Windy point regatta

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 211122
Datum závodu 25.06.2021
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel YC Lískovec, z.s.
Zúčastněné třídy RS700-12mr, RS Aero-7P, RS Vareo-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0120 Hájek Milan 1968
1
1
2
3*
4
16275
2
1702-0061 Kotek Michal
3
2
6*
1
6
12663
3
1134-0017 Plhoň Adam 1982
2
5*
3
2
7
10550
4
1130-0695 Brabec Václav 1998
4
4
1
10*
9
9051
5
7040-0197 Štantejský Jan
5
8*
4
7
16
7888
6
1702-0062 Kotek Kamil
6
9*
7
5
18
6937
7
1401-0419 Šnajdr Milan
11*
6
8
6
20
6134
8
1702-0185 Lassig Jiří
8
3
11
13*
22
5438
9
1305-0420 Vastl Tomáš
7
7
9*
9
23
4824
10
1130-0233 Dudák Marek
10
11*
10
4
24
4275
11
1149-0005 Bartoš Richard 1969
12*
12
5
11
28
3779
12
1130-1746 Houšková Klára
9
10
15*
12
31
3325
13
2101-0650 Ott Adam
13
15
DNF*
8
36
2908
14
1149-0001 Kuthan Jiří 1973
16*
14
12
15
41
2522
15
1101-0351 Smrčka Jiří
14
16*
13
14
41
2162
16
1901-0439 Dlouhý Radek
15
13
14
16*
42
1826
17
1203-0496 Tichý Jonáš
17*
17
16
17
50
1510
18
1203-0610 Spurný Kryštof
18*
18
17
18
53
1212
19
2103-0678 Hakl David
DNC*
DNC
DNC
DNC
60
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1130-0169 Guryča Daniel
1*
1
1
1
3
6154
2
1607-0302 Bryx Petr
2
2
2
DNC*
6
4047
3
1607-0301 Mrázová Sylvia
3
5*
3
2
8
2814
4
7040-0220 Hrubý Jan
4*
3
4
3
10
1940
5
9999-0029 Buřil Miloš
5*
4
5
4
13
1261
6
1149-0002 Kuthan Jiří
DNF*
DNC
DNC
DNC
24
707
6
9999-0025 Brožová Monika
DNC*
DNC
DNC
DNC
24
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0342 Sláma Ivo
12*
1
3
2
6
9494
2
2103-0804 Daněk Jan
1
2
5*
4
7
7387
3
2103-0874 Kubeš Fedor
3
3
6*
3
9
6154
4
2103-0207 Pavlík Jiří
4
5
8*
1
10
5279
5
2101-0281 Marečková Renata
7*
6
2
7
15
4601
6
2103-0399 Janáček Martin
8
12*
4
6
18
4047
7
2103-0383 Janáček Petr
5
8
9*
5
18
3578
8
1130-1177 Chudoba Stanislav
11
7
1
14*
19
3172
9
2103-0221 Fanta Miroslav
2
11*
7
10
19
2814
10
2103-0847 Keprda Jan
6
4
10
15*
20
2494
11
2103-0727 Labuda Ondřej
10
9
14*
9
28
2204
12
2103-0788 Pavlovská Alexandra
9
10
11*
11
30
1940
13
2103-0952 Dojmazov Petr
15*
15
12
8
35
1696
14
2103-0908 Filip Miroslav
14
16*
13
12
39
1471
15
2103-0873 Knetig Jindřich
13
13
15*
13
39
1261
16
2103-1001 Bureš Zdeněk
17*
14
16
16
46
1065
17
2103-0658 Ach-Hübner Otakar
16
17*
17
17
50
881
18
2103-1029 Kudrna Jan
18*
18
18
18
54
707
19
1130-1176 Stoklásek Petr
DNC*
DNC
DNC
DNC
60
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ