JMK I.

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 212176
Datum závodu 16.06.2021
Dní 1
Místo konání Brněnská přehrada
Pořadatel Jachtklub Brno, z.s.
Zúčastněné třídy ILCA 4-2, Optimist-2
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0757 Blatecká Veronika
2
1
2
2
7*
7
2887
2
2101-0729 Beroun Daniel
3
2
5*
1
2
8
2285
3
2101-0756 Čaganová Julie
1
3
1
4
6*
9
1933
4
2101-0780 Čaganová Sofie
5
6
3
13*
4
18
1683
5
2101-0722 Blatecký Martin
7
4
6
7
8*
24
1489
6
2101-0778 Balzerová Mariana
11
7
4
3
17*
25
1331
7
2101-0754 Ira David
8
9*
8
8
5
29
1197
8
2101-0765 Konopík Šimon
9
19*
17
6
1
33
1081
9
2101-0771 Plotěná Viktorie
6
12*
12
12
3
33
978
10
2101-0749 Dokoupil Hynek
10
8
7
11*
10
35
887
11
2101-0776 Beroun Marek
4
13
10
9
15*
36
804
12
2101-0779 Maar Matěj
21*
10
9
10
11
40
728
13
2101-0747 Sachs Vojtěch
14
11
21*
5
12
42
659
14
2101-0777 Hykrdová Sára
19*
5
11
14
13
43
595
15
2101-0784 Martiš Max
17
17
14
20*
9
57
535
16
2101-0750 Nováček Vojtěch
12
18*
15
18
16
61
479
17
2101-0768 Blatecká Eliška
13
14
18
16
21*
61
426
18
2101-0783 Maarová Barbora
20*
15
16
15
18
64
376
19
2101-0742 Karas Filip
16
16
19*
19
14
65
329
20
2101-0767 Lidaříková Ema
18
21*
13
17
19
67
285
21
2101-0772 Karas Hynek
15
20
20
21*
20
75
242
22
2101-0752 Mátl Albert
DNC*
DNC
DNC
22
22
90
202
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2101-0741 Hýžová Helena
2
1
1
4
1156
2
2101-0705 Konopík Tomáš
1
2
2
5
554
3
2101-0758 Blatecká Michaela
DNC
3
3
10
202
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ