ICZ RODOP liga II.

 Stáhnout výsledky jako XLS

nově vložený závod jako náhrada za zrušený závod CTL 21-2102

CTL 217019
Datum závodu 07.08.2021
Dní 2
Místo konání Lipno - Lipno nad Vltavou
Pořadatel Melges 24 z.s.
Zúčastněné třídy Česká jachtařská liga-7P
Poznámka nově vložený závod jako náhrada za zrušený závod CTL 21-2102

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0487 Fiala Petr
1
1
8940
1203-0550 Jedlička Jan
1
8940
1203-0483 Jedličková Michaela
1
8940
1203-0423 Bezušková Jana
1
8940
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
1
8940
2
2103-0874 Kubeš Fedor
2
2
6832
2103-0873 Knetig Jindřich
2
6832
2103-0804 Daněk Jan
2
6832
2103-0221 Fanta Miroslav
2
6832
3
2101-0405 Karas Tomáš
3
3
5600
2101-0375 Pospíšil Martin
3
5600
2101-0350 Hykrda Jan
3
5600
2101-0788 Hakl David
3
5600
4
1126-0001 Kulík Martin
4
4
4725
1126-0092 Vaďurová Dominika
4
4725
1126-0007 Musil Tomáš 1976
4
4725
1126-0078 Bobek Pavel
4
4725
1126-0666 Trčka Martin
4
4725
5
2404-0369 Bobek Ondřej 1987
5
5
4047
2404-0471 Zgraja Martin
5
4047
2404-0472 Kocour Ladislav
5
4047
2404-0470 Chmelová Lucie
5
4047
6
1702-0208 Hirnšal Jan
6
6
3493
1702-0185 Lassig Jiří
6
3493
1702-0258 Dvořák Jan
6
3493
1702-0061 Kotek Michal
6
3493
7
1425-0009 Smetana Radek
7
7
3024
1425-0010 Škoda Jan
7
3024
1425-0016 Mertlová Michaela
7
3024
1425-0011 Tomáš Marek
7
3024
1425-0017 Matoušková Eva
7
3024
8
1130-0004 Bauerová Šárka
8
8
2618
1130-0610 Topiarzová Mokas
8
2618
1130-0267 Schwarzová Markéta
8
2618
1130-0168 Guryča Nikola
8
2618
1130-0002 Bauer František
8
2618
9
1504-0055 Drahorád Petr
9
9
2260
1504-0131 Stýblo Petr
9
2260
1504-0017 Krejčí Tomáš
9
2260
1504-0301 Černý Matěj
9
2260
10
1145-0068 Vika Tomáš
10
10
1940
1145-0079 Staniek Štěpán
10
1940
1145-0108 Sluka Zdeněk
10
1940
1145-0031 Plášil Roman
10
1940
11
2101-0281 Marečková Renata
11
11
1650
2101-0735 Pavlovská Alexandra
11
1650
2101-0766 Chlupová Kateřina
11
1650
2101-0736 Šmídová Pavla
11
1650
2101-0762 Svanovská Helena
11
1650
12
1130-0697 Brejcha Viktor
12
12
1385
1130-1717 Culek Jindřich
12
1385
1130-1754 Šanda Radek
12
1385
1130-1768 Dumek Petr 1977
12
1385
13
1130-0306 Horáček Jiří
13
13
1142
1130-0176 Vetíšková Lenka
13
1142
1130-1582 Koláčný Rudolf
13
1142
1130-1599 Kunicová Alena
13
1142
14
1130-1430 Záluský Tomáš
14
14
917
1130-1776 Jelínek Stanislav
14
917
1130-1434 Krejsa Milan
14
917
1130-1435 Blábol Jiří
14
917
15
1130-0631 Novák David
15
15
707
1130-0185 Plesníková Barbora
15
707
1130-1655 Janovský Tomáš
15
707
1130-1654 Nedvědický Alexandr
15
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ