Štít města Pardubic

 Stáhnout výsledky jako XLS

Koeficient Vau-7P přesunut z CTL 211902

CTL 211905
Datum závodu 07.08.2021
Dní 2
Místo konání Seč
Pořadatel Yachtclub Pardubice
Zúčastněné třídy Vaurien-7P, 29er-3C, Finn-3C, Evropa-2, Optimist-2, RS Aero-2, RS Feva-2
Poznámka Koeficient Vau-7P přesunut z CTL 211902

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1902-0158 Smutek Jan
2*
1
1
2
4
2838
2
1902-0211 Nalezenec Vojtěch
1
2
2
3*
5
1935
3
1901-0380 Prokopec Petr
3
5*
3
1
7
1407
4
1901-0235 Čajčík Karel
4*
4
4
4
12
1032
5
1901-0345 Komárek Zdeněk
5*
3
5
5
13
741
6
1901-0446 Plodek Adam
6*
6
6
6
18
504
7
1906-0005 Balada Michal
7*
7
7
7
21
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1901-0482 Plachý Jonáš
1
2*
1
1
3
1156
2
1901-0481 Mareš Michael
2*
1
2
2
5
554
3
1901-0484 Satranská Zuzana
3*
3
3
3
9
202
4
1901-0510 Veselý Šimon
DNC*
DNC
DNC
DNC
15
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2104-0073 Kubík Michal
1*
1
1
1
3
6154
2104-0145 Kubíková Dana
3
6154
2
2205-0027 Ottová Hana
2
2
2
3*
6
4047
2205-0067 Indrák Jiří
6
4047
3
2106-0241 Vacula Jan
3
3
4*
2
8
2814
7014-0057 Machovská Lucie
8
2814
4
2205-0008 Mlčoch Bronislav
4*
4
3
4
11
1940
1705-0105 Havrda Luboš
11
1940
5
2301-0254 Pokorný Jiří
6*
6
5
5
16
1261
2104-0210 Kubík Martin
16
1261
6
2101-0462 Formánek Jindřich
5
5
6*
6
16
707
7014-0091 Formánková Kateřina
16
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1901-0487 Munzar Jakub
1*
1
1
1
3
1156
1901-0490 Munzarová Monika
3
1156
2
1901-0505 Lefflerová Zuzana
2*
2
2
2
6
554
1901-0504 Leffler Alois
6
554
3
1901-0502 Rohlík Šimon
3*
3
3
3
9
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1607-0302 Bryx Petr
1*
1
1
1
3
1156
2
2103-0415 Šormová Marcela
3*
3
2
2
7
554
3
1607-0301 Mrázová Sylvia
2
2
3*
3
7
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0795 Viščorová Nela
1
1
4*
1
3
2637
2103-0922 Šlechtická Kateřina 2005
3
2637
2
1401-0476 Baštář Ondřej
2
3*
1
2
5
1734
1401-0482 Juha Jan
5
1734
3
1901-0449 Košťálová Bára
3
2
3
6*
8
1206
1901-0465 Košťálová Anna
8
1206
4
7055-0002 Pokorný Jan
4*
4
2
4
10
831
1103-0317 Sušil Jan
10
831
5
1703-0248 Muchová Kateřina
5
5
6*
3
13
541
1703-0269 Svobodová Sára
13
541
6
1902-0198 Dymák Matyáš
6*
6
5
5
16
303
1401-0478 Čechura Ladislav
16
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ