ICZ RODOP liga I.

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 217014
Datum závodu 12.06.2021
Dní 2
Místo konání Máchovo jezero
Pořadatel Jachtklub Máchova Jezera Staré Splavy, z.s.
Zúčastněné třídy Česká jachtařská liga-7P
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0874 Kubeš Fedor
1
1
8730
2103-0873 Knetig Jindřich
1
8730
2103-0804 Daněk Jan
1
8730
2103-0221 Fanta Miroslav
1
8730
2
1203-0487 Fiala Petr
2
2
6623
1203-0588 Sláma Eduard
2
6623
1203-0550 Jedlička Jan
2
6623
1203-0423 Bezušková Jana
2
6623
1203-0483 Jedličková Michaela
2
6623
3
1126-0007 Musil Tomáš 1976
3
3
5390
1126-0078 Bobek Pavel
3
5390
1126-0087 Šamšulová Tereza
3
5390
1126-0084 Nápravníková Kořanová Johana
3
5390
1126-0666 Trčka Martin
3
5390
4
2101-0405 Karas Tomáš
4
4
4515
2101-0375 Pospíšil Martin
4
4515
2101-0761 Hlavsa Tomáš
4
4515
2101-0350 Hykrda Jan
4
4515
5
1425-0009 Smetana Radek
5
5
3837
1425-0010 Škoda Jan
5
3837
1425-0017 Matoušková Eva
5
3837
1425-0011 Tomáš Marek
5
3837
1425-0016 Mertlová Michaela
5
3837
6
1145-0068 Vika Tomáš
6
6
3283
1145-0031 Plášil Roman
6
3283
1145-0113 Krčmář Karel
6
3283
1145-0107 Kučera Tomáš
6
3283
7
1130-0004 Bauerová Šárka
7
7
2814
1130-0002 Bauer František
7
2814
1130-0168 Guryča Nikola
7
2814
1130-0267 Schwarzová Markéta
7
2814
1130-0610 Topiarzová Mokas
7
2814
8
1702-0208 Hirnšal Jan
8
8
2408
1702-0258 Dvořák Jan
8
2408
1702-0061 Kotek Michal
8
2408
1702-0259 Zima Tomáš
8
2408
9
1504-0055 Drahorád Petr
9
9
2050
1504-0301 Černý Matěj
9
2050
1504-0024 Motlík Ondřej
9
2050
1504-0041 Skala Pavel
9
2050
10
2101-0281 Marečková Renata
10
10
1730
2101-0766 Chlupová Kateřina
10
1730
2101-0762 Svanovská Helena
10
1730
2101-0735 Pavlovská Alexandra
10
1730
2101-0736 Šmídová Pavla
10
1730
11
1130-0631 Novák David
11
11
1440
1130-1655 Janovský Tomáš
11
1440
1130-0605 Cákoci Marek
11
1440
1130-1654 Nedvědický Alexandr
11
1440
1130-0185 Plesníková Barbora
11
1440
12
1130-0697 Brejcha Viktor
12
12
1176
1130-1754 Šanda Radek
12
1176
1130-1717 Culek Jindřich
12
1176
1130-1768 Dumek Petr 1977
12
1176
13
1130-1430 Záluský Tomáš
13
13
932
1130-1434 Krejsa Milan
13
932
1130-1435 Blábol Jiří
13
932
1130-0383 Štrait Martin
13
932
14
1130-0306 Horáček Jiří
14
14
707
1130-1582 Koláčný Rudolf
14
707
1130-0167 Mužík Martin
14
707
1130-1208 Oleníček Pavel
14
707
1130-1599 Kunicová Alena
14
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ