POŘADÍ ZÁVODNÍKŮ, SEZÓNA: 2008




 Stáhnout žebříček jako XLS

Celkem

Celkem hodnoceno 1080 závodníků.
Poř.JménoKlubStartů Body
1. Křížek David YC RODOP 10 175 812
2. Teplý Viktor Jachtklub Brno 24 136 891
3. Fenclová Veronika YC Praha 12 21 119 893
4. Cejnar Matyáš YC CERE 23 89 345
5. Cejnar Lukáš YC CERE 23 87 330
6. Kamenský Radim YC Velké Dářko 17 84 211
7. Vojta Richard YC Bohemia 16 81 347
8. Tinoco Alexandre YC Bohemia 15 80 170
9. Sivý Josef Slavoj Hluboká 19 72 983
10. Hájek Milan Lokomotiva Plzeň 17 69 853
11. Audyová Markéta Jachtklub Brno 18 69 712
12. Novotný Štěpán JK Cheb 22 68 548
13. Kořan Petr YC Neratovice 23 67 745
14. Maier Michael YCR Roudnice 15 67 494
15. Rozsypal Jakub JK Olomouc 18 67 171
16. Kučera Petr TJ Rapid Brno 14 65 531
17. Parůžek Jiří JK Toušeň 17 63 676
18. Sivý Štěpán Slavoj Hluboká 22 63 088
19. Kvasnik Milan YC Neratovice 19 60 093
20. Škoda Jan Lokomotiva Plzeň 24 60 059
21. Sivý Dalibor Slavoj Hluboká 16 60 053
22. Audy Dan Jachtklub Brno 16 58 993
23. Hálová Kateřina JK Toušeň 16 58 785
24. Pospíšil Martin Jachtklub Brno 23 58 769
25. Zárubová Michaela JK Cheb 18 52 853
26. Bezděk David Jachtklub Brno 23 52 575
27. Vlachová Veronika Spartak Modřany 29 52 255
28. Mrzílková Lenka YC Neratovice 13 51 941
29. Mirsky Andre YC Bohemia 8 50 579
30. Outrata Jiří JK Toušeň 15 50 309
31. Seidl Šimon LS Brno 18 49 921
32. Rybáček Josef YC Doksy 14 48 693
33. Tkadlecová Sára JK Toušeň 17 48 569
34. Chlup Zdeněk Jachtklub Brno 15 48 558
35. Baptista Mauricio YC Bohemia 7 48 179
36. Neumann Lukáš YC RODOP 11 47 559
37. Kopřiva Luděk VS Duchcov 14 47 451
38. Kořanová Johana YC Neratovice 20 46 478
39. Plecitý Martin JK Toušeň 16 45 884
40. Vomáčko Ladislav Bohemia Poděbrady 17 45 870
41. Slíva Jakub YC Nechranice 13 45 654
42. Lidařík Rudolf LS Brno 15 45 481
43. Kafka Richard YC Velké Dářko 23 45 175
44. Cintl Václav JK Česká Lípa 17 44 765
45. Fiala Petr YC Neratovice 12 44 150
46. Verner Jaroslav JK Toušeň 17 43 493
47. Blatecký David Jachtklub Brno 14 43 009
48. Horký Adam ČWA 8 42 828
49. Staňková Nikol YC Lipno nad Vltavou 22 42 430
50. Hakl David LS Brno 13 41 722
51. Vachel Ondřej JK Černá v Pošumaví 16 41 506
52. Babický Roman JK Česká Lípa 15 41 488
53. Smutný Ladislav Jachtklub Brno 12 40 873
54. Šmídová Lenka YC Neratovice 9 40 569
55. Kubový Martin JK Toušeň 11 40 542
56. Starý Martin Slavoj Hluboká 21 40 427
57. Soukal Miloslav YC Neratovice 13 40 075
58. Čuláková Adéla YC Neratovice 20 39 987
59. Cerveira Frederico YC Bohemia 6 39 954
60. Čechura Jiří Lokomotiva Plzeň 17 39 726
61. Kučera Petr TJ Rapid Brno 16 39 638
62. Chudějová Hana YC Neratovice 18 39 277
63. Šmídová Petra KJ Těrlicko 13 39 120
64. Smetana Radek Lokomotiva Plzeň 10 39 107
65. Kliment Michal YC Neratovice 21 39 105
66. Bobek Pavel Baník Ostrava 15 38 614
67. Kozelský Jakub YC Markop FL 9 37 573
68. Musil Tomáš YC RODOP 5 37 297
69. Kořanová Michaela YC Neratovice 16 36 790
70. Plhoň Adam SK Tři sestry 9 36 363
71. Štěrba Igor YC Znojmo 13 35 120
72. Bezděková Martina Jachtklub Brno 22 34 565
73. Jebavý Vít YC Neratovice 15 34 548
74. Sláma Eduard Jachtklub Brno 13 34 518
75. Žáková Martina Slávia Česká Skalice 16 33 914
76. Karas Tomáš Jachtklub Brno 13 33 837
77. Vaidišová Kateřina JK Sokolov 14 33 543
78. Rozsypal Martin JK Olomouc 18 33 447
79. Mendík Jan JK Staré Splavy 15 33 437
80. Žáková Petra Slávia Česká Skalice 15 33 381
81. Vacula Martin JK Staré Splavy 18 33 253
82. Cejnar Tomáš YC CERE 20 33 070
83. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 19 33 026
84. Will Jan Lokomotiva Plzeň 17 33 014
85. Tobolka Michal TJ Jiskra Třeboň 13 32 843
86. Landkammerová Jana YC Neratovice 9 32 408
87. Čudek Radim Slavoj Český Těšín 19 32 345
88. Storch Petr Chemička Ústí 17 31 988
89. Vinkl Daniel YC Kladno 20 31 760
90. Čutka Jan YC DIM Bezdrev 11 31 556
91. Pařízek Radim YC Bohemia 6 31 553
92. Mudra Martin Lokomotiva Plzeň 15 31 428
93. Tichánek Michael Sokol Palkovice 12 31 224
94. Hrubý Roman Lokomotiva Cheb 16 31 037
95. Janderová Klára YC SaS 13 30 978
96. Fantová Klára LS Brno 14 30 609
97. Vinkl Petr YC Kladno 27 30 563
98. Bobek Ondřej Baník Ostrava 10 30 359
99. Král Jiří HTJ Odra Ostrava 10 30 273
100. Kamenský Pavel YC Velké Dářko 17 29 663
101. Konopáč Daniel TJ Sokol Vrané II 19 29 069
102. Gardavský Petr TJ Jiskra Třeboň 10 28 888
103. Štrunc Jan YC Neratovice 18 28 760
104. Kůrka Petr ALT Melges 24 6 28 751
104. Matuška Petr ALT Melges 24 6 28 751
106. Huček Jakub Slávia Česká Skalice 13 28 564
107. Hykrda Jakub Jachtklub Brno 17 28 506
108. Steiner Michal YC Vysoké Mýto 16 28 335
109. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 20 28 332
110. Skotnicová Jana Sokol Palkovice 8 28 116
111. Šmídová Katka KJ Těrlicko 10 27 742
112. Jeništa Milan Sokol Dobřichovice 19 27 659
113. Cintl Václav JK Česká Lípa 14 27 452
114. Lejhanec Filip YC Pardubice 12 27 231
115. Žíla Jiří Slavoj Hluboká 18 26 920
116. Svoboda Jiří Sokol Dobřichovice 15 25 936
117. Sklenář Petr YC Neratovice 7 25 741
118. Rozsypal Pavel YC Bohemia 10 25 725
119. Hýža Jiří Jachtklub Brno 8 25 585
120. Kubík Michal Olšovec Jedovnice 12 25 391
121. Hendrych Václav YC Doksy 12 25 232
122. Utíkal Petr JK Olomouc 13 25 221
123. Mayerbergová Ilona LS Brno 11 24 899
124. Haubold Petr Delfín Jablonec 12 24 873
125. Koutná Martina YC Bystrc Brno 9 24 845
126. Hrnčál Tomáš YC Pardubice 16 24 812
127. Prucha Alexandr Vodní stavby Pha 14 24 561
128. Štantejský Jan YC RODOP 2 24 449
129. Hykrda Jan Jachtklub Brno 9 24 446
130. Zanker Zbyněk SK Štětí 10 24 433
131. Šára Michal Sokol Dobřichovice 13 24 411
132. Horáček Marek LS Kroměříž 16 24 373
133. Kir Milan IWS Club Nechra 5 24 324
134. Teplý Ondřej Jachtklub Brno 10 24 134
135. Havelka Jakub ČYK 4 23 865
136. Vaidiš Tomáš JK Sokolov 13 23 749
137. Juklová Alice Lokomotiva Plzeň 13 23 423
137. Jukl Jan Lokomotiva Plzeň 13 23 423
139. Šenkýř Ivan YC Neratovice 11 23 166
140. Zobač Jakub JK Staré Splavy 13 23 140
141. Kuchař Jan YC CERE 11 22 932
142. Ščerba Patrik Sokol Palkovice 16 22 851
143. Kafka Roman YC Velké Dářko 23 22 761
144. Fanta Miroslav LS Brno 10 22 751
145. Vojtíšek Tomáš SC Testudo 7 22 734
145. Brožek Pavel SC Testudo 7 22 734
147. Gebhart Zdenek JK Cheb 10 22 695
148. Lejhanec David YC Pardubice 10 22 692
149. Blatecký Patrik Jachtklub Brno 8 22 646
150. Kupská Markéta LS Brno 9 22 491
151. Vrána Petr TJ Rapid Brno 11 22 480
152. Moucha Pavel YC Doksy 13 22 473
153. Killarová Marie Baník Ostrava 27 22 377
154. Kotek Michal JK Staré Splavy 9 22 202
155. Nápravník Jakub ČYK 13 22 179
156. Pavliš Jiří YC Kovářov 7 22 013
157. Cayolla Diogo YC Bohemia 2 21 902
158. Hrubá Dagmar Lokomotiva Cheb 16 21 886
159. Doležal Tomáš SK Tři sestry 6 21 835
159. Satoránský Pavel SK Tři sestry 6 21 835
159. Kovalčuková Eva SK Tři sestry 6 21 835
162. Pavliš Zdeněk YC Kovářov 7 21 712
163. Kramář Tomáš JK Česká Lípa 12 21 509
164. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 16 21 434
165. Hrdina Patrik YC RODOP 8 21 398
166. Vojta Richard YC Bohemia 2 21 252
167. Podzimek Antonín ČYK 14 21 125
167. Škoda Michal YC Neratovice 6 21 125
169. Slívová Jana YC Nechranice 13 20 944
170. Hrubý Pavel ČWA 11 20 693
171. Petrovský Jan Jachtklub Brno 9 20 672
172. Krátký Jan Slavoj Hluboká 15 20 643
173. Podhorec Štefan YC Kladno 21 20 499
174. Tinoco Mario YC Bohemia 2 20 374
175. Černý Michal Lokomotiva Plzeň 11 20 350
176. Altman Jiří Císařská louka 12 19 854
177. Kotek Kamil JK Staré Splavy 8 19 735
178. Peterka Miroslav YC Neratovice 14 19 644
179. Havel Filip YC Neratovice 18 19 608
180. Kudláček Pavel ČWA 6 19 319
181. Valdhansová Klára ČYK 13 19 316
181. Kulík Martin YC RODOP 5 19 316
183. Kmoníček Jiří YC Pardubice 10 19 151
184. Vavřina Bronislav SC Testudo 7 19 038
185. Formánek Jindřich Jachtklub Brno 8 18 905
186. Janda Martin ASK Lovosice 7 18 887
186. Procházka Zdeněk ASK Lovosice 7 18 887
188. Výška Tomáš Prazdroj Plzeň 11 18 770
189. Novotný Václav JK Cheb 6 18 704
190. Procházka Jan YC Znojmo 9 18 648
191. Martan Jiří Lokomotiva Plzeň 9 18 433
192. Alexová Beata LS Brno 15 18 151
193. Sopoušek Radek Jachtklub Brno 19 18 093
194. Mareček Šimon Jachtklub Brno 15 17 881
194. Kacálek Zdeněk YC Nové Sedlo 10 17 881
196. Ovčička Josef ing. YC Příbram 6 17 816
197. Zajíček Daniel Slavoj Hluboká 15 17 654
198. Staniek Michal KJ Těrlicko 14 17 553
199. Švancarová Martina Olšovec Jedovnice 14 17 335
200. Moudrý Miroslav JK Staré Splavy 9 17 308
201. Vodáček Tomáš LS Brno 14 17 276
202. Sivá Zuzana Slavoj Hluboká 9 17 217
203. Burdová Michaela ČYK 17 17 189
204. Vavřina Ivan SC Testudo 7 17 120
205. Korych Pavel YC Kladno 17 17 038
206. Štruncová Michaela YC Neratovice 19 16 981
207. Chyťová Marcela LS Brno 10 16 932
208. Novotný Michal YC DIM Bezdrev 17 16 884
209. Dvořák Michal Lokomotiva Cheb 9 16 879
210. Zielonka Lukáš KJ Těrlicko 13 16 743
211. Cvachová Adéla Spartak Modřany 16 16 725
212. Valouch Vlastimil JK Olomouc 14 16 705
213. Kotek Michal YC Markop FL 4 16 601
214. Tkadlec Viktor JK Toušeň 6 16 531
215. Petrová Kristýna VS Duchcov 14 16 279
216. Ptáčník Jan SKIYACHT Rybí 14 16 057
217. Gemperle Jiří Sokol Dobřichovice 17 15 936
218. Maršálková Blanka LS Brno 13 15 920
219. Sejkora Luděk YC Markop FL 4 15 918
220. Štrambach Ladislav Sokol Mohelnice 10 15 880
221. Vachelová Barbora JK Černá v Pošumaví 11 15 829
222. Štěpánek Jan Delfín Jablonec 9 15 826
223. Bachtík Lukáš YC CERE 12 15 735
224. Černá Anna Lokomotiva Plzeň 6 15 731
225. Hrubý Karel Jachtklub Brno 10 15 590
226. Adam Zdeněk VS Duchcov 6 15 573
227. Nápravníková Barbora ČYK 15 15 479
228. Guryča Jan YC CERE 10 15 462
229. Procházka Eduard YC Znojmo 8 15 459
230. Sosnovec Josef TJ Sokol Vrané II 9 15 386
231. Němec Vojtěch ČYK 9 15 320
232. Čagan Martin Jachtklub Brno 3 15 245
233. Dymáková Tereza YC Vysoké Mýto 17 15 244
234. Malina Tomáš IWS Club Nechra 6 15 228
235. Lachner Vít YC Neratovice 6 15 170
236. Horák Miroslav Lokomotiva Plzeň 10 15 051
237. Culek Jindřich YC Kotva Pha 15 14 984
238. Šlechta Jiří Koh-i-noor ČB 12 14 893
239. Lambl Vojtěch YC Neratovice 17 14 721
240. Petřík Martin YC Neratovice 13 14 694
241. Knetig Martin Jachtklub Brno 8 14 660
242. Drahorád Petr JK Cheb 8 14 497
243. Švihlík Martin YC RODOP 4 14 443
244. Bělunek Michal JC Frýdek-Místek 4 14 399
245. Novotný Karel YC DIM Bezdrev 14 14 397
246. Jirkovec Zdenek YC RODOP 5 14 386
247. Hostinský Petr Sokol Dobřichovice 13 14 365
248. Harcuba Petr JK Staré Splavy 6 14 309
249. Lorenz Alan JK Česká Lípa 7 14 216
250. Půhonný Štěpán YC Bohemia 4 14 190
251. Rott Jan JK Plzeň 8 14 160
252. Havel Jiří SC Testudo 6 14 035
253. Smutná Veronika JK Staré Splavy 10 13 874
254. Gemperle Jan Sokol Dobřichovice 17 13 788
255. Vacula Jan YC Znojmo 10 13 786
256. Michalčin Jiří SK Tři sestry 4 13 703
257. Hyrš Ladislav JK Ostrava Poruba 7 13 662
258. Janovic Ivan TJ STAR Praha 9 13 657
259. Šnajdr Milan Lokomotiva Plzeň 18 13 599
260. Hemelík Antonín ASK Lovosice 6 13 557
260. Hemelík Jan ASK Lovosice 6 13 557
262. Zajíček Petr Slavoj Hluboká 9 13 549
263. Juppe Michal Sokol Dobřichovice 13 13 462
264. Frohlich Denis YC Kladno 6 13 450
265. Pavlína Šmakalová JK Olomouc 22 13 378
266. Myslík Vladimír Vodní stavby Pha 9 13 353
267. Kýhos Karel Sokol Dobřichovice 8 13 205
268. Zíma Jakub ČWA 8 13 152
269. Polidar Martin JK Cheb 14 13 097
270. Snopek Martin Slavoj Hluboká 12 13 004
271. Ottová Hana Sokol Tovačov 4 12 962
271. Otta Jiří Sokol Tovačov 4 12 962
273. Winkler Pavel JK Toušeň 4 12 948
274. Žila Jiří Slavoj Hluboká 12 12 846
275. Knorrová Barbora VS Duchcov 13 12 730
276. Slíva Martin ČWA 6 12 658
277. Konopík Matěj Jachtklub Brno 9 12 644
278. Kynčl Jan LK Štěchovice 9 12 623
279. Hanuš Daniel YC Pardubice 14 12 611
280. Míka Radek YC SaS 15 12 584
281. Ouřada Jaroslav Lokomotiva Cheb 9 12 583
282. Dragoun Dominik JK Plzeň 15 12 521
283. Solfronk ml. Antonín Koh-i-noor ČB 8 12 486
284. Václavík Radek JK Česká Lípa 6 12 404
285. Svoboda Lukáš YC Neratovice 18 12 382
286. Sanková Lenka VS Duchcov 11 12 352
287. Chmel Václav YC Dvořiště-Lišov 6 12 244
288. Sivý Josef Slavoj Hluboká 7 12 088
288. Sivá Helena Slavoj Hluboká 7 12 088
290. Bláha Martin JK Plzeň 11 12 073
291. Lejhanec Jiří YC Pardubice 4 12 045
292. Kraus Jiří YC RODOP 4 12 026
293. Havrda Luboš Delfín Jablonec 5 12 012
293. Havrdová Adéla Delfín Jablonec 5 12 012
295. Šnajdr Matěj Lokomotiva Plzeň 15 11 942
296. Löwit Harry Císařská louka 7 11 880
297. Stáňa Ivo Baník Ostrava 12 11 863
297. Vachtarčík Rudolf Baník Ostrava 12 11 863
299. Konopík Pavel Jachtklub Brno 4 11 836
300. Kuthan Martin YC Neratovice 5 11 821
301. Šplíchal Jiří JK Plzeň 6 11 802
302. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 7 11 791
303. Vrzalová Elen Olšovec Jedovnice 12 11 762
304. Šimek Karel Slavoj Hluboká 4 11 729
305. Pospíšilová Klára Jachtklub Brno 15 11 636
306. Beneš Vlastimil Vodní stavby Pha 8 11 522
307. Dvořák Marek Lokomotiva Cheb 9 11 479
308. Myška Filip IWS Club Nechra 7 11 371
309. Vyhnánková Kateřina JK Staré Splavy 10 11 312
310. Mikule Aleš SK Tři sestry 3 11 249
311. Toth Martin ČWA 5 11 131
312. Skřepek Jan TJ Rapid Brno 5 11 048
313. Hromádka Josef Lokomotiva Cheb 15 11 039
314. Valouch Libor JK Olomouc 12 11 026
315. Raška Marek ČWA 7 10 990
316. Klíma Jiří YC Bohemia 3 10 976
317. Sláma Ivo Jachtklub Brno 7 10 883
318. Smetana Karel Lokomotiva Plzeň 11 10 816
319. Kala ing. Roman YC Doksy 4 10 801
320. Brabec Václav YC Neratovice 15 10 785
321. Fousek Filip ALT Tornado 9 10 737
322. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 10 716
322. Novotný Jiří ASK Lovosice 3 10 716
324. Hrnčál Milan YC Pardubice 14 10 700
325. Bartošek Petr YC Znojmo 4 10 481
326. Plecitý Marek JK Toušeň 8 10 439
327. Stránská Lucie VS Duchcov 7 10 389
328. Koubek Zdeněk Slavoj Hluboká 15 10 340
328. Němec Jiří Slavoj Hluboká 15 10 340
330. Sladký ml. Martin ČWA 3 10 331
331. Šplíchal Pavel Baník Ostrava 14 10 316
332. Šplíchal Jiří JK Plzeň 5 10 186
333. Hartl Radim LS Brno 6 10 146
334. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 7 10 111
335. Vopátek Martin SK Tři sestry 2 10 093
336. Korvas Filip ČYK 13 10 013
337. Vít Ladislav JK Plzeň 20 9 917
338. Daniel Jakub YC Neratovice 12 9 898
339. Dvořák Pavel TJ Sokol Vrané II 9 9 880
340. Nováková Ludmila LS Brno 11 9 857
341. Skála Pavel JK Cheb 5 9 840
342. Smetana Matěj Lokomotiva Plzeň 11 9 818
343. Zárubová Daniela JK Cheb 4 9 816
344. Pouska Svatopluk Prazdroj Plzeň 12 9 743
345. Ovčička Petr YC Příbram 6 9 734
346. Hartmann Pavel ČWA 13 9 605
347. Richter Zdeněk YC Doksy 10 9 520
347. Novák Jaroslav YC Doksy 10 9 520
349. Houdek Roman LS Brno 5 9 483
350. Brožek Martin YC CERE 8 9 475
351. Čajčík Karel YC Pardubice 11 9 360
352. Činčera Marek JK Sokolov 12 9 324
353. Kleiner Otakar YC DIM Bezdrev 8 9 245
354. Hudec Václav YC Neratovice 6 9 191
355. Kuřava Jaromír Baník Ostrava 7 9 190
356. Vacula Karel YC Znojmo 8 9 145
357. Kantor František LS Brno 7 9 073
358. Koblasa Stanislav Lokomotiva Cheb 9 9 069
359. Jarošová Natálie ČYK 10 9 052
360. Červený Mojmír ASK Lovosice 5 9 040
361. Čermák Petr YC Kladno 9 8 884
362. Martinka Jiří YC RODOP 4 8 881
363. Dostálová Vlasta YC Pardubice 7 8 860
364. Procházka Filip YC Neratovice 4 8 817
365. Jindřichová Markéta JK Cheb 4 8 796
366. Šplíchal Marek JK Plzeň 5 8 749
367. Staňová Justýna Baník Ostrava 15 8 726
368. Maršík Karel Chemička Ústí 7 8 686
369. Matznerová Vlaďka ČYK 1 8 640
370. Prokopová Lenka Olšovec Jedovnice 8 8 535
371. Maršálek Daniel LS Brno 13 8 533
372. Šmídová Božena YC Neratovice 10 8 475
373. Skála David ČYK 16 8 301
374. Staňa Ivo Baník Ostrava 14 8 270
375. Basso Paolo YC Bohemia 1 8 225
376. Krsanac Nikola YC Bohemia 2 8 145
376. Koláček Milan YC Bohemia 2 8 145
378. Havelka Jaroslav ČYK 1 8 065
379. Pacek Alexandr KJ Těrlicko 3 7 916
379. Staniek Pavel KJ Těrlicko 3 7 916
381. Voskovec Filip YC Kladno 5 7 906
382. Mlčoch Bronislav Sokol Tovačov 4 7 837
383. Müller Zdeněk ASK Lovosice 4 7 824
384. Huk Václav LS Brno 9 7 816
385. Fanta Matěj LS Brno 11 7 806
386. Strejček Radim Sokol Palkovice 14 7 803
387. Procházka Libor ASK Lovosice 4 7 799
388. Parůžek Zdeněk JK Toušeň 5 7 797
389. Pavlovský Josef LS Brno 2 7 792
390. Vít Jaroslav JK Plzeň 9 7 768
391. Stach Václav Lokomotiva Plzeň 8 7 766
392. Maroščíková Gabriela Baník Ostrava 13 7 732
393. Pour Vaclav Slavoj Hluboká 6 7 664
394. Klepin Jedrzej Jednoráz.licence 1 7 580
395. Storchová Lucie Chemička Ústí 7 7 561
396. Trenzová Karolína Jachtklub Brno 5 7 516
397. Holotík Miroslav LS Kroměříž 9 7 438
398. Soukupová Magdaléna Lokomotiva Plzeň 6 7 424
399. Pop Tomáš RNDr YC Pardubice 5 7 403
400. Bauer Karel YC CERE 4 7 389
401. Stránský Martin Lokomotiva Cheb 9 7 370
402. Gai Michal Jednoráz.licence 2 7 364
403. Červenka Jaroslav Prazdroj Plzeň 6 7 349
404. Šindýlek Jiří Ing. Bohemia Poděbrady 14 7 291
405. Klement Pavel YC RODOP 1 7 290
405. Will Jan Lokomotiva Plzeň 1 7 290
407. Lipenský Martin Jednoráz.licence 2 7 285
408. Šesták Václav YC DIM Bezdrev 6 7 253
409. Aišman Jiří Lokomotiva Cheb 6 7 239
410. Lasztowka Vlastimil KJ Těrlicko 3 7 230
411. Staněk Jan YC Doksy 11 7 225
412. Kittler Jan LS Brno 3 7 198
413. Valdhansová Aneta ČYK 8 7 188
414. Jedlička Ivan ČYK 1 7 152
415. Polidarová Marketa JK Cheb 10 7 113
416. Audy Petr Jachtklub Brno 7 7 098
417. Ott Vítězslav YC Znojmo 5 7 093
418. Musil Jiří Chemička Ústí 3 7 065
419. Fetterle David YC Znojmo 2 7 042
420. Fišer Roman JK Královská 7 7 035
421. Lux Vlastimil SC Testudo 4 6 992
422. Dragoun Ivan JK Plzeň 14 6 962
423. Hanuš Michal YC Bohemia 1 6 943
423. Hamza Jan YC Bohemia 1 6 943
423. Hodek Roman YC Bohemia 1 6 943
426. Šupolík Petr Sokol Dobřichovice 8 6 923
427. Bidlová Jitka LS Brno 2 6 878
428. Mlčoch Matěj Sokol Tovačov 4 6 844
429. Himmel Jiří YC Nechranice 9 6 812
430. Schmied Martin YC CERE 8 6 743
431. Pilařová Tereza JK Sokolov 6 6 732
432. Crháková Lenka Jachtklub Brno 4 6 661
433. Kobryn Wiktor Jednoráz.licence 1 6 657
433. Fiala Michal Spolek Vodník 15 6 657
435. Ott Stanislav YC Znojmo 6 6 620
436. Ráža Tomáš VS Duchcov 4 6 616
437. Hruška Martin TJ Sokol Vrané II 11 6 573
438. Vašík Radim LS Brno 4 6 549
439. Mráz Maxmilián TJ Sokol Vrané II 14 6 534
440. John Vladimír ASK Lovosice 2 6 448
441. Král Karel JK Sokolov 8 6 441
442. Rešl Matěj VS Duchcov 5 6 398
443. Gebhart Jan JK Cheb 7 6 376
444. Kafka Tomáš YC Velké Dářko 3 6 368
445. Hübnerová Karolína Jachtklub Brno 1 6 331
446. Novák René Sokol Palkovice 3 6 316
446. Ručka Martin Sokol Palkovice 3 6 316
448. Hejnic Tadeáš YC Neratovice 5 6 294
449. Matoušek Ondřej Slavoj Hluboká 7 6 191
450. Chlup Jan YC Dyje 2 6 186
451. Ouška Miloslav Chemička Ústí 5 6 160
452. Tichánková Soňa Sokol Palkovice 8 6 144
453. Packová Alexandra KJ Těrlicko 4 6 141
454. Chalupová Kateřina Baník Ostrava 4 6 135
455. Součková Barbora Baník Ostrava 5 6 120
455. Berský Jaroslav Baník Ostrava 5 6 120
457. Mádle Jiří YC DIM Bezdrev 4 6 080
458. Kosmala Wojaech Jednoráz.licence 1 6 075
459. Vacula Libor JK Staré Splavy 4 6 061
460. Janča Jean-Baptiste LS Brno 11 6 051
461. Žižka Zdeněk ČYK 1 6 023
462. Podhorec Štefan YC Kladno 3 6 008
463. Rozsypalová Karolina YC Bohemia 5 5 951
464. Solík Jakub JK Česká Lípa 6 5 946
465. Binder Christian YC Bohemia 1 5 914
465. Zervas Stathis YC Bohemia 1 5 914
467. Záruba Libor YC Kladno 2 5 907
467. Zima Tomáš YC Kladno 2 5 907
469. Huková Tereza LS Brno 1 5 856
470. Suderová Tereza Baník Ostrava 2 5 824
471. Soukup Aleš VS Duchcov 12 5 798
472. Řezáč Jindřich Baník Ostrava 4 5 765
473. Nuc Mario JK Plzeň 14 5 747
474. Mouchová Karolína YC Doksy 6 5 661
475. Hemelík Tomáš ASK Lovosice 6 5 631
476. Pexa Tomáš SC Testudo 2 5 614
477. Procházková Bára YC Znojmo 2 5 567
478. Kvasničková Markéta Slavoj Litoměřice 10 5 527
479. Joza Vladimír JK Staré Splavy 4 5 526
480. Kantorík Ivan JK Ostrava Poruba 3 5 522
481. Machovská Lucie ALT Vaurien 7 5 446
482. Prokopec Petr YC Pardubice 6 5 397
483. Kozák Jaroslav ASK Lovosice 4 5 374
484. Trnavský Martin Jachtklub Brno 5 5 373
485. Herink Miroslav ASK Lovosice 4 5 349
486. Koubek Miroslav WS Nechranice 2 5 292
487. Machovský Jan ALT Vaurien 7 5 284
488. Pacanowski Marcin Jednoráz.licence 1 5 276
489. Bobková Eva Baník Ostrava 2 5 275
490. Vašík Martin LS Brno 7 5 225
491. Košvica Jakub LS Brno 12 5 218
491. Rašovský Jaroslav TJ Rapid Brno 7 5 218
493. Ovčičková Hana YC Příbram 5 5 209
494. Florek Filip Jednoráz.licence 1 5 194
495. Sivý Daniel Slavoj Hluboká 8 5 190
496. Škola Jaroslav Lokomotiva Cheb 5 5 177
497. Dvořák Jiří TJ Sokol Vrané II 11 5 161
497. Pivovarčík Milan YC Znojmo 4 5 161
499. Bachniak Bartosz Jednoráz.licence 1 5 152
500. Kmenta Martin Jachtklub Brno 12 5 140
500. Kuš Emil Slavoj Hluboká 5 5 140
502. Kozelská Markéta YC CERE 1 5 108
503. Fiala Martin YC Znojmo 5 5 085
504. Vacula Karel YC Znojmo 9 5 051
505. Lehečka Zdeněk JK Olomouc 2 5 031
506. Buchta Jan ALT FB 3 5 030
507. Kratochvíl Jiří VS Duchcov 8 5 027
508. Kaplická Zuzana ProYachting Team 3 4 960
508. Jenšík David JK Česká Lípa 4 4 960
510. Mareček Josef JK Staré Splavy 5 4 941
511. Sleziona Filip Jednoráz.licence 2 4 938
512. Antel Vladimír LS Kroměříž 5 4 929
513. Vránová Markéta TJ Rapid Brno 9 4 928
514. Chlupatý Petr Jachtklub Brno 5 4 925
515. Lašová Zuzana Lokomotiva Plzeň 5 4 918
516. Vachel Petr JK Černá v Pošumaví 5 4 898
517. Kraft, ml. Jiří VS Duchcov 3 4 883
517. Kraft Jiří VS Duchcov 3 4 883
519. Kladivo Roman Slavoj Litoměřice 4 4 872
520. Marečková Renata YC Markop FL 2 4 870
521. Koblasa Lukáš Lokomotiva Cheb 9 4 850
522. Packová Kristýna KJ Těrlicko 3 4 822
523. Ensbrunnel Gerhart Jednoráz.licence 1 4 800
523. Hoferer Harry Jednoráz.licence 1 4 800
525. Fanta Miroslav YC Markop FL 1 4 792
526. Strejčková Kateřina Sokol Palkovice 9 4 789
527. Vích Ondřej Sokol Dobřichovice 5 4 780
528. Mendík Ladislav JK Staré Splavy 7 4 730
529. Vlček Dominik Slávia Česká Skalice 4 4 720
530. Tesárek Stanislav Chemička Ústí 4 4 708
531. Mika Radek YC SaS 2 4 682
532. Ptáčník Ivan YC Neratovice 6 4 676
533. Harcuba Martin JK Staré Splavy 2 4 668
534. Fischer Kristian Lokomotiva Cheb 6 4 629
535. Dražil Zdeněk YC Doksy 1 4 625
536. Pšeidl Pavel YC SaS 3 4 623
537. Marval Jakub TJ Sokol Vrané II 9 4 606
538. Švorčíková Věra ČYK 1 4 591
539. Korbyn Krzysytof Jednoráz.licence 1 4 570
540. Navrátil Jan Sokol Tovačov 3 4 553
541. Pišl Jan Slávia Česká Skalice 8 4 548
542. Vavřina Broňa SC Testudo 2 4 528
543. Jurka Vlastimil Chemička Ústí 4 4 520
544. Brejník Lubomír Slavoj Litoměřice 8 4 496
545. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 4 4 486
546. Waas František Lokomotiva Plzeň 6 4 483
546. Vácha Jan Lokomotiva Plzeň 7 4 483
548. Chmelová Lucie YC Bystrc Brno 2 4 451
549. Peibischová Monika 2 4 450
550. Brožek Tomáš SC Testudo 1 4 427
551. Jebavá Markéta YC Neratovice 5 4 392
552. Novotný Antonin TJ Rapid Brno 7 4 384
553. Zielonka Tomáš KJ Těrlicko 7 4 334
554. Vachtarčík Jakub Baník Ostrava 11 4 327
555. Midor Jakub Jednoráz.licence 1 4 314
556. Lehečka Ondřej JK Olomouc 3 4 275
557. Skalický Vladimír LK Štěchovice 3 4 243
558. Vydra Martin ČYK 5 4 213
559. Piherová Vlasta YC SaS 5 4 197
560. Priegelhof Karel YC Znojmo 3 4 182
561. Čáp Jan ASK Lovosice 5 4 091
562. Libera Artur Jednoráz.licence 1 4 085
563. Celá Barbora YC Znojmo 6 4 082
564. Konopáč Aleš TJ Sokol Vrané II 9 4 077
565. Šmídová Jana KJ Těrlicko 4 4 048
566. Holub Miloslav YC Znojmo 6 4 034
567. Pavlovský Marek LS Brno 1 3 994
568. Beránek Tomáš Slavoj Hluboká 5 3 992
569. Matoušek Matěj Slavoj Hluboká 6 3 983
570. Pospíšilová Lucie Jachtklub Brno 5 3 973
571. Stehlíková Petra Slavoj Litoměřice 3 3 890
572. Tesárková Štěpánka Chemička Ústí 4 3 856
573. Cikrt Tomáš JK Toušeň 2 3 849
574. Ďásek František JK Cheb 3 3 833
575. Ach-Hübner Otakar LS Brno 6 3 827
576. Porkert Zdeněk ČYK 1 3 783
576. Švorčíková Radana ČYK 1 3 783
578. Korbová Helena JK Olomouc 3 3 772
579. Kaszorowski Blazej Jednoráz.licence 1 3 771
580. Hloušek Pavel Chemička Ústí 3 3 760
581. Drvota Jaromir YC Kladno 8 3 753
582. Pavlovski Krzysztof Jednoráz.licence 1 3 743
582. Wierzbicki Arkadiusz Jednoráz.licence 1 3 743
584. Svoboda Petr Ml. Bohemia Poděbrady 7 3 708
585. Šváb Tomáš JK Staré Splavy 3 3 705
586. Soukal Miloslav YC Neratovice 6 3 694
587. Kostecki Krzysztof Jednoráz.licence 1 3 689
588. Kubeš Fedor (SVK) Jednoráz.licence 3 3 682
589. Ježek Bohumil Slavoj Litoměřice 6 3 631
590. Pokoš Radim VS Duchcov 8 3 626
591. Mareš Jan TJ Jiskra Třeboň 7 3 611
592. Dragoun Vítek JK Plzeň 10 3 605
593. Ovčička Pavel YC Příbram 4 3 603
594. Trňák Lukáš LS Kroměříž 7 3 597
595. Ptáčníková Marie SKIYACHT Rybí 3 3 589
595. Vykydal Jaroslav TJ Rapid Brno 8 3 589
597. Kučera Michal Chemička Ústí 5 3 581
598. Netík Pavel YC Velké Dářko 5 3 579
599. Chodora Pavel Prazdroj Plzeň 6 3 565
600. Sopoušek Jiří Jachtklub Brno 4 3 531
601. Šmídová Pavla YC Neratovice 2 3 500
602. Jindřich Marek Lokomotiva Plzeň 8 3 479
603. Prach Jan ALT FD 5 3 450
604. Komárek Zdeněk YC Pardubice 5 3 425
605. Nuc Jindřich JK Plzeň 10 3 402
605. Zalabák Petr Chemička Ústí 2 3 402
607. Kraus Matěj Lokomotiva Plzeň 7 3 380
608. Kocián Pavel YC Krnov 2 3 358
609. Vrzal Bohumir Olšovec Jedovnice 2 3 352
610. Jareš Petr YC DIM Bezdrev 4 3 347
610. Beneš Pavel YC DIM Bezdrev 4 3 347
612. Žák Ivan Slávia Česká Skalice 5 3 331
613. Švarc Roman JK Staré Splavy 3 3 323
614. Utíkal Petr JK Olomouc 2 3 297
615. Marek Michal TJ Rapid Brno 5 3 252
616. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 3 205
617. Matoušek Tomáš Slavoj Hluboká 4 3 190
618. Podolský Marek YC Znojmo 5 3 165
619. Jaskiewicz Klaudia Jednoráz.licence 1 3 162
620. Svoboda Stanislav Slavoj Hluboká 7 3 159
621. Uhrich Martin ASK Lovosice 4 3 127
622. Sokol Petr ALT Vaurien 1 3 119
622. Novák Petr LS Brno 1 3 119
624. Novák Jiří ALT Melges 24 1 3 096
624. Holanec Jan ALT Melges 24 1 3 096
624. Šlemín Jan ALT Melges 24 1 3 096
627. Vagenknecht Roman ČYK 3 3 095
628. Blahník Radovan Chemička Ústí 2 3 081
629. Hirnšal Jan JK Česká Lípa 3 3 080
630. Herbec Cezarz Jednoráz.licence 1 3 064
631. Kališová Lenka Jachtklub Brno 8 3 035
632. Sivý Filip Slavoj Hluboká 6 3 028
633. Drda Josef YC DIM Bezdrev 3 3 016
634. Přikryl Benjamín LS Kroměříž 7 3 004
635. Nosek Petr TJ Jiskra Třeboň 4 2 981
636. Hejna Jan Baník Ostrava 4 2 972
636. Mašek Tomáš Baník Ostrava 4 2 972
638. Šachl Zdeněk VS Duchcov 4 2 969
639. Jína Radovan Bohemia Poděbrady 5 2 966
640. Hochman Petr Bohemia Poděbrady 8 2 961
641. Marian Jan Lokomotiva Plzeň 8 2 957
642. Kotek Ota JK Staré Splavy 4 2 935
643. Hykrdová Eliška Jachtklub Brno 6 2 934
644. Fojcik Igor Jednoráz.licence 1 2 933
645. Šindýlek Jan Bohemia Poděbrady 6 2 925
646. Hodač Pavel Slavoj Litoměřice 3 2 866
647. Meister Michael Jednoráz.licence 1 2 860
647. Ruchs Andreas Jednoráz.licence 1 2 860
647. Fazokas Johann Jednoráz.licence 1 2 860
647. Sauer Martin Jednoráz.licence 1 2 860
651. Vitoň Jan YC Znojmo 5 2 843
652. Šašková Káťa (SVK) Jednoráz.licence 4 2 823
653. Dubiel Agniesyka Jednoráz.licence 1 2 809
654. Zvěřina Václav VS Duchcov 6 2 783
655. Čihák Tomáš SK Tři sestry 1 2 775
656. Škoda Vít YC Neratovice 4 2 768
657. Jaskiewicz Damian Jednoráz.licence 1 2 766
658. Morávek Roman ČWA 3 2 732
659. Dohnal Josef Sokol Tovačov 2 2 715
659. Ondí­k Antonín Slavoj Hluboká 7 2 715
661. Švík František YC RODOP 1 2 700
662. Korbyn Karol Jednoráz.licence 1 2 691
663. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 4 2 683
664. Indrák Jiří Sokol Tovačov 3 2 679
665. Vachel František JK Černá v Pošumaví 4 2 673
666. Souček Otakar JK Česká Lípa 9 2 651
667. Vrtal Ml. Ladislav TJ Solenice 3 2 648
668. Brezík Michal Prazdroj Plzeň 7 2 624
669. Sehnal René YC SaS 1 2 621
669. SÝnderhauf Zdeněk ČYK 1 2 621
669. SÝnderhauf Radek ČYK 1 2 621
672. Valenta Jan YC CERE 2 2 617
673. Neuwirth Josef YC Markop FL 2 2 615
674. Beránek Ivo ASK Lovosice 3 2 614
675. Novohradský Pavel YC Pardubice 2 2 606
676. Chmelíček Petr ČYK 1 2 604
677. Lambl Vladimír YC Neratovice 3 2 596
678. Bryxová Pavla YC Neratovice 4 2 590
679. Janatka Jan Císařská louka 2 2 587
680. Soldano Pablo Jednoráz.licence 1 2 553
680. Bissaro Vittorio Jednoráz.licence 1 2 553
680. Ferraglia Matteo Jednoráz.licence 1 2 553
680. Zilletti Mottio Jednoráz.licence 1 2 553
680. Archetti Alessandro Jednoráz.licence 1 2 553
685. Dymák Petr YC Vysoké Mýto 3 2 530
686. Bazler Petr ASK Lovosice 4 2 506
687. Pokorný Miloslav YC Doksy 1 2 495
688. Bilek Vladimir Sokol Palkovice 7 2 492
689. Štěpánek Jiří VS Duchcov 5 2 491
690. Svozil Lubomír Sokol Tovačov 3 2 479
691. Valenta Marek TJ Jiskra Třeboň 4 2 474
692. Mezírka MUDr. Alexandr YC Krnov 2 2 448
693. Chodura Leopold ČYK 4 2 427
694. Polanka Andreas Jednoráz.licence 1 2 412
695. Postl Michal Koh-i-noor ČB 5 2 404
696. Pivnička Jakub YC Znojmo 5 2 403
697. Holý Radim YC Bohemia 1 2 400
697. Sasse Bruno YC Bohemia 1 2 400
699. Touval Jan ČWA 5 2 387
700. Kasl Libor Lokomotiva Plzeň 6 2 382
701. Rumin Konrad Jednoráz.licence 1 2 373
702. Neumann Jakub TJ Sokol Vrané II 4 2 361
703. Dastych Petr ASK Lovosice 1 2 360
704. Ginkowska Martina Jednoráz.licence 2 2 307
705. Kubištová Kateřina JK Plzeň 6 2 303
706. Benesiewicz Mikolaj Jednoráz.licence 1 2 276
707. Drobeček Jiří Lokomotiva Plzeň 7 2 275
708. Doležal Tomáš ČYK 5 2 272
709. Fučikovský Jan JK Sokolov 1 2 263
710. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 2 260
710. Dominik Jiří Jachtklub Brno 2 2 260
712. Stachová Kateřina Lokomotiva Plzeň 6 2 252
713. Šindýlek Michal Bohemia Poděbrady 4 2 248
714. Alexa Miloš LS Brno 4 2 244
715. Schrollová Eva YC Písek 5 2 224
716. Liczmanová Jana Baník Ostrava 1 2 219
717. Dohnal Petr Sokol Tovačov 1 2 213
717. Dohnalová Monika Sokol Tovačov 1 2 213
719. Růžička Marek Slavoj Hluboká 7 2 204
720. Matoušková Eva Marty Vysoké Mýto 1 2 200
721. Ochec Jan ČYK 2 2 199
722. Šindýlek Vlastimil Bohemia Poděbrady 5 2 198
723. Fiala Ladislav YC Znojmo 3 2 190
724. Jezbera Jaroslav YC Pardubice 7 2 184
725. Podzimek Petr Lokomotiva Cheb 5 2 166
726. Střelba Jan Prazdroj Plzeň 2 2 162
727. Nováček Ondřej YC RODOP 1 2 161
727. Nováček Miroslav YC RODOP 1 2 161
727. Mendíková Tereza JK Staré Splavy 2 2 161
730. Herudek Marcel YC Krnov 2 2 154
731. Matějková Adéla VS Duchcov 5 2 152
732. Janů Michal Sokol Dobřichovice 4 2 143
733. Pawlak Dorota Jednoráz.licence 1 2 142
734. Netopilík Zdeněk JK Sokolov 4 2 134
735. Koskuba Ferdinand Prazdroj Plzeň 3 2 132
736. Harnasz Aneta Jednoráz.licence 1 2 099
737. Procházka Jan JK Plzeň 8 2 098
738. Koskuba David Prazdroj Plzeň 2 2 086
738. Novák Antonín ASK Lovosice 3 2 086
740. Šenkýřová Lenka YC Neratovice 3 2 075
741. Mudra Zbyněk Lokomotiva Plzeň 5 2 037
742. Podolský Marek YC Znojmo 2 2 035
743. Šmíd Jiří KJ Těrlicko 2 2 024
744. Polák Jiří VS Duchcov 4 2 012
745. Parchomenko Petr YC Nechranice 1 2 010
746. Koláčný Lubor YC SaS 3 2 004
747. Teplý Roman Jachtklub Brno 2 1 961
748. Diviš Ivo YC Dyje 2 1 949
749. Formánek Tomáš JC Frýdek-Místek 1 1 945
750. Mikolášek Karel Slavoj Litoměřice 8 1 929
751. Stanieczek Magda Jednoráz.licence 1 1 928
752. Knejzlík Marek Sokol Tovačov 4 1 923
753. Šachl Zdeněk VS Duchcov 3 1 880
754. Záruba Marek JK Cheb 1 1 876
755. Zeman Jan ALT Melges 24 1 1 871
755. Taschner Karel ALT Melges 24 1 1 871
755. Janouch Ondřej ALT Melges 24 1 1 871
755. Čapková Iva ALT Melges 24 1 1 871
755. Šikner Jiří ALT Melges 24 1 1 871
755. Kmeť Luboš ALT Melges 24 1 1 871
761. Šárek Martin Sokol Palkovice 6 1 867
762. Červený Filip JK Plzeň 6 1 866
763. Bradáč Roman YC Znojmo 2 1 859
764. Dymák Jiří YC Vysoké Mýto 2 1 858
765. Stefaniak Julka Jednoráz.licence 1 1 849
766. Alexová Michaela ALT Vaurien 3 1 840
767. Červená Martina JK Plzeň 6 1 814
768. Kulhánková Nikita ČYK 5 1 810
769. Uhlíř Bedřich YC Znojmo 3 1 805
770. Fidranský Martin YC Bohemia 1 1 803
770. Fidranský Dominik YC Bohemia 1 1 803
772. Třešňák Josef Severočeský NJ 4 1 775
772. Třešňáková Helena Severočeský NJ 4 1 775
774. Korczak-Siwicka Anna Jednoráz.licence 1 1 773
775. Čulák Tomáš YC Neratovice 2 1 766
776. Červený Martin JK Plzeň 7 1 762
776. Sedlaříková Kamila LS Kroměříž 3 1 762
778. Mlčoch Tomáš Sokol Tovačov 1 1 734
779. Hrubý Jiří JK Plzeň 6 1 729
780. Teubner Zdeněk Císařská louka 3 1 718
781. Knurowski Szymon Jednoráz.licence 1 1 699
782. Valenta Jan TJ Jiskra Třeboň 4 1 689
783. Lindová Karolina YC Kladno 4 1 664
784. Fojcik Iga Jednoráz.licence 1 1 657
784. Šmíd Zdeněk Sokol Mohelnice 2 1 657
786. Heidrich Michal YC Znojmo 2 1 636
787. Riedel Michal VS Duchcov 5 1 623
787. Riedel Ota VS Duchcov 5 1 623
789. Přidal Radim JK Prostějov 1 1 614
789. Krejčíř Jan JK Olomouc 1 1 614
791. Steiner Jiri YC Vysoké Mýto 2 1 608
791. Löwit Harry Císařská louka 1 1 608
793. Týle Jaroslav JK Staré Splavy 2 1 595
794. Vilček David Baník Ostrava 1 1 581
795. Sedláček Miloslav Lokomotiva Plzeň 5 1 568
796. Bulín Zbyněk YC Znojmo 3 1 565
797. Brabec Jan YC Pardubice 3 1 564
797. Mrzílek Luděk YC Neratovice 1 1 564
797. Štrunc Jan YC Neratovice 1 1 564
797. Struha Milan YC Neratovice 1 1 564
797. Struha Jan YC Neratovice 1 1 564
797. Procházka Libor YC Neratovice 1 1 564
797. Šenkýř Ivan YC Neratovice 1 1 564
804. Ginkowsky Jan Jednoráz.licence 2 1 550
805. Moll Eva Jednoráz.licence 2 1 549
805. Garschhammer Max Jednoráz.licence 2 1 549
805. Ohin Frithof (GER) Jednoráz.licence 2 1 549
808. Dybal Zdeněk Baník Ostrava 7 1 544
809. Vachel Jiří JK Černá v Pošumaví 2 1 538
810. Hanslová Markéta YC Velké Dářko 5 1 533
811. Šindelka Václav Baník Ostrava 3 1 524
812. Sekaninová Renata Sokol Tovačov 1 1 509
813. Veselý Jaromír JK Staré Splavy 4 1 507
813. Veselá Božena JK Staré Splavy 4 1 507
815. Dyčka Jiří YC Krnov 2 1 493
815. Špička Josef YC Krnov 2 1 493
817. Blaszczyk Czprian Jednoráz.licence 1 1 492
817. Dlouhý Antonín Císařská louka 3 1 492
819. Huss Tomáš YC Znojmo 2 1 464
820. Sladký Martin YC RODOP 3 1 456
821. Ojcowicz Nikola Jednoráz.licence 1 1 450
821. Kocián Leopold YC Krnov 2 1 450
823. Beneš Pavel TJ Sokol Vrané II 6 1 447
824. Kruszynski Jakub Jednoráz.licence 1 1 428
825. Kalabis Petr TJ Rapid Brno 3 1 420
826. Navrátil Petr Sokol Tovačov 1 1 406
827. Drašnar Tomáš ASK Lovosice 3 1 398
828. Hájek Libor JK Cheb 3 1 394
829. Vlachová Jana Spartak Modřany 3 1 392
830. Skoras Filip Jednoráz.licence 1 1 385
831. Rečka Jiří 3 1 374
832. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 3 1 370
832. Mika Radek ČWA 3 1 370
834. Blahuta Libor Baník Ostrava 2 1 358
835. Polidar Pavel JK Cheb 3 1 352
836. Drncová Ivana JK Plzeň 5 1 333
837. Vítek Miroslav YC Znojmo 3 1 324
838. Froněk Jan YC SaS 1 1 290
838. Hexner Martin YC SaS 1 1 290
838. Tonar Jiří YC SaS 1 1 290
838. Pokorný Jindřich YC SaS 1 1 290
838. Fořt Jiří YC SaS 1 1 290
838. Číha Michal YC SaS 1 1 290
844. Vitoň Roman YC Znojmo 4 1 286
845. Hotra Stanislav YC Vysoké Mýto 4 1 284
846. Burian Daniel ČANY 1 1 280
847. Killarová Alexandra Baník Ostrava 4 1 275
847. Koubek Miroslav WS Nechranice 2 1 275
849. Kotisa Jan JK Černá v Pošumaví 3 1 266
850. Heřman Jan Prazdroj Plzeň 5 1 260
851. Gebhart Antonin JK Cheb 1 1 248
852. Píchová Kateřina TJ Sokol Vrané II 6 1 243
853. Škola Jan Lokomotiva Cheb 3 1 237
854. Štěpán David MUDr. Jachtklub Brno 4 1 197
855. Lejhanec Petr ing. YC Pardubice 3 1 193
856. Kubeš Fedor (SVK) Jednoráz.licence 1 1 189
856. Novotný Miroslav Slavoj Hluboká 1 1 189
858. Holík Jiří SC Testudo 1 1 187
859. Pelant Ivo ProYachting Team 2 1 184
860. Hájek Tomáš YC CERE 1 1 174
861. Janák Josef Tatran Praha 1 1 172
862. Vavřička Zdeněk YC Kladno 5 1 167
863. Kýhosová Kamila Sokol Dobřichovice 3 1 162
864. Slabá Renata YC Dvořiště-Lišov 2 1 159
865. Dlabač Libor JK Klatovy 1 1 156
865. Holý Ivo Baník Ostrava 1 1 156
867. Pawela Piotr Jednoráz.licence 1 1 142
868. Velas Petr TJ Solenice 1 1 140
869. Vachelová Hana JK Černá v Pošumaví 2 1 135
870. Baczynski Wiktor Jednoráz.licence 1 1 130
871. Handl Erich YC Kladno 6 1 127
871. Mojdl Ondřej ČYK 2 1 127
873. Kobrlová Markéta TJ Jachting Libštát 1 1 108
874. Hanák Vladimír LS Brno 1 1 101
875. Češka Jiří YC Kovářov 1 1 081
875. Chovanec Miloš YC Kovářov 1 1 081
877. Myslík Vladimír ProYachting Team 2 1 077
878. Dušek Josef TJ Jiskra Třeboň 5 1 064
879. Porada Henrich Chemička Ústí 1 1 054
879. Lála Miroslav Chemička Ústí 1 1 054
881. Nacházel Dalibor ALT Melges 24 1 1 041
881. Bartasová Eva ALT Melges 24 1 1 041
881. Brontlaj Michal ALT Melges 24 1 1 041
881. Žíla Milan ALT Melges 24 1 1 041
881. Benček Marek ALT Melges 24 1 1 041
881. Chomat Roman ALT Melges 24 1 1 041
881. Potaš Andrej ALT Melges 24 1 1 041
881. Volfová Nina ALT Melges 24 1 1 041
889. Vachtarčík Martin Baník Ostrava 4 1 032
890. Duňski Olaf Jednoráz.licence 1 1 021
891. Švec Ladislav YC Dvořiště-Lišov 1 1 003
892. Nejtek Petr Lokomotiva Cheb 2 998
893. Masopust Jaroslav YC Doksy 2 990
894. Broul Stanislav Delfín Jablonec 3 983
895. Hykrdová Monika Jachtklub Brno 1 979
896. Kubisz Jan Slavoj Český Těšín 3 957
896. Kalián Pavel SK Tři sestry 2 957
898. Beneš Jiri Chemička Ústí 2 954
899. Gaba Ondra YC Krnov 2 950
900. Procházka Ondřej Jednoráz.licence 1 946
901. Drobík Luboš ALT Melges 24 1 943
902. Cvachová Aneta Spartak Modřany 3 932
903. Kramář Jiří JK Česká Lípa 4 910
904. Zobač Jan JK Staré Splavy 1 904
904. Štěpánek, Ing. Pavel YC Vysoké Mýto 1 904
906. Havelka Jiří Delfín Jablonec 2 901
907. Zvěřinová Miloslava VS Duchcov 3 893
908. Červenka Matouš JK Olomouc 1 887
909. Janda Tomáš ALT Formula 20T 2 883
910. Kadlec Roman SK Tři sestry 2 874
911. Heřmanová Marta Prazdroj Plzeň 2 868
912. Kubisz Michael Slavoj Český Těšín 2 856
913. Brejník Tomáš Slavoj Litoměřice 4 841
914. Ministrová Marie Baník Ostrava 4 832
914. Richtr Zdeněk YC Doksy 2 832
916. Kacálek Zdeněk YC Markop FL 1 831
917. Jackel Josef YC Kladno 3 819
918. Čihulová Miroslava Delfín Jablonec 2 812
919. Loník Jan JK Sokolov 4 806
920. Špedl Miroslav JK Klatovy 1 804
921. Loníková Pavla JK Sokolov 3 800
921. Kronďák Josef Jk Hrádek n. Nisou 1 800
923. Pacanowski Artur Jednoráz.licence 1 761
924. Hájek Jakub JK Staré Splavy 1 747
925. Indrák Petr Sokol Tovačov 1 741
926. Ehl Vladimír WS Club VD 3 740
927. Knorr Jindřich VS Duchcov 1 738
927. Knorr Luděk VS Duchcov 1 738
927. Rešl Pavel VS Duchcov 1 738
930. Otto Radovan 1 735
930. Myška František 1 735
932. Hloch Tomáš JK Olomouc 1 728
933. Janáček Martin LS Brno 1 711
933. Krejčiřík Jan LS Brno 1 711
933. Pavlík Jiří LS Brno 1 711
933. Malec Martin LS Brno 1 711
933. Mrzílek Antonín YC Neratovice 1 711
933. Smotlacha Pavel YC Neratovice 1 711
933. Truhlařík Václav YC Neratovice 1 711
933. Chmelová Anna Císařská louka 1 711
941. Wiendl Jan JK Klatovy 1 703
941. Střítězský Jiří JK Černá v Pošumaví 1 703
943. Hradec František Císařská louka 2 693
944. Cvach Marek Spartak Modřany 4 681
944. Ondík Antonín Slavoj Hluboká 2 681
946. Davídek Zdeněk ČYK 1 672
946. Holý Rudolf ČYK 1 672
948. Černý Václav JK Klatovy 1 670
949. Mikulík Milan 1 657
950. Fuchs Morgen Jednoráz.licence 1 653
951. Kobrlová Daniela TJ Jachting Libštát 1 646
952. Jindra Svatopluk ČYK 2 634
953. Klíma Pavel JK Černá v Pošumaví 1 624
954. Ocelková Jindřiška ČYK 1 606
954. Svobodová Zdena ČYK 1 606
954. Novohradský Filip YC Pardubice 2 606
957. Brezíková Barbora Prazdroj Plzeň 3 604
958. Heneš David JK Olomouc 1 595
959. Novotný Martin Slavoj Hluboká 1 587
960. Hrňa Jan YC Kovářov 1 578
960. Kolínský Tomáš YC Písek 1 578
962. Šašková Káťa Jednoráz.licence 1 570
963. Tesárková Kateřina Chemička Ústí 1 554
964. Samec Miroslav YC DIM Bezdrev 1 550
965. Chrz Jaroslav ČYK 1 533
966. Los Petr YC Příbram 1 511
967. Svoboda Jiří JK Černá v Pošumaví 2 510
968. Svoboda Pavel YC Kladno 1 509
968. Havrda Zdeněk Delfín Jablonec 1 509
970. Viewegh Petr JK Česká Lípa 2 505
970. Dlouhý Aleš YC Znojmo 2 505
970. Cichy Kamil Jednoráz.licence 1 505
970. Herzinger Jaroslav VS Duchcov 2 505
974. Pos Karel Slavoj Litoměřice 1 502
975. Horká Dana ČYK 1 499
976. Osvald Jiří Severočeský NJ 2 480
977. Junek Vladimír JK Olomouc 1 479
978. Ružička Jakub LK Štěchovice 1 477
979. Smolka Milan Sokol Palkovice 2 460
980. Pospíšil Václav JK Česká Lípa 1 456
980. Pospíšil Václav JK Česká Lípa 1 456
980. Loníková Iva JK Sokolov 1 456
983. Svoboda Stanislav ASK Lovosice 1 452
983. Zimák Josef, Ing. LS Kroměříž 1 452
985. Kašpárek Tomáš TJ Prostějov 1 416
985. Piňos Jiří TJ Prostějov 1 416
987. Vaculka Patrik LS Brno 1 404
987. Skalníková Lucie LS Brno 1 404
987. Janoušek Andrej JK Česká Lípa 1 404
987. Poledníček Petr JK Staré Splavy 1 404
987. Nejedlý Libor JK Staré Splavy 2 404
987. Praženka Petr JK Staré Splavy 2 404
987. Randáková Pavla YC Vysoké Mýto 2 404
987. Smutek Jan YC Vysoké Mýto 1 404
987. Gellrich Petr Slavoj Český Těšín 2 404
987. Herudek Petr YC Krnov 2 404
987. Baják ing. Zdeněk YC Krnov 1 404
987. Stoppennrink Christian Jednoráz.licence 1 404
987. Partzsch Heike Jednoráz.licence 1 404
987. Erdmann Heiko Jednoráz.licence 1 404
987. Wobetzky Alexander Jednoráz.licence 1 404
987. Jindřich Rostislav JK Cheb 1 404
987. Novák Petr YC Neratovice 1 404
987. Novák Adam Sokol Dobřichovice 1 404
987. Hůla Miloš ČYK 1 404
987. Čáp Jiří ČYK 1 404
987. Sahula Martin YC CERE 1 404
987. Horký Petr YC CERE 1 404
1009. Němec Petr YC BARRANDOV 1 402
1009. Dio Petr JK Klatovy 1 402
1011. Ettler Vojtěch TJ Jiskra Třeboň 2 378
1011. Šprdlík Vít ALT Formula 20T 2 378
1013. Kraus Vladimír JK Černá v Pošumaví 1 374
1014. Pavlíček Kamil Lokomotiva Plzeň 1 360
1014. Stránský Jan YC Doksy 1 360
1016. Meškán Zbyněk YC Ancora 1 351
1016. Meškánová Marcela YC Ancora 1 351
1018. Bix David Jednoráz.licence 1 344
1019. Vejstrk Jindřich Jk Hrádek n. Nisou 1 323
1020. Hrabal Karel Císařská louka 1 320
1021. Benešová Jitka Chemička Ústí 1 318
1022. Bulant Jiří Císařská louka 1 307
1023. Odstrčil Pavel YC ČSA 1 303
1023. Odstrčil Petr YC ČSA 1 303
1023. Odstrčil Pavel YC ČSA 1 303
1023. Múdrá Jana YC CERE 1 303
1023. Urban Zdeněk YC CERE 1 303
1023. Petrák Josef LK Štěchovice 1 303
1023. Pokorný Matyáš Bohemia Poděbrady 2 303
1023. Malinová Michaela IWS Club Nechra 2 303
1023. Ráža Pavel VS Duchcov 1 303
1023. Sedláčková Veronika Prazdroj Plzeň 2 303
1023. Outrata Michal Olšovec Jedovnice 1 303
1034. Klíma Bohuslav JK Černá v Pošumaví 2 292
1035. Claus Joachim LS Brno 1 288
1036. Valouch Vlastimil JK Olomouc 1 285
1037. Záruba Štěpán YC Písek 1 277
1038. Hlinomaz Václav YC Příbram 1 242
1039. Horal Jan Císařská louka 1 234
1040. Wiendl František JK Klatovy 1 226
1041. Ade Christof Jednoráz.licence 1 215
1042. Klabík Josef Císařská louka 1 212
1043. Hartl Jan Císařská louka 1 202
1043. Čápová Pavla Císařská louka 1 202
1043. Pršalová Hana Bohemia Poděbrady 1 202
1043. Trnka Pavel Prazdroj Plzeň 1 202
1043. Šplíchal Filip JK Plzeň 1 202
1043. Brůžek František YC Dvořiště-Lišov 1 202
1043. Čondl Pavel Baník Most 1 202
1043. Makrlík Dušan JK Klatovy 1 202
1043. Ill Josef ALT DN 1 202
1043. Zimák Petr LS Kroměříž 1 202
1043. Ministr Jan Baník Ostrava 1 202
1043. Lehečka Milan JK Olomouc 1 202
1043. Konopník Matěj Jachtklub Brno 1 202
1043. Randáková Věra YC Vysoké Mýto 1 202
1043. Skalický Jaroslav YC Pardubice 1 202
1043. Lejhanec Pavel ing. YC Pardubice 1 202
1043. Satranský Radek YC Pardubice 1 202
1060. Vosička Vladimír Jk Hrádek n. Nisou 1 198
1061. Bix Eduard YC Znojmo 1 180
1062. Brázdová Petra YC Pardubice 1 159
1063. Fuksa Ivan ing. YC Příbram 1 152
1064. Zlámal Antonín Stará Plavba-Čechie 1 142
1065. Jelínek Jiří Císařská louka 1 135
1066. Jegorovová Jitka JK Černá v Pošumaví 1 129
1066. Jegorov Alexandr JK Černá v Pošumaví 1 129
1068. Ferda Aleš YC SaS 1 126
1069. Horký Jan ČYK 1 101
1069. Bernard František YC Písek 1 101
1069. Špedlová Veronika JK Klatovy 1 101
1069. Sigmund Radim JK Plzeň 1 101
1069. Riedel Jan VS Duchcov 1 101
1069. Němečková Pavla Slávia Česká Skalice 1 101
1069. Vinklárek David Jk Hrádek n. Nisou 1 101
1069. Bix David YC Znojmo 1 101
1077. Uher Ondřej ALT Formula 20T 1 0
1077. Melen Tomáš ALT FD 1 0
1077. Jonáš Radek ALT FD 1 0
1077. Chomát Martin Lokomotiva Plzeň 1 0

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ