Modrý hrozen

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 212161
Datum závodu 18.09.2021
Dní 2
Místo konání Nové Mlýny
Pořadatel YachtClub Dyje z.s.
Zúčastněné třídy 29er-7P, 420-7P, Cadet-7P, RS700-7P, RS500-7P, 29er-3M
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0591 Dítětová Tereza
2
1
2
1
3*
1
3*
2
9
7707
1203-0608 Dítětová Anna Marie
9
7707
2
1214-0110 Winkler Adam
3*
2
1
3*
1
3
2
1
10
5600
1203-0613 Kubáňová Nikita
10
5600
3
1101-0128 Holubová Kristýna
1
3
4*
2
2
2
5*
3
13
4367
1214-0111 Winklerová Anna
13
4367
4
1214-0122 Růžička Luděk
5*
5
3
4
5
6*
1
4
22
3493
1214-0123 Jiřička Tomáš
22
3493
5
1101-0525 Vrána Adam
4
4
5*
5*
4
4
4
5
25
2814
1101-0584 Kukla Jaromír
25
2814
6
1602-0104 Krchňavý Vít
7
8*
6
6
6
9*
6
7
38
2260
1206-0334 Horynová Alexandra
38
2260
7
1101-0513 Beretová Adéla
6
6
9*
7
7
5
8*
8
39
1791
1101-0537 De Vita Carla
39
1791
8
1602-0105 Krchňavý Vojtěch
8
9*
7
DNC*
8
7
7
6
43
1385
1602-0111 Vojík Matěj
43
1385
9
1101-0539 Dressler Antonín
9*
7
8
8
9*
8
9
9
49
1027
1101-0573 Horváth Pavel
49
1027
10
1602-0329 Vlachová Eliška
DNF*
DNC*
DNC
DNC
10
10
10
DNF
63
707
1214-0126 Jiříčková Nikola
63
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0546 Vychová Zuzana
1*
1
2*
1
1
1
1
1
6
6154
1203-0562 Vychová Eliška
6
6154
2
1702-0186 Ptáčník Matěj
2*
2
1
2
2
2
2
5*
11
4047
1702-0192 Ptáčník Ondřej
11
4047
3
1203-0314 Hamáčková Alice
3
3
5*
3
3
6*
5
2
19
2814
1214-0104 Hálová Lucie
19
2814
4
1101-0211 Klíma Vojtěch
4*
4
3
4
5*
4
4
3
22
1940
1101-0352 Lokajíčková Lucie
22
1940
5
1909-0132 Rek Adam
DNS*
NSC*
4
DNF
4
3
3
4
25
1261
1909-0035 Kučera Matěj
25
1261
6
9999-0124 Menšík Matyáš
5
DNF*
DNC*
DNC
6
5
6
6
35
707
9999-0125 Stárková Anna
35
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1702-0061 Kotek Michal
2*
1
1
2
1
2
1
3*
8
7387
2
1134-0017 Plhoň Adam 1982
1
2
2
5*
3*
1
3
2
11
5279
3
7040-0197 Štantejský Jan
4
5*
5
8*
2
5
2
1
19
4047
4
1305-0420 Vastl Tomáš
6*
3
3
1
6*
3
5
4
19
3172
5
1149-0005 Bartoš Richard 1969
3
4
4
7*
5
4
6*
6
26
2494
6
1702-0185 Lassig Jiří
5
6
8*
4
4
8*
4
7
30
1940
7
1130-0233 Dudák Marek
7*
7*
6
3
7
6
7
5
34
1471
8
1101-0351 Smrčka Jiří
8
8
7
6
8
9*
8
DNF*
45
1065
9
1203-0496 Tichý Jonáš
9
9
9
DNC*
9
7
9
DNF*
52
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0796 Dadák Lukáš
3
1
2
1
1
4*
4*
3
11
7707
2103-0794 Viščor Dan
11
7707
2
1401-0476 Baštář Ondřej
DNS*
2
7*
3
6
1
2
1
15
5600
1402-0406 Cibulková Veronika
15
5600
3
1130-0230 Paigerová Vanda
6*
4
3
2
2
2
6*
2
15
4367
1130-0496 Vítovec Matěj
15
4367
4
1130-0003 Bauerová Markéta
1
3
5*
5
4
3
1
6*
17
3493
1401-0481 Holá Magdaléna
17
3493
5
2103-0795 Viščorová Nela
2
6*
1
6
7*
6
3
5
23
2814
2103-0922 Šlechtická Kateřina 2005
23
2814
6
1402-0405 Cibulka Vojtěch
4
5
6
4
5
7*
5
7*
29
2260
2103-0724 Tupý Petr
29
2260
7
1901-0449 Košťálová Bára
DNS*
10*
4
7
3
5
7
4
30
1791
1901-0465 Košťálová Anna
30
1791
8
1203-0612 Nahodil Alexander
DNS*
9*
9
8
8
8
8
8
49
1385
1103-0317 Sušil Jan
49
1385
9
1702-0268 Iljuchin Matěj
7
8
8
9*
9
10*
9
9
50
1027
1702-0267 Dvořák Tobiáš
50
1027
10
1703-0269 Svobodová Sára
5
7
10*
10*
10
9
10
10
51
707
1703-0248 Muchová Kateřina
51
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1203-0602 Matoušková Eva
1
1
2*
1
3*
1
2
1
7
9320
1526-0039 Mertlová Michaela
7
9320
2
2103-0736 Nejezchleba Jakub
2
2
3
2
1
4
7*
8*
14
7213
2103-0687 Maršálková Blanka
14
7213
3
2103-0817 Škvařil Patrik
3
3
1
4
4
2
10*
5*
17
5980
2103-0944 Buchta Jan
17
5980
4
1149-0012 Najvárek Ondřej
DNS*
5
4
5
10*
6
1
2
23
5106
1149-0010 Najvárek Matěj
23
5106
5
1145-0079 Staniek Štěpán
5
6
6
3
2
9*
5
7*
27
4427
1145-0106 Uhlár Milan
27
4427
6
2103-0858 Schwanzer Albert
4
4
5
9*
6
7
8*
3
29
3873
2103-0857 Janáček Vojtěch
29
3873
7
2103-0824 Pešková Adéla
8
10*
12*
6
8
3
4
9
38
3404
2103-0928 Trubačíková Hana
38
3404
8
1604-0131 Motl Luboš
6
7
9*
7
5
5
9
11*
39
2999
1604-0270 Martinkovičová Monika
39
2999
9
1145-0109 Stibůrková Eliška
DNS*
8
10
14
DNC*
8
3
4
47
2640
1145-0111 Najvárková Magdaléna
47
2640
10
1702-0258 Dvořák Jan
10
9
7
16*
13*
12
6
10
54
2320
1130-0176 Vetíšková Lenka
54
2320
11
1902-0198 Dymák Matyáš
7
11
16*
13
9
11
14*
6
57
2030
1206-0317 Licková Aneta
57
2030
12
2103-0293 Krejčiřík Jan
9
14*
8
8
11
10
11
12*
57
1766
2103-0868 Krejčiříková Karolína
57
1766
13
7040-0158 Buřil Miloš
11
12
11
10
7
14
16*
15*
65
1523
1305-0342 Vastl Ladislav
65
1523
14
2103-0887 Buchtová Sarah
12
13
17*
11
12
15*
13
14
75
1297
2103-1023 Kuthanová Eliška
75
1297
15
1302-0054 Szmaragowski David
DNS*
15*
13
15
14
13
12
13
80
1088
9999-0117 Mašková Tereza
80
1088
16
2205-0008 Mlčoch Bronislav
DNS*
16
15
12
15
16
17*
17
91
891
2205-0077 Mlčoch Jan
91
891
17
1607-0304 Pfeiferová Veronika
DNS*
DNF*
14
17
16
17
15
16
95
707
1607-0303 Bryxová Lucie
95
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ