Primátorský štít

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 211135
Datum závodu 16.10.2021
Dní 2
Místo konání Vltava - Praha
Pořadatel Český Yacht Klub
Zúčastněné třídy Cadet-4K, ILCA 4-4K, ILCA 6-4K, ILCA 7-4K, RS Feva-4K, Optimist-4K, 420-3C, Cadet-3C, ILCA 4-3C, ILCA 6-3C, ILCA 7-3C, Optimist-3C, RS Feva-3C, Optimist-2, Kajutové lodě-1
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0226 Kramplová Annamaria
6*
1
2
1
4
4989
1214-0120 Cvikrová Berenika
4
4989
2
1214-0110 Winkler Adam
1
8*
1
4
6
3784
1206-0327 Svoboda Petr
6
3784
3
1101-0128 Holubová Kristýna
3
3
5*
3
9
3080
1214-0111 Winklerová Anna
9
3080
4
1101-0525 Vrána Adam
2
11*
6
5
13
2580
1101-0584 Kukla Jaromír
13
2580
5
1203-0591 Dítětová Tereza
7
5
DNC*
2
14
2193
1101-0621 Nebeská Josefína
14
2193
6
1206-0360 Karbusický Jaroslav
5
9*
4
6
15
1876
1206-0378 Bulušek Matěj
15
1876
7
1602-0105 Krchňavý Vojtěch
12*
7
3
7
17
1608
1602-0111 Vojík Matěj
17
1608
8
1214-0122 Růžička Luděk
4
6
7
DNC*
17
1376
9999-0233 Rexa Adam
17
1376
9
1203-0586 Pfeifer Matyáš
8*
4
8
8
20
1172
1203-0613 Kubáňová Nikita
20
1172
10
1101-0538 Dressler Josef
11*
2
9
10
21
989
1101-0522 Šebor Martin Morgan
21
989
11
1101-0539 Dressler Antonín
9
10
10
11*
29
823
1101-0573 Horváth Pavel
29
823
12
1602-0341 Jiránek Radek
10
12*
11
9
30
672
1602-0348 Juda Filip
30
672
13
1101-0513 Beretová Adéla
DNF*
13
12
DNC
40
533
1101-0537 De Vita Carla
40
533
14
1602-0104 Krchňavý Vít
13
14
DNC*
DNC
42
404
1206-0406 Svoboda Pavel
42
404
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1101-0470 Peterka Tomáš
1
3*
1
2
4
5925
2
1101-0474 Škoda Jan
2
1
4
5*
7
4721
3
1101-0478 Štolbová Ela
OCS*
2
2
3
7
4016
4
1130-0853 Valenta Jan
4
4
5*
4
12
3517
5
1101-0433 Klíma Jáchym
7
5
3
13*
15
3129
6
1101-0526 Zákoucký Václav
3
7
9
12*
19
2812
7
1101-0572 Štolba Marek
12*
8
7
6
21
2544
8
1101-0485 Lokajíčková Kateřina
6
6
10
11*
22
2312
9
1130-0981 Valenta Max
10
15*
13
1
24
2108
10
1101-0507 Skořepová Anna
8
12*
8
8
24
1925
11
1305-0321 Lojková Karolína
11*
10
6
10
26
1759
12
1305-0328 Lojka Jakub
9
13*
11
7
27
1608
13
1101-0500 Busta Anna
5
9
18
DNC*
32
1469
14
1101-0514 Klímová Johana
14*
14
12
9
35
1340
15
1130-1240 Horký Antonín
OCS*
11
15
14
40
1220
16
1101-0505 Tomolová Kateřina
13
16
14
18*
43
1108
17
1101-0592 Zákoucký Hynek
15
17*
17
16
48
1003
18
1101-0130 Havelková Josefina
16
19*
19
15
50
904
19
1130-1573 Čulenová Karolína
17
22*
16
17
50
810
20
1902-0224 Šulc Jan
18
21*
20
19
57
721
21
1101-0503 Havelka Jonáš
19
18
21
DNC*
58
636
22
1101-0615 Košíková Matilda
21
20
23*
20
61
555
23
9911-0006 Fortin Max
20
23*
22
21
63
478
24
1101-0616 Škodová Kateřina
22
24
24
OCS*
70
404
25
1130-1621 Wawrosz Jan
DNC
DNC*
DNC
DNC
78
0
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1130-1129 Paigerová Nina
3*
1
1
1
3
1156
2
1130-1562 Nantl Ondřej
1
2
3*
2
5
554
3
2419-0079 Fanfrlová Markéta
2
3*
2
3
7
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0948 Navrátilová Helena
3
1
4*
2
6
4721
2103-0927 Navrátilová Vanda
6
4721
2
1130-0948 Šiknerová Adriana
6*
3
1
3
7
3517
1130-1756 Němcová Lara
7
3517
3
1130-0984 Bezušek Kristián
5*
5
2
1
8
2812
1130-1566 Jeřábek Petr
8
2812
4
1101-0498 Sazama Michal
2
4
5
5*
11
2312
1101-0566 Pavelková Sofie
11
2312
5
1401-0508 Harmáček Milan
4
6*
3
4
11
1925
1401-0518 Křížek David
11
1925
6
1130-0006 Bauer Janek
1
2
DNC*
DNC
16
1608
1130-0002 Bauer František
16
1608
7
1130-0992 Doležel Ondřej
9*
8
6
6
20
1340
1130-0960 Krása Štěpán
20
1340
8
1130-1309 Beránková Klára
8*
7
7
8
22
1108
1130-1288 Rathousová Berta
22
1108
9
1101-0569 Vít Vojtěch
7
9*
9
7
23
904
1101-0643 Iljuchin Jonáš
23
904
10
2109-0651 Kilb Robin 2007
DNF*
10
8
9
27
721
2109-0652 Kilb Amber
27
721
11
1130-1629 Macháček Ota
DNF*
11
DNF
10
34
555
1130-1441 Lipták Richard
34
555
12
1101-0565 Skalová Ema
10
DNF*
DNC
DNC
36
404
1101-0543 Detwiler Torsten Lukas
36
404
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ