nahrávám, chvilku strpení...
Toggle navigation
Jachting
Lodní třídy
Kluby a vodní plochy
Námořní jachting
Windsurfing a kiteboarding
Historie
Největší úspěchy
Síň slávy
Jachtařská akademie
Český svaz jachtingu
O Českém svazu jachtingu
Aktuality
Články regionálních organizací
Dokumenty
Kalendář závodů
Výsledky závodů
Žebříček závodníků
Žebříček klubů
Reprezentace
Reprezentační team
Reprezentační trenéři
Články a aktulity
Média
Ke stažení
Jachting v médiích
Pro členy
Seznam členů
Rozhodčí
Trenéři
HZS
Úřední měřiči
Využití majetku ČSJ
Newsletter
Pojištění
Cestovní pojištění
Kontakty
Výkonný výbor ČSJ
Kontrolní komise ČSJ
Disciplinární komise ČSJ
Orgány ČSJ a odborné komise
Regionální organizace ČSJ
Kontakty
Přihlásit
0
POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2009
Vyhledat v žebříčku závodníků
Jméno nebo reg.č.
Číslo/název klubu:
Celkem
Dospělí
Mládež
Lodní třídy
2.4mR
29er
420
470
49er
49erFX
Cadet
Catamaran Open
Česká jachtařská liga
Devoti One
Evropa
Finn
Fireball
Flying Dutchman
Formule Foil/IQ Foil/IQ F
Funboard
Funboard - SLALOM
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
IQ Foil
IQ Foil Junior
Kajutové lodě
Kiteboarding
Lední jachty DN
Match Racing
Melges 24
Nacra 17
Námořní jachty
O.R.C.-I
O.R.C.-II
O.R.C.-III
Optimist
Optimist - dívky
Optimist - chlapci
Optimist - mladší žactvo
Optimist - starší žactvo
ORC
ostatní třídy
Pirát
Raceboard
RS 400
RS 500
RS 700
RS Aero
RS Feva
RS Tera
RS Vareo
RS:X
Slalom
SLALOM Techno 293
Star
Team Racing
Team Racing - Q
Techno 293
Techno 293 - Slalom
Techno 293 OPEN
Tornado
Vaurien
Waszp
Windsurfer
Wing Foil
Sezóna :
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Seskupit podle
členů
reg.čísel
Stáhnout žebříček jako XLS
Celkem hodnoceno 1626 závodníků.
Poř.
Jméno
Ročník
Klub
Startů
Body
1.
Divinec Branislav
Jednoráz.licence
1
0
1.
Divinec Branislav
Jednoráz.licence
1
0
1.
Divinec Branislav
Jednoráz.licence
1
0
1.
Divinec Branislav
Jednoráz.licence
1
0
1.
Karovič Vlado
Jednoráz.licence
1
0
1.
Karovič Vlado
Jednoráz.licence
1
0
1.
Karovič Vlado
Jednoráz.licence
1
0
1.
Karovič Vlado
Jednoráz.licence
1
0
9.
Brožík František
Jk Hrádek n. Nisou
1
101
9.
Culek st. Jindřich
YC Kotva Pha
1
101
9.
Šplíchal Filip
JK Plzeň
1
101
12.
Heřmanová Marta
Prazdroj Plzeň
1
125
13.
Čápová Pavla
Císařská louka
1
133
13.
Jelínek Jiří
Císařská louka
1
133
13.
Horal Jan
Císařská louka
1
133
13.
Hartl Jan
Císařská louka
1
133
17.
Mrzílek Luděk
YC Neratovice
1
152
18.
Ščerbová Vladímíra
YC Krnov
1
180
18.
Ščerba Jiří
YC Krnov
1
180
20.
Viták František
JK Plzeň
1
198
20.
Bulant Jiří
Císařská louka
1
198
20.
Vydra Martin
ČYK
1
198
23.
Abrahám Vít
YC Krnov
1
202
23.
Havelka Pavel
YC Pardubice
1
202
23.
Ščerba Marek
YC Krnov
1
202
23.
Kubálková Lucie
Bohemia Poděbrady
1
202
23.
Netopilík Zdeněk
JK Sokolov
1
202
23.
Čechura Přemek
Lokomotiva Plzeň
1
202
23.
Štěpánek, Ing. Pavel
YC Vysoké Mýto
1
202
30.
Klabík Jiří
Císařská louka
1
209
31.
Soukup Eduard
ČYK
2
223
32.
Jackel Josef
YC Kladno
1
232
33.
Čížek Pavel
Stará Plavba-Čechie
1
234
34.
Davídek Zdeněk
ČYK
1
239
35.
Cejnar Aleš
Císařská louka
1
256
36.
Jurečka Šimon
Císařská louka
1
281
36.
Chmelová Anna
Císařská louka
1
281
36.
Jurečka Pavel
Císařská louka
1
281
39.
Černý Václav
JK Klatovy
1
285
40.
Hofferer Andreas
Jednoráz.licence
1
303
40.
Vrzal Bohumir
Olšovec Jedovnice
1
303
40.
Kovaříková Martina
YC Dvořiště-Lišov
1
303
40.
Majer Karel
Baník Most
1
303
40.
Knejzlík Denis
Sokol Tovačov
1
303
40.
Nehasil Petr
ČYK
1
303
40.
Hofferer Andreas
Jednoráz.licence
1
303
40.
Hofferer Andreas
Jednoráz.licence
1
303
48.
Sigmund Radim
JK Plzeň
1
323
48.
Miroslav Váško
Bohemia Poděbrady
1
323
50.
Chrz Jaroslav
ČYK
1
335
51.
Herudek Petr
YC Krnov
1
336
52.
Enders Elisabeth
GER - Germany
1
377
53.
Ade Kryštov
GER - Germany
1
402
53.
Ade Kryštov
GER - Germany
1
402
53.
Ade Kryštov
GER - Germany
1
402
53.
Ade Kryštov
GER - Germany
1
402
53.
Ade Kryštov
GER - Germany
1
402
58.
Adler Ida
GER - Germany
1
404
58.
Adler Ida
GER - Germany
1
404
58.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
404
58.
Adler Ida
GER - Germany
1
404
58.
Adler Ida
GER - Germany
1
404
58.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
404
58.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
404
58.
Adler Ida
GER - Germany
1
404
58.
Pivnička Jakub
YC Znojmo
2
404
58.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
404
58.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
404
58.
Kuchár Branislav
SVK - Slovak Republic
1
404
58.
Kuchár Branislav
SVK - Slovak Republic
1
404
58.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
404
58.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
404
58.
Kuchár Branislav
SVK - Slovak Republic
1
404
58.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
404
58.
Laco Jozef
SVK - Slovak Republic
1
404
58.
Havelka Pavel
YC Pardubice
1
404
58.
Kuchár Branislav
SVK - Slovak Republic
1
404
58.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
404
58.
Kuchár Branislav
SVK - Slovak Republic
1
404
58.
Nikorjak Marian
Slavoj Český Těšín
1
404
58.
Boček Vladimír
TJ Jiskra Třeboň
2
404
58.
Darula Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
404
58.
Ševčík Martin
WS Club VD
1
404
58.
Baják ing. Zdeněk
YC Krnov
1
404
85.
Hájková Jaroslava
JK Černá v Pošumaví
1
407
85.
Hájek Ivo
JK Černá v Pošumaví
1
407
85.
Kovaříková Gabriela
YC Dvořiště-Lišov
1
407
88.
Sedláčková Veronika
Prazdroj Plzeň
2
428
89.
Holombek Petr
TJ Jiskra Třeboň
2
429
90.
Boroš Michal
SVK - Slovak Republic
1
450
91.
Váško Miroslav
Bohemia Poděbrady
2
452
92.
Monestier Alejandro
URU - Uruquay
1
456
93.
Červenka Jaroslav
Prazdroj Plzeň
1
477
94.
Holoubek Petr
TJ Jiskra Třeboň
1
478
95.
Horka Dušan
Jednoráz.licence
2
485
95.
Horka Dušan
Jednoráz.licence
2
485
95.
Hradec František
Císařská louka
2
485
95.
Horka Dušan
Jednoráz.licence
2
485
99.
Noruláková Sophia
SVK - Slovak Republic
1
498
99.
Noruláková Sophia
SVK - Slovak Republic
1
498
99.
Noruláková Sophia
SVK - Slovak Republic
1
498
99.
Noruláková Sophia
SVK - Slovak Republic
1
498
99.
Noruláková Sophia
SVK - Slovak Republic
1
498
99.
Noruláková Sophia
SVK - Slovak Republic
1
498
99.
Noruláková Sophia
SVK - Slovak Republic
1
498
106.
Vejstrk Jindřich
Jk Hrádek n. Nisou
1
499
106.
Svoboda Oldřich
JK Černá v Pošumaví
1
499
106.
Ovčička Petr
YC Příbram
1
499
109.
Kraupa Karl
Jednoráz.licence
1
504
109.
Kraupa Karl
Jednoráz.licence
1
504
109.
Součková Barbora
Baník Ostrava
1
504
109.
Kraupa Karl
Jednoráz.licence
1
504
109.
Heidrich Michal
YC Znojmo
1
504
114.
Macura Michal
SVK - Slovak Republic
1
505
114.
Spyrka Karol
Jednoráz.licence
1
505
114.
Spyrka Karol
Jednoráz.licence
1
505
114.
Macura Michal
SVK - Slovak Republic
1
505
114.
Macura Michal
SVK - Slovak Republic
1
505
114.
Gellrich Petr
Slavoj Český Těšín
2
505
114.
Spyrka Karol
Jednoráz.licence
1
505
114.
Blahuta Libor
Baník Ostrava
2
505
114.
Macura Michal
SVK - Slovak Republic
1
505
114.
Píchová Kateřina
T. J. Sokol Vrané II
3
505
114.
Spyrka Karol
Jednoráz.licence
1
505
114.
Spyrka Karol
Jednoráz.licence
1
505
126.
Križan Marko
Jednoráz.licence
1
516
126.
Görfölová Linda
Jednoráz.licence
1
516
126.
Križan Marko
Jednoráz.licence
1
516
126.
Križan Marko
Jednoráz.licence
1
516
126.
Görfölová Linda
Jednoráz.licence
1
516
126.
Križan Marko
Jednoráz.licence
1
516
126.
Görfölová Linda
Jednoráz.licence
1
516
126.
Görfölová Linda
Jednoráz.licence
1
516
126.
Görfölová Linda
Jednoráz.licence
1
516
126.
Križan Marko
Jednoráz.licence
1
516
126.
Görfölová Linda
Jednoráz.licence
1
516
137.
Račák Tomáš
YC Dvořiště-Lišov
1
521
137.
Ručka Tomáš
YC Kladno
2
521
139.
Jurka Vlastimil
YC Ústí n L
1
538
140.
Metayer Jack
JK Česká Lípa
1
541
140.
Blum Antjes
GER - Germany
1
541
142.
Daum Wolfgang
GER - Germany
1
554
142.
Pokorná Barbora
Bohemia Poděbrady
1
554
142.
Daum Wolfgang
GER - Germany
1
554
142.
Daum Wolfgang
GER - Germany
1
554
142.
Daum Wolfgang
GER - Germany
1
554
142.
Daum Wolfgang
GER - Germany
1
554
142.
Brabec Bedřich
YC Ústí n L
1
554
149.
Dohnal Josef
Sokol Tovačov
1
564
149.
Dohnalová Monika
Sokol Tovačov
1
564
151.
Janatka Jan
Císařská louka
1
570
152.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
574
152.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
574
152.
Janák Josef
Tatran Praha
1
574
152.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
574
152.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
574
152.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
574
152.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
574
159.
Procházková Bára
YC Znojmo
3
580
160.
Kolich Tomáš
Slavoj Český Těšín
1
587
161.
Ostrá Kateřina
Olšovec Jedovnice
1
594
162.
Chomát Martin
Lokomotiva Plzeň
1
595
163.
Teubner Jan
Císařská louka
1
596
164.
Revesz Alexander
AUT - Austria
1
597
165.
Kocián Pavel
YC Krnov
2
604
166.
Knejzlík Daniel
Sokol Tovačov
2
605
167.
Hanslová Zlata
YC Velké Dářko
2
606
167.
Jerkovič Nataša
Jednoráz.licence
1
606
167.
Vyskočil Jaromir
SVK - Slovak Republic
1
606
167.
Švejna Ivan
SVK - Slovak Republic
1
606
167.
Jerkovič Emil
Jednoráz.licence
1
606
167.
Novotný Miroslav
Slavoj Hluboká
3
606
167.
Košvica František
YC LS Brno
1
606
167.
Dražil Zdeněk
YC Doksy
1
606
167.
Jerkovič Nataša
Jednoráz.licence
1
606
167.
Štolba Pavel
JK Černá v Pošumaví
1
606
167.
Jerkovič Jure
Jednoráz.licence
1
606
167.
Jerkovič Emil
Jednoráz.licence
1
606
167.
Jerkovič Nataša
Jednoráz.licence
1
606
167.
Killarová Alexandra
Baník Ostrava
3
606
167.
Jerkovič Jure
Jednoráz.licence
1
606
167.
Jerkovič Nataša
Jednoráz.licence
1
606
167.
Jerkovič Nataša
Jednoráz.licence
1
606
167.
Jerkovič Jure
Jednoráz.licence
1
606
167.
Jerkovič Emil
Jednoráz.licence
1
606
167.
Jerkovič Emil
Jednoráz.licence
1
606
167.
Jerkovič Nataša
Jednoráz.licence
1
606
188.
Sternal Michal
Jednoráz.licence
1
611
188.
Šabo Peter
SVK - Slovak Republic
1
611
190.
Jindra Svatopluk
ČYK
2
616
191.
Vlčková Jana
JK Plzeň
2
628
191.
Valík Tomáš
YC Krnov
2
628
193.
Bucha Bohumil
Baník Most
2
647
194.
Svozil Lubomír
Sokol Tovačov
1
653
195.
Holý Marek
ČWA
1
659
196.
Štěpán David MUDr.
Jachtklub Brno
1
682
197.
Proček Jan
Sokol Dobřichovice
1
683
198.
Vachelová Hana
JK Černá v Pošumaví
2
685
199.
Lála Miroslav
YC Ústí n L
1
688
199.
Porada Henrich
YC Ústí n L
1
688
199.
Ščerba Jiří
YC Krnov
1
688
202.
Junek Vladimír
JK Olomouc
1
694
203.
Vilček David
Baník Ostrava
3
707
203.
Švec Ladislav
YC Dvořiště-Lišov
1
707
203.
Bulířová Alexandra
JK Staré Splavy
2
707
206.
Vystrčil Jaromir
SVK - Slovak Republic
1
711
206.
Švejda Ivan
SVK - Slovak Republic
1
711
208.
Kolář Michal
ASK Lovosice
1
718
209.
Hajnová Erika
ALT FD
1
721
210.
Stolorz Jakub
Jednoráz.licence
1
722
210.
Stolorz Jakub
Jednoráz.licence
1
722
210.
Stolorz Jakub
Jednoráz.licence
1
722
210.
Stolorz Jakub
Jednoráz.licence
1
722
214.
Noháč Radek
Baník Most
3
724
214.
Pinc Tomáš
Baník Most
3
724
216.
Mika Radek
ČWA
1
727
216.
Enders Albert
GER - Germany
1
727
218.
Dlabač Libor
JK Klatovy
1
728
219.
Maňková Vanda
Jednoráz.licence
2
733
219.
Maňková Vanda
Jednoráz.licence
2
733
219.
Maňková Vanda
Jednoráz.licence
2
733
222.
Indrák Petr
Sokol Tovačov
1
741
222.
Indráková Romana
Sokol Tovačov
1
741
224.
Blaszczyk Kacper
Jednoráz.licence
1
780
224.
Hájek Libor
JK Cheb
3
780
224.
Blaszczyk Kacper
Jednoráz.licence
1
780
224.
Blaszczyk Kacper
Jednoráz.licence
1
780
224.
Blaszczyk Kacper
Jednoráz.licence
1
780
224.
Blaszczyk Kacper
Jednoráz.licence
1
780
224.
Blaszczyk Kacper
Jednoráz.licence
1
780
231.
Karovič Vlado
Jednoráz.licence
1
792
231.
Karovič Vlado
Jednoráz.licence
1
792
231.
Karovič Vlado
Jednoráz.licence
1
792
231.
Jelínek Tomáš
YC Kladno
4
792
231.
Karovič Vlado
Jednoráz.licence
1
792
231.
Karovič Vlado
Jednoráz.licence
1
792
231.
Richter Boris
YC Krnov
1
792
231.
Richterová Šárka
YC Krnov
1
792
239.
Keblová Lucie
ČYK
2
794
240.
Knorr Luděk
VS Duchcov
1
800
241.
Šulcová Pavla
YC Vysoké Mýto
1
804
241.
Randáková Věra
YC Vysoké Mýto
1
804
243.
Zimák Petr
LS Kroměříž
2
808
244.
Trenčeni Karol
SVK - Slovak Republic
1
815
244.
Liška Marian
SVK - Slovak Republic
1
815
244.
Liška Martin
SVK - Slovak Republic
1
815
244.
Surzen Rudolf
SVK - Slovak Republic
1
815
244.
Bernstengel Kai
GER - Germany
1
815
244.
Arvay Pavel
SVK - Slovak Republic
1
815
244.
Bernstengel Kai
GER - Germany
1
815
244.
Bernstengel Kai
GER - Germany
1
815
244.
Bernstengel Kai
GER - Germany
1
815
244.
Bernstengel Kai
GER - Germany
1
815
254.
Itzenthaler Theodor
AUT - Austria
1
840
254.
Itzenthaler Theodor
AUT - Austria
1
840
256.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
3
843
257.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
852
258.
Kraus Tomáš
JK Černá v Pošumaví
1
854
258.
Krausová Miroslava
JK Černá v Pošumaví
1
854
260.
Jedlička Ivan
ČYK
2
858
261.
Páleníček Milan
YC Kladno
1
864
262.
Turský Roman
Jednoráz.licence
1
871
262.
Turský Roman
Jednoráz.licence
1
871
262.
Turský Roman
Jednoráz.licence
1
871
262.
Turský Roman
Jednoráz.licence
1
871
262.
Turský Roman
Jednoráz.licence
1
871
267.
Nenadovič Petr
Prazdroj Plzeň
2
873
268.
Balcerak Magdalena
POL - Poland
1
879
268.
Fleischmann Thomas
GER - Germany
1
879
268.
Fleischmann Thomas
GER - Germany
1
879
268.
Balcerak Magdalena
POL - Poland
1
879
268.
Balcerak Magdalena
POL - Poland
1
879
268.
Fleischmann Thomas
GER - Germany
1
879
268.
Kiwer Lukasz
POL - Poland
1
879
268.
Balcerak Magdalena
POL - Poland
1
879
268.
Palasz Michal
POL - Poland
1
879
268.
Palasz Michal
POL - Poland
1
879
268.
Kiwer Lukasz
POL - Poland
1
879
268.
Palasz Michal
POL - Poland
1
879
268.
Palasz Michal
POL - Poland
1
879
268.
Balcerak Magdalena
POL - Poland
1
879
268.
Palasz Michal
POL - Poland
1
879
268.
Fleischmann Thomas
GER - Germany
1
879
268.
Palasz Michal
POL - Poland
1
879
268.
Kiwer Lukasz
POL - Poland
1
879
268.
Balcerak Magdalena
POL - Poland
1
879
268.
Fleischmann Thomas
GER - Germany
1
879
268.
Balcerak Magdalena
POL - Poland
1
879
268.
Balcerak Magdalena
POL - Poland
1
879
290.
Gebhart Jan
JK Cheb
4
881
291.
Klíma Bohuslav
JK Černá v Pošumaví
3
882
292.
Euders Evelyn
GER - Germany
1
892
293.
Teubnerová Anna
Císařská louka
2
899
294.
Ticháček Roman
SUI - Switzerland
1
901
294.
Mrna Daniel
SUI - Switzerland
1
901
294.
Knetig Jiří
SUI - Switzerland
1
901
294.
Ticháček Josef
SUI - Switzerland
1
901
294.
Jirák Jakub
SUI - Switzerland
1
901
299.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
2
904
299.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
2
904
299.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
2
904
299.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
2
904
299.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
2
904
299.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
2
904
299.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
2
904
306.
Knorr Jindřich
VS Duchcov
2
910
307.
Čáp Jiří
ČYK
2
915
308.
Kolář Antonín
YC Lipno nad Vltavou
2
925
309.
Nowakowski Boguslaw
POL - Poland
1
946
310.
Hulnský Martin
ČWA
1
957
310.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
957
310.
Trčka Miroslav
Baník Most
2
957
313.
Juptner Patrik
ČWA
2
958
313.
Ministrová Marie
Baník Ostrava
3
958
315.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
962
315.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
962
317.
Kollár Kamil
SVK - Slovak Republic
1
964
317.
Kollár Kamil
SVK - Slovak Republic
1
964
319.
Brejša Libor
JK Plzeň
1
979
320.
Behar Noam
ČYK
3
990
321.
Lambl Vladimír
YC Neratovice
1
998
322.
Podolský Marek
YC Znojmo
1
1 004
323.
Antel Vladimír
LS Kroměříž
2
1 006
324.
Zobač Jan
JK Staré Splavy
1
1 008
324.
Eckert Eva
GER - Germany
1
1 008
324.
Eckert Eva
GER - Germany
1
1 008
324.
Schuarr Uwe
GER - Germany
1
1 008
324.
Schuarr Uwe
GER - Germany
1
1 008
324.
Kalous Karol
Jednoráz.licence
1
1 008
324.
Schuarr Uwe
GER - Germany
1
1 008
324.
Eckert Eva
GER - Germany
1
1 008
324.
Schuarr Uwe
GER - Germany
1
1 008
324.
Kalous Karol
Jednoráz.licence
1
1 008
324.
Schuarr Uwe
GER - Germany
1
1 008
324.
Kalous Zdenek
Jednoráz.licence
1
1 008
324.
Eckert Eva
GER - Germany
1
1 008
324.
Kalous Karol
Jednoráz.licence
1
1 008
324.
Eckert Eva
GER - Germany
1
1 008
324.
Kalous Karol
Jednoráz.licence
1
1 008
324.
Kalous Karol
Jednoráz.licence
1
1 008
324.
Kalous Karol
Jednoráz.licence
1
1 008
324.
Kalous Karol
Jednoráz.licence
1
1 008
343.
Dlouhý Antonín
Císařská louka
2
1 011
344.
Polanka Andreas
Jednoráz.licence
1
1 032
344.
Polanka Maxim
Jednoráz.licence
1
1 032
344.
Polanka Andreas
Jednoráz.licence
1
1 032
344.
Polanka Andreas
Jednoráz.licence
1
1 032
344.
Polanka Maxim
Jednoráz.licence
1
1 032
344.
Polanka Andreas
Jednoráz.licence
1
1 032
344.
Polanka Maxim
Jednoráz.licence
1
1 032
344.
Polanka Maxim
Jednoráz.licence
1
1 032
352.
Velček Mikuláš
SVK - Slovak Republic
1
1 041
352.
Trenčeni j. Karol
SVK - Slovak Republic
1
1 041
352.
Marinovič Marko
CRO - Croatia
1
1 041
352.
Švec Ivan
SVK - Slovak Republic
1
1 041
352.
Ciško Igor
SVK - Slovak Republic
1
1 041
352.
Šašková Káťa
SVK - Slovak Republic
1
1 041
352.
Gecik Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 041
352.
Hovanec Emil
SVK - Slovak Republic
1
1 041
360.
Uhrich Martin
ASK Lovosice
2
1 047
361.
Veříš Matěj
Slávia Česká Skalice
2
1 062
362.
Horvath Vojtěch
ČYK
1
1 063
362.
Šmíd Zdeněk
Sokol Mohelnice
1
1 063
364.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 067
364.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 067
364.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 067
364.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 067
364.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 067
364.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 067
370.
Blaurock Karl
GER - Germany
1
1 069
370.
Blaurock Karl
GER - Germany
1
1 069
370.
Blaurock Karl
GER - Germany
1
1 069
370.
Blaurock Karl
GER - Germany
1
1 069
370.
Blaurock Karl
GER - Germany
1
1 069
375.
Knejzlík Marek
Sokol Tovačov
2
1 071
376.
Piherová Vlasta
YC SaS
2
1 092
376.
Blahník Radovan
YC Ústí n L
2
1 092
378.
Stolorz Maciej
Jednoráz.licence
1
1 095
378.
Stolorz Maciej
Jednoráz.licence
1
1 095
378.
Stolorz Maciej
Jednoráz.licence
1
1 095
378.
Stolorz Maciej
Jednoráz.licence
1
1 095
378.
Stolorz Maciej
Jednoráz.licence
1
1 095
378.
Stolorz Maciej
Jednoráz.licence
1
1 095
378.
Dvořák Michal
Lokomotiva Cheb
1
1 095
385.
Styblo Peter
AUT - Austria
1
1 096
385.
Styblo Peter
AUT - Austria
1
1 096
385.
Styblo Peter
AUT - Austria
1
1 096
388.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
1 108
388.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
1 108
388.
Šíma Teodor
YC CERE
1
1 108
388.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
1 108
388.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
1 108
388.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
1 108
388.
Kubeš Fedor
SVK - Slovak Republic
1
1 108
395.
Kubištová Kateřina
JK Plzeň
3
1 129
396.
Bagyó Nóra
HUN - Hungary
1
1 130
396.
Holl Jörg
AUT - Austria
1
1 130
396.
Rutai Lili
HUN - Hungary
1
1 130
399.
Schmidinger Tabian
AUT - Austria
1
1 150
400.
Loníková Iva
JK Sokolov
3
1 151
401.
Schwandt Claas
GER - Germany
1
1 156
401.
Steiner Jiri
YC Vysoké Mýto
1
1 156
401.
Schwandt Claas
GER - Germany
1
1 156
401.
Schwandt Claas
GER - Germany
1
1 156
401.
Schwandt Claas
GER - Germany
1
1 156
401.
Schwandt Claas
GER - Germany
1
1 156
407.
Riedel Jan
VS Duchcov
3
1 158
408.
Haken Vladimír
WS Club VD
2
1 161
409.
Chodora Pavel
Prazdroj Plzeň
3
1 172
410.
Bekieszuk Andzej
POL - Poland
1
1 180
410.
Lubczanski Pawel
POL - Poland
1
1 180
410.
Lubczanska Maja
POL - Poland
1
1 180
410.
Lubczanski Pawel
POL - Poland
1
1 180
410.
Bekieszuk Andzej
POL - Poland
1
1 180
410.
Lubczanski Pawel
POL - Poland
1
1 180
416.
Koláčný Lubor
YC SaS
1
1 187
416.
Tonar Jiří
ALT Melges 24
1
1 187
416.
Novák Martin
YC Kovářov
1
1 187
416.
Šobíšek Petr
YC SaS
1
1 187
420.
Gaba Ondra
YC Krnov
2
1 197
421.
Teubnerová Kareřina
Císařská louka
3
1 200
421.
Teubner Zdeněk
Císařská louka
3
1 200
423.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 202
423.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 202
423.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 202
423.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 202
423.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 202
423.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
1 202
429.
Přikrylová Zlatka
LS Kroměříž
1
1 206
429.
Páleníčková Aneta
YC Kladno
3
1 206
431.
Kruszyňski Jakub
Jednoráz.licence
1
1 236
431.
Kruszyňski Jakub
Jednoráz.licence
1
1 236
431.
Bachniak Bartosz
Jednoráz.licence
1
1 236
431.
Nemec Barbara
AUT - Austria
1
1 236
431.
Kruszyňski Jakub
Jednoráz.licence
1
1 236
436.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
1 241
436.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
1 241
436.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
1 241
436.
Cicutto Remo
SVK - Slovak Republic
1
1 241
440.
Hajo Libor
YC CERE
2
1 245
441.
Opletal Ladislav
JK Olomouc
1
1 247
442.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
3
1 249
443.
Handl Erich
YC Kladno
4
1 256
444.
Strejčková Kateřina
Sokol Palkovice
4
1 260
445.
Ocelková Jindřiška
ČYK
3
1 278
446.
Šindelka Václav
Baník Ostrava
2
1 281
447.
Jakubčík Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
1 290
447.
Krobot Jaromír
SVK - Slovak Republic
1
1 290
447.
Macejka Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
1 290
447.
Psalman Miloslav
SVK - Slovak Republic
1
1 290
447.
Janoušek Ivan
SVK - Slovak Republic
1
1 290
447.
Macek Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 290
447.
Dymanič Kolja
CRO - Croatia
1
1 290
447.
Serdarevič Josip
CRO - Croatia
1
1 290
455.
Celá Barbora
YC Znojmo
1
1 291
456.
Koskuba David
Prazdroj Plzeň
2
1 313
457.
Visnovsky Slavomir
SVK - Slovak Republic
2
1 317
457.
Zvrškovec Bohumir
SVK - Slovak Republic
2
1 317
457.
Ontkovič Lubomir
SVK - Slovak Republic
2
1 317
460.
Gömföl Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
1 324
461.
Zielonková Ivona
KJ Těrlicko
2
1 328
462.
Kubisz Jan
Slavoj Český Těšín
3
1 334
463.
Šachl Zdeněk
VS Duchcov
3
1 352
464.
Hoppe Michal
GER - Germany
1
1 353
464.
Seppl Zinder
GER - Germany
1
1 353
466.
Kloteizg Stefan
GER - Germany
1
1 356
466.
Kloteizg Stefan
GER - Germany
1
1 356
466.
Kloteizg Stefan
GER - Germany
1
1 356
466.
Kloteizg Stefan
GER - Germany
1
1 356
466.
Kloteizg Stefan
GER - Germany
1
1 356
471.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
1 360
471.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
1 360
471.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
1
1 360
471.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
1 360
471.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
1 360
471.
Sopúch Slavomír
SVK - Slovak Republic
1
1 360
477.
Krejčíř Jan
JK Olomouc
1
1 385
478.
Poledníček Petr
JK Staré Splavy
1
1 406
479.
Holanec Petr
ALT Melges 24
1
1 414
479.
Taschner Karel
ALT Melges 24
1
1 414
479.
Zeman Jan
ALT Melges 24
1
1 414
479.
Janouch Ondřej
ALT Melges 24
1
1 414
483.
Hodač Pavel
Slavoj Litoměřice
2
1 440
484.
Střelba Jan
Prazdroj Plzeň
4
1 462
485.
Piegrzyk Jakub
Jednoráz.licence
1
1 464
485.
Piegrzyk Jakub
Jednoráz.licence
1
1 464
485.
Piegrzyk Jakub
Jednoráz.licence
1
1 464
488.
Satranský Radek
YC Pardubice
5
1 466
489.
Červenka Matouš
JK Olomouc
1
1 479
489.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
1 479
491.
Steiner Jaroslav
YC Vysoké Mýto
2
1 483
492.
Kocián Leopold
YC Krnov
2
1 516
493.
Harenberg Lukas
GER - Germany
1
1 534
493.
Harenberg Lukas
GER - Germany
1
1 534
493.
Harenberg Lukas
GER - Germany
1
1 534
493.
Broul Stanislav
Delfín Jablonec
3
1 534
493.
Harenberg Lukas
GER - Germany
1
1 534
493.
Harenberg Lukas
GER - Germany
1
1 534
499.
Andel Pavol
SVK - Slovak Republic
1
1 546
500.
Olejníček Pavel
ČYK
1
1 564
500.
Charvát Pavel
SVK - Slovak Republic
1
1 564
500.
Fric Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 564
500.
Králik Jozef
SVK - Slovak Republic
1
1 564
500.
Böhom Rastislav
SVK - Slovak Republic
1
1 564
500.
Fric Pavel
SVK - Slovak Republic
1
1 564
500.
Pokorný Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 564
500.
Bartaloš Peter
SVK - Slovak Republic
1
1 564
508.
Mezírka MUDr. Alexandr
YC Krnov
2
1 568
509.
Dymák Petr ml.
YC Vysoké Mýto
3
1 577
510.
Hrubý Jiří
JK Plzeň
4
1 583
511.
Šachl Zdeněk
VS Duchcov
4
1 594
512.
Dymák Petr
YC Vysoké Mýto
2
1 608
513.
Pollák Jozef
Jednoráz.licence
1
1 621
513.
Pollák Jozef
Jednoráz.licence
1
1 621
513.
Pollák Jozef
Jednoráz.licence
1
1 621
513.
Pollák Jozef
Jednoráz.licence
1
1 621
513.
Pollák Jozef
Jednoráz.licence
1
1 621
518.
Tkadlec Štěpán
JK Toušeň
1
1 625
519.
Malinová Michaela
IWS Club Nechra
2
1 633
520.
Novotný Martin
Slavoj Hluboká
5
1 635
521.
Zielonka Tomáš
KJ Těrlicko
3
1 672
522.
Makrlík Dušan
JK Klatovy
3
1 686
523.
Červený Filip
JK Plzeň
9
1 708
524.
Hieková Romana
YC Ústí n L
1
1 709
525.
Pacanowski Artur
Jednoráz.licence
1
1 720
525.
Ojcowicz Nikola
Jednoráz.licence
1
1 720
525.
Borošová Soňa
SVK - Slovak Republic
1
1 720
525.
Ojcowicz Nikola
Jednoráz.licence
1
1 720
525.
Pacanowski Artur
Jednoráz.licence
1
1 720
525.
Pacanowski Artur
Jednoráz.licence
1
1 720
525.
Pacanowski Artur
Jednoráz.licence
1
1 720
525.
Pacanowski Artur
Jednoráz.licence
1
1 720
525.
Pacanowski Artur
Jednoráz.licence
1
1 720
534.
Ovčička Pavel
YC Příbram
3
1 722
534.
Ovčička Josef ing.
YC Příbram
3
1 722
534.
Ovčičková Hana
YC Příbram
3
1 722
537.
Hájek Jakub
JK Staré Splavy
1
1 734
537.
Špedl Miroslav
JK Klatovy
3
1 734
539.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 740
539.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
1 740
539.
Maňková Linda
SVK - Slovak Republic
1
1 740
539.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 740
539.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 740
539.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 740
539.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 740
539.
Varga Ján
SVK - Slovak Republic
1
1 740
547.
Sopoušek Jiří
Jachtklub Brno
3
1 746
548.
Hloch Tomáš
JK Olomouc
1
1 747
549.
Marečková Lucie
Jachtklub Brno
5
1 756
550.
Smola Matěj
Lokomotiva Plzeň
3
1 773
551.
Hykrdová Eliška
Jachtklub Brno
1
1 774
552.
Kupská Martina
YC LS Brno
1
1 781
552.
Jakešová Svatava
YC LS Brno
1
1 781
554.
Kučera Michal
YC Ústí n L
3
1 796
555.
Herzinger Jaroslav
VS Duchcov
2
1 819
556.
Slekovec Miha
SLO - Slovenia
1
1 821
556.
Markota Andrej
SLO - Slovenia
1
1 821
558.
Knaus Reinhard
AUT - Austria
1
1 832
559.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
1 834
560.
Rácz Levente
HUN - Hungary
1
1 836
560.
Kerekes Zsombor
HUN - Hungary
1
1 836
560.
Kraus Maxmilian
AUT - Austria
1
1 836
560.
Kraus Maxmilian
AUT - Austria
1
1 836
560.
Kraus Maxmilian
AUT - Austria
1
1 836
565.
Chrapčiak Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 840
565.
Bilka Adam
Jednoráz.licence
1
1 840
565.
Bilka Adam
Jednoráz.licence
1
1 840
565.
Bilka Adam
Jednoráz.licence
1
1 840
565.
Chrapčiak Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 840
565.
Chrapčiak Tomáš
Jednoráz.licence
1
1 840
571.
Lopuchovský Pavol
Jednoráz.licence
2
1 847
571.
Lopuchovský Pavol
Jednoráz.licence
2
1 847
571.
Šindýlek Michal
Bohemia Poděbrady
3
1 847
571.
Lopuchovský Pavol
Jednoráz.licence
2
1 847
571.
Lopuchovský Pavol
Jednoráz.licence
2
1 847
576.
Renner Herbert
AUT - Austria
1
1 856
576.
Renner Herbert
AUT - Austria
1
1 856
576.
Renner Herbert
AUT - Austria
1
1 856
576.
Strnad Jurgen
AUT - Austria
1
1 856
580.
Dobrocký Lukáš
SVK - Slovak Republic
1
1 871
580.
Kaňuk Jakub
SVK - Slovak Republic
1
1 871
580.
Králiková Zuzana
SVK - Slovak Republic
1
1 871
580.
Macejková Patrícia
SVK - Slovak Republic
1
1 871
580.
Griačová Kristína
SVK - Slovak Republic
1
1 871
580.
Kalous Karol
SVK - Slovak Republic
1
1 871
580.
Sejkora Luděk
YC Markop FL
1
1 871
580.
Olšanová Lucia
SVK - Slovak Republic
1
1 871
580.
Neuwirth Josef
YC Markop FL
1
1 871
580.
Chrapčial Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
1 871
590.
Sanková Lenka
VS Duchcov
2
1 903
591.
Riedel Michal
VS Duchcov
3
1 905
592.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
1 907
592.
Bilková Nina
SVK - Slovak Republic
1
1 907
594.
Stránská Lucie
YC SaS
1
1 925
595.
Benešová Jitka
YC Ústí n L
3
1 932
595.
Beneš Jiri
YC Ústí n L
3
1 932
597.
Lipovská Lea
SVK - Slovak Republic
1
1 933
597.
Lipovská Lea
SVK - Slovak Republic
1
1 933
599.
Schlagbauer Hemo
Jednoráz.licence
1
1 935
599.
Schlagbauer Hemine
Jednoráz.licence
1
1 935
599.
Schlagbauer Hemo
Jednoráz.licence
1
1 935
599.
Schlagbauer Hemine
Jednoráz.licence
1
1 935
599.
Schlagbauer Hemo
Jednoráz.licence
1
1 935
599.
Schlagbauer Hemine
Jednoráz.licence
1
1 935
599.
Schlagbauer Hemine
Jednoráz.licence
1
1 935
599.
Schlagbauer Hemine
Jednoráz.licence
1
1 935
599.
Schlagbauer Hemo
Jednoráz.licence
1
1 935
599.
Schlagbauer Hemo
Jednoráz.licence
1
1 935
599.
Schlagbauer Hemo
Jednoráz.licence
1
1 935
610.
Vadurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
1 937
610.
Vadurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
1 937
610.
Borošová Simona
SVK - Slovak Republic
1
1 937
610.
Vadurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
1 937
610.
Borošová Simona
SVK - Slovak Republic
1
1 937
610.
Vadurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
1 937
610.
Borošová Simona
SVK - Slovak Republic
1
1 937
610.
Vadurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
1 937
610.
Borošová Simona
SVK - Slovak Republic
1
1 937
610.
Vadurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
1 937
610.
Kmeť Luboš
ALT Melges 24
1
1 937
610.
Vadurová Dominika
SVK - Slovak Republic
1
1 937
622.
Jindřich Rostislav
JK Cheb
4
1 959
623.
Maroščíková Dana
Baník Ostrava
6
1 982
624.
Navrátil Petr
Sokol Tovačov
1
1 996
625.
Gašparič Dušan
SLO - Slovenia
1
2 010
625.
Kraus Jiří
YC RODOP
1
2 010
625.
Vašík Roman
YC LS Brno
1
2 010
625.
Tofant Mateja
SLO - Slovenia
1
2 010
629.
Obrtelová Barbora
Sokol Tovačov
7
2 026
629.
Dominik Jiří
Jachtklub Brno
3
2 026
629.
Dominik Jiří
Jachtklub Brno
3
2 026
632.
Van der Wal Thijs
NED -The Netherlands
1
2 030
633.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
2 039
634.
Kasl Libor
Lokomotiva Plzeň
5
2 047
635.
Joza Lukáš
JK Staré Splavy
2
2 051
636.
Červený Martin
JK Plzeň
11
2 062
637.
Koutná Kamila
YC Bystrc Brno
2
2 075
638.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
2
2 085
638.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
2
2 085
638.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
2
2 085
638.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
2
2 085
638.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
2
2 085
643.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
2 088
643.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
3
2 088
643.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
2 088
643.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
2 088
643.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
2 088
643.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
2 088
643.
Babjaková Radka
SVK - Slovak Republic
1
2 088
650.
Liczmanová Jana
Baník Ostrava
2
2 093
651.
Dyčka Jiří
YC Krnov
2
2 097
651.
Špička Josef
YC Krnov
2
2 097
653.
Novák Aleš
YC Kovářov
2
2 102
654.
Hotra Stanislav
YC Vysoké Mýto
6
2 104
655.
Alexa Miloš
YC LS Brno
3
2 116
656.
Švarc Roman
JK Staré Splavy
5
2 119
657.
Svoboda Pavel
YC Kladno
6
2 123
658.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 151
658.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 151
658.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 151
658.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 151
658.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 151
658.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 151
658.
Ferianec Adam
SVK - Slovak Republic
1
2 151
665.
Sedláček Miloslav
Lokomotiva Plzeň
4
2 163
666.
Hlubuček Pavel
YC Doksy
1
2 164
667.
Klíma Pavel
JK Černá v Pošumaví
1
2 185
668.
Gebetsroither Matthias
AUT - Austria
1
2 205
669.
Jančáry Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 219
669.
Jančáryová Veronika
SVK - Slovak Republic
1
2 219
669.
Pölzlberger Bernd
AUT - Austria
1
2 219
669.
Hess Stefan
AUT - Austria
1
2 219
669.
Jaeger Cris
AUT - Austria
1
2 219
669.
KapráÄş Jozef
SVK - Slovak Republic
1
2 219
669.
Zeissel Manfred
AUT - Austria
1
2 219
669.
Zingele Phillip
AUT - Austria
1
2 219
669.
Laube René
AUT - Austria
1
2 219
669.
Timko Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
2 219
669.
Hurban Gerald
AUT - Austria
1
2 219
669.
Bergler Andreas
AUT - Austria
1
2 219
669.
Zeissel Manfred
AUT - Austria
1
2 219
669.
Boehm Helmut
AUT - Austria
1
2 219
669.
Boehm Helmut
AUT - Austria
1
2 219
669.
Boehm Helmut
AUT - Austria
1
2 219
685.
Petrovský Jan
Jachtklub Brno
6
2 222
686.
Košatka Ondřej
ALT Melges 24
1
2 244
686.
Weiserová Radka
ALT Melges 24
1
2 244
686.
Šebor Pavel
ALT Melges 24
1
2 244
686.
Šeborová Natálie
ALT Melges 24
1
2 244
686.
Krejčí Martin
ALT Melges 24
1
2 244
691.
Beneš Pavel
T. J. Sokol Vrané II
6
2 245
692.
Kaiser Juliane
GER - Germany
1
2 263
693.
Procházka Libor
YC Neratovice
1
2 266
693.
Štrunc Jan
YC Neratovice
1
2 266
693.
Cikrt Tomáš
JK Toušeň
1
2 266
696.
Zvěřina Václav
VS Duchcov
7
2 284
697.
Stáňa Ivo
Baník Ostrava
7
2 285
698.
Střítězský Jiří
JK Černá v Pošumaví
3
2 297
699.
Lejhanec Pavel ing.
YC Pardubice
2
2 312
699.
Smuda Leopold
YC Kovářov
1
2 312
699.
Chlebna Milan
YC Kovářov
1
2 312
699.
Janáček Petr
YC LS Brno
1
2 312
703.
Podzimek Petr
Lokomotiva Cheb
4
2 323
704.
Svoboda Stanislav
Slavoj Hluboká
5
2 333
705.
Ochec Jan
ČYK
2
2 335
705.
Hochman Petr
Bohemia Poděbrady
8
2 335
707.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 345
707.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 345
707.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 345
707.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 345
707.
Poor Robert
SVK - Slovak Republic
1
2 345
707.
Šleziona Filip
Jednoráz.licence
1
2 345
707.
Šleziona Filip
Jednoráz.licence
1
2 345
707.
Šleziona Filip
Jednoráz.licence
1
2 345
707.
Šleziona Filip
Jednoráz.licence
1
2 345
707.
Duňski Olaf
Jednoráz.licence
1
2 345
707.
Duňski Olaf
Jednoráz.licence
1
2 345
707.
Duňski Olaf
Jednoráz.licence
1
2 345
707.
Duňski Olaf
Jednoráz.licence
1
2 345
707.
Duňski Olaf
Jednoráz.licence
1
2 345
707.
Duňski Olaf
Jednoráz.licence
1
2 345
722.
Wolk Roland
YC LS Brno
3
2 402
723.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
2 406
723.
Mészáros Laura
HUN - Hungary
1
2 406
723.
Lorenz Ult
GER - Germany
1
2 406
723.
Molnár Zsófia
HUN - Hungary
1
2 406
727.
Svoboda Petr
Bohemia Poděbrady
6
2 409
728.
Lehečka Ondřej
JK Olomouc
1
2 412
729.
Indrák Jiří
Sokol Tovačov
5
2 443
730.
Kraus Vladimír
JK Černá v Pošumaví
4
2 444
730.
Krejčí Tomáš
JK Cheb
3
2 444
732.
Drvota Jaromir
YC Kladno
6
2 465
733.
Zvěřinová Miloslava
VS Duchcov
6
2 469
734.
Nejtek Petr
Lokomotiva Cheb
4
2 470
735.
Češka Jiří
YC Kovářov
2
2 489
736.
Drncová Ivana
JK Plzeň
5
2 503
737.
Brezíková Barbora
Prazdroj Plzeň
3
2 511
738.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
9
2 524
739.
Van Zalinge Iris
NED -The Netherlands
1
2 553
740.
Hope Ken
UKR - Ukraine
1
2 556
740.
Schärnell Lennart
UKR - Ukraine
1
2 556
740.
Ivandic Ivan
UKR - Ukraine
1
2 556
740.
McGregor Andy
UKR - Ukraine
1
2 556
740.
Maštalíř Vladimír
UKR - Ukraine
1
2 556
740.
Kroča Vladimír
UKR - Ukraine
1
2 556
746.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
2 558
746.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
2 558
746.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
2 558
746.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
2 558
750.
Vavřička Zdeněk
YC Kladno
5
2 564
751.
Marečková Renata
YC Markop FL
1
2 592
751.
Fantová Kateřina
YC LS Brno
1
2 592
751.
Šlemín Jan
ALT Melges 24
1
2 592
751.
Novák Jiří
ALT Melges 24
1
2 592
755.
Lamoš Marián
SVK - Slovak Republic
1
2 621
755.
Caňo Marcel
SVK - Slovak Republic
1
2 621
755.
Schultz Richard
SVK - Slovak Republic
1
2 621
755.
Kosterec Miloslav
SVK - Slovak Republic
1
2 621
755.
Klobušický Roman
SVK - Slovak Republic
1
2 621
755.
Marec Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 621
755.
Vörös Mário
SVK - Slovak Republic
1
2 621
755.
Zagorček Miloš
SVK - Slovak Republic
1
2 621
755.
Vitalič Stipe
CRO - Croatia
1
2 621
764.
Röggla Werner
AUT - Austria
1
2 635
765.
Löwit Harry
Císařská louka
4
2 642
766.
Röggla Katharina
AUT - Austria
1
2 656
767.
Ouška Miloslav
YC Ústí n L
2
2 701
768.
Harcuba Petr
JK Staré Splavy
2
2 713
769.
Mrázová Andrea
SVK - Slovak Republic
1
2 719
770.
Jakobs Lutz
GER - Germany
1
2 723
770.
Anderssohn Bernd
GER - Germany
1
2 723
770.
Anderssohn Bernd
GER - Germany
1
2 723
770.
Anderssohn Bernd
GER - Germany
1
2 723
770.
Jakobs Lutz
GER - Germany
1
2 723
770.
Jakobs Lutz
GER - Germany
1
2 723
770.
Anderssohn Bernd
GER - Germany
1
2 723
770.
Anderssohn Bernd
GER - Germany
1
2 723
770.
Jakobs Lutz
GER - Germany
1
2 723
770.
Jakobs Lutz
GER - Germany
1
2 723
780.
Kantorík Ivan
JK Ostrava Poruba
3
2 732
781.
Pacanowski Marcin
Jednoráz.licence
1
2 741
782.
Neumann Jakub
T. J. Sokol Vrané II
7
2 760
783.
Navrátil Jan
Sokol Tovačov
2
2 764
784.
Brezík Michal
Prazdroj Plzeň
7
2 797
785.
Baran Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
2 814
785.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
1
2 814
785.
Fels Stephan
SUI - Switzerland
1
2 814
785.
Naef Timo
SUI - Switzerland
1
2 814
789.
Heřman Jan
Prazdroj Plzeň
8
2 826
790.
Valenta Marek
TJ Jiskra Třeboň
7
2 830
791.
Styblo Peter
AUT - Austria
1
2 855
792.
Čermáková Eva
JK Toušeň
2
2 886
793.
Skolaut Georg
Jednoráz.licence
1
2 887
793.
Skolaut Georg
Jednoráz.licence
1
2 887
793.
Skolaut Georg
Jednoráz.licence
1
2 887
793.
Skolaut Christoph
Jednoráz.licence
1
2 887
793.
Skolaut Susanne
Jednoráz.licence
1
2 887
793.
Skolaut Georg
Jednoráz.licence
1
2 887
793.
Skolaut Susanne
Jednoráz.licence
1
2 887
793.
Skolaut Christoph
Jednoráz.licence
1
2 887
793.
Lutz Martin
Jednoráz.licence
1
2 887
793.
Skolaut Georg
Jednoráz.licence
1
2 887
793.
Lutz Martin
Jednoráz.licence
1
2 887
793.
Skolaut Georg
Jednoráz.licence
1
2 887
793.
Skolaut Christoph
Jednoráz.licence
1
2 887
793.
Skolaut Susanne
Jednoráz.licence
1
2 887
793.
Skolaut Christoph
Jednoráz.licence
1
2 887
793.
Skolaut Susanne
Jednoráz.licence
1
2 887
793.
Lutz Martin
Jednoráz.licence
1
2 887
793.
Skolaut Susanne
Jednoráz.licence
1
2 887
793.
Nanninga Meino
GER - Germany
1
2 887
812.
Parchomenko Petr
YC Nechranice
1
2 891
813.
Pavlovský Marek
YC LS Brno
1
2 928
814.
Kubeš Fedor
Jednoráz.licence
2
2 964
814.
Kubeš Fedor
Jednoráz.licence
2
2 964
814.
Kubeš Fedor
Jednoráz.licence
2
2 964
814.
Kubeš Fedor
Jednoráz.licence
2
2 964
818.
Konopáč Aleš
T. J. Sokol Vrané II
7
2 979
819.
Porkert Hubert
AUT - Austria
1
2 994
819.
Heger David
ALT Laser
1
2 994
819.
Chlup Jan
YC Dyje
1
2 994
819.
Vettermann Harry
AUT - Austria
1
2 994
819.
Porkert Hubert
AUT - Austria
1
2 994
819.
Porkert Hubert
AUT - Austria
1
2 994
825.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
2
3 013
826.
Hofmann Tomáš
YC Velké Dářko
1
3 068
826.
Hofmann Lubomír
YC Velké Dářko
1
3 068
828.
Ehl Vladimír
WS Club VD
6
3 072
829.
Zima Tomáš
YC Kladno
1
3 080
829.
Záruba Libor
YC Kladno
1
3 080
831.
Makuch Alexej
SVK - Slovak Republic
1
3 096
831.
Čunderlík Ján
SVK - Slovak Republic
1
3 096
831.
Uhlár Peter
SVK - Slovak Republic
1
3 096
831.
Repáň Peter
SVK - Slovak Republic
1
3 096
831.
Kršnac Jure
CRO - Croatia
1
3 096
831.
Novák Zdeno
SVK - Slovak Republic
1
3 096
831.
Kozinka Tibor
SVK - Slovak Republic
1
3 096
831.
Šutek Andrej
SVK - Slovak Republic
1
3 096
839.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
3 111
839.
Babjaková Miriam
SVK - Slovak Republic
1
3 111
841.
Kalabis Petr
TJ Rapid Brno
2
3 126
842.
Dobrý Jakub
Lokomotiva Plzeň
7
3 135
843.
Kluczkowski Jakub
POL - Poland
1
3 181
843.
Maskulak Kacper
POL - Poland
1
3 181
843.
Maskulak Kacper
POL - Poland
1
3 181
843.
Maskulak Kacper
POL - Poland
1
3 181
843.
Kluczkowski Jakub
POL - Poland
1
3 181
843.
Maskulak Kacper
POL - Poland
1
3 181
843.
Maskulak Kacper
POL - Poland
1
3 181
843.
Kluczkowski Jakub
POL - Poland
1
3 181
843.
Kluczkowski Jakub
POL - Poland
1
3 181
843.
Kluczkowski Jakub
POL - Poland
1
3 181
843.
Kluczkowski Jakub
POL - Poland
1
3 181
843.
Kluczkowski Jakub
POL - Poland
1
3 181
843.
Maskulak Kacper
POL - Poland
1
3 181
843.
Kluczkowski Jakub
POL - Poland
1
3 181
857.
Lejhanec Jiří
YC Pardubice
3
3 201
858.
Spyrka Barbara
Jednoráz.licence
1
3 225
858.
Spyrka Barbara
Jednoráz.licence
1
3 225
858.
Spyrka Barbara
Jednoráz.licence
1
3 225
858.
Spyrka Barbara
Jednoráz.licence
1
3 225
858.
Spyrka Barbara
Jednoráz.licence
1
3 225
858.
Stefaniak Julka
Jednoráz.licence
1
3 225
858.
Blaszczuk Cyprian
Jednoráz.licence
1
3 225
858.
Stefaniak Julka
Jednoráz.licence
1
3 225
858.
Spyrka Barbara
Jednoráz.licence
1
3 225
858.
Stefaniak Julka
Jednoráz.licence
1
3 225
858.
Andel Michal
SVK - Slovak Republic
1
3 225
858.
Stefaniak Julka
Jednoráz.licence
1
3 225
858.
Stefaniak Julka
Jednoráz.licence
1
3 225
858.
Blaszczuk Cyprian
Jednoráz.licence
1
3 225
858.
Stefaniak Julka
Jednoráz.licence
1
3 225
858.
Blaszczuk Cyprian
Jednoráz.licence
1
3 225
858.
Blaszczuk Cyprian
Jednoráz.licence
1
3 225
858.
Blaszczuk Cyprian
Jednoráz.licence
1
3 225
858.
Blaszczuk Cyprian
Jednoráz.licence
1
3 225
877.
Drobeček Jiří
Lokomotiva Plzeň
7
3 237
878.
Šplíchal Marek
JK Plzeň
2
3 245
879.
Hykrdová Monika
Jachtklub Brno
2
3 269
880.
Vomáčková Helena
Bohemia Poděbrady
4
3 309
881.
Mašek Tomáš
Baník Ostrava
4
3 333
881.
Hejna Jan
Baník Ostrava
4
3 333
883.
Bílka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 342
883.
Bílka Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
3 342
883.
Bílka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 342
883.
Bílka Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
3 342
883.
Bílka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 342
883.
Bílka Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
3 342
883.
Bílka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 342
883.
Bílka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 342
883.
Bílka Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
3 342
883.
Bílka Adam
SVK - Slovak Republic
1
3 342
883.
Bílka Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
3 342
894.
Kaiser Olaf
GER - Germany
1
3 427
895.
Koláčný Rudolf
YC SaS
7
3 429
896.
Valenta Jan
TJ Jiskra Třeboň
8
3 451
897.
Joza Vladimír
JK Staré Splavy
3
3 452
898.
Komárek Zdeněk
YC Pardubice
6
3 454
899.
Nuc Jindřich
JK Plzeň
10
3 462
900.
Bodler Christian
GER - Germany
1
3 469
900.
Bodler Christian
GER - Germany
1
3 469
900.
Brožek Tomáš
SC Testudo
1
3 469
900.
Bodler Christian
GER - Germany
1
3 469
900.
Bodler Christian
GER - Germany
1
3 469
900.
Bodler Christian
GER - Germany
1
3 469
906.
Sztyk Jerzy
POL - Poland
1
3 475
906.
Sztyk Jerzy
POL - Poland
1
3 475
906.
Sztyk Jerzy
POL - Poland
1
3 475
906.
Sztyk Jerzy
POL - Poland
1
3 475
906.
Sztyk Jerzy
POL - Poland
1
3 475
906.
Sztyk Jerzy
POL - Poland
1
3 475
912.
Riedel Ota
VS Duchcov
6
3 506
913.
Bagyó Ă?ron
HUN - Hungary
1
3 515
913.
Polgár Lukács
HUN - Hungary
1
3 515
915.
Packová Kristýna
KJ Těrlicko
2
3 527
916.
Kilarová Marie
Baník Ostrava
2
3 528
917.
Vránová Markéta
TJ Rapid Brno
6
3 572
918.
Kratochvíl Jiří
VS Duchcov
6
3 582
919.
Ježek Bohumil
Slavoj Litoměřice
6
3 590
920.
Kruyr Bart
NED -The Netherlands
1
3 610
921.
Staniczek Magda
Jednoráz.licence
1
3 621
922.
Sivý Daniel
Slavoj Hluboká
6
3 627
923.
Rešl Pavel
VS Duchcov
8
3 653
924.
Pokorný Miloslav
YC Doksy
2
3 660
924.
Holík Jiří
SC Testudo
2
3 660
926.
Jakubčík Miroslav
SVK - Slovak Republic
1
3 677
926.
Psalaman Miloslav
SVK - Slovak Republic
1
3 677
926.
Sako Alexander
SVK - Slovak Republic
1
3 677
926.
Čech Peter
SVK - Slovak Republic
1
3 677
926.
Bartek Robert
SVK - Slovak Republic
1
3 677
926.
Straka ml. Milan
SVK - Slovak Republic
1
3 677
926.
Erdössy Martin
SVK - Slovak Republic
1
3 677
926.
Macejka Lubomír
SVK - Slovak Republic
1
3 677
926.
Krobot Jaromír
SVK - Slovak Republic
1
3 677
926.
Hudec Peter
SVK - Slovak Republic
1
3 677
926.
Janušek Ivan
SVK - Slovak Republic
1
3 677
926.
Straka Milan
SVK - Slovak Republic
1
3 677
926.
Tóth Oto
SVK - Slovak Republic
1
3 677
926.
arek Vojtech
SVK - Slovak Republic
1
3 677
926.
Balucha Juraj
SVK - Slovak Republic
1
3 677
941.
Berský Jaroslav
Baník Ostrava
4
3 697
942.
Hrvatin Mitija
SLO - Slovenia
1
3 722
942.
Planinšič Željko
SLO - Slovenia
1
3 722
944.
Ach-Hübner Otakar
YC LS Brno
4
3 742
945.
Moser Sebastian
GER - Germany
1
3 743
945.
Posch Thomas
GER - Germany
1
3 743
945.
Posch Thomas
GER - Germany
1
3 743
945.
Moser Sebastian
GER - Germany
1
3 743
945.
Moser Sebastian
GER - Germany
1
3 743
945.
Posch Thomas
GER - Germany
1
3 743
945.
Moser Sebastian
GER - Germany
1
3 743
945.
Posch Thomas
GER - Germany
1
3 743
945.
Posch Thomas
GER - Germany
1
3 743
945.
Moser Sebastian
GER - Germany
1
3 743
955.
Kadlec Roman
SK Tři sestry
3
3 751
956.
Ručka Martin
Sokol Palkovice
2
3 778
957.
Trenzová Karolína
Jachtklub Brno
2
3 785
958.
Mudra Zbyněk
Lokomotiva Plzeň
6
3 795
959.
Packová Alexandra
KJ Těrlicko
2
3 799
960.
Marval Jakub
T. J. Sokol Vrané II
7
3 803
961.
Ďásek František
JK Cheb
5
3 818
962.
Suderová Tereza
Baník Ostrava
2
3 820
963.
Beránek Karol
Jednoráz.licence
1
3 829
963.
Beránek Karol
Jednoráz.licence
1
3 829
963.
Beránek Karol
Jednoráz.licence
1
3 829
963.
Beránek Karol
Jednoráz.licence
1
3 829
967.
Marek Michal
TJ Rapid Brno
5
3 847
968.
Gaj Michal
Jednoráz.licence
1
3 850
968.
Gaj Michal
Jednoráz.licence
1
3 850
970.
Kudláček Pavel
ČWA
1
3 865
971.
Weidinger György
HUN - Hungary
1
3 911
971.
Horvát Balázs
HUN - Hungary
1
3 911
973.
Bilek Vladimir
Sokol Palkovice
6
3 944
973.
Šimáček Roman
YC Kladno
10
3 944
975.
Novák Jaroslav
YC Doksy
6
3 983
976.
Škola Jaroslav
Lokomotiva Cheb
5
3 991
977.
Bauer Karel
YC CERE
4
4 006
978.
Hartl Radim
YC LS Brno
1
4 016
979.
Polák Jiří
VS Duchcov
7
4 032
980.
Malec Martin
YC LS Brno
1
4 050
980.
Pavlík Jiří
YC LS Brno
1
4 050
980.
Krejčiřík Jan
YC LS Brno
1
4 050
980.
Pavlovský Josef
YC LS Brno
1
4 050
984.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
4 059
984.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
4 059
984.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
4 059
984.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
4 059
984.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
4 059
984.
Rexa Richard
SVK - Slovak Republic
1
4 059
990.
Ráža Tomáš
VS Duchcov
5
4 063
991.
Marvalová Eva
ČYK
1
4 077
992.
Beránek Tomáš
Slavoj Hluboká
10
4 080
993.
Kramer Eva
NED -The Netherlands
1
4 085
994.
Pročková Tereza
Sokol Dobřichovice
2
4 093
995.
Hemelík Tomáš
ASK Lovosice
5
4 103
996.
Hrňa Jan
YC Kovářov
2
4 123
997.
Roček Roman
YC Neratovice
1
4 139
998.
Kraus Matěj
Lokomotiva Plzeň
6
4 156
999.
Bílek Vladimír
Sokol Palkovice
3
4 180
1000.
Fišer Josef
VS Duchcov
7
4 203
1001.
Škola Jaroslav
Lokomotiva Cheb
5
4 260
1002.
Richter Zdeněk
YC Doksy
6
4 284
1003.
Dybal Zdeněk
Baník Ostrava
11
4 333
1004.
Kvasničková Markéta
Slavoj Litoměřice
7
4 386
1005.
Kosmala Wojciech
Jednoráz.licence
1
4 396
1005.
Kosmala Wojciech
Jednoráz.licence
1
4 396
1005.
Kosmala Wojciech
Jednoráz.licence
1
4 396
1005.
Kosmala Wojciech
Jednoráz.licence
1
4 396
1005.
Kosmala Wojciech
Jednoráz.licence
1
4 396
1005.
Kosmala Wojciech
Jednoráz.licence
1
4 396
1005.
Kosmala Wojciech
Jednoráz.licence
1
4 396
1012.
Kriš Daniel
SVK - Slovak Republic
1
4 427
1012.
Kuret Karlo
CRO - Croatia
1
4 427
1012.
Čižik Peter
SVK - Slovak Republic
1
4 427
1012.
Fantela Šime
CRO - Croatia
1
4 427
1012.
Potucký Juraj
SVK - Slovak Republic
1
4 427
1012.
Macura ml. Michal
SVK - Slovak Republic
1
4 427
1012.
Kollár Kamil
SVK - Slovak Republic
1
4 427
1012.
Rozsypal Alexander
SVK - Slovak Republic
1
4 427
1020.
Rašovský Jaroslav
TJ Rapid Brno
6
4 457
1021.
Šváb Tomáš
JK Staré Splavy
3
4 463
1022.
Marečková Lenka
JK Staré Splavy
6
4 494
1023.
Jindřichová Markéta
JK Cheb
3
4 501
1024.
Lopuchovský Pavol
Jednoráz.licence
2
4 508
1024.
Lopuchovský Pavol
Jednoráz.licence
2
4 508
1024.
Lopuchovský Pavol
Jednoráz.licence
2
4 508
1024.
Lopuchovský Pavol
Jednoráz.licence
2
4 508
1024.
Lopuchovský Pavol
Jednoráz.licence
2
4 508
1024.
Lopuchovský Pavol
Jednoráz.licence
2
4 508
1030.
Schrollová Eva
YC Písek
3
4 509
1031.
Fiala Martin
YC Znojmo
5
4 531
1032.
Hanslová Markéta
YC Velké Dářko
12
4 563
1033.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
4 597
1033.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
4 597
1033.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
4 597
1033.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
4 597
1033.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
1
4 597
1038.
Marian Jan
Lokomotiva Plzeň
8
4 630
1039.
De Jong Michael
NED -The Netherlands
1
4 666
1040.
Juppe Michal
Sokol Dobřichovice
7
4 696
1041.
Voskovec Filip
YC Kladno
3
4 704
1042.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
3
4 709
1043.
Jaskiewicz Damian
Jednoráz.licence
1
4 730
1043.
Jaskiewicz Damian
Jednoráz.licence
1
4 730
1043.
Jaskiewicz Damian
Jednoráz.licence
1
4 730
1043.
Jaskiewicz Damian
Jednoráz.licence
1
4 730
1047.
Korvas Filip
ČYK
6
4 775
1048.
Kecht Florian
AUT - Austria
1
4 800
1048.
Schöleitner Manfred
AUT - Austria
1
4 800
1048.
SÝnderhauf Radek
ČYK
1
4 800
1051.
Kubíková Dana
Olšovec Jedovnice
2
4 821
1052.
Formánek Jindřich
Jachtklub Brno
5
4 830
1053.
Matoušek Ondřej
Slavoj Hluboká
9
4 861
1054.
Habina Ladislav
Jednoráz.licence
1
4 885
1054.
Habina Ladislav
Jednoráz.licence
1
4 885
1054.
Habina Ladislav
Jednoráz.licence
1
4 885
1054.
Habina Ladislav
Jednoráz.licence
1
4 885
1058.
Vrzal Libor
Olšovec Jedovnice
7
4 909
1059.
Ouška Miloslav
YC Ústí n L
5
4 916
1060.
Dvořák Ota
YC CERE
5
4 966
1061.
Guryča Jan
YC CERE
5
4 969
1062.
Mendíková Tereza
JK Staré Splavy
1
4 989
1063.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
7
4 995
1064.
Dymáková Tereza
YC Vysoké Mýto
5
5 013
1065.
Kanyicska Márk
HUN - Hungary
1
5 020
1065.
Bors Máté
HUN - Hungary
1
5 020
1067.
Utíkal Petr
JK Olomouc
2
5 041
1068.
Blatecký Patrik
Jachtklub Brno
3
5 060
1069.
Hostinský Petr
Sokol Dobřichovice
6
5 068
1070.
Kafka Tomáš
YC Velké Dářko
4
5 070
1071.
Chmelíček Petr
ČYK
1
5 106
1072.
Šupolík Petr
Sokol Dobřichovice
7
5 168
1073.
Harcuba Martin
JK Staré Splavy
3
5 224
1074.
Pospíšilová Lucie
Jachtklub Brno
6
5 225
1075.
Matějková Adéla
VS Duchcov
10
5 249
1076.
Kloteizg Lasse
GER - Germany
1
5 275
1076.
Kloteizg Lasse
GER - Germany
1
5 275
1076.
Kloteizg Lasse
GER - Germany
1
5 275
1076.
Kloteizg Lasse
GER - Germany
1
5 275
1076.
Kloteizg Lasse
GER - Germany
1
5 275
1081.
Netík Pavel
YC Velké Dářko
3
5 288
1082.
Stach Václav
Lokomotiva Plzeň
8
5 376
1083.
Hübnerová Karolína
Jachtklub Brno
1
5 394
1084.
Kala ing. Roman
YC Doksy
2
5 413
1085.
Jorna Nienke
NED -The Netherlands
1
5 416
1086.
Gazič Šime
CRO - Croatia
1
5 483
1086.
Harant Dušan
SVK - Slovak Republic
1
5 483
1086.
Harant Dušan
SVK - Slovak Republic
1
5 483
1086.
Luštica Luka
CRO - Croatia
1
5 483
1086.
Zelenčič Ivan
CRO - Croatia
1
5 483
1086.
Harant Dušan
SVK - Slovak Republic
1
5 483
1086.
Mosná Miroslava
SVK - Slovak Republic
1
5 483
1086.
Zimmermann Thomas
GER - Germany
1
5 483
1086.
Zimmermann Thomas
GER - Germany
1
5 483
1086.
Harant Dušan
SVK - Slovak Republic
1
5 483
1086.
Zimmermann Thomas
GER - Germany
1
5 483
1086.
Mosná Miroslava
SVK - Slovak Republic
1
5 483
1086.
Sandalič Robert
CRO - Croatia
1
5 483
1086.
Harant Dušan
SVK - Slovak Republic
1
5 483
1086.
Sorič Marko
CRO - Croatia
1
5 483
1086.
Mosná Miroslava
SVK - Slovak Republic
1
5 483
1086.
Baláž František
SVK - Slovak Republic
1
5 483
1086.
Mosná Miroslava
SVK - Slovak Republic
1
5 483
1086.
Mosná Miroslava
SVK - Slovak Republic
1
5 483
1086.
Kaňuková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 483
1086.
Mosná Miroslava
SVK - Slovak Republic
1
5 483
1086.
Baláž František
SVK - Slovak Republic
1
5 483
1086.
Mosná Miroslava
SVK - Slovak Republic
1
5 483
1086.
Kaňuková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 483
1086.
Kaňuková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 483
1086.
Kaňuková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
5 483
1086.
Zimmermann Thomas
GER - Germany
1
5 483
1086.
Zimmermann Thomas
GER - Germany
1
5 483
1086.
Hori Ivan
CRO - Croatia
1
5 483
1086.
Granlazič Zrinka
CRO - Croatia
1
5 483
1086.
Carič Marko
CRO - Croatia
1
5 483
1117.
Jindřich Marek
Lokomotiva Plzeň
9
5 540
1118.
Herink Miroslav
ASK Lovosice
4
5 548
1119.
Snopek Martin
Slavoj Hluboká
8
5 562
1120.
Waas František
Lokomotiva Plzeň
7
5 572
1121.
Frohlich Denis
YC Kladno
5
5 590
1122.
Červený Mojmír
ASK Lovosice
3
5 609
1122.
Červený Aleš
ASK Lovosice
3
5 609
1124.
Dubiel Aga
Jednoráz.licence
1
5 611
1125.
Sukdoláková Andrea
ASK Lovosice
2
5 612
1126.
Vachel Petr
JK Černá v Pošumaví
4
5 613
1127.
Drašnar Tomáš
ASK Lovosice
4
5 632
1128.
Crháková Lenka
Jachtklub Brno
3
5 686
1129.
Chovanec Miloš
YC Kovářov
3
5 689
1130.
Smutek Jan
YC Vysoké Mýto
6
5 771
1131.
Heiková Romana
YC Ústí n L
6
5 775
1132.
Dastych Petr
ASK Lovosice
3
5 798
1133.
Fischer Kristian
Lokomotiva Cheb
7
5 827
1134.
Dragoun Vítek
JK Plzeň
15
5 832
1135.
Stránský Martin
Lokomotiva Cheb
6
5 843
1136.
Maršálek Daniel
YC LS Brno
11
5 846
1137.
Vácha Jan
Lokomotiva Plzeň
7
5 847
1138.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
1
5 856
1138.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
1
5 856
1138.
Rymer Marcin
POL - Poland
1
5 856
1138.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
1
5 856
1138.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
1
5 856
1138.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
1
5 856
1138.
Rymer Marcin
POL - Poland
1
5 856
1138.
Rymer Marcin
POL - Poland
1
5 856
1138.
Rymer Marcin
POL - Poland
1
5 856
1138.
Korneszczuk Michal
POL - Poland
1
5 856
1138.
Majcher Miroslaw
POL - Poland
1
5 856
1138.
Rymer Marcin
POL - Poland
1
5 856
1138.
Rymer Marcin
POL - Poland
1
5 856
1138.
Rymer Marcin
POL - Poland
1
5 856
1138.
Kolodzinski Pavel
POL - Poland
1
5 856
1138.
Rymer Marcin
POL - Poland
1
5 856
1138.
Kolodzinski Pavel
POL - Poland
1
5 856
1138.
Majcher Miroslaw
POL - Poland
1
5 856
1138.
Majcher Miroslaw
POL - Poland
1
5 856
1138.
Kolodzinski Pavel
POL - Poland
1
5 856
1158.
Staněk Jan
YC Doksy
10
5 908
1159.
Kotek Ota
JK Staré Splavy
6
5 910
1160.
Novotný Antonin
TJ Rapid Brno
7
5 934
1160.
Lejhanec Petr ing.
YC Pardubice
3
5 934
1162.
Hloušek Pavel
YC Ústí n L
4
5 960
1163.
Pollak Patrik
Jednoráz.licence
1
5 996
1163.
Pollak Patrik
Jednoráz.licence
1
5 996
1163.
Pollak Patrik
Jednoráz.licence
1
5 996
1163.
Pollak Patrik
Jednoráz.licence
1
5 996
1163.
Pollák Patrik
Jednoráz.licence
1
5 996
1163.
Pollák Patrik
Jednoráz.licence
1
5 996
1163.
Pollák Patrik
Jednoráz.licence
1
5 996
1163.
Pollák Patrik
Jednoráz.licence
1
5 996
1171.
Harcuba Petr
JK Staré Splavy
6
6 004
1172.
Šedlbauer Roman
Slavoj Litoměřice
5
6 019
1172.
Stehlíková Petra
Slavoj Litoměřice
5
6 019
1174.
Dietrich Wolfgang
GER - Germany
1
6 025
1174.
Fuchs Jens
GER - Germany
1
6 025
1176.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
6 034
1176.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
6 034
1178.
Stachová Kateřina
Lokomotiva Plzeň
8
6 087
1179.
Brejník Lubomír
Slavoj Litoměřice
7
6 217
1180.
Bidlová Jitka
YC LS Brno
2
6 301
1181.
Mendík Ladislav
JK Staré Splavy
6
6 333
1182.
Vašík Radim
YC LS Brno
3
6 352
1183.
Král Karel
JK Sokolov
8
6 370
1184.
Vachel Jiří
JK Černá v Pošumaví
3
6 443
1185.
Van der Lans Martijn
NED -The Netherlands
1
6 472
1186.
Baran Maros
SVK - Slovak Republic
1
6 478
1186.
Baran Maros
SVK - Slovak Republic
1
6 478
1186.
Baran Maros
SVK - Slovak Republic
1
6 478
1186.
Baran Maros
SVK - Slovak Republic
1
6 478
1186.
Baran Maros
SVK - Slovak Republic
1
6 478
1186.
Baran Maros
SVK - Slovak Republic
1
6 478
1192.
Čulák Tomáš
YC Neratovice
3
6 595
1193.
Schönleitner Michael
AUT - Austria
1
6 606
1193.
Schönleitner Michael
AUT - Austria
1
6 606
1193.
Rakuschan Philip
AUT - Austria
1
6 606
1196.
Sedlaříková Kamila
LS Kroměříž
15
6 643
1197.
Fanta Matěj
YC LS Brno
8
6 654
1198.
Altmann Tomáš
SST klub Plzeň
10
6 780
1199.
Sokol Petr
ALT Vaurien
1
6 781
1200.
Nosek Petr
TJ Jiskra Třeboň
8
6 847
1201.
Škola Jan
Lokomotiva Cheb
4
6 850
1202.
Kraft, ml. Jiří
VS Duchcov
4
7 001
1203.
Janča Jean-Baptiste
YC LS Brno
9
7 012
1204.
Holotík Miroslav
LS Kroměříž
6
7 016
1205.
Himmel Jiří
YC Nechranice
11
7 045
1206.
Janda Martin
ASK Lovosice
3
7 113
1207.
Chmel Václav
YC Dvořiště-Lišov
4
7 122
1208.
Vachel František
JK Černá v Pošumaví
5
7 128
1209.
Zeman Martin
SC Testudo
3
7 129
1209.
Pexa Tomáš
SC Testudo
3
7 129
1211.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
6
7 148
1212.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
7 158
1212.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
7 158
1212.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
7 158
1212.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
7 158
1212.
Lipenský Martin
SVK - Slovak Republic
2
7 158
1217.
Margon Mitja
SLO - Slovenia
1
7 217
1217.
Kocjančič Marko
SLO - Slovenia
1
7 217
1219.
Dvořák Marek
Lokomotiva Cheb
9
7 228
1220.
Sladký ml. Martin
ČWA
5
7 234
1221.
Košvica Jakub
YC LS Brno
11
7 250
1222.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Harant Dušan
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Jankovič Marek
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Harant Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Pivarci Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Mosná Miroslava
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Mosná Miroslava
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Pivarci Tomáš
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Holík Michal
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Jankovič Marek
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Kaňuková Soňa
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Harant Dušan
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Hrubý Michal
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Harant Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Harant Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Harant Vladimír
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Harant Dušan
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Harant Dušan
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Harant Dušan
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Harant Dušan
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1222.
Harant Dušan
SVK - Slovak Republic
1
7 290
1246.
Seidl Šimon
YC LS Brno
6
7 295
1247.
Vachtarčík Martin
Baník Ostrava
14
7 306
1248.
Staniek Michal
KJ Těrlicko
7
7 356
1249.
Zakowski Makximilian
POL - Poland
1
7 406
1249.
Zakowski Makximilian
POL - Poland
1
7 406
1249.
Zakowski Makximilian
POL - Poland
1
7 406
1249.
Dubieliak Sonia
POL - Poland
1
7 406
1249.
Dubieliak Sonia
POL - Poland
1
7 406
1249.
Dubieliak Sonia
POL - Poland
1
7 406
1255.
Maršík Karel
YC Ústí n L
7
7 484
1256.
Šedivák Jiří
Lokomotiva Plzeň
10
7 502
1257.
Pšeidl Pavel
YC SaS
2
7 519
1258.
Mareš Jan
TJ Jiskra Třeboň
10
7 569
1259.
Tichánková Soňa
Sokol Palkovice
9
7 580
1260.
Procházka Filip
YC Neratovice
3
7 603
1261.
Klement Pavel
YC RODOP
1
7 663
1262.
Hodačová Veronika
YC Pardubice
12
7 673
1263.
Černá Anna
Lokomotiva Plzeň
2
7 683
1264.
Huk Václav
YC LS Brno
8
7 725
1265.
Vykydal Jaroslav
TJ Rapid Brno
13
7 859
1266.
Bobková Eva
Baník Ostrava
4
7 884
1267.
Šindýlek Vlastimil
Bohemia Poděbrady
9
7 891
1268.
Petrová Kristýna
VS Duchcov
12
7 912
1269.
Kantor František
YC LS Brno
7
7 921
1270.
Mádle Jiří
YC DIM Bezdrev
3
7 939
1271.
Šmídová Jana
KJ Těrlicko
6
7 944
1271.
Šmíd Jiří
KJ Těrlicko
6
7 944
1273.
Trňák Lukáš
LS Kroměříž
15
7 991
1274.
Ptáčník Ivan
YC Neratovice
10
8 064
1275.
Valouch Vlastimil
JK Olomouc
10
8 068
1276.
Bláha Martin
JK Plzeň
10
8 138
1277.
Strejček Radim
Sokol Palkovice
13
8 188
1278.
Tesárek Stanislav
YC Ústí n L
5
8 226
1279.
Dragoun Dominik
JK Plzeň
18
8 233
1280.
Jenšík David
JK Česká Lípa
5
8 273
1281.
Šindýlková Lenka
Bohemia Poděbrady
14
8 318
1282.
Lašová Zuzana
Lokomotiva Plzeň
4
8 331
1283.
Fousek Filip
ALT Tornado
8
8 405
1284.
Koblasa Lukáš
Lokomotiva Cheb
12
8 433
1285.
Kraft Jiří
VS Duchcov
5
8 460
1286.
Prokopec Petr
YC Pardubice
7
8 495
1286.
Staňa Ivo
Baník Ostrava
12
8 495
1288.
Vích Ondřej
Sokol Dobřichovice
6
8 520
1289.
Podhorec Štefan
YC Kladno
8
8 522
1290.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
8 539
1290.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
8 539
1290.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
8 539
1290.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
8 539
1290.
Bauditz Jens
GER - Germany
1
8 539
1295.
Mikule Aleš
SK Tři sestry
1
8 565
1296.
Vachtarčík Rudolf
Baník Ostrava
14
8 589
1297.
Hruška Martin
T. J. Sokol Vrané II
10
8 673
1298.
Šesták Václav
YC DIM Bezdrev
7
8 704
1299.
Sláma Ivo
Jachtklub Brno
4
8 727
1300.
Šenkýřová Lenka
YC Neratovice
1
8 792
1301.
Ouřada Jaroslav
Lokomotiva Cheb
5
8 819
1302.
Knorrová Barbora
VS Duchcov
6
8 889
1303.
Valouch Libor
JK Olomouc
9
9 027
1304.
Pacek Alexandr
KJ Těrlicko
5
9 080
1304.
Staniek Pavel
KJ Těrlicko
5
9 080
1306.
Pospíšilová Klára
Jachtklub Brno
14
9 100
1307.
Diviš Ivo
YC Dyje
7
9 107
1308.
Vacula Karel
YC Znojmo
13
9 142
1309.
Beneš Vlastimil
Vodní stavby Pha
5
9 170
1310.
Hromádka Josef
Lokomotiva Cheb
12
9 195
1311.
Soukup Aleš
VS Duchcov
15
9 204
1312.
Machovská Lucie
ALT Vaurien
7
9 256
1313.
Machovský Jan
ALT Vaurien
9
9 295
1314.
Tichý Jonáš
YC Neratovice
6
9 422
1315.
Culek Jindřich
YC Kotva Pha
10
9 446
1316.
Vacula Karel
YC Znojmo
9
9 454
1317.
Dvořák Jiří
T. J. Sokol Vrané II
16
9 467
1318.
Parůžek Zdeněk
JK Toušeň
4
9 488
1319.
Lux Vlastimil
SC Testudo
5
9 677
1320.
Dvořák Pavel
T. J. Sokol Vrané II
14
9 745
1321.
Jochovič Josef
YC Neratovice
9
9 775
1322.
Vrzalová Elen
Olšovec Jedovnice
13
9 940
1323.
Havelka Jaroslav
ČYK
1
9 957
1324.
Solík Jakub
JK Česká Lípa
8
9 975
1325.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
4
9 998
1325.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
4
9 998
1325.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
4
9 998
1325.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
4
9 998
1325.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
4
9 998
1325.
Lipenská Lea
SVK - Slovak Republic
4
9 998
1331.
Kottová Karolína
Fulcrum
3
10 016
1332.
Sünderhauf Zdeněk
ČYK
2
10 085
1333.
Pouska Svatopluk
Prazdroj Plzeň
11
10 239
1334.
Lorenz Alan
JK Česká Lípa
7
10 294
1335.
Kuřava Jaromír
Baník Ostrava
6
10 336
1336.
Vít Ladislav
JK Plzeň
19
10 375
1337.
Rešl Matěj
VS Duchcov
9
10 391
1338.
Lehečka Zdeněk
JK Olomouc
8
10 487
1339.
Dragoun Ivan
JK Plzeň
19
10 579
1340.
Němec Jiří
Slavoj Hluboká
16
10 587
1340.
Koubek Zdeněk
Slavoj Hluboká
16
10 587
1342.
Koutná Martina
YC Bystrc Brno
4
10 608
1343.
Šmídová Božena
YC Neratovice
14
10 618
1344.
Matoušek Tomáš
Slavoj Hluboká
9
10 643
1345.
Řezáč Jindřich
Baník Ostrava
7
10 659
1346.
Matoušek Matěj
Slavoj Hluboká
12
10 726
1347.
Zalabák Petr
YC Ústí n L
6
10 740
1348.
Plecitý Marek
JK Toušeň
6
10 750
1349.
Ott Stanislav
YC Znojmo
6
10 849
1350.
Šplíchal Jiří
JK Plzeň
14
11 004
1351.
Bauer Franta
YC CERE
4
11 045
1352.
Čajčík Karel
YC Pardubice
14
11 078
1353.
Pokoš Radim
VS Duchcov
12
11 147
1354.
Kuš Emil
Slavoj Hluboká
10
11 167
1354.
Pour Vaclav
Slavoj Hluboká
10
11 167
1356.
Raška Marek
ČWA
9
11 193
1357.
Vodáček Tomáš
YC LS Brno
8
11 276
1358.
Adam Zdeněk
VS Duchcov
5
11 411
1359.
Löwit Harry
Císařská louka
4
11 424
1360.
Kališová Lenka
Jachtklub Brno
19
11 484
1361.
Černý Michal
Lokomotiva Plzeň
6
11 577
1362.
Daňek Michal
LS Kroměříž
6
11 588
1363.
Kovalčuková Eva
SK Tři sestry
2
11 661
1364.
Audy Petr
Jachtklub Brno
9
11 672
1365.
Lasztowka Vlastimil
KJ Těrlicko
7
11 822
1366.
Toth Martin
ČWA
5
11 908
1367.
Kleiner Otakar
YC DIM Bezdrev
10
11 919
1368.
Štantejský Jan
YC RODOP
2
11 921
1369.
Brožek Martin
YC CERE
8
11 955
1370.
Kulík Martin
YC RODOP
3
11 985
1371.
Doležal Tomáš
ČYK
9
12 023
1372.
Lambl Vojtěch
YC Neratovice
11
12 034
1373.
Čermák Petr
YC Kladno
9
12 198
1374.
Vacula Jan
YC Znojmo
11
12 242
1375.
Šimek Karel
Slavoj Hluboká
5
12 302
1376.
Havrdová Adéla
Delfín Jablonec
8
12 359
1376.
Havrda Luboš
Delfín Jablonec
8
12 359
1378.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
2
12 374
1378.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
2
12 374
1380.
Skála Pavel
JK Cheb
6
12 547
1381.
Šplíchal Pavel
Baník Ostrava
8
12 608
1382.
Smetana Karel
Lokomotiva Plzeň
12
12 627
1383.
Korych Pavel
YC Kladno
12
12 749
1384.
Löwitová Olga
Císařská louka
7
12 819
1385.
Ott Vítězslav
YC Znojmo
9
13 066
1386.
Koblasa Stanislav
Lokomotiva Cheb
12
13 151
1387.
Gebhart Zdenek
JK Cheb
11
13 376
1388.
Švihlík Martin
YC RODOP
3
13 574
1389.
Vachelová Barbora
JK Černá v Pošumaví
10
13 628
1390.
Zajíček Petr
Slavoj Hluboká
7
13 787
1391.
Tichánek Michael
Sokol Palkovice
12
13 793
1392.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
5
13 951
1392.
Novotný Jiří
ASK Lovosice
5
13 951
1394.
Václavík Radek
JK Česká Lípa
7
14 061
1395.
Štěrba Igor
YC Znojmo
8
14 100
1396.
Soukupová Magdaléna
Lokomotiva Plzeň
8
14 204
1397.
Nováková Ludmila
YC LS Brno
9
14 216
1397.
Vašík Martin
YC LS Brno
9
14 216
1399.
Přikryl Benjamín
LS Kroměříž
18
14 232
1400.
Nuc Mario
JK Plzeň
18
14 272
1401.
Horák Miroslav
Lokomotiva Plzeň
8
14 331
1402.
Procházka Zdeněk
ASK Lovosice
6
14 367
1403.
Novotný Michal
YC DIM Bezdrev
15
14 476
1404.
Smetana Matěj
Lokomotiva Plzeň
14
14 536
1405.
Jirkovec Zdenek
YC RODOP
4
14 599
1405.
Martinka Jiří
YC RODOP
4
14 599
1407.
Rokusek Jaromír
Sokol Dobřichovice
8
14 639
1408.
Žíla Jiří
Slavoj Hluboká
17
14 671
1409.
Lachner Vít
YC Neratovice
5
14 794
1410.
Hemelík Antonín
ASK Lovosice
6
15 200
1410.
Hemelík Jan
ASK Lovosice
6
15 200
1412.
Podzimek Antonín
ČYK
10
15 211
1413.
Emler Robert
ČYK
3
15 370
1414.
Myslík Vladimír
Vodní stavby Pha
6
15 450
1415.
Prokopová Lenka
Olšovec Jedovnice
7
15 514
1416.
Kir Milan
IWS Club Nechra
4
15 550
1417.
Kramář Tomáš
JK Česká Lípa
9
15 602
1418.
Starý Martin
Slavoj Hluboká
14
15 640
1419.
Bachtík Lukáš
YC CERE
13
15 672
1420.
Jebavá Markéta
YC Neratovice
10
15 676
1421.
Vyhnánková Kateřina
JK Staré Splavy
11
15 802
1422.
Smutná Veronika
JK Staré Splavy
11
15 847
1423.
Korčík Lukáš
Baník Ostrava
18
15 883
1424.
Vachtarčík Jakub
Baník Ostrava
19
15 984
1425.
Štrambach Ladislav
Sokol Mohelnice
9
16 008
1426.
Vacula Libor
JK Staré Splavy
7
16 145
1427.
Ondíková Petra
Slavoj Hluboká
9
16 218
1428.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
2
16 295
1428.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
2
16 295
1428.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
2
16 295
1428.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
2
16 295
1428.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
2
16 295
1428.
Baran Maroš
SVK - Slovak Republic
2
16 295
1434.
Burdová Michaela
YC SaS
13
16 494
1435.
Doležal Tomáš
SK Tři sestry
3
16 541
1436.
Horáček Marek
LS Kroměříž
12
16 679
1437.
Sivý Filip
Slavoj Hluboká
16
16 680
1438.
Šnajdr Matěj
Lokomotiva Plzeň
13
16 706
1439.
Sosnovec Josef
T. J. Sokol Vrané II
10
16 833
1440.
Lejhanec David
YC Pardubice
11
16 860
1441.
Novotný Karel
YC DIM Bezdrev
16
16 879
1442.
Brožek Pavel
SC Testudo
9
17 036
1442.
Vojtíšek Tomáš
SC Testudo
9
17 036
1444.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
3
17 169
1444.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
3
17 169
1444.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
3
17 169
1444.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
3
17 169
1444.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
3
17 169
1444.
Mosný Peter
SVK - Slovak Republic
3
17 169
1450.
Štěpánský Jan
Slávia Česká Skalice
9
17 243
1451.
Ščerba Patrik
Sokol Palkovice
15
17 295
1452.
Kmenta Martin
Jachtklub Brno
16
17 374
1453.
Jebavý Vít
YC Neratovice
12
17 437
1454.
Kýhos Karel
Sokol Dobřichovice
10
17 477
1455.
Chodora Miroslav
Prazdroj Plzeň
18
17 507
1456.
Maroščíková Gabriela
Baník Ostrava
17
17 567
1456.
Staňová Justýna
Baník Ostrava
17
17 567
1458.
Gemperle Jiří
Sokol Dobřichovice
15
17 568
1459.
Matznerová Vlaďka
ČYK
1
17 812
1460.
Utíkal Petr
JK Olomouc
12
17 923
1461.
Houdek Roman
YC LS Brno
7
18 079
1462.
Stránská Lucie
VS Duchcov
14
18 169
1463.
Valdhansová Klára
ČYK
14
18 170
1464.
Sláma Eduard
Jachtklub Brno
11
18 304
1465.
Landkammerová Šárka
YC Neratovice
5
18 437
1466.
Šnajdr Milan
Lokomotiva Plzeň
16
18 826
1467.
Knetig Martin
Jachtklub Brno
6
18 955
1467.
Fanta Miroslav
YC LS Brno
6
18 955
1469.
Hejnic Tadeáš
YC Neratovice
10
18 957
1470.
Hyrš Ladislav
JK Ostrava Poruba
11
19 121
1471.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
11
19 257
1472.
Pavliš Jiří
YC Kovářov
10
19 394
1473.
Jelínek Jakub
SST klub Plzeň
15
19 405
1474.
Výška Tomáš
Prazdroj Plzeň
13
19 822
1475.
Fantová Klára
YC LS Brno
11
20 196
1476.
Hrnčál Milan
YC Pardubice
18
20 212
1477.
Čagan Martin
Jachtklub Brno
4
20 413
1478.
Novotný Václav
JK Cheb
7
20 477
1479.
Konopík Pavel
Jachtklub Brno
7
20 479
1480.
Vychová Zuzana
YC Neratovice
9
20 483
1481.
Kotek Michal
JK Staré Splavy
8
20 668
1482.
Mika Radek
YC SaS
15
20 759
1483.
Škoda Michal
YC Neratovice
8
20 901
1484.
Konopík Matěj
Jachtklub Brno
10
20 974
1485.
Mareček Josef
JK Staré Splavy
15
21 001
1486.
Dostálová Vlasta
YC Pardubice
13
21 125
1487.
Kotisa Jan
JK Černá v Pošumaví
13
21 278
1488.
Trčka Martin
Baník Most
6
21 332
1489.
Průcha Alexandr
Vodní stavby Pha
11
21 349
1490.
Moudrý Miroslav
JK Staré Splavy
14
21 397
1491.
Jukl Jan
Lokomotiva Plzeň
12
21 641
1492.
Vomáčko Ladislav
Bohemia Poděbrady
17
21 847
1493.
Vrána Petr
TJ Rapid Brno
11
21 857
1494.
Juklová Alice
Lokomotiva Plzeň
13
22 118
1495.
Kuchař Jan
YC CERE
8
22 270
1496.
Žáková Petra
Slávia Česká Skalice
9
22 702
1497.
Kozelský Jakub
YC Markop FL
4
22 741
1498.
Žáková Martina
Slávia Česká Skalice
9
22 757
1499.
Malina Tomáš
IWS Club Nechra
8
22 936
1500.
Mrzílková Lenka
YC Neratovice
6
23 238
1501.
Zíma Jakub
ČWA
10
23 365
1502.
Svoboda Jiří
Sokol Dobřichovice
10
23 431
1502.
Šára Michal
Sokol Dobřichovice
10
23 431
1504.
Svoboda Lukáš
YC Neratovice
14
23 583
1505.
Štěpánek Jan
Delfín Jablonec
11
23 669
1506.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
14
23 825
1507.
Krátký Jan
Slavoj Hluboká
12
23 922
1508.
Skřepek Jan
TJ Rapid Brno
6
23 924
1509.
Drahorád Petr
JK Cheb
8
23 947
1510.
Kmoníček Jiří
YC Pardubice
13
23 982
1511.
Mareček Šimon
Jachtklub Brno
14
24 232
1512.
Havel Filip
YC Neratovice
14
24 368
1513.
Slíva Martin
ČWA
9
24 560
1514.
Satoránský Pavel
SK Tři sestry
5
24 771
1515.
Huček Jakub
Slávia Česká Skalice
11
24 894
1516.
Pavliš Zdeněk
YC Kovářov
10
24 906
1517.
Vaidišová Kateřina
JK Sokolov
9
25 114
1518.
Hykrda Jan
Jachtklub Brno
7
25 208
1519.
Hýža Jiří
Jachtklub Brno
5
25 518
1520.
Švancarová Martina
Olšovec Jedovnice
16
25 723
1521.
Mlčoch Bronislav
Sokol Tovačov
13
25 745
1521.
Mlčoch Matěj
Sokol Tovačov
13
25 745
1523.
Štruncová Michaela
YC Neratovice
15
26 263
1524.
Slívová Jana
YC Nechranice
12
26 939
1525.
Bobek Pavel
Baník Ostrava
8
27 072
1526.
Plhoň Adam
SK Tři sestry
7
27 226
1527.
Steiner Michal
YC Vysoké Mýto
7
27 252
1528.
Bobek Ondřej
Baník Ostrava
8
27 335
1529.
Sivá Zuzana
Slavoj Hluboká
12
27 406
1530.
Neumann Lukáš
YC RODOP
9
27 531
1531.
Zobač Jakub
JK Staré Splavy
15
27 702
1532.
Zielonka Lukáš
KJ Těrlicko
18
27 788
1533.
Šenkýř Ivan
YC Neratovice
10
27 791
1534.
Lavický Karel
YC DIM Bezdrev
12
28 100
1535.
Chatrný Marek
Fulcrum
8
28 536
1536.
Podhorec Štefan
YC Kladno
22
28 726
1537.
Chudějová Hana
YC Neratovice
11
28 783
1538.
Cejnar Tomáš
YC CERE
17
29 400
1539.
Kuthan Martin
YC Neratovice
8
29 439
1540.
Horký Adam
ČWA
4
29 568
1541.
Čutka Jan
YC DIM Bezdrev
10
29 594
1542.
Kubík Michal
Olšovec Jedovnice
16
29 759
1543.
Babický Roman
JK Česká Lípa
15
29 788
1544.
Čudek Radim
Slavoj Český Těšín
18
30 200
1545.
Hendrych Václav
YC Doksy
15
30 557
1546.
Fiala Petr
YC Neratovice
11
30 670
1547.
Kamenský Pavel
YC Velké Dářko
15
30 769
1548.
Musil Tomáš
YC RODOP
7
31 008
1549.
Janderová Klára
YC SaS
19
31 024
1550.
Hrubý Karel
Jachtklub Brno
9
31 053
1551.
Vaidiš Tomáš
JK Sokolov
11
31 294
1552.
Havelka Jakub
ČYK
2
32 153
1553.
Kořanová Michaela
YC Neratovice
13
32 261
1554.
Čuláková Adéla
YC Neratovice
16
32 714
1555.
Konopáč Daniel
T. J. Sokol Vrané II
22
32 728
1556.
Cintl Václav
JK Česká Lípa
17
32 729
1557.
Soukal Miloslav
YC Neratovice
12
32 822
1557.
Blatecký David
Jachtklub Brno
9
32 822
1559.
Karas Tomáš
Jachtklub Brno
10
33 195
1560.
Kotek Kamil
JK Staré Splavy
12
33 308
1561.
Zárubová Michaela
JK Cheb
18
33 325
1562.
Tkadlec Viktor
JK Toušeň
9
33 454
1563.
Novotný Štěpán
JK Cheb
14
34 267
1564.
Gardavský Petr
TJ Jiskra Třeboň
11
34 745
1565.
Vinkl Petr
YC Kladno
25
34 840
1566.
Hrubá Dagmar
Lokomotiva Cheb
15
35 610
1567.
Sklenář Petr
YC Neratovice
9
35 756
1568.
Štrunc Jan
YC Neratovice
15
36 087
1569.
Killarová Marie
Baník Ostrava
28
36 278
1570.
Čechura Jiří
Lokomotiva Plzeň
18
36 854
1571.
Tobolka Michal
TJ Jiskra Třeboň
12
37 057
1572.
Kafka Roman
YC Velké Dářko
25
37 730
1572.
Vachel Ondřej
JK Černá v Pošumaví
16
37 730
1574.
Hrubý Roman
Lokomotiva Cheb
18
38 116
1575.
Šedivák Kryštof
Lokomotiva Plzeň
14
38 251
1576.
Mendík Jan
JK Staré Splavy
16
38 616
1577.
Myška Filip
IWS Club Nechra
14
38 736
1578.
Teplý Ondřej
Jachtklub Brno
13
39 165
1579.
Jeništa Milan
Sokol Dobřichovice
21
39 348
1580.
Dymák Jiří
YC Vysoké Mýto
13
39 440
1581.
Will Jan
Lokomotiva Plzeň
19
39 491
1582.
Daněk Michal
LS Kroměříž
20
40 532
1583.
Hrubý Pavel
ČWA
19
40 998
1584.
Hrnčál Tomáš
YC Pardubice
17
41 611
1585.
Smetana Radek
Lokomotiva Plzeň
11
42 531
1586.
Nápravník Jakub
ČYK
17
42 654
1587.
Vinkl Daniel
YC Kladno
23
43 624
1588.
Zárubová Daniela
JK Cheb
13
44 670
1589.
Beneš Pavel
YC DIM Bezdrev
27
46 763
1590.
Mudra Martin
Lokomotiva Plzeň
17
47 011
1591.
Kopřiva Luděk
VS Duchcov
13
47 054
1592.
Sivý Štěpán
Slavoj Hluboká
20
51 680
1593.
Rozsypal Martin
JK Olomouc
16
51 823
1594.
Plecitý Martin
JK Toušeň
15
52 349
1595.
Winkler Pavel
JK Toušeň
10
54 120
1596.
Pospíšil Martin
Jachtklub Brno
19
54 419
1597.
Chlup Zdeněk
Jachtklub Brno
15
56 560
1598.
Cejnar Lukáš
YC CERE
19
56 604
1599.
Moucha Pavel
YC Doksy
24
56 780
1600.
Hálová Kateřina
JK Toušeň
18
57 400
1601.
Outrata Jiří
JK Toušeň
16
57 808
1602.
Lejhanec Filip
YC Pardubice
17
57 841
1603.
Parůžek Jiří
JK Toušeň
20
58 868
1604.
Lidařík Rudolf
YC LS Brno
16
58 902
1605.
Kořan Petr
YC Neratovice
16
59 306
1606.
Škoda Jan
Lokomotiva Plzeň
20
63 882
1607.
Audy Dan
Jachtklub Brno
18
65 807
1608.
Kvasnik Milan
YC Neratovice
18
65 818
1609.
Rozsypal Jakub
JK Olomouc
17
66 206
1610.
Rybáček Josef
YC Doksy
19
66 331
1611.
Kafka Richard
YC Velké Dářko
25
67 012
1612.
Sivý Dalibor
Slavoj Hluboká
18
68 125
1613.
Slíva Jakub
YC Nechranice
15
69 251
1614.
Kliment Michal
YC Neratovice
21
70 486
1615.
Kučera Petr
TJ Rapid Brno
13
70 568
1616.
Cejnar Matyáš
YC CERE
19
71 210
1617.
Tkadlecová Sára
JK Toušeň
15
73 333
1618.
Kubový Martin
JK Toušeň
11
75 503
1619.
Kamenský Radim
YC Velké Dářko
16
76 529
1620.
Hájek Milan
Lokomotiva Plzeň
19
76 588
1621.
Audyová Markéta
Jachtklub Brno
19
78 550
1622.
Vacula Martin
JK Staré Splavy
28
79 480
1623.
Verner Jaroslav
JK Toušeň
21
85 171
1624.
Kořanová Johana
YC Neratovice
19
85 545
1625.
Sivý Josef
Slavoj Hluboká
22
89 075
1626.
Teplý Viktor
Jachtklub Brno
18
115 058
↑
nahoru
×
Přihlášení člena ČSJ
Zapomenuté heslo
Registrace