POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2013




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1169 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Himmel Jiří YC Kladno 30 36 124
2. Maršálková Blanka YC LS Brno 30 59 202
3. Teubnerová Anna ČYK 30 80 509
4. Himmelová Klára YC Kladno 30 40 762
5. Keblová Lucie ČYK 28 104 279
6. Košvica Jakub YC LS Brno 27 50 369
7. Koštýř Michal YC CERE 27 142 166
8. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 26 61 458
9. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 25 59 121
10. Kilarová Marie Baník Ostrava 24 42 072
11. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 24 30 537
12. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 23 28 118
13. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 23 18 035
14. Klimešová Tereza Prazdroj Plzeň 23 27 660
15. Žák Michal YC LS Brno 23 47 433
16. Tupý Petr YC LS Brno 23 35 336
17. Burska Zosia YC CERE 22 59 037
18. Vinkl Petr YC Kladno 22 49 155
19. Zita Tomáš ČYK 22 46 398
20. Kysilka Jindřich ml. TJ Lanškroun 22 20 627
21. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 22 57 484
22. Verner Jaroslav JK Toušeň 21 72 590
23. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 21 92 969
24. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 20 46 258
25. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 20 40 739
26. Lukaščuk Ivan TJ Lanškroun 20 11 730
27. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 20 36 749
28. Pourová Barbora ČYK 20 31 817
29. Mannel Dominik TJ Lanškroun 20 25 314
30. Mojdl Ondřej ČYK 20 17 934
31. Nápravník Jakub ČYK 19 53 828
32. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 19 24 746
33. Sobotová Kristýna JK Prostějov 19 20 752
34. Vallová Anna YC LS Brno 19 11 269
35. Hakl David YC LS Brno 19 34 711
36. Kršňák Jan VS Duchcov 19 14 045
37. Hendrych Václav YC Doksy 19 67 287
38. Jarošová Natálie ČYK 19 33 104
39. Šilhavý Jiří YC Kladno 19 17 818
40. Kršňák Jakub VS Duchcov 19 17 956
41. Will Jan Lokomotiva Plzeň 19 60 732
42. Viták František JK Plzeň 19 31 734
43. Doležal Tomáš ČYK 19 68 029
44. Vacula Martin JK Staré Splavy 19 43 970
45. Lawson Andrew JK Staré Splavy 18 11 548
46. Svorová Barbora YC LS Brno 18 10 566
47. Křížek David Lokomotiva Plzeň 18 88 166
48. Novotný Štěpán JK Cheb 18 71 446
49. Parůžek Jiří JK Toušeň 18 41 151
50. Jedlička Jan YC Neratovice 18 46 601
51. Labuda Ondřej YC LS Brno 18 22 397
52. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 18 12 030
53. Moucha Pavel YC Doksy 18 39 409
54. Vácha Martin YC LS Brno 18 16 899
55. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 18 30 130
56. Polášek Tomáš TJ Lanškroun 18 12 709
57. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 18 34 548
58. Müller Ondřej SK Štětí 18 45 474
59. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 17 35 648
60. Kořan Petr YC Neratovice 17 60 893
61. Vychová Zuzana YC Neratovice 17 31 198
62. Kučera Matěj TJ Lanškroun 17 6 949
63. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 17 24 666
64. Kučerová Lucie JK Prostějov 17 20 958
65. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 17 17 896
66. Janderová Klára YC SaS 17 29 376
67. Kvasnik Milan YC Neratovice 17 60 893
68. Rybáček Josef YC Doksy 17 66 516
69. Sivý Josef Slavoj Hluboká 17 65 928
70. Sovadina Petr LS Kroměříž 17 20 534
71. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 17 66 458
72. Bureš Martin TJ Lanškroun 17 16 707
73. Louda Martin Simon SK Štětí 17 51 090
74. Šilhavý Jaromír YC Kladno 17 23 001
75. Nevelöš Tibor SK Štětí 17 8 341
76. Kafka Roman YC Velké Dářko 16 41 486
77. Kališová Lenka Jachtklub Brno 16 40 989
78. Červenka Matouš JK Olomouc 16 26 845
79. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 16 22 483
80. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 16 30 996
81. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 16 43 223
82. Hálová Lucie JK Toušeň 16 37 660
83. Maier Michael YCR Roudnice 16 110 667
84. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 16 50 876
85. Kafka Richard YC Velké Dářko 16 26 573
86. Mika Radek YC SaS 16 32 840
87. Jurečka Šimon ČYK 16 15 504
88. Dragoun Dominik JK Plzeň 16 19 754
89. Tkadlecová Sára JK Toušeň 16 41 242
90. Ott Adam Jachtklub Brno 16 41 705
91. Škoda Michal YC Neratovice 16 30 437
92. Skalický Vladimír LK Štěchovice 16 36 919
93. Nevelöš Adam SK Štětí 16 18 439
94. Soukal ml. Miloslav YC Neratovice 15 28 305
95. Vít Ladislav JK Plzeň 15 13 405
96. Wehrenbergová Anna YC Kladno 15 25 846
97. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 15 38 129
98. Brož Vojtěch ČYK 15 64 602
99. Bezděková Martina Jachtklub Brno 15 27 476
100. Vaszi Mikuláš SK Štětí 15 28 539
101. Mannelová Anežka TJ Lanškroun 15 28 858
102. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 15 32 206
103. Smrčka Jiří ČYK 15 16 896
104. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 15 22 290
105. Koubek Zdenek Slavoj Hluboká 15 19 586
106. Němec Jiří Slavoj Hluboká 15 20 063
107. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 14 10 611
108. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 16 403
109. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 14 29 063
110. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 14 6 906
111. Plodek Adam YC Pardubice 14 22 412
112. Outrata Jiří JK Toušeň 14 44 570
113. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 14 11 861
114. Kamenský Radim YC Velké Dářko 14 77 181
115. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 14 37 990
116. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 14 22 131
117. Fiala Petr YC Neratovice 14 93 589
118. Burski Tadeusz ČYK 14 16 269
119. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 14 13 774
120. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 14 29 713
121. Drahorád Petr JK Cheb 14 33 703
122. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 14 33 755
123. Kaiser Ondřej YC Písek 14 19 511
124. Plhoň Adam SK Tři sestry 14 54 342
125. Bezděk David Jachtklub Brno 14 37 161
126. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 14 58 994
127. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 14 32 446
128. Bartoň David TJ Lanškroun 14 10 815
129. Čermák Jaroslav YC Pardubice 14 30 871
130. Kučera Petr sen. TJ Rapid Brno 14 28 762
131. Směšný Marek JK Prostějov 14 45 036
132. Kováčová Tereza JK Prostějov 14 21 694
133. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 13 11 981
134. Nováková Ludmila YC LS Brno 13 8 163
135. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 13 9 565
136. Teplý Viktor Jachtklub Brno 13 73 924
137. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 13 11 894
138. Němec Milan KJ Těrlicko 13 5 447
139. Plecitý Martin JK Toušeň 13 36 646
140. Pavlíková Barbora YC CERE 13 28 682
141. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 13 21 765
142. Kmenta Martin Jachtklub Brno 13 18 900
143. Šebek Martin YC LS Brno 13 11 504
144. Milerová Anna ČYK 13 13 481
145. Skála Filip ČYK 13 14 136
146. Burdová Michaela YC SaS 13 9 998
147. Hrnčíř Matyáš YC Neratovice 13 13 772
148. Kališová Marketa Jachtklub Brno 13 8 848
149. Samec Marek Jachtklub Brno 13 16 026
150. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 13 13 102
151. Bláha Martin JK Plzeň 13 13 120
152. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 13 17 754
153. Petrová Kristýna VS Duchcov 13 10 492
154. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 13 22 453
155. Košťál Petr YC Pardubice 13 30 683
156. Kořanová Michaela YC Neratovice 13 20 930
157. Stránská Lucie VS Duchcov 13 28 599
158. Vacula Jiří JK Staré Splavy 13 5 478
159. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 13 2 745
160. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 13 25 676
161. Vašík Roman YC LS Brno 13 12 193
162. Bína Daniel JK Staré Splavy 13 50 403
163. Rozsypal Martin JK Olomouc 13 50 277
164. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 13 24 044
165. Červený Martin JK Plzeň 13 15 283
166. Lambl Vojtěch YC Neratovice 13 26 839
167. Čáp Milan YC Neratovice 13 52 230
168. Čechurová Veronika Lokomotiva Plzeň 12 20 341
169. Pokoš Radim VS Duchcov 12 12 511
170. Mann Štěpán TJ Lanškroun 12 9 256
171. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 12 28 996
172. Nuc Mario JK Plzeň 12 10 526
173. Cintl Václav JK Česká Lípa 12 33 503
174. Otto Karel YC LS Brno 12 12 887
175. Bobek Ondřej Baník Ostrava 12 50 174
176. Stejskal Max YC Neratovice 12 10 755
177. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 12 25 579
178. Richter Zdeněk YC Doksy 12 15 031
179. Vacula Karel YC Znojmo 12 25 140
180. Kučera Petr jun. TJ Rapid Brno 12 63 376
181. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 12 28 085
182. Pavlovský Marek YC LS Brno 12 22 355
183. Lidařík Rudolf YC LS Brno 12 50 119
184. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 12 20 965
185. Moučka ml. Vítězslav YC Velké Dářko 12 29 558
186. Valouch Libor JK Olomouc 12 11 422
187. Mojdl Martin ALT SF 12 6 429
188. Houšková Klára ČYK 12 8 692
189. Krsička Michal YC CERE 12 31 741
190. Krsička Lukáš YC CERE 12 23 810
191. Rozlivková Johana YC CERE 12 8 056
192. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 12 8 513
193. Krsička Martin YC CERE 12 17 602
194. Jurečka Matěj ČYK 12 40 878
195. Staněk Jan YC Doksy 12 3 462
196. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 12 12 954
197. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 12 25 619
198. Hrubý Pavel ČWA 12 28 964
199. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 12 18 465
200. Kulhánková Nikita ČYK 12 8 532
201. Vacula Karel YC Znojmo 12 9 083
202. Audyová Markéta Jachtklub Brno 11 33 130
203. Prax Jakub YC LS Brno 11 3 546
204. Lejhanec David YC Pardubice 11 13 034
205. Hálová Kateřina JK Toušeň 11 25 797
206. Kuš Emil Slavoj Hluboká 11 11 825
207. Gebhart Zdeněk JK Cheb 11 13 064
208. Vít Jaroslav JK Plzeň 11 11 065
209. Marek Václav TJ Rapid Brno 11 6 213
210. Štursová Lucie ČYK 11 8 960
211. Roček Roman YC Neratovice 11 34 490
212. Pour st. Václav Slavoj Hluboká 11 11 825
213. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 11 22 570
214. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 11 19 569
215. Podhorec Štefan ml. YC Kladno 11 18 225
216. Pinďák Josef SK Štětí 11 26 519
217. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 11 44 200
218. Staniek Michal KJ Těrlicko 11 10 634
219. Vacula Jan YC Znojmo 11 23 643
220. Jochovič Josef YC Neratovice 11 33 160
221. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 11 18 994
222. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 11 15 224
223. Burska Iwona YC CERE 11 17 111
224. Mareček Šimon Jachtklub Brno 11 46 851
225. Václavík Jakub JK Česká Lípa 11 7 879
226. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 11 17 520
227. Audy Dan Jachtklub Brno 11 30 542
228. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 11 8 051
229. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 11 29 268
230. Žíla st. Jiří Slavoj Hluboká 11 6 007
231. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 11 32 585
232. Moučková Hana YC Velké Dářko 11 11 575
233. Sivý Filip Slavoj Hluboká 11 9 181
234. Bartoňová Tereza TJ Lanškroun 11 13 183
235. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 10 27 900
236. Kliment Michal YC Neratovice 10 34 857
237. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 10 5 346
238. Ručka Tomáš YC Kladno 10 5 043
239. Nápravníková Barbora YC SaS 10 8 577
240. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 10 9 491
241. Valdhansová Klára ČYK 10 22 873
242. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 10 3 892
243. Vrána Petr TJ Rapid Brno 10 22 243
244. Vašík Martin YC LS Brno 10 7 868
245. Formánková Kateřina ALT Vaurien 10 10 821
246. Pokorný Vojtěch ALT SF 10 6 245
247. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 10 10 876
248. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 10 10 816
249. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 10 15 773
250. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 10 43 097
251. Novohradský Filip YC Pardubice 10 10 332
252. Zárubová Michaela JK Cheb 10 20 804
253. Gebhart Jan JK Cheb 10 8 521
254. Postránecká Klára YC Neratovice 10 6 832
255. Švíková Kateřina YC CERE 10 25 011
256. Vychová Eliška YC Neratovice 10 24 066
257. Zankerová Aneta SK Štětí 10 4 855
258. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 10 8 445
259. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 10 10 876
260. Hlaváček Matouš ČYK 10 18 444
261. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 10 19 540
262. Babický Josef JK Česká Lípa 10 14 398
263. Chlupová Kateřina KJ Těrlicko 10 31 290
264. Dolejš Rudolf ČWA 10 24 574
265. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 9 40 026
266. Snopek Martin Slavoj Hluboká 9 4 469
267. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 9 17 436
268. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 9 4 535
269. Bobek Pavel Baník Ostrava 9 44 455
270. Daněk Michal LS Kroměříž 9 14 466
271. Mareček Josef ml. JK Staré Splavy 9 10 898
272. Kmoníček Jiří YC Pardubice 9 12 388
273. Korecký Adam JK Plzeň 9 6 476
274. Výška Jan Prazdroj Plzeň 9 4 712
275. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 9 13 547
276. Winkler Pavel JK Toušeň 9 37 486
277. Procházka Filip YC Neratovice 9 41 280
278. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 9 5 756
279. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 9 9 788
280. Záhora Aleš Slavoj Litoměřice 9 4 351
281. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 9 7 179
282. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 9 17 068
283. Žáček Jiří Baník Ostrava 9 24 930
284. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 9 13 547
285. Kostinová Marie VS Duchcov 9 2 708
286. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 9 26 076
287. Mrzílková ml. Lenka YC Neratovice 9 29 216
288. Postránecký František YC Neratovice 9 17 947
289. Vaculka Patrik YC LS Brno 9 4 487
290. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 9 10 720
291. Hrubý Jiří SK Štětí 9 33 581
292. Skořepová Eva JK Toušeň 9 31 026
293. Nový Marek JK Plzeň 9 3 939
294. Vika Tomáš YC CERE 9 44 752
295. Klusáčková Radka YC LS Brno 9 12 679
296. Zanker Zbyněk SK Štětí 9 23 535
297. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 8 8 243
298. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 8 3 296
299. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 8 15 682
300. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 8 13 076
300. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 8 13 076
302. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 8 12 046
303. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 8 5 462
304. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 8 11 644
305. Cvachová Adéla Spartak Modřany 8 8 571
306. Soukup Aleš VS Duchcov 8 14 490
307. Líbl Lubomír JK Plzeň 8 2 341
308. Hrubý Karel Jachtklub Brno 8 17 706
309. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 8 5 610
310. Pelar David LS Kroměříž 8 9 486
311. Hudec Adam YC Neratovice 8 23 049
312. Haubold Petr Delfín Jablonec 8 9 199
313. Horáček Jonáš Delfín Jablonec 8 9 277
314. Trusíková Hana YC LS Brno 8 6 792
315. Cintl ing. Václav JK Česká Lípa 8 15 599
316. Trčka Martin Baník Most 8 43 082
317. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 8 6 655
318. Vítovec Matěj YC CERE 8 8 285
319. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 8 13 177
320. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 8 8 186
321. Solfronk Antonín YC Nechranice 8 11 217
322. Cachová Šárka YC Regent 8 4 968
323. Šedivý Bořek YC LS Brno 8 4 099
324. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 8 12 290
325. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 8 7 947
326. Sakalová Andrea Baník Ostrava 8 5 889
327. Tichánek Michael Sokol Palkovice 8 7 538
328. Kučera Oliver TJ Lanškroun 8 2 222
329. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 8 19 383
330. Lokajíčková Lucie ČYK 8 3 406
331. Dvořák Rudolf YC CERE 8 7 376
332. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 8 5 775
333. Adam ml. Zdeněk VS Duchcov 8 39 279
334. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 8 18 209
335. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 8 4 959
336. Svorová Tereza YC LS Brno 8 5 869
337. Rozsypal Jakub JK Olomouc 8 9 050
338. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 8 9 692
339. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 8 31 453
340. Loužek Karel JK Plzeň 8 6 914
341. Topiarzová Magda YC CERE 8 12 768
342. Slíva Martin ČWA 8 32 448
343. Korvas Filip ČYK 7 9 889
344. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 7 3 896
345. Dvořák Filip Jachtklub Brno 7 3 638
346. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 7 15 746
347. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 7 3 809
348. Pavliš Jiří YC Kovářov 7 17 071
349. Cikrt Tomáš JK Toušeň 7 9 893
350. Doležal Tomáš SK Tři sestry 7 38 227
351. Kulíková Kristýna TJ Lanškroun 7 7 703
352. Huk Václav YC LS Brno 7 15 693
353. Kysilka Ondřej TJ Lanškroun 7 1 638
354. Kuncová Jitka JK Sokolov 7 4 757
355. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 7 4 918
356. Holubová Kristýna ČYK 7 9 111
357. Dvořák Ota YC CERE 7 12 233
358. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 7 1 434
359. Šmídová Božena YC Neratovice 7 4 387
360. Bílková Lucie Sokol Palkovice 7 2 247
361. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 7 15 868
362. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 7 2 251
363. Košťálová Bára YC Pardubice 7 4 564
364. Hodačová Veronika YC Pardubice 7 3 416
365. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 7 5 546
366. Žáková Věra YC LS Brno 7 7 836
367. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 7 14 122
368. Indrák Václav Sokol Tovačov 7 6 825
369. Konopík Matěj Jachtklub Brno 7 7 217
370. Dojmazov Petr ALT RS 7 1 530
371. Kostečka Vlastimil SK Štětí 7 5 407
372. Přikryl Petr LS Kroměříž 7 9 661
373. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 7 24 505
374. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 7 18 072
375. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 7 10 376
376. Strejček Radim Sokol Palkovice 7 4 085
377. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 7 2 981
378. Lončáková Jana JK Staré Splavy 7 9 922
379. Štěpán David Jachtklub Brno 7 3 989
380. Vít Radek YC Kladno 7 9 492
381. Preibischová Michaela YC Regent 7 30 136
382. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 7 11 260
383. Šmídová Petra KJ Těrlicko 7 29 004
384. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 7 4 279
385. Ptáčník Ivan YC Neratovice 7 8 628
386. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 2 050
387. Němec František ALT Tornado 7 6 824
388. Procházka Jan JK Plzeň 7 2 625
389. Hrdina Patrik YC RODOP 7 12 099
390. Culek Jindřich JK ČZU 7 11 174
391. Guryča Nikola YC CERE 6 16 635
392. Satoránský Pavel SK Tři sestry 6 34 195
393. Jebavý Vít YC Neratovice 6 10 631
394. Korych Pavel YC Kladno 6 10 388
395. Rott Jan JK Plzeň 6 8 387
396. Kokešová Magdalena TJ Lanškroun 6 1 282
397. Hlavsa Tomáš ALT Laser 6 9 292
398. Machovský Jan ALT Vaurien 6 10 717
399. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 6 2 915
400. Opletalová Ivana JK Plzeň 6 3 598
401. Kotisa Jan ml. JK Černá v Pošumaví 6 8 841
402. Bauerová Markéta YC CERE 6 4 074
403. Švíková Bára YC CERE 6 4 933
404. Skála David ČYK 6 7 423
405. Hejna Jan Baník Ostrava 6 6 100
406. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 3 048
407. Kotek Michal JK Staré Splavy 6 15 519
408. Smutná Veronika JK Staré Splavy 6 8 642
409. Myška Filip IWS Club Nechra 6 12 139
410. Krejza Filip YC Pardubice 6 4 298
411. Slíva Jakub YC Nechranice 6 34 912
412. Krátký Jan Slavoj Hluboká 6 5 135
413. Štrunc Jan YC Neratovice 6 19 492
414. Kotek Kamil JK Staré Splavy 6 13 726
415. Bobuš David YC Znojmo 6 17 549
416. Křiváková Magdalena YC LS Brno 6 3 200
417. Houdek Roman YC LS Brno 6 28 159
418. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 11 456
419. Král Karel JK Sokolov 6 4 764
420. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 6 3 311
421. Slívová Jana YC Nechranice 6 23 598
422. Piklová Veronika YC Lipno nad Vltavou 6 34 314
423. Svoboda Petr ml. Bohemia Poděbrady 6 4 755
424. Petřík Martin YC Neratovice 6 8 965
425. Štruncová Michaela YC Neratovice 6 12 124
426. Podzimek Antonín ČYK 6 8 237
427. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 6 6 452
428. Sláma Eduard Jachtklub Brno 6 7 577
429. Morávek Adam TJ Lanškroun 6 2 220
430. Indrák Jiří Sokol Tovačov 6 15 103
431. Hartmann Pavel ČWA 6 7 087
432. Lejhanec Filip YC Pardubice 6 15 100
433. Polášková Tereza TJ Lanškroun 6 1 207
434. Seidl Šimon YC LS Brno 6 22 958
435. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 6 4 912
436. Rohovský Martin YC LS Brno 6 2 581
437. Chudějová Hana YC Neratovice 6 8 615
438. Zíma Jakub ČWA 6 21 023
439. Michalčin Jiří SK Tři sestry 6 30 372
440. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 6 1 769
441. Jebavá Markéta YC Neratovice 6 10 631
442. Chudoba Stanislav SK Tři sestry 6 30 839
443. Vitoň Jan YC Znojmo 6 6 710
444. Holub Miloslav YC Znojmo 6 6 774
445. Podolský Marek YC Znojmo 6 11 028
446. Chalupník Miloslav YC Dyje 6 19 704
447. Haken Vladimír WS Club VD 6 6 843
448. Veit Martin YC Pardubice 6 4 298
449. Dybal Vojtěch Baník Ostrava 6 5 548
450. Falta Miroslav ALT Tornado 6 6 411
451. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 6 10 618
452. Doležalová Eva SK Tři sestry 6 18 554
453. Procházka Libor YC Neratovice 6 8 687
454. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 6 4 690
455. Malina Tomáš IWS Club Nechra 6 15 723
456. Mrůzek Pavel YC Regent 6 8 275
457. Tunka Jiří YC Znojmo 6 8 270
458. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 6 1 234
459. Machovská Lucie ALT Vaurien 6 10 717
460. Mašek Tomáš Baník Ostrava 6 6 100
461. Dvořák Ondřej Jachtklub Brno 6 1 397
462. Sláma Ivo Jachtklub Brno 6 19 047
463. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 6 1 551
464. Bauerová Šárka YC CERE 5 8 420
465. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 5 4 874
466. Kopecký Josef FD Club UO 5 2 843
467. Nevelöš Jan SK Štětí 5 4 183
468. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 5 13 471
469. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 5 15 857
470. Bačinová Olga Chemička Ústí 5 5 780
471. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 5 2 181
472. Čajčík Jan YC LS Brno 5 12 573
473. Koziel Petr YC Vranovská přehr. 5 8 253
474. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 5 14 428
475. Zalabák Petr Chemička Ústí 5 11 846
476. Kučerová Martina Chemička Ústí 5 4 502
477. Hodač Alois Chemička Ústí 5 5 780
478. Kala Roman YC Doksy 5 14 632
479. Šindelář Jan JK Plzeň 5 1 496
480. Podhorec Štefan YC Kladno 5 6 048
481. Šimek Karel Slavoj Hluboká 5 7 659
482. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 5 7 001
483. Dlouhý Radek YC Pardubice 5 4 297
484. Bezdíček Vojtěch TJ Lanškroun 5 1 034
485. Zobač Jakub JK Staré Splavy 5 8 584
486. Procházka Jan YC Znojmo 5 12 930
487. Synková Anna YC LS Brno 5 5 130
488. Fiala Eduard YC LS Brno 5 1 814
489. Princová Lea YC LS Brno 5 1 136
490. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 5 3 853
491. Bauer František YC CERE 5 6 022
492. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 5 3 862
493. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 5 8 467
494. Sladký Martin ČWA 5 9 343
495. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 5 14 833
496. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 5 7 957
497. Uher Ondřej ALT Formula 20T 5 6 344
498. Kleinová Jana JK ČZU 5 10 194
499. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 5 20 309
500. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 6 446
501. Cejnar Lukáš YC CERE 5 14 757
502. Neumann Lukáš YC RODOP 5 10 972
503. Blatecký David Jachtklub Brno 5 19 564
504. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 5 3 565
505. Běhal Miroslav Baník Ostrava 5 2 513
506. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 5 5 698
507. Vitouch Jan YC LS Brno 5 1 996
508. Balzer Robert JK Prostějov 5 3 442
509. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 5 4 039
510. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 5 1 248
511. Sivá Helena Slavoj Hluboká 5 3 915
512. Kučera Michal Chemička Ústí 5 4 502
513. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 5 8 439
514. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 5 9 285
515. Bína Ladislav JK Staré Splavy 5 4 997
516. Dostálová Vlasta YC Pardubice 5 3 561
517. Brabec Václav YC Neratovice 5 18 448
518. Holubová Tereza ČYK 5 4 271
519. Plhoň Eduard SK Tři sestry 5 13 239
520. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 5 2 933
521. Cejnar Matyáš YC CERE 5 14 757
522. Dudák Matěj YC CERE 5 5 385
523. Dušan Makrlík JK Klatovy 5 1 888
524. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 5 8 578
525. Riedel Jan VS Duchcov 5 2 114
526. Schmied Martin YC Nové Sedlo 5 3 254
527. Piňosová Kristýna JK Prostějov 5 1 779
528. Liczmanová Jana Baník Ostrava 5 6 377
529. Kašpar Antonín YC CERE 5 7 080
530. Kořanová Johana YC Neratovice 5 18 407
531. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 5 3 871
532. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 1 010
533. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 5 1 775
534. Rod Jiří ALT Tornado 5 3 690
535. Horký Adam ČWA 5 15 809
536. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 5 4 146
537. Staniek Pavel KJ Těrlicko 5 8 147
538. Štamberg Zdeněk FD Club UO 5 2 843
539. Mendík Jan JK Staré Splavy 5 7 636
540. Mareček Josef JK Staré Splavy 5 7 963
541. Duspiva Ondřej JK Plzeň 5 2 035
542. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 5 11 846
543. Riedel Michal VS Duchcov 5 1 741
544. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 5 11 772
545. Stoklásek Petr SK Tři sestry 5 26 162
546. Verner Kamil JK Toušeň 4 9 230
547. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 4 7 659
548. Havel Filip YC Neratovice 4 7 232
549. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 4 766
550. Záruba Vladimír JK Cheb 4 10 657
551. Pinďáková Monika SK Štětí 4 5 248
552. Kir Milan IWS Club Nechra 4 5 453
553. Mouchová Karolína YC Doksy 4 3 446
554. Beneš Marian JK Slavia Havířov 4 2 607
555. Zeman Petr Ing. YC Vranovská přehr. 4 3 445
556. Dybal Vojta Baník Ostrava 4 1 683
557. Fousek Filip ALT Tornado 4 7 061
558. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 4 2 049
559. Šilhan Šimon YC Lipno nad Vltavou 4 4 884
560. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 4 4 464
561. Lambl Vladimír YC Neratovice 4 7 822
562. Burski Tadek YC CERE 4 3 504
563. Bachtík Marek YC CERE 4 18 296
564. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 4 3 278
565. Bula Karel YC Vranovská přehr. 4 1 862
566. Kittler Jan YC LS Brno 4 6 045
567. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 4 1 914
568. Fiala Martin YC Znojmo 4 9 407
569. Marečková Lucie Jachtklub Brno 4 7 022
570. Vlk Marek Jachtklub Brno 4 3 408
571. Malec Martin YC LS Brno 4 6 041
572. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 4 4 854
573. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 4 4 692
574. Zvěřina Václav VS Duchcov 4 1 147
575. Hohenberger Jiří JK Litoměřice 4 6 124
576. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 4 3 389
577. Adam Daniel JK Staré Splavy 4 5 035
578. Matas Milan ALT Cat Open 4 4 164
579. Schmiedová Petra YC Nové Sedlo 4 2 486
580. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 4 5 406
581. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 4 3 441
582. Altman Jiří Císařská louka 4 6 176
583. Čáp Jiří ČYK 4 1 891
584. Spurný Vojtěch JK Olomouc 4 3 520
585. Blahuta Libor Baník Ostrava 4 1 212
586. Forejtek Jiří YC CSA 4 5 296
587. Ďásek František JK Cheb 4 2 972
588. Konopík Pavel Jachtklub Brno 4 4 538
589. Novák Jiří YC LS Brno 4 1 227
590. Pavlík Jiří YC LS Brno 4 6 409
591. Dragoun Ivan JK Plzeň 4 1 621
592. Waas František Lokomotiva Plzeň 4 1 649
593. Maršík Karel Chemička Ústí 4 3 230
594. Valenta Jan ČWA 4 2 768
595. Vitvar Jan Bohemia Apple YC 4 10 821
596. Šmídová Pavla YC Neratovice 4 5 353
597. Šára Michal Sokol Dobřichovice 4 8 076
598. Hájek Libor JK Cheb 4 1 430
599. Šormová Marcela YC LS Brno 4 1 083
600. Satranský Radek YC Pardubice 4 1 446
601. Komárek Zdeněk YC Pardubice 4 2 835
602. Heger Adam YC LS Brno 4 2 433
603. Diviš Ivo YC Dyje 4 9 027
604. Dostálová Žaneta YC Pardubice 4 4 919
605. Hrnčál Milan YC Pardubice 4 3 534
606. Pavka Tomáš YC Znojmo 4 2 206
607. Vodáček Tomáš YC LS Brno 4 4 697
608. Švéda Miroslav YC Vranovská přehr. 4 2 204
609. Běhal Miroslav Baník Ostrava 4 1 215
610. Sobotka Jakub ALT Cat Open 4 8 300
611. Gropl Tomáš YC Jezero Hlučín 4 1 839
612. Skála Petr ALT SF 4 3 092
613. Maršík Karel Chemička Ústí 4 3 230
614. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 4 2 973
615. Priegelhof Karel YC Znojmo 4 6 672
616. Pavka Lukáš YC Znojmo 4 2 206
617. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 4 2 607
618. Turbová Tereza YC LS Brno 4 1 534
619. Látal Petr Jachtklub Brno 4 3 550
620. Audy Petr Jachtklub Brno 4 3 422
621. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 4 6 467
622. Prokopec Petr YC Pardubice 4 6 075
623. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 4 2 608
624. Páleníček Milan YC Kladno 4 6 673
625. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 4 4 736
626. Cach Zdeněk YC Regent 4 3 210
627. Löwit Harry Císařská louka 4 4 592
628. Drvota Jaromír YC Kladno 4 2 529
629. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 3 3 330
630. Dudák Šimon YC CERE 3 3 324
631. Luczkow Tomáš ASK Lovosice 3 5 602
632. Starý Martin Slavoj Hluboká 3 277
633. Kraml Miroslav YC Písek 3 1 737
634. Slabý Oldřich Chemička Ústí 3 606
635. Putna Petr Jachtklub Brno 3 4 682
636. Novák Adam YC Jezero Hlučín 3 2 085
637. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 3 7 473
638. Jeřábek Petr ALT Tornado 3 1 455
639. Otevřel Pavel YC LS Brno 3 1 915
640. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 3 2 181
641. Šilhan Matyáš YC Lipno nad Vltavou 3 2 800
642. Žalud František JK Toušeň 3 3 158
643. Rosík Alex YC CERE 3 1 480
644. Vrabec Jan YC CERE 3 3 998
645. Kuchař Jan YC CERE 3 8 858
646. Toth Martin ČWA 3 0
647. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 3 1 544
648. Tušek Václav ALT Cat Open 3 3 762
649. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 3 1 076
650. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 3 5 099
651. Klein Miroslav YC Vranovská přehr. 3 2 083
652. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 3 4 606
653. Kupská Martina YC LS Brno 3 2 348
654. Babický Roman JK Česká Lípa 3 4 672
655. Petřík Roman YC Velké Dářko 3 2 692
656. Bula Pavel YC Vranovská přehr. 3 1 559
657. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 2 692
658. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 3 1 411
659. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 2 201
660. Činčera Marek JK Sokolov 3 1 440
661. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 3 857
662. Riedel Oto VS Duchcov 3 1 119
663. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 3 4 012
664. Bauer Karel YC CERE 3 3 439
665. Sünderhauf Zdeněk ČYK 3 5 380
666. Bednář Jan ČYK 3 2 881
667. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 2 683
668. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 3 1 003
669. Touval Jan ČWA 3 1 830
670. Utíkal Petr JK Olomouc 3 7 207
671. Rešl Pavel VS Duchcov 3 2 236
672. Vaszi Mikuláš jr. SK Štětí 3 6 128
673. Pop Tomáš YC Pardubice 3 3 050
674. Václavík Radek JK Česká Lípa 3 4 672
675. Hasman Radim ASK Lovosice 3 1 786
676. Dostálová Barbora Císařská louka 3 3 185
677. Kölbl Josef ALT Tornado 3 1 455
678. Borčická Lucie YC LS Brno 3 881
679. Kramář Petr JK Česká Lípa 3 3 301
680. Vacula Libor JK Staré Splavy 3 1 782
681. Stáňová Justyna Baník Ostrava 3 2 087
682. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 3 1 940
683. Briestenský Emanuel Mgr. YC Vranovská přehr. 3 2 083
684. Vyšín Miroslav ČYK 3 1 058
685. Čermák Petr YC Kladno 3 4 489
686. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 3 1 149
687. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 3 1 968
688. Homolová Nina YC Lipno nad Vltavou 3 2 209
689. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 3 7 557
690. Novotný Václav JK Cheb 3 3 430
691. Soukup Filip YC Regent 3 2 187
692. Drašnar ing. Tomáš ASK Lovosice 3 2 043
693. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 3 3 479
694. Pelikán Aleš Jachtklub Brno 3 2 615
695. Turba Marek YC LS Brno 3 956
696. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 3 3 052
697. Vitáková Anna JK Plzeň 3 963
698. Pavlišová Michaela YC Kovářov 3 10 352
699. Klopfová Lenka YC Lipno nad Vltavou 3 1 714
700. Zima Tomáš YC Kladno 3 15 098
701. Musil Tomáš YC RODOP 3 19 623
702. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 3 3 368
703. Sanková Lenka VS Duchcov 3 780
704. Hemelík Jan ASK Lovosice 3 5 602
705. Havelka Pavel YC Pardubice 3 1 549
706. Hykrda Jan Jachtklub Brno 3 5 931
707. Roháček Lukáš YC LS Brno 3 1 894
708. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 3 6 041
708. Cíglerová Jana YC Bystrc Brno 3 6 041
710. Pešek Vítězslav YC LS Brno 3 2 348
711. Kučerová Jana JK Prostějov 3 1 408
712. Fišerová Barbora Baník Ostrava 3 1 837
713. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 3 2 343
714. Bazler Petr ASK Lovosice 3 1 533
715. Drahorádová Lucie JK Cheb 3 1 920
716. Bučilová Michaela YC Písek 3 982
717. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 416
718. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 3 1 601
719. Opletal Petr YC LS Brno 3 1 693
720. Svitok Michal YC Vranovská přehr. 3 1 554
721. Petrák Jan ALT Tornado 3 2 603
722. Havrda Luboš Delfín Jablonec 3 3 368
723. Solík Jakub JK Česká Lípa 3 2 550
724. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 3 1 642
725. Cvan Martin YC LS Brno 3 4 736
726. Hýža Petr Jachtklub Brno 3 5 573
727. Miroslav Špedl JK Klatovy 3 1 032
728. Knorrová Barbora VS Duchcov 3 780
729. Vachel František JK Černá v Pošumaví 3 1 003
730. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 3 2 888
731. Tříska Aleš SK Tři sestry 3 20 272
732. Fikáček Albert Newton YC 3 7 612
733. Budín Aleš YC CERE 2 3 801
734. Hájek Daniel YC CERE 2 7 527
735. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 505
736. Kadlecová Veronika YC Kladno 2 303
737. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 2 6 435
738. Nuc Jindřich JK Plzeň 2 598
739. Ouška Miloslav Chemička Ústí 2 1 492
740. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 2 757
741. Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 2 1 137
742. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 3 602
743. Kafka Richard YC Velké Dářko 2 325
744. Hudák Josef JK Česká Lípa 2 1 356
745. Štěpánek Jiří VS Duchcov 2 841
746. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 2 505
747. Vermouzek Jan YC LS Brno 2 503
748. Heneš David JK Olomouc 2 2 187
749. Stáňa Ivo Baník Ostrava 2 707
750. Daňhel Roman TJ Jiskra Třeboň 2 1 308
750. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 2 1 308
752. Mertlová Michaela YC Regent 2 8 952
753. Hemelík Antonín ASK Lovosice 2 2 090
754. Hasmanová Martina ASK Lovosice 2 1 334
755. Bacovský Matěj Newton YC 2 6 772
756. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 2 1 421
757. Bárta Karel YC CERE 2 2 695
758. Löwitová Olga Císařská louka 2 2 338
759. Kuchta Dominik Sokol Tovačov 2 1 328
760. Slíva Jakub LS Kroměříž 2 1 975
761. Roubal Pavel YC LS Brno 2 941
762. Karas Tomáš. Jachtklub Brno 2 7 596
763. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 2 1 382
764. Hlubuček Pavel YC Doksy 2 3 672
765. Fanta Miroslav YC LS Brno 2 2 795
766. Knorr Luděk VS Duchcov 2 570
767. Ráža Tomáš VS Duchcov 2 6 366
768. Havelka Pavel YC Pardubice 2 1 172
769. Zobačová Kateřina JK Staré Splavy 2 3 719
770. Žižka Zdeněk ČYK 2 8 210
771. Horáček Tomáš Bohemia Poděbrady 2 303
772. Vavřička Zdeněk YC Kladno 2 1 769
773. Vlachová Veronika YC Neratovice 2 2 395
774. Bachtík Lukáš YC CERE 2 3 363
775. Lindová Klára YC Kladno 2 1 226
776. Tkadlec Viktor JK Toušeň 2 5 835
777. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 2 505
778. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 2 8 006
779. Votřel Vladimír TJ Jiskra Třeboň 2 808
780. Novák Dušan ASK Lovosice 2 1 492
781. Podzimek Pavel YC LS Brno 2 338
782. Křiváková Magdaléna YC LS Brno 2 505
783. Holyszewská Anna YC Bystrc Brno 2 2 296
784. Vítek Miroslav YC Znojmo 2 735
785. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 2 505
786. Trňák Lukáš LS Kroměříž 2 698
787. Hála Tomáš LS Kroměříž 2 325
788. Bína Vladimír JK Staré Splavy 2 2 414
789. Sehnal Pavel ČWA 2 5 458
790. Stáňa Ivo Baník Ostrava 2 1 050
791. Zielonková Lucie KJ Těrlicko 2 3 663
792. Marek František ALT Tornado 2 2 502
793. Klát Roman ALT Vaurien 2 942
794. Ouška Miloslav Chemička Ústí 2 1 492
795. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 2 1 182
796. Holý Rudolf ČYK 2 9 007
797. Mareš Michal YC CERE 2 1 591
798. Valeš Jáchym YC CERE 2 808
799. Pánek Ondřej YC CERE 2 1 118
800. Liška Jakub Newton YC 2 6 772
801. Dziuba Kamil Baník Ostrava 2 905
802. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 606
803. Šmol Robert YC Doksy 2 1 664
804. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 2 3 214
805. Broul Stanislav Delfín Jablonec 2 1 269
806. Petrovský Jan Jachtklub Brno 2 2 747
807. Uher Ondřej ALT Formula 20T 2 3 539
808. Jadrný Filip Jachtklub Brno 2 271
809. Poljaková Andrea Sokol Tovačov 2 994
810. Karšulín Petr YC Vranovská přehr. 2 1 438
811. Fröhlich Lukáš YC CERE 2 1 118
812. Dumek Petr YC Kotva Pha 2 1 111
813. Vinkl Daniel YC Kladno 2 6 973
814. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 2 725
815. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 2 1 641
816. Smuda Leopold YC Kovářov 2 2 735
817. Novák Tomáš YC Jezero Hlučín 2 604
818. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 2 1 442
818. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 2 1 442
820. Horešovský Zdeněk YC Písek 2 700
821. Chlebna Milan YC Kovářov 2 2 735
822. Dušek Matěj YC Lipno nad Vltavou 2 1 104
823. Vlach Martin YC Neratovice 2 2 395
824. Brown Kenneth ČYK 2 1 462
825. Podlenová Šárka ČYK 2 702
826. Knorr Jindřich VS Duchcov 2 570
827. Špedlová Veronika JK Klatovy 2 798
828. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 2 362
829. Marečková Renata Jachtklub Brno 2 3 878
830. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 2 735
831. Trčka Miroslav Baník Most 2 505
832. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 874
833. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 2 1 678
834. Mader Dan Jachtklub Brno 2 3 395
835. Fiala Jan YC LS Brno 2 1 076
836. Fořt Jiří ALT Melges 24 2 1 784
837. Dudák Marek YC CERE 2 3 497
838. Dlouhý Lukáš YC CERE 2 2 061
839. Divácký Daniel YC CERE 2 942
840. Lindová Kateřina YC Kladno 2 908
841. Městka Josef Lokomotiva Cheb 2 874
842. Polívková Terezie Prazdroj Plzeň 2 2 299
843. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 2 2 370
844. Vaněk Václav YC Regent 2 0
845. Harcuba Martin JK Staré Splavy 2 3 323
846. Hulínský Martin ČWA 2 1 753
847. Šírl Jan ALT Cat Open 2 4 822
848. Čihák Vratislav ČANY 2 7 724
849. Ševčík Filip YC Dyje 2 3 097
850. Karšulín Pavel Ing. YC Vranovská přehr. 2 1 438
851. Ottová Hana Sokol Tovačov 2 9 393
852. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 2 3 021
853. Holotík Miroslav LS Kroměříž 2 774
854. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 2 174
855. Hašová Karin YC Jezero Hlučín 2 404
856. Žákovčíková Alžběta YC Jezero Hlučín 2 868
857. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 2 5 575
858. Blahoňovský Jan YC LS Brno 2 3 739
859. Metayer Jack JK Česká Lípa 2 707
860. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 2 1 380
861. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 2 606
862. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 2 2 047
862. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 2 2 047
864. Pitelová Ema JK Sokolov 2 404
864. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 2 404
866. Jakubec Vlastimír Slavoj Litoměřice 2 584
867. Jindřich Rostislav JK Cheb 2 808
868. Jindřichová Markéta JK Cheb 2 761
869. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 2 1 445
870. Sehnal René YC SaS 2 6 645
871. Valdhansoá Aneta ČYK 2 3 980
872. Blažek Martin ČYK 2 952
873. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 2 969
874. Jodas Jiří YC Neratovice 1 1 261
875. Soukal Miloslav YC Neratovice 1 1 476
876. Smotlacha Pavel YC Neratovice 1 1 261
877. Štrunc Jan YC Neratovice 1 3 771
878. Frölich Pavel YC Kladno 1 703
879. Samek Jakub YC Kladno 1 336
880. Busta Helena JK Královská 1 277
881. Topinka Lukáš YC CERE 1 404
882. Vobořil Tomáš YC CERE 1 1 024
883. Šlemín Pavel YC CERE 1 913
884. Coubal Václav YC CERE 1 0
885. Finger Jiří SK Yachting Styl 1 2 891
886. Vrňák Pavel SK Yachting Styl 1 1 236
887. Čihák Tomáš SK Tři sestry 1 4 032
888. Drábek Jan A.N.V. 1 578
889. Hlinka Robert Lokomotiva Cheb 1 1 247
890. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 1 2 064
891. Stahlová Petra Lokomotiva Cheb 1 2 452
892. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 1 202
893. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 1 303
894. Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 1 168
895. Skala Pavel JK Cheb 1 404
896. Homolová Iva YC Lipno nad Vltavou 1 278
897. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 578
898. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 101
899. Pitelka Václav JK Staré Splavy 1 1 247
900. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 1 904
901. Filip Martin SK Halza 1 3 225
902. Kučera Michal TJ Lanškroun 1 305
903. Krejčiřík Jan YC LS Brno 1 760
904. Olša Jiří YC LS Brno 1 754
905. Kusáková Tereza Sokol Palkovice 1 609
906. Maleček Radek ALT Vaurien 1 1 385
906. Mastná Jaroslava ALT Vaurien 1 1 385
908. Jedlička Milan ČANY 1 505
909. Vondrouš Radek JK Olomouc 1 570
910. Kudláček Pavel ČWA 1 1 907
911. Švec Ladislav ČWA 1 318
912. Krajčovič Milan ALT Melges 24 1 6 331
912. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 6 331
914. Veselá Tereza ALT RS 1 452
915. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 1 889
916. Kraft Jiří VS Duchcov 1 874
917. Sekera Petr VS Duchcov 1 521
918. Šajner Marek VS Duchcov 1 404
919. Rečková Viktorie YC Regent 1 2 010
920. Červený Mojmír ASK Lovosice 1 554
921. Kraft Jiří VS Duchcov 1 874
922. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 1 404
923. Novák Aleš YC Kovářov 1 3 031
924. Chovanec Miloš YC Kovářov 1 1 356
925. Červená Martina JK Plzeň 1 202
926. Cibulková Veronika JK Plzeň 1 804
927. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 3 850
928. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 1 303
929. Jelínek Tomáš YC Kladno 1 285
930. Struha Milan YC Neratovice 1 1 261
931. Lo Pinto David YC CERE 1 1 535
932. Šonka Jaroslav YC CERE 1 913
933. Kurčíková Veronika YC CERE 1 2 010
934. Hvězda Martin SK Yachting Styl 1 2 891
935. Hurych Zdeněk SK Yachting Styl 1 1 464
936. Novák Miroslav SK Yachting Styl 1 1 236
937. Schulz Jiří SK Yachting Styl 1 1 781
938. Klement Pavel YC RODOP 1 8 138
939. Smolař Michal ALT SF 1 831
940. Smejkal Patrick ALT RS 1 554
941. Veselý Šimon ALT RS 1 2 360
942. Motal Marek ALT RS 1 1 406
943. test test Jednoráz.licence 1 524
944. Maunier Quentin ALT Melges 24 1 755
945. Švec Václav ČANY 1 505
946. Navrátil Jan Sokol Tovačov 1 404
947. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 1 425
948. Šlik Martin YC LS Brno 1 101
949. Vodáček Lukáš YC LS Brno 1 195
950. Jadrný Jakub Jachtklub Brno 1 554
951. Dadák Jakub SK Halza 1 3 225
952. Lorenz Alan JK Česká Lípa 1 404
953. Holík Jiří SC Testudo 1 1 889
953. Lux Vlastimil SC Testudo 1 1 889
953. Brožek Tomáš SC Testudo 1 1 889
956. Nesvadba Pavel YC LS Brno 1 404
957. Piak Ivan Jachtklub Brno 1 209
958. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 1 587
959. Třeček Zdeněk SK Halza 1 3 225
960. Pavlíková Gabriela YC LS Brno 1 578
961. Defer Leon Jachtklub Brno 1 277
962. Veronika Špedlová JK Klatovy 1 469
963. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 1 347
964. Záluský Kamil YC Nechranice 1 303
965. Knorr Petr VS Duchcov 1 344
966. Molnár Václav Slavoj Litoměřice 1 202
967. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 1 156
968. Lejhanec Pavel YC Pardubice 1 1 608
969. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 1 202
970. Jetmarová Ines Slávia Česká Skalice 1 370
971. Masopust Jaroslav YC Doksy 1 452
972. Štengl ing. Michal YC Doksy 1 694
973. Karhánek Jiří YC SaS 1 1 628
974. Vladimír Myslík ProYachting Team 1 404
975. Hajný Martin ProYachting Team 1 962
976. Švábek Jan YC CERE 1 1 608
977. Marek Jan A.N.V. 1 2 266
978. Pokorný Jaromír Newton YC 1 3 303
979. Svítková Jana YC CERE 1 404
980. Vítovec Daniel YC CERE 1 913
980. Vik Viktor YC CERE 1 913
982. Klapka Petr SK Yachting Styl 1 2 891
983. Jirsa Tomáš SK Yachting Styl 1 1 464
984. Cabejšek Ladislav SK Yachting Styl 1 1 781
984. Nováček Miloš SK Yachting Styl 1 1 781
984. Holý Jan SK Yachting Styl 1 1 781
987. Faltys David Bohemia Poděbrady 1 1 206
987. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 1 1 206
989. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 1 261
990. Čulák Tomáš YC Neratovice 1 1 032
991. Konvalinka Matěj YC Písek 1 382
992. Jelínek Stanislav YC DIM Bezdrev 1 666
993. Šafář Jan YC DIM Bezdrev 1 2 010
993. Šafář Jakub YC DIM Bezdrev 1 2 010
993. Vurm Miroslav YC DIM Bezdrev 1 2 010
996. Chára Štěpán Bohemia Apple YC 1 2 563
997. Škrobák Dalibor ALT FD 1 4 000
998. Alexová Michaela ALT Vaurien 1 404
999. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 159
1000. Raška Marek ČWA 1 1 291
1001. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 6 331
1002. Meliš Patrik Jednoráz.licence 1 4 085
1003. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 1 147
1004. Havlena Jiří YC CERE 1 1 206
1005. Landkammer Jan YC Neratovice 1 1 261
1005. Struha Jan YC Neratovice 1 1 261
1007. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 1 1 081
1008. Drahota David YC CERE 1 2 412
1009. Kovářik Tomáš YC CERE 1 2 108
1010. Kohoutová Hana SK Yachting Styl 1 1 187
1011. Minář Jaromír SK Yachting Styl 1 1 464
1012. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 5 275
1013. Fišer Roman JK Královská 1 277
1014. Martinka Jiří YC RODOP 1 8 138
1014. Buček Martin YC RODOP 1 8 138
1014. Kulík Martin YC RODOP 1 8 138
1017. František Wiendl JK Klatovy 1 101
1018. Krejčí Tomáš JK Cheb 1 578
1019. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 1 792
1020. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 277
1021. Novák Jaroslav YC Doksy 1 694
1022. Winterstein Tamir YC Doksy 1 318
1023. Třeček Čeněk SK Halza 1 3 225
1024. Petr Jiří VS Duchcov 1 202
1025. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 404
1026. Janáček Petr YC LS Brno 1 469
1027. Krejčíř Vojtěch YC LS Brno 1 101
1028. Hýža Vít Jachtklub Brno 1 277
1029. Taschner Karel ALT Melges 24 1 6 331
1030. Veselý David ALT RS 1 1 758
1031. Kecskésová Michaela Jednoráz.licence 1 3 208
1032. Burian Daniel ČANY 1 505
1033. Janda Tomáš ALT Formula 20T 1 1 291
1034. Spousta Petr YC LS Brno 1 1 237
1035. Pavlovská Alexandra YC LS Brno 1 2 887
1036. Ševčík Martin WS Club VD 1 303
1037. Hirnšal Pavel JK Česká Lípa 1 3 200
1038. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 404
1039. Červinka Vít SK Halza 1 3 225
1039. Kácovský Alois SK Halza 1 3 225
1041. Hájková Lenka JK Staré Splavy 1 989
1042. Hofman Patrik YC Doksy 1 318
1043. Mika Radek ČWA 1 404
1044. Fajmon Blahoslav ALT Melges 24 1 5 275
1045. Blažek Martin ALT Melges 24 1 3 067
1046. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 1 1 889
1047. Šmídová Jana KJ Těrlicko 1 1 425
1048. Hanzlík Aleš Sokol Tovačov 1 336
1049. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 931
1050. Svojš Vít ProYachting Team 1 1 009
1051. Švihlík Martin YC RODOP 1 8 138
1052. Guryča Jan YC CERE 1 2 010
1053. Frohlich Denis YC Kladno 1 4 965
1054. Novák Jiří YC CERE 1 913
1055. Jirsa Petr SK Yachting Styl 1 1 464
1055. Matějka Jan SK Yachting Styl 1 1 464
1057. Rozsypal Jakub SK Tři sestry 1 8 033
1058. Rozsypal Jan SK Tři sestry 1 2 463
1059. Kraus Petr Newton YC 1 3 469
1060. Chodura Leopold ČYK 1 1 108
1061. Mojdl Martin ČYK 1 1 051
1062. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 1 1 081
1063. Zídková Kateřina YC Lipno nad Vltavou 1 606
1064. Vácha Radek YC DIM Bezdrev 1 2 010
1065. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 1 452
1066. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 1 226
1067. Kopřiva Luděk VS Duchcov 1 7 388
1068. Preibischová Monika YC Regent 1 3 677
1069. Václav Černý JK Klatovy 1 202
1070. Zeman Tomáš Lokomotiva Cheb 1 1 247
1071. Motýl Jindřich ALT Melges 24 1 5 275
1072. Nováček Jakub ALT Melges 24 1 5 276
1073. Juříček Miloslav ALT Vaurien 1 1 385
1074. Plch Jiří ČANY 1 666
1075. Motz Daniel ČWA 1 0
1076. Pokorná Anna ALT SF 1 404
1077. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 1 747
1078. Věříš Matěj Slávia Česká Skalice 1 594
1079. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 1 4 246
1080. Havel Jan ml. YC Vysoké Mýto 1 101
1081. Ircing Jaroslav Olšovec Jedovnice 1 792
1082. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 1 156
1083. Labský Josef JK Sokolov 1 402
1084. Hanzl František Slavoj Litoměřice 1 101
1084. Soldátová Tina YC Písek 1 101
1084. Veselka Tomáš Lokomotiva Cheb 1 101
1087. Houška Filip Sokol Dobřichovice 1 323
1088. Hudec Václav YC Neratovice 1 0
1089. Handl Erich YC Kladno 1 376
1090. Pavlousek Pavel ČYK 1 578
1091. Löwit Harry Císařská louka 1 931
1092. Ochec Jan ČYK 1 1 032
1093. Cvikrová Michaela ČYK 1 396
1094. Kuchař Jan YC CERE 1 3 944
1095. Stránská Lucie YC SaS 1 1 964
1096. Arnoult Xavier YC CERE 1 606
1097. Stoklasa Petr YC CERE 1 404
1098. Veselý Ladislav YC CERE 1 587
1099. Kubelková Kateřina YC CERE 1 2 010
1100. Holý Petr SK Yachting Styl 1 1 781
1100. Porkert Jan SK Yachting Styl 1 1 781
1102. Červený Aleš ASK Lovosice 1 554
1103. Říčanová Nicol SK Štětí 1 101
1104. Alexa Miloš YC LS Brno 1 404
1105. Daněk Tomáš YC LS Brno 1 568
1106. Králík Radek Jachtklub Brno 1 318
1107. Steiner Jaroslav YC Vysoké Mýto 1 904
1108. Netík Pavel YC Velké Dářko 1 1 063
1109. Fiala Petr YC LS Brno 1 672
1110. Claus Joachim YC LS Brno 1 226
1111. Kramolišová Tereza YC LS Brno 1 1 663
1112. Junek Vladimír JK Olomouc 1 753
1113. Nevoral Jiří YC Vranovská přehr. 1 303
1114. Němec Vojtěch ČYK 1 1 527
1115. Hůla Miloš ČYK 1 202
1115. Horák Pavel ČYK 1 202
1117. Nedvědický Alexandr ČYK 1 4 000
1118. Pšenička Štěpán YC CERE 1 2 108
1119. Zemanová Veronika YC CERE 1 1 535
1120. Křelinová Kateřina SK Tři sestry 1 2 463
1121. Karhánek Jan YC SaS 1 1 628
1122. Mareš Miloš YC Kladno 1 2 719
1123. Lachner Vít YC Neratovice 1 1 108
1124. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 1 452
1125. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 1 404
1126. Benešová Kateřina YC DIM Bezdrev 1 831
1127. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 247
1128. Opěla Richard ČANY 1 2 495
1129. Petrásek Jaroslav ALT Melges 24 1 755
1130. Janoušek Oliver ALT RS 1 670
1131. Zach Marek Česká Kitová Federace 1 0
1132. test test Jednoráz.licence 1 524
1133. Najser Martin ALT Vaurien 1 1 385
1134. Kadlec Jan ČANY 1 990
1135. Benda Jan ALT Cat Open 1 1 130
1136. Pošvář Zdeněk ALT Formula 20T 1 305
1137. Šikmer Jiří ALT Melges 24 1 6 331
1138. Bláhová Sofie ALT RS 1 202
1139. Janoušek Robin ALT RS 1 1 156
1140. Kovařík Marian ml. Česká Kitová Federace 1 404
1141. Kecskésová Michaela Jednoráz.licence 1 3 208
1142. Meliš Patrik Jednoráz.licence 1 4 085
1143. Pexa Tomáš SC Testudo 1 1 889
1144. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 2 109
1145. Kadlecová Dagmar ALT Tornado 1 1 526
1146. Bobková Eva Baník Ostrava 1 688
1147. Váňa Luboš SK Štětí 1 606
1148. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 1 198
1149. Peřinka Stanislav JK Česká Lípa 1 404
1150. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 1 3 166
1151. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 209
1152. Suchyňa Martin YC LS Brno 1 4 315
1153. Bastl Jan Lokomotiva Cheb 1 860
1154. Jan Wiendl JK Klatovy 1 168
1155. Hieková Romana Chemička Ústí 1 804
1156. Sommerauová Jana JK Sokolov 1 761
1157. Šup Robert YC Regent 1 277
1158. Nováková Jitka ASK Lovosice 1 554
1159. Noháč Radek Baník Most 1 206
1160. Češka Jiří YC Kovářov 1 1 356
1161. Šudomová Agáta YC Lipno nad Vltavou 1 935
1162. Hořínek Jan YC Kladno 1 202
1163. Musil Pavel YC DIM Bezdrev 1 2 010
1164. Bauerová Šárka YC CERE 1 2 496
1165. Filinger Marek YC CERE 1 606
1166. Bílek Stanislav ČYK 1 17 170
1167. Elstner Pavel ČYK 1 32 000
1168. Baudyšová Klára Sokol Dobřichovice 1 202
1169. Krátký Ondřej Sokol Dobřichovice 1 587

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ