POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2008




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1158 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Křížek David YC RODOP 10 175 812
2. Teplý Viktor Jachtklub Brno 24 136 891
3. Fenclová Veronika YC Praha 12 21 119 893
4. Cejnar Matyáš YC CERE 23 89 345
5. Cejnar Lukáš YC CERE 23 87 330
6. Kamenský Radim YC Velké Dářko 17 84 211
7. Vojta Richard YC Bohemia 16 81 347
8. Tinoco Alexandre YC Bohemia 15 80 170
9. Sivý Josef Slavoj Hluboká 19 72 983
10. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 17 69 853
11. Audyová Markéta Jachtklub Brno 18 69 712
12. Novotný Štěpán JK Cheb 22 68 548
13. Kořan Petr YC Neratovice 23 67 745
14. Maier Michael YCR Roudnice 15 67 494
15. Rozsypal Jakub JK Olomouc 18 67 171
16. Kučera Petr TJ Rapid Brno 14 65 531
17. Parůžek Jiří JK Toušeň 17 63 676
18. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 22 63 088
19. Kvasnik Milan YC Neratovice 19 60 093
20. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 24 60 059
21. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 16 60 053
22. Audy Dan Jachtklub Brno 16 58 993
23. Hálová Kateřina JK Toušeň 16 58 785
24. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 23 58 769
25. Zárubová Michaela JK Cheb 18 52 853
26. Bezděk David Jachtklub Brno 23 52 575
27. Vlachová Veronika Spartak Modřany 29 52 255
28. Mrzílková Lenka YC Neratovice 13 51 941
29. Mirsky Andre YC Bohemia 8 50 579
30. Outrata Jiří JK Toušeň 15 50 309
31. Seidl Šimon LS Brno 18 49 921
32. Rybáček Josef YC Doksy 14 48 693
33. Tkadlecová Sára JK Toušeň 17 48 569
34. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 15 48 558
35. Baptista Mauricio YC Bohemia 7 48 179
36. Neumann Lukáš YC RODOP 11 47 559
37. Kopřiva Luděk VS Duchcov 14 47 451
38. Kořanová Johana YC Neratovice 20 46 478
39. Plecitý Martin JK Toušeň 16 45 884
40. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 17 45 870
41. Slíva Jakub YC Nechranice 13 45 654
42. Lidařík Rudolf LS Brno 15 45 481
43. Kafka Richard YC Velké Dářko 23 45 175
44. Cintl Václav JK Česká Lípa 17 44 765
45. Fiala Petr YC Neratovice 12 44 150
46. Verner Jaroslav JK Toušeň 17 43 493
47. Blatecký David Jachtklub Brno 14 43 009
48. Horký Adam ČWA 8 42 828
49. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 22 42 430
50. Hakl David LS Brno 13 41 722
51. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 16 41 506
52. Babický Roman JK Česká Lípa 15 41 488
53. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 12 40 873
54. Šmídová Lenka YC Neratovice 9 40 569
55. Kubový Martin JK Toušeň 11 40 542
56. Trčka Martin Baník Most 8 40 514
57. Starý Martin Slavoj Hluboká 21 40 427
58. Soukal Miloslav YC Neratovice 13 40 075
59. Čuláková Adéla YC Neratovice 20 39 987
60. Cerveira Frederico YC Bohemia 6 39 954
61. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 17 39 726
62. Kučera Petr TJ Rapid Brno 16 39 638
63. Chudějová Hana YC Neratovice 18 39 277
64. Šmídová Petra KJ Těrlicko 13 39 120
65. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 10 39 107
66. Kliment Michal YC Neratovice 21 39 105
67. Bobek Pavel Baník Ostrava 15 38 614
68. Kozelský Jakub YC Markop FL 9 37 573
69. Musil Tomáš YC RODOP 5 37 297
70. Kořanová Michaela YC Neratovice 16 36 790
71. Plhoň Adam SK Tři sestry 9 36 363
72. Štěrba Igor YC Znojmo 13 35 120
73. Bezděková Martina Jachtklub Brno 22 34 565
74. Jebavý Vít YC Neratovice 15 34 548
75. Sláma Eduard Jachtklub Brno 13 34 518
76. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 16 33 914
77. Karas Tomáš Jachtklub Brno 13 33 837
78. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 14 33 543
79. Rozsypal Martin JK Olomouc 18 33 447
80. Mendík Jan JK Staré Splavy 15 33 437
81. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 15 33 381
82. Vacula Martin JK Staré Splavy 18 33 253
83. Cejnar Tomáš YC CERE 20 33 070
84. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 19 33 026
85. Will Jan Lokomotiva Plzeň 17 33 014
86. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 13 32 843
87. Landkammerová Jana YC Neratovice 9 32 408
88. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 19 32 345
89. Storch Petr Chemička Ústí 17 31 988
90. Vinkl Daniel YC Kladno 20 31 760
91. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 11 31 556
92. Pařízek Radim YC Bohemia 6 31 553
93. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 15 31 428
94. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 31 224
95. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 16 31 037
96. Janderová Klára YC SaS 13 30 978
97. Fantová Klára LS Brno 14 30 609
98. Vinkl Petr YC Kladno 27 30 563
99. Bobek Ondřej Baník Ostrava 10 30 359
100. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 30 273
101. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 17 29 663
102. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 19 29 069
103. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 10 28 888
104. Štrunc Jan YC Neratovice 18 28 760
105. Matuška Petr ALT Melges 24 6 28 751
105. Kůrka Petr ALT Melges 24 6 28 751
107. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 13 28 564
108. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 17 28 506
109. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 16 28 335
110. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 20 28 332
111. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 8 28 116
112. Šmídová Katka KJ Těrlicko 10 27 742
113. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 19 27 659
114. Cintl Václav JK Česká Lípa 14 27 452
115. Lejhanec Filip YC Pardubice 12 27 231
116. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 18 26 920
117. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 15 25 936
118. Sklenář Petr YC Neratovice 7 25 741
119. Rozsypal Pavel YC Bohemia 10 25 725
120. Hýža Jiří Jachtklub Brno 8 25 585
121. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 12 25 391
122. Hendrych Václav YC Doksy 12 25 232
123. Utíkal Petr JK Olomouc 13 25 221
124. Mayerbergová Ilona LS Brno 11 24 899
125. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 24 873
126. Koutná Martina YC Bystrc Brno 9 24 845
127. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 16 24 812
128. Prucha Alexandr Vodní stavby Pha 14 24 561
129. Štantejský Jan YC RODOP 2 24 449
130. Hykrda Jan Jachtklub Brno 9 24 446
131. Zanker Zbyněk SK Štětí 10 24 433
132. Šára Michal Sokol Dobřichovice 13 24 411
133. Horáček Marek LS Kroměříž 16 24 373
134. Kir Milan IWS Club Nechra 5 24 324
135. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 10 24 134
136. Havelka Jakub ČYK 4 23 865
137. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 13 23 749
138. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 13 23 423
138. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 13 23 423
140. Šenkýř Ivan YC Neratovice 11 23 166
141. Zobač Jakub JK Staré Splavy 13 23 140
142. Kuchař Jan YC CERE 11 22 932
143. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 16 22 851
144. Kafka Roman YC Velké Dářko 23 22 761
145. Fanta Miroslav LS Brno 10 22 751
146. Brožek Pavel SC Testudo 7 22 734
146. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 7 22 734
148. Gebhart Zdenek JK Cheb 10 22 695
149. Lejhanec David YC Pardubice 10 22 692
150. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 8 22 646
151. Kupská Markéta LS Brno 9 22 491
152. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 22 480
153. Moucha Pavel YC Doksy 13 22 473
154. Killarová Marie Baník Ostrava 27 22 377
155. Kotek Michal JK Staré Splavy 9 22 202
156. Nápravník Jakub ČYK 13 22 179
157. Pavliš Jiří YC Kovářov 7 22 013
158. Cayolla Diogo YC Bohemia 2 21 902
159. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 16 21 886
160. Satoránský Pavel SK Tři sestry 6 21 835
160. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 6 21 835
160. Doležal Tomáš SK Tři sestry 6 21 835
163. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 7 21 712
164. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 12 21 509
165. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 16 21 434
166. Hrdina Patrik YC RODOP 8 21 398
167. Vojta Richard YC Bohemia 2 21 252
168. Podzimek Antonín ČYK 14 21 125
168. Škoda Michal YC Neratovice 6 21 125
170. Slívová Jana YC Nechranice 13 20 944
171. Hrubý Pavel ČWA 11 20 693
172. Petrovský Jan Jachtklub Brno 9 20 672
173. Krátký Jan Slavoj Hluboká 15 20 643
174. Podhorec Štefan YC Kladno 21 20 499
175. Tinoco Mario YC Bohemia 2 20 374
176. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 11 20 350
177. Altman Jiří Císařská louka 12 19 854
178. Kotek Kamil JK Staré Splavy 8 19 735
179. Peterka Miroslav YC Neratovice 14 19 644
180. Havel Filip YC Neratovice 18 19 608
181. Kudláček Pavel ČWA 6 19 319
182. Kulík Martin YC RODOP 5 19 316
182. Valdhansová Klára ČYK 13 19 316
184. Kmoníček Jiří YC Pardubice 10 19 151
185. Vavřina Bronislav SC Testudo 7 19 038
186. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 8 18 905
187. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 7 18 887
187. Janda Martin ASK Lovosice 7 18 887
189. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 11 18 770
190. Novotný Václav JK Cheb 6 18 704
191. Procházka Jan YC Znojmo 9 18 648
192. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 9 18 433
193. Alexová Beata LS Brno 15 18 151
194. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 19 18 093
195. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 10 17 881
195. Mareček Šimon Jachtklub Brno 15 17 881
197. Ovčička Josef ing. YC Příbram 6 17 816
198. Zajíček Daniel Slavoj Hluboká 15 17 654
199. Staniek Michal KJ Těrlicko 14 17 553
200. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 14 17 335
201. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 9 17 308
202. Vodáček Tomáš LS Brno 14 17 276
203. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 9 17 217
204. Burdová Michaela ČYK 17 17 189
205. Vavřina Ivan SC Testudo 7 17 120
206. Korych Pavel YC Kladno 17 17 038
207. Štruncová Michaela YC Neratovice 19 16 981
208. Chyťová Marcela LS Brno 10 16 932
209. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 17 16 884
210. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 9 16 879
211. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 13 16 743
212. Cvachová Adéla Spartak Modřany 16 16 725
213. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 16 705
214. Kotek Michal YC Markop FL 4 16 601
215. Tkadlec Viktor JK Toušeň 6 16 531
216. Petrová Kristýna VS Duchcov 14 16 279
217. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 14 16 057
218. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 17 15 936
219. Maršálková Blanka LS Brno 13 15 920
220. Sejkora Luděk YC Markop FL 4 15 918
221. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 10 15 880
222. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 11 15 829
223. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 9 15 826
224. Bachtík Lukáš YC CERE 12 15 735
225. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 6 15 731
226. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 15 590
227. Adam Zdeněk VS Duchcov 6 15 573
228. Nápravníková Barbora ČYK 15 15 479
229. Guryča Jan YC CERE 10 15 462
230. Procházka Eduard YC Znojmo 8 15 459
231. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 9 15 386
232. Němec Vojtěch ČYK 9 15 320
233. Čagan Martin Jachtklub Brno 3 15 245
234. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 17 15 244
235. Malina Tomáš IWS Club Nechra 6 15 228
236. Lachner Vít YC Neratovice 6 15 170
237. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 10 15 051
238. Culek Jindřich YC Kotva Pha 15 14 984
239. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 12 14 893
240. Lambl Vojtěch YC Neratovice 17 14 721
241. Petřík Martin YC Neratovice 13 14 694
242. Knetig Martin Jachtklub Brno 8 14 660
243. Drahorád Petr JK Cheb 8 14 497
244. Švihlík Martin YC RODOP 4 14 443
245. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 4 14 399
246. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 14 14 397
247. Jirkovec Zdenek YC RODOP 5 14 386
248. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 13 14 365
249. Harcuba Petr JK Staré Splavy 6 14 309
250. Lorenz Alan JK Česká Lípa 7 14 216
251. Půhonný Štěpán YC Bohemia 4 14 190
252. Rott Jan JK Plzeň 8 14 160
253. Havel Jiří SC Testudo 6 14 035
254. Smutná Veronika JK Staré Splavy 10 13 874
255. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 17 13 788
256. Vacula Jan YC Znojmo 10 13 786
257. Michalčin Jiří SK Tři sestry 4 13 703
258. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 7 13 662
259. Janovic Ivan TJ STAR Praha 9 13 657
260. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 18 13 599
261. Hemelík Antonín ASK Lovosice 6 13 557
261. Hemelík Jan ASK Lovosice 6 13 557
263. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 9 13 549
264. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 13 13 462
265. Frohlich Denis YC Kladno 6 13 450
266. Pavlína Šmakalová JK Olomouc 22 13 378
267. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 9 13 353
268. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 8 13 205
269. Zíma Jakub ČWA 8 13 152
270. Polidar Martin JK Cheb 14 13 097
271. Snopek Martin Slavoj Hluboká 12 13 004
272. Ottová Hana Sokol Tovačov 4 12 962
272. Otta Jiří Sokol Tovačov 4 12 962
274. Winkler Pavel JK Toušeň 4 12 948
275. Žila Jiří Slavoj Hluboká 12 12 846
276. Knorrová Barbora VS Duchcov 13 12 730
277. Slíva Martin ČWA 6 12 658
278. Konopík Matěj Jachtklub Brno 9 12 644
279. Kynčl Jan LK Štěchovice 9 12 623
280. Hanuš Daniel YC Pardubice 14 12 611
281. Míka Radek YC SaS 15 12 584
282. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 9 12 583
283. Dragoun Dominik JK Plzeň 15 12 521
284. Solfronk ml. Antonín Koh-i-noor ČB 8 12 486
285. Václavík Radek JK Česká Lípa 6 12 404
286. Svoboda Lukáš YC Neratovice 18 12 382
287. Sanková Lenka VS Duchcov 11 12 352
288. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 6 12 244
289. Sivá Helena Slavoj Hluboká 7 12 088
289. Sivý Josef Slavoj Hluboká 7 12 088
291. Bláha Martin JK Plzeň 11 12 073
292. Lejhanec Jiří YC Pardubice 4 12 045
293. Kraus Jiří YC RODOP 4 12 026
294. Havrda Luboš Delfín Jablonec 5 12 012
294. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 5 12 012
296. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 15 11 942
297. Löwit Harry Císařská louka 7 11 880
298. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 12 11 863
298. Stáňa Ivo Baník Ostrava 12 11 863
300. Konopík Pavel Jachtklub Brno 4 11 836
301. Kuthan Martin YC Neratovice 5 11 821
302. Šplíchal Jiří JK Plzeň 6 11 802
303. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 7 11 791
304. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 12 11 762
305. Šimek Karel Slavoj Hluboká 4 11 729
306. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 15 11 636
307. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 8 11 522
308. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 9 11 479
309. Myška Filip IWS Club Nechra 7 11 371
310. Vyhnánková Kateřina JK Staré Splavy 10 11 312
311. Mikule Aleš SK Tři sestry 3 11 249
312. Toth Martin ČWA 5 11 131
313. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 5 11 048
314. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 15 11 039
315. Valouch Libor JK Olomouc 12 11 026
316. Raška Marek ČWA 7 10 990
317. Klíma Jiří YC Bohemia 3 10 976
318. Sláma Ivo Jachtklub Brno 7 10 883
319. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 11 10 816
320. Kala ing. Roman YC Doksy 4 10 801
321. Brabec Václav YC Neratovice 15 10 785
322. Fousek Filip ALT Tornado 9 10 737
323. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 10 716
323. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 10 716
325. Hrnčál Milan YC Pardubice 14 10 700
326. Bartošek Petr YC Znojmo 4 10 481
327. Plecitý Marek JK Toušeň 8 10 439
328. Stránská Lucie VS Duchcov 7 10 389
329. Němec Jiří Slavoj Hluboká 15 10 340
329. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 15 10 340
331. Sladký ml. Martin ČWA 3 10 331
332. Šplíchal Pavel Baník Ostrava 14 10 316
333. Šplíchal Jiří JK Plzeň 5 10 186
334. Hartl Radim LS Brno 6 10 146
335. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 7 10 111
336. Vopátek Martin SK Tři sestry 2 10 093
337. Korvas Filip ČYK 13 10 013
338. Vít Ladislav JK Plzeň 20 9 917
339. Daniel Jakub YC Neratovice 12 9 898
340. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 9 9 880
341. Nováková Ludmila LS Brno 11 9 857
342. Skála Pavel JK Cheb 5 9 840
343. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 11 9 818
344. Zárubová Daniela JK Cheb 4 9 816
345. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 12 9 743
346. Ovčička Petr YC Příbram 6 9 734
347. Hartmann Pavel ČWA 13 9 605
348. Novák Jaroslav YC Doksy 10 9 520
348. Richter Zdeněk YC Doksy 10 9 520
350. Houdek Roman LS Brno 5 9 483
351. Brožek Martin YC CERE 8 9 475
352. Čajčík Karel YC Pardubice 11 9 360
353. Činčera Marek JK Sokolov 12 9 324
354. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 8 9 245
355. Hudec Václav YC Neratovice 6 9 191
356. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 7 9 190
357. Vacula Karel YC Znojmo 8 9 145
358. Kantor František LS Brno 7 9 073
359. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 9 9 069
360. Jarošová Natálie ČYK 10 9 052
361. Červený Mojmír ASK Lovosice 5 9 040
362. Čermák Petr YC Kladno 9 8 884
363. Martinka Jiří YC RODOP 4 8 881
364. Dostálová Vlasta YC Pardubice 7 8 860
365. Procházka Filip YC Neratovice 4 8 817
366. Jindřichová Markéta JK Cheb 4 8 796
367. Šplíchal Marek JK Plzeň 5 8 749
368. Staňová Justýna Baník Ostrava 15 8 726
369. Maršík Karel Chemička Ústí 7 8 686
370. Matznerová Vlaďka ČYK 1 8 640
371. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 8 8 535
372. Maršálek Daniel LS Brno 13 8 533
373. Šmídová Božena YC Neratovice 10 8 475
374. Skála David ČYK 16 8 301
375. Staňa Ivo Baník Ostrava 14 8 270
376. Basso Paolo YC Bohemia 1 8 225
377. Koláček Milan YC Bohemia 2 8 145
377. Krsanac Nikola YC Bohemia 2 8 145
379. Havelka Jaroslav ČYK 1 8 065
380. Staniek Pavel KJ Těrlicko 3 7 916
380. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 3 7 916
382. Voskovec Filip YC Kladno 5 7 906
383. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 4 7 837
384. Müller Zdeněk ASK Lovosice 4 7 824
385. Huk Václav LS Brno 9 7 816
386. Fanta Matěj LS Brno 11 7 806
387. Strejček Radim Sokol Palkovice 14 7 803
388. Procházka Libor ASK Lovosice 4 7 799
389. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 5 7 797
390. Pavlovský Josef LS Brno 2 7 792
391. Vít Jaroslav JK Plzeň 9 7 768
392. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 7 766
393. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 13 7 732
394. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 6 7 664
395. Klepin Jedrzej Jednoráz.licence 1 7 580
395. Klepin Jedrzej Jednoráz.licence 1 7 580
397. Storchová Lucie Chemička Ústí 7 7 561
398. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 5 7 516
399. Holotík Miroslav LS Kroměříž 9 7 438
400. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 6 7 424
401. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 5 7 403
402. Bauer Karel YC CERE 4 7 389
403. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 9 7 370
404. Gai Michal Jednoráz.licence 2 7 364
404. Gai Michal Jednoráz.licence 2 7 364
406. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 6 7 349
407. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 14 7 291
408. Klement Pavel YC RODOP 1 7 290
408. Will Jan Lokomotiva Plzeň 1 7 290
410. Lipenský Martin Jednoráz.licence 2 7 285
410. Lipenský Martin Jednoráz.licence 2 7 285
412. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 6 7 253
413. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 6 7 239
414. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 3 7 230
415. Staněk Jan YC Doksy 11 7 225
416. Kittler Jan LS Brno 3 7 198
417. Valdhansová Aneta ČYK 8 7 188
418. Jedlička Ivan ČYK 1 7 152
419. Polidarová Marketa JK Cheb 10 7 113
420. Audy Petr Jachtklub Brno 7 7 098
421. Ott Vítězslav YC Znojmo 5 7 093
422. Musil Jiří Chemička Ústí 3 7 065
423. Fetterle David YC Znojmo 2 7 042
424. Fišer Roman JK Královská 7 7 035
425. Lux Vlastimil SC Testudo 4 6 992
426. Dragoun Ivan JK Plzeň 14 6 962
427. Hanuš Michal YC Bohemia 1 6 943
427. Hamza Jan YC Bohemia 1 6 943
427. Hodek Roman YC Bohemia 1 6 943
430. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 8 6 923
431. Bidlová Jitka LS Brno 2 6 878
432. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 4 6 844
433. Himmel Jiří YC Nechranice 9 6 812
434. Schmied Martin YC CERE 8 6 743
435. Pilařová Tereza JK Sokolov 6 6 732
436. Crháková Lenka Jachtklub Brno 4 6 661
437. Kobryn Wiktor Jednoráz.licence 1 6 657
437. Kobryn Wiktor Jednoráz.licence 1 6 657
437. Fiala Michal Spolek Vodník 15 6 657
440. Ott Stanislav YC Znojmo 6 6 620
441. Ráža Tomáš VS Duchcov 4 6 616
442. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 11 6 573
443. Vašík Radim LS Brno 4 6 549
444. Mráz Maxmilián TJ Sokol Vrané II 14 6 534
445. John Vladimír ASK Lovosice 2 6 448
446. Král Karel JK Sokolov 8 6 441
447. Rešl Matěj VS Duchcov 5 6 398
448. Gebhart Jan JK Cheb 7 6 376
449. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 3 6 368
450. Hübnerová Karolína Jachtklub Brno 1 6 331
451. Novák René Sokol Palkovice 3 6 316
451. Ručka Martin Sokol Palkovice 3 6 316
453. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 5 6 294
454. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 7 6 191
455. Chlup Jan YC Dyje 2 6 186
456. Ouška Miloslav Chemička Ústí 5 6 160
457. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 8 6 144
458. Packová Alexandra KJ Těrlicko 4 6 141
459. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 4 6 135
460. Součková Barbora Baník Ostrava 5 6 120
460. Berský Jaroslav Baník Ostrava 5 6 120
462. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 4 6 080
463. Kosmala Wojaech Jednoráz.licence 1 6 075
463. Kosmala Wojaech Jednoráz.licence 1 6 075
465. Vacula Libor JK Staré Splavy 4 6 061
466. Janča Jean-Baptiste LS Brno 11 6 051
467. Žižka Zdeněk ČYK 1 6 023
468. Podhorec Štefan YC Kladno 3 6 008
469. Rozsypalová Karolina YC Bohemia 5 5 951
470. Solík Jakub JK Česká Lípa 6 5 946
471. Zervas Stathis YC Bohemia 1 5 914
471. Binder Christian YC Bohemia 1 5 914
473. Záruba Libor YC Kladno 2 5 907
473. Zima Tomáš YC Kladno 2 5 907
475. Huková Tereza LS Brno 1 5 856
476. Suderová Tereza Baník Ostrava 2 5 824
477. Soukup Aleš VS Duchcov 12 5 798
478. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 4 5 765
479. Nuc Mario JK Plzeň 14 5 747
480. Mouchová Karolína YC Doksy 6 5 661
481. Hemelík Tomáš ASK Lovosice 6 5 631
482. Pexa Tomáš SC Testudo 2 5 614
483. Procházková Bára YC Znojmo 2 5 567
484. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 10 5 527
485. Joza Vladimír JK Staré Splavy 4 5 526
486. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 3 5 522
487. Machovská Lucie ALT Vaurien 7 5 446
488. Prokopec Petr YC Pardubice 6 5 397
489. Kozák Jaroslav ASK Lovosice 4 5 374
490. Trnavský Martin Jachtklub Brno 5 5 373
491. Herink Miroslav ASK Lovosice 4 5 349
492. Koubek Miroslav WS Nechranice 2 5 292
493. Machovský Jan ALT Vaurien 7 5 284
494. Pacanowski Marcin Jednoráz.licence 1 5 276
494. Pacanowski Marcin Jednoráz.licence 1 5 276
496. Bobková Eva Baník Ostrava 2 5 275
497. Vašík Martin LS Brno 7 5 225
498. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 7 5 218
498. Košvica Jakub LS Brno 12 5 218
500. Ovčičková Hana YC Příbram 5 5 209
501. Florek Filip Jednoráz.licence 1 5 194
501. Florek Filip Jednoráz.licence 1 5 194
503. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 8 5 190
504. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 5 177
505. Pivovarčík Milan YC Znojmo 4 5 161
505. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 11 5 161
507. Bachniak Bartosz Jednoráz.licence 1 5 152
507. Bachniak Bartosz Jednoráz.licence 1 5 152
509. Kmenta Martin Jachtklub Brno 12 5 140
509. Kuš Emil Slavoj Hluboká 5 5 140
511. Kozelská Markéta YC CERE 1 5 108
512. Fiala Martin YC Znojmo 5 5 085
513. Vacula Karel YC Znojmo 9 5 051
514. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 2 5 031
515. Buchta Jan ALT FB 3 5 030
516. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 8 5 027
517. Kaplická Zuzana ProYachting Team 3 4 960
517. Jenšík David JK Česká Lípa 4 4 960
519. Neaton Oregel Zuzana JK Královská 6 4 946
520. Mareček Josef JK Staré Splavy 5 4 941
521. Sleziona Filip Jednoráz.licence 2 4 938
521. Sleziona Filip Jednoráz.licence 2 4 938
523. Antel Vladimír LS Kroměříž 5 4 929
524. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 9 4 928
525. Chlupatý Petr Jachtklub Brno 5 4 925
526. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 5 4 918
527. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 5 4 898
528. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 3 4 883
528. Kraft Jiří VS Duchcov 3 4 883
530. Kladivo Roman Slavoj Litoměřice 4 4 872
531. Marečková Renata YC Markop FL 2 4 870
532. Marvan Jiří YC Nové Sedlo 3 4 868
533. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 9 4 850
534. Packová Kristýna KJ Těrlicko 3 4 822
535. Hoferer Harry Jednoráz.licence 1 4 800
535. Ensbrunnel Gerhart Jednoráz.licence 1 4 800
535. Ensbrunnel Gerhart Jednoráz.licence 1 4 800
535. Hoferer Harry Jednoráz.licence 1 4 800
539. Fanta Miroslav YC Markop FL 1 4 792
540. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 9 4 789
541. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 5 4 780
542. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 7 4 730
543. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 4 4 720
544. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 4 4 708
545. Mika Radek YC SaS 2 4 682
546. Ptáčník Ivan YC Neratovice 6 4 676
547. Harcuba Martin JK Staré Splavy 2 4 668
548. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 6 4 629
549. Dražil Zdeněk YC Doksy 1 4 625
550. Pšeidl Pavel YC SaS 3 4 623
551. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 9 4 606
552. Švorčíková Věra ČYK 1 4 591
553. Korbyn Krzysytof Jednoráz.licence 1 4 570
553. Korbyn Krzysytof Jednoráz.licence 1 4 570
555. Navrátil Jan Sokol Tovačov 3 4 553
556. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 8 4 548
557. Vavřina Broňa SC Testudo 2 4 528
558. Jurka Vlastimil Chemička Ústí 4 4 520
559. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 8 4 496
560. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 4 4 486
561. Waas František Lokomotiva Plzeň 6 4 483
561. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 7 4 483
563. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 2 4 451
564. Peibischová Monika 2 4 450
565. Brožek Tomáš SC Testudo 1 4 427
566. Jebavá Markéta YC Neratovice 5 4 392
567. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 7 4 384
568. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 7 4 334
569. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 11 4 327
570. Midor Jakub Jednoráz.licence 1 4 314
570. Midor Jakub Jednoráz.licence 1 4 314
572. Lehečka Ondřej JK Olomouc 3 4 275
573. Skalický Vladimír LK Štěchovice 3 4 243
574. Vydra Martin ČYK 5 4 213
575. Piherová Vlasta YC SaS 5 4 197
576. Priegelhof Karel YC Znojmo 3 4 182
577. Smola Matěj Lokomotiva Plzeň 7 4 159
578. Čáp Jan ASK Lovosice 5 4 091
579. Libera Artur Jednoráz.licence 1 4 085
580. Celá Barbora YC Znojmo 6 4 082
581. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 9 4 077
582. Šmídová Jana KJ Těrlicko 4 4 048
583. Holub Miloslav YC Znojmo 6 4 034
584. Lorenc Miloslav JK Královská 4 4 003
585. Pavlovský Marek LS Brno 1 3 994
586. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 5 3 992
587. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 6 3 983
588. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 5 3 973
589. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 3 3 890
590. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 4 3 856
591. Cikrt Tomáš JK Toušeň 2 3 849
592. Ďásek František JK Cheb 3 3 833
593. Ach-Hübner Otakar LS Brno 6 3 827
594. Porkert Zdeněk ČYK 1 3 783
594. Švorčíková Radana ČYK 1 3 783
596. Korbová Helena JK Olomouc 3 3 772
597. Kaszorowski Blazej Jednoráz.licence 1 3 771
598. Hloušek Pavel Chemička Ústí 3 3 760
599. Drvota Jaromir YC Kladno 8 3 753
600. Wierzbicki Arkadiusz Jednoráz.licence 1 3 743
600. Pavlovski Krzysztof Jednoráz.licence 1 3 743
600. Wierzbicki Arkadiusz Jednoráz.licence 1 3 743
600. Pavlovski Krzysztof Jednoráz.licence 1 3 743
604. Svoboda Petr Ml. Bohemia Poděbrady 7 3 708
605. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 3 3 705
606. Soukal Miloslav YC Neratovice 6 3 694
607. Kostecki Krzysztof Jednoráz.licence 1 3 689
607. Kostecki Krzysztof Jednoráz.licence 1 3 689
609. Kubeš Fedor (SVK) Jednoráz.licence 3 3 682
609. Kubeš Fedor (SVK) Jednoráz.licence 3 3 682
611. Rathouský Jiří JK Královská 3 3 654
612. Ježek Bohumil Slavoj Litoměřice 6 3 631
613. Pokoš Radim VS Duchcov 8 3 626
614. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 7 3 611
615. Dragoun Vítek JK Plzeň 10 3 605
616. Ovčička Pavel YC Příbram 4 3 603
617. Trňák Lukáš LS Kroměříž 7 3 597
618. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 8 3 589
618. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 3 3 589
620. Kučera Michal Chemička Ústí 5 3 581
621. Netík Pavel YC Velké Dářko 5 3 579
622. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 6 3 565
623. Sopoušek Jiří Jachtklub Brno 4 3 531
624. Šmídová Pavla YC Neratovice 2 3 500
625. Malá Jindřiška JK Královská 2 3 483
625. Malý Zdeněk JK Královská 2 3 483
627. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 8 3 479
628. Prach Jan ALT FD 5 3 450
629. Komárek Zdeněk YC Pardubice 5 3 425
630. Zalabák Petr Chemička Ústí 2 3 402
630. Nuc Jindřich JK Plzeň 10 3 402
632. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 7 3 380
633. Kocián Pavel YC Krnov 2 3 358
634. Vrzal Bohumir Olšovec Jedovnice 2 3 352
635. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 4 3 347
635. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 3 347
637. Žák Ivan Slávia Česká Skalice 5 3 331
638. Švarc Roman JK Staré Splavy 3 3 323
639. Utíkal Petr JK Olomouc 2 3 297
640. Marek Michal TJ Rapid Brno 5 3 252
641. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 3 205
641. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 3 205
643. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 4 3 190
644. Podolský Marek YC Znojmo 5 3 165
645. Jaskiewicz Klaudia Jednoráz.licence 1 3 162
645. Jaskiewicz Klaudia Jednoráz.licence 1 3 162
647. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 7 3 159
648. Uhrich Martin ASK Lovosice 4 3 127
649. Novák Petr LS Brno 1 3 119
649. Sokol Petr ALT Vaurien 1 3 119
651. Kudrna Tomáš JK Královská 1 3 096
651. Novák Jiří ALT Melges 24 1 3 096
651. Holanec Jan ALT Melges 24 1 3 096
651. Šlemín Jan ALT Melges 24 1 3 096
651. Hradecký Jaromír JK Královská 1 3 096
656. Vagenknecht Roman ČYK 3 3 095
657. Blahník Radovan Chemička Ústí 2 3 081
658. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 3 3 080
659. Herbec Cezarz Jednoráz.licence 1 3 064
659. Herbec Cezarz Jednoráz.licence 1 3 064
661. Kališová Lenka Jachtklub Brno 8 3 035
662. Sivý Filip Slavoj Hluboká 6 3 028
663. Drda Josef YC DIM Bezdrev 3 3 016
664. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 7 3 004
665. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 4 2 981
666. Hejna Jan Baník Ostrava 4 2 972
666. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 2 972
668. Šachl Zdeněk VS Duchcov 4 2 969
669. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 5 2 966
670. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 8 2 961
671. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 8 2 957
672. Kotek Ota JK Staré Splavy 4 2 935
673. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 6 2 934
674. Fojcik Igor Jednoráz.licence 1 2 933
674. Fojcik Igor Jednoráz.licence 1 2 933
676. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 6 2 925
677. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 3 2 866
678. Meister Michael Jednoráz.licence 1 2 860
678. Fazokas Johann Jednoráz.licence 1 2 860
678. Sauer Martin Jednoráz.licence 1 2 860
678. Ruchs Andreas Jednoráz.licence 1 2 860
682. Vitoň Jan YC Znojmo 5 2 843
683. Šašková Káťa (SVK) Jednoráz.licence 4 2 823
683. Šašková Káťa (SVK) Jednoráz.licence 4 2 823
685. Dubiel Agniesyka Jednoráz.licence 1 2 809
685. Dubiel Agniesyka Jednoráz.licence 1 2 809
687. Zvěřina Václav VS Duchcov 6 2 783
688. Čihák Tomáš SK Tři sestry 1 2 775
689. Škoda Vít YC Neratovice 4 2 768
690. Jaskiewicz Damian Jednoráz.licence 1 2 766
690. Jaskiewicz Damian Jednoráz.licence 1 2 766
692. Morávek Roman ČWA 3 2 732
693. Ondí­k Antonín Slavoj Hluboká 7 2 715
693. Dohnal Josef Sokol Tovačov 2 2 715
695. Švík František YC RODOP 1 2 700
696. Korbyn Karol Jednoráz.licence 1 2 691
696. Korbyn Karol Jednoráz.licence 1 2 691
698. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 4 2 683
699. Indrák Jiří Sokol Tovačov 3 2 679
700. Vachel František JK Černá v Pošumaví 4 2 673
701. Souček Otakar JK Česká Lípa 9 2 651
702. Vrtal Ml. Ladislav TJ Solenice 3 2 648
703. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 2 624
704. SÝnderhauf Zdeněk ČYK 1 2 621
704. Sehnal René YC SaS 1 2 621
704. SÝnderhauf Radek ČYK 1 2 621
707. Valenta Jan YC CERE 2 2 617
708. Neuwirth Josef YC Markop FL 2 2 615
709. Beránek Ivo ASK Lovosice 3 2 614
710. Novohradský Pavel YC Pardubice 2 2 606
711. Chmelíček Petr ČYK 1 2 604
712. Lambl Vladimír YC Neratovice 3 2 596
713. Bryxová Pavla YC Neratovice 4 2 590
714. Janatka Jan Císařská louka 2 2 587
715. Zilletti Mottio Jednoráz.licence 1 2 553
715. Archetti Alessandro Jednoráz.licence 1 2 553
715. Soldano Pablo Jednoráz.licence 1 2 553
715. Bissaro Vittorio Jednoráz.licence 1 2 553
715. Ferraglia Matteo Jednoráz.licence 1 2 553
720. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 3 2 530
721. Bazler Petr ASK Lovosice 4 2 506
722. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 2 495
723. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 7 2 492
724. Štěpánek Jiří VS Duchcov 5 2 491
725. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 3 2 479
726. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 4 2 474
727. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 2 2 448
728. Chodura Leopold ČYK 4 2 427
729. Polanka Andreas Jednoráz.licence 1 2 412
729. Polanka Andreas Jednoráz.licence 1 2 412
731. Postl Michal Koh-i-noor ČB 5 2 404
732. Pivnička Jakub YC Znojmo 5 2 403
733. Holý Radim YC Bohemia 1 2 400
733. Sasse Bruno YC Bohemia 1 2 400
735. Touval Jan ČWA 5 2 387
736. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 6 2 382
737. Rumin Konrad Jednoráz.licence 1 2 373
738. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 4 2 361
739. Dastych Petr ASK Lovosice 1 2 360
740. Ginkowska Martina Jednoráz.licence 2 2 307
740. Ginkowska Martina Jednoráz.licence 2 2 307
742. Kubištová Kateřina JK Plzeň 6 2 303
743. Benesiewicz Mikolaj Jednoráz.licence 1 2 276
744. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 7 2 275
745. Doležal Tomáš ČYK 5 2 272
746. Fučikovský Jan JK Sokolov 1 2 263
747. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 2 260
747. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 2 260
749. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 6 2 252
750. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 4 2 248
751. Alexa Miloš LS Brno 4 2 244
752. Schrollová Eva YC Písek 5 2 224
753. Liczmanová Jana Baník Ostrava 1 2 219
754. Dohnalová Monika Sokol Tovačov 1 2 213
754. Dohnal Petr Sokol Tovačov 1 2 213
756. Růžička Marek Slavoj Hluboká 7 2 204
757. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 1 2 200
758. Ochec Jan ČYK 2 2 199
759. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 5 2 198
760. Fiala Ladislav YC Znojmo 3 2 190
761. Jezbera Jaroslav YC Pardubice 7 2 184
762. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 5 2 166
763. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 2 2 162
764. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 2 2 161
764. Nováček Ondřej YC RODOP 1 2 161
764. Nováček Miroslav YC RODOP 1 2 161
767. Matějková Adéla VS Duchcov 5 2 152
768. Janů Michal Sokol Dobřichovice 4 2 143
769. Pawlak Dorota Jednoráz.licence 1 2 142
769. Pawlak Dorota Jednoráz.licence 1 2 142
771. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 4 2 134
772. Koskuba Ferdinand Prazdroj Plzeň 3 2 132
773. Harnasz Aneta Jednoráz.licence 1 2 099
773. Harnasz Aneta Jednoráz.licence 1 2 099
775. Procházka Jan JK Plzeň 8 2 098
776. Novák Antonín ASK Lovosice 3 2 086
776. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 2 086
778. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 3 2 075
779. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 5 2 037
780. Podolský Marek YC Znojmo 2 2 035
781. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 2 2 024
782. Polák Jiří VS Duchcov 4 2 012
783. Parchomenko Petr YC Nechranice 1 2 010
784. Koláčný Lubor YC SaS 3 2 004
785. Blecha Vladimír JK Královská 2 1 978
786. Teplý Roman Jachtklub Brno 2 1 961
787. Diviš Ivo YC Dyje 2 1 949
788. Formánek Tomáš JC Frýdek-Místek 1 1 945
789. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 8 1 929
790. Stanieczek Magda Jednoráz.licence 1 1 928
791. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 4 1 923
792. Šachl Zdeněk VS Duchcov 3 1 880
793. Záruba Marek JK Cheb 1 1 876
794. Taschner Karel ALT Melges 24 1 1 871
794. Čapková Iva ALT Melges 24 1 1 871
794. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 1 871
794. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 1 871
794. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 1 871
794. Zeman Jan ALT Melges 24 1 1 871
800. Šárek Martin Sokol Palkovice 6 1 867
801. Červený Filip JK Plzeň 6 1 866
802. Bradáč Roman YC Znojmo 2 1 859
803. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 1 858
804. Stefaniak Julka Jednoráz.licence 1 1 849
804. Stefaniak Julka Jednoráz.licence 1 1 849
806. Alexová Michaela ALT Vaurien 3 1 840
807. Červená Martina JK Plzeň 6 1 814
808. Kulhánková Nikita ČYK 5 1 810
809. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 3 1 805
810. Štěch Stanislav JK Královská 2 1 803
810. Fidranský Martin YC Bohemia 1 1 803
810. Fidranský Dominik YC Bohemia 1 1 803
813. Třešňáková Helena Severočeský NJ 4 1 775
813. Třešňák Josef Severočeský NJ 4 1 775
815. Korczak-Siwicka Anna Jednoráz.licence 1 1 773
815. Korczak-Siwicka Anna Jednoráz.licence 1 1 773
817. Čulák Tomáš YC Neratovice 2 1 766
818. Vávra Jaroslav JK Královská 4 1 765
819. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 3 1 762
819. Červený Martin JK Plzeň 7 1 762
821. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 1 1 734
822. Hrubý Jiří JK Plzeň 6 1 729
823. Teubner Zdeněk Císařská louka 3 1 718
824. Knurowski Szymon Jednoráz.licence 1 1 699
824. Knurowski Szymon Jednoráz.licence 1 1 699
826. Dražková Zdena JK Královská 2 1 698
827. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 4 1 689
828. Lindová Karolina YC Kladno 4 1 664
829. Fojcik Iga Jednoráz.licence 1 1 657
829. Fojcik Iga Jednoráz.licence 1 1 657
829. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 2 1 657
832. Heidrich Michal YC Znojmo 2 1 636
833. Riedel Ota VS Duchcov 5 1 623
833. Riedel Michal VS Duchcov 5 1 623
835. Přidal Radim JK Prostějov 1 1 614
835. Krejčíř Jan JK Olomouc 1 1 614
837. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 1 608
837. Löwit Harry Císařská louka 1 1 608
837. Lederer Pavel JK Královská 1 1 608
840. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 1 595
841. Vilček David Baník Ostrava 1 1 581
842. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 5 1 568
843. Bulín Zbyněk YC Znojmo 3 1 565
844. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 1 564
844. Struha Jan YC Neratovice 1 1 564
844. Mrzílek Luděk YC Neratovice 1 1 564
844. Procházka Libor YC Neratovice 1 1 564
844. Struha Milan YC Neratovice 1 1 564
844. Štrunc Jan YC Neratovice 1 1 564
844. Brabec Jan YC Pardubice 3 1 564
851. Ginkowsky Jan Jednoráz.licence 2 1 550
851. Ginkowsky Jan Jednoráz.licence 2 1 550
853. Moll Eva Jednoráz.licence 2 1 549
853. Garschhammer Max Jednoráz.licence 2 1 549
853. Ohin Frithof (GER) Jednoráz.licence 2 1 549
853. Garschhammer Max Jednoráz.licence 2 1 549
853. Ohin Frithof (GER) Jednoráz.licence 2 1 549
853. Moll Eva Jednoráz.licence 2 1 549
859. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 7 1 544
860. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 2 1 538
861. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 5 1 533
862. Šindelka Václav Baník Ostrava 3 1 524
863. Sekaninová Renata Sokol Tovačov 1 1 509
864. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 4 1 507
864. Veselá Božena JK Staré Splavy 4 1 507
866. Špička Josef YC Krnov 2 1 493
866. Dyčka Jiří YC Krnov 2 1 493
868. Blaszczyk Czprian Jednoráz.licence 1 1 492
868. Dlouhý Antonín Císařská louka 3 1 492
868. Blaszczyk Czprian Jednoráz.licence 1 1 492
871. Huss Tomáš YC Znojmo 2 1 464
872. Sladký Martin YC RODOP 3 1 456
873. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 1 450
873. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 1 450
873. Kocián Leopold YC Krnov 2 1 450
876. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 6 1 447
877. Kruszynski Jakub Jednoráz.licence 1 1 428
877. Kruszynski Jakub Jednoráz.licence 1 1 428
879. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 3 1 420
880. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 1 406
881. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 3 1 398
882. Hájek Libor JK Cheb 3 1 394
883. Vlachová Jana Spartak Modřany 3 1 392
884. Skoras Filip Jednoráz.licence 1 1 385
884. Skoras Filip Jednoráz.licence 1 1 385
886. Rečka Jiří 3 1 374
887. Mika Radek ČWA 3 1 370
887. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 370
889. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 1 358
890. Polidar Pavel JK Cheb 3 1 352
891. Drncová Ivana JK Plzeň 5 1 333
892. Vítek Miroslav YC Znojmo 3 1 324
893. Froněk Jan YC SaS 1 1 290
893. Fořt Jiří YC SaS 1 1 290
893. Tonar Jiří YC SaS 1 1 290
893. Hexner Martin YC SaS 1 1 290
893. Pokorný Jindřich YC SaS 1 1 290
893. Číha Michal YC SaS 1 1 290
899. Vitoň Roman YC Znojmo 4 1 286
900. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 4 1 284
901. Burian Daniel ČANY 1 1 280
902. Müller Jiří JK Královská 3 1 276
903. Koubek Miroslav WS Nechranice 2 1 275
903. Killarová Alexandra Baník Ostrava 4 1 275
905. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 1 266
906. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 5 1 260
907. Gebhart Antonin JK Cheb 1 1 248
908. Píchová Kateřina TJ Sokol Vrané II 6 1 243
909. Škola Jan Lokomotiva Cheb 3 1 237
910. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 4 1 197
911. Lejhanec Petr ing. YC Pardubice 3 1 193
912. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 1 1 189
912. Kubeš Fedor (SVK) Jednoráz.licence 1 1 189
912. Kubeš Fedor (SVK) Jednoráz.licence 1 1 189
915. Holík Jiří SC Testudo 1 1 187
916. Pelant Ivo ProYachting Team 2 1 184
917. Hájek Tomáš YC CERE 1 1 174
918. Janák Josef Tatran Praha 1 1 172
919. Vavřička Zdeněk YC Kladno 5 1 167
920. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 3 1 162
921. Slabá Renata YC Dvořiště-Lišov 2 1 159
922. Holý Ivo Baník Ostrava 1 1 156
922. Dlabač Libor JK Klatovy 1 1 156
924. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 1 142
924. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 1 142
926. Velas Petr TJ Solenice 1 1 140
927. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 2 1 135
928. Hradecký Jaromír JK Královská 4 1 131
929. Baczynski Wiktor Jednoráz.licence 1 1 130
930. Handl Erich YC Kladno 6 1 127
930. Mojdl Ondřej ČYK 2 1 127
932. Kobrlová Markéta TJ Jachting Libštát 1 1 108
933. Hanák Vladimír LS Brno 1 1 101
934. Chovanec Miloš YC Kovářov 1 1 081
934. Češka Jiří YC Kovářov 1 1 081
936. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 1 077
937. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 5 1 064
938. Lála Miroslav Chemička Ústí 1 1 054
938. Porada Henrich Chemička Ústí 1 1 054
940. Benček Marek ALT Melges 24 1 1 041
940. Žíla Milan ALT Melges 24 1 1 041
940. Bartasová Eva ALT Melges 24 1 1 041
940. Brontlaj Michal ALT Melges 24 1 1 041
940. Nacházel Dalibor ALT Melges 24 1 1 041
940. Chomat Roman ALT Melges 24 1 1 041
940. Potaš Andrej ALT Melges 24 1 1 041
940. Volfová Nina ALT Melges 24 1 1 041
948. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 4 1 032
949. Duňski Olaf Jednoráz.licence 1 1 021
949. Duňski Olaf Jednoráz.licence 1 1 021
951. Jakoubek Milan JK Královská 3 1 003
951. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 1 1 003
953. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 998
954. Masopust Jaroslav YC Doksy 2 990
955. Broul Stanislav Delfín Jablonec 3 983
956. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 1 979
957. Kalián Pavel SK Tři sestry 2 957
957. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 3 957
959. Beneš Jiri Chemička Ústí 2 954
960. Gaba Ondra YC Krnov 2 950
961. Procházka Ondřej Jednoráz.licence 1 946
961. Procházka Ondřej Jednoráz.licence 1 946
963. Drobík Luboš ALT Melges 24 1 943
964. Cvachová Aneta Spartak Modřany 3 932
965. Soukupová Karolína JK Královská 2 914
965. Soukup Jiří JK Královská 2 914
967. Kramář Jiří JK Česká Lípa 4 910
968. Štěpánek, Ing. Pavel YC Vysoké Mýto 1 904
968. Zobač Jan JK Staré Splavy 1 904
970. Havelka Jiří Delfín Jablonec 2 901
971. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 3 893
972. Červenka Matouš JK Olomouc 1 887
973. Janda Tomáš ALT Formula 20T 2 883
974. Kadlec Roman SK Tři sestry 2 874
975. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 2 868
976. Kubisz Michael Slavoj Český Těšín 2 856
977. Brejník Tomáš Slavoj Litoměřice 4 841
978. Richtr Zdeněk YC Doksy 2 832
978. Ministrová Marie Baník Ostrava 4 832
980. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 1 831
981. Jackel Josef YC Kladno 3 819
982. Čihulová Miroslava Delfín Jablonec 2 812
983. Loník Jan JK Sokolov 4 806
984. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 804
985. Loníková Pavla JK Sokolov 3 800
985. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 800
987. Pacanowski Artur Jednoráz.licence 1 761
987. Pacanowski Artur Jednoráz.licence 1 761
989. Hájek Jakub JK Staré Splavy 1 747
990. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 741
991. Ehl Vladimír WS Club VD 3 740
992. Knorr Luděk VS Duchcov 1 738
992. Rešl Pavel VS Duchcov 1 738
992. Knorr Jindřich VS Duchcov 1 738
995. Myška František 1 735
995. Otto Radovan 1 735
997. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 728
998. Bárta Jan JK Královská 1 721
998. Havelka Petr JK Královská 1 721
1000. Chmelová Anna Císařská louka 1 711
1000. Krejčiřík Jan LS Brno 1 711
1000. Truhlařík Václav YC Neratovice 1 711
1000. Janáček Martin LS Brno 1 711
1000. Pavlík Jiří LS Brno 1 711
1000. Malec Martin LS Brno 1 711
1000. Mrzílek Antonín YC Neratovice 1 711
1000. Smotlacha Pavel YC Neratovice 1 711
1008. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 703
1008. Wiendl Jan JK Klatovy 1 703
1010. Hradec František Císařská louka 2 693
1011. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 2 681
1011. Cvach Marek Spartak Modřany 4 681
1013. Davídek Zdeněk ČYK 1 672
1013. Holý Rudolf ČYK 1 672
1015. Černý Václav JK Klatovy 1 670
1016. Mikulík Milan 1 657
1017. Fuchs Morgen Jednoráz.licence 1 653
1017. Fuchs Morgen Jednoráz.licence 1 653
1019. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 1 646
1020. Jindra Svatopluk ČYK 2 634
1021. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 1 624
1022. Novohradský Filip YC Pardubice 2 606
1022. Ocelková Jindřiška ČYK 1 606
1022. Svobodová Zdena ČYK 1 606
1025. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 3 604
1026. Heneš David JK Olomouc 1 595
1027. Novotný Martin Slavoj Hluboká 1 587
1028. Hrňa Jan YC Kovářov 1 578
1028. Kolínský Tomáš YC Písek 1 578
1030. Šašková Káťa Jednoráz.licence 1 570
1030. Šašková Káťa Jednoráz.licence 1 570
1032. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 1 554
1033. Samec Miroslav YC DIM Bezdrev 1 550
1034. Chrz Jaroslav ČYK 1 533
1035. Los Petr YC Příbram 1 511
1036. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 510
1037. Svoboda Pavel YC Kladno 1 509
1037. Havrda Zdeněk Delfín Jablonec 1 509
1039. Viewegh Petr JK Česká Lípa 2 505
1039. Dlouhý Aleš YC Znojmo 2 505
1039. Cichy Kamil Jednoráz.licence 1 505
1039. Herzinger Jaroslav VS Duchcov 2 505
1039. Cichy Kamil Jednoráz.licence 1 505
1044. Pos Karel Slavoj Litoměřice 1 502
1045. Horká Dana ČYK 1 499
1046. Osvald Jiří Severočeský NJ 2 480
1047. Junek Vladimír JK Olomouc 1 479
1048. Ružička Jakub LK Štěchovice 1 477
1049. Vavřínová Eva JK Královská 1 470
1050. Smolka Milan Sokol Palkovice 2 460
1051. Loníková Iva JK Sokolov 1 456
1051. Pospíšil Václav JK Česká Lípa 1 456
1051. Pospíšil Václav JK Česká Lípa 1 456
1054. Svoboda Stanislav ASK Lovosice 1 452
1054. Zimák Josef, Ing. LS Kroměříž 1 452
1056. Kašpárek Tomáš TJ Prostějov 1 416
1056. Piňos Jiří TJ Prostějov 1 416
1058. Partzsch Heike Jednoráz.licence 1 404
1058. Herudek Petr YC Krnov 2 404
1058. Praženka Petr JK Staré Splavy 2 404
1058. Čáp Jiří ČYK 1 404
1058. Novák Petr YC Neratovice 1 404
1058. Sahula Martin YC CERE 1 404
1058. Erdmann Heiko Jednoráz.licence 1 404
1058. Janoušek Andrej JK Česká Lípa 1 404
1058. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 404
1058. Stoppennrink Christian Jednoráz.licence 1 404
1058. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 1 404
1058. Skalníková Lucie LS Brno 1 404
1058. Hůla Miloš ČYK 1 404
1058. Vaculka Patrik LS Brno 1 404
1058. Poledníček Petr JK Staré Splavy 1 404
1058. Randáková Pavla YC Vysoké Mýto 2 404
1058. Novák Adam Sokol Dobřichovice 1 404
1058. Gellrich Petr Slavoj Český Těšín 2 404
1058. Wobetzky Alexander Jednoráz.licence 1 404
1058. Horký Petr YC CERE 1 404
1058. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
1058. Jindřich Rostislav JK Cheb 1 404
1080. Dio Petr JK Klatovy 1 402
1080. Němec Petr YC BARRANDOV 1 402
1082. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 2 378
1082. Ettler Vojtěch TJ Jiskra Třeboň 2 378
1084. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 1 374
1085. Stránský Jan YC Doksy 1 360
1086. Meškán Zbyněk YC Ancora 1 351
1086. Meškánová Marcela YC Ancora 1 351
1088. Bix David Jednoráz.licence 1 344
1088. Bix David Jednoráz.licence 1 344
1090. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 323
1091. Hrabal Karel Císařská louka 1 320
1092. Benešová Jitka Chemička Ústí 1 318
1093. Bulant Jiří Císařská louka 1 307
1094. Outrata Michal Olšovec Jedovnice 1 303
1094. Petrák Josef LK Štěchovice 1 303
1094. Múdrá Jana YC CERE 1 303
1094. Odstrčil Pavel YC ČSA 1 303
1094. Ráža Pavel VS Duchcov 1 303
1094. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 2 303
1094. Odstrčil Petr YC ČSA 1 303
1094. Urban Zdeněk YC CERE 1 303
1094. Malinová Michaela IWS Club Nechra 2 303
1094. Odstrčil Pavel YC ČSA 1 303
1094. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 303
1105. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 2 292
1106. Claus Joachim LS Brno 1 288
1107. Vávra Aleš JK Královská 1 286
1108. Valouch Vlastimil JK Olomouc 1 285
1109. Trčka Miroslav Baník Most 1 277
1109. Záruba Štěpán YC Písek 1 277
1111. Štěpánek Jindřich JK Královská 1 272
1112. Hlinomaz Václav YC Příbram 1 242
1113. Horal Jan Císařská louka 1 234
1114. Wiendl František JK Klatovy 1 226
1115. Ade Christof Jednoráz.licence 1 215
1115. Rathouská Zdeňka JK Královská 1 215
1115. Ade Christof Jednoráz.licence 1 215
1118. Klabík Josef Císařská louka 1 212
1119. Borský Ctirad JK Královská 1 202
1119. Čondl Pavel Baník Most 1 202
1119. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 1 202
1119. Makrlík Dušan JK Klatovy 1 202
1119. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 202
1119. Lejhanec Pavel ing. YC Pardubice 1 202
1119. Zimák Petr LS Kroměříž 1 202
1119. Lehečka Milan JK Olomouc 1 202
1119. Čápová Pavla Císařská louka 1 202
1119. Satranský Radek YC Pardubice 1 202
1119. Skalický Jaroslav YC Pardubice 1 202
1119. Hartl Jan Císařská louka 1 202
1119. Ill Josef ALT DN 1 202
1119. Pršalová Hana Bohemia Poděbrady 1 202
1119. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 202
1119. Ministr Jan Baník Ostrava 1 202
1119. Konopník Matěj Jachtklub Brno 1 202
1119. Trnka Pavel Prazdroj Plzeň 1 202
1137. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 198
1138. Slabý Jan JK Královská 1 194
1139. Bix Eduard YC Znojmo 1 180
1140. Brázdová Petra YC Pardubice 1 159
1141. Fuksa Ivan ing. YC Příbram 1 152
1142. Zlámal Antonín Stará Plavba-Čechie 1 142
1143. Jelínek Jiří Císařská louka 1 135
1144. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 1 129
1144. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 1 129
1146. Ferda Aleš YC SaS 1 126
1147. Riedel Jan VS Duchcov 1 101
1147. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 1 101
1147. Bernard František YC Písek 1 101
1147. Horký Jan ČYK 1 101
1147. Špedlová Veronika JK Klatovy 1 101
1147. Sigmund Radim JK Plzeň 1 101
1147. Bix David YC Znojmo 1 101
1147. Vinklárek David Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1155. Melen Tomáš ALT FD 1 0
1155. Uher Ondřej ALT Formula 20T 1 0
1155. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 1 0
1155. Jonáš Radek ALT FD 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ