Czech Junior Nationals - part II.

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 212199
Datum závodu 26.08.2021
Dní 4
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy Optimist-12mr
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
1
1
25895
2
1703-0244 Kraus Lukáš
2
2
22282
3
1703-0249 Tomeš Jiří
3
3
20169
4
2101-0725 Dokoupilová Beáta
4
4
18670
5
2116-0011 Štafa Patrick
5
5
17507
6
1703-0236 Burda František
6
6
16557
7
1609-0303 Kříž Jan
7
7
15754
8
9934-0007 Fenech Emily
8
8
15058
9
1130-0853 Valenta Jan
9
9
14444
10
1101-0478 Štolbová Ela
10
10
13895
11
1701-0331 Klíma Ondřej
11
11
13398
12
9934-0008 Azzopardi Jacob
12
12
12945
13
9934-0010 Zahra Thomas
13
13
12528
14
1101-0470 Peterka Tomáš
14
14
12141
15
9901-0069 Babinčák Tomáš
15
15
11782
16
9901-0010 Holešová Livia
16
16
11445
17
2201-0054 Kováč Vladimír
17
17
11129
18
1305-0321 Lojková Karolína
18
18
10832
19
1607-0299 Hrubý David
19
19
10550
20
2201-0039 Krč Lukáš
20
20
10282
21
9901-0019 Kolenčiak Karolína
21
21
10028
22
2101-0756 Čaganová Julie
22
22
9786
23
1130-0981 Valenta Max
23
23
9554
24
1909-0080 Kučerová Michaela
24
24
9332
25
1702-0205 Chlumská Tereza
25
25
9120
26
1902-0197 Dymáková Liliana
26
26
8915
27
1305-0328 Lojka Jakub
27
27
8718
28
1101-0474 Škoda Jan
28
28
8529
29
1504-0132 Cintlová Zuzana
29
29
8346
30
9901-0021 Prokopcova Adela
30
30
8169
31
1101-0507 Skořepová Anna
31
31
7999
32
1101-0572 Štolba Marek
32
32
7833
33
1101-0433 Klíma Jáchym
33
33
7673
34
1604-0276 Záchvěj Filip
34
34
7517
35
1101-0514 Klímová Johana
35
35
7366
36
1101-0526 Zákoucký Václav
36
36
7219
37
1130-1427 Falc Andino Federico Milan
37
37
7076
38
9934-0009 Bonnici Sayon
38
38
6937
39
2201-0053 Kováč Richard
39
39
6802
40
2001-0235 Ptáčková Tereza
40
40
6670
41
1909-0099 Bilerová Rozálie
41
41
6541
42
2203-0243 Valenová Barbora
42
42
6416
43
1609-0312 Podrábská Adéla
43
43
6293
44
2101-0729 Beroun Daniel
44
44
6173
45
1701-0337 Novák Vojtěch
45
45
6056
46
1909-0115 Vondra Vojtěch
46
46
5942
47
1705-0189 Šercl Ondřej
47
47
5830
48
2001-0240 Ptáčková Markéta
48
48
5720
49
2101-0765 Konopík Šimon
49
49
5613
50
1203-0589 Roček Matyáš
50
50
5507
51
1101-0592 Zákoucký Hynek
51
51
5404
52
1909-0061 Flídr Jaromír
52
52
5303
53
1705-0164 Verl Jan
53
53
5204
54
1606-0282 Ráža Matyáš
54
54
5106
55
1901-0482 Plachý Jonáš
55
55
5011
56
1504-0109 Drahorádová Ema
56
56
4917
57
1702-0220 Bernt Bartoloměj
57
57
4824
58
1101-0363 Janota Jonáš
58
58
4734
59
1606-0956 Knorr Petr
59
59
4645
60
1130-1129 Paigerová Nina
60
60
4557
61
1909-0119 Kudláčková Karolína
61
61
4471
62
1705-0165 Verl Vojtěch
62
62
4386
63
2101-0778 Balzerová Mariana
63
63
4303
64
1902-0200 Dymák Jonáš
64
64
4221
65
1702-0225 Čížková Zuzana
65
65
4140
66
2101-0780 Čaganová Sofie
66
66
4060
67
1101-0505 Tomolová Kateřina
67
67
3982
68
2405-0160 Fikáček Jan
68
68
3905
69
2101-0757 Blatecká Veronika
69
69
3829
70
9901-0023 Laca Lukas
70
70
3754
71
1130-1240 Horký Antonín
71
71
3680
72
1606-0301 Vlčková Světlana
72
72
3607
73
1705-0188 Zima Daniel
73
73
3535
74
2201-0051 Piňos Jindřich
74
74
3464
75
1508-0209 Pitel Štěpán
75
75
3394
76
1702-0261 Veselý Vilém
76
76
3325
77
2101-0722 Blatecký Martin
77
77
3257
78
1606-0304 Snížek Jan
78
78
3190
79
2001-0252 Grodl Tomáš
79
79
3123
80
9901-0025 Schmidt Monika
80
80
3058
81
1401-0494 Šimánek Jiří
81
81
2993
82
1702-0246 Berntová Ela
82
82
2929
83
9999-0070 Hruska Simon
83
83
2866
84
9901-0024 Flesárová Karolína
84
84
2804
85
2101-0752 Mátl Albert
85
85
2742
86
2101-0749 Dokoupil Hynek
86
86
2681
87
2116-0013 Halouzková Marie
87
87
2621
88
1902-0199 Dymák Vojtěch
88
88
2561
89
1609-0313 Podrábská Denisa
89
89
2502
90
2101-0779 Maar Matěj
90
90
2444
91
9901-0026 Brachtlova Vanda
91
91
2386
92
1705-0209 Michalík Daniel
92
92
2329
93
9901-0020 Kolenčiak Nikola
93
93
2273
94
1705-0211 Michalík Marek
94
94
2217
95
9901-0032 Heskova Karolína
95
95
2162
96
9901-0022 Opalka Branislav
96
96
2108
97
1504-0122 Skala Filip
97
97
2054
98
2101-0750 Nováček Vojtěch
98
98
2000
99
9901-0028 Patay Daniel
99
99
1947
100
9901-0030 Kmeč Maximilian
100
100
1895
101
9901-0018 Osuská Sára
101
101
1843
102
2001-0257 Mahr Emma
102
102
1792
103
2101-0783 Maarová Barbora
103
103
1741
104
1705-0197 Zimová Martina
104
104
1690
105
9901-0009 Holak Adam
105
105
1641
106
1705-0205 Hegrová Naďa
106
106
1591
107
1101-0571 Košík Benjamín
107
107
1542
108
2109-0626 Fojtášek Kristian
108
108
1494
109
2101-0776 Beroun Marek
109
109
1446
110
2101-0784 Martiš Max
110
110
1398
111
2101-0767 Lidaříková Ema
111
111
1351
112
2101-0777 Hykrdová Sára
112
112
1304
113
1705-0206 Hegrová Julie
113
113
1258
114
2101-0768 Blatecká Eliška
114
114
1212
115
2101-0754 Ira David
DNC
116
0
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ