YC Bystrc Brno
7
5 637
1101.
Brejník Lubomír
Slavoj Litoměřice
6
5 638
1102.
Šlechta Jiří
JK Černá v Pošumaví
5
5 643
1103.
Lejhanec Jiří
YC Pardubice
3
5 645
1103.
Jacobs Janice
NED -The Netherlands
2
5 645
1105.
Bezušková Jana
YC Neratovice
2
5 665
1106.
Chomát Martin
Lokomotiva Plzeň
8
5 690
1107.
Bobková Eva
Baník Ostrava
4
5 727
1108.
Smetana Karel
Lokomotiva Plzeň
8
5 756
1109.
Hartmann Pavel
ČWA
9
5 848
1110.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
5 856
1110.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
5 856
1110.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
5 856
1110.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
5 856
1110.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
5 856
1110.
Chalupczak Adam
POL - Poland
1
5 856
1116.
Crháková Magda
Jachtklub Brno
1
5 857
1117.
Dubiel Agnieszka
POL - Poland
1
5 901
1118.
Stach Václav
Lokomotiva Plzeň
8
5 909
1119.
Ircing Jaroslav
Olšovec Jedovnice
4
5 950
1120.
Mareš Jan
TJ Jiskra Třeboň
8
6 019
1121.
Kolář Petr
YC RODOP
1
6 025
1121.
Kuipers Roelof
NED -The Netherlands
1
6 025
1121.
Kuipers Jelmer
NED -The Netherlands
1
6 025
1121.
Buček Martin
YC RODOP
1
6 025
1125.
Sivý Daniel
Slavoj Hluboká
4
6 032
1126.
berber Rooks Nynke
NED -The Netherlands
1
6 049
1127.
Teplý Roman
Jachtklub Brno
2
6 097
1128.
Záluský Kamil
YC Nechranice
8
6 125
1129.
Kramář Tomáš
JK Česká Lípa
5
6 126
1130.
Šenkýřová Lenka
YC Neratovice
3
6 135
1131.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
4
6 147
1131.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
4
6 147
1131.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
4
6 147
1131.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
4
6 147
1131.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
4
6 147
1131.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
4
6 147
1137.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
2
6 154
1137.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
2
6 154
1137.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
2
6 154
1137.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
2
6 154
1137.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
2
6 154
1137.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
2
6 154
1143.
Vykydal Jaroslav
TJ Rapid Brno
11
6 157
1144.
Ručka Tomáš
YC Kladno
9
6 174
1145.
Háma Martin
YC Doksy
1
6 183
1146.
Hlaváček Matouš
ČYK
6
6 225
1147.
Joza Vladimír
JK Staré Splavy
7
6 231
1148.
Král Karel
JK Sokolov
7
6 245
1149.
Vyhnánková Kateřina
JK Staré Splavy
5
6 265
1150.
Chodora Miroslav
Prazdroj Plzeň
12
6 325
1151.
Weber Alfred
AUT - Austria
1
6 331
1151.
Šmídová Lenka
YC Neratovice
1
6 331
1151.
Kuhn-Weber Angelika
AUT - Austria
1
6 331
1154.
Bachtík Lukáš
YC CERE
6
6 369
1155.
Krsička Michal
YC CERE
6
6 383
1156.
Čajčík Karel
YC Pardubice
7
6 409
1157.
Alexová Michaela
ALT Vaurien
11
6 436
1157.
Daan Poland
NED -The Netherlands
2
6 436
1159.
Jirkovec Zdenek
YC RODOP
3
6 437
1160.
Wolf Michael
GER - Germany
1
6 472
1160.
Wolf Michael
GER - Germany
1
6 472
1160.
Stockhardt Claus
GER - Germany
1
6 472
1160.
Stockhardt Claus
GER - Germany
1
6 472
1160.
Wolf Michael
GER - Germany
1
6 472
1160.
Stockhardt Claus
GER - Germany
1
6 472
1160.
Stockhardt Claus
GER - Germany
1
6 472
1160.
Wolf Michael
GER - Germany
1
6 472
1160.
Stockhardt Claus
GER - Germany
1
6 472
1160.
Wolf Michael
GER - Germany
1
6 472
1170.
Vachtarčík Martin
Baník Ostrava
7
6 483
1171.
Tomai Balazs
HUN - Hungary
1
6 606
1172.
Sladký ml. Martin
ČWA
7
6 624
1173.
Šmíd Jiří
KJ Těrlicko
5
6 656
1173.
Šmídová Jana
KJ Těrlicko
5
6 656
1175.
Ott Vítězslav
YC Znojmo
2
6 669
1176.
Skřepek Jan
TJ Rapid Brno
4
6 697
1177.
Riedel Jan
VS Duchcov
11
6 732
1178.
Sikkema Marloes
NED -The Netherlands
2
6 773
1179.
Bartošek Petr
YC Znojmo
5
6 785
1180.
Frohlich Denis
YC Kladno
2
6 792
1181.
Drvota Jaromir
YC Kladno
7
6 797
1182.
Vránová Markéta
TJ Rapid Brno
7
6 821
1183.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
10
6 827
1184.
Procházka Eduard
YC Znojmo
3
6 847
1185.
Vacula Karel
YC Znojmo
11
6 851
1186.
Vachelová Barbora
JK Černá v Pošumaví
7
6 862
1187.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
5
6 879
1188.
Karhánek Jiří
YC CERE
5
6 906
1188.
Karhánek Jan
YC CERE
5
6 906
1190.
Procházka Jan
YC Znojmo
4
6 971
1191.
Backlandt Olivier
BEL - Belgium
2
7 059
1192.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
10
7 085
1193.
Kleiner Otakar
YC DIM Bezdrev
5
7 103
1194.
Vít Ladislav
JK Plzeň
15
7 115
1195.
Havlena Jiří
YC CERE
6
7 118
1196.
Netopilík Zdeněk
JK Sokolov
8
7 162
1197.
Hykrdová Monika
Jachtklub Brno
5
7 238
1198.
Maršík Karel
YC Ústí n L
8
7 253
1199.
Bauer Franta
YC CERE
5
7 270
1200.
Feder Jörg
GER - Germany
1
7 290
1201.
Haken Vladimír
WS Club VD
8
7 302
1202.
Zíma Jakub
ČWA
8
7 318
1203.
Šindýlek Vlastimil
Bohemia Poděbrady
7
7 333
1204.
Bíba Jiří
SK Halza
2
7 336
1204.
Červinka Vít
SK Halza
2
7 336
1204.
Třeček Zdeněk
SK Halza
2
7 336
1207.
Podhorec Štefan
YC Kladno
5
7 338
1208.
Knorrová Barbora
VS Duchcov
7
7 358
1209.
Kuthan Martin
YC Neratovice
5
7 366
1210.
Vrzalová Elen
Olšovec Jedovnice
11
7 379
1211.
Hodačová Veronika
YC Pardubice
13
7 423
1212.
Marek Václav
TJ Rapid Brno
11
7 475
1213.
Novotný Karel
YC DIM Bezdrev
5
7 478
1214.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
2
7 514
1214.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
2
7 514
1216.
Pokoš Radim
VS Duchcov
9
7 518
1217.
Vrzal Libor
Olšovec Jedovnice
14
7 549
1218.
Kopecký Ivo
VaS Pardubice
6
7 556
1219.
Kučera Michal
YC Ústí n L
7
7 619
1219.
Kučerová Martina
YC Ústí n L
7
7 619
1221.
Ott Stanislav
YC Znojmo
3
7 626
1222.
Kir Milan
IWS Club Nechra
4
7 665
1223.
Páleníčková Aneta
YC Kladno
9
7 673
1224.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
5
7 676
1225.
Maroščíková Gabriela
Baník Ostrava
8
7 725
1226.
Bos Kim
NED -The Netherlands
2
7 754
1227.
Fousek Filip
ALT Tornado
4
7 832
1228.
Šindýlková Lenka
Bohemia Poděbrady
12
7 876
1229.
Zimny Jeremi
POL - Poland
1
7 989
1229.
Zimny Jeremi
POL - Poland
1
7 989
1229.
Zimny Jeremi
POL - Poland
1
7 989
1229.
Zimny Jeremi
POL - Poland
1
7 989
1229.
Zimny Jeremi
POL - Poland
1
7 989
1229.
Zimny Jeremi
POL - Poland
1
7 989
1235.
Hyršová Denisa
JK Ostrava
10
8 007
1236.
Korych Pavel
YC Kladno
8
8 112
1237.
Solfronk Antonín
YC Nechranice
5
8 124
1238.
Černá Anna
Lokomotiva Plzeň
3
8 174
1239.
Ptáčník Ivan
YC Neratovice
8
8 322
1240.
Steiner Michal
YC Vysoké Mýto
6
8 410
1241.
Muk Daniel
YC Dvořiště-Lišov
10
8 428
1242.
Černý Michal
Lokomotiva Plzeň
3
8 513
1243.
Huberts Emily
NED -The Netherlands
2
8 633
1244.
Pacek Alexandr
KJ Těrlicko
5
8 699
1244.
Staniek Pavel
KJ Těrlicko
5
8 699
1246.
Štamberg Jan
VaS Pardubice
7
8 762
1247.
Doležalová Eva
SK Tři sestry
1
8 776
1248.
Kozelský Jakub
YC Markop FL
2
8 841
1249.
Pouska Svatopluk
Prazdroj Plzeň
14
8 842
1250.
Engberts Willemijn
NED -The Netherlands
2
8 871
1251.
Hýža Petr
Jachtklub Brno
5
8 880
1252.
Petrová Kristýna
VS Duchcov
14
9 010
1253.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
9 018
1253.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
9 018
1253.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
9 018
1253.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
9 018
1253.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
9 018
1253.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
9 018
1253.
Bilka Adam
SVK - Slovak Republic
2
9 018
1260.
van Veen Laura
NED -The Netherlands
2
9 019
1261.
Raška Marek
ČWA
8
9 058
1262.
Crháková Lenka
Jachtklub Brno
3
9 115
1263.
Šenkýř Ivan
YC Neratovice
5
9 148
1264.
Myslík Vladimír
Vodní stavby Pha
6
9 222
1265.
Kavas Alexandros
RUS - Russia
1
9 359
1265.
Kavas Georg
RUS - Russia
1
9 359
1267.
Korytář Václav
JK Ostrava
3
9 483
1268.
Soldátová Tina
YC Písek
8
9 489
1269.
Formánková Kateřina
ALT Vaurien
7
9 511
1270.
Bačinová Olga
YC Ústí n L
6
9 689
1271.
Adam Daniel
JK Staré Splavy
8
9 702
1272.
Bílka Adam
SVK - Slovak Republic
2
9 829
1272.
Bílka Adam
SVK - Slovak Republic
2
9 829
1274.
Zima Tomáš
YC Kladno
3
9 865
1275.
Vachtarčík Jakub
Baník Ostrava
10
9 876
1276.
Dastych Petr
ASK Lovosice
4
9 897
1276.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
4
9 897
1276.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
4
9 897
1279.
Zídek Zdeňek
YC Lipno nad Vltavou
4
9 914
1280.
Prokopec Petr
YC Pardubice
6
9 918
1281.
Kořanová Michaela
YC Neratovice
5
10 092
1282.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
9
10 106
1283.
Smetana Matěj
Lokomotiva Plzeň
9
10 116
1284.
Formánek Jindřich
Jachtklub Brno
9
10 120
1285.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
9
10 129
1286.
Dvořák Pavel
T. J. Sokol Vrané II
12
10 165
1287.
Muller Antje
NZL - New Zealand
1
10 193
1288.
Winkel Malte
GER - Germany
1
10 240
1288.
Winkel Malte
GER - Germany
1
10 240
1288.
Winkel Malte
GER - Germany
1
10 240
1288.
Thielemann Lucas
GER - Germany
1
10 240
1288.
Thielemann Lucas
GER - Germany
1
10 240
1288.
Winkel Malte
GER - Germany
1
10 240
1288.
Thielemann Lucas
GER - Germany
1
10 240
1288.
Thielemann Lucas
GER - Germany
1
10 240
1288.
Thielemann Lucas
GER - Germany
1
10 240
1288.
Winkel Malte
GER - Germany
1
10 240
1298.
Boerma Cedric
NED -The Netherlands
2
10 273
1299.
Sosnovec Josef
T. J. Sokol Vrané II
8
10 355
1300.
Dvořák Rudolf
YC CERE
13
10 414
1301.
Jedlička Ivan
ČYK
2
10 495
1302.
Staniek Michal
KJ Těrlicko
9
10 609
1303.
Smutná Veronika
JK Staré Splavy
7
10 611
1304.
Mádle Jiří
YC DIM Bezdrev
7
10 729
1305.
Koblasa Stanislav
Lokomotiva Cheb
12
10 778
1306.
Engberts Judith
NED -The Netherlands
2
10 803
1307.
Chudějová Hana
YC Neratovice
4
10 818
1308.
Řezáč Jindřich
Baník Ostrava
7
10 846
1308.
Kuřava Jaromír
Baník Ostrava
7
10 846
1310.
Štěrba Igor
YC Znojmo
4
10 861
1311.
Sztyk Jerzy
POL - Poland
1
10 863
1311.
Sztyk Jerzy
POL - Poland
1
10 863
1311.
Sztyk Jerzy
POL - Poland
1
10 863
1311.
Sztyk Jerzy
POL - Poland
1
10 863
1311.
Sztyk Jerzy
POL - Poland
1
10 863
1311.
Sztyk Jerzy
POL - Poland
1
10 863
1317.
Sláma Ivo
Jachtklub Brno
7
10 934
1318.
Kmoníček Jiří
YC Pardubice
9
10 936
1319.
Solík Jakub
JK Česká Lípa
6
11 027
1320.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
2
11 171
1320.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
2
11 171
1322.
Parůžek Zdeněk
JK Toušeň
7
11 264
1323.
Kleinová Jana
JK ČZU
9
11 342
1324.
Hemelík Antonín
ASK Lovosice
6
11 350
1324.
Hemelík Jan
ASK Lovosice
6
11 350
1326.
Bauerová Šárka
YC Neratovice
2
11 366
1327.
Červenka Matouš
JK Olomouc
11
11 381
1328.
Šedivák Jiří
Lokomotiva Plzeň
9
11 430
1329.
Hrubá Dagmar
Lokomotiva Cheb
9
11 443
1330.
Šmídová Božena
YC Neratovice
11
11 444
1331.
Maršálek Daniel
YC LS Brno
11
11 571
1332.
Jenšík David
JK Česká Lípa
6
11 578
1333.
Konopík Pavel
Jachtklub Brno
6
11 581
1334.
Lašová Zuzana
Lokomotiva Plzeň
6
11 588
1335.
Dvořák Jiří
T. J. Sokol Vrané II
16
11 623
1336.
Van Laer Pieter
BRA - Brasil
1
11 655
1337.
Beneš Vlastimil
Vodní stavby Pha
7
11 712
1338.
de Jeu Dennis
NED -The Netherlands
2
11 713
1339.
Angus Galloway
BRA - Brasil
1
11 745
1340.
Pavlovský Marek
YC LS Brno
5
11 749
1341.
Pour Vaclav
Slavoj Hluboká
10
11 863
1342.
Kašpar Antonín
YC CERE
4
11 939
1343.
Smetana Radek
Lokomotiva Plzeň
5
12 051
1344.
Tichánek Michael
Sokol Palkovice
13
12 086
1345.
Machovská Lucie
ALT Vaurien
8
12 105
1346.
Smit Maarten
NED -The Netherlands
2
12 114
1347.
Malina Tomáš
IWS Club Nechra
4
12 160
1348.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
12
12 207
1349.
Kubíková Dana
Olšovec Jedovnice
6
12 266
1350.
Vích Ondřej
Sokol Dobřichovice
10
12 277
1350.
Šupolík Petr
Sokol Dobřichovice
10
12 277
1352.
Starý Martin
Slavoj Hluboká
13
12 296
1353.
Landkammerová Šárka
YC Neratovice
4
12 389
1354.
Chrapčiak Tomáš
SVK - Slovak Republic
3
12 409
1355.
Debel Pieter
NED -The Netherlands
2
12 449
1356.
Hrnčál Milan
YC Pardubice
10
12 476
1357.
Janda Martin
ASK Lovosice
5
12 546
1357.
Procházka Zdeněk
ASK Lovosice
5
12 546
1359.
Konopík Matěj
Jachtklub Brno
9
12 645
1360.
Cejnar Tomáš
YC CERE
6
12 651
1361.
Kotek Kamil
JK Staré Splavy
7
12 674
1362.
Harcuba Martin
JK Staré Splavy
5
12 705
1363.
Čuláková Adéla
YC Neratovice
12
12 729
1364.
Cikrt Tomáš
JK Toušeň
8
12 795
1365.
Hasman Radim
ASK Lovosice
7
12 902
1365.
Hasmanová Martina
ASK Lovosice
7
12 902
1367.
Záruba Vladimír
JK Cheb
4
13 113
1368.
Novotný Michal
YC DIM Bezdrev
14
13 126
1369.
Čulák Tomáš
YC Neratovice
12
13 185
1370.
Čechura Přemek
Lokomotiva Plzeň
14
13 240
1371.
Babický Josef
JK Česká Lípa
8
13 336
1372.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
9
13 576
1373.
Zalabáková Denisa
YC Ústí n L
7
13 637
1373.
Zalabák Petr
YC Ústí n L
7
13 637
1375.
Outrata Jiří
JK Toušeň
5
13 905
1376.
Utíkal Petr
JK Olomouc
8
13 926
1377.
Procházka Libor
YC Neratovice
9
13 934
1378.
Štrambach Ladislav
Sokol Mohelnice
8
13 976
1379.
Machovský Jan
ALT Vaurien
9
13 981
1380.
Hrubý Roman
Lokomotiva Cheb
12
13 988
1381.
Dumek Petr
YC Kotva Pha
10
13 999
1382.
Müller Zdeněk
ASK Lovosice
5
14 176
1382.
Beránek Ivo
ASK Lovosice
5
14 176
1384.
Švihlík Martin
YC RODOP
4
14 268
1385.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
11
14 280
1386.
Ondíková Petra
Slavoj Hluboká
10
14 339
1387.
de By Peter
NED -The Netherlands
2
14 355
1388.
Kulík Martin
YC RODOP
4
14 588
1389.
Löwit Harry
Císařská louka
11
14 670
1390.
Marečková Lucie
Jachtklub Brno
11
14 736
1391.
Průcha Alexandr
Vodní stavby Pha
10
14 830
1392.
Bláha Martin
JK Plzeň
13
14 985
1393.
Juklová Alice
Lokomotiva Plzeň
9
15 003
1393.
Jukl Jan
Lokomotiva Plzeň
9
15 003
1395.
Valouch Libor
JK Olomouc
10
15 144
1396.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
13
15 263
1397.
Kafka Roman
YC Velké Dářko
18
15 497
1398.
Janča Jean-Baptiste
YC LS Brno
19
15 673
1399.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
3
15 752
1399.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
3
15 752
1399.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
3
15 752
1399.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
3
15 752
1399.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
3
15 752
1404.
Jelínek Jakub
SST klub Plzeň
9
15 997
1405.
Ottová Hana
Sokol Tovačov
4
16 007
1406.
Slíva Martin
ČWA
7
16 134
1407.
Škoda Michal
YC Neratovice
11
16 322
1408.
Indrák Jiří
Sokol Tovačov
8
16 331
1409.
van Helten Ruben
NED -The Netherlands
2
16 334
1410.
Mendík Jan
JK Staré Splavy
7
16 418
1411.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
3
16 453
1411.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
3
16 453
1411.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
3
16 453
1411.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
3
16 453
1411.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
3
16 453
1411.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
3
16 453
1417.
Čermák Petr
YC Kladno
11
16 510
1418.
Landkammerová Jana
YC Neratovice
4
16 522
1419.
Krátký Jan
Slavoj Hluboká
13
16 579
1420.
Hykrda Jan
Jachtklub Brno
7
16 638
1421.
Lasztowka Vlastimil
KJ Těrlicko
8
16 718
1422.
Žíla Jiří
Slavoj Hluboká
16
16 830
1423.
Vrána Petr
TJ Rapid Brno
8
16 921
1424.
Prokopová Lenka
Olšovec Jedovnice
10
16 965
1425.
Hyrš Ladislav
JK Ostrava Poruba
8
17 108
1426.
van Helten Wouter
NED -The Netherlands
2
17 269
1427.
Hálová Lucie
JK Toušeň
11
17 309
1428.
van der Meer Mick
NED -The Netherlands
2
17 728
1429.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
16
17 730
1430.
Horák Miroslav
Lokomotiva Plzeň
11
17 806
1431.
Mareček Josef
JK Staré Splavy
11
17 850
1432.
Bachtík Marek
YC CERE
5
17 998
1433.
Žáková Martina
Slávia Česká Skalice
7
18 049
1433.
Žáková Petra
Slávia Česká Skalice
7
18 049
1435.
Doležal Tomáš
ČYK
9
18 067
1436.
Vašík Roman
YC LS Brno
15
18 202
1437.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
13
18 214
1438.
Výška Tomáš
Prazdroj Plzeň
12
18 569
1439.
Vaidiš Tomáš
JK Sokolov
10
18 643
1440.
Stránská Lucie
VS Duchcov
9
18 743
1441.
Kýhos Karel
Sokol Dobřichovice
9
18 805
1442.
Gebhart Zdenek
JK Cheb
8
18 890
1443.
Zajíček Petr
Slavoj Hluboká
11
19 185
1444.
Rebel Max
NED -The Netherlands
2
19 275
1445.
Pavliš Jiří
YC Kovářov
7
19 321
1446.
Vacula Karel
YC Znojmo
12
19 485
1446.
Vacula Jan
YC Znojmo
12
19 485
1448.
Neumann Lukáš
YC RODOP
6
19 631
1449.
Musil Tomáš
YC RODOP
5
19 818
1450.
Kýhosová Kamila
Sokol Dobřichovice
10
19 913
1451.
Wessemius Elbert
NED -The Netherlands
2
20 049
1452.
Vomáčko Ladislav
Bohemia Poděbrady
11
20 155
1453.
Pavliš Zdeněk
YC Kovářov
7
20 166
1454.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
10
20 232
1455.
Hálová Kateřina
JK Toušeň
13
20 238
1456.
Vychová Zuzana
YC Neratovice
12
20 294
1457.
Zítek Karel
Císařská louka
1
20 318
1458.
Tkadlecová Sára
JK Toušeň
15
20 551
1459.
Šváb Tomáš
JK Staré Splavy
14
20 724
1460.
Vacula Libor
JK Staré Splavy
9
20 744
1461.
Podhorec Štefan
YC Kladno
10
20 828
1462.
Bobek Ondřej
Baník Ostrava
7
20 993
1463.
Švancarová Martina
Olšovec Jedovnice
14
21 095
1464.
Zielonka Lukáš
KJ Těrlicko
12
21 269
1465.
Nuc Mario
JK Plzeň
21
21 474
1466.
Šára Michal
Sokol Dobřichovice
8
21 520
1466.
Svoboda Jiří
Sokol Dobřichovice
8
21 520
1468.
Vachel Ondřej
JK Černá v Pošumaví
13
21 578
1469.
Satoránský Pavel
SK Tři sestry
3
21 583
1470.
Hendrych Václav
YC Doksy
13
21 771
1471.
Vaidišová Kateřina
JK Sokolov
11
21 858
1472.
Jebavá Markéta
YC Neratovice
11
22 037
1472.
Jebavý Vít
YC Neratovice
11
22 037
1474.
Novotný Václav
JK Cheb
4
22 180
1475.
Matoušek Matěj
Slavoj Hluboká
14
22 206
1476.
Šnajdr Matěj
Lokomotiva Plzeň
12
22 742
1477.
Drahorád Petr
JK Cheb
8
22 915
1478.
Šnajdr Milan
Lokomotiva Plzeň
13
23 258
1479.
Burdová Michaela
YC SaS
17
23 261
1480.
Koubek Zdeněk
Slavoj Hluboká
16
23 345
1480.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
16
23 345
1482.
Burn Taylor
NZL - New Zealand
2
23 764
1483.
Gardavský Petr
TJ Jiskra Třeboň
9
24 291
1484.
Babický Roman
JK Česká Lípa
13
24 406
1485.
Huček Jakub
Slávia Česká Skalice
10
24 458
1486.
Konopáč Daniel
T. J. Sokol Vrané II
20
24 525
1487.
Harcuba Petr
JK Staré Splavy
16
24 805
1488.
Sláma Eduard
Jachtklub Brno
13
24 998
1489.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
11
25 033
1490.
Parůžek Jiří
JK Toušeň
16
25 312
1491.
Doležal Tomáš
SK Tři sestry
4
25 354
1492.
Jochovič Josef
YC Neratovice
11
25 497
1493.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
20
25 517
1494.
Zobač Jakub
JK Staré Splavy
12
25 902
1495.
Karas Tomáš
Jachtklub Brno
10
25 928
1496.
Pinďáková Monika
SK Štětí
10
26 178
1497.
Mrzílková Lenka
YC Neratovice
6
26 459
1498.
Plhoň Adam
SK Tři sestry
5
26 492
1499.
Valdhansová Klára
ČYK
15
26 548
1500.
Svoboda Lukáš
YC Neratovice
13
26 706
1501.
Lejhanec David
YC Pardubice
14
26 945
1502.
Matoušek Ondřej
Slavoj Hluboká
12
27 122
1503.
Tobolka Michal
TJ Jiskra Třeboň
10
27 201
1504.
Dvořák Ota
YC CERE
16
27 333
1505.
Bobek Pavel
Baník Ostrava
11
27 347
1506.
Houdek Roman
YC LS Brno
9
27 376
1507.
Mika Radek
YC SaS
18
28 020
1508.
Jedlička Jan
YC Neratovice
13
28 040
1509.
Janderová Klára
YC SaS
14
28 046
1510.
Blatecký David
Jachtklub Brno
8
28 181
1511.
Lejhanec Filip
YC Pardubice
17
28 226
1512.
Dobrý Jakub
Lokomotiva Plzeň
17
28 836
1513.
Zárubová Michaela
JK Cheb
13
29 574
1514.
Šedivák Kryštof
Lokomotiva Plzeň
13
29 782
1515.
Elstner Pavel
ČYK
1
29 807
1515.
Toufar Josef
ČYK
1
29 807
1517.
Čudek Radim
Slavoj Český Těšín
13
30 241
1518.
Hrubý Pavel
ČWA
14
30 619
1519.
Škoda Jan
Lokomotiva Plzeň
13
30 705
1520.
Kubík Michal
Olšovec Jedovnice
13
30 788
1521.
Vašík Martin
YC LS Brno
19
30 987
1522.
Ott Adam
Jachtklub Brno
17
31 047
1523.
Kamenský Pavel
YC Velké Dářko
15
31 417
1524.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
25
31 449
1525.
Štrunc Jan
YC Neratovice
14
31 571
1526.
Kliment Michal
YC Neratovice
14
31 581
1527.
Mudra Martin
Lokomotiva Plzeň
14
31 615
1528.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
10
31 808
1529.
Daněk Michal
LS Kroměříž
18
32 624
1530.
Gemperle Jiří
Sokol Dobřichovice
21
32 987
1531.
Seidl Šimon
YC LS Brno
16
33 390
1532.
Pinďák Josef
SK Štětí
10
33 435
1533.
Adam Zdeněk
VS Duchcov
7
33 683
1534.
Lambl Vojtěch
YC Neratovice
21
33 928
1535.
Plecitý Martin
JK Toušeň
13
34 316
1536.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
11
34 468
1537.
Winkler Pavel
JK Toušeň
8
35 478
1538.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
13
35 501
1539.
Chmelová Lucie
YC Bystrc Brno
8
35 769
1540.
Vinkl Petr
YC Kladno
20
36 471
1541.
Kališová Lenka
Jachtklub Brno
20
37 009
1542.
Procházka Filip
YC Neratovice
11
37 104
1543.
Trčka Martin
Baník Most
8
37 314
1544.
Hrnčál Tomáš
YC Pardubice
13
38 463
1545.
Kmenta Martin
Jachtklub Brno
26
38 939
1546.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
15
39 245
1547.
Tkadlec Tadeáš
JK Toušeň
14
39 864
1548.
Kořanová Johana
YC Neratovice
14
40 249
1549.
Štěpánek Jan
Delfín Jablonec
17
40 461
1550.
Huk Václav
YC LS Brno
18
40 588
1551.
Keblová Lucie
ČYK
21
40 939
1552.
Košvica Jakub
YC LS Brno
21
41 261
1553.
Jeništa Milan
Sokol Dobřichovice
22
41 566
1554.
Zárubová Daniela
JK Cheb
11
41 631
1555.
Kuchař Jan
YC CERE
7
42 040
1556.
Kamenský Radim
YC Velké Dářko
10
42 049
1557.
Audy Dan
Jachtklub Brno
11
42 130
1558.
Vinkl Daniel
YC Kladno
17
42 803
1559.
Nápravník Jakub
ČYK
16
42 806
1560.
Přikryl Benjamín
LS Kroměříž
26
42 884
1561.
Rozsypal Jakub
JK Olomouc
16
43 318
1562.
Havel Filip
YC Neratovice
17
43 371
1563.
Kotek Michal
JK Staré Splavy
10
43 595
1564.
Mareček Šimon
Jachtklub Brno
13
44 012
1565.
Kopřiva Luděk
VS Duchcov
11
44 962
1566.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
16
46 765
1567.
Čechura Jiří
Lokomotiva Plzeň
17
47 141
1568.
Audyová Markéta
Jachtklub Brno
11
47 405
1569.
Kilarová Marie
Baník Ostrava
22
47 459
1570.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
12
50 325
1571.
Moucha Pavel
YC Doksy
25
50 336
1572.
Škráčková Vendula
JK Ostrava
18
52 046
1573.
Lavický Karel
YC DIM Bezdrev
17
52 167
1574.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
12
52 475
1575.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
15
54 815
1576.
Hejnic Tadeáš
YC Neratovice
15
55 167
1577.
Lidařík Rudolf
YC LS Brno
14
55 801
1578.
Štruncová Michaela
YC Neratovice
16
57 371
1579.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
14
57 852
1580.
Kořan Petr
YC Neratovice
18
58 417
1581.
Fiala Petr
YC Neratovice
10
59 050
1582.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
18
60 162
1583.
Rybáček Josef
YC Doksy
16
61 153
1584.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
14
61 780
1585.
Kvasnik Milan
YC Neratovice
18
62 764
1586.
Cejnar Matyáš
YC CERE
18
62 791
1587.
Pospíšil Martin
Jachtklub Brno
23
64 835
1588.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
18
66 427
1589.
Hájek Milan
Lokomotiva Plzeň
10
66 856
1590.
Kubový Martin
JK Toušeň
12
66 858
1591.
Křížek David
Lokomotiva Plzeň
14
67 523
1592.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
18
75 790
1593.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
25
76 689
1594.
Verner Jaroslav
JK Toušeň
22
77 534
1595.
Teubner Zdeněk
Císařská louka
3
78 372
1596.
Novotný Štěpán
JK Cheb
17
80 233
1597.
Cejnar Lukáš
YC CERE
18
81 516
1598.
Roček Roman
YC Neratovice
21
90 689
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace