Pohár Kroměříž

 Stáhnout výsledky jako XLS


CTL 212303
Datum závodu 13.11.2021
Dní 2
Místo konání Štěrkovna Hráza
Pořadatel Lodní Sporty Kroměříž, JO
Zúčastněné třídy Optimist-2, Optimist-3M, ILCA 4-2, ILCA 4-3M
Poznámka

Výsledky

Lodní třídy
Koef.
Počet lodí
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2201-0054 Kováč Vladimír
1
2
1
4
4270
2
2301-0205 Přikryl Jeremiáš
3
1
2
6
3367
3
2101-0725 Dokoupilová Beáta
2
3
3
8
2838
4
2201-0053 Kováč Richard
4
4
4
12
2463
5
2101-0756 Čaganová Julie
6
5
6
17
2173
6
2101-0780 Čaganová Sofie
5
7
7
19
1935
7
2101-0778 Balzerová Mariana
7
9
5
21
1734
8
2201-0051 Piňos Jindřich
8
8
8
24
1560
9
2405-0160 Fikáček Jan
10
6
11
27
1407
10
2101-0757 Blatecká Veronika
9
11
9
29
1270
11
2116-0013 Halouzková Marie
12
10
10
32
1145
12
2301-0253 Zajíček Alf
15
14
12
41
1032
13
2205-0081 Cviček Jan
11
13
DNC
46
928
14
2408-0015 Gráczová Dorota
13
12
DNC
47
831
15
2101-0747 Sachs Vojtěch
17
20
13
50
741
16
2101-0724 Navrátil Václav
19
16
15
50
657
17
2205-0290 Cviček Josef
14
15
DNC
51
578
18
2301-0256 Tomková Natálie Adriana
21
18
14
53
504
19
2301-0255 Pokorná Sára
16
19
DNC
57
433
20
2301-0251 Spivak Marina
18
17
DNC
57
367
21
2205-0085 Cvičková Jitka
20
DNC
DNC
64
303
Results link
poř.
reg.č. jméno
body
l.body
1
2301-0220 Zahornacký Jan
1
2
1
4
2637
2
2404-0467 Bělunková Tatiana
2
1
UFD
10
1734
3
2101-0741 Hýžová Helena
4
4
2
10
1206
4
2301-0247 Pasteková Eva Klára
3
3
4
10
831
5
2101-0751 Kouřil Vít
5
5
3
13
541
6
2301-0214 Hubáček Michal 2006
6
6
DNF
19
303
Legenda
DNC - Nezávodil
DNF - Nedokončil
DNE - Def. diskvalifikace
BFD - DQ prav. 30.3
DPI - Bod. trest dle úvahy
DNS - Nestartoval
RET - Loď vzdala
RDG - Přiznání nápravy
SCP - Bodový trest 44.
UFD - Disk. podle vlajky U
OCS - Předčasný start
DSQ - Diskvalifikován
ZFP - Procent. trest
DGM - Def. diskvalif. 69.1

nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
SOUHLASÍM VÍCE INFORMACÍ