POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2013




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1165 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Koštýř Michal YC CERE 27 142 166
2. Maier Michael YCR Roudnice 16 110 667
3. Keblová Lucie ČYK 28 104 279
4. Fiala Petr YC Neratovice 14 93 589
5. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 21 92 969
6. Křížek David Lokomotiva Plzeň 18 88 166
7. Teubnerová Anna ČYK 30 80 509
8. Kamenský Radim YC Velké Dářko 14 77 181
9. Teplý Viktor Jachtklub Brno 13 73 924
10. Verner Jaroslav JK Toušeň 21 72 590
11. Novotný Štěpán JK Cheb 18 71 446
12. Doležal Tomáš ČYK 19 68 029
13. Hendrych Václav YC Doksy 19 67 287
14. Rybáček Josef YC Doksy 17 66 516
15. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 17 66 458
16. Sivý Josef Slavoj Hluboká 17 65 928
17. Brož Vojtěch ČYK 15 64 602
18. Kučera Petr jun. TJ Rapid Brno 12 63 376
19. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 26 61 458
20. Kořan Petr YC Neratovice 17 60 893
20. Kvasnik Milan YC Neratovice 17 60 893
22. Will Jan Lokomotiva Plzeň 19 60 732
23. Maršálková Blanka LS Brno 30 59 202
24. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 25 59 121
25. Burska Zosia YC CERE 22 59 037
26. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 14 58 994
27. Ptašnik Vladislav ALT Formula 20T 22 57 484
28. Plhoň Adam SK Tři sestry 14 54 342
29. Nápravník Jakub ČYK 19 53 828
30. Čáp Milan YC Neratovice 13 52 230
31. Louda Martin Simon SK Štětí 17 51 090
32. Škráčková Vendula YC Jezero Hlučín 16 50 876
33. Bína Daniel JK Staré Splavy 13 50 403
34. Košvica Jakub LS Brno 27 50 369
35. Rozsypal Martin JK Olomouc 13 50 277
36. Bobek Ondřej Baník Ostrava 12 50 174
37. Lidařík Rudolf LS Brno 12 50 119
38. Vinkl Petr YC Kladno 22 49 155
39. Žák Michal LS Brno 23 47 433
40. Mareček Šimon Jachtklub Brno 11 46 851
41. Jedlička Jan YC Neratovice 18 46 601
42. Zita Tomáš ČYK 22 46 398
43. Dobrý Jakub Lokomotiva Plzeň 20 46 258
44. Müller Ondřej SK Štětí 18 45 474
45. Směšný Marek JK Prostějov 14 45 036
46. Vika Tomáš YC CERE 9 44 752
47. Outrata Jiří JK Toušeň 14 44 570
48. Bobek Pavel Baník Ostrava 9 44 455
49. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 11 44 200
50. Vacula Martin JK Staré Splavy 19 43 970
51. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 16 43 223
52. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 10 43 097
53. Kilarová Marie Baník Ostrava 24 42 072
54. Ott Adam Jachtklub Brno 16 41 705
55. Kafka Roman YC Velké Dářko 16 41 486
56. Procházka Filip YC Neratovice 9 41 280
57. Tkadlecová Sára JK Toušeň 16 41 242
58. Parůžek Jiří JK Toušeň 18 41 151
59. Kališová Lenka Jachtklub Brno 16 40 989
60. Jurečka Matěj ČYK 12 40 878
61. Himmelová Klára YC Kladno 30 40 762
62. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 20 40 739
63. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 9 40 026
64. Moucha Pavel YC Doksy 18 39 409
65. Adam ml. Zdeněk VS Duchcov 8 39 279
66. Doležal Tomáš SK Tři sestry 7 38 227
67. Mielec Lubomír Sokol Palkovice 15 38 129
68. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 14 37 990
69. Hálová Lucie JK Toušeň 16 37 660
70. Winkler Pavel JK Toušeň 9 37 486
71. Bezděk David Jachtklub Brno 14 37 161
72. Skalický Vladimír LK Štěchovice 16 36 919
73. Janča Jean-Baptiste LS Brno 20 36 749
74. Plecitý Martin JK Toušeň 13 36 646
75. Himmel Jiří YC Kladno 30 36 124
76. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 17 35 648
77. Tupý Petr LS Brno 23 35 336
78. Slíva Jakub YC Nechranice 6 34 912
79. Kliment Michal YC Neratovice 10 34 857
80. Hakl David LS Brno 19 34 711
81. Wehrenberg Lukáš YC Kladno 18 34 548
82. Roček Roman YC Neratovice 11 34 490
83. Piklová Veronika YC Lipno nad Vltavou 6 34 314
84. Satoránský Pavel SK Tři sestry 6 34 195
85. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 14 33 755
86. Drahorád Petr JK Cheb 14 33 703
87. Hrubý Jiří SK Štětí 9 33 581
88. Cintl Václav JK Česká Lípa 12 33 503
89. Jochovič Josef YC Neratovice 11 33 160
90. Audyová Markéta Jachtklub Brno 11 33 130
91. Jarošová Natálie ČYK 19 33 104
92. Mika Radek YC SaS 16 32 840
93. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 11 32 585
94. Slíva Martin ČWA 8 32 448
95. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 14 32 446
96. Ščerba Kamil Sokol Palkovice 15 32 206
97. Elstner Pavel ČYK 1 32 000
98. Pourová Barbora ČYK 20 31 817
99. Krsička Michal YC CERE 12 31 741
100. Viták František JK Plzeň 19 31 734
101. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 8 31 453
102. Chlupová Kateřina KJ Těrlicko 10 31 290
103. Vychová Zuzana YC Neratovice 17 31 198
104. Skořepová Eva JK Toušeň 9 31 026
105. Tkadlec Tadeáš JK Toušeň 16 30 996
106. Čermák Jaroslav YC Pardubice 14 30 871
107. Chudoba Stanislav SK Tři sestry 6 30 839
108. Košťál Petr YC Pardubice 13 30 683
109. Audy Dan Jachtklub Brno 11 30 542
110. Altmannová Kateřina Lokomotiva Plzeň 24 30 537
111. Škoda Michal YC Neratovice 16 30 437
112. Michalčin Jiří SK Tři sestry 6 30 372
113. Preibischová Michaela YC Regent 7 30 136
114. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 18 30 130
115. Šedivák Kryštof Lokomotiva Plzeň 14 29 713
116. Moučka ml. Vítězslav YC Velké Dářko 12 29 558
117. Janderová Klára YC SaS 17 29 376
118. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 11 29 268
119. Mrzílková ml. Lenka YC Neratovice 9 29 216
120. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 14 29 063
121. Šmídová Petra KJ Těrlicko 7 29 004
122. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 12 28 996
123. Hrubý Pavel ČWA 12 28 964
124. Mannelová Anežka TJ Lanškroun 15 28 858
125. Kučera Petr sen. TJ Rapid Brno 14 28 762
126. Pavlíková Barbora YC CERE 13 28 682
127. Stránská Lucie VS Duchcov 13 28 599
128. Vaszi Mikuláš SK Štětí 15 28 539
129. Soukal ml. Miloslav YC Neratovice 15 28 305
130. Houdek Roman LS Brno 6 28 159
131. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 23 28 118
132. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 12 28 085
133. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 10 27 900
134. Klimešová Tereza Prazdroj Plzeň 23 27 660
135. Bezděková Martina Jachtklub Brno 15 27 476
136. Červenka Matouš JK Olomouc 16 26 845
137. Lambl Vojtěch YC Neratovice 13 26 839
138. Kafka Richard YC Velké Dářko 16 26 573
139. Pinďák Josef SK Štětí 11 26 519
140. Stoklásek Petr SK Tři sestry 5 26 162
141. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 9 26 076
142. Wehrenbergová Anna YC Kladno 15 25 846
143. Hálová Kateřina JK Toušeň 11 25 797
144. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 13 25 676
145. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 12 25 619
146. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 12 25 579
147. Mannel Dominik TJ Lanškroun 20 25 314
148. Vacula Karel YC Znojmo 12 25 140
149. Švíková Kateřina YC CERE 10 25 011
150. Žáček Jiří Baník Ostrava 9 24 930
151. Dobrá Tereza Lokomotiva Plzeň 19 24 746
152. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 17 24 666
153. Dolejš Rudolf ČWA 10 24 574
154. Kubíková Dana Olšovec Jedovnice 7 24 505
155. Vychová Eliška YC Neratovice 10 24 066
156. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 13 24 044
157. Krsička Lukáš YC CERE 12 23 810
158. Vacula Jan YC Znojmo 11 23 643
159. Slívová Jana YC Nechranice 6 23 598
160. Zanker Zbyněk SK Štětí 9 23 535
161. Hudec Adam YC Neratovice 8 23 049
162. Šilhavý Jaromír YC Kladno 17 23 001
163. Seidl Šimon LS Brno 6 22 958
164. Valdhansová Klára ČYK 10 22 873
165. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 11 22 570
166. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 16 22 483
167. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 13 22 453
168. Plodek Adam YC Pardubice 14 22 412
169. Labuda Ondřej LS Brno 18 22 397
170. Pavlovský Marek LS Brno 12 22 355
171. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 15 22 290
172. Vrána Petr TJ Rapid Brno 10 22 243
173. Mayerbergová Ilona LS Brno 14 22 131
174. Čechura Přemysl Lokomotiva Plzeň 13 21 765
175. Kováčová Tereza JK Prostějov 14 21 694
176. Zíma Jakub ČWA 6 21 023
177. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 12 20 965
178. Kučerová Lucie JK Prostějov 17 20 958
179. Kořanová Michaela YC Neratovice 13 20 930
180. Zárubová Michaela JK Cheb 10 20 804
181. Sobotová Kristýna JK Prostějov 19 20 752
182. Kysilka Jindřich ml. TJ Lanškroun 22 20 627
183. Sovadina Petr LS Kroměříž 17 20 534
184. Čechurová Veronika Lokomotiva Plzeň 12 20 341
185. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 5 20 309
186. Tříska Aleš SK Tři sestry 3 20 272
187. Němec Jiří Slavoj Hluboká 15 20 063
188. Dragoun Dominik JK Plzeň 16 19 754
189. Chalupník Miloslav YC Dyje 6 19 704
190. Musil Tomáš YC RODOP 3 19 623
191. Koubek Zdenek Slavoj Hluboká 15 19 586
192. Pavlovská Alexandra YC Nechranice 11 19 569
193. Blatecký David Jachtklub Brno 5 19 564
194. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 10 19 540
195. Kaiser Ondřej YC Písek 14 19 511
196. Štrunc Jan YC Neratovice 6 19 492
197. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 8 19 383
198. Sláma Ivo Jachtklub Brno 6 19 047
199. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 11 18 994
200. Kmenta Martin Jachtklub Brno 13 18 900
201. Pokorný Jan Slavoj Hluboká 12 18 465
202. Brabec Václav YC Neratovice 5 18 448
203. Hlaváček Matouš ČYK 10 18 444
204. Nevelöš Adam SK Štětí 16 18 439
205. Kořanová Johana YC Neratovice 5 18 407
206. Bachtík Marek YC CERE 4 18 296
207. Podhorec Štefan ml. YC Kladno 11 18 225
208. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 8 18 209
209. Jaroměřská Tereza YC Neratovice 7 18 072
210. Vaculka Zbyněk LS Brno 23 18 035
211. Kršňák Jakub VS Duchcov 19 17 956
212. Postránecký František YC Neratovice 9 17 947
213. Mojdl Ondřej ČYK 20 17 934
214. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 17 17 896
215. Šilhavý Jiří YC Kladno 19 17 818
216. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 13 17 754
217. Hrubý Karel Jachtklub Brno 8 17 706
218. Krsička Martin YC CERE 12 17 602
219. Bobuš David YC Znojmo 6 17 549
220. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 11 17 520
221. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 9 17 436
222. Bílek Stanislav ČYK 1 17 170
223. Burska Iwona YC CERE 11 17 111
224. Pavliš Jiří YC Kovářov 7 17 071
225. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 9 17 068
226. Vácha Martin LS Brno 18 16 899
227. Smrčka Jiří ČYK 15 16 896
228. Bureš Martin TJ Lanškroun 17 16 707
229. Guryča Nikola YC CERE 6 16 635
230. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 16 403
231. Burski Tadeusz ČYK 14 16 269
232. Samec Marek Jachtklub Brno 13 16 026
233. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 7 15 868
234. Sadílek Alexander JK Staré Splavy 5 15 857
235. Horký Adam ČWA 5 15 809
236. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 10 15 773
237. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 7 15 746
238. Malina Tomáš IWS Club Nechra 6 15 723
239. Huk Václav LS Brno 7 15 693
240. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 8 15 682
241. Cintl ing. Václav JK Česká Lípa 8 15 599
242. Kotek Michal JK Staré Splavy 6 15 519
243. Jurečka Šimon ČYK 16 15 504
244. Červený Martin JK Plzeň 13 15 283
245. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 11 15 224
246. Indrák Jiří Sokol Tovačov 6 15 103
247. Lejhanec Filip YC Pardubice 6 15 100
248. Zima Tomáš YC Kladno 3 15 098
249. Richter Zdeněk YC Doksy 12 15 031
250. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 5 14 833
251. Cejnar Lukáš YC CERE 5 14 757
251. Cejnar Matyáš YC CERE 5 14 757
253. Kala Roman YC Doksy 5 14 632
254. Soukup Aleš VS Duchcov 8 14 490
255. Daněk Michal LS Kroměříž 9 14 466
256. Ptašnik Jáchym ALT Formula 20T 5 14 428
257. Babický Josef JK Česká Lípa 10 14 398
258. Skála Filip ČYK 13 14 136
259. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 7 14 122
260. Kršňák Jan VS Duchcov 19 14 045
261. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 14 13 774
262. Hrnčíř Matyáš YC Neratovice 13 13 772
263. Kotek Kamil JK Staré Splavy 6 13 726
264. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 9 13 547
264. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 9 13 547
266. Milerová Anna ČYK 13 13 481
267. Fetterle Jiří JK Česká Lípa 5 13 471
268. Vít Ladislav JK Plzeň 15 13 405
269. Plhoň Eduard SK Tři sestry 5 13 239
270. Bartoňová Tereza TJ Lanškroun 11 13 183
271. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 8 13 177
272. Bláha Martin JK Plzeň 13 13 120
273. Hrnčířová Vendula YC Neratovice 13 13 102
274. Průcha Alexandr Vodní stavby Pha 8 13 076
274. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 8 13 076
276. Gebhart Zdeněk JK Cheb 11 13 064
277. Lejhanec David YC Pardubice 11 13 034
278. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 12 12 954
279. Procházka Jan YC Znojmo 5 12 930
280. Otto Karel LS Brno 12 12 887
281. Topiarzová Magda YC CERE 8 12 768
282. Polášek Tomáš TJ Lanškroun 18 12 709
283. Klusáčková Radka LS Brno 9 12 679
284. Čajčík Jan LS Brno 5 12 573
285. Pokoš Radim VS Duchcov 12 12 511
286. Kmoníček Jiří YC Pardubice 9 12 388
287. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 8 12 290
288. Dvořák Ota YC CERE 7 12 233
289. Vašík Roman LS Brno 13 12 193
290. Myška Filip IWS Club Nechra 6 12 139
291. Štruncová Michaela YC Neratovice 6 12 124
292. Hrdina Patrik YC RODOP 7 12 099
293. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 8 12 046
294. Nejezchleba Jakub LS Brno 18 12 030
295. Hudáková Tereza JK Česká Lípa 13 11 981
296. Šmakalová Pavlína JK Olomouc 13 11 894
297. Kubík Martin Olšovec Jedovnice 14 11 861
298. Zalabáková Denisa Chemička Ústí 5 11 846
298. Zalabák Petr Chemička Ústí 5 11 846
300. Kuš Emil Slavoj Hluboká 11 11 825
300. Pour st. Václav Slavoj Hluboká 11 11 825
302. Lavický Karel YC DIM Bezdrev 5 11 772
303. Lukaščuk Ivan TJ Lanškroun 20 11 730
304. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 8 11 644
305. Moučková Hana YC Velké Dářko 11 11 575
306. Lawson Andrew JK Staré Splavy 18 11 548
307. Šebek Martin LS Brno 13 11 504
308. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 6 11 456
309. Valouch Libor JK Olomouc 12 11 422
310. Vallová Anna LS Brno 19 11 269
311. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 7 11 260
312. Solfronk Antonín YC Nechranice 8 11 217
313. Vít Jaroslav JK Plzeň 11 11 065
314. Podolský Marek YC Znojmo 6 11 028
315. Neumann Lukáš YC RODOP 5 10 972
316. Mareček Josef ml. JK Staré Splavy 9 10 898
317. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 10 10 876
317. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 10 10 876
319. Vitvar Jan Bohemia Apple YC 4 10 821
319. Formánková Kateřina ALT Vaurien 10 10 821
321. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 10 10 816
322. Bartoň David TJ Lanškroun 14 10 815
323. Stejskal Max YC Neratovice 12 10 755
324. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 9 10 720
325. Machovská Lucie ALT Vaurien 6 10 717
325. Machovský Jan ALT Vaurien 6 10 717
327. Záruba Vladimír JK Cheb 4 10 657
328. Staniek Michal KJ Těrlicko 11 10 634
329. Jebavá Markéta YC Neratovice 6 10 631
329. Jebavý Vít YC Neratovice 6 10 631
331. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 6 10 618
332. Sedláček Michal Prazdroj Plzeň 14 10 611
333. Svorová Barbora LS Brno 18 10 566
334. Nuc Mario JK Plzeň 12 10 526
335. Petrová Kristýna VS Duchcov 13 10 492
336. Korych Pavel YC Kladno 6 10 388
337. Kopún Jan Lokomotiva Cheb 7 10 376
338. Pavlišová Michaela YC Kovářov 3 10 352
339. Novohradský Filip YC Pardubice 10 10 332
340. Kleinová Jana JK ČZU 5 10 194
341. Burdová Michaela YC SaS 13 9 998
342. Lončáková Jana JK Staré Splavy 7 9 922
343. Cikrt Tomáš JK Toušeň 7 9 893
344. Korvas Filip ČYK 7 9 889
345. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 9 9 788
346. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 8 9 692
347. Přikryl Petr LS Kroměříž 7 9 661
348. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 13 9 565
349. Vít Radek YC Kladno 7 9 492
350. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 10 9 491
351. Pelar David LS Kroměříž 8 9 486
352. Fiala Martin YC Znojmo 4 9 407
353. Ottová Hana Sokol Tovačov 2 9 393
354. Sladký Martin ČWA 5 9 343
355. Hlavsa Tomáš ALT Laser 6 9 292
356. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 5 9 285
357. Horáček Jonáš Delfín Jablonec 8 9 277
357. Doležalová Eva SK Tři sestry 3 9 277
359. Mann Štěpán TJ Lanškroun 12 9 256
360. Verner Kamil JK Toušeň 4 9 230
361. Haubold Petr Delfín Jablonec 8 9 199
362. Sivý Filip Slavoj Hluboká 11 9 181
363. Holubová Kristýna ČYK 7 9 111
364. Vacula Karel YC Znojmo 12 9 083
365. Rozsypal Jakub JK Olomouc 8 9 050
366. Diviš Ivo YC Dyje 4 9 027
367. Holý Rudolf ČYK 2 9 007
368. Petřík Martin YC Neratovice 6 8 965
369. Štursová Lucie ČYK 11 8 960
370. Mertlová Michaela YC Regent 2 8 952
371. Kuchař Jan YC CERE 3 8 858
372. Kališová Marketa Jachtklub Brno 13 8 848
373. Kotisa Jan ml. JK Černá v Pošumaví 6 8 841
374. Houšková Klára ČYK 12 8 692
375. Procházka Libor YC Neratovice 6 8 687
376. Smutná Veronika JK Staré Splavy 6 8 642
377. Ptáčník Ivan YC Neratovice 7 8 628
378. Chudějová Hana YC Neratovice 6 8 615
379. Zobač Jakub JK Staré Splavy 5 8 584
380. Kratochvíl Jan Lokomotiva Cheb 5 8 578
381. Nápravníková Barbora YC SaS 10 8 577
382. Cvachová Adéla Spartak Modřany 8 8 571
383. Kulhánková Nikita ČYK 12 8 532
384. Gebhart Jan JK Cheb 10 8 521
385. Šindýlek Jiří Bohemia Poděbrady 12 8 513
386. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 5 8 467
387. Bílek Vladimír Sokol Palkovice 10 8 445
388. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 5 8 439
389. Bauerová Šárka YC CERE 5 8 420
390. Rott Jan JK Plzeň 6 8 387
391. Nevelöš Tibor SK Štětí 17 8 341
392. Sobotka Jakub ALT Cat Open 4 8 300
393. Vítovec Matěj YC CERE 8 8 285
394. Mrůzek Pavel YC Regent 6 8 275
395. Tunka Jiří YC Znojmo 6 8 270
396. Koziel Petr YC Vranovská přehr. 5 8 253
397. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 8 8 243
398. Podzimek Antonín ČYK 6 8 237
399. Žižka Zdeněk ČYK 2 8 210
400. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 8 8 186
401. Nováková Ludmila LS Brno 13 8 163
402. Staniek Pavel KJ Těrlicko 5 8 147
403. Kulík Martin YC RODOP 1 8 138
403. Švihlík Martin YC RODOP 1 8 138
403. Klement Pavel YC RODOP 1 8 138
403. Martinka Jiří YC RODOP 1 8 138
403. Buček Martin YC RODOP 1 8 138
408. Šára Michal Sokol Dobřichovice 4 8 076
409. Rozlivková Johana YC CERE 12 8 056
410. Švantner Michal Lokomotiva Plzeň 11 8 051
411. Rozsypal Jakub SK Tři sestry 1 8 033
412. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 2 8 006
413. Mareček Josef JK Staré Splavy 5 7 963
414. Mlčoch Jan Sokol Tovačov 5 7 957
415. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 8 7 947
416. Václavík Jakub JK Česká Lípa 11 7 879
417. Vašík Martin LS Brno 10 7 868
418. Žáková Věra LS Brno 7 7 836
419. Lambl Vladimír YC Neratovice 4 7 822
420. Čihák Vratislav ČANY 2 7 724
421. Kulíková Kristýna TJ Lanškroun 7 7 703
422. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 4 7 659
422. Šimek Karel Slavoj Hluboká 5 7 659
424. Mendík Jan JK Staré Splavy 5 7 636
425. Fikáček Albert Newton YC 3 7 612
426. Karas Tomáš. Jachtklub Brno 2 7 596
427. Sláma Eduard Jachtklub Brno 6 7 577
428. Zídek Zdeněk YC Lipno nad Vltavou 3 7 557
429. Tichánek Michael Sokol Palkovice 8 7 538
430. Hájek Daniel YC CERE 2 7 527
431. Korytář Václav YC Jezero Hlučín 3 7 473
432. Skála David ČYK 6 7 423
433. Kopřiva Luděk VS Duchcov 1 7 388
434. Dvořák Rudolf YC CERE 8 7 376
435. Havel Filip YC Neratovice 4 7 232
436. Konopík Matěj Jachtklub Brno 7 7 217
437. Utíkal Petr JK Olomouc 3 7 207
438. Komendová Kateřina Jachtklub Brno 9 7 179
439. Hartmann Pavel ČWA 6 7 087
440. Kašpar Antonín YC CERE 5 7 080
441. Fousek Filip ALT Tornado 4 7 061
442. Marečková Lucie Jachtklub Brno 4 7 022
443. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 5 7 001
444. Vinkl Daniel YC Kladno 2 6 973
445. Kučera Matěj TJ Lanškroun 17 6 949
446. Loužek Karel JK Plzeň 8 6 914
447. Bartůněk Jan YC Velké Dářko 14 6 906
448. Haken Vladimír WS Club VD 6 6 843
449. Postránecká Klára YC Neratovice 10 6 832
450. Indrák Václav Sokol Tovačov 7 6 825
451. Němec František ALT Tornado 7 6 824
452. Trusíková Hana LS Brno 8 6 792
453. Holub Miloslav YC Znojmo 6 6 774
454. Liška Jakub Newton YC 2 6 772
454. Bacovský Matěj Newton YC 2 6 772
456. Vitoň Jan YC Znojmo 6 6 710
457. Páleníček Milan YC Kladno 4 6 673
458. Priegelhof Karel YC Znojmo 4 6 672
459. Šindýlková Lenka Bohemia Poděbrady 8 6 655
460. Sehnal René YC SaS 2 6 645
461. Korecký Adam JK Plzeň 9 6 476
462. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 4 6 467
463. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 6 6 452
464. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 6 446
465. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 2 6 435
466. Mojdl Martin ALT SF 12 6 429
467. Falta Miroslav ALT Tornado 6 6 411
468. Pavlík Jiří LS Brno 4 6 409
469. Liczmanová Jana Baník Ostrava 5 6 377
470. Ráža Tomáš VS Duchcov 2 6 366
471. Uher Ondřej ALT Formula 20T 5 6 344
472. Krajčovič Milan ALT Melges 24 1 6 331
472. Taschner Karel ALT Melges 24 1 6 331
472. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 6 331
472. Šikmer Jiří ALT Melges 24 1 6 331
472. Zgraja Martin ALT Melges 24 1 6 331
477. Pokorný Vojtěch ALT SF 10 6 245
478. Marek Václav TJ Rapid Brno 11 6 213
479. Altman Jiří Císařská louka 4 6 176
480. Vaszi Mikuláš jr. SK Štětí 3 6 128
481. Hejna Jan Baník Ostrava 6 6 100
481. Mašek Tomáš Baník Ostrava 6 6 100
483. Prokopec Petr YC Pardubice 4 6 075
484. Podhorec Štefan YC Kladno 5 6 048
485. Kittler Jan LS Brno 4 6 045
486. Malec Martin LS Brno 4 6 041
486. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 3 6 041
486. Cíglerová Jana YC Bystrc Brno 3 6 041
489. Bauer František YC CERE 5 6 022
490. Žíla st. Jiří Slavoj Hluboká 11 6 007
491. Hykrda Jan Jachtklub Brno 3 5 931
492. Sakalová Andrea Baník Ostrava 8 5 889
493. Svorová Tereza LS Brno 8 5 869
494. Tkadlec Viktor JK Toušeň 2 5 835
495. Hodač Alois Chemička Ústí 5 5 780
495. Bačinová Olga Chemička Ústí 5 5 780
497. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 8 5 775
498. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 9 5 756
499. Sadílek Viktor JK Staré Splavy 5 5 698
500. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 8 5 610
501. Hemelík Jan ASK Lovosice 3 5 602
501. Luczkow Tomáš ASK Lovosice 3 5 602
503. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 2 5 575
504. Hýža Petr Jachtklub Brno 3 5 573
505. Dybal Vojtěch Baník Ostrava 6 5 548
506. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 7 5 546
507. Vacula Jiří JK Staré Splavy 13 5 478
508. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 8 5 462
509. Sehnal Pavel ČWA 2 5 458
510. Kir Milan IWS Club Nechra 4 5 453
511. Němec Milan KJ Těrlicko 13 5 447
512. Kostečka Vlastimil SK Štětí 7 5 407
513. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 4 5 406
514. Dudák Matěj YC CERE 5 5 385
515. Sünderhauf Zdeněk ČYK 3 5 380
516. Šmídová Pavla YC Neratovice 4 5 353
517. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 10 5 346
518. Forejtek Jiří YC CSA 4 5 296
519. Nováček Jakub ALT Melges 24 1 5 276
520. Fajmon Blahoslav ALT Melges 24 1 5 275
520. Motýl Jindřich ALT Melges 24 1 5 275
520. Rzounek Přemysl SC Jansport 1 5 275
523. Pinďáková Monika SK Štětí 4 5 248
524. Krátký Jan Slavoj Hluboká 6 5 135
525. Synková Anna LS Brno 5 5 130
526. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 3 5 099
527. Ručka Tomáš YC Kladno 10 5 043
528. Adam Daniel JK Staré Splavy 4 5 035
529. Bína Ladislav JK Staré Splavy 5 4 997
530. Cachová Šárka YC Regent 8 4 968
531. Frohlich Denis YC Kladno 1 4 965
532. Šedivák Jiří Lokomotiva Plzeň 8 4 959
533. Švíková Bára YC CERE 6 4 933
534. Dostálová Žaneta YC Pardubice 4 4 919
535. Sivý st. Josef Slavoj Hluboká 7 4 918
536. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 6 4 912
537. Šilhan Šimon YC Lipno nad Vltavou 4 4 884
538. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 5 4 874
539. Zankerová Aneta SK Štětí 10 4 855
540. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 4 4 854
541. Šírl Jan ALT Cat Open 2 4 822
542. Král Karel JK Sokolov 6 4 764
543. Kuncová Jitka JK Sokolov 7 4 757
544. Svoboda Petr ml. Bohemia Poděbrady 6 4 755
545. Zídek Jan YC Lipno nad Vltavou 4 4 736
545. Cvan Martin LS Brno 3 4 736
547. Výška Jan Prazdroj Plzeň 9 4 712
548. Vodáček Tomáš LS Brno 4 4 697
549. Čechura Ladislav Lokomotiva Plzeň 4 4 692
550. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 6 4 690
551. Putna Petr Jachtklub Brno 3 4 682
552. Babický Roman JK Česká Lípa 3 4 672
552. Václavík Radek JK Česká Lípa 3 4 672
554. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 3 4 606
555. Löwit Harry Císařská louka 4 4 592
556. Košťálová Bára YC Pardubice 7 4 564
557. Konopík Pavel Jachtklub Brno 4 4 538
558. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 9 4 535
559. Kučera Michal Chemička Ústí 5 4 502
559. Kučerová Martina Chemička Ústí 5 4 502
561. Čermák Petr YC Kladno 3 4 489
562. Vaculka Patrik LS Brno 9 4 487
563. Snopek Martin Slavoj Hluboká 9 4 469
564. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 4 4 464
565. Šmídová Božena YC Neratovice 7 4 387
566. Záhora Aleš Slavoj Litoměřice 9 4 351
567. Suchyňa Martin LS Brno 1 4 315
568. Krejza Filip YC Pardubice 6 4 298
568. Veit Martin YC Pardubice 6 4 298
570. Dlouhý Radek YC Pardubice 5 4 297
571. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 7 4 279
572. Holubová Tereza ČYK 5 4 271
573. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 1 4 246
574. Nevelöš Jan SK Štětí 5 4 183
575. Matas Milan ALT Cat Open 4 4 164
576. Podlas Jaroslav Sokol Tovačov 5 4 146
577. Šedivý Bořek LS Brno 8 4 099
578. Strejček Radim Sokol Palkovice 7 4 085
578. Meliš Patrik Jednoráz.licence 1 4 085
580. Bauerová Markéta YC CERE 6 4 074
581. Pavelková Nikola YC Jezero Hlučín 5 4 039
582. Čihák Tomáš SK Tři sestry 1 4 032
583. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 3 4 012
584. Nedvědický Alexandr ČYK 1 4 000
584. Škrobák Dalibor ALT FD 1 4 000
586. Vrabec Jan YC CERE 3 3 998
587. Štěpán David Jachtklub Brno 7 3 989
588. Valdhansoá Aneta ČYK 2 3 980
589. Kuchař Jan YC CERE 1 3 944
590. Nový Marek JK Plzeň 9 3 939
591. Sivá Helena Slavoj Hluboká 5 3 915
592. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 7 3 896
593. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 10 3 892
594. Marečková Renata Jachtklub Brno 2 3 878
595. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 5 3 871
596. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 5 3 862
597. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 5 3 853
598. Neuwirth Josef YC Markop FL 1 3 850
599. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 7 3 809
600. Budín Aleš YC CERE 2 3 801
601. Štrunc Jan YC Neratovice 1 3 771
602. Tušek Václav ALT Cat Open 3 3 762
603. Blahoňovský Jan LS Brno 2 3 739
604. Zobačová Kateřina JK Staré Splavy 2 3 719
605. Rod Jiří ALT Tornado 5 3 690
606. Preibischová Monika YC Regent 1 3 677
607. Hlubuček Pavel YC Doksy 2 3 672
608. Zielonková Lucie KJ Těrlicko 2 3 663
609. Dvořák Filip Jachtklub Brno 7 3 638
610. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 3 602
611. Opletalová Ivana JK Plzeň 6 3 598
612. Ježowicz Zbygniew KJ Těrlicko 5 3 565
613. Dostálová Vlasta YC Pardubice 5 3 561
614. Látal Petr Jachtklub Brno 4 3 550
615. Prax Jakub LS Brno 11 3 546
616. Uher Ondřej ALT Formula 20T 2 3 539
617. Hrnčál Milan YC Pardubice 4 3 534
618. Spurný Vojtěch JK Olomouc 4 3 520
619. Burski Tadek YC CERE 4 3 504
620. Dudák Marek YC CERE 2 3 497
621. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 3 3 479
622. Kraus Petr Newton YC 1 3 469
623. Staněk Jan YC Doksy 12 3 462
624. Mouchová Karolína YC Doksy 4 3 446
625. Zeman Petr Ing. YC Vranovská přehr. 4 3 445
626. Balzer Robert JK Prostějov 5 3 442
627. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 4 3 441
628. Bauer Karel YC CERE 3 3 439
629. Novotný Václav JK Cheb 3 3 430
630. Audy Petr Jachtklub Brno 4 3 422
631. Hodačová Veronika YC Pardubice 7 3 416
632. Vlk Marek Jachtklub Brno 4 3 408
633. Lokajíčková Lucie ČYK 8 3 406
634. Mader Dan Jachtklub Brno 2 3 395
635. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 4 3 389
636. Havrda Luboš Delfín Jablonec 3 3 368
636. Havrda Vojtěch Delfín Jablonec 3 3 368
638. Bachtík Lukáš YC CERE 2 3 363
639. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 3 3 330
640. Dudák Šimon YC CERE 3 3 324
641. Harcuba Martin JK Staré Splavy 2 3 323
642. Klimešová Taťána Prazdroj Plzeň 6 3 311
643. Pokorný Jaromír Newton YC 1 3 303
644. Kramář Petr JK Česká Lípa 3 3 301
645. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 8 3 296
646. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 4 3 278
647. Maršík Karel Chemička Ústí 4 3 230
647. Maršík Karel Chemička Ústí 4 3 230
649. Červinka Vít SK Halza 1 3 225
649. Filip Martin SK Halza 1 3 225
649. Třeček Zdeněk SK Halza 1 3 225
649. Třeček Čeněk SK Halza 1 3 225
649. Kácovský Alois SK Halza 1 3 225
649. Dadák Jakub SK Halza 1 3 225
655. Steiner Jiří YC Vysoké Mýto 2 3 214
656. Cach Zdeněk YC Regent 4 3 210
657. Kecskésová Michaela Jednoráz.licence 1 3 208
658. Hirnšal Pavel JK Česká Lípa 1 3 200
658. Křiváková Magdalena LS Brno 6 3 200
660. Dostálová Barbora Císařská louka 3 3 185
661. Bleyer Ivan JK Česká Lípa 1 3 166
662. Žalud František JK Toušeň 3 3 158
663. Ševčík Filip YC Dyje 2 3 097
664. Skála Petr ALT SF 4 3 092
665. Liška Matěj Lokomotiva Plzeň 4 3 089
666. Blažek Martin ALT Melges 24 1 3 067
667. Joachimsthaler Ivo ASK Lovosice 3 3 052
668. Pop Tomáš YC Pardubice 3 3 050
669. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 6 3 048
670. Novák Aleš YC Kovářov 1 3 031
671. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 2 3 021
672. Vrzal Libor Olšovec Jedovnice 7 2 981
673. Bílý Miroslav ALT Formula 20T 4 2 973
674. Ďásek František JK Cheb 4 2 972
675. Pršala Michal Bohemia Poděbrady 5 2 933
676. Mikula Luboš YC Jezero Hlučín 6 2 915
677. Hvězda Martin SK Yachting Styl 1 2 891
677. Finger Jiří SK Yachting Styl 1 2 891
677. Klapka Petr SK Yachting Styl 1 2 891
680. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 3 2 888
681. Pavlovská Alexandra LS Brno 1 2 887
682. Bednář Jan ČYK 3 2 881
683. Štamberg Zdeněk FD Club UO 5 2 843
683. Kopecký Josef FD Club UO 5 2 843
685. Komárek Zdeněk YC Pardubice 4 2 835
686. Šilhan Matyáš YC Lipno nad Vltavou 3 2 800
687. Fanta Miroslav LS Brno 2 2 795
688. Valenta Jan ČWA 4 2 768
689. Petrovský Jan Jachtklub Brno 2 2 747
690. Vysloužil Zdeněk JK Staré Splavy 13 2 745
691. Chlebna Milan YC Kovářov 2 2 735
691. Smuda Leopold YC Kovářov 2 2 735
693. Mareš Miloš YC Kladno 1 2 719
694. Kostinová Marie VS Duchcov 9 2 708
695. Bárta Karel YC CERE 2 2 695
696. Petřík Roman YC Velké Dářko 3 2 692
696. Hofmann Filip YC Velké Dářko 3 2 692
698. Hauer Petr Slavoj Hluboká 3 2 683
699. Hofmanová Barbora Lokomotiva Plzeň 6 2 638
700. Procházka Jan JK Plzeň 7 2 625
701. Pelikán Aleš Jachtklub Brno 3 2 615
702. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 4 2 608
703. Beneš Marian JK Slavia Havířov 4 2 607
703. Kroupa Rostislav JK Slavia Havířov 4 2 607
705. Petrák Jan ALT Tornado 3 2 603
706. Rohovský Martin LS Brno 6 2 581
707. Chára Štěpán Bohemia Apple YC 1 2 563
708. Solík Jakub JK Česká Lípa 3 2 550
709. Drvota Jaromír YC Kladno 4 2 529
710. Běhal Miroslav Baník Ostrava 5 2 513
711. Marek František ALT Tornado 2 2 502
712. Bauerová Šárka YC CERE 1 2 496
713. Opěla Richard ČANY 1 2 495
714. Rozsypal Jan SK Tři sestry 1 2 463
714. Křelinová Kateřina SK Tři sestry 1 2 463
716. Stahlová Petra Lokomotiva Cheb 1 2 452
717. Heger Adam LS Brno 4 2 433
718. Bína Vladimír JK Staré Splavy 2 2 414
719. Drahota David YC CERE 1 2 412
720. Vlachová Veronika YC Neratovice 2 2 395
720. Vlach Martin YC Neratovice 2 2 395
722. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 2 2 370
723. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 2 362
724. Veselý Šimon ALT RS 1 2 360
725. Kupská Martina LS Brno 3 2 348
725. Pešek Vítězslav LS Brno 3 2 348
727. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 3 2 343
728. Líbl Lubomír JK Plzeň 8 2 341
729. Löwitová Olga Císařská louka 2 2 338
730. Polívková Terezie Prazdroj Plzeň 2 2 299
731. Holyszewská Anna YC Bystrc Brno 2 2 296
732. Marek Jan A.N.V. 1 2 266
733. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 7 2 251
734. Bílková Lucie Sokol Palkovice 7 2 247
735. Rešl Pavel VS Duchcov 3 2 236
736. Kučera Oliver TJ Lanškroun 8 2 222
737. Morávek Adam TJ Lanškroun 6 2 220
738. Homolová Nina YC Lipno nad Vltavou 3 2 209
739. Pavka Tomáš YC Znojmo 4 2 206
739. Pavka Lukáš YC Znojmo 4 2 206
741. Švéda Miroslav YC Vranovská přehr. 4 2 204
742. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 3 2 201
743. Soukup Filip YC Regent 3 2 187
743. Heneš David JK Olomouc 2 2 187
745. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 3 2 181
745. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 5 2 181
747. Riedel Jan VS Duchcov 5 2 114
748. Pivnička Jakub YC Znojmo 1 2 109
749. Pšenička Štěpán YC CERE 1 2 108
749. Kovářik Tomáš YC CERE 1 2 108
751. Hemelík Antonín ASK Lovosice 2 2 090
752. Stáňová Justyna Baník Ostrava 3 2 087
753. Novák Adam YC Jezero Hlučín 3 2 085
754. Klein Miroslav YC Vranovská přehr. 3 2 083
754. Briestenský Emanuel Mgr. YC Vranovská přehr. 3 2 083
756. Zemánek Jiří Lokomotiva Cheb 1 2 064
756. Kněžický Michal Lokomotiva Cheb 1 2 064
758. Dlouhý Lukáš YC CERE 2 2 061
759. Lawson Andy JK Staré Splavy 4 2 059
760. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 2 050
761. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 4 2 049
762. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 2 2 047
762. Klimeš Radek JK Černá v Pošumaví 2 2 047
764. Drašnar ing. Tomáš ASK Lovosice 3 2 043
765. Duspiva Ondřej JK Plzeň 5 2 035
766. Rečková Viktorie YC Regent 1 2 010
766. Šafář Jan YC DIM Bezdrev 1 2 010
766. Šafář Jakub YC DIM Bezdrev 1 2 010
766. Vurm Miroslav YC DIM Bezdrev 1 2 010
766. Vácha Radek YC DIM Bezdrev 1 2 010
766. Musil Pavel YC DIM Bezdrev 1 2 010
766. Guryča Jan YC CERE 1 2 010
766. Kubelková Kateřina YC CERE 1 2 010
766. Kurčíková Veronika YC CERE 1 2 010
775. Vitouch Jan LS Brno 5 1 996
776. Slíva Jakub LS Kroměříž 2 1 975
777. Kolář Antonín YC Lipno nad Vltavou 3 1 968
778. Stránská Lucie YC SaS 1 1 964
779. Vrzalová Zdeňka Olšovec Jedovnice 3 1 940
780. Drahorádová Lucie JK Cheb 3 1 920
781. Otevřel Pavel LS Brno 3 1 915
782. Ach-Hübner Otakar LS Brno 4 1 914
783. Kudláček Pavel ČWA 1 1 907
784. Roháček Lukáš LS Brno 3 1 894
785. Čáp Jiří ČYK 4 1 891
786. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 1 1 889
786. Pexa Tomáš SC Testudo 1 1 889
786. Holík Jiří SC Testudo 1 1 889
786. Lux Vlastimil SC Testudo 1 1 889
786. Brožek Tomáš SC Testudo 1 1 889
786. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 1 889
792. Dušan Makrlík JK Klatovy 5 1 888
793. Bula Karel YC Vranovská přehr. 4 1 862
794. Gropl Tomáš YC Jezero Hlučín 4 1 839
795. Fišerová Barbora Baník Ostrava 3 1 837
796. Touval Jan ČWA 3 1 830
797. Fiala Eduard LS Brno 5 1 814
798. Hasman Radim ASK Lovosice 3 1 786
799. Fořt Jiří ALT Melges 24 2 1 784
800. Vacula Libor JK Staré Splavy 3 1 782
801. Holý Petr SK Yachting Styl 1 1 781
801. Cabejšek Ladislav SK Yachting Styl 1 1 781
801. Schulz Jiří SK Yachting Styl 1 1 781
801. Porkert Jan SK Yachting Styl 1 1 781
801. Nováček Miloš SK Yachting Styl 1 1 781
801. Holý Jan SK Yachting Styl 1 1 781
807. Piňosová Kristýna JK Prostějov 5 1 779
808. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 5 1 775
809. Vojáčková Kateřina TJ Sokol Vrané II 6 1 769
809. Vavřička Zdeněk YC Kladno 2 1 769
811. Veselý David ALT RS 1 1 758
812. Hulínský Martin ČWA 2 1 753
813. Harcuba Petr JK Staré Splavy 1 1 747
814. Riedel Michal VS Duchcov 5 1 741
815. Kraml Miroslav YC Písek 3 1 737
816. Klopfová Lenka YC Lipno nad Vltavou 3 1 714
817. Opletal Petr LS Brno 3 1 693
818. Dybal Vojta Baník Ostrava 4 1 683
819. Hübnerová Karolina Jachtklub Brno 2 1 678
820. Kramolišová Tereza LS Brno 1 1 663
821. Waas František Lokomotiva Plzeň 4 1 649
822. Dymák Petr ml. YC Vysoké Mýto 3 1 642
823. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 2 1 641
824. Kysilka Ondřej TJ Lanškroun 7 1 638
825. Karhánek Jan YC SaS 1 1 628
825. Karhánek Jiří YC SaS 1 1 628
827. Dragoun Ivan JK Plzeň 4 1 621
828. Švábek Jan YC CERE 1 1 608
828. Lejhanec Pavel YC Pardubice 1 1 608
830. Běhal Radek YC Jezero Hlučín 3 1 601
831. Mareš Michal YC CERE 2 1 591
832. Bula Pavel YC Vranovská přehr. 3 1 559
833. Svitok Michal YC Vranovská přehr. 3 1 554
834. Hájek Martin Bohemia Poděbrady 6 1 551
835. Havelka Pavel YC Pardubice 3 1 549
836. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 3 1 544
837. Zemanová Veronika YC CERE 1 1 535
837. Lo Pinto David YC CERE 1 1 535
839. Turbová Tereza LS Brno 4 1 534
840. Bazler Petr ASK Lovosice 3 1 533
841. Dojmazov Petr ALT RS 7 1 530
842. Němec Vojtěch ČYK 1 1 527
843. Kadlecová Dagmar ALT Tornado 1 1 526
844. Šindelář Jan JK Plzeň 5 1 496
845. Ouška Miloslav Chemička Ústí 2 1 492
845. Novák Dušan ASK Lovosice 2 1 492
845. Ouška Miloslav Chemička Ústí 2 1 492
848. Rosík Alex YC CERE 3 1 480
849. Soukal Miloslav YC Neratovice 1 1 476
850. Patočková Vanda Jachtklub Brno 4 1 469
851. Hurych Zdeněk SK Yachting Styl 1 1 464
851. Jirsa Petr SK Yachting Styl 1 1 464
851. Jirsa Tomáš SK Yachting Styl 1 1 464
851. Minář Jaromír SK Yachting Styl 1 1 464
851. Matějka Jan SK Yachting Styl 1 1 464
856. Brown Kenneth ČYK 2 1 462
857. Jeřábek Petr ALT Tornado 3 1 455
857. Kölbl Josef ALT Tornado 3 1 455
859. Satranský Radek YC Pardubice 4 1 446
860. Fejtek Rudolf Lokomotiva Cheb 2 1 445
861. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 2 1 442
861. Grill Milan TJ Jiskra Třeboň 2 1 442
863. Činčera Marek JK Sokolov 3 1 440
864. Karšulín Pavel Ing. YC Vranovská přehr. 2 1 438
864. Karšulín Petr YC Vranovská přehr. 2 1 438
866. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 7 1 434
867. Hájek Libor JK Cheb 4 1 430
868. Šmídová Jana KJ Těrlicko 1 1 425
868. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 1 1 425
870. Baudyš Pavel Sokol Dobřichovice 2 1 421
871. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 3 1 411
872. Kučerová Jana JK Prostějov 3 1 408
873. Motal Marek ALT RS 1 1 406
874. Dvořák Ondřej Jachtklub Brno 6 1 397
875. Najser Martin ALT Vaurien 1 1 385
875. Maleček Radek ALT Vaurien 1 1 385
875. Juříček Miloslav ALT Vaurien 1 1 385
875. Mastná Jaroslava ALT Vaurien 1 1 385
879. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 2 1 382
880. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 2 1 380
881. Češka Jiří YC Kovářov 1 1 356
881. Chovanec Miloš YC Kovářov 1 1 356
881. Hudák Josef JK Česká Lípa 2 1 356
884. Hasmanová Martina ASK Lovosice 2 1 334
885. Kuchta Dominik Sokol Tovačov 2 1 328
886. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 2 1 308
886. Daňhel Roman TJ Jiskra Třeboň 2 1 308
888. Raška Marek ČWA 1 1 291
888. Janda Tomáš ALT Formula 20T 1 1 291
890. Kokešová Magdalena TJ Lanškroun 6 1 282
891. Broul Stanislav Delfín Jablonec 2 1 269
892. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 1 261
892. Struha Milan YC Neratovice 1 1 261
892. Struha Jan YC Neratovice 1 1 261
892. Smotlacha Pavel YC Neratovice 1 1 261
892. Landkammer Jan YC Neratovice 1 1 261
892. Jodas Jiří YC Neratovice 1 1 261
898. Krejčík Václav Bohemia Poděbrady 5 1 248
899. Hlinka Robert Lokomotiva Cheb 1 1 247
899. Zeman Tomáš Lokomotiva Cheb 1 1 247
899. Pitelka Václav JK Staré Splavy 1 1 247
902. Spousta Petr LS Brno 1 1 237
903. Novák Miroslav SK Yachting Styl 1 1 236
903. Vrňák Pavel SK Yachting Styl 1 1 236
905. Mikula Josef YC Jezero Hlučín 6 1 234
906. Novák Jiří LS Brno 4 1 227
907. Lindová Klára YC Kladno 2 1 226
908. Běhal Miroslav Baník Ostrava 4 1 215
909. Blahuta Libor Baník Ostrava 4 1 212
910. Polášková Tereza TJ Lanškroun 6 1 207
911. Faltys David Bohemia Poděbrady 1 1 206
911. Faltysová Natálie Bohemia Poděbrady 1 1 206
911. Havlena Jiří YC CERE 1 1 206
914. Kohoutová Hana SK Yachting Styl 1 1 187
915. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 2 1 182
916. Havelka Pavel YC Pardubice 2 1 172
917. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 1 156
917. Novotný Jiří ASK Lovosice 1 1 156
917. Janoušek Robin ALT RS 1 1 156
920. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 3 1 149
921. Zvěřina Václav VS Duchcov 4 1 147
922. Nováková Miroslava Lokomotiva Cheb 2 1 137
923. Princová Lea LS Brno 5 1 136
924. Benda Jan ALT Cat Open 1 1 130
925. Riedel Oto VS Duchcov 3 1 119
926. Pánek Ondřej YC CERE 2 1 118
926. Fröhlich Lukáš YC CERE 2 1 118
928. Dumek Petr YC Kotva Pha 2 1 111
929. Chodura Leopold ČYK 1 1 108
929. Lachner Vít YC Neratovice 1 1 108
931. Dušek Matěj YC Lipno nad Vltavou 2 1 104
932. Šormová Marcela LS Brno 4 1 083
933. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 1 1 081
933. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 1 1 081
935. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 3 1 076
935. Fiala Jan LS Brno 2 1 076
937. Netík Pavel YC Velké Dářko 1 1 063
938. Vyšín Miroslav ČYK 3 1 058
939. Mojdl Martin ČYK 1 1 051
940. Stáňa Ivo Baník Ostrava 2 1 050
941. Bezdíček Vojtěch TJ Lanškroun 5 1 034
942. Ochec Jan ČYK 1 1 032
942. Čulák Tomáš YC Neratovice 1 1 032
942. Miroslav Špedl JK Klatovy 3 1 032
945. Vobořil Tomáš YC CERE 1 1 024
946. Pokorný Miroslav Bohemia Poděbrady 5 1 010
947. Svojš Vít ProYachting Team 1 1 009
948. Vachel František JK Černá v Pošumaví 3 1 003
948. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 3 1 003
950. Poljaková Andrea Sokol Tovačov 2 994
951. Kadlec Jan ČANY 1 990
952. Hájková Lenka JK Staré Splavy 1 989
953. Bučilová Michaela YC Písek 3 982
954. Baudyšová Tereza Sokol Dobřichovice 2 969
955. Vitáková Anna JK Plzeň 3 963
956. Hajný Martin ProYachting Team 1 962
957. Turba Marek LS Brno 3 956
958. Blažek Martin ČYK 2 952
959. Divácký Daniel YC CERE 2 942
959. Klát Roman ALT Vaurien 2 942
961. Roubal Pavel LS Brno 2 941
962. Šudomová Agáta YC Lipno nad Vltavou 1 935
963. Dlouhý Antonín Císařská louka 1 931
963. Löwit Harry Císařská louka 1 931
965. Vítovec Daniel YC CERE 1 913
965. Novák Jiří YC CERE 1 913
965. Šlemín Pavel YC CERE 1 913
965. Šonka Jaroslav YC CERE 1 913
965. Vik Viktor YC CERE 1 913
970. Lindová Kateřina YC Kladno 2 908
971. Dziuba Kamil Baník Ostrava 2 905
972. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 1 904
972. Steiner Jaroslav YC Vysoké Mýto 1 904
974. Borčická Lucie LS Brno 3 881
975. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 874
975. Kraft Jiří VS Duchcov 1 874
975. Kraft Jiří VS Duchcov 1 874
975. Městka Josef Lokomotiva Cheb 2 874
979. Žákovčíková Alžběta YC Jezero Hlučín 2 868
980. Bastl Jan Lokomotiva Cheb 1 860
981. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 3 857
982. Štěpánek Jiří VS Duchcov 2 841
983. Benešová Kateřina YC DIM Bezdrev 1 831
983. Smolař Michal ALT SF 1 831
985. Votřel Vladimír TJ Jiskra Třeboň 2 808
985. Jindřich Rostislav JK Cheb 2 808
985. Valeš Jáchym YC CERE 2 808
988. Cibulková Veronika JK Plzeň 1 804
988. Hieková Romana Chemička Ústí 1 804
990. Cutych Václav Slavoj Litoměřice 3 800
991. Špedlová Veronika JK Klatovy 2 798
992. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 1 792
992. Ircing Jaroslav Olšovec Jedovnice 1 792
994. Sanková Lenka VS Duchcov 3 780
994. Knorrová Barbora VS Duchcov 3 780
996. Holotík Miroslav LS Kroměříž 2 774
997. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 4 766
998. Jindřichová Markéta JK Cheb 2 761
998. Sommerauová Jana JK Sokolov 1 761
1000. Krejčiřík Jan LS Brno 1 760
1001. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 2 757
1002. Petrásek Jaroslav ALT Melges 24 1 755
1002. Maunier Quentin ALT Melges 24 1 755
1004. Olša Jiří LS Brno 1 754
1005. Junek Vladimír JK Olomouc 1 753
1006. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 2 735
1006. Vítek Miroslav YC Znojmo 2 735
1008. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 2 725
1009. Stáňa Ivo Baník Ostrava 2 707
1009. Metayer Jack JK Česká Lípa 2 707
1011. Frölich Pavel YC Kladno 1 703
1012. Podlenová Šárka ČYK 2 702
1013. Horešovský Zdeněk YC Písek 2 700
1014. Trňák Lukáš LS Kroměříž 2 698
1015. Novák Jaroslav YC Doksy 1 694
1015. Štengl ing. Michal YC Doksy 1 694
1017. Bobková Eva Baník Ostrava 1 688
1018. Fiala Petr LS Brno 1 672
1019. Janoušek Oliver ALT RS 1 670
1020. Plch Jiří ČANY 1 666
1020. Jelínek Stanislav YC DIM Bezdrev 1 666
1022. Kusáková Tereza Sokol Palkovice 1 609
1023. Váňa Luboš SK Štětí 1 606
1023. Slabý Oldřich Chemička Ústí 3 606
1023. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 606
1023. Zídková Kateřina YC Lipno nad Vltavou 1 606
1023. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 2 606
1023. Filinger Marek YC CERE 1 606
1023. Arnoult Xavier YC CERE 1 606
1030. Novák Tomáš YC Jezero Hlučín 2 604
1031. Nuc Jindřich JK Plzeň 2 598
1032. Věříš Matěj Slávia Česká Skalice 1 594
1033. Cenek Miroslav Jachtklub Brno 1 587
1033. Veselý Ladislav YC CERE 1 587
1033. Krátký Ondřej Sokol Dobřichovice 1 587
1036. Jakubec Vlastimír Slavoj Litoměřice 2 584
1037. Krejčí Tomáš JK Cheb 1 578
1037. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 578
1037. Drábek Jan A.N.V. 1 578
1037. Pavlousek Pavel ČYK 1 578
1037. Pavlíková Gabriela LS Brno 1 578
1042. Knorr Jindřich VS Duchcov 2 570
1042. Knorr Luděk VS Duchcov 2 570
1042. Vondrouš Radek JK Olomouc 1 570
1045. Daněk Tomáš LS Brno 1 568
1046. Jadrný Jakub Jachtklub Brno 1 554
1046. Nováková Jitka ASK Lovosice 1 554
1046. Červený Mojmír ASK Lovosice 1 554
1046. Červený Aleš ASK Lovosice 1 554
1046. Smejkal Patrick ALT RS 1 554
1051. test test Jednoráz.licence 1 524
1052. Sekera Petr VS Duchcov 1 521
1053. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 2 505
1053. Křiváková Magdaléna LS Brno 2 505
1053. Chamradová Eva YC Jezero Hlučín 2 505
1053. Burian Daniel ČANY 1 505
1053. Švec Václav ČANY 1 505
1053. Jedlička Milan ČANY 1 505
1053. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 2 505
1053. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 505
1061. Vermouzek Jan LS Brno 2 503
1062. Janáček Petr LS Brno 1 469
1062. Veronika Špedlová JK Klatovy 1 469
1064. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 1 452
1064. Šedlbauer Roman Slavoj Litoměřice 1 452
1064. Svoboda Jaromír YC Doksy 1 452
1064. Masopust Jaroslav YC Doksy 1 452
1064. Veselá Tereza ALT RS 1 452
1069. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 3 416
1070. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 1 404
1070. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 2 404
1070. Skala Pavel JK Cheb 1 404
1070. Pitelová Ema JK Sokolov 2 404
1070. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 1 404
1070. Vladimír Myslík ProYachting Team 1 404
1070. Svítková Jana YC CERE 1 404
1070. Stoklasa Petr YC CERE 1 404
1070. Topinka Lukáš YC CERE 1 404
1070. Šajner Marek VS Duchcov 1 404
1070. Lorenz Alan JK Česká Lípa 1 404
1070. Peřinka Stanislav JK Česká Lípa 1 404
1070. Alexa Miloš LS Brno 1 404
1070. Šulcová Pavla YC Vysoké Mýto 1 404
1070. Nesvadba Pavel LS Brno 1 404
1070. Navrátil Jan Sokol Tovačov 1 404
1070. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 404
1070. Alexová Michaela ALT Vaurien 1 404
1070. Hašová Karin YC Jezero Hlučín 2 404
1070. Mika Radek ČWA 1 404
1070. Pokorná Anna ALT SF 1 404
1070. Kovařík Marian ml. Česká Kitová Federace 1 404
1092. Labský Josef JK Sokolov 1 402
1093. Cvikrová Michaela ČYK 1 396
1094. Konvalinka Matěj YC Písek 1 382
1095. Handl Erich YC Kladno 1 376
1096. Jetmarová Ines Slávia Česká Skalice 1 370
1097. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 1 347
1098. Knorr Petr VS Duchcov 1 344
1099. Podzimek Pavel LS Brno 2 338
1100. Hanzlík Aleš Sokol Tovačov 1 336
1100. Samek Jakub YC Kladno 1 336
1102. Hála Tomáš LS Kroměříž 2 325
1102. Kafka Richard YC Velké Dářko 2 325
1104. Houška Filip Sokol Dobřichovice 1 323
1105. Králík Radek Jachtklub Brno 1 318
1105. Winterstein Tamir YC Doksy 1 318
1105. Hofman Patrik YC Doksy 1 318
1105. Švec Ladislav ČWA 1 318
1109. Pošvář Zdeněk ALT Formula 20T 1 305
1109. Kučera Michal TJ Lanškroun 1 305
1111. Ševčík Martin WS Club VD 1 303
1111. Záluský Kamil YC Nechranice 1 303
1111. Nevoral Jiří YC Vranovská přehr. 1 303
1111. Horáček Tomáš Bohemia Poděbrady 2 303
1111. Kadlecová Veronika YC Kladno 2 303
1111. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 1 303
1111. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 1 303
1118. Jelínek Tomáš YC Kladno 1 285
1119. Homolová Iva YC Lipno nad Vltavou 1 278
1120. Starý Martin Slavoj Hluboká 3 277
1120. Šplíchal Jiří JK Plzeň 1 277
1120. Šup Robert YC Regent 1 277
1120. Fišer Roman JK Královská 1 277
1120. Defer Leon Jachtklub Brno 1 277
1120. Hýža Vít Jachtklub Brno 1 277
1126. Jadrný Filip Jachtklub Brno 2 271
1127. Svoboda Oldřich JK Černá v Pošumaví 1 247
1128. Hanzl Vincent Slavoj Litoměřice 1 226
1128. Claus Joachim LS Brno 1 226
1130. Karas Jaroslav Jachtklub Brno 1 209
1130. Piak Ivan Jachtklub Brno 1 209
1132. Noháč Radek Baník Most 1 206
1133. Molnár Václav Slavoj Litoměřice 1 202
1133. Cibulka Vojtěch JK Plzeň 1 202
1133. Červená Martina JK Plzeň 1 202
1133. Václav Černý JK Klatovy 1 202
1133. Hořínek Jan YC Kladno 1 202
1133. Hůla Miloš ČYK 1 202
1133. Horák Pavel ČYK 1 202
1133. Baudyšová Klára Sokol Dobřichovice 1 202
1133. Petr Jiří VS Duchcov 1 202
1133. Štěpánková Markéta Delfín Jablonec 1 202
1133. Bláhová Sofie ALT RS 1 202
1144. Harcubová Veronika JK Staré Splavy 1 198
1145. Vodáček Lukáš LS Brno 1 195
1146. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 2 174
1147. Jan Wiendl JK Klatovy 1 168
1147. Altmann Tomáš Lokomotiva Plzeň 1 168
1149. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 159
1150. Harmáček Milan YC Lipno nad Vltavou 1 147
1151. Soldátová Tina YC Písek 1 101
1151. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 101
1151. František Wiendl JK Klatovy 1 101
1151. Hanzl František Slavoj Litoměřice 1 101
1151. Veselka Tomáš Lokomotiva Cheb 1 101
1151. Krejčíř Vojtěch LS Brno 1 101
1151. Šlik Martin LS Brno 1 101
1151. Říčanová Nicol SK Štětí 1 101
1151. Havel Jan ml. YC Vysoké Mýto 1 101
1160. Motz Daniel ČWA 1 0
1160. Toth Martin ČWA 3 0
1160. Vaněk Václav YC Regent 2 0
1160. Hudec Václav YC Neratovice 1 0
1160. Coubal Václav YC CERE 1 0
1160. Zach Marek Česká Kitová Federace 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ