POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2013




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1728 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Koštýř Michal YC CERE 27 142 166
2. Maier Michael YCR Roudnice 16 110 667
3. Keblová Lucie ČYK 28 104 279
4. Fiala Petr YC Neratovice 14 93 589
5. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 21 92 969
6. Křížek David Lokomotiva Plzeň 18 88 166
7. Teubnerová Anna ČYK 30 80 509
8. Kamenský Radim YC Velké Dářko 14 77 181
9. Teplý Viktor Jachtklub Brno 13 73 924
10. Verner Jaroslav JK Toušeň 21 72 590
11. Novotný Štěpán JK Cheb 18 71 446
12. Doležal Tomáš ČYK 19 68 029
13. Hendrych Václav YC Doksy 19 67 287
14. Rybáček Josef YC Doksy 17 66 516
15. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 17 66 458
16. Sivý Josef Slavoj Hluboká 17 65 928
17. Brož Vojtěch ČYK 15 64 602
18. Kučera Petr jun. TJ Rapid Brno 12 63 376
19. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 26 61 458
20. Kvasnik Milan YC Neratovice 17 60 893
20. Kořan Petr YC Neratovice 17 60 893
22. Will Jan Lokomotiva Plzeň 19 60 732
23. Maršálková Blanka YC LS Brno 30 59 202
24. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 25 59 121
25. Burska Zosia YC CERE 22 59 037
26. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 14 58 994
27. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 22 57 484
28. Plhoň Adam SK Tři sestry 14 54 342
29. Nápravník Jakub ČYK 19 53 828
30. Čáp Milan YC Neratovice 13 52 230
31. Louda Martin Simon SK Štětí 17 51 090
32. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 16 50 876
33. Bína Daniel JK Staré Splavy 13 50 403
34. Košvica Jakub YC LS Brno 27 50 369
35. Rozsypal Martin JK Olomouc 13 50 277
36. Bobek Ondřej Baník Ostrava 12 50 174
37. Lidařík Rudolf YC LS Brno 12 50 119
38. Vinkl Petr YC Kladno 22 49 155
39. Žák Michal YC LS Brno 23 47 433
40. Mareček Šimon Jachtklub Brno 11 46 851
41. Jedlička Jan YC Neratovice 18 46 601
42. Zita Tomáš ČYK 22 46 398
43. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 20 46 258
44. Müller Ondřej SK Štětí 18 45 474
45. Směšný Marek JK Prostějov 14 45 036
46. Vika Tomáš YC CERE 9 44 752
47. Outrata Jiří JK Toušeň 14 44 570
48. Bobek Pavel Baník Ostrava 9 44 455
49. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 11 44 200
50. Vacula Martin JK Staré Splavy 19 43 970
51. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 16 43 223
52. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 10 43 097
53. Trčka Martin Baník Most 8 43 082
54. Kilarová Marie Baník Ostrava 24 42 072
55. Ott Adam Jachtklub Brno 16 41 705
56. Kafka Roman YC Velké Dářko 16 41 486
57. Procházka Filip YC Neratovice 9 41 280
58. Tkadlecová Sára JK Toušeň 16 41 242
59. Parůžek Jiří JK Toušeň 18 41 151
60. Kališová Lenka Jachtklub Brno 16 40 989
61. Jurečka Matěj ČYK 12 40 878
62. Himmelová Klára YC Kladno 30 40 762
63. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 20 40 739
64. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 9 40 026
65. Moucha Pavel YC Doksy 18 39 409
66. Adam ml. Zdeněk VS Duchcov 8 39 279
67. Doležal Tomáš SK Tři sestry 7 38 227
68. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 15 38 129
69. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 14 37 990
70. Hálová Lucie JK Toušeň 16 37 660
71. Winkler Pavel JK Toušeň 9 37 486
72. Bezděk David Jachtklub Brno 14 37 161
73. Skalický Vladimír LK Štěchovice 16 36 919
74. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 20 36 749
75. Plecitý Martin JK Toušeň 13 36 646
76. Himmel Jiří YC Kladno 30 36 124
77. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 17 35 648
78. Tupý Petr YC LS Brno 23 35 336
79. Slíva Jakub YC Nechranice 6 34 912
80. Kliment Michal YC Neratovice 10 34 857
81. Hakl David YC LS Brno 19 34 711
82. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 18 34 548
83. Roček Roman YC Neratovice 11 34 490
84. Piklová Veronika YC Lipno nad Vltavou 6 34 314
85. Satoránský Pavel SK Tři sestry 6 34 195
86. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 14 33 755
87. Drahorád Petr JK Cheb 14 33 703
88. Hrubý Jiří SK Štětí 9 33 581
89. Cintl Václav JK Česká Lípa 12 33 503
90. Jochovič Josef YC Neratovice 11 33 160
91. Audyová Markéta Jachtklub Brno 11 33 130
92. Jarošová Natálie ČYK 19 33 104
93. Mika Radek YC SaS 16 32 840
94. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 11 32 585
95. Slíva Martin ČWA 8 32 448
96. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 14 32 446
97. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 15 32 206
98. Elstner Pavel ČYK 1 32 000
99. Pourová Barbora ČYK 20 31 817
100. Krsička Michal YC CERE 12 31 741
101. Viták František JK Plzeň 19 31 734
102. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 8 31 453
103. Chlupová Kateřina KJ Těrlicko 10 31 290
104. Vychová Zuzana YC Neratovice 17 31 198
105. Skořepová Eva JK Toušeň 9 31 026
106. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 16 30 996
107. Čermák Jaroslav YC Pardubice 14 30 871
108. Chudoba Stanislav SK Tři sestry 6 30 839
109. Košťál Petr YC Pardubice 13 30 683
110. Audy Dan Jachtklub Brno 11 30 542
111. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 24 30 537
112. Škoda Michal YC Neratovice 16 30 437
113. Michalčin Jiří SK Tři sestry 6 30 372
114. Preibischová Michaela YC Regent 7 30 136
115. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 18 30 130
116. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 14 29 713
117. Moučka ml. Vítězslav YC Velké Dářko 12 29 558
118. Janderová Klára YC SaS 17 29 376
119. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 11 29 268
120. Mrzílková ml. Lenka YC Neratovice 9 29 216
121. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 14 29 063
122. Šmídová Petra KJ Těrlicko 7 29 004
123. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 12 28 996
124. Hrubý Pavel ČWA 12 28 964
125. Mannelová Anežka TJ Lanškroun 15 28 858
126. Kučera Petr sen. TJ Rapid Brno 14 28 762
127. Pavlíková Barbora YC CERE 13 28 682
128. Stránská Lucie VS Duchcov 13 28 599
129. Vaszi Mikuláš SK Štětí 15 28 539
130. Soukal ml. Miloslav YC Neratovice 15 28 305
131. Houdek Roman YC LS Brno 6 28 159
132. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 23 28 118
133. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 12 28 085
134. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 10 27 900
135. Klimešová Tereza Prazdroj Plzeň 23 27 660
136. Bezděková Martina Jachtklub Brno 15 27 476
137. Červenka Matouš JK Olomouc 16 26 845
138. Lambl Vojtěch YC Neratovice 13 26 839
139. Kafka Richard YC Velké Dářko 16 26 573
140. Pinďák Josef SK Štětí 11 26 519
141. Stoklásek Petr SK Tři sestry 5 26 162
142. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 9 26 076
143. Wehrenbergová Anna YC Kladno 15 25 846
144. Hálová Kateřina JK Toušeň 11 25 797
145. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 13 25 676
146. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 12 25 619
147. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 12 25 579
148. Mannel Dominik TJ Lanškroun 20 25 314
149. Vacula Karel YC Znojmo 12 25 140
150. Švíková Kateřina YC CERE 10 25 011
151. Žáček Jiří Baník Ostrava 9 24 930
152. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 19 24 746
153. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 17 24 666
154. Dolejš Rudolf ČWA 10 24 574
155. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 7 24 505
156. Vychová Eliška YC Neratovice 10 24 066
157. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 13 24 044
158. Krsička Lukáš YC CERE 12 23 810
159. Vacula Jan YC Znojmo 11 23 643
160. Slívová Jana YC Nechranice 6 23 598
161. Zanker Zbyněk SK Štětí 9 23 535
162. Hudec Adam YC Neratovice 8 23 049
163. Šilhavý Jaromír YC Kladno 17 23 001
164. Seidl Šimon YC LS Brno 6 22 958
165. Valdhansová Klára ČYK 10 22 873
166. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 11 22 570
167. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 16 22 483
168. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 13 22 453
169. Plodek Adam YC Pardubice 14 22 412
170. Labuda Ondřej YC LS Brno 18 22 397
171. Pavlovský Marek YC LS Brno 12 22 355
172. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 15 22 290
173. Vrána Petr TJ Rapid Brno 10 22 243
174. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 14 22 131
175. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 13 21 765
176. Kováčová Tereza JK Prostějov 14 21 694
177. Pollak Pantrik SVK - Slovak Republic 1 21 332
177. Pollak Pantrik SVK - Slovak Republic 1 21 332
177. Pollak Pantrik SVK - Slovak Republic 1 21 332
177. Pollak Pantrik SVK - Slovak Republic 1 21 332
181. Zíma Jakub ČWA 6 21 023
182. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 12 20 965
183. Kučerová Lucie JK Prostějov 17 20 958
184. Kořanová Michaela YC Neratovice 13 20 930
185. Zárubová Michaela JK Cheb 10 20 804
186. Sobotová Kristýna JK Prostějov 19 20 752
187. Kysilka Jindřich ml. TJ Lanškroun 22 20 627
188. Sovadina Petr LS Kroměříž 17 20 534
189. Čechurová Veronika Lokomotiva Plzeň 12 20 341
190. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 5 20 309
191. Tříska Aleš SK Tři sestry 3 20 272
192. Němec Jiří Slavoj Hluboká 15 20 063
193. Dragoun Dominik JK Plzeň 16 19 754
194. Chalupník Miloslav YC Dyje 6 19 704
195. Musil Tomáš YC RODOP 3 19 623
196. Koubek Zdenek Slavoj Hluboká 15 19 586
197. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 11 19 569
198. Blatecký David Jachtklub Brno 5 19 564
199. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 10 19 540
200. Kaiser Ondřej YC Písek 14 19 511
201. Štrunc Jan YC Neratovice 6 19 492
202. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 8 19 383
203. Morris Louis GBR - Great Britain 1 19 219
204. Sláma Ivo Jachtklub Brno 6 19 047
205. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 11 18 994
206. Kmenta Martin Jachtklub Brno 13 18 900
207. Doležalová Eva SK Tři sestry 6 18 554
208. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 12 18 465
209. Brabec Václav YC Neratovice 5 18 448
210. Hlaváček Matouš ČYK 10 18 444
211. Nevelöš Adam SK Štětí 16 18 439
212. Kořanová Johana YC Neratovice 5 18 407
213. Bachtík Marek YC CERE 4 18 296
214. Podhorec Štefan ml. YC Kladno 11 18 225
215. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 8 18 209
216. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 7 18 072
217. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 23 18 035
218. Holý Rudolf ČYK 4 18 014
219. Kršňák Jakub VS Duchcov 19 17 956
220. Postránecký František YC Neratovice 9 17 947
221. Mojdl Ondřej ČYK 20 17 934
222. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 17 17 896
223. Šilhavý Jiří YC Kladno 19 17 818
224. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 13 17 754
225. Hrubý Karel Jachtklub Brno 8 17 706
226. Krsička Martin YC CERE 12 17 602
227. Bobuš David YC Znojmo 6 17 549
228. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 11 17 520
229. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 9 17 436
230. Bílek Stanislav ČYK 1 17 170
231. Burska Iwona YC CERE 11 17 111
232. Pavliš Jiří YC Kovářov 7 17 071
233. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 9 17 068
234. Vácha Martin YC LS Brno 18 16 899
235. Smrčka Jiří ČYK 15 16 896
236. Bureš Martin TJ Lanškroun 17 16 707
237. Guryča Nikola YC CERE 6 16 635
238. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 16 403
239. Kardas Darek POL - Poland 2 16 327
239. Kardas Darek POL - Poland 2 16 327
239. Kardas Darek POL - Poland 2 16 327
239. Kardas Darek POL - Poland 2 16 327
239. Kardas Darek POL - Poland 2 16 327
239. Kardas Darek POL - Poland 2 16 327
245. Burski Tadeusz ČYK 14 16 269
246. Samec Marek Jachtklub Brno 13 16 026
247. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 7 15 868
248. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 5 15 857
249. Horký Adam ČWA 5 15 809
250. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 10 15 773
251. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 7 15 746
252. Malina Tomáš IWS Club Nechra 6 15 723
253. Huk Václav YC LS Brno 7 15 693
254. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 8 15 682
255. Cintl ing. Václav JK Česká Lípa 8 15 599
256. Kotek Michal JK Staré Splavy 6 15 519
257. Jurečka Šimon ČYK 16 15 504
258. Červený Martin JK Plzeň 13 15 283
259. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 11 15 224
260. Indrák Jiří Sokol Tovačov 6 15 103
261. Lejhanec Filip YC Pardubice 6 15 100
262. Zima Tomáš YC Kladno 3 15 098
263. Richter Zdeněk YC Doksy 12 15 031
264. Šamšulová Tereza Jachtklub Brno 4 14 896
265. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 5 14 833
266. Cejnar Lukáš YC CERE 5 14 757
266. Cejnar Matyáš YC CERE 5 14 757
268. Kala Roman YC Doksy 5 14 632
269. Soukup Aleš VS Duchcov 8 14 490
270. Daněk Michal LS Kroměříž 9 14 466
271. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 5 14 428
272. Babický Josef JK Česká Lípa 10 14 398
273. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 7 14 122
274. Anderson Andres ARG - Argentina 1 14 108
274. Anderson Andres ARG - Argentina 1 14 108
276. Spurný Kryštof ČYK 9 14 083
277. Kršňák Jan VS Duchcov 19 14 045
278. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 14 13 774
279. Hrnčíř Matyáš YC Neratovice 13 13 772
280. Kotek Kamil JK Staré Splavy 6 13 726
281. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 9 13 547
281. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 9 13 547
283. Milerová Anna ČYK 13 13 481
284. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 5 13 471
285. Vít Ladislav JK Plzeň 15 13 405
286. Plhoň Eduard SK Tři sestry 5 13 239
287. Bartoňová Tereza TJ Lanškroun 11 13 183
288. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 8 13 177
289. Bláha Martin JK Plzeň 13 13 120
290. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 13 13 102
291. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 8 13 076
291. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 8 13 076
293. Gebhart Zdeněk JK Cheb 11 13 064
294. Lejhanec David YC Pardubice 11 13 034
295. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 12 12 954
296. Procházka Jan YC Znojmo 5 12 930
297. Otto Karel YC LS Brno 12 12 887
298. Topiarzová Magda YC CERE 8 12 768
299. Polášek Tomáš TJ Lanškroun 18 12 709
300. Klusáčková Radka YC LS Brno 9 12 679
301. Čajčík Jan YC LS Brno 5 12 573
302. Pokoš Radim VS Duchcov 12 12 511
303. Kmoníček Jiří YC Pardubice 9 12 388
304. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 8 12 290
305. Dvořák Ota YC CERE 7 12 233
306. Vašík Roman YC LS Brno 13 12 193
307. Myška Filip IWS Club Nechra 6 12 139
308. Štruncová Michaela YC Neratovice 6 12 124
309. Hrdina Patrik YC RODOP 7 12 099
310. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 8 12 046
311. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 18 12 030
312. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 13 11 981
313. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 13 11 894
314. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 14 11 861
315. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 5 11 846
315. Zalabák Petr Chemička Ústí 5 11 846
317. Kuš Emil Slavoj Hluboká 11 11 825
317. Pour st. Václav Slavoj Hluboká 11 11 825
319. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 5 11 772
320. Lukaščuk Ivan TJ Lanškroun 20 11 730
321. Čech Petr SVK - Slovak Republic 2 11 648
321. Čech Petr SVK - Slovak Republic 2 11 648
321. Čech Petr SVK - Slovak Republic 2 11 648
321. Čech Petr SVK - Slovak Republic 2 11 648
321. Čech Petr SVK - Slovak Republic 2 11 648
326. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 8 11 644
327. Moučková Hana YC Velké Dářko 11 11 575
328. Hodač Alois Chemička Ústí 10 11 560
329. Lawson Andrew JK Staré Splavy 18 11 548
330. Šebek Martin YC LS Brno 13 11 504
331. Bock Andreas GER - Germany 2 11 475
331. Bock Andreas GER - Germany 2 11 475
331. Bock Andreas GER - Germany 2 11 475
334. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 11 456
335. Valouch Libor JK Olomouc 12 11 422
336. Vallová Anna YC LS Brno 19 11 269
337. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 7 11 260
338. Worek Wojciech POL - Poland 2 11 253
338. Worek Wojciech POL - Poland 2 11 253
340. Solfronk Antonín YC Nechranice 8 11 217
341. Culek Jindřich JK ČZU 7 11 174
342. Vít Jaroslav JK Plzeň 11 11 065
343. Podolský Marek YC Znojmo 6 11 028
344. Neumann Lukáš YC RODOP 5 10 972
345. Mareček Josef ml. JK Staré Splavy 9 10 898
346. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 10 10 876
346. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 10 10 876
348. Wallner Thomas AUT - Austria 1 10 832
348. Wallner Thomas AUT - Austria 1 10 832
350. Vitvar Jan Bohemia Apple YC 4 10 821
350. Formánková Kateřina ALT Vaurien 10 10 821
352. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 10 10 816
353. Bartoň David TJ Lanškroun 14 10 815
354. Stejskal Max YC Neratovice 12 10 755
355. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 9 10 720
356. Machovský Jan ALT Vaurien 6 10 717
356. Machovská Lucie ALT Vaurien 6 10 717
358. Záruba Vladimír JK Cheb 4 10 657
359. Staniek Michal KJ Těrlicko 11 10 634
360. Jebavá Markéta YC Neratovice 6 10 631
360. Jebavý Vít YC Neratovice 6 10 631
362. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 6 10 618
363. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 14 10 611
364. Svorová Barbora YC LS Brno 18 10 566
365. Nuc Mario JK Plzeň 12 10 526
366. Petrová Kristýna VS Duchcov 13 10 492
367. Korych Pavel YC Kladno 6 10 388
368. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 7 10 376
369. Pavlišová Michaela YC Kovářov 3 10 352
370. Novohradský Filip YC Pardubice 10 10 332
371. Kleinová Jana JK ČZU 5 10 194
372. Burdová Michaela YC SaS 13 9 998
373. Lončáková Jana JK Staré Splavy 7 9 922
374. Cikrt Tomáš JK Toušeň 7 9 893
375. Korvas Filip ČYK 7 9 889
376. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 9 9 788
377. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 8 9 692
378. Maršík Karel Chemička Ústí 12 9 690
379. Přikryl Petr LS Kroměříž 7 9 661
380. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 13 9 565
381. Vít Radek YC Kladno 7 9 492
382. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 10 9 491
383. Pelar David LS Kroměříž 8 9 486
384. Fiala Martin YC Znojmo 4 9 407
385. Ottová Hana Sokol Tovačov 2 9 393
386. Sladký Martin ČWA 5 9 343
387. Hlavsa Tomáš ALT Laser 6 9 292
388. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 5 9 285
389. Horáček Jonáš Delfín Jablonec 8 9 277
390. Mann Štěpán TJ Lanškroun 12 9 256
391. Verner Kamil JK Toušeň 4 9 230
392. Haubold Petr Delfín Jablonec 8 9 199
393. Sivý Filip Slavoj Hluboká 11 9 181
394. Holubová Kristýna ČYK 7 9 111
395. Vacula Karel YC Znojmo 12 9 083
396. Rozsypal Jakub JK Olomouc 8 9 050
397. Diviš Ivo YC Dyje 4 9 027
398. Petřík Martin YC Neratovice 6 8 965
399. Štursová Lucie ČYK 11 8 960
400. Mertlová Michaela YC Regent 2 8 952
401. Kuchař Jan YC CERE 3 8 858
402. Kališová Marketa Jachtklub Brno 13 8 848
403. Kotisa Jan ml. JK Černá v Pošumaví 6 8 841
404. Kolbl Jost GER - Germany 2 8 822
404. Kolbl Jost GER - Germany 2 8 822
406. Houšková Klára ČYK 12 8 692
407. Procházka Libor YC Neratovice 6 8 687
408. Smutná Veronika JK Staré Splavy 6 8 642
409. Ptáčník Ivan YC Neratovice 7 8 628
410. Chudějová Hana YC Neratovice 6 8 615
411. Zobač Jakub JK Staré Splavy 5 8 584
412. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 5 8 578
413. Nápravníková Barbora YC SaS 10 8 577
414. Cvachová Adéla Spartak Modřany 8 8 571
415. Kulhánková Nikita ČYK 12 8 532
416. Gebhart Jan JK Cheb 10 8 521
417. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 12 8 513
418. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 5 8 467
419. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 10 8 445
420. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 5 8 439
421. Bauerová Šárka YC CERE 5 8 420
422. Rott Jan JK Plzeň 6 8 387
423. Nevelöš Tibor SK Štětí 17 8 341
424. Sobotka Jakub ALT Cat Open 4 8 300
425. Vítovec Matěj YC CERE 8 8 285
426. Mrůzek Pavel YC Regent 6 8 275
427. Tunka Jiří YC Znojmo 6 8 270
428. Koziel Petr YC Vranovská přehr. 5 8 253
429. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 8 8 243
430. Podzimek Antonín ČYK 6 8 237
431. Žižka Zdeněk ČYK 2 8 210
432. Markant Miroslav ČANY 2 8 209
433. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 8 8 186
434. Nováková Ludmila YC LS Brno 13 8 163
435. Staniek Pavel KJ Těrlicko 5 8 147
436. Švihlík Martin YC RODOP 1 8 138
436. Klement Pavel YC RODOP 1 8 138
436. Martinka Jiří YC RODOP 1 8 138
436. Buček Martin YC RODOP 1 8 138
436. Kulík Martin YC RODOP 1 8 138
441. Šára Michal Sokol Dobřichovice 4 8 076
442. Rozlivková Johana YC CERE 12 8 056
443. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 11 8 051
444. Rozsypal Jakub SK Tři sestry 1 8 033
445. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 2 8 006
446. Mareček Josef JK Staré Splavy 5 7 963
447. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 5 7 957
448. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 8 7 947
449. Václavík Jakub JK Česká Lípa 11 7 879
450. Vašík Martin YC LS Brno 10 7 868
451. Žáková Věra YC LS Brno 7 7 836
452. Lambl Vladimír YC Neratovice 4 7 822
453. Čihák Vratislav ČANY 2 7 724
454. Kulíková Kristýna TJ Lanškroun 7 7 703
455. Šimek Karel Slavoj Hluboká 5 7 659
455. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 4 7 659
457. Mendík Jan JK Staré Splavy 5 7 636
458. Fikáček Albert Newton YC 3 7 612
459. Karas Tomáš. Jachtklub Brno 2 7 596
460. Schaschl Walter AUT - Austria 1 7 586
461. Sláma Eduard Jachtklub Brno 6 7 577
462. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 3 7 557
463. Tichánek Michael Sokol Palkovice 8 7 538
464. Hájek Daniel YC CERE 2 7 527
465. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 3 7 473
466. Skála David ČYK 6 7 423
467. Eder Bogdan POL - Poland 2 7 414
468. Kopřiva Luděk VS Duchcov 1 7 388
469. Dvořák Rudolf YC CERE 8 7 376
470. Midor Jakub POL - Poland 1 7 290
470. Midor Jakub POL - Poland 1 7 290
470. Pawela Piotr POL - Poland 1 7 290
470. Pawela Piotr POL - Poland 1 7 290
470. Pawela Piotr POL - Poland 1 7 290
470. Midor Jakub POL - Poland 1 7 290
470. Midor Jakub POL - Poland 1 7 290
470. Pawela Piotr POL - Poland 1 7 290
470. Pawela Piotr POL - Poland 1 7 290
470. Midor Jakub POL - Poland 1 7 290
470. Pawela Piotr POL - Poland 1 7 290
470. Pawela Piotr POL - Poland 1 7 290
470. Midor Jakub POL - Poland 1 7 290
483. Havel Filip YC Neratovice 4 7 232
484. Konopík Matěj Jachtklub Brno 7 7 217
485. Utíkal Petr JK Olomouc 3 7 207
486. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 9 7 179
487. Hartmann Pavel ČWA 6 7 087
488. Kašpar Antonín YC CERE 5 7 080
489. Fousek Filip ALT Tornado 4 7 061
490. Marečková Lucie Jachtklub Brno 4 7 022
491. Ward Will GBR - Great Britain 1 7 010
491. Harvey Martin GBR - Great Britain 1 7 010
491. Harvey Martin GBR - Great Britain 1 7 010
494. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 5 7 001
495. Vinkl Daniel YC Kladno 2 6 973
496. Kučera Matěj TJ Lanškroun 17 6 949
497. Loužek Karel JK Plzeň 8 6 914
498. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 14 6 906
499. Haken Vladimír WS Club VD 6 6 843
500. Postránecká Klára YC Neratovice 10 6 832
501. Indrák Václav Sokol Tovačov 7 6 825
502. Němec František ALT Tornado 7 6 824
503. Trusíková Hana YC LS Brno 8 6 792
504. Holub Miloslav YC Znojmo 6 6 774
505. Bacovský Matěj Newton YC 2 6 772
505. Liška Jakub Newton YC 2 6 772
507. Vitoň Jan YC Znojmo 6 6 710
508. Páleníček Milan YC Kladno 4 6 673
509. Priegelhof Karel YC Znojmo 4 6 672
510. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 8 6 655
511. Sehnal René YC SaS 2 6 645
512. Korecký Adam JK Plzeň 9 6 476
513. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 4 6 467
514. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 6 6 452
515. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 6 446
516. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 2 6 435
517. Mojdl Martin ALT SF 12 6 429
518. Falta Miroslav ALT Tornado 6 6 411
519. Pavlík Jiří YC LS Brno 4 6 409
520. Liczmanová Jana Baník Ostrava 5 6 377
521. Ráža Tomáš VS Duchcov 2 6 366
522. Uher Ondřej ALT Formula 20T 5 6 344
523. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 6 331
523. Taschner Karel ALT Melges 24 1 6 331
523. Krajčovič Milan ALT Melges 24 1 6 331
523. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 6 331
523. Šikmer Jiří ALT Melges 24 1 6 331
528. GroĂ?mann Annika Oline GER - Germany 1 6 239
529. Marek Václav TJ Rapid Brno 11 6 213
530. Beránek Karol SVK - Slovak Republic 1 6 183
530. Beránek Karol SVK - Slovak Republic 1 6 183
530. Beránek Karol SVK - Slovak Republic 1 6 183
530. Beránek Karol SVK - Slovak Republic 1 6 183
530. Beránek Karol SVK - Slovak Republic 1 6 183
535. Altman Jiří Císařská louka 4 6 176
536. Vaszi Mikuláš jr. SK Štětí 3 6 128
537. Hohenberger Jiří JK Litoměřice 4 6 124
538. Hejna Jan Baník Ostrava 6 6 100
538. Mašek Tomáš Baník Ostrava 6 6 100
540. Prokopec Petr YC Pardubice 4 6 075
541. Podhorec Štefan YC Kladno 5 6 048
542. Kittler Jan YC LS Brno 4 6 045
543. Malec Martin YC LS Brno 4 6 041
543. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 3 6 041
543. Cíglerová Jana YC Bystrc Brno 3 6 041
546. Bauer František YC CERE 5 6 022
547. Žíla st. Jiří Slavoj Hluboká 11 6 007
548. Frydrychowicz Pawel POL - Poland 1 5 987
548. Frydrychowicz Pawel POL - Poland 1 5 987
548. Frydrychowicz Pawel POL - Poland 1 5 987
548. Frydrychowicz Pawel POL - Poland 1 5 987
548. Frydrychowicz Pawel POL - Poland 1 5 987
548. Frydrychowicz Pawel POL - Poland 1 5 987
554. Hykrda Jan Jachtklub Brno 3 5 931
555. Debnár Martin SVK - Slovak Republic 1 5 901
555. Debnár Martin SVK - Slovak Republic 1 5 901
555. Debnár Martin SVK - Slovak Republic 1 5 901
555. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 1 5 901
555. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 1 5 901
555. Debnár Martin SVK - Slovak Republic 1 5 901
555. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 1 5 901
555. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 1 5 901
555. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 1 5 901
555. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 1 5 901
555. Lipenský Martin SVK - Slovak Republic 1 5 901
555. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 1 5 901
555. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 1 5 901
568. Sakalová Andrea Baník Ostrava 8 5 889
569. Svorová Tereza YC LS Brno 8 5 869
570. Velebir Peter SVK - Slovak Republic 1 5 852
571. Tkadlec Viktor JK Toušeň 2 5 835
572. Bačinová Olga Chemička Ústí 5 5 780
573. Hruška Martin T. J. Sokol Vrané II 8 5 775
574. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 9 5 756
575. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 5 5 698
576. Štamberg Zdeněk FD Club UO 10 5 686
576. Kopecký Josef FD Club UO 10 5 686
578. Striepe-Langer Susanne GER - Germany 1 5 628
578. Striepe-Langer Susanne GER - Germany 1 5 628
578. Striepe-Langer Susanne GER - Germany 1 5 628
581. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 8 5 610
582. Hemelík Jan ASK Lovosice 3 5 602
582. Luczkow Tomáš ASK Lovosice 3 5 602
584. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 2 5 575
585. Hýža Petr Jachtklub Brno 3 5 573
586. Dybal Vojtěch Baník Ostrava 6 5 548
587. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 7 5 546
588. Summerlingová Soňa SVK - Slovak Republic 1 5 483
588. Summerlingová Soňa SVK - Slovak Republic 1 5 483
588. Summerlingová Soňa SVK - Slovak Republic 1 5 483
588. Summerlingová Soňa SVK - Slovak Republic 1 5 483
588. Summerlingová Soňa SVK - Slovak Republic 1 5 483
593. Vacula Jiří JK Staré Splavy 13 5 478
594. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 8 5 462
595. Sehnal Pavel ČWA 2 5 458
596. Kir Milan IWS Club Nechra 4 5 453
597. Němec Milan KJ Těrlicko 13 5 447
598. Kostečka Vlastimil SK Štětí 7 5 407
599. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 4 5 406
600. Dudák Matěj YC CERE 5 5 385
601. Sünderhauf Zdeněk ČYK 3 5 380
602. Šmídová Pavla YC Neratovice 4 5 353
603. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 10 5 346
604. Forejtek Jiří YC CSA 4 5 296
605. Nováček Jakub ALT Melges 24 1 5 276
606. Motýl Jindřich ALT Melges 24 1 5 275
606. Rymer Marcin POL - Poland 1 5 275
606. Schaschl Walter AUT - Austria 1 5 275
606. Fossler Gunter AUT - Austria 1 5 275
606. Korneszuk Michal POL - Poland 1 5 275
606. Fajmon Blahoslav ALT Melges 24 1 5 275
606. Böhler Heinz AUT - Austria 1 5 275
606. Rymer Marcin POL - Poland 1 5 275
606. Tylinska Katarzyna POL - Poland 1 5 275
606. Tylinska Katarzyna POL - Poland 1 5 275
606. Rymer Marcin POL - Poland 1 5 275
606. Tylinska Katarzyna POL - Poland 1 5 275
606. Rymer Marcin POL - Poland 1 5 275
606. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 5 275
606. Tylinska Katarzyna POL - Poland 1 5 275
606. Tylinska Katarzyna POL - Poland 1 5 275
606. Korneszuk Michal POL - Poland 1 5 275
606. Rymer Marcin POL - Poland 1 5 275
606. Tylinska Katarzyna POL - Poland 1 5 275
606. Pietraak Filip POL - Poland 1 5 275
606. Tylinska Katarzyna POL - Poland 1 5 275
606. Rymer Marcin POL - Poland 1 5 275
606. Böhler Heinz AUT - Austria 1 5 275
629. Pinďáková Monika SK Štětí 4 5 248
630. Chodora Miroslav Prazdroj Plzeň 10 5 146
631. Krátký Jan Slavoj Hluboká 6 5 135
632. Synková Anna YC LS Brno 5 5 130
633. Bieberitz Eberhard GER - Germany 1 5 126
633. Bieberitz Eberhard GER - Germany 1 5 126
633. Bieberitz Eberhard GER - Germany 1 5 126
636. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 3 5 099
637. Ručka Tomáš YC Kladno 10 5 043
638. Adam Daniel JK Staré Splavy 4 5 035
639. Bína Ladislav JK Staré Splavy 5 4 997
640. Lopuchovský jr. Pavol SVK - Slovak Republic 1 4 992
641. Cachová Šárka YC Regent 8 4 968
642. Frohlich Denis YC Kladno 1 4 965
643. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 8 4 959
644. Švíková Bára YC CERE 6 4 933
645. Dostálová Žaneta YC Pardubice 4 4 919
646. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 7 4 918
647. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 6 4 912
648. Šilhan Šimon YC Lipno nad Vltavou 4 4 884
649. Marek Bernat POL - Poland 2 4 880
649. Marek Bernat POL - Poland 2 4 880
649. Mielke Krystian POL - Poland 1 4 880
649. Marek Bernat POL - Poland 2 4 880
649. Mielke Krystian POL - Poland 1 4 880
649. Marek Bernat POL - Poland 2 4 880
649. Marek Bernat POL - Poland 2 4 880
649. Marek Bernat POL - Poland 2 4 880
649. Marek Bernat POL - Poland 2 4 880
658. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 5 4 874
659. Zankerová Aneta SK Štětí 10 4 855
660. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 4 4 854
661. Šírl Jan ALT Cat Open 2 4 822
662. Král Karel JK Sokolov 6 4 764
663. Kuncová Jitka JK Sokolov 7 4 757
664. Svoboda Petr ml. Bohemia Poděbrady 6 4 755
665. Cvan Martin YC LS Brno 3 4 736
665. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 4 4 736
667. Výška Jan Prazdroj Plzeň 9 4 712
668. Vodáček Tomáš YC LS Brno 4 4 697
669. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 4 4 692
670. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 6 4 690
671. Putna Petr Jachtklub Brno 3 4 682
672. Babický Roman JK Česká Lípa 3 4 672
672. Václavík Radek JK Česká Lípa 3 4 672
674. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 3 4 606
675. Löwit Harry Císařská louka 4 4 592
676. Hrubý Michal SVK - Slovak Republic 1 4 570
676. Hrubý Michal SVK - Slovak Republic 1 4 570
676. Hrubý Michal SVK - Slovak Republic 1 4 570
676. Hrubý Michal SVK - Slovak Republic 1 4 570
676. Hrubý Michal SVK - Slovak Republic 1 4 570
681. Košťálová Bára YC Pardubice 7 4 564
682. Konopík Pavel Jachtklub Brno 4 4 538
683. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 9 4 535
684. Bauditz Jens GER - Germany 1 4 525
684. Bauditz Jens GER - Germany 1 4 525
684. Lorenz Ulf GER - Germany 1 4 525
684. Bauditz Jens GER - Germany 1 4 525
684. Lorenz Ulf GER - Germany 1 4 525
689. Kučera Michal Chemička Ústí 5 4 502
689. Kučerová Martina Chemička Ústí 5 4 502
691. Čermák Petr YC Kladno 3 4 489
692. Vaculka Patrik YC LS Brno 9 4 487
693. Ouška Miloslav Chemička Ústí 6 4 476
694. Snopek Martin Slavoj Hluboká 9 4 469
695. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 4 4 464
696. Pavka Lukáš YC Znojmo 8 4 412
696. Pavka Tomáš YC Znojmo 8 4 412
698. Šmídová Božena YC Neratovice 7 4 387
699. Záhora Aleš Slavoj Litoměřice 9 4 351
700. Suchyňa Martin YC LS Brno 1 4 315
701. Krejza Filip YC Pardubice 6 4 298
701. Veit Martin YC Pardubice 6 4 298
703. Dlouhý Radek YC Pardubice 5 4 297
704. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 7 4 279
705. Holubová Tereza ČYK 5 4 271
706. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 1 4 246
707. Summerling Roman SVK - Slovak Republic 1 4 218
707. Summerlingová Soňa SVK - Slovak Republic 1 4 218
707. Summerling Roman SVK - Slovak Republic 1 4 218
707. Summerling Roman SVK - Slovak Republic 1 4 218
707. Summerlingová Soňa SVK - Slovak Republic 1 4 218
707. Summerlingová Soňa SVK - Slovak Republic 1 4 218
707. Summerlingová Soňa SVK - Slovak Republic 1 4 218
707. Summerling Roman SVK - Slovak Republic 1 4 218
707. Summerling Roman SVK - Slovak Republic 1 4 218
716. Nevelöš Jan SK Štětí 5 4 183
717. Matas Milan ALT Cat Open 4 4 164
718. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 5 4 146
719. Šedivý Bořek YC LS Brno 8 4 099
720. Meliš Patrik Jednoráz.licence 1 4 085
720. Meliš Patrik Jednoráz.licence 1 4 085
720. Meliš Patrik Jednoráz.licence 1 4 085
720. Strejček Radim Sokol Palkovice 7 4 085
724. Bauerová Markéta YC CERE 6 4 074
725. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 5 4 039
726. Čihák Tomáš SK Tři sestry 1 4 032
727. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 3 4 012
728. Škrobák Dalibor ALT FD 1 4 000
728. Nedvědický Alexandr ČYK 1 4 000
728. Porro Margherita ITA - Italy 1 4 000
731. Vrabec Jan YC CERE 3 3 998
732. Štěpán David Jachtklub Brno 7 3 989
733. Kuchař Jan YC CERE 1 3 944
734. Nový Marek JK Plzeň 9 3 939
735. Sivá Helena Slavoj Hluboká 5 3 915
736. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 7 3 896
737. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 10 3 892
738. Marečková Renata Jachtklub Brno 2 3 878
739. Roberts Mark GBR - Great Britain 1 3 874
739. Roberts Mark GBR - Great Britain 1 3 874
741. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 5 3 871
742. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 5 3 862
743. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 5 3 853
744. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 3 850
745. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 7 3 809
746. Budín Aleš YC CERE 2 3 801
747. Midov Jakub POL - Poland 1 3 784
747. Pawela Piotr POL - Poland 1 3 784
747. Midov Jakub POL - Poland 1 3 784
750. Štrunc Jan YC Neratovice 1 3 771
751. Tušek Václav ALT Cat Open 3 3 762
752. Blahoňovský Jan YC LS Brno 2 3 739
753. Zobačová Kateřina JK Staré Splavy 2 3 719
754. Sopúch Slavomír SVK - Slovak Republic 1 3 717
754. Sopúch Slavomír SVK - Slovak Republic 1 3 717
754. Sopúch Slavomír SVK - Slovak Republic 1 3 717
754. Sopúch Slavomír SVK - Slovak Republic 1 3 717
754. Sopúch Slavomír SVK - Slovak Republic 1 3 717
759. Rod Jiří ALT Tornado 5 3 690
760. Lutz Jacobs GER - Germany 1 3 686
760. Lutz Jacobs GER - Germany 1 3 686
760. Lutz Jacobs GER - Germany 1 3 686
760. Bernd Anderssohn Bernd GER - Germany 1 3 686
760. Bernd Anderssohn Bernd GER - Germany 1 3 686
765. Preibischová Monika YC Regent 1 3 677
766. Hlubuček Pavel YC Doksy 2 3 672
767. Zielonková Lucie KJ Těrlicko 2 3 663
768. Dvořák Filip Jachtklub Brno 7 3 638
769. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 3 602
770. Opletalová Ivana JK Plzeň 6 3 598
771. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 5 3 565
772. Dostálová Vlasta YC Pardubice 5 3 561
773. Látal Petr Jachtklub Brno 4 3 550
774. Prax Jakub YC LS Brno 11 3 546
775. Uher Ondřej ALT Formula 20T 2 3 539
776. Hrnčál Milan YC Pardubice 4 3 534
777. Spurný Vojtěch JK Olomouc 4 3 520
778. Bilková Nina SVK - Slovak Republic 1 3 517
779. Borgel Ingard GER - Germany 1 3 515
779. Borgel Ingard GER - Germany 1 3 515
779. Borgel Ingard GER - Germany 1 3 515
782. Burski Tadek YC CERE 4 3 504
783. Ebner Helmut AUT - Austria 2 3 501
784. Dudák Marek YC CERE 2 3 497
785. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 3 3 479
786. Kraus Petr Newton YC 1 3 469
787. Staněk Jan YC Doksy 12 3 462
788. Mouchová Karolína YC Doksy 4 3 446
789. Zeman Petr Ing. YC Vranovská přehr. 4 3 445
790. Balzer Robert JK Prostějov 5 3 442
791. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 4 3 441
792. Bauer Karel YC CERE 3 3 439
793. Novotný Václav JK Cheb 3 3 430
794. Audy Petr Jachtklub Brno 4 3 422
795. Hodačová Veronika YC Pardubice 7 3 416
796. Vlk Marek Jachtklub Brno 4 3 408
797. Lokajíčková Lucie ČYK 8 3 406
798. Mader Dan Jachtklub Brno 2 3 395
799. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 4 3 389
800. Lehner Alexander AUT - Austria 1 3 376
800. Lehner Alexander AUT - Austria 1 3 376
802. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 3 3 368
802. Havrda Luboš Delfín Jablonec 3 3 368
804. Bachtík Lukáš YC CERE 2 3 363
805. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 3 3 330
806. Dudák Šimon YC CERE 3 3 324
807. Harcuba Martin JK Staré Splavy 2 3 323
808. Schaschl Walter AUT - Austria 1 3 312
808. Schaschl Walter AUT - Austria 1 3 312
810. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 6 3 311
811. Pokorný Jaromír Newton YC 1 3 303
812. Kramář Petr JK Česká Lípa 3 3 301
813. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 8 3 296
814. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 4 3 278
815. Schmied Martin YC Nové Sedlo 5 3 254
816. Albert Rolf GER - Germany 1 3 242
816. Albert Rolf GER - Germany 1 3 242
816. Albert Rolf GER - Germany 1 3 242
816. Albert Lutz GER - Germany 1 3 242
816. Albert Lutz GER - Germany 1 3 242
821. Maršík Karel Chemička Ústí 4 3 230
822. Třeček Čeněk SK Halza 1 3 225
822. Třeček Zdeněk SK Halza 1 3 225
822. Dadák Jakub SK Halza 1 3 225
822. Filip Martin SK Halza 1 3 225
822. Červinka Vít SK Halza 1 3 225
822. Kácovský Alois SK Halza 1 3 225
828. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 2 3 214
829. Cach Zdeněk YC Regent 4 3 210
830. Kecskésová Michaela Jednoráz.licence 1 3 208
830. Kecskésová Michaela Jednoráz.licence 1 3 208
830. Kecskésová Michaela Jednoráz.licence 1 3 208
833. Meliš Patrik SVK - Slovak Republic 1 3 200
833. Křiváková Magdalena YC LS Brno 6 3 200
833. Hirnšal Pavel JK Česká Lípa 1 3 200
833. Meliš Patrik SVK - Slovak Republic 1 3 200
833. Meliš Patrik SVK - Slovak Republic 1 3 200
833. Meliš Patrik SVK - Slovak Republic 1 3 200
833. Meliš Patrik SVK - Slovak Republic 1 3 200
840. Dostálová Barbora Císařská louka 3 3 185
841. Heško Marcel SVK - Slovak Republic 1 3 179
841. Heško Marcel SVK - Slovak Republic 1 3 179
841. Heško Marcel SVK - Slovak Republic 1 3 179
841. Heško Marcel SVK - Slovak Republic 1 3 179
845. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 1 3 166
846. Žalud František JK Toušeň 3 3 158
847. Meliš Patrik SVK - Slovak Republic 1 3 111
848. Nowak Jakub POL - Poland 1 3 110
849. Kecskésová Michaela SVK - Slovak Republic 1 3 103
849. Kecskésová Michaela SVK - Slovak Republic 1 3 103
849. Kecskésová Michaela SVK - Slovak Republic 1 3 103
849. Kecskésová Michaela SVK - Slovak Republic 1 3 103
853. Ševčík Filip YC Dyje 2 3 097
854. Skála Petr ALT SF 4 3 092
855. Liška Matěj Lokomotiva Plzeň 4 3 089
856. Blažek Martin ALT Melges 24 1 3 067
857. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 3 3 052
858. Pop Tomáš YC Pardubice 3 3 050
859. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 3 048
860. Lopuchovský Pavol SVK - Slovak Republic 1 3 045
861. Kapral Matej SVK - Slovak Republic 1 3 033
861. Kapral Matej SVK - Slovak Republic 1 3 033
861. Kapral Matej SVK - Slovak Republic 1 3 033
861. Kapral Matej SVK - Slovak Republic 1 3 033
865. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 1 3 032
865. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 1 3 032
865. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 1 3 032
865. Rexa Richard SVK - Slovak Republic 1 3 032
869. Novák Aleš YC Kovářov 1 3 031
870. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 2 3 021
871. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 7 2 981
872. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 4 2 973
873. Ďásek František JK Cheb 4 2 972
874. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 5 2 933
875. Kecskésová Nikoleta SVK - Slovak Republic 1 2 923
875. Kecskésová Nikoleta SVK - Slovak Republic 1 2 923
875. Kecskésová Nikoleta SVK - Slovak Republic 1 2 923
875. Kecskésová Nikoleta SVK - Slovak Republic 1 2 923
879. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 6 2 915
880. Okály Martin SVK - Slovak Republic 1 2 891
880. Brestovský Adam SVK - Slovak Republic 1 2 891
880. Finger Jiří SK Yachting Styl 1 2 891
880. Hvězda Martin SK Yachting Styl 1 2 891
880. Klapka Petr SK Yachting Styl 1 2 891
885. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 3 2 888
886. Pavlovská Alexandra YC LS Brno 1 2 887
886. Klaunig Birgit GER - Germany 1 2 887
886. Klaunig Birgit GER - Germany 1 2 887
889. Bednář Jan ČYK 3 2 881
890. Komárek Zdeněk YC Pardubice 4 2 835
891. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 2 812
891. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 2 812
891. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 2 812
891. Lehner Alexander AUT - Austria 1 2 812
891. Lehner Gloria AUT - Austria 1 2 812
891. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 2 812
891. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 2 812
898. Šilhan Matyáš YC Lipno nad Vltavou 3 2 800
899. Fanta Miroslav YC LS Brno 2 2 795
900. Dapeci Catherine AUT - Austria 1 2 785
900. Dapeci Catherine AUT - Austria 1 2 785
902. Valenta Jan ČWA 4 2 768
903. Petrovský Jan Jachtklub Brno 2 2 747
904. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 13 2 745
905. Sopuch Slavomir SVK - Slovak Republic 1 2 741
905. Sopuch Slavomir SVK - Slovak Republic 1 2 741
905. Sopuch Slavomir SVK - Slovak Republic 1 2 741
905. Sopuch Slavomir SVK - Slovak Republic 1 2 741
909. Chlebna Milan YC Kovářov 2 2 735
909. Smuda Leopold YC Kovářov 2 2 735
911. Mareš Miloš YC Kladno 1 2 719
912. Kostinová Marie VS Duchcov 9 2 708
913. Bárta Karel YC CERE 2 2 695
914. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 2 692
914. Petřík Roman YC Velké Dářko 3 2 692
916. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 2 683
917. Lipenský martin SVK - Slovak Republic 1 2 633
917. Lipenský martin SVK - Slovak Republic 1 2 633
917. Lipenský martin SVK - Slovak Republic 1 2 633
917. Lipenský martin SVK - Slovak Republic 1 2 633
917. Lipenský martin SVK - Slovak Republic 1 2 633
922. Procházka Jan JK Plzeň 7 2 625
923. Pelikán Aleš Jachtklub Brno 3 2 615
924. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 4 2 608
925. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 4 2 607
925. Beneš Marian JK Slavia Havířov 4 2 607
927. Petrák Jan ALT Tornado 3 2 603
928. Rohovský Martin YC LS Brno 6 2 581
929. Gocki Michal POL - Poland 1 2 580
929. Gocki Michal POL - Poland 1 2 580
929. Gocki Jan POL - Poland 1 2 580
929. Gocki Jan POL - Poland 1 2 580
929. Bohm Thomas AUT - Austria 1 2 580
929. Bohm Thomas AUT - Austria 1 2 580
929. Gocki Michal POL - Poland 1 2 580
929. Poór Robert SVK - Slovak Republic 1 2 580
929. Gocki Jan POL - Poland 1 2 580
929. Gocki Michal POL - Poland 1 2 580
929. Gocki Jan POL - Poland 1 2 580
929. Gocki Michal POL - Poland 1 2 580
929. Gocki Jan POL - Poland 1 2 580
929. Gocki Michal POL - Poland 1 2 580
929. Gocki Jan POL - Poland 1 2 580
929. Gocki Michal POL - Poland 1 2 580
945. Chára Štěpán Bohemia Apple YC 1 2 563
946. Solík Jakub JK Česká Lípa 3 2 550
947. Drvota Jaromír YC Kladno 4 2 529
948. Běhal Miroslav Baník Ostrava 5 2 513
949. Marek František ALT Tornado 2 2 502
950. Bauerová Šárka YC CERE 1 2 496
951. Opěla Richard ČANY 1 2 495
952. Schwendt Gerhard AUT - Austria 1 2 492
952. Schwendt Gerhard AUT - Austria 1 2 492
954. Schmiedová Petra YC Nové Sedlo 4 2 486
955. Rozsypal Jan SK Tři sestry 1 2 463
955. Křelinová Kateřina SK Tři sestry 1 2 463
957. Stahlová Petra Lokomotiva Cheb 1 2 452
958. Heger Adam YC LS Brno 4 2 433
959. Bína Vladimír JK Staré Splavy 2 2 414
960. Záhradný Michal SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Kubec Filip SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Baran Maroš SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Očenáš Martin SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Záhradný Michal SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Nemček Martin SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Záhradný Michal SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Holán Martin SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Kubec Filip SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Očenáš Martin SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Očenáš Martin SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Očenáš Martin SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Záhradný Michal SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Maťovčík Marcel SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Maťovčík Marcel SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Hnilica Jozef SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Hnilica Jozef SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Hnilica Jozef SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Hnilica Jozef SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Drahota David YC CERE 1 2 412
960. Macháček Lukáš SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Kubec Filip SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Kubec Filip SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Bilka Adam SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Záhradný Michal SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Maťovčík Marcel SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Maťovčík Marcel SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Kucko Ä˝udovít SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Baran Miroslav SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Kubec Filip SVK - Slovak Republic 1 2 412
960. Hnilica Jozef SVK - Slovak Republic 1 2 412
994. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 4 2 405
994. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 4 2 405
994. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 4 2 405
994. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 4 2 405
994. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 4 2 405
999. Vlachová Veronika YC Neratovice 2 2 395
999. Vlach Martin YC Neratovice 2 2 395
1001. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 2 2 370
1002. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 2 362
1003. Veselý Šimon ALT RS 1 2 360
1004. Kupská Martina YC LS Brno 3 2 348
1004. Pešek Vítězslav YC LS Brno 3 2 348
1006. Pooi Robert SVK - Slovak Republic 1 2 345
1007. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 3 2 343
1008. Líbl Lubomír JK Plzeň 8 2 341
1009. Löwitová Olga Císařská louka 2 2 338
1010. Polívková Terezie Prazdroj Plzeň 2 2 299
1011. Holyszewská Anna YC Bystrc Brno 2 2 296
1012. Šoltis Rastislav SVK - Slovak Republic 1 2 291
1012. Šoltis Rastislav SVK - Slovak Republic 1 2 291
1012. Šoltis Rastislav SVK - Slovak Republic 1 2 291
1012. Šoltis Rastislav SVK - Slovak Republic 1 2 291
1012. Šoltis Rastislav SVK - Slovak Republic 1 2 291
1017. Marek Jan A.N.V. 1 2 266
1018. Velebír Pavol SVK - Slovak Republic 1 2 263
1019. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 7 2 251
1020. Kolbl Walter AUT - Austria 2 2 249
1020. Kolbl Walter AUT - Austria 2 2 249
1022. Bílková Lucie Sokol Palkovice 7 2 247
1023. Baumann Marco AUT - Austria 1 2 239
1023. Johannes Reder AUT - Austria 1 2 239
1025. Rešl Pavel VS Duchcov 3 2 236
1026. Kučera Oliver TJ Lanškroun 8 2 222
1027. Morávek Adam TJ Lanškroun 6 2 220
1028. Šoltis Rostislav ITA - Italy 1 2 213
1029. Homolová Nina YC Lipno nad Vltavou 3 2 209
1030. Švéda Miroslav YC Vranovská přehr. 4 2 204
1031. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 2 201
1032. Soukup Filip YC Regent 3 2 187
1032. Heneš David JK Olomouc 2 2 187
1034. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 3 2 181
1034. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 5 2 181
1036. Beránková Karolína SVK - Slovak Republic 1 2 174
1036. Beránková Karolína SVK - Slovak Republic 1 2 174
1036. Beránková Karolína SVK - Slovak Republic 1 2 174
1036. Beránková Karolína SVK - Slovak Republic 1 2 174
1036. Beránková Karolína SVK - Slovak Republic 1 2 174
1041. Lopuchovský sr. Pavol SVK - Slovak Republic 1 2 173
1042. Kučinský Lubomír SVK - Slovak Republic 1 2 168
1042. Kučinský Lubomír SVK - Slovak Republic 1 2 168
1042. Kučinský Lubomír SVK - Slovak Republic 1 2 168
1042. Kučinský Lubomír SVK - Slovak Republic 1 2 168
1042. Kučinský Lubomír SVK - Slovak Republic 1 2 168
1047. Styblo Peter AUT - Austria 3 2 161
1047. Styblo Peter AUT - Austria 3 2 161
1049. Vahle Dieter GER - Germany 1 2 138
1049. Vahle Dieter GER - Germany 1 2 138
1049. Vahle Dieter GER - Germany 1 2 138
1052. Riedel Jan VS Duchcov 5 2 114
1053. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 2 109
1054. Jas Jan SVK - Slovak Republic 1 2 108
1054. Jas Jan SVK - Slovak Republic 1 2 108
1054. Jas Jan SVK - Slovak Republic 1 2 108
1054. Pšenička Štěpán YC CERE 1 2 108
1054. Jas Jan SVK - Slovak Republic 1 2 108
1054. Jas Jan SVK - Slovak Republic 1 2 108
1054. Kovářik Tomáš YC CERE 1 2 108
1061. Hemelík Antonín ASK Lovosice 2 2 090
1062. Stáňová Justyna Baník Ostrava 3 2 087
1063. Novák Adam YC Jezero Hlučín 3 2 085
1064. Klein Miroslav YC Vranovská přehr. 3 2 083
1064. Briestenský Emanuel Mgr. YC Vranovská přehr. 3 2 083
1066. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 1 2 064
1067. Dlouhý Lukáš YC CERE 2 2 061
1068. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 2 050
1069. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 4 2 049
1070. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 2 2 047
1070. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 2 2 047
1072. Drašnar ing. Tomáš ASK Lovosice 3 2 043
1073. Duspiva Ondřej JK Plzeň 5 2 035
1074. Musil Pavel YC DIM Bezdrev 1 2 010
1074. Vácha Radek YC DIM Bezdrev 1 2 010
1074. Guryča Jan YC CERE 1 2 010
1074. Kubelková Kateřina YC CERE 1 2 010
1074. Kurčíková Veronika YC CERE 1 2 010
1074. Rečková Viktorie YC Regent 1 2 010
1074. Šafář Jan YC DIM Bezdrev 1 2 010
1074. Šafář Jakub YC DIM Bezdrev 1 2 010
1074. Vurm Miroslav YC DIM Bezdrev 1 2 010
1083. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 2 2 009
1083. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 2 2 009
1083. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 2 2 009
1083. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 2 2 009
1083. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 2 2 009
1088. Vitouch Jan YC LS Brno 5 1 996
1089. Slíva Jakub LS Kroměříž 2 1 975
1090. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 3 1 968
1091. Stránská Lucie YC SaS 1 1 964
1092. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 3 1 940
1093. Drahorádová Lucie JK Cheb 3 1 920
1094. Otevřel Pavel YC LS Brno 3 1 915
1095. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 4 1 914
1096. Kudláček Pavel ČWA 1 1 907
1097. Roháček Lukáš YC LS Brno 3 1 894
1098. Čáp Jiří ČYK 4 1 891
1099. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 1 1 889
1099. Pexa Tomáš SC Testudo 1 1 889
1099. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 1 889
1099. Holík Jiří SC Testudo 1 1 889
1099. Lux Vlastimil SC Testudo 1 1 889
1099. Brožek Tomáš SC Testudo 1 1 889
1105. Dušan Makrlík JK Klatovy 5 1 888
1106. Bula Karel YC Vranovská přehr. 4 1 862
1107. Cicutto Remo SVK - Slovak Republic 1 1 849
1108. Gropl Tomáš YC Jezero Hlučín 4 1 839
1109. Fišerová Barbora Baník Ostrava 3 1 837
1110. Touval Jan ČWA 3 1 830
1111. Fiala Eduard YC LS Brno 5 1 814
1112. Pateschitz Ronald AUT - Austria 2 1 813
1113. Smagowicz Magdalena POL - Poland 1 1 809
1113. Smagowicz Magdalena POL - Poland 1 1 809
1113. Smagowicz Magdalena POL - Poland 1 1 809
1113. Smagowicz Magdalena POL - Poland 1 1 809
1113. Smagowicz Magdalena POL - Poland 1 1 809
1113. Smagowicz Magdalena POL - Poland 1 1 809
1119. Hasman Radim ASK Lovosice 3 1 786
1119. Varga Ján SVK - Slovak Republic 2 1 786
1119. Varga Ján SVK - Slovak Republic 2 1 786
1119. Varga Ján SVK - Slovak Republic 2 1 786
1119. Varga Ján SVK - Slovak Republic 2 1 786
1124. Fořt Jiří ALT Melges 24 2 1 784
1125. Vacula Libor JK Staré Splavy 3 1 782
1126. Holý Petr SK Yachting Styl 1 1 781
1126. Porkert Jan SK Yachting Styl 1 1 781
1126. Schulz Jiří SK Yachting Styl 1 1 781
1126. Cabejšek Ladislav SK Yachting Styl 1 1 781
1126. Nováček Miloš SK Yachting Styl 1 1 781
1126. Holý Jan SK Yachting Styl 1 1 781
1132. Piňosová Kristýna JK Prostějov 5 1 779
1133. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 5 1 775
1134. Vojáčková Kateřina T. J. Sokol Vrané II 6 1 769
1134. Vavřička Zdeněk YC Kladno 2 1 769
1136. Veselý David ALT RS 1 1 758
1137. Hulínský Martin ČWA 2 1 753
1138. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 1 747
1139. Riedel Michal VS Duchcov 5 1 741
1140. Kraml Miroslav YC Písek 3 1 737
1141. Kincel Peter SVK - Slovak Republic 1 1 728
1142. Ticháček Josef SVK - Slovak Republic 1 1 720
1142. Ticháček Josef SVK - Slovak Republic 1 1 720
1142. Ticháček Josef SVK - Slovak Republic 1 1 720
1142. Ticháček Josef SVK - Slovak Republic 1 1 720
1142. Ticháček Josef SVK - Slovak Republic 1 1 720
1147. Klopfová Lenka YC Lipno nad Vltavou 3 1 714
1148. Kincel Peter SVK - Slovak Republic 1 1 702
1149. Opletal Petr YC LS Brno 3 1 693
1150. Dybal Vojta Baník Ostrava 4 1 683
1151. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 2 1 678
1152. Bobulová Anna SVK - Slovak Republic 1 1 675
1152. Bobulová Anna SVK - Slovak Republic 1 1 675
1152. Bobulová Anna SVK - Slovak Republic 1 1 675
1152. Růžička Pavel SVK - Slovak Republic 1 1 675
1152. Růžička Pavel SVK - Slovak Republic 1 1 675
1152. Růžička Pavel SVK - Slovak Republic 1 1 675
1152. Růžička Pavel SVK - Slovak Republic 1 1 675
1152. Bobulová Anna SVK - Slovak Republic 1 1 675
1152. Bobulová Anna SVK - Slovak Republic 1 1 675
1161. Honsberg Helmut GER - Germany 1 1 670
1161. Honsberg Helmut GER - Germany 1 1 670
1163. Kecskésová Nikoleta SVK - Slovak Republic 1 1 669
1163. Kecskésová Nikoleta SVK - Slovak Republic 1 1 669
1163. Kecskésová Nikoleta SVK - Slovak Republic 1 1 669
1163. Kecskésová Nikoleta SVK - Slovak Republic 1 1 669
1167. Šmol Robert YC Doksy 2 1 664
1168. Kramolišová Tereza YC LS Brno 1 1 663
1169. Waas František Lokomotiva Plzeň 4 1 649
1170. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 3 1 642
1171. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 2 1 641
1172. Kysilka Ondřej TJ Lanškroun 7 1 638
1173. Karhánek Jiří YC SaS 1 1 628
1173. Karhánek Jan YC SaS 1 1 628
1175. Dragoun Ivan JK Plzeň 4 1 621
1176. Pieczka Robert POL - Poland 1 1 611
1176. Pieczka Robert POL - Poland 1 1 611
1176. Pieczka Robert POL - Poland 1 1 611
1176. Pieczka Robert POL - Poland 1 1 611
1176. Pieczka Robert POL - Poland 1 1 611
1176. Pieczka Robert POL - Poland 1 1 611
1176. Pieczka Robert POL - Poland 1 1 611
1183. Švábek Jan YC CERE 1 1 608
1183. Lejhanec Pavel YC Pardubice 1 1 608
1185. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 3 1 601
1186. Benčeková Soňa SVK - Slovak Republic 1 1 592
1186. Benčeková Soňa SVK - Slovak Republic 1 1 592
1186. Benčeková Soňa SVK - Slovak Republic 1 1 592
1186. Benčeková Soňa SVK - Slovak Republic 1 1 592
1186. Benčeková Soňa SVK - Slovak Republic 1 1 592
1191. Mareš Michal YC CERE 2 1 591
1192. Nowakowski Boguslav POL - Poland 1 1 589
1192. Nowakowski Boguslav POL - Poland 1 1 589
1192. Nowakowski Boguslav POL - Poland 1 1 589
1192. Nowakowski Boguslav POL - Poland 1 1 589
1192. Nowakowski Boguslav POL - Poland 1 1 589
1192. Nowakowski Boguslav POL - Poland 1 1 589
1192. Nowakowski Boguslav POL - Poland 1 1 589
1199. Kastanek Markus AUT - Austria 1 1 565
1199. Uzel Tom AUT - Austria 1 1 565
1201. Bula Pavel YC Vranovská přehr. 3 1 559
1202. Svitok Michal YC Vranovská přehr. 3 1 554
1203. Wright Paul GBR - Great Britain 1 1 552
1204. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 6 1 551
1205. Havelka Pavel YC Pardubice 3 1 549
1206. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 3 1 544
1207. Lo Pinto David YC CERE 1 1 535
1207. Zemanová Veronika YC CERE 1 1 535
1209. Turbová Tereza YC LS Brno 4 1 534
1210. Bazler Petr ASK Lovosice 3 1 533
1211. Dojmazov Petr ALT RS 7 1 530
1212. Němec Vojtěch ČYK 1 1 527
1213. Kadlecová Dagmar ALT Tornado 1 1 526
1214. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 1 496
1214. Šindelář Jan JK Plzeň 5 1 496
1216. Ouška Miloslav Chemička Ústí 2 1 492
1216. Novák Dušan ASK Lovosice 2 1 492
1218. Vogl Charul AUT - Austria 1 1 483
1219. Rosík Alex YC CERE 3 1 480
1220. Soukal Miloslav YC Neratovice 1 1 476
1221. Schnepf Benjamin GER - Germany 1 1 468
1221. Schnepf Benjamin GER - Germany 1 1 468
1221. Schnepf Benjamin GER - Germany 1 1 468
1224. Jirsa Petr SK Yachting Styl 1 1 464
1224. Matějka Jan SK Yachting Styl 1 1 464
1224. Minář Jaromír SK Yachting Styl 1 1 464
1224. Jirsa Tomáš SK Yachting Styl 1 1 464
1224. Hurych Zdeněk SK Yachting Styl 1 1 464
1229. Brown Kenneth ČYK 2 1 462
1230. Kölbl Josef ALT Tornado 3 1 455
1230. Jeřábek Petr ALT Tornado 3 1 455
1232. Beranek Roswitha AUT - Austria 1 1 454
1233. Satranský Radek YC Pardubice 4 1 446
1234. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 2 1 445
1235. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 2 1 442
1235. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 2 1 442
1237. Činčera Marek JK Sokolov 3 1 440
1237. Fitzinger Max AUT - Austria 1 1 440
1237. Fitzinger Max AUT - Austria 1 1 440
1240. Karšulín Petr YC Vranovská přehr. 2 1 438
1240. Karšulín Pavel Ing. YC Vranovská přehr. 2 1 438
1242. Hirschmann Iris GER - Germany 1 1 436
1242. Hirschmann Iris GER - Germany 1 1 436
1242. Hirschmann Iris GER - Germany 1 1 436
1245. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 7 1 434
1246. Hájek Libor JK Cheb 4 1 430
1247. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 1 425
1247. Šmídová Jana KJ Těrlicko 1 1 425
1249. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 2 1 421
1250. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 3 1 411
1251. Kučerová Jana JK Prostějov 3 1 408
1252. Raspond Marek POL - Poland 1 1 406
1252. Raspond Marek POL - Poland 1 1 406
1252. Raspond Marek POL - Poland 1 1 406
1252. Raspond Marek POL - Poland 1 1 406
1252. Raspond Marek POL - Poland 1 1 406
1252. Motal Marek ALT RS 1 1 406
1252. Raspond Marek POL - Poland 1 1 406
1259. Dvořák Ondřej Jachtklub Brno 6 1 397
1260. Maleček Radek ALT Vaurien 1 1 385
1260. Mastná Jaroslava ALT Vaurien 1 1 385
1260. Juříček Miloslav ALT Vaurien 1 1 385
1260. Najser Martin ALT Vaurien 1 1 385
1264. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 2 1 382
1265. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 2 1 380
1266. Chovanec Miloš YC Kovářov 1 1 356
1266. Hudák Josef JK Česká Lípa 2 1 356
1266. Češka Jiří YC Kovářov 1 1 356
1266. Pfaffenbichler Peter AUT - Austria 2 1 356
1266. Pfaffenbichler Peter AUT - Austria 2 1 356
1271. Hoerler Peter AUT - Austria 1 1 353
1271. Hoerler Peter AUT - Austria 1 1 353
1273. Styblo Petr AUT - Austria 2 1 343
1273. Styblo Petr AUT - Austria 2 1 343
1275. Hasmanová Martina ASK Lovosice 2 1 334
1276. Kolinski Jacek AUT - Austria 1 1 329
1277. Kuchta Dominik Sokol Tovačov 2 1 328
1278. Laco Jozef SVK - Slovak Republic 1 1 310
1278. Laco Jozef SVK - Slovak Republic 1 1 310
1278. Laco Jozef SVK - Slovak Republic 1 1 310
1278. Darula Miroslav SVK - Slovak Republic 1 1 310
1278. Darula Miroslav SVK - Slovak Republic 1 1 310
1278. Darula Miroslav SVK - Slovak Republic 1 1 310
1278. Darula Miroslav SVK - Slovak Republic 1 1 310
1278. Laco Jozef SVK - Slovak Republic 1 1 310
1286. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 2 1 308
1286. Daňhel Roman TJ Jiskra Třeboň 2 1 308
1288. Lopuchovský Pavol SVK - Slovak Republic 1 1 305
1289. Janda Tomáš ALT Formula 20T 1 1 291
1289. Raška Marek ČWA 1 1 291
1291. Kokešová Magdalena TJ Lanškroun 6 1 282
1292. Broul Stanislav Delfín Jablonec 2 1 269
1293. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 1 261
1293. Landkammer Jan YC Neratovice 1 1 261
1293. Struha Jan YC Neratovice 1 1 261
1293. Smotlacha Pavel YC Neratovice 1 1 261
1293. Jodas Jiří YC Neratovice 1 1 261
1293. Struha Milan YC Neratovice 1 1 261
1299. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 5 1 248
1300. Zeman Tomáš Lokomotiva Cheb 1 1 247
1300. Hlinka Robert Lokomotiva Cheb 1 1 247
1300. Pitelka Václav JK Staré Splavy 1 1 247
1303. Helbig Pascal GER - Germany 1 1 241
1303. Helbig Pascal GER - Germany 1 1 241
1303. Helbig Pascal GER - Germany 1 1 241
1306. Spousta Petr YC LS Brno 1 1 237
1307. Novák Miroslav SK Yachting Styl 1 1 236
1307. Vrňák Pavel SK Yachting Styl 1 1 236
1309. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 6 1 234
1310. Novák Jiří YC LS Brno 4 1 227
1311. Lindová Klára YC Kladno 2 1 226
1312. Běhal Miroslav Baník Ostrava 4 1 215
1313. Hammond Jon GBR - Great Britain 1 1 212
1313. Blahuta Libor Baník Ostrava 4 1 212
1313. Hammond Jon GBR - Great Britain 1 1 212
1316. Polášková Tereza TJ Lanškroun 6 1 207
1317. Havlena Jiří YC CERE 1 1 206
1317. Faltys David Bohemia Poděbrady 1 1 206
1317. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 1 1 206
1320. Macháčková Barbora SVK - Slovak Republic 1 1 202
1320. Macháčková Barbora SVK - Slovak Republic 1 1 202
1320. Macháčková Barbora SVK - Slovak Republic 1 1 202
1320. Macháčková Barbora SVK - Slovak Republic 1 1 202
1324. Kohoutová Hana SK Yachting Styl 1 1 187
1325. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 2 1 182
1326. Havelka Pavel YC Pardubice 2 1 172
1327. Janoušek Robin ALT RS 1 1 156
1327. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 1 156
1327. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 1 156
1330. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 3 1 149
1331. Zvěřina Václav VS Duchcov 4 1 147
1332. Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 2 1 137
1333. Princová Lea YC LS Brno 5 1 136
1334. Machovcová Tatiana SVK - Slovak Republic 1 1 130
1334. Benda Jan ALT Cat Open 1 1 130
1336. Pandler Michael GER - Germany 1 1 129
1336. Pandler Michael GER - Germany 1 1 129
1336. Pandler Michael GER - Germany 1 1 129
1339. Riedel Oto VS Duchcov 3 1 119
1340. Fröhlich Lukáš YC CERE 2 1 118
1340. Pánek Ondřej YC CERE 2 1 118
1342. Krempl Florian GER - Germany 1 1 112
1342. Krempl Florian GER - Germany 1 1 112
1344. Dumek Petr YC Kotva Pha 2 1 111
1345. Macháčková Barbora SVK - Slovak Republic 1 1 108
1345. Macháčková Barbora SVK - Slovak Republic 1 1 108
1345. Macháčková Barbora SVK - Slovak Republic 1 1 108
1345. Macháčková Barbora SVK - Slovak Republic 1 1 108
1345. Lachner Vít YC Neratovice 1 1 108
1345. Chodura Leopold ČYK 1 1 108
1345. Macháčková Barbora SVK - Slovak Republic 1 1 108
1352. Dušek Matěj YC Lipno nad Vltavou 2 1 104
1353. Šormová Marcela YC LS Brno 4 1 083
1354. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 1 1 081
1354. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 1 1 081
1356. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 3 1 076
1356. Fiala Jan YC LS Brno 2 1 076
1358. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 1 063
1358. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 1 063
1358. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 1 063
1358. Netík Pavel YC Velké Dářko 1 1 063
1358. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 1 063
1358. Ferianec Adam SVK - Slovak Republic 1 1 063
1364. Vyšín Miroslav ČYK 3 1 058
1365. Mojdl Martin ČYK 1 1 051
1365. Jaš Ján SVK - Slovak Republic 1 1 051
1365. Jaš Ján SVK - Slovak Republic 1 1 051
1365. Jaš Ján SVK - Slovak Republic 1 1 051
1365. Jaš Ján SVK - Slovak Republic 1 1 051
1365. Holwell Sven GBR - Great Britain 1 1 051
1371. Stáňa Ivo Baník Ostrava 2 1 050
1372. Bezdíček Vojtěch TJ Lanškroun 5 1 034
1373. Čulák Tomáš YC Neratovice 1 1 032
1373. Ochec Jan ČYK 1 1 032
1373. Miroslav Špedl JK Klatovy 3 1 032
1376. Vanický Dušan SVK - Slovak Republic 1 1 029
1376. Vanický Dušan SVK - Slovak Republic 1 1 029
1376. Vanický Dušan SVK - Slovak Republic 1 1 029
1376. Vanický Dušan SVK - Slovak Republic 1 1 029
1376. Vanický Dušan SVK - Slovak Republic 1 1 029
1381. Vobořil Tomáš YC CERE 1 1 024
1382. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 1 010
1383. Svojš Vít ProYachting Team 1 1 009
1384. Vachel František JK Černá v Pošumaví 3 1 003
1384. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 3 1 003
1386. Poljaková Andrea Sokol Tovačov 2 994
1387. Borgel Ingard GER - Germany 1 991
1387. Borgel Ingard GER - Germany 1 991
1387. Borgel Ingard GER - Germany 1 991
1390. Kadlec Jan ČANY 1 990
1391. Hájková Lenka JK Staré Splavy 1 989
1392. Bučilová Michaela YC Písek 3 982
1393. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 2 969
1394. Vitáková Anna JK Plzeň 3 963
1395. Hajný Martin ProYachting Team 1 962
1396. Turba Marek YC LS Brno 3 956
1397. Várady Robert SVK - Slovak Republic 2 954
1397. Várady Robert SVK - Slovak Republic 2 954
1397. Várady Robert SVK - Slovak Republic 2 954
1397. Várady Robert SVK - Slovak Republic 2 954
1401. Blažek Martin ČYK 2 952
1402. Kecskésová Michaela SVK - Slovak Republic 1 943
1402. Kecskésová Michaela SVK - Slovak Republic 1 943
1402. Kecskésová Michaela SVK - Slovak Republic 1 943
1402. Kecskésová Michaela SVK - Slovak Republic 1 943
1406. Klát Roman ALT Vaurien 2 942
1406. Divácký Daniel YC CERE 2 942
1408. Roubal Pavel YC LS Brno 2 941
1409. Šudomová Agáta YC Lipno nad Vltavou 1 935
1410. Scheinecher Christias AUT - Austria 1 932
1410. Scheinecher Christias AUT - Austria 1 932
1412. Löwit Harry Císařská louka 1 931
1412. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 931
1414. Novák Jiří YC CERE 1 913
1414. Vítovec Daniel YC CERE 1 913
1414. Vik Viktor YC CERE 1 913
1414. Šonka Jaroslav YC CERE 1 913
1414. Šlemín Pavel YC CERE 1 913
1414. Uzel Tom AUT - Austria 1 913
1414. Uzel Tom AUT - Austria 1 913
1421. Ťažandlák Adam SVK - Slovak Republic 2 909
1421. Ťažandlák Adam SVK - Slovak Republic 2 909
1421. Ťažandlák Adam SVK - Slovak Republic 2 909
1421. Ťažandlák Adam SVK - Slovak Republic 2 909
1425. Lindová Kateřina YC Kladno 2 908
1426. Dziuba Kamil Baník Ostrava 2 905
1427. Steiner Jaroslav YC Vysoké Mýto 1 904
1427. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 1 904
1429. Borčická Lucie YC LS Brno 3 881
1430. Městka Josef Lokomotiva Cheb 2 874
1430. Kraft Jiří VS Duchcov 1 874
1430. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 874
1430. Kraft Jiří VS Duchcov 1 874
1434. Žákovčíková Alžběta YC Jezero Hlučín 2 868
1435. Bastl Jan Lokomotiva Cheb 1 860
1436. Harbeck Daniel GER - Germany 1 858
1436. Harbeck Daniel GER - Germany 1 858
1436. Harbeck Daniel GER - Germany 1 858
1436. HÝtte Moritz GER - Germany 1 858
1436. HÝtte Moritz GER - Germany 1 858
1441. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 3 857
1442. Štěpánek Jiří VS Duchcov 2 841
1443. Benešová Kateřina YC DIM Bezdrev 1 831
1444. Lohse Uwe GER - Germany 1 819
1444. Lohse Uwe GER - Germany 1 819
1444. Lohse Uwe GER - Germany 1 819
1447. Kecskésová Michaela SVK - Slovak Republic 1 815
1447. Kecskésová Michaela SVK - Slovak Republic 1 815
1447. Kecskésová Michaela SVK - Slovak Republic 1 815
1447. Pfaffenbichler Peter AUT - Austria 1 815
1447. Kecskésová Michaela SVK - Slovak Republic 1 815
1447. Kecskésová Michaela SVK - Slovak Republic 1 815
1453. Votřel Vladimír TJ Jiskra Třeboň 2 808
1453. Valeš Jáchym YC CERE 2 808
1453. Jindřich Rostislav JK Cheb 2 808
1456. Cibulková Veronika JK Plzeň 1 804
1456. Hieková Romana Chemička Ústí 1 804
1458. KlaÝnig Birgit GER - Germany 1 800
1458. Weindl Thomas GER - Germany 1 800
1458. KlaÝnig Birgit GER - Germany 1 800
1458. Weindl Thomas GER - Germany 1 800
1458. Weindl Thomas GER - Germany 1 800
1463. Špedlová Veronika JK Klatovy 2 798
1464. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 1 792
1464. Ircing Jaroslav Olšovec Jedovnice 1 792
1466. Sanková Lenka VS Duchcov 3 780
1466. Knorrová Barbora VS Duchcov 3 780
1468. Holotík Miroslav LS Kroměříž 2 774
1469. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 4 766
1470. Sommerauová Jana JK Sokolov 1 761
1470. Essl Josef AUT - Austria 1 761
1470. Jindřichová Markéta JK Cheb 2 761
1473. Krejčiřík Jan YC LS Brno 1 760
1474. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 2 757
1475. Petrásek Jaroslav ALT Melges 24 1 755
1475. Maunier Quentin ALT Melges 24 1 755
1477. Olša Jiří YC LS Brno 1 754
1478. Junek Vladimír JK Olomouc 1 753
1479. Orlovský Matúš SVK - Slovak Republic 1 751
1479. Orlovský Matúš SVK - Slovak Republic 1 751
1479. Orlovský Matúš SVK - Slovak Republic 1 751
1479. Orlovský Matúš SVK - Slovak Republic 1 751
1479. Orlovský Matúš SVK - Slovak Republic 1 751
1484. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 2 735
1484. Vítek Miroslav YC Znojmo 2 735
1486. Melišová Janka SVK - Slovak Republic 1 733
1486. Melišová Janka SVK - Slovak Republic 1 733
1486. Melišová Janka SVK - Slovak Republic 1 733
1486. Melišová Janka SVK - Slovak Republic 1 733
1486. Melišová Janka SVK - Slovak Republic 1 733
1491. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 2 725
1492. Metayer Jack JK Česká Lípa 2 707
1492. Stáňa Ivo Baník Ostrava 2 707
1494. Frölich Pavel YC Kladno 1 703
1495. Podlenová Šárka ČYK 2 702
1496. Horešovský Zdeněk YC Písek 2 700
1497. Trňák Lukáš LS Kroměříž 2 698
1498. Štengl ing. Michal YC Doksy 1 694
1498. Novák Jaroslav YC Doksy 1 694
1500. Bobková Eva Baník Ostrava 1 688
1501. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 1 677
1501. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 1 677
1501. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 1 677
1501. Lehotová Michaela SVK - Slovak Republic 1 677
1505. Darula Miroslav SVK - Slovak Republic 1 672
1505. Laco Josef SVK - Slovak Republic 1 672
1505. Laco Josef SVK - Slovak Republic 1 672
1505. Laco Josef SVK - Slovak Republic 1 672
1505. Darula Miroslav SVK - Slovak Republic 1 672
1505. Darula Miroslav SVK - Slovak Republic 1 672
1505. Laco Josef SVK - Slovak Republic 1 672
1505. Darula Miroslav SVK - Slovak Republic 1 672
1505. Laco Josef SVK - Slovak Republic 1 672
1505. Fiala Petr YC LS Brno 1 672
1515. Janoušek Oliver ALT RS 1 670
1516. Okulicz Jan POL - Poland 1 666
1516. Plch Jiří ČANY 1 666
1516. Okulicz Jan POL - Poland 1 666
1516. Okulicz Jan POL - Poland 1 666
1516. Okulicz Jan POL - Poland 1 666
1516. Okulicz Jan POL - Poland 1 666
1516. Okulicz Jan POL - Poland 1 666
1516. Jelínek Stanislav YC DIM Bezdrev 1 666
1524. Boroš Milan SVK - Slovak Republic 1 653
1524. Boroš Milan SVK - Slovak Republic 1 653
1524. Boroš Milan SVK - Slovak Republic 1 653
1524. Boroš Milan SVK - Slovak Republic 1 653
1528. Bilková Nina SVK - Slovak Republic 1 636
1528. Bilková Nina SVK - Slovak Republic 1 636
1528. Kubec Filip SVK - Slovak Republic 1 636
1528. Kubec Filip SVK - Slovak Republic 1 636
1528. Kubec Filip SVK - Slovak Republic 1 636
1528. Kubec Filip SVK - Slovak Republic 1 636
1528. Bilková Nina SVK - Slovak Republic 1 636
1528. Bilková Nina SVK - Slovak Republic 1 636
1528. Švec Ladislav ČWA 2 636
1537. Kusáková Tereza Sokol Palkovice 1 609
1538. Slabý Oldřich Chemička Ústí 3 606
1538. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 2 606
1538. Varady Ján SVK - Slovak Republic 1 606
1538. Varady Ján SVK - Slovak Republic 1 606
1538. Marzena Marek POL - Poland 1 606
1538. Varady Ján SVK - Slovak Republic 1 606
1538. Marzena Marek POL - Poland 1 606
1538. Varady Ján SVK - Slovak Republic 1 606
1538. Varady Ján SVK - Slovak Republic 1 606
1538. Váňa Luboš SK Štětí 1 606
1538. Filinger Marek YC CERE 1 606
1538. Kurasik Szymon POL - Poland 1 606
1538. Zídková Kateřina YC Lipno nad Vltavou 1 606
1538. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 606
1538. Arnoult Xavier YC CERE 1 606
1553. Novák Tomáš YC Jezero Hlučín 2 604
1554. Nuc Jindřich JK Plzeň 2 598
1555. Divinec Branislav SVK - Slovak Republic 1 597
1555. Divinec Branislav SVK - Slovak Republic 1 597
1555. Divinec Branislav SVK - Slovak Republic 1 597
1555. Boroš Michal SVK - Slovak Republic 1 597
1555. Divinec Branislav SVK - Slovak Republic 1 597
1555. Boroš Michal SVK - Slovak Republic 1 597
1555. Boroš Michal SVK - Slovak Republic 1 597
1555. Boroš Michal SVK - Slovak Republic 1 597
1563. Věříš Matěj Slávia Česká Skalice 1 594
1564. Veselý Ladislav YC CERE 1 587
1564. Krátký Ondřej Sokol Dobřichovice 1 587
1564. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 1 587
1567. Jakubec Vlastimír Slavoj Litoměřice 2 584
1567. Cicuto Remo SVK - Slovak Republic 1 584
1569. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 578
1569. Drábek Jan A.N.V. 1 578
1569. Pavlíková Gabriela YC LS Brno 1 578
1569. Krejčí Tomáš JK Cheb 1 578
1569. Pavlousek Pavel ČYK 1 578
1574. Knorr Luděk VS Duchcov 2 570
1574. Knorr Jindřich VS Duchcov 2 570
1574. Vondrouš Radek JK Olomouc 1 570
1577. Daněk Tomáš YC LS Brno 1 568
1578. Červený Aleš ASK Lovosice 1 554
1578. Nováková Jitka ASK Lovosice 1 554
1578. Smejkal Patrick ALT RS 1 554
1578. Jadrný Jakub Jachtklub Brno 1 554
1578. Červený Mojmír ASK Lovosice 1 554
1583. Čech Martin SVK - Slovak Republic 1 526
1584. test test Jednoráz.licence 1 524
1584. test test Jednoráz.licence 1 524
1584. test test Jednoráz.licence 1 524
1587. Sekera Petr VS Duchcov 1 521
1588. Trčka Miroslav Baník Most 2 505
1588. Švec Václav ČANY 1 505
1588. Šoltis Rasťo SVK - Slovak Republic 1 505
1588. Šoltis Rasťo SVK - Slovak Republic 1 505
1588. Šoltis Rasťo SVK - Slovak Republic 1 505
1588. Jedlička Milan ČANY 1 505
1588. Šoltis Rasťo SVK - Slovak Republic 1 505
1588. Burian Daniel ČANY 1 505
1588. Šoltis Rasťo SVK - Slovak Republic 1 505
1588. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 505
1588. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 2 505
1588. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 2 505
1588. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 2 505
1588. Křiváková Magdaléna YC LS Brno 2 505
1602. Vermouzek Jan YC LS Brno 2 503
1603. Veronika Špedlová JK Klatovy 1 469
1603. Janáček Petr YC LS Brno 1 469
1605. Masopust Jaroslav YC Doksy 1 452
1605. Veselá Tereza ALT RS 1 452
1605. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 1 452
1605. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 1 452
1609. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 416
1610. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 1 404
1610. Alexa Miloš YC LS Brno 1 404
1610. Peřinka Stanislav JK Česká Lípa 1 404
1610. Kovařík Marian ml. Česká Kitová Federace 1 404
1610. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 404
1610. Mika Radek ČWA 1 404
1610. Stoklasa Petr YC CERE 1 404
1610. Hašová Karin YC Jezero Hlučín 2 404
1610. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 2 404
1610. Topinka Lukáš YC CERE 1 404
1610. Skala Pavel JK Cheb 1 404
1610. Pitelová Ema JK Sokolov 2 404
1610. Navrátil Jan Sokol Tovačov 1 404
1610. Lorenz Alan JK Česká Lípa 1 404
1610. Šajner Marek VS Duchcov 1 404
1610. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 1 404
1610. Nesvadba Pavel YC LS Brno 1 404
1610. Vladimír Myslík ProYachting Team 1 404
1610. Svítková Jana YC CERE 1 404
1610. Alexová Michaela ALT Vaurien 1 404
1610. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 404
1631. Labský Josef JK Sokolov 1 402
1632. Cvikrová Michaela ČYK 1 396
1633. Konvalinka Matěj YC Písek 1 382
1634. Handl Erich YC Kladno 1 376
1635. Jetmarová Ines Slávia Česká Skalice 1 370
1636. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 1 347
1637. Knorr Petr VS Duchcov 1 344
1638. Podzimek Pavel YC LS Brno 2 338
1639. Hanzlík Aleš Sokol Tovačov 1 336
1639. Samek Jakub YC Kladno 1 336
1641. Hála Tomáš LS Kroměříž 2 325
1641. Kafka Richard YC Velké Dářko 2 325
1643. Houška Filip Sokol Dobřichovice 1 323
1644. Hofman Patrik YC Doksy 1 318
1644. Králík Radek Jachtklub Brno 1 318
1644. Winterstein Tamir YC Doksy 1 318
1647. Kučera Michal TJ Lanškroun 1 305
1647. Pošvář Zdeněk ALT Formula 20T 1 305
1649. Kadlecová Veronika YC Kladno 2 303
1649. Nevoral Jiří YC Vranovská přehr. 1 303
1649. Ševčík Martin WS Club VD 1 303
1649. Šoltys Rostislav SVK - Slovak Republic 1 303
1649. Horáček Tomáš Bohemia Poděbrady 2 303
1649. Šoltys Rostislav SVK - Slovak Republic 1 303
1649. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 1 303
1649. Šoltys Rostislav SVK - Slovak Republic 1 303
1649. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 1 303
1649. Šoltys Rostislav SVK - Slovak Republic 1 303
1649. Šoltys Rostislav SVK - Slovak Republic 1 303
1649. Záluský Kamil YC Nechranice 1 303
1661. Karan Dietmar AUT - Austria 1 297
1661. DÝring Gerhard AUT - Austria 1 297
1661. DÝring Gerhard AUT - Austria 1 297
1664. Jelínek Tomáš YC Kladno 1 285
1665. Homolová Iva YC Lipno nad Vltavou 1 278
1666. Starý Martin Slavoj Hluboká 3 277
1666. Busta Helena JK Královská 1 277
1666. Defer Leon Jachtklub Brno 1 277
1666. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 277
1666. Fišer Roman JK Královská 1 277
1666. Hýža Vít Jachtklub Brno 1 277
1666. Šup Robert YC Regent 1 277
1673. Jadrný Filip Jachtklub Brno 2 271
1674. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 247
1675. Claus Joachim YC LS Brno 1 226
1675. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 1 226
1677. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 209
1677. Piak Ivan Jachtklub Brno 1 209
1679. Noháč Radek Baník Most 1 206
1680. Hořínek Jan YC Kladno 1 202
1680. Baudyšová Klára Sokol Dobřichovice 1 202
1680. Bláhová Sofie ALT RS 1 202
1680. Lipneský Martin SVK - Slovak Republic 1 202
1680. Hůla Miloš ČYK 1 202
1680. Horák Pavel ČYK 1 202
1680. Lipneský Martin SVK - Slovak Republic 1 202
1680. Lipneský Martin SVK - Slovak Republic 1 202
1680. Václav Černý JK Klatovy 1 202
1680. Lipneský Martin SVK - Slovak Republic 1 202
1680. Lipneský Martin SVK - Slovak Republic 1 202
1680. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 1 202
1680. Molnár Václav Slavoj Litoměřice 1 202
1680. Petr Jiří VS Duchcov 1 202
1680. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 1 202
1680. Červená Martina JK Plzeň 1 202
1696. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 1 198
1697. Vodáček Lukáš YC LS Brno 1 195
1698. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 2 174
1699. Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 1 168
1699. Jan Wiendl JK Klatovy 1 168
1701. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 159
1702. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 1 147
1703. František Wiendl JK Klatovy 1 101
1703. Krejčíř Vojtěch YC LS Brno 1 101
1703. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 101
1703. Šlik Martin YC LS Brno 1 101
1703. Říčanová Nicol SK Štětí 1 101
1703. Havel Jan ml. YC Vysoké Mýto 1 101
1703. Veselka Tomáš Lokomotiva Cheb 1 101
1703. Hanzl František Slavoj Litoměřice 1 101
1703. Soldátová Tina YC Písek 1 101
1712. Hudec Václav YC Neratovice 1 0
1712. Motz Daniel ČWA 1 0
1712. Varga Ján SVK - Slovak Republic 1 0
1712. Zach Marek Česká Kitová Federace 1 0
1712. Holák Andrej SVK - Slovak Republic 1 0
1712. Holák Andrej SVK - Slovak Republic 1 0
1712. Várady Ján SVK - Slovak Republic 1 0
1712. Várady Ján SVK - Slovak Republic 1 0
1712. Toth Martin ČWA 3 0
1712. Vaněk Václav YC Regent 2 0
1712. Coubal Václav YC CERE 1 0
1712. Várady Ján SVK - Slovak Republic 1 0
1712. Holák Andrej SVK - Slovak Republic 1 0
1712. Holák Andrej SVK - Slovak Republic 1 0
1712. Várady Ján SVK - Slovak Republic 1 0
1712. Várady Ján SVK - Slovak Republic 1 0
1712. Holák Andrej SVK - Slovak Republic 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM