nahrávám, chvilku strpení...
CTL | Datum | Název | Třídy | Místo | Pořadatel | |
---|---|---|---|---|---|---|
124031 | 12.06.2021 | Supercup HUN IQ-Foil woman - U15 | Fun-4iz | Balaton | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
211103 | 07.04.2021 | Pražský točák 1
závod zrušen COVID-19 |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211104 | 10.04.2021 | Memoriál Rosslera-Ořovského
závod zrušen COVID-19 |
Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
211105 | 14.04.2021 | Pražský točák 2
závod zrušen COVID-19 |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211106 | 02.10.2021 | Nechranický skluz
NOVÝ TERMÍN ZÁVODU / new date of the regatta |
Rs5-12mr,Rs5-7P,RsA-7P,RsF-7P,Rs7-1,RsV-1 | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211107 | 21.04.2021 | Pražský točák 3
závod zrušen - COVID-19 |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211108 | 24.04.2021 | Skiffmania
závod zrušen - COVID-19 |
29r-7P,RS7-7P,Was-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211109 | 28.04.2021 | Pražský točák 4
závod zrušen - COVID-19 |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211110 | 05.05.2021 | Pražský točák 5
závod zrušen - COVID-19 |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211111 | 08.05.2021 | Memoriál Bürgemeistera
závod zrušen - COVID-19 |
Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
211112 | 12.05.2021 | Pražský točák 6
závod zrušen - COVID-19 |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211113 | 15.05.2021 | O vorařskou houžev
závod zrušen - COVID-19 |
Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
211114 | 19.05.2021 | Pražský točák 7
ZÁVOD ZRUŠEN |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211115 | 26.05.2021 | Pražský točák 8
ZÁVOD ZRUŠEN |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211116 | 29.05.2021 | OYC Prague Regatta 2021
závod zrušen - COVID-19 |
RsT-7P | Vltava - Praha | Orthodocks Yacht Club o.s. | |
211117 | 02.06.2021 | Pražský točák 9 | OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211118 | 05.06.2021 | FIFE CUP
koef. 29r-7P přesun ze závodu CTL 21-1106, zrušeno FD-7P,
koef. Las-7P přesun ze závodu CTL 21-1305 |
420-7P,Fb-7P,29r-7P,Las-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211119 | 09.06.2021 | Pražský točák 10 | OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211120 | 16.06.2021 | Pražský točák 11 | OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211121 | 23.06.2021 | Pražský točák 12 | OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211122 | 25.06.2021 | Windy point regatta | RS7-12mr,RsA-7P,RsV-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | YC Lískovec, z.s. | |
211123 | 30.06.2021 | Pražský točák 13 | OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211124 | 01.09.2021 | Pražský točák 14 | OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211125 | 04.09.2021 | Regata Laguna | Kaj-1 | Slapy | TJ Císařská louka - yachting, z.s. | |
211126 | 04.09.2021 | CERE regata | L47-7P,QSZ-7P,QMZ-7P | Nechranice | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211127 | 08.09.2021 | Pražský točák 15 | OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211128 | 15.09.2021 | Pražský točák 16 | OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211129 | 22.09.2021 | Pražský točák 17 | OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211130 | 24.09.2021 | Regata 725 | RsA-12mr,RS7-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | YC Lískovec, z.s. | |
211131 | 29.09.2021 | Pražský točák 18 | OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211132 | 06.10.2021 | Pražský točák 19
ZÁVOD ZRUŠEN z rozhodnutí pořadatele |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211133 | 09.10.2021 | Memoriál Rudolfa Holého | Cad-3C,Lar-2,Las-2,Q-2,RsF-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
211134 | 13.10.2021 | Pražský točák 20
ZÁVOD ZRUŠEN z rozhodnutí pořadatele |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211135 | 16.10.2021 | Primátorský štít | Cad-4K,L47-4K,Lar-4K,Las-4K,RsF-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Q-3C,RsF-3C,Q-2,Kaj-1 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
211136 | 23.10.2021 | Modrá stuha Vltavy
Cad-3C - přesun ze závodu CTL 21-1209 |
Cad-3C,Cad-2,Kaj-2,L47-2,Lar-2,Q-2,RsF-2 | Vltava - Praha | Český Yacht Klub | |
211137 | 20.10.2021 | Pražský točák 21
ZÁVOD ZRUŠEN z rozhodnutí pořadatele |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211138 | 27.10.2021 | Pražský točák 22
ZÁVOD ZRUŠEN z rozhodnutí pořadatele |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211139 | 29.10.2021 | MČR - Velká cena Prahy | TR-12mr,TR-7P | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211140 | 05.11.2021 | MČR - O krále Prahy | TRQ-12mr,TR-7P | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211141 | 13.11.2021 | Sametová regata
RS FEVA |
TR-7P | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211142 | 09.10.2021 | Vytrvalostní závod kajutových lodí | Kaj-1 | Vltava - Praha | 1101 | |
211143 | 07.07.2021 | Pražský točák 23
Závod zrušen |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211144 | 14.07.2021 | Pražský točák 24
Závod zrušen |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211145 | 21.07.2021 | Pražský točák 25
ZÁVOD ZRUŠEN |
OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211146 | 28.07.2021 | Pražský točák 26 | OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211147 | 04.08.2021 | Pražský točák 27 | OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211148 | 11.08.2021 | Pražský točák 28 | OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211149 | 18.08.2021 | Pražský točák 29 | OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211150 | 25.08.2021 | Pražský točák 30 | OT-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211151 | 14.08.2021 | Chicken Race | Q-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Český Yacht Klub | |
211152 | 20.11.2021 | Prague Sail Open
ZÁVOD ZRUŠEN - rozhodnutí pořadatele |
MR-8vc | Vltava - Praha | YACHT CLUB CERE, z.s. | |
211201 | 17.04.2021 | Toušeňský pohár
závod zrušen COVID-19 |
Cad-3C,Fb-3M | Jezero Poděbrady | Jachtklub Toušeň, z.s. | |
211202 | 24.04.2021 | Jarní pohár DFA
závod zrušen - COVID-19 |
Fin-2,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
211203 | 01.05.2021 | Pohár SOSIOS
závod zrušen - COVID-19 |
Evr-2,Fin-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
211204 | 02.05.2021 | Regata Neumann Institut
závod zrušen - COVID-19 |
Evr-2,Fin-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
211205 | 08.05.2021 | Župní přebor
závod zrušen - COVID-19 |
Fin-2,Evr-1,Fb-1,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
211206 | 22.05.2021 | Pohár YC Kladno | Fin-3C,Q-2 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
211207 | 29.05.2021 | Pohár Bohemia
závod zrušen - COVID-19 |
Pir-3C,Q-3C | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
211209 | 26.06.2021 | Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře
Závod zrušen - technicko-organizační důvody na straně pořadatele |
420-4K,Cad-4K,Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Q-4K,420-3C,Cad-3C,Fb-3C | Orlík - Velký Vír | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
211210 | 16.10.2021 | Cena Sokola - Vytrvalostní závod
nový termín závodu a změna místa konání
přesun koef. Q-4K ze závodu 21-1209 |
Q-4K,Evr-2,Fb-2,Q-2,Fin-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
211211 | 03.07.2021 | Přebor ČOS - dálková plavba
nový termín závodu a změna místa konání závodu |
Evr-2,Fb-2,Q-2,Fin-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
211212 | 31.07.2021 | Prázdniny v půli | Q-2,Fin-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
211214 | 18.09.2021 | Veteránská regata | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
211215 | 25.09.2021 | Štít města Poděbrad
ZÁVOD ZRUŠEN - rozhodnutí pořadatele |
Pir-2,Q-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
211216 | 25.09.2021 | Zhasnutý Kahan
přesun koef. Fin-4K ze závodu 21-1209 |
Fin-4K,Fin-2,Q-2 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
211217 | 28.08.2021 | Hurá do školy
POZOR - změna místa konání, Cad-7P přesun ze závodu 21-1803 |
Pir-4K,Pir-7P,Q-1,Cad-7P,Fb-3C,Rs5-1 | Rozkoš | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
211218 | 28.09.2021 | Svatováclavský závan | Fin-2,Q-1 | Turyňský rybník | Yacht Club Kladno | |
211219 | 02.10.2021 | Pohár města Neratovice
POZOR změna místa konání a délka závodu je pouze 1 den |
Cad-3C,420-2,Cad-2,Fb-2,RsA-2 | Mlékojedy | Tělovýchovná jednota Neratovice z.s. | |
211220 | 09.10.2021 | Pohár 159 let Sokola
přesun koef. Evr-4K ze závodu 21-1209 |
Evr-4K,Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 | Vranská přehrada | T.J. Sokol Vrané nad Vlt. II | |
211221 | 16.10.2021 | Czech Sailing Grand Prix - Seawolfcup Adventure
ZÁVOD ZRUŠEN - COVID-19 (rozhodnutí pořadatele s ohledem na zhoršující se situaci v Chorvatsku) |
Orc-8mz,Nj-7P | Chorvatsko | Seawolf Yacht Club, z.s. | |
211222 | 03.07.2021 | Poděbradský jachting žije
ZÁVOD ZRUŠEN |
Rs5-1,RsF-1 | Rozkoš | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
211223 | 09.08.2021 | Táborová regata | Q-1 | Jezero Poděbrady | JO TJ Bohemia Poděbrady, z.s. | |
211301 | 09.10.2021 | Uniqa cup
nový termín závodu |
Pir-7P,Pir-4K | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
211302 | 05.06.2021 | Modrá stuha Bezdreva
ZMĚNA TERMÍNU po COVID-19 |
Cad-7P,Pir-7P | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
211303 | 22.05.2021 | Na vlně WS
závod zrušen - COVID-19 |
Fun-7P,Rac-7P,Bic-3C | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
211304 | 29.05.2021 | Jestřábí Cup 2021 | CaO-7P,Tor-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
211305 | 05.06.2021 | Cena Šumavy
závod zrušen - COVID-19 |
Rs5-12mr,RsA-12mr,Evr-7P,Las-7P,RsA-7P,RsF-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
211306 | 04.06.2021 | Mistrovství ČR Tornádo 2021 | Tor-12mr,Tor-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
211308 | 12.06.2021 | Pohár Hluboké | Pir-7P,Vau-7P,Evr-3C | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
211309 | 21.08.2021 | McDonalds cup
POZOR - změna termínu |
QSZ-7P,QMZ-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
211310 | 12.06.2021 | Lipno maraton 2021 | CaO-7P,Tor-7P | Lipno - Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
211311 | 19.06.2021 | Memoriál K.Smetany | Kaj-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
211312 | 19.06.2021 | Modrá stuha Pojišťovny
závod se neodjel - bezvětří |
Pir-7P | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
211313 | 03.07.2021 | Vítr a Slunce | 29r-12mr,Cad-12mr,FD-12mr,29r-7P,Fb-7P,FD-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
211314 | 03.07.2021 | Mistrovství ČR | Pir-12mr | Bezdrev | Jachetní oddíl Slavoj Hluboká nad Vltavou, z.s. | |
211315 | 09.07.2021 | O krále Šumavy
přesun koef. Fb-4K, Cad-4K ze závodu 211209
pro lodní třídu Cad, 29er a RS700 závod na 3 dny, lodní třídy FB a FD pouze 2 dny 10.07.2021-11.07.2021 |
29r-7P,Cad-7P,FD-7P,Fb-7P,RS7-7P,Cad-4K,Fb-4K | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
211316 | 17.07.2021 | Modrá stuha Lipna-55.ročník | Kaj-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
211317 | 24.07.2021 | Zmrzlinový pohár | Q-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
211318 | 31.07.2021 | Lázeňská regata | Fb-3C | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
211319 | 07.08.2021 | Bezdrevský kapr | FD-7P,Fb-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
211320 | 28.08.2021 | Lipenský vítr
změna termínu !!! |
Kaj-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
211321 | 28.08.2021 | Frymburský pohár | CaO-7P,Tor-7P | Lipno - Kovářov | Yacht Club Kovářov | |
211322 | 02.09.2021 | 49er/49erFX/Nacra 17 Junior European Championship | 49er-18me,49FX-18me,N17-18me | Lipno - Černá v Pošumaví | Český svaz jachtingu | |
211323 | 10.09.2021 | Czech Windsurfer Cup 2021 | Rac-3,Fun-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
211324 | 25.09.2021 | Pohár MUDr. Lázničky
přesun koef. Fin-12mr ze závodu 212152, který se neodjel pro bezvětří |
Fin-12mr,Fin-7P | Lipno - Kovářov | Yacht Club Kovářov | |
211325 | 02.10.2021 | Jihočeská žába
přesun koef. Pir-7P ze závodu 211312 |
Pir-7P,Pir-3C | Svět | TJ Jiskra Třeboň | |
211326 | 05.06.2021 | Cena Dvořiště
závod zrušen - COVID-19 (náhradní termín bude sdělen) |
Q-2 | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
211327 | 31.07.2021 | Bezdrevský maraton | Evr-1,FD-1,Pir-1 | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
211328 | 18.09.2021 | Modrá stuha Dvořiště
změna termínu !!! |
Q-4K,Fd-4K | Dvořiště | Yacht Club Dvořiště - Lišov | |
211329 | 28.08.2021 | Bezdrevský vítr | Rs5-7P,RsF-3C | Bezdrev | Yacht Club DIM Bezdrev | |
211330 | 12.06.2021 | LIPNO MARATHON 2021 | Kaj-1 | Lipno - Lipno nad Vltavou | YC Lipno nad Vltavou | |
211331 | 18.09.2021 | ČP Kiteboarding I.
Neodjeto - bezvětří |
Kit-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
211332 | 28.08.2021 | Grand Prix Czech Republic D-ONE 2021 | De1-8vc | Lipno - Černá v Pošumaví | Yacht klub Jestřábí, z.s. | |
211333 | 08.07.2021 | 1st 49er Flex Open | 49r-1 | Lipno - Černá v Pošumaví | Asociace lodní třídy 29er a 49er, z.s. | |
211401 | 10.04.2021 | Bohemia regata
závod zrušen - COVID-19 |
Fb-3C | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
211402 | 24.04.2021 | Cena Ziosu
závod zrušen - COVID-19 (náhradní termín bude sdělen) |
Evr-2,Fb-2,RsF-2,Bic-2,Fun-2,Rac-2,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
211403 | 03.07.2021 | Cena Prazdroje | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
211404 | 05.07.2021 | Modrá Stuha Hracholusek | Evr-2,Fin-2,Q-2 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
211405 | 17.07.2021 | Letní Hracholusky | Evr-1,Fin-1,Q-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
211406 | 31.07.2021 | Modrá stuha Hnačova | Fin-2,Fin-2,Evr-1,Q-1 | Hnačov | Jachetní Klub Tělovýchovná jednota Klatovy , z.s. | |
211407 | 14.08.2021 | Letní závod | Evr-2,Fb-2,420-1,Fin-1,Q-1 | Bolevák | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
211408 | 28.08.2021 | Konec na Hrachách | Evr-2,Fin-2,Q-1 | Hracholusky | TJ Prazdroj Plzeň z.s., JO | |
211409 | 02.10.2021 | Cena Primátora
přesun koef. Fin-3C ze závodu 211701
přesun koef. Fb-4K ze závodu 211517 |
Fb-4K,Fin-3C,Fb-2,Fin-2,Q-2,CaO-2,Rac-2 | Jesenice | Jachetní klub Plzeň, z.s. | |
211411 | 29.05.2021 | Štít města Plzně
Závod z technických důvodů ZRUŠEN |
Q-1,RsF-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
211412 | 24.07.2021 | Modrá stuha Boleváku
ZÁVOD ZRUŠEN bez náhrady |
Q-2,RsF-2 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
211413 | 09.10.2021 | Cena Lokomotivy | RsF-4K,Fb-2,Q-2,Fin-1,RsF-1 | Bolevák | TJ Lokomotiva Plzeň z.s. | |
211501 | 24.04.2021 | Lucky regata
závod zrušen - COVID-19 |
CaO-7P,Bic-3C,Rac-3C,Bic-2 | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
211502 | 15.05.2021 | Stříbrná plachetnice
závod zrušen - COVID-19 |
Lar-3C,Las-3C,Q-3C,L47-2 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
211503 | 05.06.2021 | Modrá stuha Regentu | 420-2,Bic-2,Evr-2,Fin-2,Rac-2,Q-1,Rac-1 | Regent | Yacht Club Regent | |
211504 | 19.06.2021 | Sdružený krajský přebor II. | L47-4K,Las-4K,Q-4K,Fin-4K | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
211506 | 17.07.2021 | Sdružený krajský přebor | CaO-7P,Rac-3C,Q-1 | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
211507 | 31.07.2021 | O pohár KK | L47-3C,Q-2 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
211508 | 07.08.2021 | Senior Cup | Bic-7P,Fun-4K,Rac-3C,Fun-3C,Rac-7P | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
211509 | 21.08.2021 | Catamaran Open 2021 | CaO-8vc | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
211510 | 21.08.2021 | Modrá stuha Jesenice
závod ZRUŠEN |
Las-3C,Q-2 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
211511 | 18.09.2021 | Švestková regata
přesun koef. Las-3C ze závodu 21-1510 |
Las-7P,Fb-3C,Fin-3C,Fin-2,Q-2,Las-3C | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
211513 | 25.09.2021 | Jesenický marathon | CaO-7P,Rac-1,Q-1 | Jesenice | TJ LOKOMOTIVA Cheb | |
211514 | 13.11.2021 | Evropa Cup | Evr-1 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
211515 | 05.07.2021 | Závod jesenických nadějí | Q-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
211516 | 08.05.2021 | Jesenický pohár II.
závod zrušen - COVID-19 |
Q-1,L47-1 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
211517 | 22.05.2021 | Sdružený krajský přebor
závod zrušen - COVID-19 |
Fb-4K,Fin-4K,RsF-4K,Q-1,L47-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
211518 | 29.05.2021 | Jesenický pohár III.
Závod zrušen - COVID 19 |
Q-1,L47-1 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
211519 | 02.07.2021 | Jesenický pohár IV. | Q-1,L47-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
211520 | 10.07.2021 | Porcelan Cup
Závod neodjet - bezvětří |
Q-2,L47-2 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
211521 | 24.07.2021 | Jesenický pohár V. | Q-1,L47-1 | Jesenice | Jachtklub Cheb, z.s. | |
211522 | 07.08.2021 | Jesenický pohár VI.
ZÁVOD ZRUŠEN - technické důvody na straně pořadatele |
Q-1,L47-1 | Jesenice | Jachtklub Sokolov, z.s. | |
211523 | 14.08.2021 | Přeborník Regentu | OT-1 | Regent | Yacht Club Regent | |
211601 | 16.10.2021 | O Pohár YachtClubu Štětí
Nový termín !!! |
Lar-2,Q-2 | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
211602 | 17.10.2021 | Jarní Labe
Nový termín !!! |
Lar-1,Q-1 | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
211603 | 17.04.2021 | Zlatá plachta Barbory 51. ročník
Závod zrušen - COVID-19 |
Evr-3C,Q-2,L47-1,Lar-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
211605 | 08.05.2021 | Jarní Nechranice
Závod zrušen - COVID-19 |
Cad-7P,FD-7P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
211606 | 29.05.2021 | Cena Oldřichova 33. ročník | Evr-4K,Q-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
211607 | 22.05.2021 | Jarní cena Labe - Církvice | Kaj-2 | Labe - Církvice | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
211608 | 29.05.2021 | Cena Roudnice
přesun koef. Cad-3C ze závodu CTL 21-1104 |
Cad-3C,Kaj-1,Q-1 | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
211609 | 29.05.2021 | Pohár ILCA Nechranice
závod zrušen - COVID-19 |
Lar-7P,Las-7P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
211610 | 05.06.2021 | Štít města Litoměřic | Evr-2,470-1,Kaj-1 | Labe - Křešice | JO Slavoj Litoměřice, z.s. | |
211611 | 12.06.2021 | Regata Lovosice | Kaj-2 | Žernoseky | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
211612 | 19.06.2021 | Česká brána | Kaj-2,470-1 | Labe - Roudnice | JO Slavoj Litoměřice, z.s. | |
211613 | 19.06.2021 | Pohár RS Nechranice | Rs5-7P,RsF-7P | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
211614 | 19.06.2021 | Tour Techno III
závod odložen z organizačních důvodů na straně pořadatele - náhradní termín bude sdělen |
Bic-2,Q-1 | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
211615 | 20.06.2021 | Tour Techno IV
závod odložen z organizačních důvodů na straně pořadatele - náhradní termín bude sdělen |
Bic-2,Q-1 | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
211616 | 14.08.2021 | Cena Duchcova | Evr-2,Q-2,470-1,Fin-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
211617 | 16.08.2021 | Kontrolní závod I | Evr-2,470-1,Q-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
211618 | 18.08.2021 | Dálková plavba | 470-1,Evr-1,Fin-1,Q-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
211619 | 19.08.2021 | Kontrolní závod II | Evr-2,470-1,Q-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
211620 | 21.08.2021 | Regata Petra Zouhara | Evr-2,470-1,Fin-1,Q-1 | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
211622 | 25.09.2021 | Cena YCN - MČR Fun | Fun-12mr,Fun-7P,Rac-7P,Bic-3C,Bic-2,Rac-2 | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
211623 | 26.08.2021 | MMČR a Nechranická buchta - 40. ročník | Rac-12mr,Fun-7P,Bic-3C,Bic-4K,Rac-2 | Nechranice | Sportklub Lomazice | |
211624 | 28.08.2021 | Labský pohár | Kaj-2 | Labe - Ústí nad Labem | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
211625 | 04.09.2021 | Cena Povodí Labe - Církvice | Kaj-2 | Labe - Církvice | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
211626 | 04.09.2021 | Hop regata | Fb-7P,Lar-7P,RsA-1,Rs5-1 | Nechranice | Yacht Club Nechranice | |
211627 | 11.09.2021 | Zlatá sekyrka | Cad-3C,Kaj-1,Q-1 | Labe - Roudnice | YCR-Jachting Roudnice nad Labem, z.s. | |
211628 | 18.09.2021 | Krajský přebor | Kaj-4K | Žernoseky | Asociace sportovních klubů Lovosice z.s. - jachetní oddíl | |
211629 | 02.10.2021 | Modrá stuha Labe | Kaj-2 | Labe - Ústí nad Labem | Yacht club Ústí nad Labem z.s | |
211630 | 02.10.2021 | Podzimní regata Václava Vacka 25.ročník
přesun koef. Q-4K, L47-4K ze zrušeného závodu CTL 21-1707
přesun koef. Q-3C ze zrušeného závodu CTL 21-1502 |
Q-4K,L47-K4,Evr-3C,Q-3C | Oldřichov | Vodní sporty Duchcov, z.s. | |
211631 | 09.10.2021 | O pohár města Štětí | Lar-2,Q-2 | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
211632 | 10.10.2021 | Podzimní Labe | Lar-2,Q-1 | Labe - Štětí | SK Štětí, z.s. | |
211701 | 03.04.2021 | Noprosu Cup
závod zrušen - COVID-19 |
Fin-3C,Fin-2,L47-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
211702 | 10.04.2021 | Finn premiera
závod zrušen - COVID-19 |
Fin-3C,Fin-2,L47-2,Lar-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
211703 | 17.04.2021 | Pohár HAAS+SOHN
závod zrušen - COVID-19 |
Fin-7P,Fin-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
211704 | 03.07.2021 | Optimistický Mácháč
Nový termín závodu |
420-3C,L47-3C,Lar-3C,Q-3C | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
211705 | 01.05.2021 | Mácháčský zápich
závod zrušen - COVID-19 |
RS7-7P,RsA-7P,L47-2,Lar-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
211706 | 15.05.2021 | Mem. Bruno Hámy
závod zrušen - COVID-19 |
Pir-7P,Q-4K,Sta-3C,Fin-2,L47-2,Pir-2,Sta-2 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
211707 | 22.05.2021 | Sdružený krajský přebor KSJ 16+17
závod zrušen - COVID-19 |
Fin-4K,L47-4K,Pir-4K,Fb-3C,Sta-3C | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
211708 | 29.05.2021 | Mem. Ing. Böhma | 420-7P,Sta-3C,Fin-2,Pir-2,Q-2,Lar-1,L47-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
211709 | 05.06.2021 | Mácháč Open
závod zrušen - COVID-19 |
Kaj-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
211710 | 10.07.2021 | Mácha Cup | Sta-7P,Sta-3C,L47-2,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
211711 | 17.07.2021 | Mistrovství české flotily - Bacardi Cup | Sta-7P,Lar-3C,Lar-2,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
211712 | 31.07.2021 | Mem. Oldy Vintišky | Sta-7P,Lar-3C,Sta-3C,L47-2,Sta-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
211713 | 06.08.2021 | MČR Star | Sta-12mr,Sta-2,420-7P | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
211714 | 21.08.2021 | Mácha jezdil Evropu | Evr-7P,Lar-7P | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
211715 | 04.09.2021 | Modrá vlajka Máchova jezera
přesun koef. Pir-7P ze závodu 211706 |
Pir-7P,Sta-7P,Evr-3C,Pir-3C,Evr-2,Pir-2,Q-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
211716 | 11.09.2021 | Lighthouse Cup
přesun koef. Pir-4K ze zrušeného závodu CTL 21-1707 |
Pir-7P,Pir-4K,Sta-4K,Pir-2,Fin-1,Q-1,470-1 | Máchovo jezero | Yacht Club Doksy, spolek | |
211717 | 25.09.2021 | Grand Prix Czech Republic - EUROSAF 2.4mR Sailing Circuit | T24-8mz | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
211718 | 02.10.2021 | Skiregata - Memoriál Petra Haubolda | Bic-4K,Rac-4K,Bic-3C,Rac-3C,Bic-2,Rac-2,Q-1,Vau-1,OT-1 | Jablonec | TJ Delfín Jablonec | |
211719 | 09.10.2021 | O pohár pivovaru Kocour
koef. Fin-7P - přesun ze závodu 21-1703
koef. Fin-4K - přesun ze závodu 21-1707 |
Fin-7P,Fin-4K,Fin-3C,Fin-2,Q-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
211720 | 23.10.2021 | STAR finále | Sta-7P,Sta-3C,Sta-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Česká Lípa, z.s. | |
211721 | 18.09.2021 | Mácháčské finále
ZÁVOD ZRUŠEN bez náhrady |
Bic-2,Rac-2 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
211722 | 24.07.2021 | Letní vánek | Q-1,L47-1 | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
211801 | 25.09.2021 | Optimistický podzim
POZOR - změna termínu |
L47-7P,QSZ-7P,QMZ-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
211802 | 15.05.2021 | Jarní fireballistická Rozkoš
závod zrušen - COVID-19 |
420-7P,FD-7P,Fb-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
211803 | 22.05.2021 | Pohár města Česká Skalice
Závod zrušen - COVID-19 |
Cad-7P,Vau-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
211804 | 12.06.2021 | Pohár Finn
přesun koef. 420-7P ze závodu 21-1802 |
Fin-7P,420-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
211805 | 18.09.2021 | Pohár Rozkoše | Bic-7P,Rac-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
211806 | 02.10.2021 | ČP Kiteboarding II.
POZOR změna termínu !!! |
Kit-7P | Rozkoš | Český Kiting, z.s. | |
211807 | 19.09.2021 | Pohár Rozkoše II. | Fun-7P | Rozkoš | TJ Slávia-jachting Česká Skalice, z.s. | |
211808 | 02.10.2021 | ČP Kiteboarding II. - SLALOM | Kit-7P | Rozkoš | Český Kiting, z.s. | |
211809 | 02.10.2021 | ČP KITEBOARDING II. - SLALOM ŽENY | Kit-7P | Rozkoš | Český Kiting, z.s. | |
211901 | 08.05.2021 | Memoriál Tomáše Dymáka
závod zrušen - COVID-19 |
Pir-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,L47-2,Lar-2,Las-2,Q-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
211902 | 15.05.2021 | Jarní závod
závod zrušen - COVID-19 |
Vau-7P,29r-3C | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
211903 | 26.06.2021 | O perníkovou chaloupku | Las-3C,Las-3C,RsF-3C,Evr-2,Fin-2,Q-2,Evr-1 | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
211904 | 03.07.2021 | Neptunova regata | Q-2 | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
211905 | 07.08.2021 | Štít města Pardubic
Koeficient Vau-7P přesunut z CTL 211902 |
Vau-7P,29r-3C,Fin-3C,Evr-2,Q-2,RsA-2,RsF-2 | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
211906 | 14.08.2021 | Modrá Vlajka Seče | Evr-4K,Fb-4K,Fin-4K,Pir-4K,Q-4K,L47-3C,Lar-3C,Las-3C,Las-3M,RsF-2 | Seč | Yacht Club Vysoké Mýto | |
211907 | 21.08.2021 | Prázdninová regata
Závod se neodjel - BEZVĚTŘÍ |
Q-2 | Dlouhý rybník - Lanškroun | TJ Lanškroun - Jachting | |
212001 | 18.09.2021 | Májový pohár
nový termín závodu !!! |
Evr-7P,L47-7P,Q-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
212002 | 22.05.2021 | Květáková regata
Závod zrušen - COVID-19 |
Rs5-7P,RsF-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
212003 | 05.06.2021 | Pohár o Velké Dářko | Fin-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
212004 | 19.06.2021 | Pohár Vysočiny | Rac-7P,Bic-7P,Fun-3C,Fun-3M | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
212005 | 25.06.2021 | 50 let Evrop v Čechách
závod zrušen - přesun na rok 2022 |
Evr-1 | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
212006 | 25.06.2021 | MMČR Vaurien 2021 | Vau-12mr | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
212007 | 26.06.2021 | Šilhánkův memoriál | Evr-7P,Lar-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
212008 | 03.07.2021 | Pohár Techno 293
Závod ZRUŠEN |
Bic-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
212009 | 10.07.2021 | Závod mladých nadějí | L47-7P,Evr-4K,Q-4K,Evr-3C,Evr-3C,Evr-3M,Q-3C | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
212010 | 17.07.2021 | Bambusová regata | QSZ-7P,QMZ-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
212011 | 31.07.2021 | 24 hodin Dářka | Rac-1 | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
212012 | 01.07.2021 | MČR
přesun koef. Bic-7P ze zrušeného závodu 21-2008 |
Bic-12mr,Bic-7P | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
212013 | 13.08.2021 | První klubovka | Q-1 | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
212014 | 09.10.2021 | Druhá klubovka | Q-1,Vau-1 | Velké Dářko | TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko | |
212101 | 10.09.2021 | 20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA
POZOR změna termínu - COVID-19 |
Lar-12mr,Evr-8mz,Fin-8mz,Las-8mz,Evr-7P,Las-7P,Fin-7P,Lar-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
212102 | 08.05.2021 | Jachtařská liga I.
závod zrušen - COVID-19 |
Lig-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212103 | 17.04.2021 | Memoriál Hynka Švédy
závod zrušen - COVID-19 |
Evr-3M,Las-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
212104 | 24.04.2021 | Krajský přebor
závod zrušen - COVID-19 |
Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,L47-3M,Lar-3M,Las-3M,Vau-3M,Evr-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
212105 | 28.04.2021 | Prígl Rejs 2021 I.
závod zrušen - COVID-19 |
OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212106 | 31.07.2021 | Memoriál Miloše Alexy
POZOR změna termínu !! |
RsV-7P,RsF-4K,Rs5-4K,RsT-4K,Vau-3M,Rs5-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212107 | 01.05.2021 | Spring Cup
závod zrušen - COVID-19 |
420-7P,Fb-7P,Las-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
212108 | 05.05.2021 | Prígl Rejs 2021 II.
závod zrušen - COVID-19 |
OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212110 | 12.05.2021 | Prígl Rejs 2021 III. Pohár JmK
závod zrušen - COVID-19 |
RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212111 | 15.05.2021 | Májová přeháňka
závod zrušen - COVID-19 |
Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212112 | 15.05.2021 | ČP Slalom III.
závod zrušen - COVID-19 |
Fus-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
212113 | 15.05.2021 | Věstonická Venuše
závod zrušen - COVID-19 |
Bic-7P,Rac-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
212114 | 22.08.2021 | Nedělní rejs I.
Nový termín závodu |
RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212115 | 19.05.2021 | Prígl Rejs 2021 IV-"Funny" | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212116 | 12.06.2021 | Velká cena YC Dyje
POZOR nový termín závodu !!! |
L47-8mz,29r-7P,L47-7P,Lar-7P,QSZ-7P,QMZ-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
212118 | 26.05.2021 | Prígl Rejs 2021 V. | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212119 | 29.05.2021 | Starobrno Cup | Bic-3M,Rac-3M | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
212120 | 30.05.2021 | Nedělní rejs II. | RsF-3M,RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1,RsT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212121 | 02.06.2021 | Prígl Rejs 2021 VI. Pohár JmK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212122 | 05.06.2021 | Jarní závod | Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
212123 | 09.06.2021 | Prígl Rejs 2021 VII. | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212124 | 12.06.2021 | SHOWMAN TROPHY | Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212125 | 13.06.2021 | Nedělní rejs III. | RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212126 | 16.06.2021 | Prígl Rejs 2021 VIII. "Funny" | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212127 | 19.06.2021 | Veletržní regata
přesun koeficientů K4 ze závodu 212104 |
Lar-7P,RsV-7P,Lar-4K,Q-4K,RsV-4K,Evr-3M,L47-3M,Q-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
212128 | 19.06.2021 | Voltax regata | Sta-7P,Vau-3M,Q-1,Kaj-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
212131 | 23.06.2021 | Prígl Rejs 2021 IX. Pohár JmK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212132 | 26.06.2021 | Veterán Cup | Bic-4K,Rac-4K,Bic-3M,Rac-3M | Brněnská přehrada | Tělovýchovná jednota Rapid Brno, z.s. | |
212133 | 26.06.2021 | Pavlovská regata | QSZ-7P,QMZ-7P,L47-3M | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
212134 | 30.06.2021 | Prígl Rejs 2021 X. | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212135 | 24.07.2021 | Brněnská šestka | Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212136 | 25.07.2021 | Nedělní Rejs IV. | RsV-3M,Rs5-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212137 | 14.07.2021 | Prígl Rejs 2021 XI. Pohár JmK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212138 | 17.07.2021 | Omniplast Cup | RsT-12mr,RsA-7P,RsT-7P,RsV-7P,RsF-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212139 | 21.07.2021 | Prígl Rejs 2021 XII. "Funny" | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212140 | 28.07.2021 | Prígl Rejs 2021 XIII.
Závod zrušen pro nedostatek větru |
OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212141 | 04.08.2021 | Prígl Rejs 2021 XIV. | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212142 | 11.08.2021 | Prígl Rejs 2021 XV. Pohár JmK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212143 | 14.08.2021 | Memoriál Dušana Vaculky | Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212144 | 15.08.2021 | Nedělní rejs V. | RsF-3M,RsV-3M,Rs5-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212145 | 18.08.2021 | Prígl Rejs 2021 XVI. | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212146 | 21.08.2021 | Czech Junior Nationals - part I. | L47-12mr,RsF-12mr,RsF-8mz,RsF-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
212147 | 25.08.2021 | Prígl Rejs 2021 XVII. "Funny" | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212148 | 28.08.2021 | Retro Cup | Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212149 | 28.08.2021 | O pohár Vranova | Vau-7P,Kaj-1,Q-1,Sta-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
212150 | 29.08.2021 | Nedělní rejs VI. | RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212151 | 01.09.2021 | Prígl Rejs 2021 XVIII. Pohár JmK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212152 | 03.09.2021 | MČR Finn | Fin-12mr | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
212153 | 04.09.2021 | MČR Vareo | RsV-12mr | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212154 | 04.09.2021 | Vítr z vinohradů | Bic-7P,Rac-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
212155 | 08.09.2021 | Prígl Rejs 2021 XIX. | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212156 | 11.09.2021 | Kiss my RS | Rs5-7P,RsF-7P,RsT-7P,RsV-7P | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212157 | 11.09.2021 | Jedovnický kapr | Vau-3M | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
212158 | 15.09.2021 | Prígl Rejs 2021 XX. "Funny"
Závod se neodjel - bezvětří |
OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212159 | 18.09.2021 | GP NJ 2021 | Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212160 | 18.09.2021 | Dálková plavba | Kaj-1,Q-1,Sta-1,Vau-1 | Vranovská přehrada | Yacht club Znojmo, z.s. | |
212161 | 18.09.2021 | Modrý hrozen | 29r-7P,420-7P,Cad-7P,RS7-7P,Rs5-7P,29r-3M | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
212162 | 19.09.2021 | Nedělní rejs VII. | RsV-3M | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212163 | 22.09.2021 | Prígl Rejs 2021 XXI. | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212164 | 25.09.2021 | Mistrovství České republiky
420,RsV,FD - pouze 2 dny (25.09.2021-26.09.2021), Cad,Evr,Las - pouze 3 dny (25.09.2021-27.09.2021) |
420-12mr,Evr-12mr,Fb-12mr,Las-12mr,Cad-8mz,Cad-7P,FD-7P,RsV-7P,Las-7P,Evr-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
212168 | 29.09.2021 | Prígl Rejs 2021 XXII. Pohár JmK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212169 | 02.10.2021 | Memoriál Jana Sedláka | RsV-7P,Vau-7P,Was-7P,29r-3C,L47-3M,Las-3M,Q-3M | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
212170 | 06.10.2021 | Prígl Rejs 2021 XXIII. "Funny" | OT-1,RsV-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212171 | 09.10.2021 | Předposlední vítr | Kaj-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212172 | 10.10.2021 | Nedělní rejs VIII. | RsV-3M,Rs5-1,RsF-1,RsT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212173 | 13.10.2021 | Prígl Rejs 2021 XXIV. Pohár JmK | RsF-2,RsT-2,RsV-2,Rs5-1,OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212174 | 23.10.2021 | Modrá stuha 2021
Závod zrušen |
OT-1 | Brněnská přehrada | Yacht Club LODNÍ SPORTY BRNO, pobočný spolek | |
212175 | 08.10.2021 | ČP Kiteboarding III.
BEZVĚTŘÍ |
Kit-7P | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
212176 | 16.06.2021 | JMK I. | L47-2,Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
212177 | 30.06.2021 | JMK II. | L47-2,Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
212178 | 08.09.2021 | JMK III. | L47-2,Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
212179 | 22.09.2021 | JMK IV. | L47-2,Q-2 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
212180 | 14.08.2021 | Finnlandia Cup | Fin-1 | Jedovnice | Jachetní oddíl Olšovec Jedovnice, z.s. | |
212181 | 10.10.2021 | Modrá trucstuha 2021 | OT-1 | Brněnská přehrada | Jachtklub Brno, z.s. | |
212199 | 26.08.2021 | Czech Junior Nationals - part II. | Q-12mr | Nové Mlýny | YachtClub Dyje z.s. | |
212201 | 10.04.2021 | Jarní závod - mem. M. Kouřila
závod zrušen - COVID-19 |
Fin-3M,Evr-2,Q-1 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
212202 | 15.05.2021 | Májový závod
závod zrušen - COVID-19 |
Fin-4K,Evr-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
212203 | 29.05.2021 | Bleděmodrá Stuha Plumlova
POZOR změna místa konání, lodní třída - L47-3M zrušena z rozhodnutí pořadatele (COVID-19) |
Fin-3M,Q-3M | Chomoutov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
212204 | 05.06.2021 | Jarní Sokolská regata | Q-4K,Vau-4K,Vau-3M | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
212205 | 26.06.2021 | Červnový závod
přesun koef. Fin-4K ze zrušené závodu CTL 21-2202 |
Fin-4K,Evr-2,Fin-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
212206 | 24.07.2021 | Modrá stuha Plumlova
změna místa konání |
Evr-3M,Las-3M,Vau-3M,Q-2,Evr-4K | Chomoutov | JACHT KLUB Prostějov, spolek | |
212207 | 31.07.2021 | Olympijská regata
Závod zrušen !!! |
Evr-2,Fb-2,Fin-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
212208 | 31.07.2021 | Mohelnická regata | Evr-3M,Lar-3M,Q-2 | Moravičany | Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice | |
212209 | 14.08.2021 | Tvarůžková regata | Bic-3M,Rac-3M | Moravičany | Oddíl Jachtingu při T.J. Sokol Mohelnice | |
212210 | 04.09.2021 | Podzimní Sokolská regata | Vau-7P,Q-2 | Tovačov | TJ Sokol Tovačov - oddíl jachtingu | |
212211 | 11.09.2021 | Burčáková regata
Závod ZRUŠEN |
Fin-2,Evr-1,Evr-1,Q-1 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
212212 | 09.10.2021 | O kuře na rožni
Změna termínu, koef. Fin-3M přesunut z CTL 212201, koef. Q-2 přesunut z CTL 212202. |
Fin-3M,Evr-2,Fin-2,Q-2 | Chomoutov | Jachetní klub Olomouc z.s. | |
212301 | 17.04.2021 | Mistrovství Valašskoslovácka na Hané
závod zrušen - COVID-19 |
L47-3M,Q-3M | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
212302 | 14.08.2021 | O Hanáckó klobáso | Q-4K,L47-4K | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
212303 | 13.11.2021 | Pohár Kroměříž | Q-2,Q-3M,L47-2,L47-3M | Štěrkovna Hráza | Lodní Sporty Kroměříž, JO | |
212401 | 24.04.2021 | Cena Olešné
závod zrušen COVID-19 |
Fin-3M,Rac-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
212403 | 15.05.2021 | Jarní jachtařský budíček
závod zrušen - COVID-19 |
Kaj-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
212404 | 19.05.2021 | Cvilín race 1 | Q-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
212405 | 22.05.2021 | Hornický kahan
závod zrušen - COVID-19 |
Fb-3M,Fin-3M,Evr-2,Q-2 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
212406 | 02.06.2021 | Cvilín race 2 | Q-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
212407 | 12.06.2021 | Mladý vítr | Fb-4K,Fb-3M,Evr-2,Q-2,RsT-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
212408 | 16.06.2021 | Cvilín race 3 | Q-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
212409 | 03.07.2021 | Bermuda CUP
přesun koef. Fin-3M ze závodu CTL 21-2401
přesun koef. Fb-3M ze závodu CTL 21-2405 |
Fin-7P,L47-3M,Lar-3M,Q-3M,Evr-2,Fb-2,Kaj-1,OT-1,Fin-3M,Fb-3M | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
212410 | 10.07.2021 | Modrá stuha Českého Těšína | Fin-4K,Fb-3M,Evr-2,Fb-2,Q-2,Fb-4K | Těrlicko | Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s. | |
212411 | 28.07.2021 | Cvilín race 4 | Q-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
212412 | 07.08.2021 | Interpohár | Evr-8mz,L47-8mz,Lar-8mz,Q-8mz | Olešná | KSJ kraj Moravskoslezský | |
212413 | 21.08.2021 | Olešná regata
přesun koef. Fin-4K ze závodu 212410 |
Fin-4K,Fb-3M,Fin-3M,Q-2,Evr-1 | Olešná | TJ Sokol Palkovice - oddíl jachtingu | |
212414 | 28.08.2021 | Těrlicko - Přátelská regata
přesun koef. Q-2 ze závodu 212401 |
RsT-7P,Fb-2,Q-2 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
212415 | 08.09.2021 | Cvilín race 5 | Q-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
212416 | 11.09.2021 | Těrlický nezlomný mariňák | Kaj-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
212417 | 11.09.2021 | Hornická regata | Evr-4K,L47-4K,Q-4K,Fb-3M,L47-3M,Q-3M,Evr-2,Fin-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
212418 | 18.09.2021 | Tera Cvilín race | RsT-3C,RsT-3M,Q-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
212420 | 25.09.2021 | T?rlický podzimní fičák | Kaj-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
212421 | 02.10.2021 | Hlučínská regata
POZOR změna místa konání !!! |
Evr-3M,Fin-3M,Lar-3M,Fb-2,Q-2 | Olešná | JK Ostrava Poruba, z.s. | |
212422 | 06.10.2021 | Cvilín race 6 | Q-1,RsT-1 | Petrův rybník - Krnov | Yacht Club Krnov | |
212423 | 09.10.2021 | Žermanická regata
závod z technických důvodů ZRUŠEN!!! |
Fb-2,Evr-1,Fin-1,Q-1 | Žermanice | Yachtclub Baník Ostrava | |
212424 | 03.07.2021 | Bermuda cup-o pohár Slezské Harty | Kaj-1 | Slezská Harta | YACHT CLUB RAZOVÁ z. s. | |
212425 | 27.08.2021 | Přátelská miniregatta | RsT-1 | Těrlicko | Klub jachtingu Těrlicko, z.s. | |
214001 | 05.03.2021 | Regata Nazionale 29er, 49er, 49FX | 29er-10iz | Sferracavallo, Palermo, Itálie | Circolo Velico Sferracavallo, Palermo | |
214002 | 26.02.2021 | Italia cup | Lar-10iz | Circolo Nautico Andora | Andora | |
214003 | 14.02.2021 | 1. Tappa zonale laser | Lar-7iz | Torbole | Circolo vela Torbole | |
214004 | 19.03.2021 | Italia Cup | Lar-10iz | Formia | Circolo nautico Caposele | |
214005 | 20.02.2021 | TROFEO NAVIERA ARMAS | Q-10iz | Arrecife, Las Palmas (ESP) | Real Club Náutico de Arrecife | |
214006 | 01.04.2021 | CSC Cup – Memorijal Antolić-Česić | Q-12mm | Medulin | CSC, JK Uljanik | |
214007 | 11.02.2021 | 2.4mR E-Sailing-Cup | T24-7iz | Virtual Regatta Inshore - https://manage2sail | Joersfelder Segel-Club e.V. | |
214008 | 10.04.2021 | Velikonoční regata | Nj-4iz | Chorvatsko | AKITA - YACHT CLUB z.s. | |
214009 | 30.03.2021 | Mistrovství Španělska Techno 293 U17 | Bic-12mm | Santa Pola | Club nautico de Santa Pola | |
214010 | 30.03.2021 | Mistrovství Španělska Techno 293 U15 | Bic-12mm | Santa Pola | Club Nautico de Santa Pola | |
214011 | 17.04.2021 | ILCA Vilamoura European Continental Qualification | Las-15iz,Lar-15iz | Vilamoura | Vilamoura sailing | |
214012 | 12.06.2021 | Krištáľový pohár 50. ročník | Fin-4iz,Las-4iz,L47-4iz,420-4iz,Q-4iz,29r-4iz | VD Gabčíkovo na Dunaji | SVK - Slovak Republic | |
214013 | 17.05.2021 | iQFoil international games 2021 | IQF-10iz | Campione, Garda ITA | Campione univela sailing | |
214014 | 24.04.2021 | A-Class Foiling Easter Regatta Campione 2021 | OT-4iz | Garda Campione | Campione Univela | |
214015 | 23.05.2021 | Erste premier trophy 2021 | Nj-4iz,OT-4iz | Pirovac - Chorvatsko | YFA | |
214016 | 15.05.2021 | ORC European Championship | Orc-24me | Italia, Capri | Circolo Remo e Vela Italia, Yacht Club Capri and Yacht Club | |
214017 | 30.05.2021 | A-Cat Spring Regatta 2021 | OT-4iz | Torbole, Garda | Circolo Vela Arco | |
214018 | 20.05.2021 | 39th Lake Garda Meeting | QSZ-8iz,QMZ-8iz | Riva del Garda | the Fraglia Vela Riva | |
214019 | 05.06.2021 | Trofeo Cittá di Jesolo | T24-10iz | Lido di Jesolo, Itálie | ITA - Italy | |
214020 | 01.06.2021 | Allianz Regatta - World Cup Series | 49r-30iz,Fin-30iz,Las-30iz,Lar-30iz,Rsx-30iz | Medemblik | World sailing | |
214021 | 28.05.2021 | Dziwnów Cup 2021 | Q-7iz | Dziwnów | KS Baltic Dziwnów | |
214022 | 08.05.2021 | KS Zatoka Puck Cup | Q-7iz | Puck | sportovní klub "ZATOKA" Puck | |
214023 | 10.06.2021 | German Championship A-Cat IDB 2021 | OT-12mm | Walchensee, Germany | Segelfreunde Walchensee | |
214024 | 11.06.2021 | Dometic's Three Fish Cup | Q-7iz | Giżycko, Polsko | Giżycko Regatta | |
214025 | 08.06.2021 | YOUTH CENTENARY REGATTA OPTIMIST | Q-10iz | Riva del Garda | Fraglia Vela Riva | |
214026 | 19.06.2021 | Puchar Cadeta Europy Centralnej (CECC POL) | Cad-7iz | Jezioro Myśliborske | MKS Szkuner Myślibórz | |
214027 | 28.05.2021 | Laser Europa Cup Slovenia 2021 Boys | L47-7iz,Lar-7iz,Las-4iz | Koper, Slovenia | JK Jadro Koper | |
214028 | 20.06.2021 | MS IFCA YOUTH SLALOM WORLD CHAMPIONSHIP | Fus-24ms | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
214029 | 20.06.2021 | IFCA JUNIOR SLALOM WORLD CHAMPIONSHIP | Fus-24ms | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
214030 | 19.06.2021 | Euro Cup 2021 | Tor-4iz | Bodensee - Rakousko | YC Rheindelta | |
214031 | 12.06.2021 | Supercup HUN IQ-Foil woman - U17 | Fun-4iz | Balaton | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
214032 | 12.06.2021 | Supercup HUN IQ-Foil woman | Fun-4iz | Balaton | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
214033 | 25.06.2021 | A-Class Italian Championship 2021 | OT-12mm | Riccione | Associazione Sportiva Dilettantistica 151 RICCIONE H2O SPORT | |
214034 | 24.06.2021 | OPTIMIST D'ARGENTO | Q-8iz | Lake Garda | Circolo Vela Torbole | |
214035 | 26.06.2021 | 2021 Radial Youth European Championships & Open Eu | Lar-18me | Kastela | Eurilca | |
214036 | 07.07.2021 | Kitefoil World Series | Kit-10iz | Gizzeria, Itálie | Circolo Velico | |
214037 | 15.07.2021 | Kinder Joy of moving Puchar Trenerów | Q-8iz | Gdynia | Polski Zwiazek Zeglarski | |
214038 | 12.07.2021 | TORBOLE WINDSURFING WEEK – 2° TAPPA CAMPIONATO NAZ | IQF-10iz | Lake Garda | Circolo surf Torbole | |
214039 | 08.07.2021 | Europa cup Warnemunde | Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz | Warnemunde | EurILCA | |
214040 | 06.07.2021 | Vector Sails Cup / LOTOS Nord Cup Gdańsk 2021 | Q-8iz,Bic-8iz | Gdańsk - Górki Zachodnie | YC Gdańsk | |
214041 | 03.07.2021 | Puchar Miasta Gdynia | Las-8iz,Lar-8iz,L47-8iz | Gdynia | Gdynia sailing days | |
214042 | 03.07.2021 | Finnduel, LM von Salzburg | Fin-8iz | Wolfgangsee, St.Gilgen | UYCWg | |
214043 | 28.06.2021 | Lotos Nord Cup Gdaňsk | Las-8iz | Gorki Zachodne, Polsko | Lotos Nord Cup | |
214044 | 25.06.2021 | One Hour Classic - slalom fin | Fus-8iz | Lago di Garda | Circle Surf Torbole | |
214045 | 25.06.2021 | One Hour Classic - slalom foil | Fun-8iz | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
214046 | 11.06.2021 | Puchar Prezydenta Sopotu | Kit-7iz | Sopoty, Polsko | Sopocki Klub Żeglarski | |
214047 | 05.06.2021 | CAMPIONATOITALIANOKITEFOIL | Kit-12mm | Lago di Garda | Univela Sailing | |
214048 | 23.05.2021 | Selezione zonale | Lar-7iz | Acquafresca | Acquafresca sport center | |
214049 | 14.05.2021 | Italia cup | Lar-10iz | Marina di Campo | Marina di Campo | |
214050 | 13.05.2021 | Puchar YKP Gdynia | Q-7iz | Gdynia | YKP Gdynia | |
214051 | 30.04.2021 | Spring cup | Lar-2iz | Torbole | Circolo vela Torbole | |
214052 | 19.04.2021 | 2021 ILCA Vilamoura European Continental Qualifica | Lar-10iz,Las-10iz | Vilamoura | Vilamoura | |
214053 | 19.03.2021 | Italia Cup Formia | Lar-10iz,Las-10iz | Formia | Associazione italiana classe Laser | |
214054 | 16.07.2021 | THE Olympic Week II. | Fin-8iz | Balaton Tihany Maďarsko | Tihanyi Hajós Egylet | |
214055 | 12.07.2021 | Formula Kite U19 Individual Worlds | Kit-24ms | Hang Loose Beach Gizzeria Italy | Circolo Velico Hang Loose | |
214056 | 12.07.2021 | Torbole Windsurfing Week , T 293 – slalom U17 boys | Bis-8iz | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
214057 | 12.07.2021 | Torbole Windsurfing Week, T 293 – slalom U15 girls | Bis-8iz | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
214058 | 12.07.2021 | Torbole Windsurfing Week , T 293 Plus – slalom | Bis-4iz | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
214059 | 12.07.2021 | Torbole Windsurfing Week, T 293 – slalom U17girls | Bis-8iz | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
214060 | 11.06.2021 | 2021 Under 21 European Championships & Open Europe | Lar-24ms | TIVAT | LUSTICA BAY | |
214061 | 15.07.2021 | CAMPIONATI NAZIONALI ITALIA T293 PLUS | Bic-12mm | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
214062 | 15.07.2021 | CAMPIONATI NAZIONALI ITALIA T293 U15 | Bic-12mm | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
214063 | 15.07.2021 | CAMPIONATI NAZIONALI ITALIA T293 U17 | Bic-12mm | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
214064 | 13.07.2021 | Torbole Windsurfing Week , Long distance U17 | Bic-4iz | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
214065 | 13.07.2021 | Torbole Windsurfing Week , Long distance U15 | Bic-4iz | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
214066 | 13.07.2021 | Torbole Windsurfing Week , Long distance T293+ | Bic-4iz | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
214067 | 26.06.2021 | 2021 RADIAL YOUTH EUROPEAN CHAMPIONSHIPS | Lar-18me | Kastela | Eurilca | |
214068 | 22.03.2021 | Lanzarote International Regatta | 49r-8iz | Lanzarote, Kanárské ostrovy | Marina Rubicón | |
214069 | 13.07.2021 | Puchar PSKL | L47-8iz,Lar-8iz,Las-8iz | Puck | Polskie Stowarzyszenie Klasy Laser | |
214070 | 24.07.2021 | Finn SP, Helmuth Gubi-Cup | Fin-7iz | Mondsee Rakousko | UYC Mondsee | |
214071 | 28.05.2021 | Laser Europa Cup Slovenia 2021 Women | Lar-7iz, L47-4iz | Koper | JK Jadro Koper | |
214072 | 26.07.2021 | MS iQFoil Junior & Youth women U19 | IQF-24ms | Campione, Garda ITA | Campione univela sailing | |
214073 | 26.07.2021 | MS iQFoil Junior & Youth men U19 | IQF-24ms | Campione, Garda ITA | Campione univela sailing | |
214074 | 23.07.2021 | 132. Travemünder Woche 2021 | RsF-24msj, L47-18mej | Travemünde | Lübecker Yacht-Club e.V. Spolupořadatel | |
214075 | 20.07.2021 | Mistrovství Evropy Tornád 2021 | Tor-24me | Forgensee - GER | SCFF Fussen | |
214076 | 17.07.2021 | Alpen Cup 2021 | Tor-1iz | Forgensee - GER | SCFF Fussen | |
214077 | 26.07.2021 | MS iQFoil Junior U17 girls | IQF-24ms | Campione, Garda ITA | Campione univela sailing | |
214078 | 26.07.2021 | MS iQFoil Junior U17 boys | IQF-24ms | Campione, Garda ITA | Campione univela sailing | |
214079 | 30.07.2021 | Mistrovství Rakouska Tornád 2021 | Tor-12mm | Maurach - Achensee | SCTWV Achensee | |
214080 | 20.06.2021 | Mistrovství Evropy třídy Optimist | Q-24me | El Puerto de Santa Maria, Spain | IODA | |
214082 | 06.08.2021 | Ora cup ORA 2021 - Juniores | Q-8iz | Garda | Circolo Vela Arco | |
214083 | 31.07.2021 | RS AERO EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2021 | RsA-24me | Fraglia Vela Malcesine | Fraglia Vela Malcesine | |
214084 | 30.07.2021 | Mistrovství Světa | Cad-36ms | Riva del Garda | Fraglia della Vela Riva | |
214085 | 29.07.2021 | Mezinárodní mistrovství Německa | Fd-12mm | Steinhude meer | baltische-segler-vereinigung.de | |
214086 | 06.08.2021 | Ora cup ORA 2021 - Cadeti | Q-8iz | Garda | Circolo Vela Arco | |
214087 | 10.08.2021 | Trofeo Simone Lombardi | QSZ-8iz,QMZ-8iz | Garda | Fraglia Vela Malcesine | |
214088 | 02.08.2021 | RS500 Words 2021 | Rs5-36ms | Colico, Italy | Per Sport ssd - GEAS NBC asd | |
214089 | 30.06.2021 | Optimist World Championship 2021 | Q-36ms | Garda | Fraglia vela Riva | |
214090 | 06.08.2021 | MISTRZOSTWA POLSKI, PUCHAR STAROSTY DRAWSKIEGO | Q-12mm | Złocieniec | UKS Szkwał Złocieniec | |
214091 | 11.08.2021 | WASZP Slalom European Championship | Was-18me | Lago di Garda | C.V. Arco | |
214092 | 12.08.2021 | WASZP European Games | Was-24me | Lago di Garda | C.V. Arco | |
214093 | 11.06.2021 | 2021 AUSTRIAN CHAMPIONSHIP AND FALKENSTEINTROPHY | Sta-12mm | Wolfgangsee Rakousko | UYCW Wolfgangsee Rakousko | |
214094 | 11.06.2021 | 2021 AUSTRIAN CHAMPIONSHIP AND FALKENSTEINTROPHY | Sta-12mm | Wolfgangsee Rakousko | UYCW Wolfgangsee Rakousko | |
214095 | 16.08.2021 | Europa cup Dziwnow Poland | Las-15iz,Lar-8iz,L47-8iz | Dziwnow | EurILCA | |
214096 | 17.08.2021 | 2021 470 & 420 Class Eastern Europe Championship | 420-24me | Gizycko | Gizycka Grupa Regatowa | |
214097 | 16.08.2021 | iQFOiL World Championships 2021 women | IQF-36ms | Silvaplana. Svýcarsko | IQfoil class | |
214098 | 16.08.2021 | iQFOiL World Championships 2021 men | IQF-36ms | Silvaplana. Svýcarsko | IQfoil class | |
214099 | 15.08.2021 | EUROSAF European Pirat Championship | Pir-24me | Marina Fallenbach, Lake Lucerne Pořadatel | Regattaverein Brunnen | |
214101 | 23.07.2021 | Internationale Österreichische Meisterschaft Pirat | Pir-12mm | Ebensee am Traunsee | Segelclub Ebensee | |
214102 | 20.08.2021 | ILCA Under-21 World Championships 2021 | Las-24ms,Lar-24ms | Gdynia | Marina Gdynia | |
214103 | 21.08.2021 | ME Techno 293 - U17 dívky | Bic-18me | Tallin, Estonsko | Estonian Windsurfing Association | |
214104 | 21.08.2021 | ME Techno 293 - U17 kluci | Bic-18me | Tallin, Estonsko | Estonian Windsurfing Association | |
214105 | 21.08.2021 | ME Techno 293 - U15 kluci | Bic-18me | Tallin, Estonsko | Estonian Windsurfing Association | |
214106 | 21.08.2021 | ME Techno 293 - U15 dívky | Bic-18me | Tallin, Estonsko | Estonian Windsurfing Association | |
214107 | 21.08.2021 | ME Techno 293 Plus men | Bic-18me | Tallin, Estonsko | Estonian Windsurfing Association | |
214108 | 25.08.2021 | Zhik 29er World Championship | 29er-36ms | Valencie | RCNV | |
214109 | 27.08.2021 | Otevřené Mistrovství Holandska A-Class 2021 | OT-12mm | Hellevoiletsluis | Hellecat | |
214110 | 27.08.2021 | Campionato italiano open classe Europa | Evr-12mm | Itálie | Società Nautica Laguna | |
214111 | 20.08.2021 | Mistrovství Polska A-Class 2021 | OT-12mm | Sopot | UKS Navigo | |
214112 | 04.08.2021 | Nordic 29er Meeting 2021 Open and Junior Champion | 29r-12mm | Aarhus, Dánsko | Aarhus Sejlklub | |
214113 | 26.07.2021 | Mistrovství Světa U19 | Lar-24ms | Arco | Ilca | |
214114 | 16.08.2021 | Raceboard world championship | Rac-36ms | Riga, LAT | 360, IWA | |
214115 | 23.07.2021 | Tokyo 2020 Olympic Games | Rsx-100oh | Tokyo, JPN | MOV | |
214116 | 21.04.2021 | RS:X World Championship | Rsx-75ms | Cadiz, ESP | FAV | |
214117 | 07.03.2021 | RS:X European Championship | Rsx-50me | Vilamoura, POR | Prow Group | |
214118 | 20.05.2021 | COPA DE ESPANA - A DE WINDSURF 2021 | IQF-7iz | Cadiz, ESP | FAV | |
214119 | 25.02.2021 | XVI ANDALUSIAN OLYMPIC WEEK 2021 | IQF-8iz | Cadiz, ESP | FAV | |
214120 | 04.09.2021 | Puchar Beskidów INTERPUCHAR | Q-8iz,Lar-7iz,L47-8iz | Poland,Zarzeczu ul. Żeglarska 5 | KLUB ŻEGLARSKI PERKOZ ZARZECZE | |
214121 | 04.09.2021 | CECC GER Waffelregatta | Cad-8iz | Zeuthener See | Segelclub Zeuthen e. V. | |
214122 | 01.09.2021 | CAMPIONAT ESPANYA CLASSES OLIMPIQUES | Las-12mm,Lar-12mm | Barcelona | Federació Catalana de Vela | |
214123 | 20.06.2021 | Mistrovství Evropy třídy Optimist | Q-24me | Cadiz | Bahía de Cadiz Espana | |
214124 | 06.09.2021 | 2021 iQFOiL ME holky U19 | IQF-18me | Bol, Brač, Chorvatsko | IQfoil class | |
214125 | 06.09.2021 | iQFOiL Youth & Junior ME kluci U17 | IQF-18me | Bol, Brač, Chorvatsko | IQfoil class | |
214126 | 06.09.2021 | iQFOiL Youth & Junior ME holky U17 | IQF-18me | Bol, Brač, Chorvatsko | IQfoil class | |
214127 | 04.09.2021 | Mistrovství Tyrolska - Pohár EUROSAF | T24-7iz | Achensee | Segelclub TWV Achensee | |
214128 | 20.08.2021 | Mezinárodní Mistrovství Rakouska - Pohár EUROSAF | T24-12mm | Traunsee | Union Yacht Club Traunsee | |
214129 | 17.07.2021 | German Open | T24-12mm | Berlin - Wannsee | VSAW - Berlín | |
214130 | 24.07.2021 | Tegel Trophy | T24-7iz | Berlin - Tegelersee | Joersfelder Segel Club | |
214131 | 06.09.2021 | FORMULA KITE INDIVIDUAL EUROPEAN CHAMPIONSHIP 2021 | Kit-24me | Plage du Prévost | Association KWM-FFV | |
214132 | 01.09.2021 | D-one Europeans | De1-24me | Wolfgangsee | UYC Wolfgangsee | |
214133 | 01.09.2021 | Moth World Championship 2021 | OT-36ms | Lago di Garda | Malcesine | |
214134 | 17.09.2021 | MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ POLSKA - MMPSKO | Q-12mm | Dziwnow, Polsko | Polish Optimist Dinghy Association (PSKO) a KSW BALTIC | |
214135 | 16.09.2021 | Mezinárodní Mistrovství Německa | T24-12mm | Prien am Chiemsee | SCPC | |
214136 | 13.09.2021 | IT regatta 2021 | Nj-4iz | Marina Kaštela - Chorvatsko | YFA | |
214137 | 11.09.2021 | 2021 FIREBALL EUROPEANS | Fb-24me | Italy, Piombino | Fireball International | |
214138 | 07.09.2021 | Finn Masters European Championship 2021 | Fin-18me | Balaton Tihany Maďarsko | Tihanyi Hajós Egylet | |
214139 | 30.08.2021 | Erste premier trophy 2021 podzimní | Nj-4iz | Hramina - Murter | YFA | |
214140 | 18.09.2021 | Skiffweekend 2021 | 49r-4iz | Wolfgangsee - St. Gilgen | UYC Wolfgangsee | |
214141 | 04.09.2021 | MS | Fd-36ms | Altea Španělsko | IFDCO a CNA Altea | |
214142 | 23.09.2021 | CAMPIONATO ITALIANO CLASSI OLIMPICHE | IQF-12mm | Torbola, Lake Garda | Garda Trentino Vela | |
214143 | 23.09.2021 | Europa Cup & ILCA Hungarian Championship 2021 | Las-8iz, Lar-8iz,L47-8iz,Las-12mm,Lar-12mm,L47-12mm | Balatonfüred | Balatonfüredi Yacht Club | |
214144 | 23.09.2021 | CICO | Lar-8iz | Riva del Garda | FIV | |
214145 | 28.08.2021 | Finn Trophy Attersee | Fin-8iz | Attersee | UYCAs | |
214146 | 02.09.2021 | FINN DINGHY ORSZÁGOS BAJNOKSÁG | Fin-12mm | BALATONFÜRED | MVM Sportegyesület | |
214147 | 18.09.2021 | IFCA SLALOM EUROPEANS - Girls | Fus-24me | Neusiedler see (AUT) | IFCA | |
214148 | 18.09.2021 | IFCA SLALOM EUROPEANS - Junior boys | Fus-24me | Neusiedler see (AUT) | IFCA | |
214149 | 18.09.2021 | IFCA SLALOM EUROPEANS - Youth men | Fus-24me | Neusiedler see (AUT) | IFCA | |
214150 | 25.09.2021 | Stavebni regatta 2020 | Ńj-4iz | Chorvatsko - Biograd | Yachting Holidays | |
214151 | 01.10.2021 | Internationale Deutsche Jugendmeisterschaft der Ca | Cad-12mm | Ruppiner See | Regatta-Segler-Neuruppin e.V. | |
214152 | 30.09.2021 | GUL Fireball UK National Championships | Fb-12mm | Hayling Island | Hayling Island Sailing Club | |
214153 | 01.10.2021 | International Finn cup 2021 - Menoni Trophy | Fin-8iz | Garda, Malcesine | Fraglia Vela Malcesine | |
214154 | 02.10.2021 | Chiemsee Insel-Marathon | Rac-8iz | Chiemsee | Regattasurfclub Chiemsee | |
214155 | 30.09.2021 | 29er Eurocup | 29r-8iz | Csopak, Hungary | Kereked Sailing Club | |
214156 | 26.09.2021 | Mistrovství světa Tornád 2021 | Tor-36ms | Thessaloniki - GRE | Nautical Club | |
214157 | 01.05.2021 | 29er Easter Regatta 2021 | 29r-8iz | Circolo Vela Arco, Itálie | Circolo Vela Arco A.s.d. | |
214158 | 25.09.2021 | Jesenná regata | 29r-7iz | Gabčíkovo, Slovensko | Tatran | |
214159 | 04.10.2021 | ME senior | Las-50me,Lar-50me | Varna | EurILCA | |
214160 | 02.10.2021 | Hansa World Championship 2021 | OT-36ms | Palermo, Itálie | Federazione Italiana Vela – Classe Hansa Italia. Spolupořadatel | |
214161 | 18.09.2021 | ONK RS500 en Aero 2021 | Rs5-12mm | the Grevelingen off Bruinisse (Netherlands) | Zeilclub Kurenpolder (ZCK) and Aquavitesse | |
214162 | 30.09.2021 | Mistrovství Maďarska 29er | 29r-12mm | Csopak, Maďarsko | Kereked Sailing Club | |
214163 | 09.10.2021 | Ankerlaterne Open German Nationals der RS | Rs5-12mm | Steinhuder Meer Germany | Baltische Segler-Vereinigung e.V. (BSV) | |
214164 | 18.09.2021 | Campeonato Ibérico de ILCA TROFEO CONCELLO DE VIG | Las-4iz | Vigo ESP | R.C.N.Vigo | |
214164 | 18.09.2021 | Campeonato Ibérico de ILCA TROFEO CONCELLO DE VIG | Las-4iz | Vigo ESP | R.C.N.Vigo | |
214165 | 02.10.2021 | ILCA 6 Men European Championship 2021 | Lar-18me | Varna | EurILCA | |
214166 | 04.09.2021 | Puchar Beskidów INTERPUCHAR | Q-8iz,Lar-8iz,L47-8iz | Ziwiec | UKS Wiking | |
214167 | 11.10.2021 | 2021 Formula Kite World Championships | Kit-36ms | Torregrande Oristano Italy | asd Eolo Beach Sports | |
214168 | 17.10.2021 | BIOR Country Cup 2021 | Q-7iz | Bodrum, Turecko | B.B.Bodrum Sailing Club | |
214169 | 13.10.2021 | Bodrum International Optimist Regatta | Q-8iz | Bodrum, Turecko | B.B.Bodrum Sailing Club | |
214170 | 22.10.2021 | Antwerp City cup - Mezinárodní Mistrovství Belgie | T24-12mm | Antwerpy - Galgenweel | RYCB | |
214171 | 16.10.2021 | Saar-Lor-Lux Regatta , Mistrovství Sárska | T24-8iz | Bostalsee | YCSB | |
214172 | 08.10.2021 | Berlin Cup 2021 - EUROSAF Pohár | T24-7iz | Berlin Müggelsee | YCBG | |
214173 | 24.09.2021 | Trofeo Univela A-Cat - Class A-Cat Foil 2021 | OT-8iz | Campione Garda | Campione Univela | |
214174 | 26.06.2021 | Dunaj regata (SK) | 420-7iz | Gabčíkovo | Dynamo Bratislava | |
214175 | 23.10.2021 | zhik 29er european championship | 29r-24me | Riva del Garda | Fraglia Vela Riva | |
214176 | 07.09.2021 | melges 24 european championship | OT-24me | Marina Portoroz | Yacht Club Marina Portoroz | |
214177 | 23.10.2021 | T293 WORLD CHAMPIONSHIPS- U17 Boys | Bic-24ms | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
214178 | 23.10.2021 | T293 WORLD CHAMPIONSHIPS- U17 Girls | Bic-24ms | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
214179 | 23.10.2021 | T293 WORLD CHAMPIONSHIPS- U15 Boys | Bic-24ms | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
214180 | 23.10.2021 | T293 WORLD CHAMPIONSHIPS- U15 Girls | Bic-24ms | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
214181 | 23.10.2021 | T293 WORLD CHAMPIONSHIPS- U13 | Bic-24ms | Lago di Garda | Circolo Surf Torbole | |
214182 | 30.10.2021 | Halloween Cup | QSZ-8iz,QMZ-8iz | Lago do Garda | Circolo Vela Torbole | |
214183 | 01.10.2021 | Bavarian Masters | Rac-7iz | Chiemsee | Regattasurfclub Chiemsee | |
214184 | 06.10.2021 | KiteFoil World Series Cagliari | Kit-8iz | Cagliari, Italy | IKA | |
214185 | 08.10.2021 | Audi optimist | Q-8iz | Balaton, Maďarsko, Alsoors | BYC 1912 | |
214186 | 27.10.2021 | Palma Vela | Orc-7iz | Palma di Mallorka | Real Club Nautico di Palma | |
214187 | 25.09.2021 | Para World Championship 2021 | T24-75ms | Warnemünde | Warnemünder Segel-Club e.V. Wassersportverein Baldeney 1919 | |
214188 | 06.02.2021 | Corona-Cup Virtual Regatta 2.4mR | T24-7iz | Berlin | JSC Berlin | |
214189 | 26.03.2021 | Otvoreno Prvenstvo Hrvatske | Las-12mm | Split | JK Mornar | |
214190 | 25.09.2021 | Patras Kitefoil & TwinTip Race Event | Kit-12mm | Patras, Greece | Athletic Sailing Association of Rio IASON | |
214191 | 05.11.2021 | Croatian ORC D-Marin National Championship | Orc-12mm | Šibenik, Chorvatsko | D-Marin | |
214192 | 26.02.2021 | TROFEO CÉSAR MANRIQUE - NAVIERA ARMAS – TRASMEDITE | Q-8iz | Arrecife, Lanzarote, Španělsko | REAL CLUB NAUTICO ARRECIFE | |
214193 | 30.04.2021 | 1° Tappa Trofeo Optimist Italia Kinder Joy of Movi | Q-2iz | Campione del Garda - Univela | FIV - Optimist Italia | |
214194 | 01.10.2021 | Croatian Open national Flying Championship | Fd-12mm | Pula | Yacht Club Vega | |
214195 | 15.10.2021 | Portorož Cup 2021 | Fb-7iz | Portorož, Slovinsko | Jadralni Klub Pirat Portorož | |
214196 | 22.10.2021 | 2021 IQFoil Europeans Championships | IQF-24me | Marseille, France | IQfoil class | |
214197 | 12.11.2021 | 18 REGATA JABUKA | Orc-8iz | Vodice, Chorvatsko Pořadatel | JK TIJAT VODICE | |
214198 | 30.10.2021 | Trogirska regata | Kaj-4iz | Chorvatsko | Visit trogir | |
214199 | 11.09.2021 | Puchar Opti 2021 | Q-7iz | Gdynia | Opti CWM Gdynia | |
214201 | 02.12.2021 | 30th St. Nicolas cup | L47-8iz,Lar-8iz,Q-8iz | Pula, Chorvatsko | YC Vega Pula | |
214202 | 07.10.2021 | Finał Pucharu Polski Klasy Laser Energa | L47-8iz,Lar-8iz | Giżycko | Giżycka Grupa Regatowa | |
214203 | 04.09.2021 | Puchar Beskidów INTERPUCHAR | L47-8iz,Lar-7iz | Ośrodek Żeglarski „PERKOZ” | Uczniowski Klub Sportowy „WIKING” | |
214204 | 28.08.2021 | MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH | L47-12mm | Puck | Polski Związek Żeglarski | |
214205 | 26.06.2021 | IX Regaty Kacper Sailor | L47-7iz | Poraj, Polska | Stowarzyszenie Yacht Club Zefir Drakkar | |
214206 | 01.12.2021 | MS senior ILCA | Lar-75ms | Al Mussanah | Ilca worlds | |
214207 | 11.12.2021 | Youth Sailing World Championships 2021 - BOYS | Bic-24ms,Lar-24ms,29r-24ms,Kit-24ms | Omán | OMA - Oman | |
214208 | 11.12.2021 | YOUTH SAILING WORLD CHAMPIONSHIPS 2021 - GIRLS | Bic-24ms,Lar-24ms | Omán | OMA - Oman | |
214209 | 08.08.2021 | Rolex Fastnet Race 2021 | Nj-8iz | Francie, Anglie | RORC Racing | |
214210 | 22.10.2021 | IQ Foil European Championship | IQF-24me | Marseille, FRA | FFVoile | |
214211 | 08.10.2021 | Finn World Masters 2021 | Fin-24ms | Mar Menor, španělsko | FVRM | |
214212 | 16.10.2021 | Kornati cup 2021 | Orc-4iz | Muster Chorvatsko | Jedriličarsky klub KUN | |
214213 | 30.11.2021 | KiteFoil World Series Act5 - Gran Canaria - | Kit-7iz | Gran Canaria, Playa de las Burras | Club Deportivo Canakite Experiences | |
214214 | 16.09.2021 | 2021 KiteFoil World Series Act 2 - Traunsee | Kit-8iz | Traunsee, Rakousko | PROFS, Segelclub Ebensee | |
214215 | 11.10.2021 | 2021 Formula Kite World Championships - woman | Kit-36ms | Torregrande Oristano Italy | asd Eolo Beach Sports | |
214216 | 03.11.2021 | 2021 ILCA Standard Men's World Championship | Las-75ms | Barcelona, Spain | Vela Catalana Federació (Host) and the International Laser C | |
214217 | 10.10.2021 | Barcolana | Nj-8iz | Trieste | ITA - Italy | |
214218 | 26.10.2021 | Rolex Middle Sea Race | Nj-8iz | Malta | Rolex | |
214219 | 03.10.2021 | 50. Trofeo Bernetti classi Open | Nj-8iz | ITA | ITA | |
214220 | 15.10.2021 | Venice Hospitality Challenge 2021 | Nj-7iz | Venezia | ITA - Italy | |
217001 | 16.04.2021 | ČP Slalom I.
závod zrušen - COVID-19 |
Bis-7P,Fus-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
217002 | 23.04.2021 | ČP Slalom II.
závod zrušen - COVID-19 |
Bis-7P,Fus-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
217003 | 28.05.2021 | ČP Fun - course + slalom | Fun-7P,Fus-7P | Nechranice | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
217004 | 04.06.2021 | ČP Slalom IV. | Bis-7P,Fus-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
217005 | 18.06.2021 | ČP Slalom V. | Bis-7P,Fus-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
217006 | 28.06.2021 | Slalom camp + ČP Slalom VI. | Bis-7P,Fus-7P,Fus-7P | Polsko | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
217007 | 19.07.2021 | INTEGRA 2021 Czech Slalom Championship | Fus-8mz | Viganj | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
217008 | 14.08.2021 | Laser Grand Prix | Lar-7P,Las-7P | Wolfgangsee | Asociace lodní třídy Laser, z. s. | |
217009 | 19.09.2021 | 9. Offshore Cup ČANY | NJ-7P | Německo - Balt | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
217010 | 25.09.2021 | Pohár Euroregionu Nisa
ZÁVOD ZRUŠEN - rozhodnutí ČWA |
Fun-7P,Bic-3C,Rac-3C | Bersdorfer See | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
217011 | 08.10.2021 | ČP Slalom VII. | Bis-7P,Fus-7P | Nové Mlýny | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
217012 | 09.10.2021 | 25. Česká námořní rallye | NJ-12mr,NJ-7P,OT-7P | Chorvatsko - Murter | TPS Centrum s.r.o. | |
217013 | 12.11.2021 | 19. Jabuka | NJ-7P,NJ-8iz | Chorvatsko | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
217014 | 12.06.2021 | ICZ RODOP liga I. | Lig-7P | Máchovo jezero | Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s. | |
217015 | 08.05.2021 | Supercup SVK
závod zrušen - COVID-19 |
Bic-7P | SVK | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
217016 | 12.06.2021 | Supercup HUN | Bic-7P | HUN | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
217017 | 13.08.2021 | ICZ RODOP liga III. | Lig-7P | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
217018 | 23.10.2021 | HENEKEN CUP 2021
Lodě First 45 + First 35 |
Nj-12mm | Kaštela Gomilica - Chorvatsko | SVK - Slovak Republic | |
217019 | 07.08.2021 | ICZ RODOP liga II.
nově vložený závod jako náhrada za zrušený závod CTL 21-2102 |
Lig-7P | Lipno - Lipno nad Vltavou | Melges 24 z.s. | |
217020 | 19.07.2021 | INTEGRA 2021 Czech Slalom Championship | Fus-12mr,Bis-7P | Viganj | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
217021 | 09.10.2021 | Mistrovství ČR - FUN
Přesunuté MČR z CTL 211622, které se z povětrnostních důvodů neodjelo |
Fun-12mr | Rozkoš | Česká windsurfingová asociace - ČWA z.s. | |
219901 | 13.02.2021 | Školení rozhodčích - KSJ21 | Ro,ARo | Brněnská přehrada | KSJ Jmk, z.s. | |
219902 | 06.03.2021 | Školení národních rozhodčích | R1,J1,U1 | MS Teams | Komise rozhodčích | |
219903 | 19.09.2021 | Školení HZS | HZS | Lipno - Černá v Pošumaví | Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s. | |
219904 | 21.08.2021 | Školení rozhodčích | NRO,NJ | Nové Mlýny | Komise rozhodčích | |
219905 | 26.08.2021 | Školení rozhodčích | NRO,NJ | Nové Mlýny | Komise rozhodčích | |
219906 | 29.10.2021 | Školení rozhodčích - UMPIRE
praktické školení včetně semináře |
U | Vltava - Praha | Komise rozhodčích | |
219907 | 05.11.2021 | Školení rozhodčích UMPIRE_2.část | U | Vltava - Praha | Komise rozhodčích | |
219908 | 16.10.2021 | Školení HZS | HZS | Seč | Yachtclub Pardubice, z.s. | |
219909 | 31.12.2021 | Sportovní plavby ČANY | NJ-1 | . | Česká asociace námořního yachtingu, z.s. | |
219988 | 29.11.2021 | pokus | IQF-7iz | ccc | cxcc | |
219999 | 22.05.2021 | Test
TESTOVACÍ ZÁVOD |
Fin-1 | Vltava - Praha | YACHT CLUB SaS, z.s. |