Adéla Matějková

 Zpět

Osobní údaje jsou pouze pro členy ČSJ

Mandáty
FunkceReg.čísloPlatnost
Člen ČSJ s licencí: Jachetní oddíl VS Duchcov
ověřená licence domácího klubu
1606-0202 11.08.2015 - 31.03.2022
 Stáhnout výsledky 2019 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
191614 14.08.2019 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 11 617
 Stáhnout výsledky 2012 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
121605 02.06.2012 Jarní cena Labe Labe-Církvice Kaj 2 14 262
121615 22.08.2012 Dálková plavba Oldřichov 470 1 2 101
121617 25.08.2012 Regata Petra Zouhara Oldřichov 470 1 2 101
 Stáhnout výsledky 2011 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
111602 23.04.2011 Zlatá plachta Barbory + KP Barbora - Oldřichov Evr 3 15 387
111605 28.05.2011 Cena Oldřichova+KP Barbora - Oldřichov Evr 4 8 404
111606 04.06.2011 Jarní cena Labe Labe-Církvice Kaj 2 13 485
111610 18.06.2011 Česká brána Labe Kaj 3 22 470
111508 30.07.2011 Femina regata Regent Evr 1 1 578
111613 08.08.2011 Cena Duchcova+KP Barbora - Oldřichov Evr 2 8 304
111614 15.08.2011 Kontrolní závod I. Barbora - Oldřichov Evr 1 9 101
111615 17.08.2011 Dálková plavba Barbora - Oldřichov Evr 1 8 198
111616 18.08.2011 Kontrolní závod II. Barbora - Oldřichov Evr 1 4 402
111617 20.08.2011 Regata Petra Zouhara Barbora - Oldřichov Evr 2 5 713
111620 03.09.2011 Štít města Litoměřic Labe-Křešice Kaj 2 9 586
 Stáhnout výsledky 2010 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
101602 24.04.2010 Zlatá plachta Barbory+SKP Oldřichov - Barbora Evr 1 14 131
101604 29.05.2010 Cena Oldřichova+SKP Oldřichov - Barbora Evr 4 4 1 108
101615 21.08.2010 Men.Petra Zouhara Oldřichov - Barbora 470 0 0 0
101621 18.09.2010 Cena Povodí Labe Labe-Církvice Kaj 2 9 202
101624 02.10.2010 Podzim.regata V.Vacka Oldřichov - Barbora Evr 2 5 0
 Stáhnout výsledky 2009 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
091604 30.05.2009 Cena Oldřichova + Sdružený KP Oldřichov Evr 4 5 721
091611 15.08.2009 Cena Duchcova Oldřichov Evr 1 9 261
091612 17.08.2009 Kontrolní závod I. Oldřichov Evr 2 6 452
091613 19.08.2009 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 4 1 032
091614 20.08.2009 Kontrolní závod II. Oldřichov Evr 2 4 688
091615 22.08.2009 Cena Teplic Oldřichov Evr 2 6 452
091617 29.08.2009 Labský pohár ernoseky Kaj 2 20 285
091624 03.09.2009 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Evr 2 8 202
091619 12.09.2009 Sdružený krajský přebor ernoseky Kaj 4 22 760
091621 19.09.2009 Cena Povodí Labe Labe - Církvice Kaj 2 12 396
 Stáhnout výsledky 2008 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
081610 18.08.2008 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 2 11 347
081611 20.08.2008 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 11 416
081612 21.08.2008 Kontrolní závod II Oldřichov Evr 2 9 452
081613 23.08.2008 Cena Teplic Oldřichov Evr 2 8 396
081514 20.09.2008 Švestková regata Jesenice Evr 3 15 541
 Stáhnout výsledky 2007 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
071602 21.04.2007 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 18 504
071603 05.05.2007 Cena Oldřichova Oldřichov Evr 1 6 168
071309 16.06.2007 Bohemia Cup Dvořiště Evr 3 14 630
071612 16.08.2007 Kontrolní závod II. Oldřichov Evr 2 13 326
071381 30.08.2007 MČR - Lipno Regatta (okruh Alfa) Lipno - Černá v Pošumaví Evr 4 37 539
071511 08.09.2007 Modrá stuha Regentu Regent Evr 3 22 416
071619 15.09.2007 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 22 0
071513 22.09.2007 Švestková regata Jesenice Evr 1 22 101
071621 29.09.2007 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Evr 2 7 318
 Stáhnout výsledky 2006 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
061602 22.04.2006 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Evr 3 18 440
061604 06.05.2006 Cena Oldřichova Oldřichov Evr 1 7 101
061209 24.06.2006 Mem. Josefa Šenkýře Orlík Evr 3 14 393
061210 26.06.2006 Přebor středočeského kraje Orlík Evr 4 12 1 009
061211 28.06.2006 Sletová regata - dálková plavba Orlík Evr 3 10 831
061507 29.07.2006 Femina regata Regent Evr 3 10 303
061612 12.08.2006 Cena Duchcova Oldřichov Evr 2 10 430
061613 14.08.2006 Kontrolní závod I Oldřichov Evr 2 11 278
061614 16.08.2006 Dálková plavba Oldřichov Evr 3 10 645
061615 17.08.2006 Kontrolní závod II Oldřichov Evr 2 8 396
061616 19.08.2006 Cena Teplic Oldřichov Evr 2 10 285
061512 09.09.2006 Modrá stuha Regent Evr 3 27 396
061621 16.09.2006 Cena YC Tušimice Nechranice Evr 4 32 509
061513 23.09.2006 Švestková regata Jesenice Evr 3 23 512
061622 30.09.2006 Podzimní regata V.Vacka Oldřichov Evr 1 3 226
 Stáhnout výsledky 2005 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
052108 Velká cena Optimist Nové Mlýny Q 4 52 710
051807 Fair Play Rozkoš Q 4 58 492
051801 Jarní premiéra I. + KP Rozkoš Q 4 39 870
051620 Podzimní regata V.Vacka Barbora - Oldřichov Q 1 9 293
051613 Cena Teplic Barbora - Oldřichov Q 2 8 479
051612 Kontrolní závod II. Barbora - Oldřichov Q 1 6 226
051611 Dálková plavba Barbora - Oldřichov Q 3 6 504
051610 Kontrolní závod I. Barbora - Oldřichov Q 2 5 494
051609 Cena Duchcova Barbora - Oldřichov Q 2 6 336
051605 Cena RIVETEC Nechranice Q 4 31 972
051603 Cena Oldřichova Barbora - Oldřichov Q 4 18 1 108
051514 Švestková regata Jesenice Q 0 0 0
051509 Femina regata Regent Q 1 1 578
051330 Bohemia Cup Dvořiště Q 4 50 505
051314 Mistrovství ČR Lipno Q 6 61 1 002
051212 4.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Q 2 3 1 248
 Stáhnout výsledky 2004 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
041801 Jarní premiéra I. Rozkoš Q 4 46 683
041602 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 22 521
041512 Švestková regata Jesenice Q 3 21 768
041213 Cena povodí Orlík Q 1 14 185
041212 Cená Kožlí - dálkový závod Orlík Q 2 19 289
041211 Přebor Stč.kraje Orlík Q 4 18 975
041210 3.memoriál Josefa Šenkýře Orlík Q 2 15 311
 Stáhnout výsledky 2003 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
031810 Pohár Velly Rozkoš Q 4 52 470
031625 Podzimní regata V. Vacka Oldřichov Q 2 11 580
031617 Kontrolní závod III Oldřichov Q 2 9 646
031616 Kontrolní závod I Oldřichov Q 2 8 804
031615 Letní závod I Oldřichov Q 2 5 1 032
 Stáhnout výsledky 2002 jako XLS
CTLDatumNázevMístoLTKoef.PořadíBodů
021705 Memoriál Ing. Böhma Máchovo jezero Q 3 15 541
021629 Podzimní regata V. Vacka Oldřichov Q 2 5 494
021622 Cena Duchcova Oldřichov Q 1 7 256
021620 Kontrolní závod II Oldřichov Q 2 9 521
021619 Kontrolní závod I Oldřichov Q 2 11 411
021617 Letní závod Oldřichov Q 2 8 479
021608 Krajský přebor Oldřichov Q 4 12 672
021605 Cena Oldřichova Oldřichov Q 2 8 396
021603 Zlatá plachta Barbory Oldřichov Q 3 20 335
021516 Švestková regata Jesenice Q 1 22 101
021334 Bohemia ROWDY CUP Bezdrev Q 3 33 378
021332 Cena Dvořiště Dvořiště Q 2 44 313
021304 Jihočeský pohár Dvořiště Q 3 27 524

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ