ICZ RODOP liga III.

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 217017
Datum závodu 13.08.2021
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy Česká jachtařská liga-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1126-0007 Musil Tomáš 1976
1
1
8940
1126-0666 Trčka Martin
1
8940
1126-0078 Bobek Pavel
1
8940
1126-0050 Štantejský Jan
1
8940
1126-0092 Vaďurová Dominika
1
8940
2
1203-0487 Fiala Petr
2
2
6832
1203-0483 Jedličková Michaela
2
6832
1203-0550 Jedlička Jan
2
6832
1203-0423 Bezušková Jana
2
6832
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
2
6832
3
2103-0874 Kubeš Fedor
3
3
5600
2103-0221 Fanta Miroslav
3
5600
2103-0804 Daněk Jan
3
5600
2103-0873 Knetig Jindřich
3
5600
4
1702-0208 Hirnšal Jan
4
4
4725
1702-0185 Lassig Jiří
4
4725
1702-0258 Dvořák Jan
4
4725
1702-0061 Kotek Michal
4
4725
5
2101-0405 Karas Tomáš
5
5
4047
2101-0375 Pospíšil Martin
5
4047
2101-0788 Hakl David
5
4047
2101-0350 Hykrda Jan
5
4047
6
1425-0009 Smetana Radek
6
6
3493
1425-0016 Mertlová Michaela
6
3493
1425-0017 Matoušková Eva
6
3493
1425-0010 Škoda Jan
6
3493
1425-0011 Tomáš Marek
6
3493
7
2404-0369 Bobek Ondřej 1987
7
7
3024
2404-0470 Chmelová Lucie
7
3024
2404-0471 Zgraja Martin
7
3024
2404-0472 Kocour Ladislav
7
3024
8
1145-0068 Vika Tomáš
8
8
2618
1145-0107 Kučera Tomáš
8
2618
1145-0262 Šikner Jiří
8
2618
1145-0031 Plášil Roman
8
2618
9
1130-0004 Bauerová Šárka
9
9
2260
1130-0538 Kokeš Petr
9
2260
1130-1795 Staňková Kateřina
9
2260
1130-0002 Bauer František
9
2260
1130-1794 Kopcová Markéta
9
2260
10
1504-0055 Drahorád Petr
10
10
1940
1504-0301 Černý Matěj
10
1940
1504-0302 Háma Martin
10
1940
1504-0131 Stýblo Petr
10
1940
11
2101-0281 Marečková Renata
11
11
1650
2101-0562 Hykrdová Monika
11
1650
2101-0555 Perničková Lucie
11
1650
2101-0736 Šmídová Pavla
11
1650
2101-0789 Kozelská Markéta
11
1650
12
1130-0697 Brejcha Viktor
12
12
1385
1130-1768 Dumek Petr 1977
12
1385
1130-1717 Culek Jindřich
12
1385
1130-1754 Šanda Radek
12
1385
13
1130-1430 Záluský Tomáš
13
13
1142
1130-1797 Novotný Michal
13
1142
1130-1720 Mikošková Jana
13
1142
1130-1776 Jelínek Stanislav
13
1142
1130-0383 Štrait Martin
13
1142
1130-1434 Krejsa Milan
13
1142
14
1130-0631 Novák David
14
14
917
1130-1654 Nedvědický Alexandr
14
917
1130-0605 Cákoci Marek
14
917
1130-1655 Janovský Tomáš
14
917
15
1130-1599 Kunicová Alena
15
15
707
1130-1583 Fořt Jiří
15
707
1130-1582 Koláčný Rudolf
15
707
1130-0176 Vetíšková Lenka
15
707
1130-0306 Horáček Jiří
15
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ