Pohár Vysočiny

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 212004
Datum závodu 19.06.2021
Dní 2
Místo konání Velké Dářko
Pořadatel TJ Žďár nad Sázavou z.s. - Yacht Club Velké Dářko
Zúčastněné třídy Raceboard-7P, Techno 293 - Course-7P, Funboard-3C, Funboard-3M
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2001-0096 Kamenský Radim
1
1
1
1
2*
4
9320
2
2110-0050 Kučera Petr
4*
2
2
2
1
7
7213
3
2413-0001 Král Jiří
2
3
5*
3
4
12
5980
4
2110-0111 Skřepek Jan
3
4
3
5*
3
13
5106
5
2001-0223 Dlouhá Martina
7*
7
6
4
6
23
4427
6
1607-0121 Hnitka Martin
5
5
10*
6
7
23
3873
7
2110-0124 Vrána Petr
6
6
8
7
9*
27
3404
8
2001-0086 Kamenský Pavel
8
9*
9
8
5
30
2999
9
7019-0144 Hrubý Pavel
12*
10
7
9
10
36
2640
10
1503-0181 Hrubá Dagmar
11*
8
11
10
8
37
2320
11
2405-0133 Mielec Lubomír
9
12
4
DNC*
DNF
43
2030
12
2003-0008 Haken Vladimír
10
15*
12
13
11
46
1766
13
2110-0006 Kučera Petr
13
11
13
12
DNC*
49
1523
14
1503-0180 Hrubý Roman
14*
13
14
11
12
50
1297
15
1402-0334 Hrubý Jiří
15
17
15
14
DNF*
61
1088
16
1503-0259 Městka Josef
17
14
DNC*
DNC
DNF
67
891
17
1503-0284 Gugalov Petr
16
16
DNC*
DNC
DNF
68
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1401-0459 Altmannová Kateřina
1
3
4
1758
2
1402-0398 Loužek Karel
2
2
4
1156
3
2001-0104 Netík Pavel
4
1
5
804
4
1705-0003 Štěpánek Jan 1973
3
5
8
554
5
7019-0076 Raška Marek
DNC
4
11
360
6
2001-0225 Netík Pavel
DNC
DNF
14
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1705-0086 Sadílková Nela
1
1
OCS*
1
1
4
9320
2
2110-0194 Piňosová Kristýna
2
2
2
2
3*
8
7213
3
1609-0278 Říčanová Nicol
6
7*
1
4
2
13
5980
4
1705-0169 Lojínová Alexandra
4
3
4
5*
5
16
5106
5
1705-0074 Štěpánková Markéta
3
5
5
3
8*
16
4427
6
1130-0573 Kuchař Jan
5
8*
3
6
7
21
3873
7
1705-0182 Hasman Radim 2006
7
4
6
8*
4
21
3404
8
1705-0202 Štěpánek Jiří
8
11*
7
7
9
31
2999
9
2110-0178 Skřepek Šimon
9
6
9
9
10*
33
2640
10
1402-0460 Loužek Štěpán
10*
10
8
10
6
34
2320
11
2001-0244 Řezníček Tomáš
11
9
10
11
12*
41
2030
12
1705-0213 Brázdová Roxana Adelaida
13*
12
11
12
11
46
1766
13
1401-0484 Baštářová Veronika
12
DNC*
12
13
13
50
1523
14
1705-0073 Štěpánková Kristýna
14
DNC*
13
14
DNC
59
1297
15
1705-0183 Hasman Janek
15
DNC*
DNC
DNC
DNC
69
1088
16
2110-0207 Chalupníková Klára
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
72
799
16
1705-0203 Štěpánková Jana
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
72
799
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ