Modrá vlajka Máchova jezera

 Stáhnout výsledky jako XLS

přesun koef. Pir-7P ze závodu 211706

CTL 211715
Datum závodu 04.09.2021
Dní 2
Místo konání Máchovo jezero
Pořadatel Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
Zúčastněné třídy Pirát-7P, Star-7P, Evropa-3C, Pirát-3C, Evropa-2, Pirát-2, Optimist-1
Poznámka přesun koef. Pir-7P ze závodu 211706

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1301-0074 Sivý Josef
1
1
1
3
7387
1301-0094 Sivý Dalibor
3
7387
2
1701-0196 Richter Zdeněk
2
4
2
8
5279
1701-0367 Janeček Adam
8
5279
3
1702-0049 Moudrý Miroslav
3
2
3
8
4047
1701-0135 Moucha Pavel
8
4047
4
1301-0212 Němec Jiří
5
3
4
12
3172
1203-0450 Čermák Josef
12
3172
5
1701-0363 Vinterlíková Karolína
4
6
5
15
2494
1701-0336 Novák Adam
15
2494
6
1206-0094 Svoboda Petr 1969
6
5
6
17
1940
1206-0346 Bulušek Jiří
17
1940
7
1203-0169 Čermák Josef
8
7
7
22
1471
1203-0224 Seibt Miloš
22
1471
8
1206-0321 Svoboda Pavel
7
8
8
23
1065
1206-0338 Pačanda David
23
1065
9
1701-0359 Nevole Antonín
DNF
9
DNC
29
707
1701-0358 Horáčková Tereza
29
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1702-0112 Maier Michael
1
1
1
3
6623
1703-0228 Václavík Jakub
3
6623
2
1703-0132 Kramář Tomáš
2
5
2
9
4515
1702-0232 Zanker Zbyněk
9
4515
3
1702-0204 Deutscher Patrik
6
2
4
12
3283
1703-0230 Fetterle Jiří
12
3283
4
1703-0072 Kramář Petr
7
4
3
14
2408
1607-0163 Záluský Kamil
14
2408
5
1703-0160 Cintl Václav
5
3
6
14
1730
1703-0161 Babický Josef
14
1730
6
1703-0008 Cintl Václav
4
6
5
15
1176
1703-0256 Vít Radek
15
1176
7
1702-0003 Joza Vladimír
3
7
DNC
18
707
1702-0044 Nejedlý Libor
18
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0287 Mlejnek Tomáš
1
4
1
6
3741
2
1701-0122 Kala Roman
3
1
2
6
2838
3
1606-0265 Kršňák Jan
2
2
3
7
2310
4
1701-0222 Háma Martin
5
6
5
16
1935
5
1202-0047 Konopáč Daniel
8
5
4
17
1644
6
1606-0264 Kršňák Jakub
4
3
11
18
1407
7
1606-0289 Medek Pavel
10
8
6
24
1206
8
1601-0126 Brejník Lubomír 1979
7
7
10
24
1032
9
9999-0081 Pokoš Radim
9
9
7
25
879
10
1606-0236 Petrová Kristýna
11
10
8
29
741
11
1606-0194 Soukup Aleš
6
DNC
9
30
617
12
1701-0245 Staněk Jan
DNC
DNC
12
42
504
13
1702-0023 Harcuba Petr
12
DNC
DNC
42
400
14
1601-0013 Košlerová Marie
DNC
DNC
13
43
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ