O krále Šumavy

 Stáhnout výsledky jako XLS

přesun koef. Fb-4K, Cad-4K ze závodu 211209 pro lodní třídu Cad, 29er a RS700 závod na 3 dny, lodní třídy FB a FD pouze 2 dny 10.07.2021-11.07.2021

CTL 211315
Datum závodu 09.07.2021
Dní 3
Místo konání Lipno - Černá v Pošumaví
Pořadatel Jachetní klub Černá v Pošumaví, z.s.
Zúčastněné třídy 29er-7P, Cadet-7P, Flying Dutchman-7P, Fireball-7P, RS700-7P, Cadet-4K, Fireball-4K
Poznámka přesun koef. Fb-4K, Cad-4K ze závodu 211209 pro lodní třídu Cad, 29er a RS700 závod na 3 dny, lodní třídy FB a FD pouze 2 dny 10.07.2021-11.07.2021

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1609-0262 Palkovský Tomáš
1
2
1
1
1
DNC*
6
7029
1605-0093 Storch Petr
6
7029
2
1302-0020 Čutka Jan
2
1
3*
2
2
1
8
4921
1526-0089 Pavlíček Zdeněk
8
4921
3
1301-0169 Šimek Karel
5
3
7*
4
5
3
20
3689
1302-0110 Beneš Pavel
20
3689
4
1302-0005 Kleiner Otakar
3
4
5*
5
4
4
20
2814
1302-0111 Novotný Karel
20
2814
5
1112-0108 Suchomel Ondřej
4
5
4
6
7*
2
21
2136
1607-0298 Neužil Pavel 1961
21
2136
6
1304-0174 Grill Milan
6
OCS*
2
SCP
6
5
25
1582
1201-0164 Krátký Ondřej
25
1582
7
2103-0658 Ach-Hübner Otakar
7*
6
6
7
3
6
28
1113
1302-0037 Novotný Michal
28
1113
8
9999-0040 Pazderník Stanislav
8
7
8
DNC*
8
DNC
40
707
9999-0041 Pazderník Ondřej
40
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0110 Winkler Adam
1
2
2
1
2
4*
1
2
2
1
14
8261
1214-0124 Eliáš Dominik
14
8261
2
1203-0591 Dítětová Tereza
4
1
1
2
1
1
6*
1
1
3
15
6154
1203-0608 Dítětová Anna Marie
15
6154
3
1101-0584 Kukla Jaromír
3
4
8*
4
7
5
5
4
7
2
41
4921
1214-0122 Růžička Luděk
41
4921
4
1203-0586 Pfeifer Matyáš
7
DNF*
6
5
3
7
4
7
5
8
52
4047
1203-0613 Kubáňová Nikita
52
4047
5
1101-0226 Kramplová Annamaria
5
DNF*
DNF
DNF
4
2
3
3
3
7
53
3368
1214-0120 Cvikrová Berenika
53
3368
6
1101-0128 Holubová Kristýna
2
3
3
7
9
9
7
8
10
DNF*
58
2814
1214-0111 Winklerová Anna
58
2814
7
1101-0538 Dressler Josef
8
DNF*
4
3
6
6
8
5
OCS
6
59
2346
1101-0522 Šebor Martin Morgan
59
2346
8
1203-0589 Roček Matyáš
DNF
DNF*
DNF
DNF
5
3
2
6
4
5
64
1940
1602-0340 Kulhavý Jiří
64
1940
9
1602-0104 Krchňavý Vít
6
DNF*
5
6
8
11
10
9
6
4
65
1582
1602-0341 Jiránek Radek
65
1582
10
1602-0105 Krchňavý Vojtěch
9
6
7
8
11*
8
11
11
9
10
79
1261
1602-0111 Vojík Matěj
79
1261
11
1101-0513 Beretová Adéla
DNF
5
DNF
DNF*
10
10
9
10
8
9
87
972
1101-0537 De Vita Carla
87
972
12
1101-0539 Dressler Antonín
DNF
DNF*
DNF
DNF
12
12
12
12
11
11
109
707
1101-0573 Horváth Pavel
109
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1214-0097 Parůžek Jiří
2
1
7*
1
3
2
9
10368
2103-0684 Košvica Jakub
9
10368
2
1214-0095 Kubový Martin
1
8
4
2
10*
1
16
8261
1203-0268 Roček Roman
16
8261
3
1203-0083 Procházka Libor
4
2
3
11
14*
3
23
7029
1214-0090 Cikrt Tomáš
23
7029
4
1203-0293 Kvasnik Milan
6
7
2
9
4
16*
28
6154
1203-0172 Kořan Petr
28
6154
5
1401-0419 Šnajdr Milan
3
6
5
5
15*
9
28
5476
1401-0420 Šnajdr Matěj
28
5476
6
1203-0492 Nápravníková Kořanová Johana
5
5
15*
6
7
8
31
4921
1101-0882 Nápravník Jakub
31
4921
7
1214-0037 Verner Jaroslav
11*
3
11
3
8
10
35
4453
1214-0079 Winkler Pavel
35
4453
8
1203-0550 Jedlička Jan
10*
10
9
4
6
6
35
4047
1203-0503 Štrunc Jan
35
4047
9
1203-0483 Jedličková Michaela
7
4
8
8
9
11*
36
3689
1203-0477 Mrzílková Lenka
36
3689
10
1606-0186 Klucká Lucie
8
14*
1
10
13
7
39
3368
1124-0035 Mika Radek
39
3368
11
1710-0004 Štursová Lucie
16*
11
6
7
2
14
40
3079
1401-0446 Čechura Přemysl
40
3079
12
1206-0293 Vomáčko Ladislav
9
9
10
14*
12
4
44
2814
1201-0127 Gemperle Jiří
44
2814
13
1401-0224 Mudra Martin
12
18*
13
12
1
12
50
2571
1402-0353 Dragoun Dominik
50
2571
14
1108-0127 Průcha Alexandr
17*
12
12
15
5
15
59
2346
1108-0131 Beneš Vlastimil
59
2346
15
1201-0116 Jeništa Milan
15
13
14
13
19*
5
60
2136
1203-0486 Lambl Vojtěch 1989
60
2136
16
1203-0520 Štruncová Michaela
13
15
16
17
20*
13
74
1940
1203-0490 Škoda Michal
74
1940
17
1124-0004 Janderová Klára
14
16
17
19*
11
18
76
1755
2103-0428 Bidlová Jitka
76
1755
18
1504-0015 Jindřichová Markéta
18
20*
20
18
16
17
89
1582
1503-0276 Veselá Jana
89
1582
19
1301-0128 Krátký Jan
19
17
19
20
18
DNC*
93
1417
1402-0323 Vít Ladislav
93
1417
20
1203-0499 Havel Filip
20
19
18
16
DNC*
DNC
98
1261
1203-0510 Svoboda Lukáš
98
1261
21
1203-0130 Lambl Vladimír
22
UFD*
21
21
17
19
100
1113
1130-1558 Kubáňová Zuzana 1984
100
1113
22
1710-0003 Štursová Pavla
23*
22
23
23
21
20
109
972
1402-0364 Dragoun Vítek
109
972
23
7015-1040 Motal Tomáš
24
23
22
22
22
DNC*
113
836
7015-1234 Žalud Tomáš
113
836
24
1130-0750 Beneš Jiří
21
21
24
DNC*
DNC
DNC
116
707
1130-0749 Špaček Matěj
116
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
1305-0420 Vastl Tomáš
4*
1
1
1
1
2
1
2
2
3
2
2
18
7997
2
1134-0017 Plhoň Adam 1982
6*
2
4
2
2
1
2
1
3
2
1
1
21
5890
3
1130-0695 Brabec Václav 1998
3
3
2
3
3
3
3
4
4
1
4
5*
33
4657
4
1130-0233 Dudák Marek
1
6*
5
5
5
5
4
3
6
4
5
3
46
3782
5
1130-1746 Houšková Klára
2
4
3
4
4
6
6
5
7*
5
3
6
48
3104
6
1149-0005 Bartoš Richard
5
7
DNF*
6
6
7
5
8
1
7
6
4
62
2550
7
1101-0351 Smrčka Jiří
8
9
DNF*
DNF
7
4
8
6
5
6
7
7
79
2081
8
1203-0496 Tichý Jonáš
DNC*
8
8
7
8
9
9
9
8
8
9
9
92
1675
9
1149-0001 Kuthan Jiří 1973
9
DNF*
7
DNF
DNC
8
7
7
9
9
8
8
96
1317
10
9999-0042 Vácha Martin
7
5
6
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
114
997
11
1203-0610 Spurný Kryštof
DNC*
DNF
DNF
DNF
9
10
10
DNF
DNC
10
10
10
119
707
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2103-0796 Dadák Lukáš
1
1
1
1
4
2
2
4
2
7*
3
1
22
9814
2103-0794 Viščor Dan
22
9814
2
1609-0256 Nevelöš Tibor
2
2
7*
2
2
4
4
1
1
2
1
2
23
7707
1609-0255 Nevelöš Adam
23
7707
3
2103-0795 Viščorová Nela
13*
7
10
4
3
5
7
3
3
1
7
3
53
6474
2103-0922 Šlechtická Kateřina 2005
53
6474
4
1130-0003 Bauerová Markéta
6
6
12*
12
7
6
3
2
7
5
6
4
64
5600
1401-0481 Holá Magdaléna
64
5600
5
1201-0166 Milerová Anna
8
9*
6
6
8
3
6
8
4
6
5
5
65
4921
7055-0002 Pokorný Jan
65
4921
6
1401-0476 Baštář Ondřej
5
5
4
8
6
7
11
9
13*
9
10
7
81
4367
1401-0482 Juha Jan
81
4367
7
1101-0488 Košatová Lucie
11
11
11
11
14*
8
5
5
9
3
2
6
82
3899
1402-0406 Cibulková Veronika
82
3899
8
1402-0405 Cibulka Vojtěch
4
4
2
10
5
12
9
7
DNC*
8
13
11
85
3493
2103-0724 Tupý Petr
85
3493
9
1901-0449 Košťálová Bára
7
DNF*
9
5
11
11
14
6
6
11
9
8
97
3135
1901-0465 Košťálová Anna
97
3135
10
1130-0298 Krsička Michal
3
3
3
3
1
1
1
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
99
2814
1130-0299 Krsička Lukáš
99
2814
11
9901-0001 Mika Viktor
9
10
8
13
10
9
8
10
11
13
4
14*
105
2524
9901-0002 Lichvár Olivier
105
2524
12
9901-0005 Krivosudský Oliver
10
8
5
9
9
13
15*
12
8
12
11
9
106
2260
9901-0006 Stolárik Ladislav
106
2260
13
9901-0003 Kocanová Barbora
12
DNF*
15
14
13
10
10
11
5
10
12
10
122
2017
9901-0004 Bartánusová Barbora
122
2017
14
1130-0230 Paigerová Vanda
DNC*
13
DNF
7
17
15
13
13
10
4
17
12
142
1791
2103-0913 Šabatová Barbora
142
1791
15
9901-0007 Brestovský Alex
17
DNF*
DNF
DNF
12
14
12
14
12
16
14
13
166
1582
9901-0008 Zimáni Ján
166
1582
16
1702-0268 Iljuchin Matěj
18
12
13
DNF*
20
18
17
18
16
15
15
17
179
1385
1702-0267 Dvořák Tobiáš
179
1385
17
1214-0103 Tkadlec Tadeáš
14
15
DSQ*
DNF
18
17
20
16
14
18
18
16
187
1201
9901-0015 Miškov Alexandr
187
1201
18
1213-0146 Wehrenberg Lukáš
16
DNF*
14
15
19
20
19
DNC
18
17
DNC
DNC
188
1027
1703-0245 Kraus Tobiáš
188
1027
19
1703-0269 Svobodová Sára
DNC*
14
16
DNF
15
16
18
15
17
14
DNC
DNC
188
863
1703-0248 Muchová Kateřina
188
863
20
1902-0198 Dymák Matyáš
15
DNF*
DNF
DNF
16
19
16
17
15
19
16
15
190
707
1401-0478 Čechura Ladislav
190
707
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ