Modrá stuha Vltavy

 Stáhnout výsledky jako XLS

Cad-3C - přesun ze závodu CTL 21-1209

CTL 211136
Datum závodu 23.10.2021
Dní 2
Místo konání Vltava - Praha
Pořadatel Český Yacht Klub
Zúčastněné třídy Cadet-3C, Cadet-2, Kajutové lodě-2, ILCA 4-2, ILCA 6-2, Optimist-2, RS Feva-2
Poznámka Cad-3C - přesun ze závodu CTL 21-1209

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0110 Winkler Adam
1
3*
3
1
1
2
8
2110
1214-0120 Cvikrová Berenika
8
2110
2
1101-0128 Holubová Kristýna
4
6*
1
5
2
1
13
1508
1203-0586 Pfeifer Matyáš
13
1508
3
1602-0104 Krchňavý Vít
2
2
8*
3
7
3
17
1156
1101-0522 Šebor Martin Morgan
17
1156
4
1203-0591 Dítětová Tereza
3
4
2
2
6
OCS*
17
906
1101-0621 Nebeská Josefína
17
906
5
1214-0122 Růžička Luděk
5
1
5
4
3
6*
18
713
9999-0305 Rexa Adam
18
713
6
1602-0105 Krchňavý Vojtěch
7*
5
4
6
4
4
23
554
1101-0584 Kukla Jaromír
23
554
7
1101-0513 Beretová Adéla
6
9*
6
8
5
7
32
420
1101-0537 De Vita Carla
32
420
8
1602-0341 Jiránek Radek
8*
7
7
7
8
8
37
304
1602-0348 Juda Filip
37
304
9
1101-0539 Dressler Antonín
9*
8
9
9
9
5
40
202
1101-0573 Horváth Pavel
40
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0470 Peterka Tomáš
2*
1
1
2
1
1
6
2804
2
1130-0853 Valenta Jan
4
5*
2
1
2
4
13
2202
3
1101-0474 Škoda Jan
1
2
OCS*
7
4
6
20
1850
4
1101-0433 Klíma Jáchym
5
3
5
3
10*
5
21
1600
5
1101-0507 Skořepová Anna
3
4
7
9
11*
2
25
1406
6
1101-0526 Zákoucký Václav
6
7
4
6
8
10*
31
1248
7
1101-0558 Bartušková Roxie Berta
9
15*
11
4
3
8
35
1114
8
1101-0514 Klímová Johana
14
6
6
10
OCS*
3
39
998
9
9911-0006 Fortin Max
11
13
9
5
12
15*
50
896
10
1130-1688 Hasová Veronika
10
8
10
13*
13
9
50
804
11
1130-1573 Čulenová Karolína
15
16*
3
8
14
16
56
721
12
1902-0224 Šulc Jan
8
11
13
14
16*
11
57
646
13
1101-0130 Havelková Josefina
12
18*
12
15
6
14
59
576
14
1101-0571 Košík Benjamín
16
10
8
16
9
17*
59
512
15
1130-0981 Valenta Max
13
14
OCS*
12
5
18
62
452
16
1101-0615 Košíková Matilda
18
19*
16
11
7
12
64
396
17
1130-1708 Čulen Jakub
17
12
15
20*
19
7
70
343
18
1130-1689 Has Michael
7
9
18
19
18
DNC*
71
294
19
1101-0503 Havelka Jonáš
DNC*
17
14
17
15
19
82
247
20
2001-0258 Fuchsová Edita
19
20*
17
18
17
13
84
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1130-0002 Bauer František
1*
1
1
1
1
1
5
2110
1130-0006 Bauer Janek
5
2110
2
1101-0498 Sazama Michal
4*
3
2
4
3
2
14
1508
1101-0643 Iljuchin Jonáš
14
1508
3
1130-0984 Bezušek Kristián
2
4
5
3
2
OCS*
16
1156
1130-1566 Jeřábek Petr
16
1156
4
1130-1629 Macháček Ota
5
2
3
6*
4
3
17
906
1130-1441 Lipták Richard
17
906
5
1401-0508 Harmáček Milan
7
9*
6
2
5
4
24
713
1401-0518 Křížek David
24
713
6
1130-1709 Barth Alena
3
5
4
7*
6
7
25
554
1130-1710 Barth Kristina
25
554
7
1130-1861 Ernst Václav
8
7
7
5
7
DNC*
34
420
1130-0305 Stojanov Štěpán
34
420
8
1130-1849 Tomola Štěpán
6
6
9*
9
9
6
36
304
1130-1850 Bilej Konstantin
36
304
9
1130-1449 Barnard James
9*
8
8
8
8
5
37
202
1130-1838 Hozáková Anna
37
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ