POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2011




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem hodnoceno 1051 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 23 151 496
2. Bezděk David Jachtklub Brno 22 123 249
3. Maier Michael YCR Roudnice 17 119 372
4. Fenclová Veronika YC Praha 12 11 95 820
5. Roček Roman YC Neratovice 21 90 689
6. Cejnar Lukáš YC CERE 18 81 516
7. Novotný Štěpán JK Cheb 17 80 233
8. Teubner Zdeněk Císařská louka 3 78 372
9. Verner Jaroslav JK Toušeň 22 77 534
10. Vacula Martin JK Staré Splavy 25 76 689
11. Sivý Josef Slavoj Hluboká 18 75 790
12. Koštýř Michal YC CERE 24 72 922
13. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 27 70 030
14. Křížek David Lokomotiva Plzeň 14 67 523
15. Kubový Martin JK Toušeň 12 66 858
16. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 10 66 856
17. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 18 66 427
18. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 23 64 835
19. Cejnar Matyáš YC CERE 18 62 791
20. Kvasnik Milan YC Neratovice 18 62 764
21. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 14 61 780
22. Rybáček Josef YC Doksy 16 61 153
23. Will Jan Lokomotiva Plzeň 18 60 162
24. Fiala Petr YC Neratovice 10 59 050
25. Kořan Petr YC Neratovice 18 58 417
26. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 14 57 852
27. Štruncová Michaela YC Neratovice 16 57 371
28. Lidařík Rudolf YC LS Brno 14 55 801
29. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 15 55 167
30. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 15 54 815
31. Šmídová Petra KJ Těrlicko 14 52 787
32. Teplý Viktor Jachtklub Brno 12 52 475
33. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 17 52 167
34. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 18 52 046
35. Moucha Pavel YC Doksy 25 50 336
36. Kučera Petr TJ Rapid Brno 12 50 325
37. Kilarová Marie Baník Ostrava 22 47 459
38. Audyová Markéta Jachtklub Brno 11 47 405
39. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 17 47 141
40. Cintl Václav JK Česká Lípa 16 46 765
41. Kopřiva Luděk VS Duchcov 11 44 962
42. Mareček Šimon Jachtklub Brno 13 44 012
43. Kotek Michal JK Staré Splavy 10 43 595
44. Havel Filip YC Neratovice 17 43 371
45. Rozsypal Jakub JK Olomouc 16 43 318
46. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 26 42 884
47. Nápravník Jakub ČYK 16 42 806
48. Vinkl Daniel YC Kladno 17 42 803
49. Audy Dan Jachtklub Brno 11 42 130
50. Kamenský Radim YC Velké Dářko 10 42 049
51. Kuchař Jan YC CERE 7 42 040
52. Zárubová Daniela JK Cheb 11 41 631
53. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 22 41 566
54. Košvica Jakub YC LS Brno 21 41 261
55. Keblová Lucie ČYK 21 40 939
56. Huk Václav YC LS Brno 18 40 588
57. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 17 40 461
58. Kořanová Johana YC Neratovice 14 40 249
59. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 14 39 864
60. Rozsypal Martin JK Olomouc 15 39 245
61. Kmenta Martin Jachtklub Brno 26 38 939
62. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 13 38 463
63. Trčka Martin Baník Most 8 37 314
64. Procházka Filip YC Neratovice 11 37 104
65. Vika Tomáš YC CERE 7 37 039
66. Kališová Lenka Jachtklub Brno 20 37 009
67. Vinkl Petr YC Kladno 20 36 471
68. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 8 35 769
69. Kučera Petr TJ Rapid Brno 13 35 501
70. Winkler Pavel JK Toušeň 8 35 478
71. Jurečka Matěj ČYK 15 35 016
72. Soukal Miloslav YC Neratovice 11 34 468
73. Plecitý Martin JK Toušeň 13 34 316
74. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 19 33 943
75. Lambl Vojtěch YC Neratovice 21 33 928
76. Adam Zdeněk VS Duchcov 7 33 683
77. Pinďák Josef SK Štětí 10 33 435
78. Seidl Šimon YC LS Brno 16 33 390
79. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 21 32 987
80. Zíta Tomáš ČYK 20 32 760
81. Daněk Michal LS Kroměříž 18 32 624
82. Hájek Daniel YC CERE 16 32 618
83. Šmídová Katka KJ Těrlicko 12 32 226
84. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 31 808
85. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 14 31 615
86. Kliment Michal YC Neratovice 14 31 581
87. Štrunc Jan YC Neratovice 14 31 571
88. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 25 31 449
89. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 15 31 417
90. Ott Adam Jachtklub Brno 17 31 047
91. Vašík Martin YC LS Brno 19 30 987
92. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 13 30 788
93. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 13 30 705
94. Hrubý Pavel ČWA 14 30 619
95. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 13 30 241
96. Elstner Pavel ČYK 1 29 807
96. Toufar Josef ČYK 1 29 807
98. Hrubý Jiří SK Štětí 7 29 806
99. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 13 29 782
100. Zárubová Michaela JK Cheb 13 29 574
101. Vlachová Veronika YC Neratovice 15 29 538
102. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 17 28 836
103. Zanker Zbyněk SK Štětí 13 28 408
104. Lejhanec Filip YC Pardubice 17 28 226
105. Blatecký David Jachtklub Brno 8 28 181
106. Janderová Klára YC SaS 14 28 046
107. Jedlička Jan YC Neratovice 13 28 040
108. Mika Radek YC SaS 18 28 020
109. Houdek Roman YC LS Brno 9 27 376
110. Bobek Pavel Baník Ostrava 11 27 347
111. Dvořák Ota YC CERE 16 27 333
112. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 10 27 201
113. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 12 27 122
114. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 27 023
115. Lejhanec David YC Pardubice 14 26 945
116. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 13 26 706
116. Svoboda Lukáš YC Neratovice 13 26 706
118. Valdhansová Klára ČYK 15 26 548
119. Plhoň Adam SK Tři sestry 5 26 492
120. Mrzílková Lenka YC Neratovice 6 26 459
121. Pinďáková Monika SK Štětí 10 26 178
122. Cvachová Adéla Spartak Modřany 17 26 083
123. Karas Tomáš Jachtklub Brno 10 25 928
124. Zobač Jakub JK Staré Splavy 12 25 902
125. Bezděková Martina Jachtklub Brno 17 25 681
126. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 20 25 517
127. Jochovič Josef YC Neratovice 11 25 497
128. Doležal Tomáš SK Tři sestry 4 25 354
129. Parůžek Jiří JK Toušeň 16 25 312
130. Cintl Václav JK Česká Lípa 11 25 033
131. Sláma Eduard Jachtklub Brno 13 24 998
132. Harcuba Petr JK Staré Splavy 16 24 805
133. Konopáč Daniel T. J. Sokol Vrané II 20 24 525
134. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 10 24 458
135. Babický Roman JK Česká Lípa 13 24 406
136. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 9 24 291
137. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 7 23 707
138. Němec Jiří Slavoj Hluboká 16 23 345
138. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 16 23 345
140. Burdová Michaela YC SaS 17 23 261
141. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 13 23 258
142. Drahorád Petr JK Cheb 8 22 915
143. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 12 22 742
144. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 14 22 206
145. Novotný Václav JK Cheb 4 22 180
146. Jebavý Vít YC Neratovice 11 22 037
146. Jebavá Markéta YC Neratovice 11 22 037
148. Hodač Alois Chemička Ústí 12 21 972
149. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 11 21 858
150. Hendrych Václav YC Doksy 13 21 771
151. Satoránský Pavel SK Tři sestry 3 21 583
152. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 22 21 580
153. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 13 21 578
154. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 8 21 520
154. Šára Michal Sokol Dobřichovice 8 21 520
156. Nuc Mario JK Plzeň 21 21 474
157. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 12 21 269
158. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 14 21 095
159. Bobek Ondřej Baník Ostrava 7 20 993
160. Podhorec Štefan YC Kladno 10 20 828
161. Vacula Libor JK Staré Splavy 9 20 744
162. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 14 20 724
163. Tkadlecová Sára JK Toušeň 15 20 551
164. Zítek Karel Císařská louka 1 20 318
165. Vychová Zuzana YC Neratovice 12 20 294
166. Brabec Václav YC Neratovice 12 20 249
167. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 9 20 240
168. Hálová Kateřina JK Toušeň 13 20 238
169. Šimek Karel Slavoj Hluboká 10 20 232
170. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 7 20 166
171. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 11 20 155
172. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 10 19 913
173. Musil Tomáš YC RODOP 5 19 818
174. Neumann Lukáš YC RODOP 6 19 631
175. Vacula Jan YC Znojmo 12 19 485
175. Vacula Karel YC Znojmo 12 19 485
177. Pavliš Jiří YC Kovářov 7 19 321
178. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 11 19 185
179. Gebhart Zdenek JK Cheb 8 18 890
180. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 9 18 805
181. Stránská Lucie VS Duchcov 9 18 743
182. Culek Jindřich JK ČZU 12 18 740
183. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 10 18 643
184. Stoklásek Petr SK Tři sestry 2 18 630
185. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 12 18 569
186. Valouch Vlastimil JK Olomouc 13 18 214
187. Vašík Roman YC LS Brno 15 18 202
188. Doležal Tomáš ČYK 9 18 067
189. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 7 18 049
189. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 7 18 049
191. Stejskal Max YC Neratovice 10 18 010
192. Bachtík Marek YC CERE 5 17 998
193. Mareček Josef JK Staré Splavy 11 17 850
194. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 11 17 806
195. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 17 761
196. Kafka Richard YC Velké Dářko 16 17 730
197. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 9 17 720
198. Doležalová Eva SK Tři sestry 2 17 552
199. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 7 17 527
200. Hálová Lucie JK Toušeň 11 17 309
201. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 8 17 108
202. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 10 16 965
203. Vrána Petr TJ Rapid Brno 8 16 921
204. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 16 16 830
205. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 8 16 718
206. Hykrda Jan Jachtklub Brno 7 16 638
207. Krátký Jan Slavoj Hluboká 13 16 579
208. Landkammerová Jana YC Neratovice 4 16 522
209. Čermák Petr YC Kladno 11 16 510
210. Mendík Jan JK Staré Splavy 7 16 418
211. Indrák Jiří Sokol Tovačov 8 16 331
212. Škoda Michal YC Neratovice 11 16 322
213. Slíva Martin ČWA 7 16 134
214. Ottová Hana Sokol Tovačov 4 16 007
215. Jelínek Jakub SST klub Plzeň 9 15 997
216. Janča Jean-Baptiste YC LS Brno 19 15 673
217. Peterka Miroslav YC Neratovice 4 15 608
218. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 11 15 543
219. Kafka Roman YC Velké Dářko 18 15 497
220. Nápravníková Barbora YC SaS 11 15 377
221. Sivý Filip Slavoj Hluboká 13 15 263
222. Valouch Libor JK Olomouc 10 15 144
223. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 9 15 003
223. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 9 15 003
225. Bláha Martin JK Plzeň 13 14 985
226. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 10 14 830
227. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 9 14 751
228. Marečková Lucie Jachtklub Brno 11 14 736
229. Löwit Harry Císařská louka 11 14 670
230. Kulík Martin YC RODOP 4 14 588
231. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 11 14 280
232. Švihlík Martin YC RODOP 4 14 268
233. Altman Jiří Císařská louka 10 14 181
234. Beránek Ivo ASK Lovosice 5 14 176
234. Müller Zdeněk ASK Lovosice 5 14 176
236. Dumek Petr YC Kotva Pha 10 13 999
237. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 12 13 988
238. Machovský Jan ALT Vaurien 9 13 981
239. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 8 13 976
240. Procházka Libor YC Neratovice 9 13 934
241. Utíkal Petr JK Olomouc 8 13 926
242. Outrata Jiří JK Toušeň 5 13 905
243. Teubnerová Anna ČYK 14 13 903
244. Štursová Lucie ČYK 15 13 861
245. Zalabák Petr Chemička Ústí 7 13 637
245. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 7 13 637
247. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 9 13 576
248. Jarošová Natálie ČYK 14 13 562
249. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 9 13 530
250. Babický Josef JK Česká Lípa 8 13 336
251. Čechura Přemek Lokomotiva Plzeň 14 13 240
252. Čulák Tomáš YC Neratovice 12 13 185
253. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 14 13 126
254. Záruba Vladimír JK Cheb 4 13 113
255. Hasmanová Martina ASK Lovosice 7 12 902
255. Hasman Radim ASK Lovosice 7 12 902
257. Michalčin Jiří SK Tři sestry 2 12 807
258. Cikrt Tomáš JK Toušeň 8 12 795
259. Čuláková Adéla YC Neratovice 12 12 729
260. Harcuba Martin JK Staré Splavy 5 12 705
261. Kotek Kamil JK Staré Splavy 7 12 674
262. Cejnar Tomáš YC CERE 6 12 651
263. Konopík Matěj Jachtklub Brno 9 12 645
264. Janda Martin ASK Lovosice 5 12 546
264. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 5 12 546
266. Hrnčál Milan YC Pardubice 10 12 476
267. Starý Martin Slavoj Hluboká 13 12 296
268. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 10 12 277
268. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 10 12 277
270. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 6 12 266
271. Šplíchal Jiří JK Plzeň 12 12 207
272. Malina Tomáš IWS Club Nechra 4 12 160
273. Peibischová Monika 6 12 140
274. Machovská Lucie ALT Vaurien 8 12 105
275. Tichánek Michael Sokol Palkovice 13 12 086
276. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 5 12 051
277. Kašpar Antonín YC CERE 4 11 939
278. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 10 11 863
279. Chalupníková Kateřina YC LS Brno 3 11 850
280. Pavlovský Marek YC LS Brno 5 11 749
281. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 7 11 712
282. Dvořák Jiří T. J. Sokol Vrané II 16 11 623
283. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 6 11 588
284. Konopík Pavel Jachtklub Brno 6 11 581
285. Jenšík David JK Česká Lípa 6 11 578
286. Maršálek Daniel YC LS Brno 11 11 571
287. Šmídová Božena YC Neratovice 11 11 444
288. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 9 11 443
289. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 9 11 430
290. Červenka Matouš JK Olomouc 11 11 381
291. Hemelík Antonín ASK Lovosice 6 11 350
291. Hemelík Jan ASK Lovosice 6 11 350
293. Kleinová Jana JK ČZU 9 11 342
294. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 7 11 264
295. Vít Radek ČYK 6 11 096
296. Solík Jakub JK Česká Lípa 6 11 027
297. Kmoníček Jiří YC Pardubice 9 10 936
298. Sláma Ivo Jachtklub Brno 7 10 934
299. Štěrba Igor YC Znojmo 4 10 861
300. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 7 10 846
300. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 7 10 846
302. Maršík Karel Chemička Ústí 12 10 832
303. Chudějová Hana YC Neratovice 4 10 818
304. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 12 10 778
305. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 7 10 729
306. Smutná Veronika JK Staré Splavy 7 10 611
307. Staniek Michal KJ Těrlicko 9 10 609
308. Hlavsa Tomáš ALT Laser 8 10 587
309. Maršálková Blanka YC LS Brno 13 10 556
310. Jedlička Ivan ČYK 2 10 495
311. Dvořák Rudolf YC CERE 13 10 414
312. Mouchová Karolína YC Doksy 8 10 386
313. Sosnovec Josef T. J. Sokol Vrané II 8 10 355
314. Dvořák Pavel T. J. Sokol Vrané II 12 10 165
315. Kuš Emil Slavoj Hluboká 9 10 129
316. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 9 10 120
317. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 9 10 116
318. Trusíková Hana YC LS Brno 8 10 108
319. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 9 10 106
320. Kořanová Michaela YC Neratovice 5 10 092
321. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 15 10 080
322. Hájek Tomáš YC CERE 6 9 945
323. Prokopec Petr YC Pardubice 6 9 918
324. Zídek Zdeňek YC Lipno nad Vltavou 4 9 914
325. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 9 897
325. Dastych Petr ASK Lovosice 4 9 897
325. Novotný Jiří ASK Lovosice 4 9 897
328. Petřík Martin YC Neratovice 9 9 888
329. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 10 9 876
330. Zima Tomáš YC Kladno 3 9 865
331. Drda Josef YC DIM Bezdrev 9 9 710
332. Adam Daniel JK Staré Splavy 8 9 702
333. Bačinová Olga Chemička Ústí 6 9 689
334. Formánková Kateřina ALT Vaurien 7 9 511
335. Soldátová Tina YC Písek 8 9 489
336. Synková Anna YC LS Brno 12 9 485
337. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 3 9 483
338. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 6 9 222
339. Šenkýř Ivan YC Neratovice 5 9 148
340. Hrdina Patrik YC RODOP 7 9 140
341. Crháková Lenka Jachtklub Brno 3 9 115
342. Raška Marek ČWA 8 9 058
343. Petrová Kristýna VS Duchcov 14 9 010
344. Hýža Petr Jachtklub Brno 5 8 880
345. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 14 8 842
346. Kozelský Jakub YC Markop FL 2 8 841
347. Štamberg Jan FD Club UO 7 8 762
348. Žila Jiří Slavoj Hluboká 12 8 754
349. Staniek Pavel KJ Těrlicko 5 8 699
349. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 5 8 699
351. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 3 8 513
352. Muk Daniel YC Dvořiště-Lišov 10 8 428
353. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 6 8 410
354. Ptáčník Ivan YC Neratovice 8 8 322
355. Hakl David YC LS Brno 11 8 284
356. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 3 8 174
357. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 7 8 128
358. Solfronk Antonín YC Nechranice 5 8 124
359. Korych Pavel YC Kladno 8 8 112
360. Hyršová Denisa YC Jezero Hlučín 10 8 007
361. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 12 7 876
362. Fousek Filip ALT Tornado 4 7 832
363. Malá Jindřiška JK Královská 1 7 826
364. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 8 7 725
365. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 5 7 676
366. Kir Milan IWS Club Nechra 4 7 665
367. Ott Stanislav YC Znojmo 3 7 626
368. Kučera Michal Chemička Ústí 7 7 619
368. Kučerová Martina Chemička Ústí 7 7 619
368. Kaiser Ondřej YC Písek 9 7 619
371. Kopecký Ivo FD Club UO 6 7 556
372. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 14 7 549
373. Mráz Maxmilián ČYK 8 7 538
374. Pokoš Radim VS Duchcov 9 7 518
375. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 5 7 478
376. Marek Václav TJ Rapid Brno 11 7 475
377. Hodačová Veronika YC Pardubice 13 7 423
378. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 11 7 379
379. Kuthan Martin YC Neratovice 5 7 366
380. Knorrová Barbora VS Duchcov 7 7 358
381. Podhorec Štefan YC Kladno 5 7 338
382. Bíba Jiří SK Halza 2 7 336
382. Třeček Zdeněk SK Halza 2 7 336
382. Červinka Vít SK Halza 2 7 336
385. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 7 7 333
386. Zíma Jakub ČWA 8 7 318
387. Haken Vladimír WS Club VD 8 7 302
388. Bauer Franta YC CERE 5 7 270
389. Maršík Karel Chemička Ústí 8 7 253
390. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 5 7 238
391. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 8 7 162
392. Havlena Jiří YC CERE 6 7 118
393. Vít Ladislav JK Plzeň 15 7 115
394. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 2 7 112
395. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 5 7 103
396. Snopek Martin Slavoj Hluboká 10 7 085
397. Huková Tereza YC LS Brno 1 7 081
398. Novohradský Filip YC Pardubice 9 7 041
399. Machovská Ilona NYK & RS 9 7 022
400. Procházka Jan YC Znojmo 4 6 971
401. Němec Vojtěch ČYK 5 6 918
402. Kafka Richard YC Velké Dářko 5 6 879
403. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 7 6 862
404. Vacula Karel YC Znojmo 11 6 851
405. Procházka Eduard YC Znojmo 3 6 847
406. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 10 6 827
407. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 7 6 821
408. Drvota Jaromir YC Kladno 7 6 797
409. Frohlich Denis YC Kladno 2 6 792
410. Bartošek Petr YC Znojmo 5 6 785
411. Riedel Jan VS Duchcov 11 6 732
412. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 4 6 697
413. Sivý Josef Slavoj Hluboká 7 6 680
413. Sivá Helena Slavoj Hluboká 7 6 680
415. Ott Vítězslav YC Znojmo 2 6 669
416. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 5 6 656
416. Šmídová Jana KJ Těrlicko 5 6 656
418. Sladký ml. Martin ČWA 7 6 624
419. Mojdl Ondřej ČYK 13 6 566
420. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 7 6 483
421. Jirkovec Zdenek YC RODOP 3 6 437
422. Alexová Michaela ALT Vaurien 11 6 436
423. Čajčík Karel YC Pardubice 7 6 409
424. Krsička Michal YC CERE 6 6 383
425. Bachtík Lukáš YC CERE 6 6 369
426. Šmídová Lenka YC Neratovice 1 6 331
427. Vyhnánková Kateřina JK Staré Splavy 5 6 265
428. Král Karel JK Sokolov 7 6 245
429. Joza Vladimír JK Staré Splavy 7 6 231
430. Hlaváček Matouš ČYK 6 6 225
431. Háma Martin YC Doksy 1 6 183
432. Ručka Tomáš YC Kladno 9 6 174
433. Vallová Anna YC LS Brno 10 6 163
434. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 11 6 157
435. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 3 6 135
436. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 5 6 126
437. Záluský Kamil YC Nechranice 8 6 125
438. Teplý Roman Jachtklub Brno 2 6 097
439. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 4 6 032
440. Buček Martin YC RODOP 1 6 025
440. Kolář Petr YC RODOP 1 6 025
442. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 8 6 019
443. Kittler Jan YC LS Brno 6 6 003
444. Ircing Jaroslav Olšovec Jedovnice 4 5 950
445. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 5 909
446. Crháková Magda Jachtklub Brno 1 5 857
447. Hartmann Pavel ČWA 9 5 848
448. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 7 5 784
449. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 8 5 756
450. Bobková Eva Baník Ostrava 4 5 727
451. Šedivý Bořek YC LS Brno 11 5 724
452. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 8 5 690
453. Bezušková Jana YC Neratovice 2 5 665
454. Lejhanec Jiří YC Pardubice 3 5 645
455. Šlechta Jiří JK Černá v Pošumaví 5 5 643
456. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 6 5 638
457. Koutná Kamila YC Bystrc Brno 7 5 637
458. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 5 5 635
459. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 1 5 634
460. Petrovský Jan Jachtklub Brno 9 5 573
461. Skála Pavel JK Cheb 3 5 564
462. Kopecký Jaroslav JK Královská 7 5 548
463. Třeček Čeněk SK Halza 1 5 505
463. Filip Martin SK Halza 1 5 505
465. Krsička Martin YC CERE 7 5 491
466. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 9 5 468
467. Hruška Martin T. J. Sokol Vrané II 9 5 459
468. Hudec Adam YC Neratovice 3 5 446
469. Korvas Filip ČYK 4 5 398
470. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 5 351
471. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 10 5 307
472. Šormová Marcela YC LS Brno 2 5 305
473. Dlouhý Antonín Císařská louka 4 5 264
474. Ježek Bohumil Slavoj Litoměřice 11 5 167
475. Beneš Pavel T. J. Sokol Vrané II 7 5 154
476. Podzimek Antonín ČYK 4 5 148
477. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 6 5 071
478. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 8 5 065
479. Vlach Martin YC Neratovice 6 5 064
480. Dragoun Dominik JK Plzeň 9 5 058
481. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 5 5 057
482. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 5 055
483. Martinka Jiří YC RODOP 2 5 031
484. Hudec Václav YC Neratovice 5 5 025
485. Knorr Jindřich VS Duchcov 5 5 020
486. Bidlová Jitka YC LS Brno 2 5 015
487. Kršňák Jakub VS Duchcov 7 5 014
488. Stupka Jiří YC Kladno 1 4 952
488. Voskovec Filip YC Kladno 1 4 952
490. Indrák Václav Sokol Tovačov 5 4 933
491. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 9 4 897
492. Komárek Zdeněk YC Pardubice 6 4 852
493. Myška Filip IWS Club Nechra 5 4 816
494. Ouška Miloslav Chemička Ústí 4 4 772
495. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 6 4 680
496. Cenek Miroslav Ing.m. Jachtklub Brno 2 4 635
497. Matějková Adéla VS Duchcov 11 4 628
498. Novák Petr YC LS Brno 1 4 625
498. Sokol Petr ALT Vaurien 1 4 625
500. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 7 4 603
501. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 3 4 597
502. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 3 4 590
503. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 5 4 568
504. Šimáček Roman YC Kladno 5 4 492
505. Němec Milan KJ Těrlicko 10 4 422
506. Sanková Lenka VS Duchcov 7 4 398
507. Polidar Martin JK Cheb 8 4 368
508. Fiala Lukáš Lokomotiva Plzeň 7 4 364
509. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 5 4 360
509. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 5 4 360
511. Knorr Luděk VS Duchcov 4 4 335
512. Směšný Petr ALT Evropa 1 4 331
513. Hotovec Jan YC Jezero Hlučín 4 4 329
514. Jelínek Tomáš YC Kladno 9 4 319
515. Hyk Jan YC ČSA 6 4 295
516. Dragoun Vítek JK Plzeň 7 4 294
517. Fiala Eduard YC LS Brno 7 4 289
518. Labuda Ondřej YC LS Brno 8 4 258
519. Marečková Renata MUDr. Jachtklub Brno 5 4 231
520. Pavlíková Barbara YC CERE 3 4 223
521. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 3 4 222
522. Holanec Petr ALT Melges 24 1 4 218
522. Zeman Jan ALT Melges 24 1 4 218
522. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 4 218
522. Čagan Martin Jachtklub Brno 1 4 218
522. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 4 218
522. Taschner Karel ALT Melges 24 1 4 218
522. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 4 218
529. Fiala Martin YC Znojmo 5 4 216
530. Strejček Radim Sokol Palkovice 7 4 181
531. Toth Martin ČWA 4 4 156
532. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 4 4 148
533. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 8 4 136
534. Lorenz Alan JK Česká Lípa 3 4 111
535. Fišer Roman JK Královská 3 4 088
536. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 5 4 085
536. Přikryl Petr LS Kroměříž 4 4 085
538. Netík Pavel YC Velké Dářko 3 4 059
539. Kraft Jiří VS Duchcov 3 4 032
539. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 3 4 032
541. Činčera Marek JK Sokolov 5 3 997
542. Alexová Beata YC LS Brno 3 3 963
543. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 4 3 934
544. Lachner Vít YC Neratovice 2 3 925
545. Uher Ondřej ALT Formula 20T 3 3 910
546. Ďásek František JK Cheb 4 3 899
547. Obrtelová Barbora Sokol Tovačov 5 3 893
548. Červený Martin JK Plzeň 9 3 888
549. Malý Zdeněk jn. JK Královská 3 3 875
550. Marval Jakub T. J. Sokol Vrané II 8 3 853
551. Koláčný Rudolf ALT FB 5 3 851
552. Soukup Aleš VS Duchcov 10 3 837
553. Porkert Zdeněk ČYK 1 3 833
553. Rössler ml. Josef ČYK 1 3 833
555. Hýža Jiří Jachtklub Brno 1 3 831
556. Švíková Kateřina YC CERE 3 3 828
557. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 6 3 823
558. Hejna Jan Baník Ostrava 4 3 821
558. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 3 821
560. Bitomský Martin YC Jezero Hlučín 4 3 812
561. Löwitová Olga Císařská louka 3 3 801
562. Himmelová Klára YC Kladno 9 3 795
563. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 7 3 776
564. Novák Adam YC Jezero Hlučín 8 3 765
565. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 2 3 730
566. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 6 3 727
567. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 4 3 694
567. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 4 3 694
569. Ochec Jan ČYK 2 3 650
570. Fialová Adéla ČYK 7 3 635
571. Beneš Marian JK Slavia Havířov 5 3 621
571. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 5 3 621
573. Pešek Vítězslav YC LS Brno 7 3 614
574. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 8 3 610
575. Cvan Martin YC LS Brno 4 3 592
576. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 5 3 531
577. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 3 520
578. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 2 3 505
579. Rathouský Jiří JK Královská 4 3 472
580. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 3 3 467
581. Kulhánková Nikita ČYK 5 3 434
582. Podolský Miloš Chemička Ústí 3 3 412
582. Červinka Lukáš Chemička Ústí 3 3 412
584. Otto Karel YC LS Brno 6 3 381
585. Štamberg Zdeněk FD Club UO 6 3 377
585. Kopecký Josef FD Club UO 6 3 377
587. Rameš Ivan JK Česká Lípa 1 3 303
588. Havrda Luboš Delfín Jablonec 4 3 302
589. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 3 3 291
590. Ach-Hübner Otakar YC LS Brno 5 3 275
591. Fučikovský Jan JK Sokolov 4 3 270
592. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 3 257
592. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 3 257
594. Wehrenbergová Anna YC Kladno 5 3 245
595. Fiala Šimon Spolek Vodník 4 3 225
596. Staňková Tereza YC CERE 6 3 214
597. Kudláček Pavel ČWA 1 3 200
597. Suderová Tereza Baník Ostrava 1 3 200
599. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 6 3 165
600. Sünderhauf Radek ČYK 1 3 162
600. Horvath Vojtěch ČYK 1 3 162
600. Sünderhauf Jan ČYK 1 3 162
600. Sünderhauf Zdeněk ČYK 1 3 162
600. Leontovič Roman ČYK 1 3 162
605. Tošovský Miroslav ing. YC Vysoké Mýto 1 3 119
605. Renelt Robin Jednoráz.licence 1 3 119
605. Renelt Robin Jednoráz.licence 1 3 119
608. Petráň Petr Bohemia Poděbrady 8 3 108
609. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 4 3 106
610. Malnocký Roman ČYK 6 3 087
611. Viták František JK Plzeň 6 3 079
612. Ouška Miloslav Chemička Ústí 3 3 074
612. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 3 074
614. Zielonková Ivona KJ Těrlicko 5 3 049
615. Defer Tristan Jachtklub Brno 8 3 044
616. Riedel Ota VS Duchcov 6 2 999
617. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 6 2 995
618. Dostálová Žaneta YC Pardubice 5 2 985
619. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 4 2 970
619. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 4 2 970
619. Hauer Petr Slavoj Hluboká 4 2 970
622. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 7 2 966
623. Staněk Jan YC Doksy 6 2 961
624. Čihák Tomáš SK Tři sestry 1 2 953
625. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 6 2 941
626. Gebhart Jan JK Cheb 4 2 936
627. Koutná Martina YC Bystrc Brno 1 2 930
628. Himmel Jiří YC Kladno 9 2 925
629. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 5 2 904
630. Lorenc Miloslav JK Královská 2 2 851
631. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 5 2 828
632. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 8 2 820
633. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 2 812
634. Buchta Jan ALT FB 4 2 806
635. Pivnička Jakub YC Znojmo 3 2 782
635. Liczmanová Jana Baník Ostrava 2 2 782
637. Altmann Tomáš SST klub Plzeň 6 2 781
638. Čáp Jiří ČYK 6 2 763
639. Malý Zdeněk JK Královská 1 2 750
639. Kudrna Tomáš JK Královská 1 2 750
639. Hradecký Jaromír JK Královská 1 2 750
642. Grim Patrik Lokomotiva Plzeň 8 2 747
643. Plecitý Marek JK Toušeň 2 2 711
644. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 3 2 672
645. Chyťová Marcela YC LS Brno 2 2 664
646. Bauer Karel YC CERE 3 2 655
647. Dostálová Vlasta YC Pardubice 5 2 638
648. Himmel Jiří YC Nechranice 4 2 619
649. Teubnerová Kateřina Císařská louka 1 2 615
650. Chodura Leopold ČYK 4 2 613
651. Benešová Jitka Chemička Ústí 6 2 596
651. Beneš Jiri Chemička Ústí 6 2 596
653. Neumann Jakub T. J. Sokol Vrané II 6 2 593
654. Busta Helena JK Královská 6 2 591
655. Kornesczuk Michal YC Kladno 1 2 580
655. Holubová Tereza ČYK 1 2 580
657. Moučka Vítězslav YC Velké Dářko 2 2 575
657. Volf Vojtěch YC Jezero Hlučín 2 2 575
659. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 4 2 547
660. Jegorov Boris JK Černá v Pošumaví 3 2 482
661. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 4 2 469
662. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 3 2 456
663. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 2 2 441
664. Novotný Martin Slavoj Hluboká 5 2 425
665. Vaculka Zbyněk YC LS Brno 5 2 422
666. Havrda Vojta Delfín Jablonec 3 2 414
667. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 2 412
667. Struha Jan YC Neratovice 2 2 412
667. Motýl Jindřich ALT Melges 24 1 2 412
667. Fajmon Blahoslav ALT Melges 24 1 2 412
671. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 8 2 386
672. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 6 2 382
672. Svoboda Petr Bohemia Poděbrady 6 2 382
674. Jurečka Šimon ČYK 4 2 373
675. Stránská Lucie YC SaS 1 2 369
676. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 4 2 366
677. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 5 2 348
678. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 7 2 343
679. Slívová Jana YC Nechranice 2 2 341
680. Hájek Libor JK Cheb 4 2 324
681. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 4 2 307
682. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 5 2 291
682. Vachel František JK Černá v Pošumaví 5 2 291
684. Boboš David YC Znojmo 5 2 285
685. Nováková Ludmila YC LS Brno 4 2 272
686. Rott Jan JK Plzeň 7 2 267
687. Hanzlík Aleš Sokol Tovačov 5 2 253
688. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 4 2 227
689. Broul Stanislav Delfín Jablonec 3 2 165
690. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 4 2 163
691. Flösslerová Michaela YC LS Brno 4 2 150
692. Vavřík Petr HTJ Odra Ostrava 1 2 109
692. Slíva Jakub YC Nechranice 1 2 109
694. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 5 2 106
695. Fišer Josef VS Duchcov 4 2 101
696. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 4 2 096
697. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 5 2 091
698. Krsička Lukáš YC CERE 5 2 058
699. Hrubý Jiří JK Plzeň 8 2 055
700. Alexa Miloš YC LS Brno 4 2 015
701. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 1 2 010
701. Jindřichová Markéta JK Cheb 1 2 010
703. Konopáč Aleš T. J. Sokol Vrané II 6 2 009
704. Rešl Pavel VS Duchcov 4 2 006
705. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 4 2 004
705. Vavřička Zdeněk YC Kladno 4 2 004
707. Tupý Petr YC LS Brno 4 1 997
708. Navrátil Jan Sokol Tovačov 2 1 973
709. Titěra Richard YC CERE 3 1 968
709. Lambl Vladimír YC Neratovice 2 1 968
711. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 1 962
712. Mayerbergová Ilona YC LS Brno 1 1 935
713. Uher Ondřej ALT Formula 20T 4 1 934
713. Sekera Petr VS Duchcov 3 1 934
715. Veit Martin YC Pardubice 4 1 929
715. Krejza Filip YC Pardubice 4 1 929
717. Crhák Jindřich Jachtklub Brno 1 1 923
718. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 3 1 914
719. Kršňák Jan VS Duchcov 7 1 895
720. Vít Jaroslav JK Plzeň 4 1 885
721. Utíkal Petr JK Olomouc 1 1 871
722. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 2 1 851
723. Němec Vladislav SK Halza 1 1 831
723. Šídlo Petr SK Halza 1 1 831
725. Krhounek Petr Prazdroj Plzeň 2 1 828
726. Štrunc Jan YC Neratovice 1 1 803
727. Houška Filip Sokol Dobřichovice 2 1 798
728. Červený Aleš ASK Lovosice 1 1 788
728. Červený Mojmír ASK Lovosice 1 1 788
730. Daněk Tomáš YC LS Brno 2 1 784
731. Vyšín Miroslav ČYK 2 1 780
732. Švec Ladislav ČWA 3 1 775
733. Popper Kamil YC Doksy 2 1 765
734. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 4 1 764
735. Diviš Ivo YC Dyje 4 1 753
736. Krejčiřík Jan YC LS Brno 1 1 734
737. Přidal Radim JK Prostějov 2 1 723
738. Makrlík Dušan JK Klatovy 5 1 718
739. Hůla Miloš ČYK 4 1 705
740. Zvěřina Václav VS Duchcov 5 1 701
740. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 5 1 701
742. Goteltová Stanislava ASK Lovosice 2 1 699
742. Gottelt Ladislav ASK Lovosice 2 1 699
744. Bednář Jan ALT Optimist 3 1 695
745. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 1 682
746. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 3 1 678
747. Kotek Ota JK Staré Splavy 3 1 671
748. Waas František Lokomotiva Plzeň 3 1 635
749. Satranský Radek YC Pardubice 4 1 625
750. Marek František JK Černá v Pošumaví 2 1 620
751. Dragoun Ivan JK Plzeň 4 1 618
752. Obermajer Marek SK Nový Knín 1 1 614
753. Burska Zofia YC CERE 1 1 608
754. Lindová Karolina YC Kladno 4 1 607
755. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 2 1 597
755. Bazler Petr ASK Lovosice 2 1 597
757. Horáček Marek LS Kroměříž 1 1 579
758. Štěch Stanislav JK Královská 3 1 571
759. Chlup Jan YC Dyje 2 1 569
760. Vodáček Tomáš YC LS Brno 3 1 563
761. Alexa David YC LS Brno 3 1 559
762. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 4 1 555
763. Halátek Dalibor YC Jezero Hlučín 3 1 551
764. Riedel Michal VS Duchcov 3 1 549
765. Hahn Michal YC Jezero Hlučín 3 1 545
766. Havelka Pavel YC Pardubice 6 1 541
767. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 3 1 524
767. Bartoněk Daniel YC Jezero Hlučín 5 1 524
769. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 1 1 519
770. Heneš David JK Olomouc 3 1 515
771. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 2 1 507
772. Růžička Marek Slavoj Hluboká 4 1 499
773. Nuc Jindřich JK Plzeň 5 1 494
774. Majtás Vít Bohemia Poděbrady 3 1 475
775. Hradecký Jaromír JK Královská 4 1 457
776. Moučková Hana YC Velké Dářko 3 1 451
777. Havelka Pavel YC Pardubice 5 1 440
778. Malec Martin YC LS Brno 2 1 409
779. Petr Jiří VS Duchcov 5 1 391
780. Drahorádová Lucie JK Cheb 3 1 388
781. Krausová Miroslava JK Černá v Pošumaví 3 1 382
782. Schrollová Eva YC Písek 3 1 376
782. Dlouhý Radek YC Pardubice 2 1 376
784. Kantor František YC LS Brno 1 1 360
784. Blahuta Libor Baník Ostrava 1 1 360
786. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 1 1 356
786. Pexa Tomáš SC Testudo 1 1 356
786. Brožek Pavel SC Testudo 1 1 356
786. Holík Jiří SC Testudo 1 1 356
786. Lux Vlastimil SC Testudo 1 1 356
786. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 1 356
792. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 2 1 351
792. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 2 1 351
794. Hloch Tomáš JK Olomouc 3 1 339
795. Mareš Miloslav YC Pardubice 2 1 304
796. Švestka Blahoslav YC Velké Dářko 1 1 298
797. Resch Radko ČYK 1 1 291
798. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 2 1 290
799. Lojka Michal JK Černá v Pošumaví 1 1 287
799. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 3 1 287
801. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 4 1 269
801. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 4 1 269
803. Hieková Romana Chemička Ústí 1 1 259
803. Vitáková Anna JK Plzeň 5 1 259
805. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 1 257
805. David Josef YC Znojmo 3 1 257
807. Haslmannová Mirka YC Vysoké Mýto 2 1 256
807. Procházková Bára YC Znojmo 2 1 256
807. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 2 1 256
810. Mika Radek ČWA 2 1 247
811. Mixán Martin Lokomotiva Plzeň 5 1 242
812. Handl Erich YC Kladno 2 1 231
813. Štěpánek Jiří VS Duchcov 2 1 230
814. Jablonka Michal Prazdroj Plzeň 3 1 228
815. Touval Jan ČWA 3 1 221
816. Horáček Tomáš Bohemia Poděbrady 2 1 209
817. Urbánek Zdeněk Sokol Mohelnice 1 1 206
817. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 1 206
817. Landkammer Jan YC Neratovice 1 1 206
817. Jodas Jiří YC Neratovice 1 1 206
817. Struha Milan YC Neratovice 1 1 206
822. Staňa Ivo Baník Ostrava 2 1 191
822. Fišerová Barbora Baník Ostrava 2 1 191
824. Cíglerová Jana YC Bystrc Brno 3 1 190
825. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 1 1 189
826. Pilařová Tereza JK Sokolov 3 1 188
827. Chrz Jaroslav ČYK 1 1 187
827. Guryča Daniel YC CERE 1 1 187
827. Ježková Jana YC CERE 1 1 187
830. Škoda Vít YC Neratovice 3 1 163
831. Opletalová Ivana JK Plzeň 6 1 161
832. Kolář Michal ASK Lovosice 1 1 155
832. Herink Miroslav ASK Lovosice 1 1 155
834. Štajnrt Michal ALT Tornado 2 1 145
834. Fanta Miroslav YC LS Brno 1 1 145
836. Dio Jan JK Klatovy 2 1 126
837. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 125
838. Dudák Matěj YC CERE 3 1 111
839. Dymeš Tomáš YC RODOP 1 1 108
839. Švík František YC RODOP 1 1 108
841. Šmiček Václav YC Jezero Hlučín 3 1 107
842. Krejčí Tomáš JK Cheb 2 1 106
843. Chmelová Jana Císařská louka 2 1 095
843. Chmelová Anna Císařská louka 2 1 095
845. Bulířová Alexandra JK Staré Splavy 1 1 093
846. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 080
847. Žákovčíková Alžběta YC Jezero Hlučín 2 1 067
848. Bauerová Markéta YC CERE 1 1 055
849. Čechura Martin Lokomotiva Plzeň 4 1 053
850. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 5 1 052
851. Novák Martin YC Kovářov 2 1 041
851. Novák Aleš YC Kovářov 2 1 041
853. Zídková Kateřina YC Lipno nad Vltavou 3 1 033
854. Burdová Michaela ČYK 1 1 032
854. Nápravníková Barbora ČYK 1 1 032
856. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 2 1 030
857. Motz Daniel ČWA 2 1 028
858. Samson Richard YC LS Brno 3 1 023
859. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 3 1 021
860. Šachl Zdeněk VS Duchcov 2 1 014
860. Šachl Zdeněk VS Duchcov 2 1 014
862. Petřík Roman YC Velké Dářko 2 1 010
863. Vašutová Erika ČYK 3 1 004
864. Dlabač Libor JK Klatovy 1 998
865. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 967
866. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 2 964
867. Novák Jaroslav YC Doksy 2 958
868. Otta Jiří Sokol Tovačov 1 957
869. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 954
870. Štolba Pavel JK Černá v Pošumaví 1 946
870. Lindová Klára YC Kladno 1 946
872. Dědič Roman JK Staré Splavy 2 945
872. Dědič Daniel JK Staré Splavy 2 945
874. Šafář Jan ALT Tornado 2 941
875. Junek Vladimír JK Olomouc 3 931
876. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 3 930
877. Audy Petr Jachtklub Brno 2 928
877. Pitelka Martin JK Staré Splavy 2 928
879. Osina Michal YC Jezero Hlučín 5 909
879. Vondrouš Radek JK Olomouc 4 909
881. Halátek Adam YC Jezero Hlučín 3 901
882. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 4 897
882. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 2 897
884. Lehečka Milan JK Olomouc 3 895
885. Culek st. Jindřich YC Kotva Pha 3 881
886. Páleníček Milan YC Kladno 1 879
887. Florián Jaroslav YC Kladno 3 878
888. Stáňa Ivo Baník Ostrava 2 874
888. Staňová Justýna Baník Ostrava 2 874
890. Polák Jiří VS Duchcov 3 863
891. Procházka Jan JK Plzeň 5 849
892. Pavlík Jiří YC LS Brno 1 831
893. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 4 821
894. Podlenová Šárka ČYK 2 808
895. Knorr Petr VS Duchcov 1 800
895. Jindřich Rostislav JK Cheb 2 800
897. Ševčík Martin WS Club VD 2 780
898. Hofmann Lubomír YC Velké Dářko 1 753
899. Marek Jan A.N.V. 1 734
900. Wolk Roland YC LS Brno 1 721
901. Kučera Miroslav Delfín Jablonec 1 703
901. Zikmund Martin Delfín Jablonec 1 703
901. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 703
904. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 689
905. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 1 678
906. Staník Antonín YC Velké Dářko 1 672
906. Jindra Svatopluk ČYK 1 672
908. Uher Ondřej ALT Formula 20T 1 653
909. Žákovčíková Michaela YC Jezero Hlučín 1 646
910. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 1 636
911. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 4 633
912. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 2 630
913. Blecha Vladimír JK Královská 2 618
914. Nedvědický Saša ČYK 1 616
915. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 611
916. Laštovka Milan JK Plzeň 3 607
917. Holanec Jan ALT Melges 24 1 606
917. Kuchta Dominik Sokol Tovačov 2 606
917. Novák Jiří ALT Melges 24 1 606
917. Schmiedová Petra YC Nové Sedlo 1 606
917. Schmied Martin YC Nové Sedlo 1 606
917. Horáček Jakub Bohemia Poděbrady 3 606
923. Veříš Matěj Slávia Česká Skalice 1 594
924. Živná Veronika YC PanCzech 1 587
925. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 578
925. Morávek Roman ČWA 1 578
927. Bakošová Fany YC CERE 1 575
927. Soukup Jiří JK Královská 3 575
929. Paul Tomáš YC Kovářov 3 573
930. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 3 566
931. Kubisz Jakub Slavoj Český Těšín 1 554
931. Joza Lukáš JK Staré Splavy 1 554
933. Hulínský Martin ČWA 1 543
934. Špírek Tomáš JK Královská 3 526
935. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 2 524
936. Nováková Kateřina YC LS Brno 2 523
937. Kapička Tomáš Bohemia Poděbrady 2 505
937. Navrátil Antonín ČYK 1 505
937. Wehrenberg Petr YC Kladno 2 505
940. Jurečka Šimon Císařská louka 1 489
940. Jurečka Pavel Císařská louka 1 489
942. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 2 487
943. Bartoň Milan YC Pardubice 1 481
944. Dražková Zdena JK Královská 1 477
945. Loudín Bohumil JK Královská 2 474
946. Srb Dušan Delfín Jablonec 1 470
947. Janů Michal Sokol Dobřichovice 1 465
948. Červená Martina JK Plzeň 2 463
949. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 462
950. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 1 452
950. Čutka Michael YC DIM Bezdrev 1 452
950. Bix David YC Znojmo 1 452
953. Hašová Karin YC Jezero Hlučín 1 440
953. Vávra Jaroslav JK Královská 2 440
953. Šmídová Pavla YC Neratovice 1 440
956. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 430
957. Bradáčová Zuzana YC CERE 1 404
957. Florian Jan Jednoráz.licence 1 404
957. Dohnal Petr Sokol Tovačov 1 404
957. Packová Alexandra KJ Těrlicko 2 404
957. Turbová Tereza YC LS Brno 1 404
957. Novotný David YC CERE 1 404
957. Trčka Miroslav Baník Most 2 404
957. Stárek Jan ALT RS 1 404
957. Sedlařík David LS Kroměříž 1 404
957. Blahník Radovan Chemička Ústí 2 404
957. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 2 404
957. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 2 404
957. Turba Marek YC LS Brno 1 404
957. Praženka Petr JK Staré Splavy 1 404
957. Fiala Jan ČYK 1 404
957. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 2 404
957. Fiala Ladislav YC Znojmo 1 404
957. Dohnalová Monika Sokol Tovačov 1 404
957. Ptašniková Anežka ALT Formula 20T 1 404
957. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 1 404
977. Kovaříková Martina YC Dvořiště-Lišov 1 387
977. Maroušešk Petr YC Kladno 4 387
979. Veselý Tomáš YK CERE Plzeň 1 374
980. Soukupová Karolína JK Královská 2 371
981. Pinc Tomáš Baník Most 1 370
982. Kupská Martina YC LS Brno 1 367
982. Kupská Markéta YC LS Brno 1 367
984. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 1 360
985. Vlačiha Josef JK Královská 1 354
986. Fousek Jaromír TJ STAR Praha 1 344
986. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 1 344
986. Kadlecová Veronika YC Kladno 2 344
989. Teubner Jan Císařská louka 1 329
990. Stachová Věra Lokomotiva Plzeň 2 327
991. Šula Martin A.N.V. 1 323
991. Plodek Adam YC Pardubice 1 323
993. Ehl Vladimír WS Club VD 2 303
993. Kovaříková Gabriela YC Dvořiště-Lišov 1 303
993. Cvachová Aneta Spartak Modřany 3 303
993. Vaculka Patrik YC LS Brno 1 303
993. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 1 303
993. Trňák Lukáš LS Kroměříž 1 303
993. Marečková Lenka JK Staré Splavy 1 303
993. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 3 303
993. Faltys David Bohemia Poděbrady 2 303
1002. Plzenská Jana T. J. Sokol Vrané II 1 297
1003. Špedl Miroslav JK Klatovy 2 294
1003. Svoboda Pavel YC Kladno 1 294
1005. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 277
1006. Bulant Jiří Císařská louka 1 267
1006. Bulantová Zuzana Císařská louka 1 267
1006. Bulant Jiří Císařská louka 1 267
1009. Nejezchleba Jakub YC LS Brno 2 260
1010. Vrana Jan JK Královská 2 248
1011. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 1 247
1012. Horal Jan Císařská louka 1 239
1013. Lindová Kateřina YC Kladno 2 235
1014. Zradička Drahomír Bohemia Poděbrady 1 226
1015. Klabík Josef Císařská louka 1 213
1016. Spousta Petr YC LS Brno 1 210
1017. Žákovčík Vladimír JK Ostrava Poruba 1 202
1017. Hrušovský Jiří Slavoj Český Těšín 1 202
1017. Flosmanová Kristýna TJ Jiskra Třeboň 1 202
1017. Richter Zdeněk YC Doksy 1 202
1017. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 1 202
1017. Žáček Jiří Baník Ostrava 1 202
1017. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 1 202
1017. Sládek Jan YC Lipno nad Vltavou 1 202
1017. Kubálková Lucie Bohemia Poděbrady 2 202
1026. Nováková Kateřina JK Černá v Pošumaví 1 191
1026. Kraus Tomáš JK Černá v Pošumaví 1 191
1028. Janda Tomáš ALT Formula 20T 1 180
1028. David Josef YC Znojmo 1 180
1030. Havelka Jiří Delfín Jablonec 1 168
1031. Štěpánek Jindřich JK Královská 1 162
1031. Štěpánková Barbora JK Královská 1 162
1033. Defer Leon Jachtklub Brno 1 139
1034. Hůlka Ctibor ALT Tornado 1 137
1035. Slabý Jan JK Královská 1 132
1036. Jelínek Jiří Císařská louka 1 111
1037. Novák Tomáš YC Jezero Hlučín 1 101
1037. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 1 101
1037. Spodniak Petr JK Královská 1 101
1037. Sedlařík Marcel LS Kroměříž 1 101
1037. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1037. Lederer Pavel JK Královská 1 101
1037. Novohradský Pavel YC Pardubice 1 101
1037. Mesány Rudolf VS Duchcov 1 101
1045. Viták František JK Plzeň 1 0
1045. Tyllová Petra JK Královská 2 0
1045. Huček Petr Slávia Česká Skalice 1 0
1045. Andrejsek Karel Delfín Jablonec 1 0
1045. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 1 0
1045. Ptašnik Tadeáš ALT Formula 20T 1 0
1045. Hrudka Josef JK Královská 2 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ